x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به پالائو

از سال 2011 ، دولت به منظور جذابیت پالائو برای سرمایه گذاران ، تجدید نظر در رژیم FDI را آغاز کرده است. اما مقررات سرمایه گذاری خارجی برخی مشاغل را در اختیار شهروندان پالائو قرار می­دهد ، از جمله فروش عمده یا خرده فروشی کالا ، کلیه حمل و نقل زمینی و آب ، آژانس­های مسافرتی و گردشگری و ماهیگیری تجاری، سایر بخش­ها نیمه محدود هستند و به شریک پالائو احتیاج دارند ، اگرچه درصد مشخصی از مالکیت لازم نیست. هیئت سرمایه گذاری خارجی باید کلیه سرمایه گذاری­های مستقیم خارجی را تصویب کند. علاوه بر بخشی که سرمایه گذاری در آن جریان خواهد یافت­. خارجی­ها نمی توانند زمینی در پالائو داشته باشند ، اما آنها می­توانند زمین را اجاره دهند و ساختمان­های خود را در زمین­های اجاره­ای مالکیت کنند. آمار مهاجرت گردشگری به پالائو بیشترین رتبه را دارد، فضای پر بازدید پالائو به صورتی است که افراد زیادی علاقه دارند، از این کشور بازدید کنند از سوی دیگر گروهی از مهاجرانی که در زمینه­های مشخص قصد بازدید از این کشور را دارند، در صدد هستند که رویکرد منطقه­ای را نیز بررسی کنند یک موضوع که جای بحث دارد، اینکه وضعیت این کشور در راستای اقتصادی رشد داشته است و آمار کسانی که به واسطه موقعیت اقتصادی وارد خاک پالائو شده­اند، بیشتر و بهتر از گذشته است.

 

 

 

 

 

 

 

مشاوره مهاجرت به پالائو

مهاجرپذیری پالائو

مهاجرپذیری پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

حقیقت این است که آماری از رویکرد مهاجرپذیری پالائو به دستمان نرسیده است، اما اینطور که اطلاعات موجود نشان می­دهد، رشد مهاجرتی به این کشور کمی بهتر از قبل است. اولین افرادی که ورود به پالائو را جدی می گیرند گروهی هستند، که از طریق ویزای توریستی و با هدف گردشگری وارد خاک این کشور می­شوند رویکرد مهاجرپذیری برای پالائو دسته بندی مخصوص به خود دارد مشخص است. که شرایط سرمایه گذاری برای افراد در طول ویزای گردشگری بررسی می­شود، و کسانی که گردشگری را دنبال می­کنند خود به سادگی می­توانند با افرادی وارد بحث شوند، یک اصل مهم برای مهاجرت به پالائو که سبب شده است. اداره مهاجرت پالائو آن را بارها و بارها تأکید نماید، اینکه گروه کاری در ابتدا به قصد تحصیل وارد این کشور شده اند و سپس مشخص است شما می­بایست در وهله اول شرایط مهاجرتی برای این کشور را شاخص بندی نمایید، اینطور که بررسی­ها نشان می دهد گزارش مهاجرتی برای پالائو در سال­های اخیر به صورتی دنبال می­شود، که وضعیت مهاجرتی نیز رشد داشته باشد. یک موضوع جالب که دانستن آن خالی از لطف نیست اینکه موقعیت مهاجرت به پالائو در صورتی که بخواهید سیاست­های کلان را بررسی کنید ،وابسته به گروه علمی و پژوهشی بررسی می­شود. البته که برای سرمایه­های خاص دولت می­خواهد بخشی از پروژه­های دولتی را دخالت دهد.

آمار مهاجران به پالائو

آمار مهاجران به پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمار مهاجرت گردشگری به پالائو بیشترین رتبه را دارد فضای پر بازدید پالائو به صورتی است، که افراد زیادی علاقه دارند از این کشور بازدید کنند. از سوی دیگر گروهی از مهاجرانی که در زمینه­های مشخص قصد بازدید از این کشور را دارند، در صدد هستند که رویکرد منطقه­ای را نیز بررسی کنند یک موضوع که جای بحث دارد اینکه وضعیت این کشور در راستای اقتصادی رشد داشته است و آمار کسانی که به واسطه موقعیت اقتصادی وارد خاک پالائو شده اند ،بیشتر و بهتر از گذشته است. از یاد نبرید که مهاجرت به پالائو باید دسته بندی شده باشد یعنی کسانی که قصد کار در این کشور را دارند باید بتوانند زیر نظر دولت موقعیت منطقه­ای بررسی شده­ای داشته باشند.

آمار مهاجرانی که قصد دارند وارد پالائو شوند و هدف اصلی­شان کارآفرینی است، نیز بیشتر از قبل است. در واقع کارآفرینی در این کشور بر اساس موقعیتی دنبال می­شود. مهاجران برای این کشور در دوره­های گذشته ثبت شرکت را با امتیاز بهتری در نظر می­گیرند ثبت شرکت برای پالائو باید وابسته به دولت بررسی شده باشد یعنی دولت باید بتواند هم از نظر علمی موقعیت ثبت شرکت را بررسی کرده باشد و هم نیاز بازار در این راستا ارزیابی شود.

میزان رضایت مهاجران به پالائو

میزان رضایت مهاجران به پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رضایت در بخش بهداشت و درمان برای افرادی که بیمه درمانی مناسبی دارند، مشخص شده است. در واقع رویکرد مهاجرانی که می­خواهند از بخش بیمارستانی دولتی استفاده نمایند، بهبود داشته است. رضایت در زمینه ویزای کاری برای پالائو نیز مربوط به ساز و کار­های علمی و پژوهشی است مشخص است که رضایت کاری برای این کشور برای افرادی که تخصص واقعی دارند بررسی می­شود. از سوی دیگر این کشور در صدد است که موقعیت رضایتمندی در زمینه خدمات بانکی را رشد دهد و موفق هم بوده است، اما رضایت بیش از 70 درصد دیده نمی شود. کسانی که به واسطه ثبت شرکت وارد پالائو شده­اند، معتقد هستند موقعیت ثبت شرکت برای این کشور کمی عجیب است و شاید نرخ مالیاتی برای پالائو باید دسته بندی مشخص­تری داشته باشد. شما باید بتوانید شرکتی را به ثبت رسانده باشید که ارزش اقتصادی بالایی داشته باشد و طرح توجیه اقتصادی برای این شرکت نیز شامل موارد مخصوصی است. از سوی دیگر رضایت در بحث تحصیلی در پالائو چندان جالب به نظر نمی رسد و شاید به دلیل کم بودن موقعیت و امکانات تحصیلی چنین رویکردی را شامل شده است.

راحت‌ترین روش مهاجرت به پالائو

راحت‌ترین روش مهاجرت به پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در بین روش­های مهاجرت به پالائو بهترین روش برای اینکه بتوانید سرمایه­گذاری داشته باشید، این است که رویکرد دقیق منطقه­ای را شامل شوید اول اینکه سرمایه­گذاری در این کشور باید قابل قبول باشد، و توجیه اقتصادی مخصوصی داشته باشد رویکرد اقتصادی و سرمایه­ای مشخص در پالائو باید در دوره­ای باشد که افراد باید بخشی از شرکت ثبت شده را وابسته به جریان­های تخصصی دنبال نمایند. از یاد نبرید که مهاجرت به پالائو باید شامل مواردی باشد که افراد بتوانند دقیقترین سیاست را داشته باشند. مهاجرت به پالائو باید زیر نظر سرمایه گذاران بررسی شود و البته که در این روش سرمایه باید معقول به نظر برسد. مورد دیگر اینکه مهاجرت کاری به پالائو باید بر اساس تخصص فرد بررسی شود و به واسطه تخصص فرد این روش نیز آسان خواهد بود .

روش‌ های مهاجرت به پالائو

روش‌ های مهاجرت به پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای سرمایه گذاری پالائو و همینطور ویزای کاری پالائو دو لاین اصلی ورود هستند. از سوی دیگر ویزای تجاری پالائو نیز وجود دارد که افراد می­توانند دسته بندی مخصوصی را در نظر بگیرند، به واسطه ویزای تجاری پالائو شما می­توانید ورود به پروژه­های دولتی داشته باشید، در صورتی که قصد دارید وارد تجارت این کشور شوید بهتر است یک سری سیاست­ها را در نظر بگیرید، و سعی کنید تجارت واقعی را نیز زیر نظر گروه­های خاص دنبال کنید. در صورتی که شخص بخواهد از روش تحصیلی وارد پالائو شود باید در ابتدا امتیازات تحصیلی را در نظر بگیرد و در نهایت نیاز است که رزومه خود را قوی کند. با واسطه ازدواج با افراد نیز شرایط تابعیت وجود دارد.

مهاجرت سرمایه گذاری به پالائو

مهاجرت سرمایه گذاری به پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


از نظر تاریخی ، پالائو نتوانسته است حجم قابل توجهی از سرمایه گذاری خارجی را به خود جلب کند. جریان سرمایه گذاری مستقیم ناخالص داخلی 22 میلیون دلار در سال 2018 و اندکی از 27 میلیون دلار در سال 2017 کاهش یافته است. سهام FDI نیز در سال 2018 به 442 میلیون دلار رسید ( گزارش سرمایه گذاری جهانی UNCTAD در سال 2019 ). سرمایه گذاری­های خارجی در پالائو بیشتر به بخش های گردشگری و املاک و مستغلات انجام می­شود. پالائو ، سنگاپور و ژاپن شرکای اصلی سرمایه گذاری هستند.

از سال 2011 ، دولت به منظور جذابیت این کشور برای سرمایه گذاران ، تجدید نظر در رژیم FDI را آغاز کرده است. اما مقررات سرمایه گذاری خارجی برخی مشاغل را در اختیار شهروندان پالائو قرار می­دهد ، از جمله فروش عمده یا خرده فروشی کالا ، کلیه حمل و نقل زمینی و آب ، آژانس­های مسافرتی و گردشگری و ماهیگیری تجاری. سایر بخش­ها نیمه محدود هستند و به شریک پالائو احتیاج دارند ، اگرچه درصد مشخصی از مالکیت لازم نیست. هیئت سرمایه گذاری خارجی باید کلیه سرمایه گذاری­های مستقیم خارجی را تصویب کند. علاوه بر بخشی که سرمایه گذاری در آن جریان خواهد یافت. خارجی­ها نمی­توانند زمینی در پالائو داشته باشند ، اما آنها می­توانند زمین را اجاره دهند و ساختمان­های خود را در زمین­های اجاره­ای مالکیت کنند. ایجاد عنوان اراضی ایمن ممکن است به دلیل پیچیدگی سیستم سنتی مالکیت اراضی و ادعاهای گاه به گاه بیش از حد پیچیده باشد. از دیگر موانع توسعه سرمایه گذاری خارجی در کشور ، سطح پایین شفافیت در رویه­های آن ، پیشرفت آهسته در حل و فصل مناقشات ، پیش نیاز استخدام فقط شهروندان پالائو و هزینه سالانه برای اتباع خارجی برای اخذ مجوز کار است.  شرط لازم برای استخدام فقط شهروندان پالائو و هزینه سالیانه اتباع خارجی برای دریافت مجوز کار درگزارش انجام کار و تجارت 2020 ، منتشر شده توسط بانک جهانی ، پالائو در بین 190 کشور جهان رتبه 145 را کسب کرده است ، که در مقایسه با سال گذشته 12 مکان پایین دارد.

نرخ مالیات

مالیات بر فروش

7.5٪ (نرخ استاندارد).

مالیات شرکت

ماليات

سود سهام: 0٪ ، علاقه: 0٪ ، حق امتیاز: 0٪.

توافق دوطرفه

جزایر پالائو و اسپانیا محدود به توافق نامه مالیات مضاعف نیستند.

کمک­های تأمین اجتماعی که توسط کارفرمایان پرداخت می­شود.

۷٪ است.

مهاجرت از طریق ازدواج به پالائو

مهاجرت از طریق ازدواج به پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

قانون در پالائو اعتبار ازدواج بین دو شهروند پالائو مطابق با رسم شناخته شده پالائو را تشخیص می­دهد. اما ، این قانون مستلزم آن است كه اطلاعیه مربوط به ازدواج مرسوم به آخوند دادگاه ارسال شود. منشی اعلامیه ازدواج را در ثبت ازدواج ثبت می­کند. در این اطلاعیه باید نام و آدرس افراد متأهل ، سن آنها و تاریخ ازدواج ذکر شود. یک فرم برای اطلاع از ازدواج را می­توان در دفتر کارمند دادگستری در دادگاه دریافت کرد. هیچ هزینه­ای برای ثبت نام ازدواج معمولی وجود ندارد.

اگر اعتبار ازدواج عرفی توسط هر کسی سؤال شود یا مورد اختلاف واقع شود ، به طوری که موجب شرمساری شود یا بر حقوق مالکیت افراد متاهل یا فرزندان آنها تأثیر بگذارد ، ممکن است طرف ازدواج یا فرزندان ، از دادگاه بخواهند که ازدواج را تأیید کند. طرف می­بایست مقاله­ای بنام دادخواست را به دادگاه ارسال كند ، و در آن از دادگاه می­خواهد تا تأیید كند، كه ازدواج عادی وجود داشته است. دادگاه جلسه دادرسی برگزار می­کند و به شهادت افراد درگیر گوش می دهد. در صورت رضایت دادگاه ، ازدواج مطابق با رسمیت شناخته شده پالائو معتبر است ، دادگاه حكمی را تأیید می­كند، كه ازدواج و تاریخ ازدواج را تأیید می­كند.

برای اینکه یک ازدواج بین یک شهروند پالائو و یک فرد غیرمجاز معتبر باشد ، یا بین دو غیر شهروند وجود داشته باشد ، زوج می­بایست از شرایط قانونی ویژه پیروی کنند. ازدواج طبق رسم پالائو معتبر نخواهد بود. قانون مستلزم این است که مرد حداقل هجده سال سن داشته باشد. زن لازم است حداقل شانزده سال سن داشته باشد. اگر زن شانزده یا هفده باشد ، او نیز برای ازدواج نیاز به رضایت سرپرست خود دارد.

همچنین این قانون لازم است که زوج قبل از ازدواج درخواست و دریافت پروانه ازدواج کند. این زوج باید نام ، سن ، شهروندی ، اقامتگاه و مشاغل خود را در این برنامه ذکر کند. اگر قبلاً ازدواج کرده باشد ، باید چگونگی پایان ازدواج را بیان کنند. اگر درخواست رضایت بخش باشد ، جواز ازدواج صادر می­شود. جواز ازدواج 2.00 دلار هزینه دارد.

این قانون مستلزم انجام ازدواج با کسی است که مجاز به انجام ازدواج است. در پالائو ، وزراء مقرر و قاضی مجاز به انجام ازدواج هستند. برای دیدن این ازدواج باید دو نفر حضور داشته باشند. قاضی یا وزیر ممکن است برای انجام مراسم ازدواج هزینه­ای را بپردازند.

شخصی که این ازدواج را انجام داده است موظف است از ازدواج انجام شده توسط وی ثبت و نگهداری کند. این سابقه اسامی افراد متاهل ، محل سکونت آنها و تاریخ ازدواج را نشان می­دهد. این گواهی توسط دو شاهد ازدواج امضا می­شود و سپس به عروس داده می­شود. شخصی که ازدواج را انجام داده است موظف است نسخه­ای از گواهی نامه را برای ثبت در ثبت ازدواج به آخوند دادگاه ارسال کند.

برای اینکه ازدواج انجام شود ، باید در پالائو ، بین یک شهروند پالائو و یک فرد غیرمجاز ، یا بین دو غیر شهروند انجام شود ، این امر ضروری است. 

مهاجرت از طریق تولد به پالائو

مهاجرت از طریق تولد به پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شخصی که  یک پدر و مادری با سابقه شناخته شده پالائو دارد ، شهروند پالائو است. شخصی که از والدین متولد شده است ، هر یک یا هر دو شهروند پالائو باشند ، از بدو تولد تبعه پالائو هستند و تا زمانی که شخص عضو یا شهروند ملت دیگری نباشد ، تبعه پالائو خواهد ماند. .

شهروند پالائو که تابعیت ملت دیگری است ، باید ظرف سه (3) سال پس از تولد هجدهمین (18) سال تولد خود یا در طی سه (3) سال از تاریخ مؤثر این قانون اساسی ، هر کدام که بعداً باشد ، خودداری کند. تابعیت وی از ملت دیگر است و قصد خود را برای ماندن شهروند پالائو ثبت می­کند. اگر او نتواند این شرط را رعایت کند ، از تابعیت پالائو محروم می­شود. شخصی که از والدین متولد شده است ، هر یک یا هردوی آنها از قدمت شناخته شده پالائو برخوردار هستند ، حق ورود و اقامت در پالائو و داشتن سایر حقوق و امتیازات را طبق قانون مقرر می­دارد ، که شامل حق تقاضا برای تبدیل شدن به یک شهروند طبیعی پالائو است. به شرط آنكه قبل از تبدیل شدن به یک شهروند عادی ، شخص باید تابعیت خود را از یك ملت دیگر امتناع كند. به غیر از تبعیت از این بخش ، تابعیتی به جز طبیعی شدن نخواهد داشت.

Olbiil Era Kelulau برای پذیرش و محرومیت غیر شهروندان پالائو قوانینی یکسان اتخاذ خواهد کرد.

مهاجرت پناهندگی به پالائو

مهاجرت پناهندگی به پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت از طریق پناهندگی به واسطه موقعیت دینی و اعتقادات فلسفی در پالائو مسائل مربوط به خود را دارد:

بند 1. دولت هیچ اقدامی برای انکار یا تضعیف آزادی وجدان یا اعتقاد فلسفی یا مذهبی هر شخصی انجام نخواهد داد، و هیچ اقدامی برای اجبار ، منع یا ممانعت از اعمال دین انجام نمی­دهد. دولت نباید یک دین ملی را بشناسد و یا تأسیس کند ، بلکه می­تواند به مدارس خصوصی یا مختلط بر اساس عادلانه برای اهداف غیر دینی کمک کند. بند 2. دولت هیچ اقدامی برای انكار یا تضعیف آزادی بیان یا مطبوعات انجام نمی­دهد. هیچ گزارشگر شایسته­ای از سوی دولت نمی­تواند به دلیل امتناع از افشای اطلاعات به دست آمده در طول تحقیقات حرفه­ای ، فریبی یا زندانی کند. بند 3. دولت هیچ اقدامی در جهت انکار یا تضعیف حق هر شخصی نمی­کند.

جمع آوری و درخواست صلح آمیز دولت برای جبران شکایات و یا در ارتباط با دیگران برای هر هدف قانونی از جمله حق سازماندهی و معامله جمعی. بند 4: هر شخص حق دارد در شخص ، خانه ، مقالات و اثرات خود در برابر ورود ، جستجو و توقیف ایمن باشد. بند 5. هر شخص مطابق قانون برابر است و از حق حمایت برابر برخوردار است. دولت هیچ اقدامی برای تبعیض بر علیه هر شخص بر اساس جنس ، نژاد ، محل تولد ، زبان ، مذهب یا عقیده ، وضعیت اجتماعی یا وابستگی قبیله­ای انجام نمی دهد ، به جز رفتارهای ترجیحی شهروندان ، برای حمایت از افراد زیر سن قانونی ، افراد معلول بومی ، جسمی یا ذهنی و سایر گروه­های مشابه و موارد مربوط به جانشینی روابط داخلی. هیچ کس را نباید در تحقیقات قانونی یا اجرایی با انصاف رفتار کرد.

مهاجرت تحصیلی‌ به پالائو

مهاجرت تحصیلی‌ به پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای ویزای تحصیلی پالائو نیاز به طی کردن مصاحبه دارید:مصاحبه عموماً به زبان انگلیسی و نه به زبان مادری شما انجام خواهد شد. یک پیشنهاد این است که قبل از مصاحبه ، مکالمه انگلیسی را با یک زبان مادری تمرین کنید ، اما سخنرانی نکنید! انتظار دارید در مورد برنامه­های تحصیل در پالائو و پس از آن ، اهداف و روابط خود با کشور وطن خود گفتگوی تعاملی با مسئول کنسولی داشته باشید. اگر برای آموختن زبان انگلیسی فشرده به پالائو آمده­اید ، آماده شوید تا توضیح دهید که انگلیسی چگونه برای شما در کشور خود مفید خواهد بود.

افسر کنسولی می­خواهد با شما مصاحبه کند ، نه با خانواده شما ، و اگر شما آماده صحبت کردن به تنهایی هستید ، احساس مثبت­تری ایجاد می­شود. اگرچه به طور کلی والدین یا اعضای خانواده متقاضی را برای مصاحبه ویزا همراهی نخواهند کرد ، اگر شما یک فرزند خردسال باشید و در صورت وجود سؤال (به عنوان مثال در مورد بودجه / امور مالی) ، والدین خود را در آنجا احتیاج دارید ، باید در مورد کنسولگری بررسی کنید.

اگر نتوانید دلایل تحصیل در یک برنامه خاص در پالائو را توضیح دهید ، ممکن است نتوانید به جای کار یا ماندن در پالائو ، افسر کنسولی را که واقعاً قصد تحصیل دارید ، متقاعد کنید. همچنین باید بتوانید توضیح دهید که تحصیل در پالائو با اهداف شغلی و چشم اندازهای اشتغال شما هنگام بازگشت به خانه چگونه است. اگر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد در پالائو هستید و تمرکز تحقیقاتی دارید ، آماده باشید تا در مورد برنامه­های تحقیقاتی خود صحبت کنید. مقامات کنسولی ممکن است نامه­ای را از استاد نظارت یا عضو هیات علمی خود بخواهند که اهداف تحقیق مورد نظر شما را توضیح دهد.

به دلیل تعداد زیاد برنامه­های دریافتی ، تمام افسران کنسولگری تحت فشار زمان قابل توجهی برای انجام مصاحبه سریع قرار دارند. آنها باید بیشتر از همه درباره تصوراتی که در اولین دقیقه مصاحبه انجام می­دهند ، تصمیم بگیرند. اولین چیزی که شما می­گویید و اولین تصور ایجاد شده برای موفقیت شما بسیار مهم است. پاسخ­های خود را در مورد سوالات افسر کوتاه و نکته­ای نگه دارید ، و دقیقاً به سؤالات و اظهارات افسر کنسولی پاسخ دهید. با افسر، بحث و گفتگو نکنید. اگر ویزای دانشجویی از شما سلب شده است ، از افسر بخواهید لیستی از اسنادی را که وی به شما پیشنهاد می­کند برای غلبه بر انکار بپرسید و سعی کنید دلیلی را که شما به صورت کتبی انکار شده­اید ، بگیرید.

 

 

  1. پشتیبانی از اسناد (وضعیت یا تاریخ خاص خود را بشناسید)

باید فوراً برای افسر کنسولی مشخص شود که اسناد مکتوب را ارائه می­دهید و منظور آنها چیست. توضیحات طولانی کتبی را نمی­توان به سرعت خوانده یا ارزیابی کرد.

مهاجرت کاری پالائو

مهاجرت کاری پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای کسانی که مایل به زندگی و کار در یک بهشت ​​جزیره با آب و هوای گرم در تمام طول سال هستند ، ممکن است پالائو گزینه بسیار خوبی باشد. حتی اگر ممکن است حقوق و دستمزد کمتر از آنچه در جامعه غربی انتظار داشتید باشد ، برای تأمین هزینه­های زندگی در پالائو کافی است.

بیشتر فرصت­های شغلی برای خارجی­ها در بخش گردشگری و میهمان نوازی وجود دارد ، صنعتی که طی سال­های گذشته به طور قابل توجهی توسعه یافته است. تجربه گذشته مورد نیاز است ، اما خبر عالی این است که گردشگری در کل سال فعال است. توجه به این نکته حائز اهمیت است که ، هنگام اشتغال ، ترجیحاً به افراد محلی و شهروندان آمریکایی داده می­شود. اما ، به شرط آنكه بتوانید ثابت كنید كه مجموعه­ای از مهارت­ها را دارید كه نمی­تواند توسط افراد محلی تطبیق یابد ، احتمالاً استخدام می­شوید. از آنجا که پالائو یک نقطه داغ برای غواصی است ، مربیان واجد شرایط نیز می­توانند خیلی سریع استخدام شوند. صنعت مراقبت­های بهداشتی و بخش­های آموزش ، قانون یا حسابداری زمینه­های دیگری هستند که فرصت­های خارجی را فراهم می­کنند.

قبل از عزیمت به پالائو برای کار ، احتمالاً از طرف کارفرما خواسته می­شود، که در کشور خود معاینه پزشکی انجام دهند. در بیشتر موارد ، كسانی كه موفق به تأمین شغل در پالائو هستند موظفند مجوز كار دریافت كنند. با این حال ، چندین ملیت به محض ورود به کشور از ویزای یک ساله بهره­مند می­شوند.

 

مهاجرت از طریق همراه به پالائو

مهاجرت از طریق همراه به پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اطلاعاتی در خصوص مهاجرت از طریق همراه به پالائو وجود ندارد و اداره مهاجرت پالائو نیز این رویکرد را تنها به واسطه ویزای سرمایه گذاری در شرایط خاص در نظر می­گیرد.

مهاجرت توریستی به پالائو

مهاجرت توریستی به پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

قبل از رفتن به پالائو:

گذرنامه شما باید حداقل 6 ماه از اتمام این سفر معتبر باشد.

گذرنامه شما باید حداقل یک صفحه ویزا خالی برای تمبر ورود و خروج داشته باشد.

اقامت شما ممکن است بیش از 90 روز در مهاجرت محلی تمدید شود.

 


یادداشت­هایی برای ویزاهای PALAU:

حداکثر اقامت: 90 روز

ممکن است به محض ورود به دست آید.

 

آیا سفر به پالائو امن است؟

پالائو مکانی بسیار امن برای سفر است . نرخ جرم و جنایت پایین است. سفر در سراسر کشور با نگه داشتن اشیاء با ارزش خود امن و مطمئن است. چند نکته وجود دارد که باید در مورد خطرات طبیعی ، قوانین محلی و مقررات عملیاتی در نظر داشته باشید

.متن از نظر ورد مشکل دارد.

 

آیا برای پالائو ویزا نیاز دارید؟

اگر شما یک شهروند ایالات متحده هستید ، به مدت یک سال یا کمتر برای بازدید از پالائو ، شما باید از یک گذرنامه به مدت حداقل شش ماه تا زمان ورود معتبر داشته باشید. این نیاز می­کند به پرسنل نظامی ایالات متحده در سفر یا بازدید از کسب و کار رسمی.

مهاجرت شرایط خاص به پالائو

مهاجرت شرایط خاص به پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سرمایه گذاری در شرایط خاص در پالائو نیز موقعیت مشخصی را شامل شده است:


قانون سرمایه گذاری خارجی پالائو ، اصلاح شده در سال 2020 ، به دنبال تشویق سرمایه گذاری­های خارجی در اقتصاد پالائو در رهنمودهای توسعه پایدار و مسئول محیط زیست است.

هیئت سرمایه گذاری خارجی برای بررسی اطمینان از اینکه سرمایه گذاری و توسعه با اهداف و اولویت­های مردم پالائو مطابقت دارد ، وظیفه بازنگری در برنامه­های مربوط به گواهی تأیید سرمایه گذاری خارجی (FIAC) را برعهده دارد.

برای ارزیابی بهتر شایستگی­های یک سرمایه گذاری و صلاحیت­های سرمایه گذار (بازدید کنندگان) ، هیئت سرمایه گذاری خارجی که، مراحل خاصی را در روند افتتاح یک تجارت جدید برآورده سازند. برای این منظور ، قبل از ارائه درخواست برای FIAC ، یک سرمایه گذار بالقوه خارجی باید:

نام­های تجاری موجود را با ثبت شرکت ، دفتر دادستان کل بررسی کنید و نام تجاری پیشنهادی آن را رزرو کنید.

هزینه ثبت نام را به دفتر خزانه داری بپردازید و شرکت پیشنهادی را با ثبت شرکت ، دفتر دادستان کل ثبت کنید.

موقعیت مکانی را مشخص کنید و با صاحبخانه (ها) یا مالک (یا مالک) ، از جمله جستجوی عنوان و ترخیص ، و تصویب منطقه بندی (در صورت لزوم) قرارداد موقت منعقد کنید.

برای کسب اطلاعات در مورد زمین­های عمومی که برای اجاره تجاری در دسترس است ، با اداره زمین این کشور تماس بگیرید.

این اطلاعات برای تکمیل برنامه FIAC ، ضروری است. برنامه­های تکمیل شده را به هیئت سرمایه گذاری خارجی ارسال کنید.

شهرهای مهاجر پذیر پالائو

شهرهای مهاجر پذیر پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

Ngerulmud است مقر دولت از جمهوری پالائو ، یک کشور جزیره­ای در اقیانوس آرام است.

  این شهر جایگزین Koror City ، بزرگترین شهر پالائو ، به عنوان پایتخت در سال 2006 شد. این شهرک در ایالت Melekeok واقع در Babeldaob ، بزرگترین جزیره این کشور ، واقع در 20 کیلومتری (12 مایل) در شمال شرقی شهر Koror و 2 کیلومتر (1 مایل) شمال غربی واقع شده است. از شهر Melekeok .  این کشور کوچکترین پایتخت جهان است. این شهر به واسطه موقعیت منطقه­ای که دارد دسته بندی شده است. هر یک از شهرهای این کشور برای زندگی مناسب است اما پایتخت آن بهترین رویکرد را در راستای شهری داشته و موقعیت منطقه­ای بی نظیری دارد.

اخذ ویزای پالائو

اخذ ویزای پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


آیا فیلیپینی به پالائو نیاز به ویزا دارد؟

شهروندان فیلیپین برای اجازه ورود به پالائو باید ویزا دریافت کنند.

 ویزاهای ورود به پالائو با اهداف توریستی برای فیلیپین ، پس از ورود به کشور در فرودگاه با حداکثر 30 روز اقامت در فرودگاه امکان پذیر است.

 


آیا ویزای نیجریه از پالائو رایگان است؟

ویزای توریستی پالائو برای اقامت تا 30 روز برای شهروندان نیجریه لازم نیست .

 

 

آیا پالائو برای توریست­ها بی­خطر است؟

پالائو مکانی بسیار امن برای سفر است. نرخ جرم و جنایت پایین است، سفر در سراسر کشور با نگه داشتن اشیاء با ارزش خود قفل شده و یا امن و مطمئن است.


مورد نیاز ویزا پالائو

از آنجا که کلیه ویزاهای پالائو هنگام ورود به دست می­آیند (به جز اتباع بنگلادش و میانمار) ، شرایط استفاده بسیار ساده است.

هنگام سفر به پالائو ، باید شرایط زیر را رعایت کنید:

گذرنامه معتبر خود را با خود داشته باشید. باید حداقل یک صفحه خالی داشته باشد تا مقامات مرزی بتوانند گذرنامه شما را مهر کنند.

اثبات بودجه کافی برای پوشش اقامت خود در پالائو ، که حداقل 200 دلار در هفته است.

شما باید بلیط برگشت / به بعد را در اختیار داشته باشید.

گواهینامه بین المللی واکسیناسیون تب زرد در صورت ورود از منطقه آلوده.

 


مراحل درخواست ویزا پالائو

مراحل درخواست ویزای پالائو هنگام ورود ساده و سریع است. به محض ورود ، باید گذرنامه معتبر خود و مابقی اسناد ذکر شده در این مقاله را به مرجع بازرسی مرزی ارائه دهید.

پردازش در عرض چند دقیقه انجام می­شود و گذرنامه خود را با ویزا مهر شده در آن باز می­گردانید.

 

اگر قصد دارید به زودی به کشور جزیره سفر کنید ، این راهنما به شما کمک می کند قبل از سفر کارهای خود را بفهمید.

چه کسی به ویزا برای پالائو احتیاج دارد؟

هنگام سفر به پالائو ، اتباع جهان بسته به کشور ، ممکن است نیاز به ویزا نداشته باشند و یا اینکه ویزاء گذرنامه ای را که در اختیار آنها قرار گرفته است ، ممکن است داشته باشد.

اتباع کشورهای زیر می­توانند بدون هیچ روادید به پالائو سفر کرده و تا 1 سال بمانند:

جزایر مارشال

میکرونزی

ایالات متحده

دارندگان گذرنامه کشورهای ذکر شده در زیر می­توانند بدون ویزا وارد شده و حداکثر 90 روز در پالائو بمانند:

همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا / شینگن

اسرائيل

تایوان

علاوه بر این ، اتباع روسی نیز می­توانند بدون دریافت ویزا در هنگام ورود ، تا 30 روز در پالائو بمانند.

بقیه اتباع جهان می­توانند ویزای هنگام ورود را در فرودگاه پالائو دریافت کنند ، که برای حداکثر مدت اقامت 30 روز معتبر است اما می­توانید دو بار با هزینه آن تمدید کنید.

فقط اتباع بنگلادش و میانمار ملزم به اخذ ویزا از قبل هستند.

مورد نیاز ویزا پالائو

از آنجا که کلیه ویزاهای پالائو هنگام ورود به دست می­آیند (به جز اتباع بنگلادش و میانمار) ، شرایط استفاده بسیار ساده است.

هنگام سفر به پالائو ، باید شرایط زیر را رعایت کنید:

گذرنامه معتبر خود را با خود داشته باشید. باید حداقل یک صفحه خالی داشته باشد تا مقامات مرزی بتوانند گذرنامه شما را مهر کنند.

اثبات بودجه کافی برای پوشش اقامت خود در پالائو ، که حداقل 200 دلار در هفته است.

شما باید بلیط برگشت / به بعد را در اختیار داشته باشید.

گواهینامه بین المللی واکسیناسیون تب زرد در صورت ورود از منطقه آلوده.

این امر در مورد اتباع جزایر مارشال ، میکرونزی و ایالات متحده صدق نمی­کند.

مراحل درخواست ویزا پالائو

مراحل درخواست ویزای پالائو هنگام ورود ساده و سریع است. به محض ورود ، باید گذرنامه معتبر خود و مابقی اسناد ذکر شده در این مقاله را به مرجع بازرسی مرزی ارائه دهید.

پردازش در عرض چند دقیقه انجام می­شود و گذرنامه خود را با ویزا مهر شده در آن باز می­گردانید.

مراحل درخواست برای اتباع بنگلادش و میانمار متفاوت است ، زیرا آنها باید قبل از رسیدن به پالائو ، از کشور محل اقامت خود ، درخواست ویزا کنند. اتباع این دو کشور باید با مأموریت دیپلماتیک پالائو در کشور خود ، سایر مقامات نماینده یا وزارت امور خارجه تماس بگیرند.

هزینه ویزا پالائو

نیازی نیست که هنگام ورود به پالائو ، هزینه­ای بپردازید. با این حال ، هر مسافری که کشور را ترک می­کند ، از جمله افرادی که از ویزا معاف هستند ، ملزم به پرداخت آن هستند:

مالیات خروج 20 دلار آمریکا

هزینه محیطی 30 دلار آمریکا

اعتبار ویزا پالائو

ویزای پالائو به دست آمده هنگام ورود حداکثر 30 روز اقامت معتبر است. روز ورود به عنوان روز اول شمرده می شود ، حتی اگر فقط چند دقیقه قبل از نیمه شب باشد. همانطور که در زیر توضیح داده شده ، ویزا قابل تمدید است.

پسوند ویزا پالائو

کلیه کسانی که در پالائو ویزا دارند ، می­توانند درخواست کنند تا هر دو روز مدت اقامت خود را برای هر 30 روز تمدید کنند. مدت اقامت نمی­تواند 90 روز مداوم تمدید شود.

برای هر برنامه افزودنی ، بازدید کننده باید 50 دلار بپردازد. به شما توصیه می­شود حداقل هفت روز قبل از تاریخ انقضا ویزای فعلی خود را در اداره مهاجرت اعمال کنید.

اخذ اقامت پالائو

اخذ اقامت پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


مأموریت­های دیپلماتیک پالائو در خارج از کشور

این لیست ماموریت­های دیپلماتیک جمهوری پالائو است:

سفارت جمهوری پالائو در ایالات متحده آمریکا واقع در واشنگتن دی سی

سفارت جمهوری پالائو در جمهوری فیلیپین واقع در مانیل

سفارت جمهوری پالائو در ایالت ژاپن واقع در توکیو

سفارت جمهوری پالائو در جمهوری چین (تایوان) واقع در تایپه

سفارت جمهوری پالائو در پادشاهی بلژیک واقع در بروکسل

این لیست کنسولگری­های جمهوری پالائو است:

سرکنسولگری جمهوری پالائو به جمهوری سوسیالیستی ویتنام واقع در هانوی

کنسولگری افتخاری جمهوری پالائو در انگلستان بریتانیا و ایرلند شمالی

سرکنسولگری جمهوری پالائو در قلمرو گوام ایالات متحده آمریکا واقع در هاگتیا

کنسولگری عمومی جمهوری پالائو در مشترک المنافع جزایر ماریانای شمالی واقع در سایپان

آیا پالائو یک کشور امن برای بازدید است؟

بیشترین بازدیدها از پالائو بدون مشکل است زیرا سطح جرم در پالائو پایین است. با این حال ، به گردشگران توصیه می­شود وسایل خود را در نزدیکی خود نگه دارند.

این غارهای غواصی و کاوشگر باید محتاط باشند ، زیرا مقدار قابل توجهی از آثار منفجر نشده از جنگ جهانی دوم باقیمانده است. تاریخچه اخیر تروریسم در پالائو وجود ندارد ، اما کشور جزیره­ای در معرض طوفان­های گرمسیری و سیل قرار دارد که به احتمال زیاد بین ژوئن و نوامبر رخ می­دهد.

چگونه می­توانم به پالائو سفر کنم؟

می­توانید با هواپیما به پالائو سفر کنید. فقط یک فرودگاه در پالائو و آن Airai (ROR) در بابل واقع است. پروازهایی از کشورهای زیر به پالائو وجود دارد:

گوام

ژاپن

مانیل

سئول

تایپه

شما همچنین می­توانید با قایق به پالائو برسید ، اما گزینه­های چندانی برای این کار آسان نیست.

گردشگران در پالائو چه کاری می­توانند انجام دهند؟

علیرغم اینکه یکی از کوچکترین کشورهای جهان با تعداد بسیار کمی ساکنان ، پالائو به گردشگرانی که می خواهند اکتشاف ناشناخته­ها را کشف کرده و تجربیات هیجان انگیز جدیدی را ایجاد کنند ، چیزهای زیادی را ارائه می­دهد.

اخذ پاسپورت پالائو

اخذ پاسپورت پالائو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر متقاضی دریافت گذرنامه جدید یا جایگزینی هستید یا پاسپورت را تمدید می­کنید ، باید دستورالعمل فرم درخواست گذرنامه را با دقت بخوانید و فرم را کاملاً در صورت ذکر پر کنید. مستندات پشتیبانی ویژه و هزینه های درخواستی مورد نیاز است. عدم ارائه اطلاعات درخواستی در فرم درخواست ممکن است منجر به انکار گذرنامه ، سند مربوط یا خدمات شود. توجه مهم: قانون جدید (RPPL7-3) مستلزم آن است كه تا اول ژانویه 2007 ، گذرنامه­های قدیمی جایگزین گذرنامه­های قابل خواندن با دستگاه جدید شوند. سفارت از همه می خواهد که به جای قدیمی ، درخواست یک دستگاه جدید گذرنامه قابل خواندن کنند.

یک شهروند پالائو هجده (18) ساله یا بالاتر می­تواند در انتخابات کشوری و ایالتی رأی دهد. Olbiil Era Kelulau حداقل یک دوره اقامت را تعیین کرده و ثبت نام رای دهندگان را برای انتخابات ملی فراهم می­کند. هر ایالت باید حداقل یک دوره اقامت را تعیین کند و ثبت نام رای دهندگان را برای انتخابات ایالتی فراهم کند. شهروندی که در زندان به سر می­برد ، مجازات جنایی یا از نظر روانی ناتوان است ، همانطور که دادگاه تعیین کرده است. رأی گیری باید با رأی مخفی انجام شود.

آخرین ویرایش: 2020-05-10 08:55:07 62