x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
پرو

پرو

کشور پرو دارای مساحتی بیش از 1280000 کیلومتر مربع است. این کشور رتبه 20 را در دنیا از نظر وسعت به خود اختصاص داده است. از نظر جغرافیایی کشور پرو در بخش غرب قاره‌ آمریکای جنوبی قرار دارد و در کنار اقیانوس آرام واقع شده است. کشور پرو با کشورهای اکوادور و کلمبیا از بخش شمالی و با اقیانوس آرام از بخش غربی همسایه است. کشور پرو بین کوه‌ها و اقیانوس آرام قرار دارد. نواحی کوهستانی در این کشور از جنگل‌های مرطوب گرمسیری تشکیل شده است. مشخص است که در جغرافیای این کشور تنوع زیستی زیادی وجود دارد. در جغرافیای کشور پرو می‌توان به دره‌های پر آب و همین‌طور فضای بیابانی باریک اشاره کرد که بخشی از زیبایی‌های کشور پرو است. در بررسی جمعیت ایرانی در پرو آمار مشخصی به دست ما نرسیده است، اما اینطور که شرایط نشان می‌دهد رشد جمعیت ایرانی در پرو بر اساس روال ثبت شرکت بررسی می‌شود. در پرو تولیدات در شرایط محدود موجود بوده و این موضوع نیاز به رشد بازار تجاری در کشور پرو دارد، مشخص است که دولت سعی خود را داشته تا مسیر ورود سرمایه‌گذاران خارجی را به‌سادگی و در بهترین شرایط ممکن به نتیجه برساند.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: peru عربی: البرو
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: اسپانیایی، کچوآ
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: نوئول سول معادل 0.30 دلار آمریکا است.
 • پیش شماره تلفن: 0051
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 139
 • پایتخت: لیما
 • زبان های رسمی: اسپانیایی
 • جمعیت: بیش از 32.17 میلیون در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT- 5) UTC-5(PET)
 • دامنه اینترنتی: .pe
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 29.73 بیلیون دلار USD

سفر به پرو

سفر به پرو، سفر به کشوری در آمریکای جنوبی است که شامل بخش هایی از جنگلهای بارانی آمازون و ماچوپیچو است. کشور پرو Perú با اکوادور و کلمبیا از مرز شمالی، با برزیل از مرز شرقی، با بولیوی از مرز جنوب شرقی، با شیلی از مرز جنوبی و با اقیانوس آرام از مرز غربی همسایه است. در تاریخ سفر به پرو می‌خوانید، اولین ساکنان پرو، سرخپوستان اینکا بودند که تحت حکومت امپراتوری معروف اینکاها قبل از ورود اسپانیایی‌ها در پرو مستقر بودند و پایتخت آنها شهر کوسکو بود. کریستف کلمب و همراهانش در قرن 16 میلادی به این کشور وارد شدند و پس از چندی اسپانیایی‌ها این سرزمین را تحت استعمار خود در آوردند. در سفر به پرو که شهر باستانی اینکا واقع در ارتفاعات کوههای آند را خواهید دید، همچنین منطقه اطراف ماچوپیچو، از جمله دره مقدس و Inca Trail و همچنین شهر استعماری کوسکو، سرشار از مکان های باستان شناسی است.

سفر به پرو

زندگی در پرو

کشور پرو یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در آمریکای جنوبی محسوب می‌شود. این کشور به طور کلی دارای جاذبه‌های گردشگری گسترده‌ای بوده و یکی از بهترین مناطقی است که مردم به سراغ آن می‌روند. این کشور از نظر زمانی 9 و نیم ساعت از تهران عقب‌تر است. مردم کشور پرو به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند. واحد پول کشور پرو سول است. در این کشور وضعیت آب‌وهوایی نیمه گرمسیری اعلام شده است، به طوریکه بارندگی بسیار کم است. هزینه‌ی زندگی خانواده در این کشور به طور کلی 1710.00 PEN در ماه است این هزینه به نسبت دستمزد در حالتی که فرد درآمد کمی دارد اصلاً مناسب نیست اما اگر مهارت بالایی داشته باشد بیش از 60 درصد از درآمد پس‌انداز می‌شود که رقم قابل توجهی است. از یاد نبرید که هزینه زندگی انفرادی در کشور پرو به میزان 995.00 PEN در ماه اعلام شده است. وضعیت هزینه زندگی در این کشور بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته بیشتر نیز می‌شود.

زندگی در پرو

مهاجرت به پرو

بحران های مالی و جهانی در کشور پرو در وضعیت معدودی قرار دارد و رشد مثبت تولید ناخالص داخلی در این کشور تجربه شده است. اصلاح نظام اقتصادی نیز همزمان با جذب سرمایه گذاری های خارجی انجام می شود. کشور پرو با جامعه کشورهای آند توافقنامه های آزاد تجاری را شکل داده است ، به طور کلی این کشور توانسته در صنعت معدن کاری و همینطور صادرات و سرمایه‌گذاری نیز رشد داشته باشد. تولید نقره و روی در کشور پرو نیز بسیار ارزشمند است میزان رضایت در فضای اقتصادی این کشور بسیار بالا است به طوری که کشور پرو در زمینه تولید طلا رتبه 6 در دنیا را کسب کرده است و کسب چنین رتبه ای به نوبه خود می تواند مسیر اقتصادی و سرمایه گذاری در این کشور را هموارتر نماید. سازمان پژوهشی واقع در آمریکا اعلام کرده است که مردم در کشور پرو به ازای درآمد برای هر فرد رضایت بالای 95 درصد دارند. آمارهای اقتصادی کشور پرو نشان می دهد که فقر مفرط در این کشور ریشه کن شده است و در این زمینه بسیار موفق نیز ظاهر شده‌است.

مهاجرت به پرو

تحصیل در پرو

مدرسه بین‌المللی یادگیری مهارت زندگی بر اساس مطالعات اجتماعی یکی از مدارس انگلیسی زبان در کشور پرو است که یادگیری دروس را وابسته به جدیدترین عملکردهای دولتی ارزیابی می‌کند. در این مدرسه همه‌ی اصول مهم آموزش داده می‌شود و کودک از سنین پایین یاد می‌گیرد که چطور می‌تواند از خود در برابر خطرات موجود محافظت کند. شما برای تحصیل در کشور پرو برای برخی از رشته‌ها نیاز به مدرک زبان آیلتس دارید و برخی از رشته‌های تحصیلی از سوی دانشگاه، الزامی برای ارائه مدرک زبان در زمان ثبت نام ندارند اما یک حقیقت را به شما بگوییم که کشور پرو در لیست کشورهایی است که اگر مدرک زبان نداشته باشید عملا بیشتر از لیسانس نمی‌توانید تحصیل کنید. به هر صورت برای تحصیل در کشور پرو نیاز است که زبان خود را تقویت کنید. کارت دانشجویی در کشور پرو تا سال 2016 یک ورق کاغذ کمی ضخیم بود که چهره فرد به همراه اسم وی را شامل می‌شد و عملا هیچ استفاده‌ای نداشت، این موضوع سبب شد دانشجویان اهمیتی به کارت دانشجویی ندهند و سرانه تحصیل در کشور پرو دچار مشکلات زیادی شد، در این راستا دولت کشور پرو اعلام کرد که شما با استفاده از کارت دانشجویی در این کشور می‌توانید در طرح‌های تخفیف موجود وارد شوید، که این موضوع توانسته اعتبار تحصیل در این کشور را چند برابر کند.

تحصیل در پرو