x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

اسلوونی

کشور اسلوونی دارای فضای اقتصادی توسعه یافته بوده است و می‌تواند به طور حتم آینده ای درخشان داشته باشد.کشور اسلوونی دارای فضای اقتصادی توسعه یافته بوده است و می‌تواند به طور حتم آینده ای درخشان داشته باشد. در این کشور ارزش رسمی اقتصادی جایگاه مشخصی را طی کرده است و از سال 2010 شاهد به عضویت درآمدن کشور اسلوونی در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی و بین المللی بوده ایم. در نظر داشته باشید که در کشور اسلوونی تفاوت دارایی های زیادی بین مناطق دیده می شود. یکی از صنعت های اصلی در کشور اسلوونی در زمینه وسایل نقلیه موتوری است، در این وسایل نقلیه موتوری و همینطور تجهیزات الکترونیکی بسیار وسیع دیده می شود و مواد دارویی نیز از دسته محصولاتی است که می تواند ساختار اقتصادی خوبی داشته باشد. در این کشور به طور کلی قوانین زندگی دارای ساختار مشخصی بوده و کودکان از سنین کم علاقه زیادی به کار کردن دارند این موضوع در بین قشر ضعیف و غنی یکسان است و تفاوتی حاصل نمی شود.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Aslone عربی:اسلوونی
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: گویش های مختلف
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: یورو هر دانگ کشور اسلوونی 1.12 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00386
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 164
 • پایتخت: لیوبلیانا
 • زبان های رسمی: اسلوونیایی
 • جمعیت: بیش از 2.066 میلیون در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+2) UTC+1(CET)
 • دامنه اینترنتی: .si
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 55.59 میلیارد دلار آمریکا

سفر به اسلوونی

سفر به اسلوونی، سفر به کشوری کوچک در اروپاست که فراز و نشیب های تاریخی آن بر معماری، فرهنگ و آداب این کشور تاثیر گذاشته است.. اسلوونی با عنوان امروزی جمهوری اسلوونی پس از آنکه استقلال خود را در سال 1991 به دست آورد، با ایجاد یک اقتصاد قوی و یک دموکراسی پایدار، تبدیل به یک کشور مدرن شد. آثار تمامی این پیچ و خم‌های تاریخی را در بناها و معماری شهرهای اسلوونی می¬توان دید. در سفر به اسلوونی، در نگاه اول، در شهرهای قدیمی اسلوونی، می‌توان تاثیرات نفوذ معماری باروک (اتریش) و معماری رومی (ایتالیایی) را دید. شاید به همین دلیل است که معماری حومه شهر در شمال غربی دارای بسیاری از ویژگی های مشترک مانند بناهای مقدس باروک و مکان‌های دیگر با اتریش است. اسلوونی در سال 2004 به کشورهای اتحادیه اروپا ملحق شد. زبان رسمی آن زبان اسلوونیایی است

سفر به اسلوونی

زندگی در اسلوونی

کشور اسلوونی در شمالی ترین بخش جمهوری یوگسلاوی سابق قرار دارد.به طور کلی این کشور پس از درگیری مختصر نظامی با صربستان توانسته استقلال خود را کسب نماید. اینطور که شواهد نشان می دهد این کشور یک پل ارتباطی بین شبه جزیره بالکان با مرکز و همینطور غرب اروپا محسوب می شود. بخش زیادی از کشور اسلوونی کوهستانی است و بیشتر مردم در پایتخت کشور اسلوونی زندگی می کنند. واحد پول کشور اسلوونی یورو اعلام شده است .رشد دستمزد در این کشور در حدود 11 درصد گزارش شده است،حداقل دستمزد در کشور اسلوونی نیز 886.63 یورو برای هر ماه است. اینطور که شواهد نشان می دهد جمعیت کشور اسلوونی نیز بیش از 2.60 میلیون نفر است. سن بازنشستگی در کشور اسلوونی برای بانوان 59 سال و برای آقایان در حدود 60 سال اعلام شده است. وضعیت نرخ مشارکت نیروی کار در کشور اسلوونی نیز در حدود 60 درصد است. 

زندگی در اسلوونی

مهاجرت به اسلوونی

ثبت شرکت در کشور اسلوونی با سرمایه ثابت پنجاه یورو یکی از روش‌هایی است که پیش روی افراد قرار گرفته است.کشور اسلوونی در شمالی ترین بخش جمهوری یوگسلاوی سابق قرار دارد.به طور کلی این کشور پس از درگیری مختصر نظامی با صربستان توانسته استقلال خود را کسب نماید. اینطور که شواهد نشان می دهد این کشور یک پل ارتباطی بین شبه جزیره بالکان با مرکز و همینطور غرب اروپا محسوب می شود. بخش زیادی از کشور اسلوونی کوهستانی است و بیشتر مردم در پایتخت کشور اسلوونی زندگی می کنند. واحد پول کشور اسلوونی یورو اعلام شده است .رشد دستمزد در این کشور در حدود 11 درصد گزارش شده است،حداقل دستمزد در کشور اسلوونی نیز 886.63 یورو برای هر ماه است. اینطور که شواهد نشان می دهد جمعیت کشور اسلوونی نیز بیش از 2.60 میلیون نفر است. سن بازنشستگی در کشور اسلوونی برای بانوان 59 سال و برای آقایان در حدود 60 سال اعلام شده است. وضعیت نرخ مشارکت نیروی کار در کشور اسلوونی نیز در حدود 60 درصد است. 

مهاجرت به اسلوونی

تحصیل در اسلوونی

در کشور اسلوونی 33 موسسه آموزش عالی وجود دارد که همگی سیستم آموزش استانداردی دارند.برای تحصیل لیسانس در کشور اسلوونی نیاز است که در ابتدا شرایط مربوط به دانشگاه مورد نظر مطالعه شود اما در یک ارزیابی کلی ، برای ورود به مقطع کارشناسی در اسلوونی باید در آزمون ورودی شرکت کنید. این آزمون به طور کلی شرایط علمی شما را ارزیابی می‌کند. دوره تحصیل لیسانس در اسلوونی 4 الی 6 است. شما با داشتن این مدرک می توانید ورود به کار داشته باشید. گاهاً دیده می شود که برای ورود به این مقطع نیاز است که یک دوره پیش نیاز طی شود. داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6 اهمیت زیادی دارد. دانشجوی دکترا در کشور اسلوونی در صورتی که در داخل دانشگاه مشغول به کار باشد تا 40 ساعت فعالیت برای وی لحاظ می شود و به طور کلی از دانشگاه نیز حقوق دریافت خواهد نمود

تحصیل در اسلوونی

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها