x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به کشور سنگاپور

کشور سنگاپور یکی از کشورهای مدرن و ثروتمند محسوب می‌شود که عمده اقتصاد آن بر پایه صادرات و واردات است؛ بنابراین ورود به لاین های تجاری در کشور سنگاپور می‌تواند راحت ترین روش برای اخذ اقامت دائم باشد مشخص است که ورود به راه های تجاری به خودی خود صورت نمی‌گیرد و باید از پتانسیل کاری و مالی لازم برخوردار باشید.  اخیرا شاهد رشد 16 درصدی مهاجرپذیری در زمینه تحصیل در کشور سنگاپور بوده‌ایم چراکه سیستم آزمون در کشور سنگاپور نسبت به سال های گذشته بسیار بهتر شده است. از یاد نبرید که این کشور در صدور ویزای کاری نیز یک سری سیاست های جدید در نظر گرفته است که در بخش مهاجرت کاری به کشور سنگاپور به طور دقیق توضیح داده شده و رشد در این زمینه نیز بیش از 12 درصد در نظر گرفته شده است. اگر فردی بتواند با انتقال سرمایه خود به کشور سنگاپور در سال اول سود 11 درصدی برای دولت ایجاد نماید به سادگی این امکان را خواهد داشت که در سال دوم درخواست اقامت دائم خود را تنظیم کند. در سال 2016 و 2017 بیشترین آمار مهاجرت به کشور سنگاپور در زمینه تحصیلی دیده شده است و این موضوع به دلیل ارزان بودن روند تحصیل و کیفیت خوب تحصیل در این کشور است که می‌تواند ورود جوانان را بیشتر از قبل نماید؛ خوشبختانه ورود به دانشگاه های کشور سنگاپور برای ایرانیان بسیار آسان است. میزان رضایت از وضعیت بهداشت و درمان در این کشور در سال 2017 به میزان 99 درصد یعنی در وضعیت ایده‌آل اعلام شده است. خوشبختانه کشور سنگاپور از دسته کشورهایی است که احساس امنیت بالایی در زمینه بهداشت و درمان در نظر گرفته است و فضای بهداشت و درمان در این کشور رویکردهای خوبی را در پیش دارد.

پیشنهادات

مشاهده همه پیشنهادها برای کشور سنگاپور
مشاوره مهاجرت به کشور سنگاپور

مهاجرپذیری سنگاپور

مهاجرپذیری سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور سنگاپور در لیست کشورهایی که دارای نرخ رشد اقتصادی بالا هستند در آسیای جنوب شرقی قرار دارد. این کشور چهارمین مرکز مالی مهم دنیا محسوب می‌شود و به طور کلی مهاجرت به این کشور می‌تواند یک زندگی ایده‌آل را فراهم سازد.

کشور سنگاپور یک کشور مدرن و تلفیقی از فرهنگ اروپایی و آسیایی است و به طور کلی دارای جاذبه های توریستی زیادی است به این طریق ورود توریست به این کشور نسبت به سایر کشورها بسیار بیشتر دیده می‌شود و این موضوع سبب شده است که اخذ ویزای کشور سنگاپور در سال های اخیر بیشتر شود. دولت کشور سنگاپور بر اساس سرمایه های وارد شده از سوی گردشگران به این کشور در صدد است تا مهاجرپذیری را بیشتر نماید، شایان ذکر است که کشور سنگاپور از دسته کشورهایی است که توانسته در مسیر اقتصادی به رشد خوبی برسد و در این زمینه بسیار موفق بوده است. این کشور میزان مهاجرپذیری سرمایه گذاری خود را بیش از 12 درصد به رشد رسانده و در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است. اینطور که شواهد نشان می‌دهد این کشور به طور کلی حس امنیت بالایی برای افراد فراهم می‌سازد و این موضوع نیز سبب شده است که میزان مهاجرپذیری به کشور سنگاپور بیشتر از قبل باشد. افرادی که در رشته های معماری و ساخت و ساز تخصیل کرده‌اند، در این کشور می‌توانند به جایگاه بالاتری دست یابند. در نظر داشته باشید که وضعیت ثبات اقتصادی در کشور سنگاپور بهبود خوبی داشته است و مشخص است که تورم در خصوص اقلام و محصولات در این کشور کمتر دیده می‌شود. خوشبختانه شاهد رشد 16 درصدی مهاجرپذیری در زمینه تحصیل در کشور سنگاپور بوده‌ایم و سیستم آزمون در کشور سنگاپور نسبت به سال های گذشته بهتر شده است. از یاد نبرید که این کشور در صدور ویزای کاری نیز یک سری سیاست های جدید در نظر گرفته است که در بخش مهاجرت کاری به کشور سنگاپور به طور دقیق توضیح داده شده و رشد در این زمینه نیز بیش از 12 درصد در نظر گرفته شده است. وضعیت مهاجرتی به این کشور در سال های اخیر بسیار تغییر داشته است.

آمار مهاجران به سنگاپور

آمار مهاجران به سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمار مهاجران به کشور سنگاپور در زمینه سرمایه گذاری به خصوص ثبت شرکت نسبت به سال های گذشته بیشتر اعلام شده است، علت این امر وجود پتانسیل های اقتصادی روتینی است که می‌تواند نتیجه خوبی به همراه داشته باشد؛ از یاد نبرید که کشور سنگاپور توانسته به طور جدی در زمینه رشد اقتصادی اطلاعیه مالی تنظیم نماید و در جدیدترین اطلاعیه صادر شده از سوی دولت این کشور مشخص شده است که اگر فردی بتواند با انتقال سرمایه خود به کشور سنگاپور در سال اول سود 11 درصدی برای دولت ایجاد نماید، ه سادگی این امکان را خواهد داشت که در سال دوم درخواست اقامت دائم خود را تنظیم کند. مشخص است که در این مسیر سخت گیری هایی از سوی دولت در نظر گرفته شده است که اگر به طور دقیق بررسی نشود می‌تواند دردسرساز باشد. آمار مهاجرت در این راستا بیشتر از قبل است.

مورد دیگری که در مهاجرت به کشور سنگاپور دیده می‌شود در زمینه کاری و کارآفرینی است، کارآفرینی در این کشور خود بستری از فضای اقتصادی محسوب می‌شود و کسانی که ورود به این بخش دارند باید بدانند که مسیر کارآفرینی در کشور سنگاپور می‌تواند منجر به اقامت دائم این کشور شود، رشد آمار کارآفرینی در کشور سنگاپور بیش از 19 درصد است و بیشتر رده های سنی 20 الی 36 سال در این مسیر ورود داشته‌اند.

در سال 2016 و 2017 بیشترین آمار مهاجرت به کشور سنگاپور در زمینه تحصیلی دیده شده است و این موضوع به دلیل ارزان بودن روند تحصیل و کیفیت خوب تحصیل در این کشور است که می‌تواند ورود جوانان را بیشتر از قبل نماید، خوشبختانه ورود به دانشگاه های کشور سنگاپور برای ایرانیان بسیار آسان است.

میزان رضایت مهاجران به سنگاپور

میزان رضایت مهاجران به سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

میزان رضایت مهاجران از کشور سنگاپور در سال های اخیر رشد 30 درصدی داشته است. به طوری که وضعیت صنعت و خدمات در این کشور رویکردهای مشخصی دارد و افرادی که وارد بخش صنعت شده اند رضایت 96 درصدی دارند، این موضوع به دلیل تکنولوژی های مدرنی است که در بخش صنعت کشور سنگاپور دیده می‌شود. در ارزیابی های صورت گرفته اینطور که مشخص شده است افرادی که قصد دارند وارد ثبات اقتصادی و سیاسی مشخصی هستند می‌بایست در ابتدا یک پلن اقتصادی قوی داشته باشند. احساس امنیت بالا در کشور سنگاپور از دیگر بخش های مشخصی است که میزان رضایت مهاجران را بیشتر کرده است. شایان ذکر است که میزان رضایت از وضعیت بهداشت و درمان در این کشور در سال 2017 به میزان 99 درصد یعنی در وضعیت ایده‌آل اعلام شده است. از یاد نبرید که این کشور توانسته در زمینه طبیعت و گردشگری نیز نظر بیش از 80 درصد از مردم را جلب نماید.

بحث نگهداری از کودک و همینطور امکانات تفریحی و امنیت کودکان از موضوعات بسیار مهمی است که در سال های اخیر بارها مورد ارزیابی قرار گرفته است و مشخص است که رعایت اصول آموزشی برای کودکان می‌تواند در آینده آنها تأثیر زیادی بگذارد، شایان ذکر است که دولت کشور سنگاپور سرمایه گذاری های زیادی در زمینه آموزش کودکان در نظر داشته و در این مسیر بسیار موفق بوده است. در مجموع رضایت کلی از زندگی در کشور سنگاپور بیش از 76 درصد اعلام شده است اما هزینه بالای زندگی در این کشور شاید در ابتدا کمی نگران کننده باشد.

راحت‌ترین روش مهاجرت به سنگاپور

راحت‌ترین روش مهاجرت به سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور سنگاپور یکی از کشورهای مدرن و ثروتمند محسوب می‌شود که عمده اقتصاد آن بر پایه صادرات و واردات است بنابراین ورود به لاین های تجاری در کشور سنگاپور می‌تواند راحت ترین روش برای اخذ اقامت دائم باشد، مشخص است که ورود به راه های تجاری به خودی خود صورت نمی‌گیرد و باید از پتانسیل کاری و مالی لازم برخوردار باشید، این کشور با کشورهای مالزی و اندونزی همسایه است و بیشترین روال های تجاری در سنگاپور بین این کشور ها صورت می‌گیرد. طبق ارزیابی های صورت گرفته از سوی تیم های تحلیل بازار ما اینطور به نظر می‌رسد که مهاجرت اقتصادی به کشور سنگاپور می‌تواند روشی بسیار خوب و آینده دار باشد؛ در هر صورت این کشور پایه اصلی اقتصاد خود را در مسیر خدمات و صنعت قرار داده است و مشخص است که ورود به هر دو گزینه می‌تواند با رشد و شکوفایی زیادی همراه باشد. در نظر داشته باشید که مهاجرت از طریق تحصیل در کشور سنگاپور برای کسانی که قصد دارند در مسیر کاری تقویت شوند بسیار زیاد دیده می‌شود و خوشبختانه در این زمینه نیز موفقیت های زیادی گزارش شده است.

در صورتی که در زمینه گردشگری ایده جدیدی دارید که می‌دانید می‌تواند به رشد اقتصادی کشور سنگاپور کمک نماید قطعاً می‌توانید مسیر برای ورود خود به کشور سنگاپور را بازتر کرده و بهترین و راحت ترین گزینه برای شما ویزای کارآفرینی این کشور خواهد بود. دولت کشور سنگاپور سعی کرده است یک سری صندوق های رفاه اقتصادی و مالی را مدنظر قرار دهد به این ترتیب فضا برای رویکردهای کارآفرینی در این کشور بیشتر از قبل بوده است.

روش‌ های مهاجرت به سنگاپور

روش‌ های مهاجرت به سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به کشور سنگاپور از طریق ویزای کار نیاز به ورود به یکی از شغل های آینده دار در این کشور دارد. برای این بخش بهتراست بتوانید ورود به مشاغل مورد نیاز که در ابتدای سال از سوی دولت سنگاپور اعلام می‌شود، داشته باشید. به عنوان مثال ورود به بخش الکتریکی در این کشور به سادگی می‌تواند شما را به اقتصاد و درآمد خوبی برساند و در این زمینه ساختار روتین زیادی پیش روی شما قرار می‌گیرد. از یاد نبردی ویزای کار این کشور اغلب با تخصص دیده می‌شود.

ویزای تحصیلی کشور سنگاپور برای جوانانی که قصد دارند تحصیل و کار همزمان داشته باشند گزینه خوبی است؛ این ویزا در ابتدا به صورت یک ساله صادر می‌شود و پس از آن امکان تمدید نیز وجود دارد. ویزای تحصیلی کشور سنگاپور به طور کلی دارای شرایط مشخصی است و باید این اصل را مدنظر قرار دهید که برای اخذ این ویزا نیاز به مدارک لازم دارید. ارتباط با دانشگاه های کشور سنگاپور از طریق اینترنت نیز صورت می‌گیرد.

مهاجرت به کشور سنگاپور از طریق سرمایه گذاری در سال های اخیر کمی بیشتر از سال های گذشته دیده می‌شود. در این کشور می‌توانید به سراغ اوراق قرضه بروید و یا وارد واحد های اعتباراتی شوید.همینطور شرایطی فراهم می‌شود تا بتوانید خرید سهام داشته باشید و وضعیت برای بیمه های تجاری در سنگاپور نیز مدنظر قرار می‌گیرد، مشخص است که تبادل وجوه معامله در کشور سنگاپور در زمینه سرمایه گذاری های مستغلات از دیگر موضوعاتی است که می‌بایست وارد ساختار سپرده ای شود، در این زمینه تفاضل قراردادی نیز به صورت دقیق دیده می‌شود به طوری که افراد پس از دوره‌ای مشخص به اقامت دائم این کشور دست خواهند یافت.

مهاجرت به کشور سنگاپور از طریق ازدواج یکی دیگر از روش های مهاجرت به این کشور است، توجه داشته باشید که زمان مورد نظر برای شما تنها 6 ماه خواهد بود. مدارک طرفین برای ازدواج از اهمیت زیادی برخوردار است.کاریابی در کشور سنگاپور می‌تواند در ابتدا دشوار باشد.

ویزای توریستی کشور سنگاپور از دیگر ویزاهایی است که برای افراد در نظر گرفته شده است، این ویزا برای اقامت موقت در کشور سنگاپور است و با داشتن آن اجازه کار یا سرمایه گذاری در کشور سنگاپور نخواهید داشت. این ویزا یکبار ورود بوده و به شما اجازه گشت و گذار در خاک این کشور را می‌دهد. خوشبختانه در صدور ویزای توریستی کشور سنگاپور زمان زیادی نیاز نخواهد بود. در نظر داشته باشید که اقامت دائم عموماً برای افراد کمتر از 18 سال و بالای 60 سال در این کشور به سختی صادر می‌شود.

مهاجرت سرمایه گذاری به سنگاپور

مهاجرت سرمایه گذاری به سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

موارد کلیدی که برای ثبت شرکت در سنگاپور باید رعایت شود را با هم بررسی می‌کنیم:

اولین گزینه نام شرکت است، نام شرکت می‌بایست مورد تأیید قرار بگیرد.

مدیران شرکت می‌بایست ارزیابی شوند، مدیر شرکت های سنگاپوری بایستی فردی مقیم این کشور باشد، در نظر داشته باشید که هیچ نوع محدودیتی برای تعداد مدیران در شرکت های این کشور دیده نمی‌شود، به طور کلی مدیران باید حداقل 18 سال سن داشته باشند و فرد نباید در گذشته ورشکست شده باشد و یا پرونده قضایی داشته باشد.

سهامداران موضوع مهم دیگری است که برای ثبت شرکت باید رعایت شود، شرکت های خصوصی با مسئولیت محدود در کشور سنگاپور می‌توانند یک الی 50 سهامدار داشته باشند و مدیران و سهامداران می‌توانند مشابه و یا متفاوت باشند. همینطور سهامدار می‌تواند یک شخص یا یک نهاد قانونی باشد. امکان این که فردی بخواهد صد در صد سهام را برای خود داشته باشد نیز فراهم شده است. قابلیت صادر شده سهام های جدید به افراد دیگر فراهم است و به طور کلی فرآیند مشارکت به طور دقیق و روتین ارزیابی شده است.

نیاز است که منشی شرکت مشخص شود. بر اساس قوانین ثبت شرکت در سنگاپور هر شرکت نیاز ب یک منشی صلاحیت دیده باشد. فردی که مدیر یا سهامدار شرکت است نمی تواند منشی محسوب شود. منشی می بایست یک فرد حقیقی باشد.

حداقل سرمایه ای که باید در این مسیر پرداخت شود به ارزش 1 دلار سنگاپور است و سرمایه کمتر از این مورد لحاظ نمی‌شود. در نظر داشته باشید که سرمایه پرداخت شده پس از مشارکت های شرکت و در هر زمان قابلیت بیشتر شدن دارد. چیزی به عنوان مفهوم سرمایه مجاز برای ثبت شرکت در سنگاپور غیر قابل بررسی است.

ثبت آدرس برای ثبت شرکت بسیار مهم است و شما باید یک آدرس بومی سنگاپوری به عنوان آدرس شرکتی که به ثبت رسیده است، ارائه دهید. آدرس ثبت شده می‌بایست در وضعیت کروکی قرار بگیرد.

وضعیت مالیات برای ثبت شرکت از موضوعات بسیار مهم است که باید ارزیابی شود. در نظر داشته باشید که در این زمینه شاخص های حداقلی لحاظ می‌شود.

شرکت های سهامی خاص به شرکت هایی گفته می‌شود که سرمایه در آن به سهام های متعددی تقسیم شده‌اند و شرکت های تضامنی به شرکت هایی گفته می‌شود که امور تجارتی بین دو الی چند نفر با مسئولیت محدود را فراهم ساخته‌اند.

تعداد سهامداران در این زمینه به طور کلی بسیار مهم است و باید حساب های ارزی در وضعیت روتینی پیش برود. در نظر داشته باشید که فعالیت های تجاری در این کشور بر اساس پاسپورت، مدرک تجاری، اساسنامه تجاری و همینطور مدارک لازم لحاظ می‌شود. برای ثبت شرکت در سنگاپور نیاز به ارائه طرح توجیه اقتصادی است، طرحی که مشخص نماید وضعیت اقتصادی شما و نوع هدفی که در پیش گرفته‌اید چقدر مناسب است. مشخص است که ثبت شرکت در این کشور می تواند منجر به اقامت دائم شود همه چیز بستگی به شرایط و میزان رشد اقتصادی طرح کاری شما دارد.

مهاجرت از طریق ازدواج به سنگاپور

مهاجرت از طریق ازدواج به سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مدارکی که برای اخذ ویزای ازدواج کشور سنگاپور نیاز است عبارت‌اند از:

نیاز به ارائه گواهی ازدواج متقاضی است و می‌بایست صفحه مربوط به بیوگرافی به طور دقیق بررسی شود.

نیاز به کارت هویت همسر بوده و همینطور باید آخرین مدرک تحصیلی همسر متقاضی نیز ارائه شود. در صورت وجود نیاز به گواهی تولد کودک خواهد و افراد باید عکس رنگی پاسپورتی نیز ارائه دهند.

ازدواج در کشور سنگاپور شاخص های مشخصی را دنبال می‌کند؛ اول اینکه هر دو شخص می‌بایست رضایت برای ازدواج داشته باشند، نیاز به ارائه مدارکی است که ثابت نماید ازدواج در یک فضای واقعی صورت گرفته است. فرد تبعه کشور سنگاپور می‌بایست از نظر درآمد در وضعیت خوبی باشد و بسیار مهم است که بتواند از پس هزینه زندگی برآید. نیاز به ارائه آدرس محل سکونت است به طوری که مشخص شود زن و مرد هر دو در یک آدرس مشخص زندگی می‌کنند. شایان ذکر است که ویزای ازدواج پس از 2 ماه صادر می‌شود و بعد از سه سال زندگی در این کشور می‌توانید اقدام به اخذ اقامت دائم کنید.

مهاجرت از طریق تولد به سنگاپور

مهاجرت از طریق تولد به سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سیستم تابعیت از طریق تولد در این کشور خون است به طوری که فرزند می‌بایست از خانواده‌ای با تابعیت کشور سنگاپور متولد شده باشد، یک نکته مهم به این صورت است که والدین می‌بایست حداقل 4 سال پیش از تولد فرزند در این کشور اقامت داشته باشند. اصل خاک تنها در شرایط بسیار ویژه که تابعیت پدر و مادر مجهول است صادر می‌شود.

مهاجرت پناهندگی به سنگاپور

مهاجرت پناهندگی به سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سنگاپور در لیست کشورهای کوچک قرار دارد و دولت این کشور مساحت کم سنگاپور را یکی از دلایل عدم پذیرش پناهنده در نظر داشته است. ارزیابی ها نشان می‌دهد که پناهندگی در سنگاپور در سال های اخیر نسبت به سال های گذشته بسیار کمتر شده است و تنها افرادی که واقعاً به جز پناهندگی روش دیگری ندارند در این بازی برنده می‌شوند. زیرساخت های رفاهی برای پناهندگی در سنگاپور بسیار کم شده است و مشخص است که این کشور به طور کلی توانسته سرمایه گذاری های روتینی را مدنظر قرار دهد. شایان ذکر است که برای پناهندگی در این کشور باید سعی کنید به گسترش فضای اقتصادی بپردازید. اینطور که مشخص شده است برای پناهندگی در سنگاپور باید یک سری اصول به طور دقیق رعایت شود، اول اینکه می‌بایست درخواست پناهندگی به کشور سنگاپور را اعلام کنید، این درخواست شاید یک روز و شاید سه ماه در نوبت قرار بگیرد، در این دوره در کمپ های اشتراکی زندگی خواهید کرد.

مهاجرت از طریق un کشور سنگاپور می‌تواند یکی از روش های بسیار پرخطر محسوب شود.

مهاجرت تحصیلی‌ به سنگاپور

مهاجرت تحصیلی‌ به سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که قصد دارید برای مدت طولانی در سنگاپور تحصیل کنید باید ویزای طولانی مدت یک ساله را اخذ کنید. این ویزا به طور کلی به شما این اجازه را می‌دهد که بتوانید ورود به کار نیز داشته باشید. در پایان زمان یک ساله می‌بایست ویزای خود را تمدید کنید. برای تمدید سه روش پیش روی شما قرار می‌گیرد. در روش اول نیاز است که مدارک تحصیلی مورد نیاز به امور دانشجویان مرتبط به امور بین‌الملل ارائه شود و برای تمدید ویزای شما اقدامات لازم صورت بگیرد. روش دوم از طریق اینترنت است که با مراجعه به وب سایت دولت سنگاپور می‌توانید به صورت مستقیم اخذ ویزا را تمدید نمایید و مورد سوم مراجعه به اداره پلیس این کشور است که می‌تواند مسیر صدور ویزای تحصیلی این کشور را برای شما فراهم سازد.

ویزای تحصیلی سنگاپور به طور کلی برای دوره های موقتی صادر می‌شود و صرفاً با داشتن ویزای این کشور اجازه ندارید که اقامت دائم اخذ کنید.

شایان ذکر است که به طور کلی تحصیل برای مقطع لیسانس در این کشور 4 سال به طول می‌انجامد، این در حالی است که برای مقطع فوق لیسانس نیاز به دو سال زمان بوده و مشخص است که در این زمینه دسته بندی های مختلفی لحاظ می‌شود.

تحصیل در مقطع دکترا 5 سال طول می‌کشد و در این مدت از سوی دانشگاه حقوق دریافت می‌کنید. در نظر داشته باشید که در این مقطع می‌توانید به مدت 30 ساعت در هفته کار کنید. بورسیه تحصیلی در این کشور در سال های اخیر بهتر از قبل شده و مشخص است که فرآیند تحصیل در سنگاپور می‌تواند در سال های اخیر بهتر از قبل باشد.

مهاجرت کاری سنگاپور

مهاجرت کاری سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هر ساله افراد زیادی تمایل دارند برای کار وارد سنگاپور شوند، به این ترتیب دسته بندی های مشخصی در زمینه کاری دیده می‌شود. این کشور در زمینه بانکداری و کارهای الکتریکی بسیار عالی پیش رفته است. در نظر داشته باشید که مسیر کاری به این صورت است که باید دعوت نامه کاری از سوی یک شرکت یا کارفرمای معتبر که تبعه سنگاپور است صادر شود، این روش به نوبه خود دشواری های زیادی دارد و می‌تواند به طور دقیق ارزیابی شود. مورد بعد به این صورت که در سنگاپور تحصیل کنید و پس از تحصیل ورود به کار داشته باشید به این ترتیب ویزای شما به ویزای کاری سنگاپور تغییر می‌کند و شرایط برای اقامت دائم برای شما فراهم می‌شود. در نظر داشته باشید که در هر روش مهارت کاری شما بسیار مهم است و افرادی که از نظر مهارت کاری بالا هستند می‌توانند در این زمینه ورود به کار خوبی داشته باشند. یک نکته مهم در زمینه اخذ ویزای کاری سنگاپور به این صورت است که افراد باید بتوانند در مسیر درست ورود داشته باشند و اقامت با ویزای کار از طریق روند های غیر قانونی مشکل ساز خواهد بود. مهاجرت کاری برای رده های سنی 22 الی 45 سال دیده می‌شود و افراد با سابقه کاری بالاتر در این زمینه موفق تر هستند.

مهاجرت از طریق همراه به سنگاپور

مهاجرت از طریق همراه به سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که پدر، مادر، همسر شما در سنگاپور زندگی می‌کند شما می‌توانید ویزای همراه از طریق خویشاوندی را اخذ کنید، در این زمینه نیاز به نامه تمکن مالی دارید و در صورتی که خودتان فاقد سرمایه بالا هستید، همسر و یا پدر و مادر باید این بخش از کار را برعهده بگیرند. در نظر داشته باشید که بدون این نامه عملاً مهاجرت شما به سنگاپور بسیار دشوار و شاید با شانس بسیار کم همراه باشد.

در این روش شما اقامت موقت در سنگاپور خواهید داشت، از این پس باید سعی کنید فکری به حال اقامت دائم در سنگاپور داشته باشید و در این زمینه ساختار مختلفی لحاظ می‌شود. یک موضوع بسیار مهم برای مهاجرت به سنگاپور از طریق همراه در وضعیت سرمایه گذاری است به طوری که فرد اصلی سرمایه گذاری در سنگاپور را آغاز می‌کند در صورتی که همه چیز درست پیش برود شرایط برای صدور ویزای همراه برای همسر و فرزند وی نیز فراهم می‌شود. رویکردهای اقتصادی نشان می‌دهد که ویزای همراه سنگاپور به مدت یک سال صادر می‌شود. هزینه اقامت در کشور سنگاپور در سال های اخیر تغییر کرده است. به طوری که افراد با خرید خانه در کشور سنگاپور و گرفتن اقامت هزینه زیادی را می‌بایست متحمل شوند.

مهاجرت توریستی به سنگاپور

مهاجرت توریستی به سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت توریستی در سنگاپور به این صورت است که در ابتدا فرم درخواست را به طور دقیق تکمیل و ارسال می‌کنید؛ این فرم ارزیابی می‌شود تا مشخص شود که درخواست شما واقعی و مبنی بر گشت و گذار است یا خیر. در صورتی که تردید ایجاد شود که به بهانه گردش در این کشور قصد خروج ندارید با درخواست اولیه شما موافقت صورت نمی‌گیرد. در نظر داشته باشید که مهاجرت توریستی در سنگاپور باید از نظر مالی بدون مشکل باشید و همینطور در صورت وجود نامه کاری و یا تحصیلی ارائه دهید که مشخص نماید به کشور خود باز می‌گردید. در نظر داشته باشید که در مهاجرت توریستی به سنگاپور تنها 90 روز حق اقامت خواهید داشت و باید رویکردهای جدید و درستی را در پیش بگیرید. مشخص است که مهاجرت توریستی در سنگاپور می‌تواند یک گزینه خوب برای بازدید از فضای دیدنی این کشور باشد. برای کاریابی در کشور سنگاپور باید در ابتدا از طریق ویزای توریستی وارد شوید و سپس اقدام برای اخذ ویزای مربوطه داشته باشید.

مهاجرت شرایط خاص به سنگاپور

مهاجرت شرایط خاص به سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که به قصد کارآفرینی وارد سنگاپور می‌شوید باید بدانید که طرح کاری شما از اهمیت زیادی برخوردار است همینطور میزان روتین های کاری نیز مشخص می‌کند که تا چه حد به طرح خود اطمینان دارید؛ شرایط نشان می‌دهد که به طور کلی در سنگاپور شرایط خوبی برای زندگی وجود دارد و افراد می‌بایست بتوانند بهترین گزینه را انتخاب نمایند.

شهرهای مهاجر پذیر سنگاپور

شهرهای مهاجر پذیر سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهر سنگاپور پایتخت کشور سنگاپور است و یکی از تمیزترین و زیباترین پایتخت های دنیا به شمار می‌آید. در این شهر زیبا ساختمان های بلند با معماری بی نظیر دیده می‌شود که توازن مدل و ارتفاع به کار رفته در آنها بسیار دلربا است. مشخص شده است که مدل های معماری به کار رفته در سنگاپور در سال های اخیر در وضعیت مشخصی دنبال شده است. در این شهر فضا برای کار و همینطور تحصیل بسیار عالی بوده و بهترین شهر مهاجرپذیر نسبت به سایر شهرها محسوب می‌شود.

شهر بدوک از دسته شهرهای مهم و گران قیمت در سنگاپور است که ورود مهاجر به آن بسیار کم دیده می‌شود، این شهر دارای فضای طبیعی بسیار عالی بوده و می‌تواند یک گزینه بی نظیر برای کسانی باشد که قصد دارند به قصد گردشگری وارد این کشور شوند.

شهر بوکیت باتوک یکی از شهرهای مهاجرپذیر در سنگاپور است که توانسته در زمینه تحصیل بسیار خوب ظاهر شود و افراد زیادی را به سمت خود کشانده است. این شهر دیدنی های زیادی دارد و به طور کلی بسیار عالی طراحی شده است. امکان اقامت کشور سنگاپور در شهرهای مختلف فراهم شده است.

اخذ ویزای سنگاپور

اخذ ویزای سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اخذ ویزای کشور سنگاپور نیاز است که در ابتدا شهری که قرار است در آن سکونت داشته باشید را مشخص کنید، باید این موضوع را مدنظر قرار دهید که وضعیت صدور ویزا در شهرهای مختلف این کشور کمی با هم فرق دارد.

اخذ اقامت سنگاپور

اخذ اقامت سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سوال اینجاست که آیا با ویزای همراه می‌توان به اقامت دائم در سنگاپور فکر کرد؟ پاسخ مثبت است اما باید این نکته را مدنظر قرار دهید که می‌بایست مادامی که در سنگاپور زندگی می‌کنید به قوانین این کشور تسلط داشته باشید.

اخذ پاسپورت سنگاپور

اخذ پاسپورت سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اخذ پاسپورت سنگاپور بهتر است روش سرمایه گذاری را مدنظر قرار دهید، در این روش سخت گیری های دولت کمتر دیده می‌شود و اقامت همراه نیز واجد شرایط آن خواهد بود. شرایط اقامت در کشور سنگاپور به صورتی است که اداره مهاجرت کشور سنگاپور اعلام کرده است که افراد می‌‌توانند در ابتدا با ثبت شرکت در کشور سنگاپور اقامت بلند مدت این کشور را اخذ کرده و سپس شرایط مهاجرت به کشور سنگاپور را برای خود به طور دقیق فراهم سازند.

کار در کشور سنگاپور به طور کلی رویکردهای مشخصی دارد و ویزای کاری این کشور نیز یک روش اقامت کشور سنگاپور برای ایرانیان خواهد بود. توجه داشته باشید که اقامت کشور سنگاپور با اجاره خانه برای صدور پاسپورت این کشور کافی نخواهد بود.