x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
تحصیل در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل در جزایر سلیمان

تحصیلات در جزایر سلیمان علی رغم قوانین مربوط به کشورهای مهم دنیا اجباری نیست و کمتر از 60 درصد کودکان برای یک دوره 6 ساله اجباری وارد دبستان می شوند. از کسانی که این کار را انجام می دهند ، 72٪ مدرسه پایه را کامل می کنند. دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی (USP) پردیس جزایر سلیمان یک پردیس ماهواره ای از دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی ، مستقر در هونیارا ، جزایر سلیمان است  جدا از کالج آموزش عالی جزایر هونیارا سلیمان (SICHE) یک دانشگاه در هونیارا .  و مدرسه بین المللی وودفورد .  را شامل می شود.  دانشگاه پردیس اقیانوس آرام جنوبی در نزدیکی چیناتون ، حدود 75 متر (246 فوت) تا جنوب غربی ورزشگاه لوسون تاما واقع شده است .در این دانشگاه دوره های آموزش مداوم و آموزش جامعه را به کشورهای عضو اقیانوس آرام جنوبی ارائه می دهد.  برخی از رشته های اصلی که در آن دوره ها به صورت بورسیه تحصیلی ارائه می شود عبارتند از: هنر ، حقوق و آموزش ، تجارت و اقتصاد ، علوم ، فناوری و محیط زیست و سایر رشته ها که دارای هر یک از موضوعات در هر رشته هستند. مدت دوره ها از 10 تا 32 ساعت تدریس در طی چند هفته متغیر است. مجموعه برنامه های دانش آموخته دانشکده تجارت (GSB) ، گواهینامه تحصیلات تکمیلی به منظور ایجاد فرصت های گسترده تر برای مدیران جهت بهبود عملکرد اداری خود از طریق قرار گرفتن در معرض آموزش های سطح بالا ، طراحی شده است که بخش زیادی از هزینه های وارده را پوشش می دهد. افرادی که هرکدام از این گواهینامه های تحصیلات تکمیلی را ارائه می کنند ، می توانند برای پذیرش در بورسیه دکتری در مدیریت بازرگانی یا برنامه های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) اقدام کنند ، مشروط بر اینکه دارای معدل 3.0 باشند و در صورت موفقیت ، به طور معمول انتقال اعتبار را برای سه نفر دریافت می کنند

مشاوره تحصیل در جزایر سلیمان
فهرست

تحصیل رایگان در جزایر سلیمان

تحصیل رایگان در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی (USP) پردیس جزایر سلیمان یک پردیس ماهواره ای از دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی ، مستقر در هونیارا ، جزایر سلیمان است  جدا از کالج آموزش عالی جزایر هونیارا سلیمان (SICHE) یک دانشگاه در هونیارا .  و مدرسه بین المللی وودفورد .  را شامل می شود.  دانشگاه پردیس اقیانوس آرام جنوبی در نزدیکی چیناتون ، حدود 75 متر (246 فوت) تا جنوب غربی ورزشگاه لوسون تاما واقع شده است . در این دانشگاه دوره های آموزش مداوم و آموزش جامعه را به کشورهای عضو اقیانوس آرام جنوبی ارائه می دهد.  برخی از رشته های اصلی که در آن دوره ها به صورت بورسیه تحصیلی ارائه می شود عبارتند از: هنر ، حقوق و آموزش ، تجارت و اقتصاد ، علوم ، فناوری و محیط زیست و سایر رشته ها که دارای هر یک از موضوعات در هر رشته هستند. مدت دوره ها از 10 تا 32 ساعت تدریس در طی چند هفته متغیر است.  موضوعاتی که بر اساس الزامات منطقه ای تدریس می شود می تواند در زمینه های «مهارت های رایانه ای ، زبان ها ، کتابداری ، ریاضیات ، مطالعات تجاری ، اقتصاد ، نوشتن اخلاق ، مهارت های توسعه جامعه ، ادبیات ، صنایع دستی ، هنرهای گل ، هنرهای پارچه ای ، منبت کاری چوب ، خوب باشد. هنر ، حکاکی ، شعر ، موسیقی ، تولید فیلم ، مهارتهای رهبری ، مطالعات بهداشتی ، سخنرانی در جمع عمومی ، حل مسئله و مهارت سواد عمومی. " و یادگیری انعطاف پذیر ، که متون مربوطه برای یادگیری و تدریس در پردیس Laucala در فیجی تهیه و در پردیس های دانشگاه های USP در سراسر اقیانوس آرام جنوبی تصویب شده است در بورسیه تحصیلی این منطقه مشخص است که افراد باید در آزمون ورودی شرکت نمایند مشخص است که رویکرد تحصیل رایگان برای این دانشگاه برای رشته های وابسته به تجارت و علوم و بخش محیط زیست بیشتر از سایر موارد است.

بورسیه تحصیلی در جزایر سلیمان

بورسیه تحصیلی در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 مجموعه برنامه های دانش آموخته دانشکده تجارت (GSB) ، گواهینامه تحصیلات تکمیلی به منظور ایجاد فرصت های گسترده تر برای مدیران جهت بهبود عملکرد اداری خود از طریق قرار گرفتن در معرض آموزش های سطح بالا ، طراحی شده است که بخش زیادی از هزینه های وارده را پوشش می دهد. این دو برنامه عبارتند از:

 • گواهینامه تحصیلات تکمیلی در مدیریت مالی
 • گواهینامه تحصیلات تکمیلی در مدیریت منابع انسانی

افرادی که هرکدام از این گواهینامه های تحصیلات تکمیلی را ارائه می کنند ، می توانند برای پذیرش در بورسیه دکتری در مدیریت بازرگانی یا برنامه های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) اقدام کنند ، مشروط بر اینکه دارای معدل 3.0 باشند و در صورت موفقیت ، به طور معمول انتقال اعتبار را برای سه نفر دریافت می کنند. دوره های گواهینامه کارشناسی ارشد در این دانشگاه ها ارزیابی شده است و موقعیت بورسیه تحصیلی نیز قابل قبول خواهد بود.

شرایط ورود :

گواهینامه تحصیلات تکمیلی در مدیریت مالی؛ یا مدرک تحصیلات تکمیلی در مدیریت منابع انسانی ، شخص باید:

 • الف) آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پذیرش مدیریت شغلی (GSBMAT) را بگذراند.
 • ب) مدرک لیسانس از یک موسسه عالی رتبه شناخته شده و حداقل سه سال سابقه کار قابل توجه در یک مقام اجرایی یا حرفه ای که شامل اختیارات و تصمیم گیری قابل توجهی است.
 • ج) دیپلم کارشناسی یا معادل آن از یک موسسه عالی تحصیلی شناخته شده و حداقل پنج سال سابقه کار قابل توجهی در یک مقام اجرایی یا حرفه ای که شامل اختیارات و تصمیم گیری قابل توجهی است.
 • د) معیارهای ورود دانشجوی نخبه را رعایت کرده است که بر اساس دستاوردهای استثنایی حرفه ای قابل قضاوت است.

الزامات برنامه :

هر یک از گواهینامه های تحصیلات تکمیلی در مدیریت بازرگانی شامل سه دوره است.

اعتبار دانشگاه های جزایر سلیمان و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های جزایر سلیمان و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی ( USP ) یک سازمان بین دولتی و دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که شعبه های آن در سراسر ده کشور اقیانوسیه پخش شده است . این مرکز بین المللی برای تدریس و تحقیق در مورد فرهنگ و محیط اقیانوس آرام است. برنامه های دانشگاهی USP در سراسر جهان به رسمیت شناخته می شود ، دانشجویان و کارمندان را از سراسر منطقه اقیانوس آرام و بین المللی جذب می کند.

پیوند استعماری انگلیس و تأسیس دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی در سال 1968 به سیستم آموزش کشور این امکان را داد که از سیستم صلاحیت مشترک المنافع ملل پیروی کند.

USP متعلق به دولتهای 12 کشور جزیره اقیانوس آرام است: جزایر کوک ، فیجی ، کیریباتی ، جزایر مارشال، نائورو ، نیو ، ساموآ ، جزایر سلیمان ، توکلائو ، تونگا ، تووالو و وانواتو .

USP علی رغم ماهیت چند دانشگاه خود ، یک سیستم دانشگاهی نیست . این یک دانشگاه واحد با چندین شعبه در سراسر منطقه اقیانوس آرام است. پردیس Laucala USP در فیجی ، پردیس اصلی دانشگاه است که به عنوان مرکز اداری آن نیز فعالیت می کند.

 

USP برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد از جمله:

 •      درس دادن
 •      گردشگری
 •      روزنامه نگاری
 •      ادبیات
 •      زبانشناسی
 •      کشاورزی
 •      علم و مدیریت محیط زیست
 •      علوم زمین شناسی
 •      فناوری
 •      سیستم های محاسباتی و اطلاعاتی
 •      حسابداری و اقتصاد
 •      قانون و سیاست
 •      بانکداری و دارایی
 •      مدیریت و مدیریت عمومی
 •      مدیریت زمین
 •      مشاوره و خدمات اجتماعی

رتبه این دانشگاه کمتر از 11 هزار اعلام شده است.

 

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در جزایر سلیمان

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سیستم شناسایی دوره

آزمون هایی که در دانشگاه Usb جزایر سلیمان ارزیابی شده است بر اساس موقعیت کدهای دوره ای ارزیابی شده است  سطح برنامه ریزی این آزمون ها نیز بررسی می شود.

کدهای دوره

دوره های مقدماتی ، پایه و برخی گواهینامه ها دارای کد سه حرف + دو عدد هستند. در این کدها ، نامه سوم سطح برنامه را نشان می دهد. به عنوان مثال ، GEP02 یک دوره مقدماتی بر اساس آزمون مشخص است ، GEF02 یک دوره پایه است. دوره های کارشناسی ارشد سطح و دوره های کارشناسی ارشد دارای کد دو حرف + سه عدد است. به عنوان مثال ، AG350 یک دوره درجه است.

نامه های کد

تمام دوره های USP با یک پیشوند دو یا سه حرف مشخص می شوند. این حروف کد نشان دهنده یک منطقه متمرکز از مطالعه است (مانند BI برای زیست شناسی ، ED برای آموزش یا SO برای جامعه شناسی). لیستی از تمام پیشوندهای منطقه مطالعه و بخش دانشگاه که به آنها آموزش می دهد در زیر آمده است.

تعداد کدهای دوره

کدهای دروس مقدماتی ، بنیاد ، گواهینامه ، دیپلم و ادامه تحصیل در جامعه شامل یک رقم دو رقمی است ، در حالی که سایر کدهای دوره شامل یک شماره سه رقمی هستند. اولین رقم از سه رقم بیانگر "سطح" این دوره است. دوره های سال اول یک برنامه مدرک با یک '1' باز می شوند و به آنها دوره های 100 سطحه گفته می شود ، دوره های سال دوم دارای '2' هستند و به عنوان دوره های سطح 200 شناخته می شوند و دوره های سال سوم دارای '3' می باشند. دوره های سطح 300 نامیده می شود. دوره های آموخته شده برای گواهینامه تحصیلات تکمیلی یا دیپلم یا مدرک کارشناسی ارشد دوره های 400 سطحی است. در مقطع کارشناسی ارشد ، یک پروژه تحقیقاتی نظارت شده دارای 600 کد ، پایان نامه کارشناسی ارشد دارای 700 کد و پایان نامه دکتری دارای 800 کد می باشد. بر اساس کدهای دوره ای آزمون های ورودی بررسی شده و دولت سعی به تکمیل این فرآیند دارد.

معادل سازی مدارک در جزایر سلیمان

معادل سازی مدارک در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دروسی که در قالب دیپلم به وضعیت معادل می رسد اغلب سه بخش دارد یعنی شما یا وارد حیطه ریاضی شده اید و قصد معادل سازی دارید یا قرار است موقعیت دقیق رشته علوم تجربی را برای معادل سازی انتخاب کنید و یا دروس معادل از سوی شما باید بر اساس مدارک مشخصی دنبال شده باشد از سوی دیگر روند معادلسازی دروس در جزایر سلیمان بر اساس دانشگاهی که انتخاب شده است ارزیابی می شود برخی از دانشگاه ها موقعیت معادل سازی را بهتر و برخی سخت تر ارزیابی می کنند مشخص است که مدارک معادل شده باید بر اساس اعتبار سنجی سال 2020 بررسی شود اطلاعات زیادی در این راستا به دست ما نرسیده است اما یک سری نکات مهم وجود دارد که می بایست پیش از ارزیابی رویکرد معادل سازی آن را دنبال نمود اول اینکه مدارک معادل در جزایر سلیمان خود شامل چندین دسته هستند برخی از مدارک بر اساس نمره تحصیلی و برخی دیگر بر اساس موقعیت تحصیلی شخص و رشته ای که دارد بررسی می شود مدارک معادل در این منطقه می بایست معادل و قابل قبول باشند و سطح دسترسی برای این موقعیت بهبود جدی تری داشته است. اعتبارات مشخص بسیاری از مدارک تحصیلی می بایست واقعی به نظر برسد.

خوابگاه در جزایر سلیمان

خوابگاه در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خانه ها و اتاق های اجاره ای خصوصی

اتاق های اجاره ای رایج ترین و محبوب ترین انتخاب در بین دانشجویان جزایر سلیمان است. این اتاق ها معمولاً توسط مالکان به عنوان املاک در بخش اجاره ای خصوصی اداره می شوند. دانشجویان بسته به اندازه ساختمان معمولاً خانه هایی را با تعدادی از خانه داران (یا افراد مسطح) به اشتراک می گذارند. آنها معمولاً در محله هایی با غلظت بالای دانش آموزان قرار دارند اما می توانند بخشی از مناطق متنوع تری نیز باشند. کیفیت می تواند بسیار متفاوت باشد اما بهتر است در انتخاب نهایی دقت کافی صورت بگیرد.

دانشگاه ها خانه ها و اتاق ها را پیشنهاد می دهند

خانه هایی که توسط دانشگاهها و دانشکده ها وجود دارد و می تواند شبیه خانه های معمولی باشد اما معمولاً از امکانات استاندارد برخوردار است. دانش آموزان غالباً از طریق لیست انتظار ، از طریق دفاتر اسکان مؤسسات خود اقدام می کنند.

 

دانشگاهها ممکن است اتاقهایی را در خانه ها برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد پیشنهاد دهند.

 

تالار اقامت دانشگاه

یکی دیگر از گزینه های محبوب اتاق های موجود در سالن های دانشجویی است. معمولاً در محوطه دانشگاه واقع شده و حتی ممکن است وعده های غذایی را در ناهارخوری داخلی نیز شامل شود. گروه اصلی دانشجویانی که در سالن زندگی می کنند مربوط به سال اول و دوم خود هستند.

 

سالنهای خصوصی

سالن های خصوصی با اسکان دانشجویی مشخصی ساخته شده است ، این سالن ها شبیه سالن های اقامت دانشگاه ، اما متعلق به شرکت های خصوصی است که آنها را اداره می کنند. آنها غالباً در یک مکان مرکزی قرار دارند و از نظر امنیتی موقعیت خوبی ندارند، اما اغلب آنها گران ترین گزینه هستند. مهم است که بدانید چه چیزی در اجاره شما درج شده است و شرایط را در ابتدا مطالعه کنید.

 

امتیازات کارت دانشجویی در جزایر سلیمان

امتیازات کارت دانشجویی در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کارت دانشجویی در جزایر سلیمان اغلب برای بخش حمل و نقل شهری مورد استفاده قرار می گیرد اغلب کارت های دانشجویی در این منطقه دارای موقعیت منطقه ای خوبی هستند این کارت ها خود شامل چندین بخش می شوند و اعتبارات مخصوصی دارند در طراحی کارت دانشجویی در جزایر سلیمان بهترین رویکرد دیده شده است و البته که این کارت ها برای بخش پژوهش و تحقیق دانشگاه های جزایر سلیمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد و موقعیت تحقیق خوبی را فراهم می سازد کارت های دانشجویی در این زمینه می توانند برای خرید یک سری موارد نیز با طرح تخفیف ویژه ای همراه باشد در هر صورت افراد برای استفاده از کارت دانشجویی باید به اعتبار آن دقت داشته باشند بسیاری از کارت های دانشجویی اعتبار مخصوصی دارند اعتباراتی که برای بخش های اجرایی مورد استفاده قرار می گیرد و البته که طراحان تحقیق در این منطقه ارزیابی شده است کارت دانشجویی در این کشور برای مقطع دکترا در بخش های پژوهشی برای صدور وام بهترین موقعیت را شامل شده است

مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یک سری شغل های خاص در جزایر سلیمان در بخش حمل و نقل شهری دیده می شود این موارد بیشتر به لاین توریستی بستگی دارد در واقع افراد می توانند اتومبیل هایی اجاره کنند و با آن شروع به حمل و نقل مسافر نمایند موقعیت حمل و نقل شهری در این راستا ارزیابی شده است و بسیاری از مشاغل دانشجویی را بررسی کرده است اینطور که بررسی ها نشان می دهد شرایط برای حمل و نقل شهری در این زمینه می تواند قابل قبول باشد لاین های توریستی و همین شرایطی که برای شغل دیده می شود نیاز به مجوز دارد و مجوز ها خود باید موقعیت بهتری را شامل شوند از یاد نبرید که شغل های جاده ای مربوط به توریسم بهترین مورد هستند.

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در جزایر سلیمان

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای کار دانشجویی در جزایر سلیمان بهتر است موقعیت دقیق شغل ارزیابی شود برخی از شغل ها هستند که از سوی دولت تعیین شده و موقعیت دانشجویی خوبی دارد به هر روی کار دانشجویی و همینطور عملکرد دانشجویی در دانشگاه مراکز تحقیقی جزایر سلیمان دیده می شود و موقعیت کارهای دانشجویی بهتر از قبل ارزیابی می شود موقعیت کار دانشجویی در این کشور بیشتر برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا رویت شده است و افراد بر اساس آن می توانند نوع شغل خود را مشخص نمایند این موقعیت بر اساس شرایط اجازه کار دانشجویی ارزیابی شده است و دولت سعی به بهبود وضعیت موجود دارد کار دانشجویی در جزایر سلیمان در واقع موقعیت مخصوصی را شامل شده است و اجازه تا 25 ساعت در هفته را شامل می شود.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در جزایر سلیمان

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سیستم مراقبت های بهداشتی جزایر سلیمان توسط وزارت بهداشت اداره می شود و طبق برنامه شرکتی این وزارتخانه اجرا می شود که جدیدترین آن برای دوره 2006 - 2008 منتشر شده است. این طرح تعدادی از حوزه های اولویت دار را تشریح می کند که مهمترین آنها ادامه بهسازی است. استانداردهای بهداشت عمومی و عملکردهای بهداشتی اولیه. در سال 2009 ، هزینه های وزارت بهداشت 32.2 میلیون دلار بوده است و این افزایش 100 درصدی در رقم 12 میلیون دلار در سال 2004 را نشان می دهد. در حالی که دولت ملی به تأمین بیشتر بودجه خدمات بهداشتی و درمانی ادامه می دهد ، اعتماد شدید به کمک های مالی خارجی باقی مانده است ، با 35.9 درصد از رقم سالانه که توسط اهدا کنندگان بین المللی ارائه می شود. برای مثال ، کمک های توسعه در خارج از کشور از 122 میلیون دلار در سال 2004 به بیش از 350 میلیون نفر در سال 2009 ، با استرالیا ، ژاپن ، نیوزیلند ، تایوان (چین) و اتحادیه اروپا در میان مشارکت کنندگان اصلی ، افزایش های بزرگی دیده است.

علاوه بر خدمات مراقبت های بهداشتی عمومی ، بیمارستان های خصوصی در استان غربی ، استان مالیتا و در استان چویسول نیز وجود دارند. غیر اتباع ، توریست ها و سایر بازدیدکنندگان کوتاه مدت موظف هستند برای کلیه خدمات درمانی و خدمات درمانی ، اعم از دولتی و خصوصی ، مبلغی را پرداخت کنند که ممکن است در جزایر سلیمان به آنها دسترسی پیدا کنند. امکانات پزشکی در جزایر سلیمان اساسی و محدود است و هیچ خدمات پزشکی یا داروخانه ای در خارج از مناطق عمده جمعیت وجود ندارد. بزرگترین و مدرن ترین بیمارستان عمومی بیمارستان ملی ارجاع ، واقع در پایتخت هونیارا است. این بیمارستان مشترکاً با سایر تجهیزات پزشکی در جزایر سلیمان ، از کمبود منظم داروهای اساسی رنج می برد. امکانات پزشکی در جزایر سلیمان توانایی معالجه بیماریهای روتین را دارند. مشکلات جدی پزشکی که بصورت محلی قابل درمان نیستند نیاز به انتقال به استرالیا دارند. به کلیه بازدید کنندگان توصیه می شود قبل از مسافرت از مشاوره پزشکی استفاده کنند و باید یک بیمه نامه جامع بیمه بین المللی را با یک تخلیه اضطراری خریداری کنند.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در جزایر سلیمان

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در سال 1951 بانک مشترک المنافع استرالیا ، بانک دولتی استرالیا ، شعبه ای را در جزایر سلیمان تأسیس کرد. در سال 1981 مشترک المنافع عملیات خود را در جزایر سلیمان به بانک ملی جزایر سلیمان منتقل کرد ، که دارای یک سرمایه گذاری مشترک (51-49 ، مشترک المنافع و دولت جزایر سلیمان) بود. در آن زمان بانک دارای دو شعبه ، 14 آژانس و حدود 50 نفر پرسنل بود. در سال 1994 ، مشترک المنافع سهام خود را در بانک ملی جزایر سلیمان به بانک هاوایی فروخت. در سال 2002 ، بانک هاوایی ، که در حال خنثی کردن استراتژی خود برای دستیابی به بانک ها در اقیانوس آرام بود ، نتوانست خریدار سهام خود را پیدا کند. سپس بانک هاوایی به سادگی 51 درصد سهام خود را در NBSI به دولت جزایر سلیمان واگذار کرد. تا زمانی که BSP NBSI را خریداری کند ، مردم جزایر سلیمان به طور غیرمستقیم از طریق چهار اعتماد به این بانک سرمایه گذاری می کردند: صندوق تأمین ملی (NPF) ، که دارای 49٪ و سه اعتماد دیگر ، NBSI Health and رفاه اعتماد ، NBSI Training Trust ، و NBSI کارمندان اعتماد کرد. ، هرکدام 17٪ متعلق به آنها بودند.

خدمات بانکی بیرون از بانک به ندرت دیده می شود اما خدمات داخل بانک خوب و قابل قبول است

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در جزایر سلیمان

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هیچ یک از دانشگاه های جزایر سلیمان مورد تایید وزارت علوم نیستند.

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در جزایر سلیمان

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هیچ یک از دانشگاه های جزایر سلیمان مورد تایید وزارت بهداشت نیستند.

دانشگاه های برتر در جزایر سلیمان

دانشگاه های برتر در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کالج آموزش عالی جزایر سلیمان (SICHE) یک دانشگاه در هونیارا ، جزایر سلیمان است . این کالج به صورت جدا از دانشگاه جنوب اقیانوس آرام ، و دارای یک موقعیت ماهواره ای در این کشور است. این منطقه در شرق هونیارا ، جنوب کلوپ گلف هونیارا ، درست در جنوب غربی دبیرستان ملی کینگ جورج ششم واقع شده است. متخصصان در زمینه یادگیری / آموزش فنی و حرفه ای ، این وظیفه سنگین را برای جمع آوری بسیاری از مؤسسات آموزشی که توسط وزارتخانه های مربوطه دولت جزایر سلیمان اداره می شوند ، به دست آورده است . مصوبه پارلمان سال 1984 موسوم به قانون آموزش عالی کالج جزایر سلیمان این تغییر را اعمال کرده است. مؤسساتی که تحت عنوان دانشکده آموزش عالی تحت نظارت خود قرار گرفته اند عبارتند از: کالج معلمان جزایر ، دانشکده آموزش مدیریت دولتی ، مدرسه آموزش دریایی رانادی ، مدرسه آموزش پرستاری هونیارا ، و مؤسسه فنی هونیارا که همگی به عنوان آموزشگاه بازسازی شده اند. (SOE) ، دانشکده دارایی و مدیریت (SFA) ، دانشکده مطالعات دریایی و شیلات (SMFS) ، دانشکده مطالعات پرستاری و بهداشت (SNHS) ، دانشکده توسعه صنعتی (SID) و دانشکده منابع طبیعی ( SNR) با تجدید نظر در قانون در سال 2008 ، که به مقامات دانشکده نیز اجازه معرفی هر مدرسه ای را در سایر رشته ها داده است ، دانشکده گردشگری و مهمان نوازی (STH) ، دانشکده علوم انسانی ، علوم و رسانه ها (SHSM) نیز فعالیت کرده اند. این دانشکده دارای چهار دانشگاه در Kukum ، Panatina ، Ranadi و Poitete است. رسانه آموزشی برای این دانشگاه زبان انگلیسی است ، که در مورد همه موسسات آموزشی جزایر سلیمان نیز وجود دارد. کالج آموزش عالی دوره ها را تا سطح درجه می گذرانند. همچنین این نیازها در سطح پایین و متوسط منابع انسانی کشور را برآورده می کند. مرکز تجارت وابسته به دانشکده در تجارت هایی مانند نجاری ، نگهداری ماشین و کار با ورق فلز ، کارگران را آموزش می دهد. توسعه زیرساخت اصلی پیش بینی شده برای سال 2012 شامل سالن سخنرانی در پردیس Kukum ، حصارکشی امنیتی پردیس های Kukum و Panat و ارتقاء زیرساخت ها در سه پردیس اصلی است.. یازدهمین جشنواره هنرهای اقیانوس آرام در ژوئیه 2012 با پردیس پاناتینا به عنوان مکان اصلی جشنواره در پردیس کالج برگزار شد. همچنین پردیس های Kukum ، Panatin و Randi پیشنهاد شده که برای اسکان میهمانان برای جشنواره استفاده شود

نظام آموزشی جزایر سلیمان

نظام آموزشی جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آموزش ابتدایی

تحصیلات در جزایر سلیمان علی رغم قوانین مربوط به کشورهای مهم اقیانوس ، اجباری نیست و کمتر از 60 درصد کودکان برای یک دوره 6 ساله اجباری وارد دبستان می شوند. از کسانی که این کار را انجام می دهند ، 72٪ مدرسه پایه را کامل می کنند.

آموزش متوسطه

ثبت نام در مدرسه متوسطه در کشوری که تعداد زیادی از افراد در سطح معیشت باقی می مانند ، دلسرد کننده است. نرخ ناخالص برای پسران 32٪ است ، اما فقط برای دختران 27٪. برنامه درسی دانشگاهی است و برای تکمیل کامل آن 7 سال طول می کشد.

لیسانس در جزایر سلیمان و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در جزایر سلیمان

لیسانس در جزایر سلیمان و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اطلاعاتی که برای دوره لیسانس در این بخش ارائه می شود در خصوص دانشگاه USD است:

 

 

برنامه های مقطع لیسانس: دانشکده هنر ، حقوق و آموزش (FALE)

لیسانس هنر

برنامه کارشناسی هنر (BA) شامل 24 دوره است که 8 دوره در 100 سطح ، 8 دوره در سطح 200 و 8 دوره در 300 سطح شامل 2 دوره 100 دانشگاه سطح و 2 x 200- دوره های دانشگاهی سطح.

رشته های مجاز به لیسانس لیسانس هنر در سال 2017 عبارتند از:

چینی ها

(توجه: از سال 2019 ، کلیه کدهای دوره چینی از LL به CN تغییر می یابد. عناوین دوره یکسان هستند.) 

 

دوره های مربوط به صغیر: CN101، CN201، CN301، CN302

فرانسوی

(توجه: از سال 2019 ، کلیه کدهای دوره فرانسه از LL به FR تغییر می یابد. عناوین دوره یکسان هستند.)

دوره های مربوط به افراد جزئی : FR101 ، FR201 ، FR301 ، FR302

تحصیلات

دانشجویانی که در دوره سه ساله دوره کارشناسی ارشد ثبت نام می کنند ، می توانند آموزش را به عنوان یکی از دو رشته خود برگزیند. اما این به وضعیت معلمی واجد شرایط نمی انجامد.

دوره های تک نفره : به عنوان یک اصلی ارائه نمی شود.

دوره های مربوط به یک رشته اصلی در دو دوره اصلی : UU100، UU114، ED152، ED153، UU200، ED204، ED255، ED252، ED354، ED359، به علاوه دوره های آموزش 2x300 ساده (به جز ED350 و ED300) که توسط رئیس دانشکده آموزش پیشنهاد می شود.

دوره های مربوط به صغیر : حداقل دو دوره آموزش 100 و 100 سطح و 200 سطح.

تاریخ

دوره های تک نفره : UU100، UU114، HY101، HY102؛ UU200 ، UU204؛ به علاوه سه مورد: HY201، HY202، HY205، HY206؛ به علاوه سه مورد HY302 ، HY303 ، HY304 ، HY305.

دوره های مربوط به یک رشته اصلی در دو بخش عمده : UU100، UU114، HY101، HY102؛ UU200 ، UU204؛ به علاوه دو یا سه مورد: HY201، HY202، HY205، HY206؛ به علاوه دو یا سه مورد HY302 ، HY303 ، HY304 ، HY305.

دوره های برای صغیر : HY101، HY102؛ به علاوه سه از HY201 ، HY202 ، HY205 ، HY206 ، HY302 ، HY303 ، HY304 ، HY305.

روزنامه نگاری

دوره های تک نفره : به عنوان یک مجرد ارائه نمی شود.

دوره های مربوط به یک رشته اصلی در Double Major : UU100، UU114، JN101، JN103؛ به علاوه JN201 ، JN202 ، JN203؛ به علاوه UU200 ، UU204 ، JN301 ، JN302 ، JN303.

دوره های مربوط به افراد زیر سن قانونی : به عنوان خردسال ارائه نمی شود.

قانون

دوره های تک نفره : UU100، UU114؛ به علاوه سه مورد: LW110، LW111، LW112، LW113؛ به علاوه UU200 ، UU204؛ به علاوه سه مورد: LW201، LW202، LW203، LW204، LW205، LW206؛ به علاوه سه دوره LW 300 سطح.

دوره های دروس اصلی برای Double Major : UU100، UU114؛ به علاوه سه مورد: LW110، LW111، LW112، LW113؛ به علاوه UU200 ، UU204؛ به علاوه سه مورد: LW201، LW202، LW203، LW204، LW205، LW206؛ به علاوه دو دوره LW 300 سطح.

دوره های مربوط به صغیر : دو مورد: LW110، LW111، LW112، LW113؛ بعلاوه سه دوره LW 200 یا 300.

زبانشناسی

(توجه: از سال 2019 ، کلیه کدهای دوره زبانشناسی از LL به LN تغییر می یابد. عناوین دوره همان است.)

دوره های تک نفره : به عنوان یک اصلی ارائه نمی شود.

دوره های مربوط به یک اصلی در Double Major : UU100، UU114، LN111، LN118، UU200، UU204، LN211، LN216، LN311، LN317.

توجه داشته باشید که برخی دروس اصلی در حوزه زبان شناسی و ادبیات / زبان و همینطور دروس تخصصی در زبانشناسی و مطالعات زبان اقیانوس آرام برای دانشجویان بین المللی مجاز نیستند.

دوره های مربوط به جزئی : LL122، LL118 Plus 3 از: LL211، LL216، LL311، LL317

ادبیات

(توجه: از سال 2019 ، کلیه کدهای دوره ادبیات از LL به LT تغییر می یابد. عناوین دوره همان است.)

دوره های تک نفره : UU100، UU114، LT102، LT104؛ به علاوه UU200، UU204، LT202، LT204، LT231، LT305، LT306، LT307؛ به علاوه LT108 یا LT331.

دوره های مربوط به یک اصلی در Double Major : UU100، UU114، LT102، LT104، UU200، UU204، LT202، LT204، LT231، LT305، LT306، LT307.

دوره های مربوط به ادبیات جزئی : LT102، LT202، LT305؛ به علاوه LT307 یا LT331.

ادبیات و زبان

(توجه: از سال 2019 ، کلیه کدهای دوره زبان از LL به LN تغییر می یابد ؛ تمام کدهای دوره ادبیات از LL به LT تغییر می کنند. عناوین دوره یکسان است.)

دوره های تک رشته اصلی : UU100، UU114، LT102، LT104، LN111، LN118، UU200، UU204، LT202، LT204، LN211، LN216، به علاوه یکی از LT305، LT306 یا LT307، به علاوه LN311 یا LN317.

دوره های یک اصلی در Double Major : UU100، UU114، LT102، LT104، LN118، UU200، UU204، LT202 یا LT204، LN211، LN216 ، به علاوه یکی از LT305 ، LT306 یا LT307 ، به علاوه LN317.

دوره های آموزش زبان و ادبیات جزئی : LT102، LN118، LT202، LN216، LT305 یا LN317.

مطالعات زبان اقیانوس آرام

(توجه: از سال 2019 ، کلیه کدهای درسی زبان شناسی از LL به LN تغییر می یابد. هر زبان مختلف از یک کد درسی منحصر به فرد استفاده می کند. عناوین دوره همان است.)

دوره های تک رشته اصلی : UU100، UU114، LN118، UU200، UU204، LN216، LN317 بعلاوه 6 تا 9 دوره از دو آهنگ زبان.

دوره های یک رشته اصلی در دو رشته اصلی : UU100 ، UU114 ، UU200 ، UU204 ، LN216 ، LN317 ، به علاوه 5 دوره از یکی از آهنگ های زبان.

دوره های مربوط به صغیر : LN118 ، به علاوه 3 یا 4 دوره از یکی از آهنگ های زبان.

 

موقعیت لیسانس در این کشور و دانشگاه مربوطه 4 ساله است و شخص در نهایت در یک آزمون مشخص شرکت کرده و به نتیجه می رسد.

فوق لیسانس در جزایر سلیمان و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در جزایر سلیمان

فوق لیسانس در جزایر سلیمان و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که دانشگاه USB در جزایر سلیمان را انتخاب کرده اید و رشته تحصیلی شما تجارت است متن زیر به شما کمک می کند:

مهارت های تحقیقاتی اطلاعات

کلیه دانشجویانی که در برنامه های تحصیلات تکمیلی ثبت نام می کنند ، باید در نیمسال اول تحصیلات خود ، 14.5 ساعت مهارت تحقیق اطلاعات را که توسط کتابخانه انجام می شود ، تکمیل کنند.

گواهینامه ها و دیپلم های تحصیلات تکمیلی در سطح 7 و گواهینامه های تحصیلات تکمیلی و دیپلم های سطح 8 چارچوب مدارک تحصیلی جزایر سلیمان تعیین می شوند.

گواهینامه های درجه

گواهینامه های تحصیلات تکمیلی به دانشجویانی ارائه می شود که درجه اول آنها در یک رشته متفاوت است (در حالی که گواهینامه های کارشناسی ارشد و دیپلم های کارشناسی ارشد در همان رشته با درجه اول هستند).

گواهی درجه در محیط کار

گواهینامه تحصیلات تکمیلی در کارآفرینی برای افرادی که علاقه مند به راه اندازی یک سرمایه گذاری جدید ، ارتقاء مشاغل یا تجارت ایده های خود هستند ، طراحی شده است. این برنامه به متخصصان باتجربه و صاحبان مشاغل فرصتی می دهد تا مهارت و دانش خود را بدست آورند تا مدیر کارآفرینی یا یک تجارت جدید تأسیس کنند. شرکت کنندگان یاد می گیرند که چگونه با استفاده از بهترین روش های مدیریت کسب و کار کوچک و توسعه محصول جدید ، مقابله با عدم اطمینان ، مدیریت نوآوری و بهبود تجارت را انجام دهند. این برنامه به ویژه برای مدیران و صاحبان مشاغل کوچک و متوسط ​​که مایل به کسب مهارت و دانش در زمینه های کارآفرینی و نوآوری هستند مفید است.

شرایط ورود :

 • آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پذیرش مدیریت بازرگانی (GSBMAT) را بگذراند
 • مدرک لیسانس از یک موسسه عالی رتبه شناخته شده و حداقل 3 سال سابقه کار قابل توجه در یک مقام اجرایی یا حرفه ای که شامل اختیارات و تصمیم گیری قابل توجهی است.

الزامات برنامه : گواهینامه تحصیلات تکمیلی در کارآفرینی شامل سه دوره اصلی است:

دوره ها : MBA 432 MBA 437 و MBA 421.

گواهی درجه P عمومی

گواهینامه تحصیلات تکمیلی در مدیریت دولتی به عنوان یک برنامه آموزش شغلی با هدف بهبود ظرفیت مدیریتی کارمندان دولت جزایر سلیمان ارائه می شود. این امر درک مفاهیم حاکمیتی و مدیریت عمومی را درمورد پیامدهای عملی آنها در جزایر سلیمان و اقیانوس آرام جنوبی فراهم می کند.

شرایط ورود :

برای پذیرش در دانشگاه برای دریافت گواهینامه تحصیلات تکمیلی در مدیریت دولتی ، شخص باید:

 • - مدرک لیسانس از یک موسسه عالی رتبه شناخته شده ، یا
 • - معیارهای ورود را رعایت کرده باشید که براساس موفقیت حرفه ای استثنایی مورد داوری قرار می گیرد.

ملزومات برنامه : گواهینامه تحصیلات تکمیلی در مدیریت دولتی شامل دو دوره است.

دوره ها : هر دو مورد: MG451، MG452، MG453.

طول دوره های تحقیقاتی در این کشور در قالب های فوق لیسانس دو ساله ارزیابی شده است.

دکترا در جزایر سلیمان و شرایط اخذ پذیرش دکترا در جزایر سلیمان

دکترا در جزایر سلیمان و شرایط اخذ پذیرش دکترا در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیلات دکترا در رشته تجارت در رشته های زیر ارائه می شود: حسابداری ، حسابداری حرفه ای ، بانکداری و دارایی ، اقتصاد ، مدیریت و مدیریت عمومی ، آمار رسمی ، مطالعات جمعیتی و جمعیتی و مدیریت زمین.

شرایط عمومی پذیرش مقطع دکتری:

 • الف) یک مدرک لیسانس USP با معدل نمره (GPA) حداقل در دوره های 200 و 300 سطح رشته مربوطه؛
 • ب) صلاحیت تحصیلی درجه سه که سنا یا نماینده آن از نظر معادل بند (الف) به نظر می رسد.
 • ج) صلاحیت حرفه ای که به نظر سنا یا نماینده آن معادل بند (الف) است.
 • د) در موارد استثنایی ، تجربه یا دستاوردی كه سنا یا نماینده آن از هر نظر كافی تلقی می شوند.
 • ه) معیارهای ورود دانش آموزان بالغ را رعایت کرده اند.

علیرغم مفاد مندرج در بالا ، سنا یا نماینده آن ممکن است متقاضیان را ملزم به اثبات صلاحیت خود برای پذیرش با ارائه مدارک بالا و یا شرکت در امتحانات مورد نظر خود کند. دوره 400 درجه ای که به عنوان یک دوره واجد شرایط برای دیپلم تحصیلات تکمیلی گرفته می شود ممکن است بخشی از یک برنامه تحصیلات تکمیلی آینده باشد.

حسابداری

الزامات برنامه :

مقطع دکترا در تجارت (حسابداری) شامل چهار دوره است.

دوره ها : AF413، AF418؛ به علاوه دو دوره 400 سطح از موارد زیر: AF411 ، AF412 ، AF414 ، AF415 ، AF438.

حسابداری حرفه ای

شرایط ورود :

الف) حداقل پس از گذراندن لیسانس در رشته اصلی حسابداری از یک موسسه عالی رتبه شناخته شده ، حداقل یک سال تجربه در تجارت ، صنعت یا دولت داشته باشید.

الزامات برنامه :

دکترای حسابداری حرفه ای شامل پنج دوره است.

دوره ها : هر پنج دوره از موارد زیر: AF401، AF402، AF405، AF420، AF431، AF432، AF433، AF434، AF435، AF436، AF437، AF439 و AF440.

اقتصاد

دکترای در تجارت (اقتصاد) شامل چهار دوره است.

دوره های : EC401، EC402، EC403، EC404.

مدیریت زمین

دیپلم تحصیلات تکمیلی مدیریت زمین شامل چهار دوره است.

شرایط ورود :

متقاضیانی که معتبر ثبت نام کرده اند و دارای مدرک درجه یک نیستند ، می توانند برای پذیرش در دیپلم تحصیلات تکمیلی در مدیریت زمین در نظر گرفته شوند و برای معتبرین ثبت نام شده با اعتبار صلاحیت های جایگزین نیز ممکن است اعطا شوند.

دوره ها : LM401، LM402، LM420، DG400.

مدیریت و مدیریت عمومی

دکترا در تجارت (مدیریت و مدیریت عمومی) از چهار دوره تشکیل شده است که دو دوره از آنها: MG405 و MG451 دوره های اصلی هستند. دانشجویان می توانند هر دو باقی مانده را از لیست زیر انتخاب کنند:

دوره های : MG401، MG402، MG403، MG404، MG405، MG406، MG409، MG410، MG411، MG412، MG452 و MG453. دانشجویانی که قصد دارند در دوره کارشناسی ارشد (از طریق پایان نامه) پیشرفت کنند باید DG 400 یا یک دوره روش تحقیق مشابه را جایگزین یکی از این موارد کنند.

مطالعات جمعیتی و تجسمی

مقطع دکترا در تجارت (مطالعات جمعیتی و جمعیت شناسی) شامل چهار دوره است.

دوره ها : PD401، PD402؛ به علاوه دو دوره 400 سطح انتخاب شده از موارد زیر؛ EC404، DG415، DG410.

گردشگری و مدیریت بیمارستان

مقطع دکترا در تجارت (گردشگری و مدیریت مهمان نوازی) از چهار دوره تشکیل شده است.

دوره ها : DG400 ، TS401 ، به علاوه یکی از TS402 ، TS403 یا TS405؛ به علاوه یک دوره انتخابی در سطح 400 (مانند یکی از دوره های TS یا DG408 ، DG417 ، DG422 ، LM402 ، MG401 ، MG402 ، MG412).

پزشکی در جزایر سلیمان و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در جزایر سلیمان

پزشکی در جزایر سلیمان و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

شرایط تحصیل پزشکی در جزایر سلیمان:

موقعیت پزشکی در این کشور نامناسب است اما:

دوره تحصیل 5 ساله پزشکی با آزمون برای ظرفیت محدودی رویت شده است

شخص باید تسلط به زبان انگلیسی داشته باشد.

شخص باید از نظر اقتصادی وضعیت خوبی داشته باشد.

نمره وی در دروس زیست شناسی و سایر بخش ها بهتر است.

دندانپزشکی در جزایر سلیمان و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در جزایر سلیمان

دندانپزشکی در جزایر سلیمان و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت دندانپزشکی در دانشگاه های جزایر سلیمان به صورت شعبه در سایر کشورها فراهم است:

شخص باید مدرک زبان ایلتس با نمره بالای 6 داشته باشد.

شخص باید از نظر اقتصادی موقعیت خوبی داشته باشد زیرا بورسیه تحصیلی برای این بخش لحاظ نمی شود.

شخص می بایست بتواند موقعیت تحصیلی خود را به واسطه دروسی که دنبال می کند بهتر نماید و در آزمون ورودی نیز شرکت کند.

تخصص پزشکی در جزایر سلیمان و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در جزایر سلیمان

تخصص پزشکی در جزایر سلیمان و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تخصص پزشکی باید به کشورهای همسایه بروید اما بهتر است در ابتدا آیلتس بالای 6 و همینطور درسی که موقعیت یادگیری قوی تری دارد را ارزیابی کنید تخصص پزشکی برای این منطقه اهمیت زیادی دارد و موقعیت تحصیلی خود شامل دروسی است که شخص بتواند بهترین موقعیت ها را داشته باشد برای تخصص پزشکی در جزایر سلیمان افراد باید دروس یادگیری شده را دقیق تر دنبال کنند. دروس تخصص پزشکی برای این منطقه بر اساس موقعیت آزمایشگاهی دنبال می شود.

تخصص دندانپزشکی در جزایر سلیمان و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در جزایر سلیمان

تخصص دندانپزشکی در جزایر سلیمان و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تخصص دندانپزشکی شخص باید در ابتدای امر دروسی را دنبال کند که زیر نظر دولت ارزیابی می شود و نیاز است دروس آزمایشگاهی در این راستا بررسی شود برای تخصص دندانپزشکی نیاز به زمان 4 ساله است و دروس قالب های عملی دارند.

رشته های غیر پزشکی در جزایر سلیمان

رشته های غیر پزشکی در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پردیس اصلی دانشگاه USP ، موسوم به Laucala ، در فیجی است اما در جزایر سلیمان نیز موقعیت تحصیلی مخصوصی دارد. این پردیس همچنین دو موقعیت ماهواره ای در جزایر سلیمان دارد: Labasa و Lautoka. پردیس آلفوا در ساموآ میزبان دانشکده کشاورزی و فناوری مواد غذایی است. پردیس Emalus در واناتو مکان مدرسه دانشکده حقوق است. 

علاوه بر این ، USP 11 مرکز منطقه ای مستقر در کشورهای جزایر اقیانوس آرام را اداره می کند. منطقه ای که USP در آن فعالیت خود را آغاز کرده است 33 میلیون کیلومتر  از اقیانوس آرام را شامل می شود ، مساحتی بیش از سه برابر اروپا. در مقابل ، کل سطح سرزمین های ارائه شده با منطقه دانمارک مطابقت دارد. جمعیت کشورهای عضو از توكلائو با 1500 نفر تا فیجی با بیش از 900000 نفر متغیر است. (جمعیت منطقه حدود 1.3 میلیون نفر است.)

 

رشته های زیر در دانشگاه USB جزایر سلیمان بسیار ایده آل ارزیابی شده است:

 •      درس دادن
 •      گردشگری
 •      روزنامه نگاری
 •      ادبیات
 •      زبانشناسی
 •      کشاورزی
 •      علم و مدیریت محیط زیست
 •      علوم زمین شناسی
 •      فن آوری
 •      سیستم های محاسباتی و اطلاعاتی
 •      حسابداری و اقتصاد
 •      قانون و سیاست
 •      بانکداری و دارایی
 •      مدیریت و مدیریت عمومی
 •      مدیریت زمین
 •      مشاوره و خدمات اجتماعی

خطرات احتمالی برای دانشجویان در جزایر سلیمان

خطرات احتمالی برای دانشجویان در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اسهال مسافرتی شایعترین بیماری است که بازدید کنندگان از جزایر سلیمان را تحت تأثیر قرار می دهد. بازدید کنندگان باید یک کیت پزشکی اصلی تهیه کنند که شامل داروهای آنتی بیوتیکی و ضد اسهال باشد. تعدادی از بیماریهای ناشی از غذا ، آب و سایر بیماریهای عفونی در جزایر سلیمان از جمله هپاتیت ، سل و فیلاریازیس شیوع دارند. به مسافران توصیه می شود که در مورد مشاوره واکسیناسیون مربوط به منطقه و اطمینان از به روز بودن تمام واکسیناسیون های قبلی قبل از عزیمت ، توصیه کنند. آب شیر برای مصرف بی خطر نیست و فقط باید از آب جوشانده یا بطری استفاده شود. مالاریا در طول سال شیوع دارد ، و موارد تب دنگی به طور پراکنده شناخته شده است. از اقدامات احتیاطی استاندارد در برابر مالاریا و دنگه پوشیدن شلوار و پیراهن آستین بلند باید استفاده شود. یک دافع حشره قابل اعتماد باید همیشه استفاده شود.

در حالی که میزان جنایات کلی در جزایر سلیمان پایین است ، خرده جرم و سرقت یک اتفاق روزمره است. به بازدید کنندگان توصیه می شود هنگام بازدید از بازارها و مناطقی که توریست ها از آن استفاده می کنند ، هوشیار باشند ، زیرا سرقت کیف دستی و تلفن همراه رایج است. به گردشگرانی که به دنبال بازدید از مناطق روستایی جزایر سلیمان هستند ، توصیه می شود برخلاف سفرهای جداگانه ، با گروه ها یا تورهای هدایت شده سفر کنند.اقدامات لازم در صورت اضطراری اتخاذ شده و شماره تماس اضطراری اصلی 999 است. سایر شماره های اورژانس عبارتند از: آمبولانس و بیمارستان: 911 ، فاجعه ملی: 955 و آتش سوزی: 988. لازم به ذکر است که خدمات اضطراری جزایر سلیمان تحت محدود کار می کنند منابع و زمان پاسخگویی به درخواست های کمک کمی محدود شناخته شده اند.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در جزایر سلیمان

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در مدرسه بین المللی وودفورد ، که آن را کالج بین المللی وودفورد می نامند ، مدرسه ای در هونیارا ،جزایر سلیمان است . جدا از کالج آموزش عالی جزایر سلیمان هونیارا (SICHE) ، دانشگاهی در هونیارا  و دانشگاه پردیس جزایر سلیمان دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی (USP)  این مدرسه درست در شمال غربی کالج آموزش عالی جزایر سلیمان واقع شده است 

این مدرسه در اواسط دهه 1950 با حدود ده دانش آموز در محل ساختمان NPF در پوین کروز تأسیس شد.  تحت برنامه توسعه ملی جزایر سلیمان ، در دهه 1970 گسترش یافت تا یک "سیستم آموزشی اولیه ارائه برنامه درسی مطابق با استانداردهای بین المللی" ارائه شود. این مدرسه با هدف دعوت از ورودی های مالی و تخصص به کشور پیشنهاد شده است.

پس از استقلال در سال 1978 از بریتانیا ، انگلیس به ساخت ساختمان های جدید مدرسه در محوطه دانشگاه كمك كرد.  این مدرسه تغییر نام، به نام مدرسه بین المللی Honiara در سپتامبر 1989 داده و در دهه 1990 به مدرسه بین المللی وودفورد به عنوان یک مرجع مستقل آموزش کاملاً شناخته شده است.  مدیریت آن توسط یک هیئت مدیره قانونی تشکیل شده "فرمانداران والدین" به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی و با وجوهی که بیشتر از هزینه های مدرسه دریافت می شود ، اداره می شود. دولت جزایر سلیمان فقط در قالب کمک هزینه این مدرسه کمی مشکل دارد.  از سال 2007 ، دولت رویکرد مدیریت با برنامه مشخص و سودآور را برای تقویت ساختمان و سایر امکانات زیربنایی مدرسه برای جستجوی شناخت به عنوان "مدرسه جهانی IB" آغاز کرده است و با بازسازی سالن های موجود به عنوان یک سالن ورزشی و همچنین ساخت یک قسمت غذاخوری موفق بوده است. اتاق های موسیقی و امکانات کافی نت این مدرسه قابل قبول است.

هونیارا دارای پنج مدرسه ابتدایی خصوصی است. خانواده های مهاجران معمولاً مدرسه بین المللی وودفورد را برای فرزندان خود ترجیح می دهند. تحصیلات تا کلاس 6 در این مدرسه در دسترس است و برنامه های درسی مطابق با آنچه که توسط مدارس در کوئینزلند (استرالیا) به تصویب رسیده است ، دنبال می شوند. از سال 2011 ، این مدرسه حدود 150 دانش آموز دارد که در فهرست آنها 50٪ شهروندان جزایر سلیمان هستند.

چاپ مقالات علمی در جزایر سلیمان و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در جزایر سلیمان و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برنامه مقدماتی مطالعات تجاری (PBS) برای دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در دوره های بنیادی در رشته تجارت هستند و یا گرفتن گواهینامه و تحصیلات دیپلم در برنامه های مبتنی بر مهارت های Pacific TAFE طراحی شده اند بر اساس این برنامه ها دانشجو می بایست یک سری مقالات علمی مخصوص را به ثبت نهایی رسانده باشد تا موقعیت تحصیل در اختیار وی قرار بگیرد. ( قسمتهای آبی مشکل  word دارد )

دانش آموزان قواعد اساسی ، مفاهیم و تئوری های مورد نیاز برای مطالعات بیشتر در زمینه حسابداری و اقتصاد را در سطح بنیاد و همچنین مهارت های ارتباطی در یک زمینه دانشگاهی فرا می گیرند. این برنامه برای دانش آموزان فرصت خلاقیت ، همکاری مشترک و استفاده از فناوری به عنوان یک ابزار یادگیری را فراهم می کند.

برنامه بنیاد تجارت (FNBS) به منظور آماده سازی دانشجویان برای تحصیل در مقاطع کارشناسی در بازرگانی و سایر برنامه های مرتبط با دوره کارشناسی طراحی شده است.

دانش آموزان مهارت هایی در استفاده از اطلاعات حسابداری ، انجام محاسبات اقتصادی و تجزیه و تحلیل رویدادهای ساده زندگی واقعی برای تعیین عملکرد یک تجارت ایجاد می کنند. دانشجویان همچنین اصول و مفاهیم اساسی لازم برای مطالعات بیشتر در زمینه کشاورزی و آمار رسمی را فرا خواهند گرفت. این برنامه همچنین فرصت هایی را برای دانش آموزان فراهم می کند که بتوانند خلاق باشند ، به صورت مشارکتی کار کنند و از فناوری به عنوان یک ابزار یادگیری استفاده کنند. دوره های مقاله نویسی در جزایر سلیمان بیشتر از قبل ارزیابی شده است و موقعیت برنامه های تجاری نیز ارزیابی شده است.

برنامه بنیاد تجارت (FNBS) تحت کالج جدید تجارت ، گردشگری و مهمان نوازی رشته های زیر را ارائه می دهد:

 • حسابداری
 • کشاورزی
 • اقتصاد
 • آمار رسمی

شرکت در آزمون های بین المللی در جزایر سلیمان

شرکت در آزمون های بین المللی در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آزمون های بین المللی که در جزایر سلیمان برگزار می شود اغلب برای دروس وابسته به زبان انگلیسی به خصوص در بخش مکالمه است تسلط شما در بخش مکالمه یکی از موضوعاتی است که افراد باید دقت نمایند آزمون های بین المللی در جزایر سلیمان اغلب بر اساس موقعیت آزمون ارزیابی می شود. آزمون های بین المللی کشور انگلستان در جزایر سلیمان موقعیت خوبی دارند آزمون های بین المللی به صورتی هستند که شخص می تواند برخی از دروس را دنبال نماید و در ساختار دقیق تری به رشد برسد.

کنفرانس های علمی در جزایر سلیمان

کنفرانس های علمی در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما می توانید در دوره های زیر در قالب کنفرانس شرکت داشته باشید و موقعیت تحصیلی خوبی برای خود رقم بزنید

گواهی پیش بینی در مدیریت مالی (سطح 7) ( قسمتهای آبی مشکل word  دارد )

دوره ها : MBA422 ، MBA432 ، MBA436.

گواهی نامه ارزیابی در مدیریت منابع انسانی انسانی (سطح 7)

دوره ها : MBA423، MBA433، MBA435.

دانشکده تجارت در برنامه های خود یک "گواهی فارغ التحصیل از تحصیلات تکمیلی در اداره تجارت" را برای تأمین نیازهای توسعه ظرفیت یک سازمان مشتری ارائه می دهد. این گواهی شامل انتخاب سه دوره MBA خواهد بود.

گواهی پیش بینی در دو کشور و امور بین الملل

گواهینامه تحصیلات تکمیلی در دیپلماسی و امور بین الملل زمینه اصلی در دیپلماسی و امور بین الملل را فراهم می کند. همچنین یک راه پله به دکترا در دیپلماسی و امور بین الملل و کارشناسی ارشد هنر در دیپلماسی و امور بین الملل فراهم می کند.

شرایط ورود :

شرط پذیرش گواهینامه تحصیلات تکمیلی در دیپلماسی و امور بین الملل یک مدرک لیسانس از یک موسسه عالی رتبه شناخته شده با معدل حداقل 3.0 یا معادل آن است. در قضاوت "هم ارزی" از تجربه حرفه ای مربوطه حساب شده است.

الزامات برنامه :

گواهینامه تحصیلات تکمیلی در دیپلماسی و امور بین الملل شامل دو دوره است.

دوره ها : دو مورد: PL409، PL410، EC416، PL400 یا PL401.

جشن های دانشگاه ها در جزایر سلیمان

جشن های دانشگاه ها در جزایر سلیمان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جشن عید پاک

عید پاک در اکثر مناطق جزایر سلیمان یک جشن مهم است ، به خصوص در شهرهای بزرگتر که مسیحیت توسط اکثریت مردم انجام می شود. هونیارا معمولاً در طول این روز میزبانی سرگرم کننده است و رفتن به Mass راهی شگفت انگیز برای آشنایی با مردم است این جشن در دانشگاه USB نیز محسوب می شود.

روز استقلال

این یکی از مهمترین روزهای سال برای افراد محلی است. روز استقلال در جزایر سلیمان در 7 ژوئیه هر سال رخ می دهد. اصولاً هزاران بومی به پایتخت هونیارا ورود می کنند. در اینجا ، مجموعه ای از رژه ها ، اجراها و جشن ها برگزار می شود. اگر قصد دارد در جشن های روز استقلال سفر به پایتخت کند ، گردشگران باید از قبل هتل رزرو کنند.روز استقلال در دانشگاه های این کشور بررسی شده و قابل رویت است.

جشنواره هنرهای اقیانوس آرام

جشنواره هنرهای اقیانوس آرام هر چهار سال یکبار برگزار می شود و هر بار میزبان کشورهای مختلف اقیانوس آرام است. جزایر سلیمان میزبان این جشنواره در ژوئیه 2012 بود. این رویداد بهترین های بسیاری از فرهنگ های اقیانوس آرام و هنرهای منحصر به فرد ناشی از این موارد را برجسته می کند. اوکی ، جیزو و هونیارا میزبان اصلی هستند.

جشنواره رقص Spear

گردشگران باید در ماه مه به سانتا کاتالینا بروند ، چون جشنواره رقص به صورت سالانه در دانشگاه های جزایر سلیمان برگزار می شود. رقص Spear یک ویژگی مهم فرهنگی برای بومیان جزایر سلیمان است. این رویداد یکی از جذاب ترین نمایش های فرهنگی است که در طول سال تجربه می شود.

هونیارا ماراتن

در ماه سپتامبر ، Honiara میزبان یک ماراتن محبوب خواهد بود. این رویداد توسط دولت محلی برگزار می شود ، اما توسط تنها شرکت هواپیمایی ملی کشور ، یعنی شرکت هواپیمایی سلیمان حمایت مالی می شود. بسیاری از دوندگان از سراسر اقیانوس آرام برای این اجرا به پایتخت می آیند.

جشنواره تالاب

در ماه اکتبر برگزار می شود ، جشنواره تالاب یک رویداد دیدنی است که می بیند مسابقات سنتی قایقرانی و تعداد زیادی مسابقات دیگر برگزار می شود. شنا در فضای باز وجود دارد و Tie Va Rani Triathlon نیز برگزار می شود.این جشنواره به هزینه دانشگاه های خصوصی این کشور برگزار می شود.

کریسمس

در 25 دسامبر ، کریسمس شادی بسیاری را برای مردم جزایر سلیمان به ارمغان می آورد. بیشتر افراد محلی به خارج از شهر هونیارا به شهرهای خانگی خود بازمی گردند یا از اقوامی که در مناطق روستایی زندگی می کنند بازدید می کنند. چند روز Honiara ساکت می شود. با این وجود ، کلیساها و سالن های اجتماع معمولاً در کریسمس یک رویداد یا گردهمایی برگزار می کنند ، بنابراین گردشگران نباید احساس کنند که از خانه خارج شده اند.

عید نوروز

بیشتر جشن های سال نو مربوط به Honiara است. با این حال ، استراحتگاه های سراسر کشور ، به ویژه استراحتگاه های ساحلی ، به طور کلی چیزی را برای گردشگران ترتیب می دهند. اگر بازدیدكنندگان خود را در امتداد خیابان مندانا در هونیارا پیدا كنند ، باید در خصوص امكانات شخصی ، به ویژه هنگامی كه جمعیت زیادی در آن حضور دارند ، توجه داشته باشند.

 

آخرین ویرایش: 2020-03-01 15:56:38 165