۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

سفر به سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نوویس در تمام سال از آب و هوای مرطوب و گرمسیری برخوردار است. متوسط ​​دما در حدود 28 درجه سانتی‌گراد (82 درجه فارنهایت) است. خشک‌ترین ماه‌ها به طور معمول فوریه تا مه است و جولای تا نوامبر مرطوب‌ترین ماه سال است. با این حال هنگامی که باران می‌بارد، معمولاً کوتاه است و میانگین ساعات آفتاب در طول سال بسیار هماهنگ است. با مراجعه به 11 مرکز درمانی در سنت کیتس و 6 مرکز درمانی در نوویس می‌توان به خدمات بهداشتی اولیه این کشور دسترسی پیدا کرد. این کشور از جاذبه‌های تفریحی بسیاری برخوردار است و در واقع می‌توان گفت که بهشتی برای لذت بردن و به آرامش رسیدن است؛ بنابراین در ادامه این مقاله با توضیحات بیشتر سفر به سنت کیتس و نویس را به طور قطعی به شما پیشنهاد می‌دهیم.

مقدمه

سفر به سنت کیتس و نویس

کشور سنت کیتس و نویس از امکانات تفریحی، تاریخی، طبیعی، مذهبی و گردشگری خوبی برخوردار است. گردشگری از صنعت‌های مهم این کشور به شمار می‌رود. ماه‌های می و ژوئن بهترین زمان برای سفر به این کشور هستند؛ زیرا در این زمان هزینه‌ی هتل‌های این کشور بسیار پایین‌تر است. ایرانیان برای سفر به سنت کیتس و نویس نیاز به ویزای توریستی دارند. اگر شما قصد مهاجرت و زندگی در سنت کیتس و نویس را دارید، پیشنهاد ما این است که قبل از مهاجرت حتما یک بار به این کشور سفر کنید تا بیشتر با این کشور زیبا و دیدنی آشنا شوید. ما در این مقاله اطلاعاتی از شرایط سفر و اخذ ویزای توریستی این کشور در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 

 

 

پارک ملی قلعه Brimstone Hill از جاذبه‌های گردشگری معروف کشور فوق‌العاده زیبای سنت کیتس و نویس است.
برای اقامت خود در مدت زمانی که به این کشور سفر کرده‌اید، هتل Resort Beach Oualie بهترین پیشنهاد است.

فصول مناسب سفر به سنت کیتس و نویس

فصول مناسب سفر به سنت کیتس و نویس

بهترین زمان برای بازدید از سنت کیتس و نوویس

بهترین زمان برای بازدید از سنت کیتس و نوویس در ماه می و ژوئن است که هتل‌ها برای فریب مسافران و پایین آمدن جمعیت در زمستان نرخ‌های خود را پایین می‌آورند؛ اما فصل اوج - دسامبر تا آوریل - میزبان کارناوال است‌. در ماه‌های تابستان که جزایر فصل طوفان آتلانتیک را تجربه می‌کنند، جمعیت دوباره پراکنده می‌شوند و به خاطر داشته باشید میانگین اوج سن کیتس و نوویس در طول سال در حدود 80 درجه فارنهایت است.

دسامبر-آوریل

فصل فوق‌العاده در سنت کیتس و نوویس از ماه دسامبر تا اوایل آوریل است که نرخ هتل‌ها به‌سرعت بالا می‌روند. حتی اگر احساس می‌کنید در جمعیت شلوغ هستید، همیشه باید حداقل چهار ماه قبل از آن کتاب رزرو کنید و در صورتی که قصد بازدید در طول کاروان زمستانی را دارید، پیش از این حداقل شش ماه قبل رزرو کنید.

مه-ژوئن

این نقطه شیرین بین فصل اوج و تهدیدهای طوفان است. میزان بارندگی هنوز هم بسیار نادر است و هتل‌ها قبل از فرارسیدن فصل صعودی قیمتی ارزان‌تر ارائه می‌دهند.

ژوئیه-نوامبر

شما می‌توانید در این زمان از سال نرخ‌های کم پیدا کنید؛ اما به خاطر داشته باشید که برخی از جاذبه‌ها و رستوران‌ها برای فصل تعطیل می‌شوند. این همچنین بارانی‌ترین زمان است - سنت کیتس و نوویس فصل طوفان آتلانتیک را تجربه می‌کنند. حتما گزارش‌های هواشناسی را قبل و در طول مدت اقامت خود نظاره کنید.

بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به سنت کیتس و نویس

بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به سنت کیتس و نویس

در حین اقامت شما در سن کیتس و نوویس، خطر منقبض شدن با مالاریا و تب دنگو وجود دارد که در آن هر دو بیماری از طریق گزش پشه منتقل می‌شوند. هیچگونه دارویی یا واکسن برای جلوگیری از ابتلا به تب دنگی وجود ندارد. روش‌های پیشگیرانه معمولی مانند پوشیدن دفع حشرات، آستین‌های بلند و استفاده از تورهای تخت خواب توصیه می‌شود. برای کسب اطلاعات جامع در مورد خطرات سلامتی و مراقبت‌های پیشگیرانه، قبل از سفر باید با یک متخصص مراقبت پزشکی مشورت کنید که ترجیحا باید یک متخصص در زمینه مراقبت‌های پزشکی مسافرتی باشد.

من در حال بازنشستگی از ارتش آمریكا هستم كه اگر به سنت كیتس بروم ، باید بیمه درمانی داشته باشم.

پاسخ
در حال حاضر دولت سنت کیتس و نوویس نیازی به ساکنان برای به دست آوردن بیمه درمانی ندارد. هیچ طرح بیمه درمانی ملی در داخل کشور وجود ندارد؛ اگرچه شهروندان سنت کیتس و نوویس که شرایط خاصی را برآورده می‌کنند، واجد شرایط دریافت معافیت از کلیه هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی برای معالجه در کشور هستند.

بحث و گفتگو در دولت سنت كیتس و نوویس در زمینه ایجاد انگیزه در خرید بیمه درمانی خصوصی برای ساكنان محلی صورت گرفته است. با این حال؛ این بحث به سمت ایجاد قانونی که چنین پوشش‌هایی را الزامی کند، پیشرفت نکرده است.

به عنوان یک مهاجر شما نمی‌توانید به گزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی کم‌هزینه‌ای که به شهروندان محلی ارائه می‌شود، دسترسی پیدا کنید. پزشکان در سنت کیتس و نوویس نیاز دارند که قبل از دریافت درمان، هزینه مراقبت‌های بهداشتی خود را بپردازند. هیچ بیمارستان خصوصی در سنت کیتس یا جزیره نوویس وجود ندارد. مهاجران می‌توانند به مراکز بهداشتی و درمانی کشور دسترسی پیدا کنند؛ اما برای این کار حتی در بیمارستان‌های عمومی مجبور به پرداخت هزینه‌ای هستند.

سنت کیتس و نوویس، یک کشور کوچکتر، فاقد برخی از ضروریات پزشکی هستند. افرادی که از بیماری‌های شدید و جراحات رنج می‌برند ممکن است برای دریافت مراقبت‌های جامع پزشکی، نیاز به سفر به خارج از کشور داشته باشند. بیماران اهل سنت کیتس که برای درمان پزشکی به خارج از کشور سفر می‌کنند، معمولاً به ایالات متحده آمریکا می‌روند.

خطرات احتمالی برای گردشگران در سنت کیتس و نویس

خطرات احتمالی برای گردشگران در سنت کیتس و نویس

یکی از بزرگ‌ترین خطراتی که برای اولین‌بار به بازدید‌کنندگان از سنت کیتس وارد می‌شود، این است که با زیبایی بی‌نظیر مکان متعجب می‌شوید. این یک مکان محبوب برای کشتی‌های تردد است که جای تعجب ندارد؛ زیرا یک بهشت ​​خائن از کارائیب است با سواحل شنی سفید و آب شفاف برای شنا مسیرهای پیاده روی، دریاچه‌های دهانه، آتشفشان، جنگل‌های بارانی، حیات وحش و البته سواحل.

به زمان جزیره عادت کنید

برخی از بازدید‌کنندگان از خدمات ضعیف در این دو جزیره کارائیب شکایت دارند. بخش اعظم این امر به دلیل مفهوم کارائیب از "زمان جزیره" است. شما باید انتظار داشته باشید که هر درخواستی را که انجام دهید حداقل سه برابر بیشتر از آنچه فکر کرده‌اید، طول بکشد. به این ترتیب مشکلی با ظاهراً "خدمات ضعیف" نخواهید داشت.

کلاه ایمنی بپوشید

یک روش محبوب در سفر به جزیره استخدام یک اسکوتر است؛ اما قیمت آن شامل یک کلاه ایمنی نخواهد بود. همیشه مبلغ اضافی را بپردازید و کلاه ایمنی بپوشید. جاده‌ها در وضعیت نامناسبی هستند و سایر کاربران جاده به دلیل توانایی رانندگی خود مشهور نیستند. 

فروشندگان مزاحم ساحل

فروشندگان ساحل می‌توانند ناراحت‌کننده باشند و اگر نمی‌خواهید ماساژ بگیرید یا کارهای آرایشی کنید باید خیلی جدی و قوی به آن‌ها بگویید.

جرم

جنگ باند در سال 2008 به این معنا بود كه سنت كیتس از نظر آماری به پایتخت قتل جهان تبدیل شد؛ وقتی 23 نفر از 4600 نفری این جمعیت كشته شدند.

پلیس باندها را شلیک کرد و در سال 2009 یکی از متخلفان را به دار آویخت.

اجاره اتومبیل در سنت کیتس و نویس

اجاره اتومبیل در سنت کیتس و نویس

نکات برتر در مورد اجاره ماشین در سنت کیتس و نوویس

اگر می‌خواهید به جزایر سنت کیتس و نوویس سفر کنید، با شرکت کرایه اتومبیل خود مشورت کنید تا ببینید که آیا آنها خدمات تبادل خودرو را در هر دو جزیره ارائه می‌دهند یا خیر. از آن‌جایی که شما قادر نخواهید بود، اتومبیل اجاره خود را در کشتی اتومبیل سوار کنید، شرکت کرایه اتومبیل شما باید یک اتومبیل دیگر را در جزیره همسایه در اختیار شما قرار دهد.

وقتی در سنت کیتس و نوویس اتومبیل اجاره می‌کنید، کودکان زیر 12 سال یا وزن آن‌ها کمتر از 40 پوند است، ملزم به پوشیدن کمربند ایمنی یا مهار در صندلی مناسب برای کودک هستند. باید در نظر داشته باشید که صندلی ماشین یا صندلی تقویت کننده خود را با خود همراه داشته باشید یا باید یکی از شرکت‌های کرایه اتومبیل را برای هر روز حدود 13.51 XCD (5 دلار) اجاره کنید.

اجاره ماشین در سنت کیتس و نوویس فواید زیادی دارد. اگر می‌خواهید دورتر از مرکز شهر باستر سرمایه‌گذاری کنید، دیگر نمی‌توانید از خدمات اتوبوس محلی استفاده کنید؛ بنابراین یک ماشین بهترین گزینه برای دیدن مناظر دیگر است، زیرا تاکسی‌ها در جزایر گران هستند.

کشف جاده‌های پیچ در پیچ سنت کیتس و نوویس بهترین راه با ماشین است. شما می‌توانید به سادگی و کاملا لذت‌بخش رانندگی کنید؛ زیرا جاده‌های جزایر به خوبی نگهداری می‌شوند و هیچ چراغ راهنمایی در جزیره سنت کیتس وجود ندارد. اگر قصد دارید به سمت ساحل بروید، بعضی از جاده‌های دسترسی آسفالت نشده است؛ بنابراین ممکن است بخواهید یک چهارچرخ اجاره کنید.

بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در سنت کیتس و نویس

بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در سنت کیتس و نویس


بیمارستان ها و مراکز درمانی در سنت کیتز و نوویس

از 11 مرکز درمانی در سنت کیتس و 6 در نوویس می‌توان به خدمات بهداشتی اولیه در کشور دسترسی پیدا کرد. خدمات ارائه شده به صورت رایگان برای شهروندان محلی، از جمله بهداشت مادران و کودکان، مدیریت بیماری‌های مزمن و خدمات مراقبت‌های پزشکی عمومی است؛ بنابراین، مهاجران اقامت یا بازدید از کشور باید از بیمه درمانی شخصی سنت کیتس و نوویس برای تأمین هزینه‌های پزشکی برخوردار شوند.

برای کسانی که برای یک ماجراجویی غواصی به سنت کیتس و نوویس می‌آیند، شایان ذکر است که هیچ سرویس اتاق Hyperbaric در هر جزیره وجود ندارد و برای دستیابی به یک محفظه هایپر بریک، غواصان مبتلا به بیماری رفع فشار باید به صبا، هلند منتقل شوند. آنتیل‌ها برای جلوگیری از هزینه‌های غیر ضروری، مسافران باید از خرید یک بیمه‌نامه بین‌المللی جامع پزشکی که هزینه حمل و نقل و تخلیه پزشکی را در بر می‌گیرد اطمینان حاصل کنند. مهاجران و مسافران باید بدانند كه پزشكان و بیمارستان‌ها در ازای ارائه خدمات، انتظار پرداخت سریع آن را دارند.

صدور گواهینامه تلقیح تب زرد الزامی برای ورود به کشور برای کلیه مسافران بالای یک سال است. با این وجود هیچ خطری برای انقباض بیماری وجود ندارد. واکسیناسیون‌های معمول برای هپاتیت A و B ، Tetanus و غیره باید به روز باشد؛ اما تهدیدی از انقباض هاری در سنت كیتس و نوویس وجود دارد. اگر حیوان شما به خصوص گزش یک سگ گزش می‌شود، باید به دنبال مراقبت‌های پزشکی فوری باشید تا درمان PEP انجام شود.

خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در سنت کیتس و نویس

خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و همچنین نوویس در دهه 1980 دارای سیستم نسبتاً آسان عمومی و همچنین مؤسسات اقتصادی شخصی بودند. به عنوان یک شرکت کننده در سازمان کشورهای کارائیب شرقی (OECS) ، این بانک مرکزی مرکزی، بانک مرکزی کارائیب شرقی (ECCB) بود که مقر آن در باستر است. سنت کیتس و همچنین نوویس از دلار کارائیب شرقی به عنوان واسطه مبادله اقتصادی خود استفاده کردند. در سال 1987 به دلار آمریکا با قیمت 2.70 دلار از EC تا 1.00 دلار آمریکا تضمین شد.

این دو جزیره در سال 1986 دارای 6 سازمان اقتصادی بود که شامل نگرانی‌های داخلی و خارجی بود. موسسه مالی بارکلیز، بانک رویال کانادا و موسسه مالی نوا اسکوشیا نماینده منافع خارجی بودند، در حالی که موسسات داخلی شامل بانک ملی سنت کیتس و نوویس، بانک توسعه سنت کیتس و نوویس و تعاونی‌های نوویس بودند. موسسه مالی علاوه بر این، کمک‌های پولی توسط مؤسسات چند جانبه مانند CDB و بانک جهانی ارائه می‌شد. از اواسط دهه 1980 درجه پس اندازهای مالی از سال 1978 به‌طور مداوم از بین می‌رفت. تا سال 1981 آن‌ها به نظر منفی رسیده بودند و پس‌اندازهای خارجی را مجبور می‌کردند مبنایی برای وام‌دهی به بخش‌های دولتی و خصوصی باشند. وام‌های بخش دولتی در دهه 1980 به دلیل رو به وخامت وضعیت مالی که بخشی از سقوط درآمدهای مالیات بود، افزایش یافته است. علاوه بر این، بخش خصوصی هزینه کمتری صرفه جویی می‌کرد و خرید بیشتری می‌کرد.

وسایل ضروری برای سفر به سنت کیتس و نویس

وسایل ضروری برای سفر به سنت کیتس و نویس

عینک

در صورت خراب شدن لنزهای تماسی، بسته‌بندی تماس‌های اضافی را در نظر بگیرید.

سوزن یا سرنگ (به عنوان مثال برای دیابت)
به لوازم‌التحریر مخصوص سربرگ نیاز به نامه پزشک دارد.

کیت بخیه
برای استفاده توسط ارائه دهنده خدمات مراقبت‌های بهداشتی محلی است و به پزشک شما نامه‌ای در مورد لوازم‌التحریر مخصوص سربرگ نیاز دارد.

تجهیزات آزمایش دیابت

انسولین

استنشاقی

انژکتور خودکار Epinephrine (EpiPens)

دست‌بند هشدار پزشکی یا گردن‌بند

داروهای بدون نسخه

ضدانعقاد

داروی اسهال

آنتی‌هیستامین

داروی بیماری حرکتی

قطره سرفه

سرکوب سرفه / مضراب

سرکوب‌کننده

دارو برای درد و تب
مثال‌ها: استامینوفن، آسپرین یا ایبوپروفن

ملین ملایم

آرام‌بخش و یا دیگر کمک‌های خواب

اسپری بینی‌شور

آب و هوای سنت کیتس و نویس

آب و هوای سنت کیتس و نویس

 

سنت کیتس و نوویس در تمام سال از آب و هوای مرطوب و گرمسیری برخوردار است. متوسط ​​دما در حدود 28 درجه سانتیگراد (82 درجه فارنهایت) است. خشک‌ترین ماه‌ها به طور معمول فوریه تا مه است و جولای تا نوامبر مرطوب‌ترین ماه سال است. با این حال، هنگامی که باران می‌بارد، معمولاً کوتاه است و میانگین ساعات آفتاب در طول سال بسیار هماهنگ است.

ژوئن تا نوامبر فصل رسمی طوفان است؛ اگرچه طوفان‌ها معمولاً در طول ماه سپتامبر یا اکتبر رخ می‌دهد. آخرین طوفان تأثیرگذار بر جزایر، طوفان ارل در سال 2010 بود که باعث جاری شدن سیل و کمبود نیرو شد.

بازدید از سنت کیتس و نوویس در ماه آوریل - مه

این ماه‌ها می‌تواند زمان بسیار خوبی برای سفر باشد؛ زیرا قیمت‌ها به‌طور قابل‌توجهی پایین‌تر هستند و هوا فقط کمی مرطوب‌تر از ماه‌های فوریه و مارس است.

رویدادها و جشنواره‌ها

روز کارگر (2 مه) مبارزات برای حقوق کارگران را جشن می‌گیرد. در سنت کیتس، اتحادیه‌های کارگری و احزاب سیاسی رژه‌ها را در سراسر جزیره هدایت می‌کنند. نوویس با کباب‌های اجتماع و گروه‌هایی که در خیابان‌ها بازی می‌کنند، آرامش بیشتری نشان می‌دهد.

دوشنبه، با عنوان پایان دوره عید پاک، یک تعطیلات عمومی خانوادگی با محور پیک نیک و کباب در سراسر جزیره است.

 

بازدید از سنت کیتس و نوویس در ماه ژوئن - نوامبر

کمترین زمان بازدید، پیشنهادات جذاب باعث می‌شود، قیمت‌ها جزئی از قیمت‌های پیشنهادی در طول فصل بالا باشد. در ماه اکتبر میزان بارش باران در بالاترین حد خود قرار دارد. این معمولاً از فصل گرمسیری نسبتاً کوتاه اما سنگین تشکیل شده است. با این وجود هنوز ساعات آفتابی زیادی وجود دارد، سواحل آرام و جزایر با پوشش گیاهی غنی از سبز و گلهای گرمسیری زیبا سرسبزتر می‌شوند. فصل رسمی توفان بین ماه‌های ژوئیه و نوامبر است و اگرچه خطر طوفان‌ها بسیار ناچیز است؛ اما ممکن است با طوفان‌های گرمسیری روبرو شوید.

رویدادها و جشنواره ها

روز رهایی، در اوایل ماه آگوست، آزادسازی برده‌ها در سراسر کارائیب است. یک آخر هفته طولانی از جشن‌ها، از جمله "پرشور خیابان" ، پیاده‌روهای زیبایی و رژه‌های کالیپو در هر دو جزیره برگزار می‌شود.

روز ملی قهرمانان از افرادی که سهم به‌سزایی در جامعه داشته‌اند، تقدیر می‌کند. تعطیلات عمومی، آن را به یک کنسرت محبوب در سنت کیتس می‌رسد.

پروازها از ایران به سنت کیتس و نویس

پروازها از ایران به سنت کیتس و نویس

 

               فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)            مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه         

            فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) - توقف 8 ساعته

                       

            فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)     مدت زمان پرواز از دوحه به میامی 16 ساعت و 05 دقیقه     

            فرودگاه میامی Miami فلوریدا آمریکا (MIA) - توقف 18 ساعته                     

            فرودگاه میامی Miami فلوریدا آمریکا (MIA)       مدت زمان پرواز از میامی به سنت کیتس 2 ساعت و 13 دقیقه           

            فرودگاه سنت کیتس St Kitts سنت کیتس و نویس (SKB)                  

کل طول زمان پرواز در هوا:20 ساعت و 28 دقیقه - کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:20 ساعت و 29 دقیقه - کل طول زمان سفر:40 ساعت و 57 دقیقه

 

            فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)            مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 25 دقیقه

            فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)  

            فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)   مدت زمان پرواز از فرانکفورت به میامی 10 ساعت و 45 دقیقه

            فرودگاه میامی Miami فلوریدا آمریکا (MIA) - توقف 20 ساعته

           

            فرودگاه میامی Miami فلوریدا آمریکا (MIA)       مدت زمان پرواز از میامی به سنت کیتس 6 ساعت و 37 دقیقه

            فرودگاه سنت کیتس St Kitts سنت کیتس و نویس (SKB)      

کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 58 دقیقه - کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:24 ساعت و 39 دقیقه - کل طول زمان سفر:43 ساعت و 37 دقیقه

 

 

            فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)            مدت زمان پرواز از تهران به مسقط 2 ساعت و 00 دقیقه

            فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT) - توقف 17 ساعته      

            فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT)           مدت زمان پرواز از مسقط به لندن 9 ساعت و 35 دقیقه

            فرودگاه هیترو London Heathrow لندن انگلستان (LHR) - توقف 15 ساعته

           

            فرودگاه گتویک London Gatwick لندن انگلستان (LGW)  مدت زمان پرواز از لندن به سنت کیتس 11 ساعت و 50 دقیقه

            فرودگاه سنت کیتس St Kitts سنت کیتس و نویس (SKB)      

کل طول زمان پرواز در هوا:20 ساعت و 35 دقیقه - کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:32 ساعت و 45 دقیقه - کل طول زمان سفر:53 ساعت و 20 دقیقه

 

            فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)            مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 2 ساعت و 00 دقیقه

            فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) - توقف 14 ساعته

           

            فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)     مدت زمان پرواز از بحرین به لندن 9 ساعت و 35 دقیقه

            فرودگاه هیترو London Heathrow لندن انگلستان (LHR) - توقف 19 ساعته

           

            فرودگاه گتویک London Gatwick لندن انگلستان (LGW)  مدت زمان پرواز از لندن به سنت کیتس 11 ساعت و 50 دقیقه

            فرودگاه سنت کیتس St Kitts سنت کیتس و نویس (SKB)      

کل طول زمان پرواز در هوا:19 ساعت و 00 دقیقه - کل طول زمان جابه‌جایی هواپیما ها:34 ساعت و 10 دقیقه - کل طول زمان سفر:53 ساعت و 10 دقیقه

هتل های سنت کیتس و نویس

هتل های سنت کیتس و نویس

Resort Beach Oualie

 

هتل Oualie Beach یک هتل خانوادگی که در ساحل Oualie در ساحل کارائیب واقع شده و در محاصره باغ گرمسیری سرسبز واقع شده است. در انتهای شمال غربی نویس واقع شده است، مشرف به جزیره سنت کیتس، در حدود 2 کیلومتری کلیسای تاریخی کوتل و 13 کیلومتری باغهای گیاه شناسی نوویس است. اتاق‌های جذاب و مطبوع در کلبه‌های کوچک خصوصی قرار گرفته‌اند و دارای دکورهای استوایی، تعداد زیادی نور، تختخواب چهار عاشقانه و آثار هنری رنگارنگ محلی هستند. همه اتاق‌ها دارای تلویزیون، مینی بار، کافه، یخچال و ایوان‌های با نمایش مبلمان زیبا با چشم‌اندازهای دیدنی از اقیانوس هستند. استودیوها دارای آشپزخانه هستند و سوئیت‌های یک خوابه دارای اتاق‌های زندگی و Wi-Fi رایگان هستند. میهمانان از یک رستوران گاه به گاه با نوار در هتل لذت می‌برند و در سرگرمی زندگی می‌کنند و ناهار خوری را در ساحل ارائه می‌دهند. این هتل همچنین دارای اسپا با خدمات کامل است.

جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف سنت کیتس و نویس

جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف سنت کیتس و نویس

پارک ملی قلعه Brimstone Hill

قلعه Brimstone Hill مجموعه ای از استحکامات واقع در Brimstone Hill است که شامل قلعه جورج ارگ با موزه فورت جورج است. پارک ملی که برای حفاظت از این مجموعه ایجاد شده است، میراث جهانی یونسکو است. با بالا رفتن از یک مسیر بسیار شیب‌دار با مجموعه‌ای از پله‌ها و رمپ‌ها می‌توان به همه این استحکامات و شگفت‌انگیزهای حفظ شده دسترسی پیدا کرد. این قلعه توسط مهندسان ارتش انگلیس طراحی شده است و گواهی بر مهارت‌های مهندسی آن‌ها است. این بنا توسط بردگان آفریقایی ساخته و نگهداری شده است؛ بنابراین این موضوع گواهی بر استقامت و قدرت آن‌ها است.

پارک ملی مرکزی جنگل مرکزی

سنت کیتس‌، معروف به دریاهای آبی و سواحل شنی خوب، همچنین به دلیل زنجیره‌ای کوهستانی محکم که تقریباً به 4000 پا افزایش می‌یابد، شناخته شده است و تقریباً کاملاً تحت پوشش جنگل‌های بارانی پررونق است. به‌منظور محافظت از بیشتر جنگل‌های بارانی این جزیره، تمام زمین‌های بالاتر از 1000 فوت به عنوان یک ذخیره ملی جنگل اعلام شد. این منطقه توسط دانشمندان به عنوان جنگل‌های بارانی اقیانوسی آمریکا، یکی از نادرترین نوع جنگل‌های روی کره زمین طبقه‌بندی می‌شود و به جای کوچک شدن، مانند اکثر جهان، در حال گسترش است. مسیرهای بسیاری وجود دارد که از میان جنگل‌های سرسبز زیر سایبان درختان باستانی، پر از گل و صداهای حیوانات وحشی که در این دنیای دیدنی رونق می‌گیرد، باد می‌کند.

سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به سنت کیتس و نویس

سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به سنت کیتس و نویس

سفر زمینی به اسپونر سبب می شود که اولاً هزینه شما کم‌تر باشد و بتوانید از طریق وسایل حمل و نقل عمومی تردد بهتری داشته باشید. یک ملک بسیار جذاب در این راستا به نمایش گذاشته می‌شود که افراد برای بازدید از آن ملک باید زمان خاصی در نظر بگیرند. البته که اتوبوس‌های درون‌شهری شما را به مقصد می‌رساند.

در سفر زمینی می‌توانید با راهنمای تور همراه شوید. برای شما اتومبیل‌هایی در نظر گرفته می‌شود که از امکانات متوسط برخوردار است. می‌توانید آپارتمانی برای خودتان رزرو داشته باشید. سفر با قطار برای بازدید از برخی از مناطق وجود دارد که شاید از نظر هزینه چندان برایتان جذاب نباشد.

سفر با کوله پشتی برای بازدید از Spoonerواقع در حاشیه شهر Cayon ، از بسیاری جهات داستان سنت کیتس و صنعت آن است که با گذشت زمان تغییر کرده است البته که سفر با کوله پشتی به این منطقه در صورتی که شخص بتواند امکانات سفر را داشته باشد، لذت بیشتری هم دارد. در سفر با کوله پشتی بهتر است نکات بهداشتی و ایمنی دقت شود. در ابتدا ملک اسپوتر متعلق به سروان فرانسوی پل د بریساک بود که مانند هر شخص دیگری در آن زمان نیشکر را پردازش می‌کرد. او خانه‌ای بزرگ جوش ، آسیاب و آرام ساخته است. جان اسپونر این ملک را در سال 1720 به دست آورد و پس از بسیاری از صاحبان مختلف، توسط وید و ابوت خریداری شد که در سال 1901 کارخانه قند موجود را به یک پارچه پنبه تبدیل کرد؛ زیرا تا آن زمان شکر از بازگشت سود بالای معمول خود متوقف شده بود. این زنجبیل تا سال 1975 که توسط دولت خریداری شده بود، فعالیت می‌کرد. امروزه این ملک دارای ساختار اصلی و تنها شیرینی نخی است که هنوز در آن ایستاده است و منظره‌ای زیبا از سرزمین اطراف را ارائه می‌دهد.

سنت کیتس اکو پارک

سنت کیتس اکو پارک مجتمع گل‌خانه‌ای و باغی با تأمین مالی تایوان در شهر سندی پوینت است که هدف از آن آموزش جوانان محلی در مورد کشاورزی و باغ‌داری پایدار است. کلیه سازه‌ها با بتن‌آرمه شیشه‌ای ساخته شده است که پنج برابر سخت‌تر و سه برابر سبک‌تر از بتن معمولی است. این گل‌خانه 24 متر طول دارد و بیش از 14000 فوت مربع پراکنده است و آن را به بزرگترین گلخانه در کارائیب تبدیل می‌کند. این گیاه حاوی تعداد زیادی گیاه از جمله گیاهان دارویی محلی، ارکیده پروانه‌ای و گل رز است. تعداد زیادی از درختان میوه گرمسیری وجود دارد و این میوه‌ها به مردم محلی فروخته می‌شود. Eco-Park پیچ‌وخم جالب‌توجهی از گیاهان دارد که مانند نقشه‌های سنت کیتس و تایوان شکل گرفته است. جای تعجب نیست که تماس محلی با پارک "تایوان کوچک" تماس بگیرید.

تورهای تفریحی یک روزه سنت کیتس و نویس

تورهای تفریحی یک روزه سنت کیتس و نویس

تورهای تفریحی یک روزه برای سنت کیتس و نوویس به شکلی طراحی شده است که شما به واسطه بازدید از برخی از مناطق می‌توانید از راهنمای مخصوص استفاده نمایید و در تورهای تفریحی این کشور بهترین شرایط سبب می‌شود که با مکان‌های بسیار خاص آشنا شوید.

در سنت کیتس برای تفریح ​​چیزهای زیادی وجود دارد؛ اما بهترین راه برای یادگیری در مورد مکان و افراد این است که با دانستن آنچه در آن غذا می‌خورند، طبخ می‌کنند، می‌نوشند. تورهای غذایی سنت کیتس متخصص در ترکیب کاوش در مناظر جزیره با اقامتگاه‌های مورد علاقه، میخانه‌ها، بازارها، کافه‌های ساحل و غذاهای کوچک محلی است. برخی تورها مانند تور و غذا در شهر باستر، گردشگران را به تجربه غذاهای محلی کیتیتی، بیستر، منظره بندر زانته و کوهها دعوت می‌کنند. همچنین تور Chocolate & Rum Tour ، تور کارخانه شکلات سازی St Kitts ، St Kitts Taste and Views Island Tour و بسیاری دیگر وجود دارد. می‌توانید یکی از وسایل نقلیه باز آنها یک تور پیاده‌روی یا هاپ را انتخاب کنید. تورها معمولاً حدود 2 ساعت طول می‌کشد و اغلب برای خنک شدن و آماده شدن برای شام در ساحل به پایان می‌رسد.

میدان استقلال

در قسمت شرقی Basseterre واقع در نزدیکی Newtown ، میدان استقلال یا میدان Pall Mall همانطور که قبلاً مشخص بود واقع شده است، در نوزدهم سپتامبر 1983 نام جدید خود را برای جشن تولد ملت سنت کریستوفر و نوویس به دست آورد. فقط تعداد کمی از خانه‌های اصلی که در اطراف میدان وجود داشته‌اند مانند کتابخانه عمومی و خانه دربار باقی مانده است. در ابتدا، زمینی که امروز مربع بر روی آن قرار دارد یک مرتع بود، سپس یک بازار برده، جایی که بردگان محصولات خود را می‌فروختند و با یکدیگر ملاقات می‌کردند، سپس به یک زمین رژه و مکانی برای شبه نظامیان برای تمرین دریل‌های خود تبدیل شد. در سال 1855، کمیساران برای تأمین آب اصلاحات را در میدان پال مال آغاز کردند، از جمله ساختن یک چشمه زیبا که احاطه آن توسط گیاهان گلدار است. این میدان به مکانی محبوب برای زندگی تبدیل شد و بسیاری از افراد مشهور در اینجا ساکن شده‌اند، از جمله دوریس وال، سر موریس دیویس و استاد برایان کینگ. امروز، این میدان مکان محبوب برای رویدادهای فرهنگی است و افراد محلی و گردشگران از نشستن در زیر درختان لذت می‌‌‌برند.

پارک هایت هتل سنت کیتز

پارک هیت هتل سنت کیتس یک اقامتگاه تفریحی در سطح جهانی کارائیب است که در سواحل خلیج زیبای موز واقع شده است که سنت کیتس را از همسایه جزیره آتشفشانی نویس جدا می‌کند. این تفرجگاه که در نوامبر سال 2017 برای عموم افتتاح شد، 126 اتاق و سوئیت لوکس برای مهمانان ارائه می‌دهد که عناصر طراحی استعماری و معاصر ساخته شده از مواد با منبع محلی را در هم می‌آمیزند. امکانات اتاق شامل دوش باران پیاده‌روی، وان‌های خیس عمیق و بالکن خصوصی است که دارای سوئیت‌هایی با استخرهای خصوصی و مناطق بهداشتی است. تجارب ناهار خوری پنج ستاره شامل رستوران اقیانوس به میز Fisherman's Village ، تنها مخصوص بزرگسالان و خانه بزرگ به سبک استعمار است که دارای یک نوار روم و میز سرآشپز است. میهمانان همچنین می‌توانند از امکانات تفریحی 1 استفاده کنند .

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در سنت کیتس و نویس

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در سنت کیتس و نویس

نمایشگاه رستوران سالانه

اگر در غذاهای کارائیب تازه وارد هستید و هنوز طعم خورش آب بز را پیدا نکردید، هفته رستوران سالانه سنت کیتس زمان مناسبی برای چشیدن است. این رویداد یک هفته آغاز می‌شود در اطراف 13  ژوئیه و خرچنگ پشت، خرچنگ سنگ و روتی که می‌توانید امتحان کنید. این یکی از بزرگ‌ترین و مشهورترین جشنواره‌های سنت کیتس است.

نمایشگاه انویس نویس

هفته رستوران همزمان با جشنواره انبه نوویس، همزمان با تقدیر و تشکر از غذاست. اگر عاشق انبه آب‌دار به اندازه افراد محلی هستید، در این جشن سه روزه شرکت کنید.

نمایشگاه نوویس Culturama

Culturama اینجا است تا مطمئن شوید که هیچ‌کس سنت‌های قدیمی بومی جزایر را فراموش نمی‌کند. برای 10 روز اول ماه آگوست، رقص، لباس پوشیدن، آوازهای مردمی و موسیقی کالپیو را که به آن مشهور است، خواهید دید.

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در سنت کیتس و نویس

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در سنت کیتس و نویس

کارناوال St Kitts-Nevis

با دیدن سال به سبک کارناوال St Kitts-Nevis شامل کریسمس و سال نو است. این بزرگترین رویداد کشور است و مردم به مدت دو هفته مستقیم میهمانی می‌کنند. با مجالس گاه به گاه در خیابان ها، میهمانی‌ها، مراسم‌ها و اجراهای خیابانی را فکر کنید.

Mas Grand Parade 

شما فکر می‌کنید بعد از 14 روز، بچه گربه‌ها آماده چرت زدن هستند؛ اما نه. رژه بزرگ Sugar Mas در روز سال نو اوج کارناوال است و پایان جشن‌ها را نشان می‌دهد. برندگان مسابقه‌های هفتگی قبل از عزیمت به فیستا نهایی در ساحل، از خیابان‌های باستر عبور می‌کنند.

بلک سانگ بنگ-لنگ

دیری نپایید که Kittitians دوباره در سواحل سیاه Sandy Point روی آن بازگردند. جمعیت این شهر با 3000 رونق در مارس با ورود بلک سانگ بانگ لنگ به مارس می‌رسد.

این یک رویداد سالانه در طول دوره عید پاک است که چند هفته به طول می‌انجامد. این برای همه خانواده یکی است و همه چیز از مجالس گرفته تا رژه‌های مختلف گرفته تا جنین‌ها، گفتگوها و اجتماعات گاه به گاه کالیپو برخوردار است.

روز اول ماه مه

عنوان جالب‌تر "رهایی روز کار" است . روزی برای پایان دادن به برده‌داری مانند همه فستیوال‌های سنت کیتس، نمایش‌های استعدادی، مهمانی‌های ساحلی calypso و چند نمایشگاه پینای عادلانه را انتظار داشته باشید.

مکان های تاریخی در سنت کیتس و نویس

مکان های تاریخی در سنت کیتس و نویس

موزه تاریخ نوویس

Museum of Nevis History یک موزه کوچک است که در یک ساختمان زیبا به سبک گرجستان در چارلستون با طیف وسیعی از آثار تاریخی، با نمایش نمودارها و اشیاء دیگر که تاریخ این جزیره را به نمایش می‌گذارد، قرار دارد. این ساختمان که به خانه همیلتون معروف است و موزه را در طبقه اول قرار داده است؛ در حالی که طبقه دوم آن دارای اتاق جلسات مجلس نمایندگان خانه نویس است. این ساختمان سنگی جذاب در سال 1680 ساخته شده است که در سال 1840 در یک زلزله ویران شد و در سال 1983 بازسازی شد. این ساختمان به عنوان زادگاه دولتمرد آمریکایی، سرباز، وکیل، دبیر اول وزارت خزانه‌داری و پدر بنیانگذار الکساندر همیلتون شناخته می‌شود. هامیلتون تا سن نه سالگی در سنت کیتس زندگی کرد.

رامنی مانور

رامنی مانور اقامتگاه سابق مرکز شهر باستر از صاحبان مزارع قند Wingfield Estate است. از سال 1964 منزل توسط فروشگاه و کارگاه Caribelle Batik به تصرف درآمد و یکی از توقفگاه‌های گردشگری مورد علاقه در شهر است. کارکنان Caribelle به بازدید‌کنندگان روند ساخت باتیک و همچنین فروش محصولات زیبای خود را از لباس گرفته تا هدایا و لوازم جانبی به بازدید‌کنندگان نشان می‌دهد. باغ اطراف عمارت سابق لذت باغبانان است، با رنكس 350 ساله به عنوان محور و برج ناقوس كه براي نظارت بر برده‌هاي كارگر مورد استفاده قرار گرفته است. نمای کل باغ از گالری دیدنی چشم‌گیر است.

 

جاذبه های طبیعی در سنت کیتس و نویس

جاذبه های طبیعی در سنت کیتس و نویس

 

 Fairview خانه بزرگ و باغ گیاه‌شناسی

Fairview House بزرگ در پای کوه‌های Olivees سرسبز واقع شده است و یک عمارت استعماری زیبا و زیبا فرانسه است که در بیش از 2 هکتار از باغ گرمسیری زرق و برق دار واقع شده است. این خانه در سال 1701 ساخته شده است و از نظر تمام زیبایی در معرض دید بازدید‌کنندگان است؛ با مبلمان و دکوراسیون دوره‌ای که شامل یک میز شام با شکوه 16 طبقه با چوب ماهون است که با چین و نقره گذاشته شده است. مدارکی که بازدیدکنندگان را همراهی می‌کنند، توضیح می‌دهند که این تخته‌ها به منظور قرار گرفتن وسایل نقلیه بزرگتر ساخته شده‌اند. این ایوان در اتاق خواب اصلی، مناظر خیره کننده‌ای از دریای کارائیب، شبه جزیره جنوب شرقی و جزیره نوویس ارائه می‌دهد. در خارج از ساختمان اصلی، در سراسر حیاط، آشپزخانه اصلی، یک اتاق استحمام و یک گلخانه میدان سنگی است که هم اکنون به عنوان یک فروشگاه هدیه استفاده می‌شود. باغ‌های اطراف عمارت بسیار باشکوه، سرسبز و گرمسیری است.


باغ گیاه‌شناسی نویس

یک سفر کوتاه از چارلز تاون و استراحتگاه‌های مجلل آن شما را به باغ باشکوه وگرمسیری Nevis واقع در مقابل سایه کوهستان کوه نویس می‌برد. در ابتدا املاک این باغ متعلق به مونپلیه املاک بود. باغ‌های 5 هکتاری شامل طیف گسترده‌ای از گیاهان گرمسیری از سراسر مناطق گرمسیری، آبشار خنک، فواره‌های دلفین‌ها و استخر با نیلوفرهای آبی است. از گیاهان برجسته و پرنور شکسته گل شاهی، گل ملی سنت کیتس و نوویس لذت ببرید. تراس‌های Orchid سایه‌دار دارای بسیاری از برملیادهای رنگارنگ، ارکیده‌های عجیب و غریب و بیش از 100 گونه کف دست هستند. Tropic Vine Garden شما را با گل‌های پارچه‌ای مانند والی کالریکو و رایحه‌ای عظیم استپانوتیس خوشحال می‌کند. ویرانه‌های یک معبد گمشده را در هنرستان مرموز جنگل‌های بارانی کشف کنید.

توریسم مذهبی در سنت کیتس و نویس

توریسم مذهبی در سنت کیتس و نویس

كلیسای كاتل مجموعه‌ای که افراد دور هم جمع شده و با هم شروع به نغمه سرایی می‌کنند، دستان خود را به نشانه احترام و آمرزش بالا می‌برند. این کلیسا موقعیت خوبی برای توریسم مذهبی را شکل می‌دهد و یکی از بهترین مناطق گردشگری محسوب می‌شود.

کلیسای كاتل كلیسای كوچك انگلیسی در شمال چارلستون است كه در سال 1824 توسط جان كوتل ساخته شد، سپس صاحب مزارع و رئیس جمهور نویس او می خواست این کلیسا به عنوان یک مکان عبادت سفیدپوستان و بردگان در کنار هم باشد. متأسفانه، در زمان عبادت برده‌ها غیرقانونی بود، بنابراین کلیسا هرگز مورد تقدیس قرار نگرفت و پس از درگذشت جان کوتل متروکه شد. ویرانه‌های کلیسا که در جنگل پنهان شده‌اند، امروزه یک مکان توریستی و مکان محبوب برای عروسی‌ها محسوب می‌شود؛ اگرچه چیز دیگری جز دیوارهای بیرونی باقی نمانده است؛ اما با این وجود نگاهی جالب به تاریخ این جزیره می‌دهد.

موزه ملی

موزه ملی سنت کیتس و نوویس در ساختمان خزانه‌داری سابق واقع شده است. این ساختمان قبلاً در جبهه Basseterre Bay قرار داشت؛ در زمینی که اکنون بین Basseterre و Port Zante قرار دارد که از آن پس گرفته شده است و این دروازه جدید به Basseterre مشهور است؛ جایی که امروز کشتی‌های کروز در آن اسکله می‌کنند. این بنای قدیمی محترم ساخته شده از سنگ آهک آتشفشانی دست‌ساز ساخته شده در سال 1894 است و مکانی عالی برای یادگیری بیشتر در مورد تاریخ، فرهنگ و گذشته استعماری سنت کیتس است. سه گالری با نمایشگاه وجود دارد که داستان میراث کشور، ساکنان بومی آن، مزارع شکر، برده‌داری، تجارت رم، آداب و رسوم کارناوال، شورش و سرانجام استقلال را روایت می‌کند. برخی از لباس‌های سنتی بسیار رنگارنگ روی صفحه نمایش وجود دارد.

توریسم سلامت در سنت کیتس و نویس

توریسم سلامت در سنت کیتس و نویس

آتش بازی از قدیم در سنت کیتس و نوویس شهرت و محبوبیت داشته است. رویکرد آتش‌بازی در این کشور به واسطه موقعیت منطقه‌ای که افراد دارند بررسی می‌شود. در فضای توریسم سلامت آتش برای از بین بردن میکروب استفاده می‌شود و توریسم سلامت سعی به انجام آزمایش‌های مختلفی در این راستا دارند.

سیرک یک محل اتصال جاده به صورت دایره‌ای است که در قلب باستر واقع شده و پس از "آتش بزرگ" ساخته شده است که بخش بزرگی از شهر را در سال 1867 تخریب کرد. در صورت بروز آتش‌سوزی سریعتر حرکت کنید‌، همچنین از انتشار سریع شعله‌ها جلوگیری کنید. با گذشت زمان، سیرک به افتخار توماس برکلی هاردتمن برکلی، قانون‌گذار محلی و صاحب املاک، با زینتی تزئینی در مرکز خود به نام یادبود برکلی تزئین شد. درختان نخل در اطراف مربع داخلی کاشته شدند که سرانجام آن آسفالت شد و بسیاری از درختان کاشته شده قبلی توسط طوفان‌های متعدد به مرور زمان نابود شدند. گفته می‌شود که سیرک برای شباهت به پیکادیلی سیرک در لندن طراحی شده است.

مشاوره سفر به سنت کیتس و نویس
آخرین ویرایش: ‏8 ماه پیش - 1,302 نمایش

نظرات

مطالب مرتبط

پیشنهادات مرتبط