x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

زندگی در فیلیپین

 

کشور فیلیپین یک مجمع الجزایر در جنوب شرقی آسیا محسوب می شود که در آن بیش از هفت هزار جزیره وجود دارد. این کشور دارای سواحل دیدنی زیادی است و به طور کلی دارای جاذبه های دیدنی مخصوصی است. کشور فیلیپین در زمان های گذشته یک منطقه بازرگانی محسوب شده است و به طور کلی نخستین اروپاییانی هستند که در این جزیره زندگی کرده اند. در جنگ جهانی دوم این کشور توسط ژاپنی ها اشغال شد و به طور کلی فضای اجتماعی دشواری را پشت سر گذاشته است. نرخ اشتغال در کشور فیلیپین در حدود 95.40 درصد اعلام شده است. ارزیابی‌ها نشان می دهد که میزان حقوق و درآمد در کشور فیلیپین دسته بندی های مشخصی دارد و اینطور که مبرهن است افراد بر اساس مهارت خود دسته بندی می شوند. میزان حقوق ارزیابی های روتینی را پیش می برد. درصد افزایش پول در کشور فیلیپین در سال 2018 به میزان 56.334 درصد اعلام شده است این درصد در پایین ترین وضعیت خود به میزان 37.84 درصد بوده است. شغل هایی که در زمینه پزشکی و همینطور فضای پرستاری هستند نیز در کشور فیلیپین درآمد خوبی دارند به عنوان مثال یک پزشک 11 درصد بیشتر از یک پزشک در ایران درآمد دارد این موضوع در تیم های برنامه نویسی کشور فیلیپین نیز دیده می شود و رتبه خوبی داشته است خوشبختانه وضعیت درآمدی در کشور فیلیپین به نتیجه درستی رسیده است. افرادی که برای اخذ ویزای کاری کشور فیلیپین اقدام می کنند باید مدارک لازم در این زمینه را ارائه دهند، هر شخص باید دو قطعه عکس 6 در 4 با پس زمینه سفید و تمام رخ داشته باشد. افراد باید نامه ای مبنی بر تمکن مالی شخص ارائه دهند. نیاز به اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماهه بوده است و می بایست نامه ای مبنی بر مهارت فرد نیز ارائه شود. برای اجاره خانه در کشور فیلیپین باید چند مورد را رعایت کنید، در ابتدا اینکه هزینه خانه بر اساس موقعیت مکانی آن مشخص می شود و مبرهن است که نوع خانه انتخابی می تواند بر اساس رویدادهای مختلفی ارزیابی شود. از یاد نبرید که خانه ها هر یک از سوی صاحب خانه مورد اجاره قرار می گیرد پس بهتر است که از روش های غیر قانونی در این زمینه پرهیز نمایید.

مشاوره زندگی در فیلیپین
فهرست

حداقل حقوق در فیلیپین

حداقل حقوق در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نرخ بیکاری در کشور فیلیپین در حدود 4.70 درصد اعلام شده است این در حالی است که در کشور فیلیپین وضعیت کار و اقتصاد رو به پیشرفت جدی است. افراد شاغل در کشور فیلیپین به 41755.00 هزار نفر می‌رسند و به طور کلی افراد بیکار در این کشور در حدود 4989.00 هزار نفر هستند دولت کشور فیلیپین در صدد است که نرخ بیکاری در این کشور را کاهش دهد. اینطور که مشخص است نرخ مشارکت نیروی کار در کشور فیلیپین در حدود 71.50 درصد اعلام شده است که رقم قابل توجهی است. میزان دستمزد در کشور فیلیپین در سال های اخیر تغییر کمی داشته است اما آنطور که شواهد نشان می دهد درصدی که برای دستمزد تعیین می شود بر اساس نوع کار و زمان کاری خواهد بود که به طور کلی در حدود 10458.00 پزوی کشور فیلیپین برای هر ماه اعلام شده است. میزان دستمزد برای تولید در این کشور در حدود 1833.45 نقاط شاخص را اعلام داشته است که رقم بسیار خوبی است. این کشور دارای جمعیت بالایی بوده و حداقل دستمزد برای یک کارگر در کشور فیلیپین می‌تواند از 537.00 پزوی این کشور آغاز شود. خوشبختانه نرخ اشتغال در کشور فیلیپین در حدود 95.40 درصد اعلام شده است. ارزیابی ها نشان می دهد که میزان حقوق و درآمد در کشور فیلیپین دسته بندی های مشخصی دارد و اینطور که مبرهن است افراد بر اساس مهارت خود دسته بندی می شوند. میزان حقوق ارزیابی های روتینی را پیش می برد. درصد افزایش پول در کشور فیلیپین در سال 2018 به میزان 56.334 درصد اعلام شده است این درصد در پایین ترین وضعیت خود به میزان 37.84 درصد بوده است. بازار سهام در کشور فیلیپین به ارزش 9058.62 امتیاز ارزیابی شده است و اوراق قرضه دولتی به مدت ده سال در این کشور در حدود 16.40 درصد بوده است که رقم بسیار مهم و تأثیرگذاری است. کشور فیلیپین از دسته کشورهایی است که در مسیر حقوق به طور جدی عمل کرده است و این امر سبب می شود که ورود به کار در کشور فیلیپین بر اساس جدیدترین راندمان درآمدزایی صورت بگیرد. شایان ذکر است که کشور فیلیپین برای جوانان نرخ بیکاری را تقریبی اعلام داشته است این روند سبب می شود که در صورت افزایش بودجه برای کار جوانان نیز از آن برخوردار باشند. اینطور که مشخص است در کشور فیلیپین وضعیت برای درآمدزایی مشخصی دنبال می شود و بازار سهام در این کشور شاخص های روتینی را پیش می گیرد. وضعیت درآمدزایی در کشور فیلیپین در سال های اخیر کمی بهتر بوده است اما میزان درآمد در وضعیت تجاری به طور جدی پیشرفت داشته است. شایان ذکر است که در این کشور راندمان سوددهی بالا در نظر گرفته می شود و ریتم صعودی دارد.

میانگین درآمد در فیلیپین

میانگین درآمد در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خدمات اجتماعی در کشور فیلیپین رشد خوبی داشته است این در حالی است که وضعیت درآمدی در این کشور ساختار ایده آل را پیش می برد و اشتغال نیز در این کشور وضعیت نرمالی دارد. اینطور که مشخص است کارکنان بخش خصوصی در کشور فیلیپین بر اساس کارگران خانگی و یا کارگران غیر انتفاعی دسته بندی می شوند و امکان پوشش داوطلبانه نیز برای افراد بیمه شده وجود دارد. در نظر داشته باشید که کارمندان دولت نیز از سیستم بیمه استفاده می کنند و وضعیت کاری خوب در کشور فیلیپین سبب شده است که این کشور رویکرد اقتصادی ایده آلی را پیش ببرد. کار در کشور فیلیپین می تواند در ابتدا از نظر زمان طولانی به نظر برسد اما شما برای خرید ملک در کشور فیلیپین نیاز به هزینه زیادی ندارید. یکی از شغل های بسیار پر درآمد در کشور فیلیپین عکاسی است و البته شاید به نظر نرسد که این شغل می تواند رشد اقتصادی خوبی داشته باشد اما به طور جدی افرادی که در زمینه عکاسی حرفه ای فعالیت می کنند در کشور فیلیپین می توانند درآمد بسیار خوبی داشته باشند. باورها نشان می دهد که به طور حتم سرمایه گذاری‌هایی که از سوی دولت کشور فیلیپین در زمینه عکاسی مدنظر قرار می گیرد ارزش مشخصی را دنبال می کند. در نظر داشته باشید که به طور حتم هر یک روندهای عکاسی در کشور فیلیپین می تواند از ساختار روتینی برخوردار شود و در این مسیر رشد خوبی دیده می شود. افرادی که در زمینه چاپ و مدلسازی فعالیت می کنند نیز در کشور فیلیپین می توانند استخدام شوند حقیقت این است که آژانس های مدل‌سازی برای استخدام خارجی ها باز هستند و این روند سبب می شود که افراد در زمینه مدل سازی می توانند نتیجه خوبی را ایجاد نمایند. اینطور که مشخص است پیشنهادهای کاری که از شرکت های مهم در کشور فیلیپین ارائه می شود در زمینه وضعیت کاری پیش می رود و روند اقتصادی خوبی را پیش گرفته است. از یاد نبرید که کشور فیلیپین یکی از کشورهایی است که توانسته در زمینه رشد درآمد به نتیجه بهتری دست یابد. شغل هایی که در زمینه پزشکی و همینطور فضای پرستاری هستند نیز در کشور فیلیپین درآمد خوبی دارند به عنوان مثال یک پزشک 11 درصد بیشتر از یک پزشک در ایران درآمد دارد این موضوع در تیمهای برنامه نویسی کشور فیلیپین نیز دیده می شود و رتبه خوبی داشته است خوشبختانه وضعیت درآمدی در کشور فیلیپین به نتیجه درستی رسیده است . در ریتم اقتصادی و شغلی در کشور فیلیپین دو بخش مهم دیده می شود بخش اول در زمینه روتین های کاری و بخش دوم در زمینه ساختار دقیقی است که در بعد کار و فن با دست دیده می شود. در یک میانگین ارزیابی صورت گرفته کشور فیلیپین نشان داده است که توانسته به رشد دستمزد به میزان 11 درصد نیز دست یابد و در این زمینه برنده بوده است.

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در فیلیپین

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور فیلیپین از دسته کشورهایی است که افراد زیادی آن را برای کار انتخاب می کنند و معتقد هستند که تنوع کاری در کشور فیلیپین زیاد است این موضوع تا حد زیادی صحیح است و وضعیت کاری در کشور فیلیپین روتین های مشخصی را دنبال می کند. در نظر داشته باشید که برای اخذ ویزای کاری کشور فیلیپین می بایست در ابتدا تقاضا داده و پس از آن برای مصاحبه آماده شوید. خوشبختانه در این کشور رویکردهای اقتصادی و کاری خوبی دیده می شود و نتیجه های خوبی نیز پیش روی افراد است. کشور فیلیپین در لیست کشورهای کم درآمد و یا درآمد متوسط است به عنوان مثال یک کارمند عادی در کشور فیلیپین در حدود 200 یورو درآمد دارد این در حالی است که وضعیت کسب و کار در کشور فیلیپین روتین های مختلفی را در پیش می گیرد. افرادی که برای اخذ ویزای کاری کشور فیلیپین اقدام می کنند باید مدارک لازم در این زمینه را ارائه دهند، هر شخص باید دو قطعه عکس 6 در 4 با پس زمینه سفید و تمام رخ داشته باشد. افراد باید نامه‌ای مبنی بر تمکن مالی شخص ارائه دهند. نیاز به اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماهه بوده است و می بایست نامه ای مبنی بر مهارت فرد نیز ارائه شود. در نظر داشته باشید که در کشور فیلیپین شرکت و همینطور مراکز تجاری زیادی دیده می شود که هر یک دارای شرایط مخصوص به خود هستند این روال سبب می شود که شانس افراد برای یافتن کار در کشور فیلیپین بیشتر شود. در نظر داشته باشید که شغل های مدیریتی و سرپرستی در کشور فیلیپین به طور کلی پیشرفت بهتری داشته است و نتیجه درستی به همراه دارد. اینطور که مشخص است امتیاز کاری در کشور فیلیپین به طور حتم بهبود خواهد داشت. شما برای یافتن کار در کشور فیلیپین در ابتدا رزومه ای آماده کرده و برای کارفرمایان ارسال می کنید، رزومه شما ارزیابی می‌شود تا مشخص شود که آیا ورود به کار برای شما مناسب است یا خیر. در صورتی که داشتن شغل مناسب در کشور فیلیپین برای شما دشوار باشد می بایست در ابتدا ورود به بخش کارآموزی در کشور فیلیپین داشته باشید. ارزیابی ها نشان می دهد که در کشور فیلیپین وضعیت برای کار های روتین کمی دشوار است و اغلب افراد علاقه به خود اشتغالی در کشور فیلیپین دارند. اینطور که مشخص است در کشور فیلیپین افرادی که به قصد کار ورود می کنند پس از یک سال می توانند همسر و فرزندان خود را نیز وارد نمایند و از مزایای تحصیل رایگان نیز برخوردار می شوند. مشخص است که کشور فیلیپین یکی از بهترین کشورهایی است که وضعیت درآمدزایی را برای جوانان فراهم داشته و در این مسیر موفق بوده است. یک اصل مهم در زمینه کار در کشور فیلیپین به این صورت است که مردم این کشور اغلب ساختار دقیقی برای ورود به کار را مدنظر قرار داده است و مشخص است که روند مهاجرتی نیز در کشور فیلیپین ارزیابی می شود.

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در فیلیپین

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اجاره ماهانه یک خانه 85 متر مربعی به صورت مبله در صورتی که یک منطقه گران قیمت را انتخاب کرده باشید می بایست در حدود 40.013 پزو هزینه در نظر داشته باشید این در حالی است که اگر فرد بخواهد ماهانه اجاره یک خانه 85 متر مربعی در یک منطقه متوسط را در نظر بگیرد هزینه 21.652 پزوی فیلیپین در نظر گرفته می شود اینطور که شواهد نشان می دهد هزینه ای که برای آب و برق برای یک ماه ارزیابی شده است در وضعیت گرمایش و برق و گاز برای دو نفر برای یک مساحت 85 متر 3755 محاسبه شده است. اجاره ماهانه ای که برای خانه 45 متر مربعی ارزیابی شده است در صورتی که در یک منطقه گران 249166 پزو است، اجاره خانه 45 متر مربعی به صورت مبله در یک منطقه متوسط در حدود 15417 پزوی فیلیپین ارزیابی شده است. در نظر داشته باشید که هزینه ای که برای آب و برق برای یک ماه در وضعیت گرمایش و برق و گاز برای یک نفر در یک مساحت 45 متر مربعی در حدود 3140 پزو اعلام شده است. میزان اینترنت در این کشور 8 مگابایت یک ماهه 1772 در نظر گرفته می شود، تلویزیون صفحه تخت در این کشور به ارزش 26236 در نظر گرفته می‌شود. در نظر داشته باشید که شما برای منوی اصلی ناهار از جمله نوشیدنی در یک منطقه کاری باید 202 پزو هزینه در نظر بگیرید ، وعده غذای ترکیبی در رستوران و یا فست فود در این کشور 157 پزو هزینه دارد به طوریکه اقلام نیز از نظر نرخ وضعیت مربوط به خود را دارند. خرید خانه در کشور فیلیپین پر هزینه است. برای صرفه جویی در هزینه ها در کشور فیلیپین بهتر است سعی کنید مناطق ارزان قیمت را برای زندگی انتخاب کنید، بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه ها بر اساس سبک زندگی شما ارزیابی می شود و گاهاً زندگی ارزان دور از دسترس نخواهد بود. یکی از روش های صرفه جویی در کشور فیلیپین استفاده از غذاهای محلی است که اغلب با سبزیجات تهیه می شود و طعم دل انگیزی دارد.شرایط اقامت در کشور فیلیپین به طور کلی به دو بخش تقسیم شده است و مشخص است که کار در کشور فیلیپین با حقوق بالا می تواند یک گزینه خوب برای اقامت دائم باشد.

قیمت برخی کالاهای اساسی در فیلیپین

قیمت برخی کالاهای اساسی در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR قیمت برخی کالاهای اساسی در کشور فیلیپین به شرح زیر است: · 1 لیتر شیر غنی شده و پرچرب 80 پزو · 12 عدد تخم مرغ بزرگ 88 پزو · یک کیلوگرم گوجه فرنگی 75 پزو · 500 گرم پنیر محلی 143 پزو · یک کیلوگرم سیب 118 پزو · یک کیلو گرم سیب زمینی 89 پزو · دو لیتر کوکاکولا 58 پزو · نان برای دو نفر برای یک روز 45 پزو

اقتصاد در فیلیپین

اقتصاد در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بیش از نیمی از نیروی کار در کشور فیلیپین در بخش کشاورزی مشغول به فعالیت هستند و مشخص است که محصول عمده در این کشور در زمینه برنج دیده می شود. در نظر داشته باشید که یکی دیگر از بخش های اقتصادی مهم در کشور فیلیپین در زمینه چوب و الوار است. در نظر داشته باشید که کشور فیلیپین یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته مسیر جنگلداری را به رشد خوبی برساند و مشخص است یکی از مهمترین صنایع کشور فیلیپین در زمینه نساجی و مواد غذایی بوده که توانسته ورود به بخش صادرات داشته باشد و گردش مالی بسیار عالی را ایجاد کرده است. در نظر داشته باشید که کشور فیلیپین در زمینه صنایع دستی نیز بسیار موفق ظاهر شده است و رشد اقتصادی در زمینه صنایع دستی نیز به طور حتم دیده می شود. بخش گردشگری در کشور فیلیپین به رشد اقتصادی کمک شایانی کرده است. در ارزیابی‌ها نشان داده شده است که کشور فیلیپین یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته رونق اقتصادی را پیش ببرد. شرایط زندگی در کشور فیلیپین در سال های اخیر از نظر اقتصادی بهبود داشته است. به طور کلی افراد برای هزینه زندگی در کشور فیلیپین باید اصول مشخصی را دنبال نماید. تعداد ذخایر معدنی در کشور فیلیپین قابل ملاحظه بوده است و این روند سبب می شود که منابع کانی فلزی در این کشور به طور کلی رتبه ایده آلی پیش ببرد. اینطور که بررسی شده است این کشور در زمینه ذخیره طلا در دنیا رتبه دوم را دارد و در زمینه ذخایر مس نیز دارای رتبه سوم در دنیا است. از نظر معادل غیر فلزی نیز کشور فیلیپین توانسته رشد خوبی برای خود فراهم سازد. از نظر معادن غیر فلزی از جمله سنگ مرمر و سنگ آهک کشور فیلیپین وضعیت رو به رشدی داشته است. شایان ذکر است که اقتصاد کشور فیلیپین به طور کلی رتبه 34 را به خود داده است و میزان درآمد این کشور نیز پیشرفت داشته است. ارزیابی ها نشان می دهد که وضعیت صادرات کشور فیلیپین شامل تجهیزات الکترونیکی و همینطور تجهیزات حمل و نقل بوده است و این کشور در زمینه لباس و نارگیل نیز به رتبه خوبی رسیده است. در بخش های مشخصی از اقتصاد کشور فیلیپین دیده شده است که این کشور وضعیت گردشگری خود را به طورکلی یکی از رکن های اقتصادی بسیار قوی برای خود می داند و در این زمینه بارها اشاراتی صورت گرفته است که نشان می دهد کشور فیلیپین سود خوبی در گردشگری دارد. اینطور که مشخص است این کشور دارای ساختار دقیق و اصولی در زمینه اقتصادی است.

امنیت مالی و اقتصادی در فیلیپین

امنیت مالی و اقتصادی در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

موازنه تجاری در کشور فیلیپین به طور تقریبی به میزان 1144700.00 اعلام شده است و در این کشور به میزان 1810.9 میلیون دلار آمریکا سرمایه داخلی دیده می شود. در وضعیت حساب جاری به تولید ناخالص داخلی در کشور فیلیپین شاهد رشد در حدود 5.80 درصد بوده ایم این عملکرد در سال های اخیر روند نزولی داشته است. میزان واردات در کشور فیلیپین به ارزش 10724291.25 اعلام شده است و درصدی که برای صادرات تقریبی داده شده است در حدود 6308844.59 است. این کشور وضعیت بدهی خارجی خود را نیز در حالت نرمال حفظ کرده است و میزانی که برای گردش سرمایه در کشور فیلیپین دیده می شود در حدود 93.66 میلیون دلار آمریکا است. شایان ذکر است که میزان حواله‌های موجود در کشور فیلیپین به ارزش 2849065.80 بوده است بیش از 732565.00 ورود توریست  به کشور فیلیپین گزارش شده است که رقم قابل قبولی است. در ارزیابی هایی صورت گرفت کشور فیلیپین از دسته کشورهایی است که در زمینه ذخایر طلا نیز 274.42 تن بوده است و شاخص توریسم نیز در این کشور بیش از 7.25 درصد بوده است. کشور فیلیپین سرمایه گذاری اصلی خود را مدیون سرمایه گذار های خارجی است که ورود مستقیم داشته اند در نظر داشته باشید که بالاترین میزان سرمایه گذاری های خارجی در حدود 2256 میلیون دلار آمریکا برآورد شده است و خوشبختانه کشور فیلیپین در این زمینه به امنیت اقتصادی بالایی رسیده است. امنیت اقتصادی در زمینه سرمایه گذاری‌های خارجی از اهمیت زیادی برخوردار است. اینطور که مشخص شده است در کشور فیلیپین وضعیت تجاری و اقلام رویکرد ایده آل دارد یعنی در بخش حساب جاری در این کشور شاهد رونق گیری روتین وضعیت مالی بوده ایم، چیزی که در سایر کشور ها کمتر دیده شده است موارد دیگری در زمینه امنیت اقتصادی کشور فیلیپین دیده می‌شود که هر یک بر اساس رویکردهای جدید قابل بررسی است. در نظر داشته باشید که میزان صادرات در این کشور می تواند یکی از بخش های مهم اقتصادی را تشکیل دهد علت این امر مشخص است در هر کشوری روال‌های صادراتی می تواند تعیین کننده وضعیت بخش گیری روتین باشد و بسیار مهم است در رونق های تجاری این وضعیت به شکل ایده آل پیش برود. در هر صورت امنیت مالی و اقتصادی در کشور فیلیپین یکی از بخش‌های مهم محسوب می شود و وضعیت ثابتی در زمینه رشد مالی دارد.

نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در کشور فیلیپین به میزان 3.40 درصد بوده است این در حالی است که برای تولید ناخالص داخلی در وضعیت سالانه رقم 12.40 درصد تخمین خورده است. وضعیت تشکیل سرمایه ثبات ناخالص در کشور فیلیپین در حدود 75 درصد رشد داشته است. این کشور در زمینه کشاورزی و ساخت و ساز وضعیت خوبی برای خود ایجاد کرده است و وضعیت معادن و همینطور رویکردهای اقتصادی که در زمینه خدمات و همینطور وضعیت حمل و نقل عمومی در کشور فیلیپین رونق خوبی داشته است. ارزیابی ها نشان می دهد که کشور فیلیپین در زمینه امور عمومی نیز به وضعیت نرمال اقتصادی رسیده است و به طور دقیق و ایده آل نتیجه بخش بوده است. خوشبختانه کشور فیلیپین یک کشور قدرتمند اقتصادی از نظر معدن است و رشد خوبی در این راستا برای کشور فیلیپین دیده می شود.

امنیت در فیلیپین

امنیت در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR امنیت در کشور فیلیپین به طور حتم فراهم شده است اینطور که مشخص است در این کشور وضعیت امنیت خوبی دیده می شود و مردم سعی می‌کنند با افراد خارجی ارتباط درستی داشته باشند. در این کشور خطرات بالایی در زمینه امنیتی نیز دیده می شود. امنیت در کشور فیلیپین به این صورت است که افراد در خیابان باید سعی کنند مواظب کیف و جیب خود باشند و می بایست سعی شود وضعیت امنیتی بالایی نیز لحاظ شود. در این کشور اجازه ندارید به افراد ادا و اشاره کنید و به طورکلی اجازه لبخند زدن به غریبه ها ندارید. دست زدن به آثار باستانی نیز ممنوع است.

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در فیلیپین

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای اخذ اقامت کشور فیلیپین باید یک سری مسائل را مدنظر قرار دهید، در نظر داشته باشید که اخذ اقامت این کشور روند درستی را پیش برده است. شما برای اقامت کشور فیلیپین باید سعی کنید در ابتدا ویزای این کشور را اخذ کنید، برای اخذ ویزای این کشور نیاز است یک سری اصول به طور دقیق رعایت شود در ابتدا فرم مخصوص را باید تکمیل کنید در تکمیل فرم باید سعی شود یک سری شرایط به طور دقیق لحاظ شود. در نظر داشته باشید که برای اقامت در کشور فیلیپین باید چندین بخش را مدنظر قرار دهید.اینطور که مشخص است افرادی که به واسطه سرمایه گذاری وارد خاک کشور فیلیپین شده اند می توانند پس از یک دوره برای اقامت دائم اقدام نمایند. سرمایه گذاری می تواند در وضعیت ثبت شرکت اعمال شود و یا در ردیف خرید ملک باشد در هر صورت این شما هستید که می بایست از نظر اقتصادی وضعیت خوبی داشته باشید و به طور کلی به سوددهی کشور فیلیپین کمک کنید. از نظر زمانی سرمایه گذاری می تواند سریع ترین روش برای اقامت کشور فیلیپین باشد اما به طور کلی راندمان اقتصادی که برای سوددهی کشور فیلیپین در نظر گرفته می شود از سوی دولت این کشور مشخص می‌شود. روش دیگر برای اقامت کشور فیلیپین برای خود و همراهتان از طریق تحصیل است به این ترتیب که شما در یکی از دانشگاه های کشور فیلیپین پذیرفته می شوید و پس از دوره مشخصی شرایط برای اقامت شما فراهم می شود تحصیل در کشور فیلیپین می تواند ساختار روتینی را در پیش داشته باشد و بسیار مهم است که افراد برای داشتن یک مسیر اقامت صحیح در این کشور می بایست در ابتدا در امر تحصیل جدی باشند و همینطور مدرک تحصیلی مناسبی داشته باشند. افراد برای اقامت دائم در این کشور نیاز به فرم درخواست عمومی و اساسی دارند، نیاز است که کپی شناسنامه خود و همسرشان ارائه شود. نیاز به کپی از پاسپورت و مدارک کاری و یا تحصیلی است و می‌بایست نامه لازم برای هزینه زندگی در کشور فیلیپین را ارائه دهند. در نظر داشته باشید که کشور فیلیپین یکی از کشورهایی است که در زمینه اقامت دائم بسیار عالی عمل کرده و می تواند برای افراد از نظر هزینه مناسب باشد.

ازدواج خارجی ها در فیلیپین

ازدواج خارجی ها در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که قصد دارید با یکی از افراد از تبعه کشور فیلیپین ازدواج کنید در نظر داشته باشید که در این روش نیاز است که حداقل سه سال با همسر خود در خاک کشور فیلیپین زندگی کنید. اینطور که مشخص شده است در ابتدا باید فرم مخصوص ویزای ازدواج تکمیل شود و پس از آن می بایست دعوت نامه ای از سوی همسر شما از کشور فیلیپین ارسال شود و در آن مشخص شود که ازدواج در یک فضای واقعی صورت می گیرد. از یاد نبرید که در روال ازدواج در کشور فیلیپین می بایست چندین مسائل رعایت شود که با هم بررسی می کنیم: در ابتدا شرایط سنی افراد است که هر دو شخص می بایست بیش از 21 سال سن داشته باشند و ترجیحاً هر چه سن مرد بالاتر باشد این مسیر آسان تر و واقعی تر خواهد بود. هر دو شخص در زمان ازدواج می بایست مجرد باشند مبرهن است در صورتی که ازدواج از قبل بوده باشد نیاز به ارائه گواهی فوت و یا گواهی طلاق است. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد نیاز به ارائه مدارکی است که ثابت نماید ازدواج شما در یک فضای واقعی صورت گرفته است. در کشور فیلیپین مسیر برای ازدواج برای افراد زیادی باز است و باید این امر را مد نظر قرار دهید که هرچه ازدواج با پشتیبانی مالی بیشتری صورت بگیرد نتیجه بهتری به همراه خواهد داشت. مورد بعدی که نیاز به رعایت است به این صورت بوده که اگر شما و یا همسر شما در کشور فیلیپین از قبل فرزندی دارد بر اساس سن و سال وی می بایست از نظر حمایت مالی وضعیت فرزند مشخص شود این موضوع از سوی مأمور بسیار مهم بوده و پیگیری می شود. در نهایت پس از سه سال زندگی مشترک اجازه دارید که درخواست برای اقامت دائم خود را ارائه دهید از یاد نبرید که داشتن یک فضای درست برای ازدواج در کشور فیلیپین می بایست به طور حتم دنبال شود. نامه تمکن مالی از سوی همسر شما از کشور فیلیپین اهمیت زیادی دارد و این اصل را مدنظر قرار دهید که افراد برای ازدواج در کشور فیلیپین می بایست از نظر مسکن نیز وضعیت مشخص ( آدرس ثبت شده) داشته باشند.

اجاره خانه در فیلیپین

اجاره خانه در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR برای اجاره خانه در کشور فیلیپین باید چند مورد را رعایت کنید، در ابتدا اینکه هزینه خانه بر اساس موقعیت مکانی آن مشخص می شود و مبرهن است که نوع خانه انتخابی می تواند بر اساس رویدادهای مختلفی ارزیابی شود. از یاد نبرید که خانه ها هر یک از سوی صاحب خانه مورد اجاره قرار می گیرد پس بهتر است که از روش های غیر قانونی در این زمینه پرهیز نمایید. قیمتی که برای اجاره خانه در کشور فیلیپین در نظر گرفته می شود 7 درصد از ایران بیشتر است پس نگران هزینه های موجود نباشید. در صورتی که دانشجو هستید و برای تحصیل وارد کشور فیلیپین شده‌اید می توانید به سراغ هاستل های اشتراکی بروید، این هاستل ها دارای فضای خوب برای زندگی و امکانات متوسط است امکاناتی که برای افراد مدنظر قرار گرفته است خود می تواند بر اساس درجه هاستل باشد. در صورتی که خانوادگی به کشور فیلیپین سفر می کنید می توانید به سراغ اجاره منزلی بروید که از نظر متراژ بسیار مناسب بوده و می‌تواند یک گزینه بسیار عالی برای افراد باشد. سایت های زیادی در زمینه اجاره خانه می توانند به شما کمک نماید. در هر صورت اجاره خانه در کشور فیلیپین کار دشواری نبوده و می‌تواند شاخص روتینی را پیش ببرد. اجاره خانه در شهر مانیلا کشور فیلیپین از نظر هزینه روال مخصوص به خود را دارد.

خرید ملک در فیلیپین

خرید ملک در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR برای خرید ملک در کشور فیلیپین دو رویکرد برای شما ارزیابی می‌شود، در واقع خرید ملک در این کشور بر اساس نوع خانه مشخص می‌شود. در این کشور خانه ها در سه نوع ارائه می شود که نوع A از نظر موقعیت مکانی، میزان امکانات و همینطور متراژ بسیار عالی هستند و هزینه ای که در این زمینه در نظر گرفته می شود 22 درصد از ایران بیشتر است. خانه ها در نوع B از نظر موقعیت مکانی با نوع قبل یکسان است اما امکانات خوبی ندارد در نظر داشته باشید که به طور کلی کیفیتی که برای خانه ها مدنظر قرار گرفته می شود می تواند شاخص های مختلفی داشته باشد، هزینه ای که برای خرید این سری از منازل در نظر گرفته می شود 13 درصد از ایران بیشتر است. برای خرید ملک در کشور فیلیپین می توانید به سراغ خانه های کوچک بروید که برای زندگی یک نفره و در نهایت دو نفره مناسب است اینطور که مشخص شده است خرید ملک در کشور فیلیپین بر اساس رویکردهای دقیقی پیش بینی می شود و افراد می بایست این اصل را مدنظر قرار دهند که املاک در این زمینه ساختار روتینی را در پیش گرفته اند و تعرفه ها از سوی دولت تعیین می شود.

ثبت شرکت در فیلیپین

ثبت شرکت در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر به ثبت شرکت در کشور فیلیپین فکر می کنید قطعاً سوالات زیادی در ذهن شما نقش بسته است که در این بخش قصد داریم در مورد آنها صحبت کنیم. سرمایه گذاری در کشور فیلیپین به طور کلی بیشتر در مسیر ثبت شرکت دیده می شود. در ابتدا نیاز است که مدارک لازم برای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت فراهم شود.

به این معنی که می بایست هدف اقتصادی افراد مشخص شود و بررسی شود که آیا در یک دوره یک الی سه ساله توجیه اقتصادی خوبی اعلام خواهد شد یا خیر. مبرهن است که در صورت ضعف اقتصادی در زمینه هدف مورد نظر و یا کمبود پارت های اقتصادی مشخص در کشور فیلیپین این اصل را مدنظر قرار دهید که روال برای ثبت شرکت به تعویق خواهد افتاد.

افراد می بایست برای شرکت  نام انتخاب نمایند، این نام می بایست با هدف شرکت و فعالیت آن همخوانی داشته باشد در غیر این صورت پذیرفته نمی شود. در نظر داشته باشید که برای ثبت شرکت در کشور فیلیپین باید در حدود سی درصد از هزینه اولیه را پرداخت کنید. مورد بعدی در زمینه ثبت شرکت در کشور فیلیپین تعداد کارمندان در شرکت مورد نظر است که باید یک مدیر و یک حسابدار برای شرکت در نظر گرفته شود از یاد نبرید که رتبه مالیاتی شرکت باید رعایت شود و این امر را مدنظر قرار دهید که افراد برای داشتن یک ردیف شغلی مورد نظر می بایست در ابتدا هدف شرکت را به ثبت برسانند

مراحل ثبت شرکت در کشور فیلیپین را با هم مرور می کنیم:

1-      در ابتدا فرم مربوط به ثبت شرکت تکمیل می شود.

2-      پس از آن نیاز است که مشخصات افرادی که قرار است در شرکت مورد نظر کار کنند ارزیابی شود.

3-      ارائه مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور بسیار مهم است و باید سعی کنید از نظر سابقه کاری نیز رتبه خوبی داشته باشید.

4-      در صورتی که با هدف اقتصادی برای شرکت مورد نظر موافقت صورت بگیرد می توانید در عرض یک الی دو ماه شرکت را راه‌اندازی نمایید.

 

انواع ویزا و انواع اقامت در فیلیپین

انواع ویزا و انواع اقامت در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای کشور فیلیپین به دو صورت چندگانه و Single صادر می شود. امکان تمدید برای ویزای توریستی و همینطور ویزاهایی که مدت آن کمتر از 6 ماه اعتبار است فراهم شده است. مدارک لازم برای اخذ ویزای کشور فیلیپین از قرار زیر است: 1- اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماهه 2- 2 قطعه عکس 6 در 4 با زمینه سفید 3- کپی شناسنامه، کپی از سند مالکیت و همینطور کپی از گردش مالی ، گذرنامه و ویزاهای قبلی 4- رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل برای ویزای توریستی بسیار مهم است. 5- افراد باید مدارک مورد نیاز در زمینه کار و یا تحصیلات را ارائه دهند. صدور ویزا در این کشور بر اساس نیاز و هدف افراد تقسیم شده است به طوریکه اگر فرد مورد نظر بخواهد به مدت موقت در این کشور گشت و گذار داشته باشد باید از ویزای توریستی استفاده نماید. برای ویزای تجاری و ویزای تحصیلی کشور فیلیپین نیز باید مدارک لازم ارائه شود. ویزای single یک نوع ویزا موقت بوده که به شما امکان تنها یک بار ورود به خاک این کشور را می دهد و در صورتی که از کشور خارج شوید اعتبار این ویزا زیر سوال رفته و باطل می شود. ویزای Mulltiple برای خلاف ویزای سینگل یک نوع ویزای معتبر بوده که امکان ورود و خروج متعددی را به افراد می دهد. از نظر درج گذرنامه نیز ویزای کشور فیلیپین تقسیم بندی می‌شود: ویزا با برچسب به ویزایی گفته می شود که توسط یک برچسب بر روی صفحه گذرنامه به ثبت می رسد. ویزای با مهر توسط سفارت مربوطه به صورت یک مهر بر روی صفحات گذرنامه زده شده و درون آن اطلاعات لازم نوشته می شود. ویزا بر اساس شرایط و محل صدور نیز ارزیابی می شود، ویزای معمولی یک نوع ویزای عادی بوده که به شما اجازه می دهد که طبق روش های موجود به سفارت کشور فیلیپین مراجعه داشته و مسیر موجود را طی نمایید. ویزای بدو ورود به این معنا است که به خاک این کشور وارد شوید و اقدام به اخذ ویزا کنید. یک نکته بسیار مهم در خصوص ویزای کشور فیلیپین به این صورت است ، در صورتی که در شما در خاک کشور فیلیپین باشید و بخواهید اقدام به دریافت یا تمدید ویزای خود کنید و یا گذرنامه خود را در این کشور گم کنید می بایست به سفارت ایران در کشور فیلیپین مراجعه کنید. در نظر داشته باشید که سفارت ایران در کشور فیلیپین خدماتی از جمله صدور و تعویض گذرنامه، ثبت تولد و انجام امور حقوقی و قضایی و همینطور انجام اموری که مربوط به تحصیل دانشجویان است را فراهم می سازد.

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم فیلیپین

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

صنعت بیمه فیلیپین رشد 71 درصدی داشته است و درآمد خالصی که از صنعت بیمه در فیلیپین در نظر گرفته شده است بیش از 419 میلیون دلار تخمین خورده است. در نظر داشته باشید که به طور کلی این کشور مسیر برای بیمه را اجباری اعلام کرده است یعنی شما موظف هستید در مدتی که در فیلیپین زندگی می کنید خود و همسرتان را بیمه کنید. از نظر اقتصادی رشد بیمه در این کشور ساختار دقیقی دارد شایان ذکر است که به طور کلی میزان اقتصاد در این کشور می تواند رویکرد سرمایه گذاری از طریق بیمه را نیز اعلام نماید. بیمه در فیلیپین به دو دسته خدمات درمانی و سرمایه گذاری تقسیم می شود. بیمه خدمات درمانی در فیلیپین به این صورت است که فرد می بایست هر ماه هزینه ای برای دریافت دفترچه بیمه در نظر داشته باشد مشخص است که این روش به طور کلی دارای رویکرد مشخصی است و برخی از بیمارستان های فیلیپین با این سری از بیمه ها قرارداد دارند. مورد بعد بیمه در مسیر سرمایه گذاری است یعنی شما بخش خدمات را کمرنگ تر کرده و بخش سرمایه گذاری را قوی تر در نظر داشته باشید خوشبختانه سرمایه گذاری در فیلیپین می تواند رشد روتینی را در نظر داشته باشد و مبرهن است که افراد برای داشتن یک روال سرمایه‌ای درست هرچه بیشتر در ماه پرداخت نمایند موفق تر خواهد بود. بیمه در فیلیپین از سوی دولت ارزیابی و دسته بندی شده است.

خدمات بانکی و مالی در فیلیپین

خدمات بانکی و مالی در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بانک توسعه آسیایی یکی از بهترین بانک های فیلیپین محسوب می شود که از نظر اقتصادی بسیار عالی عمل کرده است. در نظر داشته باشید که مرکز اصلی این بانک در شهر مانیل فیلیپین است. سال تأسیس این بانک 1966 اعلام شده است. در حدود 67 کشور در این بانک عضو هستند. بزرگترین سهمی که برای این بانک ارزیابی شده است 12،756 درصد است. بانک جزایر فیلیپین یکی از بانک های بسیار عالی از نظر خدمات مالی است، دفتر مرکزی این بانک در شهر ماکاتی است و ساز کانسینگ مدیرعامل این بانک محسوب می شود. خدمات این بانک بانکداری خرد، مدیریت دارایی و سرمایه گذاری و همینطور خدمات بیمه است. این بانک دومین بانک از نظر ارزش بازار محسوب می شود. در نظر داشته باشید که حجم عمده ای از سهام این بانک در وضعیت اوراق در نظر گرفته شده است. بانک دی اورو سومین بانک مشهور در فیلیپین محسوب می شود که در شهر ماکاتی قرار دارد و مدیرعامل آن نستور تان اعلام شده است. این بانک در زمینه بانکداری خرد و اختصاصی و همینطور سرمایه‌گذاری و کارت اعتباری بالایی رسیده است.

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در فیلیپین

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR رتبه پاسپورت فیلیپین 65 اعلام شده است و با داشتن پاسپورت این کشور می توانید به 71 کشور دنیا سفر کنید.

تشابهات فرهنگی فیلیپین با ایران

تشابهات فرهنگی فیلیپین با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم کشور فیلیپین دارای ثبات فکری هستند چیزی که در بین مردم ایران نیز دیده می شود در واقع در این کشور افراد بر اساس تناسب شرایط و مخاطب افکار خود را تغییر نمی دهند. در نظر داشته باشید که انسان ها در فیلیپین بر اساس خوب و بد تقسیم نمی شوند و در واقع مردم این کشور به این نتیجه رسیده اند که ضعف و ناتوانی حق مسلم هر فردی است و هر شخص دارای ایرادهای مشخصی بوده و هیچ کس کامل نیست.

اعیاد و تعطیلات رسمی در فیلیپین

اعیاد و تعطیلات رسمی در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

1 ژانویه روز سال نو محسوب می شود، در این روز افراد سعی می‌کنند به طور حتم دور هم جمع شوند. 22 فوریه در فیلیپین روز قدرت مردم است که تعطیل رسمی بوده و از سال های گذشته تا به امروز نامگذاری شده است. مردم کشور فیلیپین روز 9 آوریل را روز قیامت می دانند، در چنین روزی مردم سعی می کنند به یاد قیامت باشند و در مورد گناهان خود آمرزش بطلبند. 1 می روز کارگر در فیلیپین و از ارزش بالایی برخوردار است. 28 می روز ملی فیلیپین است در این روز به طور کلی افراد سعی می‌کنند در فستیوال های شهری شرکت نمایند 12 ژوئن مشهور به روز مانیل است که به نام یکی از شهرهای این کشور نامگذاری شده است. 31 آگوست به طور کلی روز قهرمان محسوب می شود در این روز مردم سعی می کنند برای فرزندان خود یک مسیر درست قهرمانی را توضیح دهند. 1 نوامبر در این کشور روز بزرگداشت پرستاران است و تعطیل رسمی محسوب می شود. 25 دسامبر روز کریسمس است و در این روز جشن بزرگی برگزار می‌شود.

دین در فیلیپین

دین در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در بین مردم فیلیپین آیین هندو هنوز هم دیده می شود به طوریکه افراد سعی می کنند بر روی مذهب خود پافشاری داشته باشند. در نظر داشته باشید که در حدود 60 درصد از مردم فیلیپین مسیحی هستند.

تفریح در فیلیپین

تفریح در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

صخره های دریایی در فیلیپین یکی از تفریحات مهم محسوب می شود. این صخره ها در دریای سولو قرار دارد و به عنوان یکی از مقصدهای گردشگری محافظت شده محسوب می شود. این منطقه به دو بخش مرجانی شمالی و جنوبی تقسیم شده است و یک کانال عمیق با ارتفاع 8 متر دارد. این منطقه برای افرادی که علاقه زیادی به مناطق دریایی دارند بی نظیر است. در نظر داشته باشید که ماه آپریل برای بازدید از این بخش انتخاب شده که بسیار عالی است. آتشفشان مایون در ارتفاع 2400 متری از سطح دریا واقع شده است و به صورت متقارن و مخروطی شکل طراحی شده است. در این بخش طبیعت‌گردانی های زیادی صورت گرفته است و افرادی که به کوه نوری و تپه نوردی علاقه دارند این بخش را انتخاب می کنند. در اطراف این بخش حیات وحش نیز دیده می شود که سبب شده است بین عکاسان طبیعت به شهرت برسد. بازدید این منطقه در طلوع آفتاب بسیار عالی است. مزرعه های پلکانی برنج در فیلیپین یکی از گزینه های عالی است که باید در برنامه تفریحی خود بگنجانید، در نظر داشته باشید که این مزرعه به طور کلی دارای سیب کوه زیادی بوده و دارای قدمت 2000 سال است. کشاورزان در این مزرعه به صورت سنتی مشغول به کشاورزی هستند و زیبایی های بصری این بخش به طور کلی چشم نواز است. تپه های شکلات در فیلیپین یکی از بهترین فضاهای توریستی محسوب می‌شود این تپه ها به طور کلی در زمینه پدیده های زمین شناسی نیز دیده شده اند و به صورت پراکنده دسته بندی شده اند. این تپه ها از جذابیت ترین مناطق توریستی در فیلیپین محسوب می شود و برای تورهای گردشگری نیز استفاده می شود

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در فیلیپین

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

حمل و نقل درون شهری در فیلیپین می تواند با وسایل حمل و نقل مختلفی صورت بگیرد. قطار یکی از وسایلی است که می تواند برای سفرهای درون شهری در فیلیپین استفاده شود و به طور کلی دارای سه خط مجزا است که هر یک شرایط مخصوصی را دنبال می کنند. تاکسی بین شهری در فیلیپین در مسیرهای مشخصی دنبال می شود و از سوی مردم این کشور چندان مورد پوشش قرار نمی گیرد. در نظر داشته باشید هزینه ای که برای تاکسی در نظر گرفته می شود اغلب از یک حد مشخصی است و بهتر است که پول خرد به همراه داشته باشید. اتوبوس از دیگر گزینه هایی است که برای افراد مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر هزینه نیز بسیار عالی است به طور کلی هزینه اتوبوس در جزیره های اصلی بین 300 الی 500 پزو است. در مسیرهای بالاتر این هزینه نیز بیشتر خواهد بود. اتوبوس های استانی دارای برنامه های منظمی از شهر مانیل هستند که اغلب به استان های شمالی و جنوبی صورت می گیرد. یکی از محبوب ترین روش هایی که برای حمل و نقل در فیلیپین دیده می شود از طریق قایق است. خدمات قایقی که در شهرهای مختلف فیلیپین دیده می شود از نظر هزینه بسیار عالی بوده و به طور کلی هزینه ها در حدود 25 الی 45 پزوی فیلیپین است. برای دانشجوها و نوجوان ها در فیلیپین نیز هزینه ها کمتر خواهد بود. کشتی کروز می تواند برای سفرهای جزیره ای در فیلیپین استفاده شود و هزینه آن از 2000 پزو آغاز می شود و تا 3000 ادامه دارد است در نظر داشته باشید که تعرفه برای این بخش به طور کلی رویکردهای اقتصادی مشخصی را دنبال کرده است و از سوی دولت فیلیپین ارزیابی می شود.

فرهنگ فیلیپین

فرهنگ فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR مردم فیلیپین بسیار صبور هستند و صبر بخشی از فرهنگ این کشور محسوب می شود به طوریکه از سنین کودکی افراد سعی می کنند این موضوع را با فرزندان خود در میان بگذارند. امانتدار بودن از دیگر فرهنگ های مردم فیلیپین محسوب می شود به طوریکه سعی می کنند در همه زوایای زندگی خود خیانت در امانت نداشته باشند. در این کشور منصف بودن یک فرهنگ بزرگ محسوب می شود به طوریکه در زندگی و خرید و فروش نیز شرط انصاف مدنظر قرار می گیرد. حسادت نیز از دسته خصوصیاتی است که از فرهنگ مردم فیلیپین دور است در نظر داشته باشید که این افراد به هیچ عنوان به اموال سرمایه های یکدیگر حسادت نمی کنند. مورد دیگر که در فیلیپین دیده می شود خودشناسی است به این معنی که مردم سعی می کنند پیش از ایراد از افراد دیگر خودشان را پیدا کنند.

هنر فیلیپین

هنر فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خوشنویسی در فیلیپین از ارزش بالایی برخوردار است به طوریکه از دسته هنرهای بسیار عالی است. در نظر داشته باشید که هنر خوشنویسی در این کشور در دنیا شهرت دارد.

ورزش در فیلیپین

ورزش در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR هنرهای رزمی در فیلیپین ارزش بالایی دارد. در این کشور مردم اغلب سعی می کنند در هنرهای رزمی به نتیجه خوبی برسند. در نظر داشته باشید که ورزش در فیلیپین به طور کلی در بازی های المپیک نیز ورود داشته است و فوتبال بخشی از ورزش فیلیپین محسوب می شود.

خرافات در فیلیپین

خرافات در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR یک بخش خرافاتی در فیلیپین به این صورت است که مردم سعی می کنند در زمان صرف شام با هم حرف نزنند این موضوع بسیار دیده شده است که افراد برای صحبت کردن با هم از جن و ارواح در منزل اجازه می‌گیرند!

شایعات در مورد فیلیپین

شایعات در مورد فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هر نوع اطلاعاتی که در زمینه رانندگی بد مردم فیلیپین در دسترس است دروغ و شایعه ای بیش نبوده و مردم در این کشور قوانین رانندگی را رعایت می کنند. در این کشور رفتار بد با مهاجران نمی شود و بهتر است که این سری از شایعات را باور نکنید.

موارد ممنوعه در فیلیپین

موارد ممنوعه در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR در کشور فیلیپین افراد باید حق تقدم را برای بانوان در نظر داشته باشند. در روال های شغلی عدم داشتن مهارت و یا تجربه می تواند مشکل ساز باشد و یک مورد ممنوع است.

خطرات احتمالی برای افراد مقیم فیلیپین

خطرات احتمالی برای افراد مقیم فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کشور فیلیپین بهتر است مراقب کیف و جیب خود باشید. اینطور که شواهد نشان می دهد مردم این کشور در مورد تلفن همراه برای شما خطر ایجاد می کنند.

تشابهات قوانین فیلیپین با ایران

تشابهات قوانین فیلیپین با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یک قانون مشترک بین مردم ایران و فیلیپین این است که هر دو گروه بر سر روال های اداری کمی ضعیف هستند و به طور کلی نامه نگاری‌های اداری در هر دو کشور ضعیف صورت می گیرد.

گواهینامه و خرید ماشین در فیلیپین

گواهینامه و خرید ماشین در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR خرید ماشین در فیلیپین بسیار کم دیده می شود و به طور کلی برای اخذ گواهینامه نیاز به اخذ مجوز رسمی از سوی ارگان مربوطه دارید و باید در کلاس های عملی و تئوری در این کشور شرکت نمایید.

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در فیلیپین

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR سفارت کشور فیلیپین در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک وی، خیابان خیام ، پلاک 9 قرار دارد. ساعت و روز کاری سفارت: یکشنبه الی پنج شنبه از ساعت 8 الی 17 اعلام شده است. ساعت و روز کاری برای کنسولگری نیز از یک شنبه الی پنجشنبه از ساعت 8 الی 15 است. آدرس سفارت ایران در کشور فیلیپین در شهر ماکاتی ، مانیلا بوده و زمان کاری از روزهای دوشنبه الی پنج شنبه از ساعت 8 صبح الی 12 اعلام شده است.

نوع پوشش مردم فیلیپین

نوع پوشش مردم فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم کشور فیلیپین از نظر پوشش بسیار قوی هستند به طوریکه حجاب بخشی از اصول زندگی در فیلیپین محسوب می شود. در این کشور مردم سعی می کنند از لباس های پوشیده استفاده کنند و به طور کلی داشتن تیپ و لباس خوب در فیلیپین بسیار مهم است. حجاب کشور فیلیپین آزاد است.

جغرافیا و شرایط آب و هوایی فیلیپین

جغرافیا و شرایط آب و هوایی فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

فیلیپین یک مجمع الجزایر در جنوب شرقی آسیا محسوب می شود که در آن بیش از هفت هزار جزیره وجود دارد. این کشور دارای سواحل دیدنی زیادی است و به طور کلی دارای جاذبه های دیدنی مخصوصی است. کشور فیلیپین در زمان های گذشته یک منطقه بازرگانی محسوب شده است و به طور کلی نخستین اروپاییانی هستند که در این جزیره زندگی کرده‌اند. در جنگ جهانی دوم این کشور توسط ژاپنی ها اشغال شد و به طور کلی فضای اجتماعی دشواری را پشت سر گذاشته است. این کشور شامل 7641 جزیره است و از سمت غرب با تایوان و چین همسایه بوده و از سمت شمال شرق با ژاپن هم مرز است. مساحت جزیره فیلیپین روی هم رفته بیش از 300 هزار کیلومتر مربع است. زبان رسمی در فیلیپین ، فیلیپینی است. واحد پول این کشور پزوی فیلیپین است و ارزش اقتصادی مشخصی دارد. آب و هوای کشور فیلیپین گرمسیری است و در بیشتر بخش های آن رطوبت زیادی احساس می شود. در طول سال باران های موسمی زیادی به همراه طوفان های موسمی در فیلیپین دیده می شود و همین باران ها سبب شده است که جنگل های بارانی نیز دیده شود. هوا در فیلیپین بین 20 الی 40 درجه سانتی گراد در نظر گرفته شده است. رطوبت در فیلیپین نیز بین 36 الی 90 درصد تخمین خورده است، پدیده‌های طبیعی در این کشور نیز زلزله نام برده شده است. فیلیپین در ماه های خشک یعنی بین آبان تا فروردین بیشترین محبوبیت را دارد و افراد می توانند از بخش های مختلف آن دیدن کنند. دمای هوا در اسفند و فروردین در فیلیپین بالاتر است. فصل بارانی در فیلیپین اردیبهشت تا مهر اعلام شده است. ماه اردیبهشت از نظر هزینه بسیار کمتر اعلام شده است.

غذاهای فیلیپین

غذاهای فیلیپین | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آدوبو یکی از محبوب ترین غذاهای فیلیپین محسوب می شود در این غذا از گوشت خوک و همینطور انواع گوشت های دریایی استفاده شده است و مرغ و سبزیجات نیز بخشی از این غذا است. در این غذا از سویا و سرکه و سیر مزه دار استفاده می شود و به طور کلی یکی از غذاهای بسیار خوش طعم در فیلیپین محسوب می شود. این غذا در رستوران های محلی نیز سرو می شود.

بلات یکی از غذاهای گیاهی خوش طعم محسوب می شود که در لیست غذاهای سنتی قرار دارد، این غذا به طور کلی از تخم مرغ و گوشت اردک تهیه می شود. این غذا به صورت سوپ نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بنگوس یک غذای بسیار مشهور از شیر ماهی کبابی در فیلیپین است که به صورت سرخ شده با سس سویا و همینطور سیر و سرکه سرو می شود و بازار میوه فروشی ها و همینطور بازار غذا فروشی ها استفاده می‌شود. این غذا کمی گران قیمت است.

دسر رنگارنگ هالو هالو در زبان محلی به معنای مخلوط با هم بوده و یک دسر بسیار خوش طعم و شیرین محسوب می شود. در این دسر از شیر غلیظ شده به همراه یخ استفاده می شود و به طور کلی در این غذا از سیب زمینی شیرین ارغوانی نیز استفاده می شود و کمی نقل و میوه نیز در آن استفاده می شود.

پنسیت یک غذای فوق العاده در فیلیپین محسوب می شود که از مخلوط مرغ و گوشت خوک و سبزیجات بوده است، این غذا برای صبحانه و عصرانه استفاده می شود این غذا به صورت نیمه آماده در سوپرمارکت ها نیز استفاده می شود و مواد تشکیل دهنده آن بسیار سالم است.

سی سیگ یک نوع غذا خوش طعم محسوب می شود در این غذا از گوشت خوک کباب شده استفاده می شود و طعم دودی نیز در آن وجود دارد، به طور کلی این غذا به صورت قطعات کوچک سرو می شود و با سیر و پیاز و ادویه جات استفاده می شود. این غذا به همراه گوشت ماهی و مرغ و تن ماهی نیز سرو می شود و مواد تشکیل دهنده در این غذا سس مایونز است. این غذا از تخم مرغ خام نیز استفاده می کند.

کینیلا یک غذای ساده محسوب می شود، این غذا از ترکیب ماهی و شیر زنجبیل و گوجه فرنگی تهیه شده است و در آن کمی از سرکه نارگیل استفاده می شود. در نظر داشته باشید که این غذا به طور کلی کمی ترش است و طعم دل انگیزی دارد.

کاره کاره یک نوع سوپ با ترب چینی بوده که در آن بادمجان استفاده می شود این غذا بسیار هوس انگیز بوده و با برنج سرو می شود و طعم عالی و شگفت انگیزی دارد. در این غذا اغلب از سبزیجات تازه نیز استفاده می شود و بسیار خوش طعم است.

فوژن فیلیپینی یک غذای چند ملیتی محسوب می شود که به طور کلی طعم دل انگیزی دارد و می تواند برای فرزندان بسیار عالی باشد. از یاد نبرید که این غذا به طور کلی به صورت قطعه ای سرو می‌شود.

 

 

آخرین ویرایش: 2020-01-31 17:43:20 4,244