x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
پالائو

پالائو

کشور پالائو با اندونزی و فیلیپین و همینطور ایالات فدرال مرز آبی دارد. این جزیره به طور کلی پر جمعیت بوده و در یک حوزه آب سنگ مرجانی قرار دارد. این جزیره در لیست جزایر پر جمعیت در دنیا قرار گرفته است، دو سوم از مردم این کشور در کورور زندگی می­کنند. آب سنگ حلقوی کایانگل در شمال این جزایر قرار دارد، و در غرب مجمع الجزایر اصلی کشور پالائو قرار گرفته است .در حدود 200 جزیره صخره­ای غیر مسکونی در این راستا رویت شده است، آب و هوای کشور پالائو در تمام سال گرمسیری است و میانگین دما در این کشور 28 درجه سانتیگراد است. مشخص است که بارش باران در این کشور در همه فصل­های سال زیاد است. میانگین دما در این زمینه به 3800 میلی متر رسیده است ، طوفان بخش مهمی از کشور پالائو محسوب می­شود. موقعیت طوفان برای این جزیره مشخص شده است، و البته که مسیر­های طوفانی این کشور بسیار عالی هستند. موقعیت کشور پالائو در بهترین شرایط ارزیابی می­شود. کشور پالائو به 16 ایالت تقسیم شده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور پالائو به میزان 5.124 میلیون دلار رسیده است، در این کشور بیش از 9 هزار و 777 نفر نیروی کار دیده می­شود. موقعیت اقتصادی برای این بخش زیر نظر گروه­های مهمی ارزیابی شده است. وضعیت نرخ بیکاری در این کشور مرز 2.4 درصد را طی کرده است، آمار مشخصی از وضعیت فقر در کشور پالائو به دست ما نرسیده است وضعیت نرخ بیکاری در این کشور نیز به مرز 2.4 درصد رسیده است و اینطور که مشخص است که گردشگری مهمترین منبع درآمد برای کشور پالائو محسوب می­شود ،موقعیت تورم برای کشور پالائو به واسطه سیاست­های مخصوصی ارزیابی می­شود.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Palau country عربی: بالاو البلد
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: انگلیسی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00680
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 118
 • پایتخت: نگرولمود
 • زبان های رسمی: پالائوی
 • جمعیت: بیش از 21,729 نفر سال 2020
 • منطقه زمانی: (GMT+9)
 • دامنه اینترنتی: pw.
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 291.5 million USD

سفر به پالائو

یکی دیگر از مقصدهای شگفت انگیز که هنگام کاوش در پالائو نباید از دست دهید ، جزایر راک است که مجموعه کوچکی از سازه­های مرجانی یا سنگ آهک را در بیرون از آب و صخره­های مرجانی باستانی تشکیل می­دهد. طبق منابع مختلف ، در گروه­هایی که حدود 47 کیلومتر مربع مساحت دارند و حدود 207 متر ارتفاع دارند ، می­توانید در حدود 250 تا 300 جزیره پیدا کنید. بسیاری از قسمت­های این جزایر سکونت ندارند ، اما به دلیل سواحل زیبا ، تالاب­های طلسم و شکل­های عجیب و غریب که شبیه چتر است ، بسیار محبوب هستند. جزیره کورور محل چالش پالائو است، که توسط فدراسیون بلوا تریاتلون برگزار می­شود. این یک رویداد هیجان انگیز و پر طرفدار است که حدود پنج سال برگزار می­شود. این برنامه شامل چندین رشته و مسابقه ، از جمله شنا در اقیانوس آزاد ، یک تریاتلون و مسابقات دوچرخه سواری است. این برنامه برای هرکسی که به اندازه کافی مناسب باشد برای لذت بردن از زیبایی­های پالائو از طریق یک سه گانه طولانی و دشوار باز است. هتل Palasia در Koror با داشتن استخر روباز ، سونا و مرکز اسپا ، در هتل کرور قرار دارد. میهمانان می­توانند با بوفه صبحانه با گزینه­های غذاهای چینی از رستوران در محل لذت ببرند. برخی از اتاق ها دارای منظره دریا هستند.

 

 

سفر به پالائو

زندگی در پالائو

پالائو ، بخشی از گروه جزایر کارولین ، غربی­ترین مجمع الجزایر اقیانوسیه است. که در 741 کیلومتری شرق میندانائو در جنوب فیلیپین و حدود 1300 کیلومتری جنوب غربی گوآم واقع شده است. پالائو بیش از 700 کیلومتر از اقیانوس از حدود 2 تا 8 درجه عرض جغرافیای شمالی و 131 تا 135 درجه طول شرقی امتداد دارد. اقتصاد پالائو در درجه اول از کشاورزی معیشت و ماهیگیری تشکیل شده است. دولت بزرگترین کارگر نیروی کار است که به کمک­های مالی ایالات متحده متکی است. جمعیت از سرانه درآمد بیش از دو برابر فیلیپین و بیشتر میکرونزی برخوردار است. چشم اندازهای طولانی مدت برای بخش گردشگری با گسترش سفرهای هوایی در اقیانوس آرام و افزایش رونق کشورهای پیشرو در آسیای شرقی بسیار تقویت شده است .از فیلیپین به غرب و از پاپوا گینه نو به جنوب حدود 500 مایل برابر است. این کشور از بیش از 340 جزیره تشکیل شده است ، تولید ناخالص داخلی سرانه پالائو 8 هزار و 900 دلار ، آن را به یكی از كشورهای ثروتمند در جزایر اقیانوس آرام تبدیل می­كند. کاریابی در  پالائو برای موقعیت مخصوصی بررسی شده است.

 

زندگی در پالائو

مهاجرت به پالائو

از سال 2011 ، دولت به منظور جذابیت پالائو برای سرمایه گذاران ، تجدید نظر در رژیم FDI را آغاز کرده است. اما مقررات سرمایه گذاری خارجی برخی مشاغل را در اختیار شهروندان پالائو قرار می­دهد ، از جمله فروش عمده یا خرده فروشی کالا ، کلیه حمل و نقل زمینی و آب ، آژانس­های مسافرتی و گردشگری و ماهیگیری تجاری، سایر بخش­ها نیمه محدود هستند و به شریک پالائو احتیاج دارند ، اگرچه درصد مشخصی از مالکیت لازم نیست. هیئت سرمایه گذاری خارجی باید کلیه سرمایه گذاری­های مستقیم خارجی را تصویب کند. علاوه بر بخشی که سرمایه گذاری در آن جریان خواهد یافت­. خارجی­ها نمی توانند زمینی در پالائو داشته باشند ، اما آنها می­توانند زمین را اجاره دهند و ساختمان­های خود را در زمین­های اجاره­ای مالکیت کنند. آمار مهاجرت گردشگری به پالائو بیشترین رتبه را دارد، فضای پر بازدید پالائو به صورتی است که افراد زیادی علاقه دارند، از این کشور بازدید کنند از سوی دیگر گروهی از مهاجرانی که در زمینه­های مشخص قصد بازدید از این کشور را دارند، در صدد هستند که رویکرد منطقه­ای را نیز بررسی کنند یک موضوع که جای بحث دارد، اینکه وضعیت این کشور در راستای اقتصادی رشد داشته است و آمار کسانی که به واسطه موقعیت اقتصادی وارد خاک پالائو شده­اند، بیشتر و بهتر از گذشته است.

 

 

 

 

 

 

 

مهاجرت به پالائو

تحصیل در پالائو

آموزش حرفه­ای از طریق کالج جامعه پالائو که از سال 1926 از یک مدرسه شروع به کار کرده است، در دسترس است. که دارای هیئت مدیره خاص خود است و طیف گسترده­ای از فرصت­ها را فراهم می­کند. در تاریخ 2 آوریل 1993 ، کالج شغلی میکرونزیایی رسما کالج جامعه پالائو شد. در سپتامبر 1987 ، پیمانی در میان جمهوری جزایر مارشال ، ایالات فدرال میکرونزی و جمهوری پالائو در مورد کالج میکرونزی انجام شد. تا استقلال کامل هر کالج در سیستم COM به دولت­های محلی انجام شود. این پیمان در 31 مارس 1993 خاتمه یافت ، که پایه و اساس کالج جامعه پالائو را پایه گذاری کرد. تحصیلات در جزیره میکرونزیایی پالائو هنوز از سیستم آمریکایی درجه K تا 12 پیروی می­کند. تا رسیدن 16 سالگی یا رسیدن به فارغ التحصیلی از دبیرستان الزامی است. تقریباً 20 مدرسه ابتدایی دولتی وجود دارد ،که از طریق روستاها و جزایر پراکنده می­شوند ، که دانش آموزان 6 سال در آن تحصیل می­کنند.

تحصیل در پالائو