x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

فیلیپین

اقتصاد کشور فیلیپین به طور کلی در رده بندی های جهانی رتبه 48 را کسب کرده است. از دیگر بخش های اقتصاد قوی در کشور فیلیپین در زمینه صادرات است، در این کشور بیشترین میزان صادرات در زمینه تجهیزات الکترونیکی و همینطور تجهیزات حمل‌ونقل دیده می شود. از دیگر وجه های صادراتی می توان به حمل و نقل و لباس و مس و روغن و نارگیل اشاره نمود. میزان صادرات از کشور فیلیپین اغلب به کشورهایی مانند چین و آمریکا و سنگاپور و هنگ کنگ صورت می گیرد. اقتصاد کشور فیلیپین به نسبت سال های گذشته رشد 18 درصدی داشته است و محققان بر این باور هستند که در سال های آینده رونق اقتصادی این کشور بسیار وسیع تر خواهد بود.اینطور که مشخص شده است این کشور دارای آب و هوای گرمسیری است و گرم ترین ماه های سال در فیلیپین از ماه مارس الی می اعلام شده است بارش باران از ماه ژوئن آغاز می شود. 

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Philippines عربی: الفلبين
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: فیلیپینی و انگلیسی ( بیش از 170 زبان و گویش)
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: پزوی هر پزوی 0.019 دلار آمریکا است
 • پیش شماره تلفن: 0063
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 71
 • پایتخت: مانیلا
 • زبان های رسمی: فیلیپینی
 • جمعیت: بیش از 104.9 میلیون در سال 2018
 • منطقه زمانی: (GMT+8) utc+8(pst)
 • دامنه اینترنتی: .ph
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 313.60 میلیارد دلار آمریکا

سفر به فیلیپین

سفر به فیلیپین، سفر به کشوری است که از هزاران جزیره سرسبز آتشفشانی زیبا با قدمت 50 میلیون سال تشکیل شده است.کشور فیلیپین، که به طور رسمی جمهوری فیلیپین نامیده می‌شود، مجمع الجزایری در آسیای جنوب شرقی است. مجمع الجزایر فیلیپین حداقل از 30 هزار سال پیش هم زمان با مهاجرت ساکنین مجمع الجزایر اندونزی، قابل سکونت شد. . عمده درآمد کشور از طریق صنایع و ذخایر معادن فلزی کشور تامین می­گردد. بیشترین صادرات آن لوازم الکترونیک، پوشاک و میوه جات هستند. فیلیپین دارای حکومت جمهوری دموکراتیک مطابق با قانون اساسی است، فقط ناحیه مسلمان میندانائو، به صورت خودگردان از حکومت مرکزی جدا شده است. کشور فیلیپین دارای حدود 110 میلیون نفر جمعیت است. نژاد اکثریت مردم کشور، ماله فیلیپینی، سپس سبوئانو و ایلکانو بوده و بقیه نژادها چینی، آمریکایی و اسپانیایی ‌هستند. در سفر به فیلیپین خواهید دید که زبان مردم در فیلیپین تاگالوگ Tagalog است و زبان انگلیسی نیز در آن بسیار رایج است

سفر به فیلیپین

زندگی در فیلیپین

کشور فیلیپین یک مجمع الجزایر در جنوب شرقی آسیا محسوب می شود که در آن بیش از هفت هزار جزیره وجود دارد.کشور فیلیپین یک مجمع الجزایر در جنوب شرقی آسیا محسوب می شود که در آن بیش از هفت هزار جزیره وجود دارد. این کشور دارای سواحل دیدنی زیادی است و به طور کلی دارای جاذبه های دیدنی مخصوصی است. کشور فیلیپین در زمان های گذشته یک منطقه بازرگانی محسوب شده است و به طور کلی نخستین اروپاییانی هستند که در این جزیره زندگی کرده اند. در جنگ جهانی دوم این کشور توسط ژاپنی ها اشغال شد و به طور کلی فضای اجتماعی دشواری را پشت سر گذاشته است. نرخ اشتغال در کشور فیلیپین در حدود 95.40 درصد اعلام شده است.شغل هایی که در زمینه پزشکی و همینطور فضای پرستاری هستند نیز در کشور فیلیپین درآمد خوبی دارند به عنوان مثال یک پزشک 11 درصد بیشتر از یک پزشک در ایران درآمد دارد.

زندگی در فیلیپین

مهاجرت به فیلیپین

کشور فیلیپین در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و مانیل پایتخت این کشور بوده و اغلب دانشگاه های پزشکی نیز در این شهر واقع شده است.افرادی که قصد دارند با هدف اقتصادی وارد این کشور شوند بیشتر در بخش های برج سازی دیده می شوند، ساخت مراکز خرید در این کشور به طور حتم به آمار مهاجران افزوده است، خوشبختانه اینطور که مشخص شده است مصرف هر نوع کالایی در کشور فیلیپین بر اساس نوع واردکننده شکل می گیرد. موازنه تجاری در کشور فیلیپین به طور کلی 1144700.00 هزار تومان تعیین شده است و مشخص است که این کشور واردات و صادرات را نیز ورود به بخش های سرمایه گذاری کرده است.دانشکده های پزشکی این کشور به طور کلی در شهرستان های مختلفی دیده می شود و شایان ذکر است که شما برای ورود به دانشگاه های فیلیپین در ابتدا باید رزومه تحصیلی خود را ارسال کنید.

مهاجرت به فیلیپین

تحصیل در فیلیپین

برای رشته های پزشکی در کشور فیلیپین دانشجو باید دو سال آموزش‌های مقدماتی را پشت سر بگذارد و پس از آن نیز دوره های بالینی را طی کند همینطور نیاز است که 4 سال نیز در رشته پزشکی عمومی تحصیل نماید برای ورود به این مقطع نیاز است که در آزمون شرکت کنید.تحصیل پزشکی در فیلیپین 8 سال است و دوره 4 ساله اول به صورت لیسانس با گروه پزشکی است و 4 سال دوم دوره اصلی پزشکی است. هزینه تحصیلی برای 4 سال اول ترمی 800 الی 1500 دلار بوده و برای 4 سال دوم نیز بر اساس دانشگاه محل تحصیل خود باید در سال 4000 دلار در سال هزینه در نظر داشته باشید. برای رشته های پزشکی در فیلیپین 7 دانشگاه برتر وجود دارد.ویزای تحصیلی کشور فیلیپین یک پروسه 4 ماهه را در بر می گیرد. دانشگاه دیلیمان در کشور فیلیپین یکی از بهترین دانشگاه های دولتی محسوب می شود که رتبه 401 الی 410 جهانی را کسب کرده است

تحصیل در فیلیپین

ایا دانشگاه پزشکی بدون ازمو (دولتی یا خصوصی ) مورد تایید وزارت ایران دارد؟؟

2019-08-10 20:25:13