x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نویس

کشور سنت کیتس و نویس از دو جزیره اصلی به نام‌های سنت کیتس و نوویس تشکیل شده است که با فاصله 2 مایل (3 کیلومتر) توسط تنگه The Narrows از هم جدا شده‌اند، هر دو منشأ آتشفشانی دارند و قله‌های بزرگ مرکزی در جنگلهای بارانی گرمسیری پوشانده شده‌اند .  اکثریت جمعیت در امتداد مناطق ساحلی مسطح زندگی می‌کنند.  خیابان کیتس شامل چندین رشته کوه (رشته کوه شمال غربی، محدوده مرکزی و محدوده جنوب غربی) در مرکز آن است که در آن مرتفع‌ترین قله کشور، کوه لیاموگیا 1،156 متر (3،793 فوت) یافت می‌شود. اقتصاد سنت کیتس و نویس به طور سنتی در کشت نیشکر دنبال می‌شود. کاهش قیمت‌های جهانی صنعت را در سالهای اخیر صدمه زده است. جهانگردی، تولید صادرات گرا و فعالیت‌های بانکی فراساحلی نقش‌های بیشتری در سنت کیتس و نوویس بازی کرده‌اند . بیشتر مواد غذایی وارداتی است. دولت برنامه‌ای را برای احیای بخش قند بیهوده در دست گرفته است. سنت کیتس و نوویس یک کشور مستقل، دموکراتیک و فدرال است.  ملکه سنت کریستوفر و نویس ، الیزابت دوم، آن است. رئیس دولت ملکه توسط یک فرماندار کل کشور در کشور نمایندگی می‌شود که به توصیه نخست وزیر و کابینه عمل می‌کند. نخست وزیر رهبر حزب اکثریت مجلس است و کابینه امور ایالتی را انجام می‌دهد. 

 • نام کشور (به عربی و لاتین): اتین: saint kitts and nevis عربی: سانت كيتس ونيفيس
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: دموکراتیک و مستقل
 • زبان های رایج: ---
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار شرق کارائیب کیتس و نویس معادل با 0.37 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 001869
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 142
 • پایتخت: باسه‌تر
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: بیش از 55,345
 • منطقه زمانی: (GMT-4)
 • دامنه اینترنتی: kn.
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 945.9 million USD

سفر به سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نوویس در تمام سال از آب و هوای مرطوب و گرمسیری برخوردار است. متوسط ​​دما در حدود 28 درجه سانتیگراد (82 درجه فارنهایت) است. خشک‌ترین ماه‌ها به طور معمول فوریه تا مه است و جولای تا نوامبر مرطوب‌ترین ماه سال است. با این حال، هنگامی که باران می‌بارد، معمولاً کوتاه است و میانگین ساعات آفتاب در طول سال بسیار هماهنگ است. از 11 مرکز درمانی در سنت کیتس و 6 در نوویس می‌توان به خدمات بهداشتی اولیه در کشور دسترسی پیدا کرد. خدمات ارائه شده به صورت رایگان برای شهروندان محلی، از جمله بهداشت مادران و کودکان، مدیریت بیماری‌های مزمن و خدمات مراقبت‌های پزشکی عمومی است. بنابراین، مهاجران اقامت یا بازدید از کشور باید از بیمه درمانی شخصی سنت کیتس و نوویس برای تأمین هزینه‌های پزشکی برخوردار شوند.

سفر به سنت کیتس و نویس

زندگی در سنت کیتس و نویس

سنت کیتس، بزرگتر از دو جزیره در 168 کیلومتر مربع، مانند یک بیضی شکل با گردن بلند و شبه جزیره کوچک در انتهای جنوب شرقی آن شکل گرفته است. شبه جزیره صاف است و از حوضچه‌های نمکی و سواحل سفید تشکیل شده است. کوههای بلند از قسمت مرکزی جزیره امتداد می‌یابند که از جنوب شرقی تا شمال غربی جریان دارد. کوه لیامویگا، یک مخروط آتشفشانی خفته است که مرتفع‌ترین نقطه در این جزیره معرفی شده. یکی از آنها برنامه کاهش فقر (PAP) است که هدف آن کمک به خانواده‌هایی است که کمتر از 3،000 دلار در ماه با کمک مالی 500 دلار در اروپا درآمد دارند. PAP توسط برنامه سرمایه‌گذاری (CBI) شهروندی کشور حمایت می‌شود. علاوه بر این، سال گذشته، این جزایر به دومین کشور مستقل در اتحادیه ارزی کارائیب شرقی تبدیل شد که دوازده سال قبل از مهلت، نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی خود را با استانداردهای بین‌المللی همسو کرد.  مطمئناً برای کار در جزیره خانگی جدید خود به مجوز کار احتیاج خواهید داشت. 

زندگی در سنت کیتس و نویس

مهاجرت به سنت کیتس و نویس

اخذ تابعیت سنت کیتس و نوویس تحت گزینه اهدای کمک مالی، متقاضی را ملزم به پرداخت سهم غیر قابل استرداد 250،000 دلار به صندوق تنوع بخش صنعت شکر (SIDF) یا 150،000 دلار به صندوق رشد پایدار (SGF) می‌کند؛ از طرف دیگر متقاضیان باید علاوه بر پرداخت هزینه‌های دولتی و سایر هزینه‌ها و مالیات‌ها، در یکی از تحولات مصوب املاک و مستغلات حداقل 400000 دلار یا 200،000 دلار سرمایه‌گذاری کنند. اشخاص تجاری فراساحلی در سنت کیتس و نوویس فراوان هستند و آنها یک روش عالی برای سرمایه‌گذاری در سرمایه و دریافت حمایت از دارایی‌ها هستند. سنت کیتس و نوویس ساخت این نوع از سرمایه‌گذاری‌های خارج از کشور را بسیار آسان کرده است که راه‌اندازی یک شرکت دریایی را می‌توان در یک روز به پایان رساند. شرکت دریایی شما نیز تا زمانی که درآمد خارج از کشور حاصل شود، بدون مالیات باقی خواهد ماند. هرگونه سرمایه‌گذاری در خارج از کشور در یک شرکت خارج از ساحل سنت کیتس یا نوویس انجام می‌شود و توسط قوانین محافظت می‌شوند. در این مقاله تلاش کرده‌ایم تا اطلاعاتی در مورد مهاجرت به کشور سنت کیتس و نویس ارائه دهیم.

مقدمه

مهاجرت یکی از مهم‌ترین و بزرگترین دغدغه‌های بسیاری از افراد در سراسر جهان محسوب می‌شود. دولت‌ها در کشور‌های مختلف شرایطی را برای مهاجرت افراد فراهم کرده‌اند؛ از این رو برای مهاجرت روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان از مهاجرت تحصیلی، سرمایه‌گذاری، کاری، ازدواج، تولد، پناهندگی، توریستی، شرایط خاص و همراه نام برد. شرایط مهاجرت به کشور سنت کیتس و نویس هم از روش‌های نام برده شده، فراهم شده است. راحت‌ترین روش مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه‌گذاری است که افراد می‌توانند از این روش به راحتی اقامت این کشور را اخذ نمایند. در ادامه هرکدام از روش‌های مهاجرت به کشور سنت کیتس و نویس را به تفکیک توضیح می‌دهیم.

شهر باستر از مهاجرپذیرترین شهرهای کشور سنت کیتس و نویس است.
مهاجرت از طریق پناهندگی به این کشور بسیار خطرناک است و به هیج عنوان پیشنهاد نمی‌شود.

 

مهاجرت به سنت کیتس و نویس

تحصیل در سنت کیتس و نویس

بورس تحصیلی سنت کیتس و نوویس ارائه شده برای شهریه برای بخش علوم پایه و بالینی دانشگاه علوم پزشکی، دانشجویان برای سایر هزینه‌های اداری و هزینه‌های زندگی می‌پردازند. آموزش ابتدایی در این کشور جزیره کارائیب برای کودکان بین 5 تا 12 سال در نظر گرفته شده است. پس از 2 سال پیشرفت خودکار، یک سری آزمایشات ارائه می‌شود؛ اگرچه هدف اصلی از این کار سنجش شایستگی برای دبیرستان است. نتایج اصلی سطوح مناسب سواد، عددی، بیان شفاهی و توانایی حل مسئله است. بهداشت دانشجویی با دسترسی به خدمات بهداشتی با کیفیت و ترویج نتایج مثبت سلامتی، از مشاغل موفق دانشگاهی دانشجویان ویندزور پشتیبانی می‌کند. کلینیک بهداشت دانشجویی ضمن استفاده از روش‌های مجاز محرمانه و اخلاقی، به نیازهای بهداشت جسمی، روح ، عاطفی و اجتماعی دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه ویندزور پرداخته است.

 

تحصیل در سنت کیتس و نویس

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها