x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
تحصیل در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل در سودان جنوبی

آموزش در کشور سودان جنوبی  پس از سیستم آموزشی جمهوری سودان الگوبرداری شده است. آموزش ابتدایی شامل هشت سال و پس از آن چهار سال آموزش متوسطه و سپس چهار سال تدریس در دانشگاه است . سیستم 8 + 4 + 4 ، از سال 1990 وجود دارد. زبان اصلی در همه سطح انگلیسی است ، در مقایسه با جمهوری سودان ، جایی که زبان آموزش عربی است  کمبود شدید معلمان انگلیسی و معلمان انگلیسی زبان در زمینه های علمی و فنی وجود دارد. دانشگاه جوبا کشور دانشگاه دولتی است که در جوبا ، سودان جنوبی واقع شده و در سال 1975 در پاسخ به نیاز به آموزش عالی در مناطق جنوبی سودان تأسیس شده است.  به دلیل جنگ داخلی دوم سودان (1983 - 2005) ، این دانشگاه برای امنیت کارمندان ، دانشجویان و زیرساخت ها به خارطوم نقل مکان کرد.  در سال 2006 ، دولت در آن زمان موافقت كرد كه نام این دانشگاه را به دانشگاه ملی جوبا تغییر دهد . این دانشگاه پس از به دست آوردن استقلال توسط سودان جنوبی در ژوئیه 2011 ، دوباره به جوبا ، جایی که تأسیس شده است، بازگشت.  این دانشگاه به زبان انگلیسی آموزش می دهد. بانکها در کشور سودان جنوبی خدمات کامل ارزی و TL از جمله سپرده و حساب پس انداز ، کارتهای اعتباری ، کارتهای بدهی و انتقال سریع پول را به هر بانکی در جهان ارائه می دهند . شما می توانید معاملات بانکی خود را از طریق اینترنت یا گزینه بانکی تلفنی پردازش کنید ، که هر دو برای ارائه به زبان انگلیسی طراحی شده اند. اکثر بانکهای کشور سودان جنوبی سیستم بانکی اینترنتی یا تلفنی دارند ، بنابراین پس از ایجاد حساب بانکی محلی ، باید بتوانید آن را از خانه مدیریت کنید. موقعیت بانک های داخل دانشگاهی با گزینه های بیرونی فرق دارد البته که شما می توانید از گارانتی بانک استفاده کنید. حتماً نام آزمون تولیمو به گوشتان رسیده است این آزمون توسط سازمان سنجش ارزیابی شده است و به طور کلی دارای یک استاندارد است که برای کشور سودان جنوبی بررسی شده است مشخص است که داشتن نمره زبان در این آزمون ها بررسی شده است و البته که محدودیت سنی برای این آزمون رویت نمی شود اما باید مدرک دیپلم داشته باشید تا پنل ثبت نام برای شما باز شود. وضعیت آزمون های ورودی برای دانشگاه های دولتی باید با دقت بیشتری صورت بگیرد. دانشگاه بحرالغزال شمالی (UNBEG)  یک دانشگاه در سودان جنوبی است . این دانشگاه در سال 2011 تاسیس شده است و یک دانشگاه خوب با سطح آزمون ورودی متوسط است. این دانشگاه در شهر اویل ، در بخش مرکزی آویل ، ایالت شمالی ، در منطقه بحر الغزال ، در شمال غربی سودان جنوبی ، در نزدیکی مرز بین المللی با جمهوری سودان واقع شده است. مکان آن تقریباً 800 کیلومتر (500 مایل) ، از طریق جاده ، در شمال غربی جوبا ، پایتخت و بزرگترین شهر کشور واقع شده است.

مشاوره تحصیل در سودان جنوبی
فهرست

تحصیل رایگان در سودان جنوبی

تحصیل رایگان در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

بهترین موقعیت برای تحصیل رایگان در دانشگاه رومبک کشور سودان جنوبی است. پردیس موقت این دانشگاه در محوطه مدرسه متوسطه رومبک ، در شهر رومبک قرار دارد (جمعیت تخمین زده شده در سال 2008 32100 نفر بود). و ترکیب یونیسف Rumbek در بخش مرکزی رومبک ، ایالت دریاچه ها در مرکز سودان جنوبی واقع شده است. این مکان 377 کیلومتری (234 مایل) ، از طریق جاده ، در شمال غربی جوبا ، پایتخت و بزرگترین شهر قرار دارد مختصات دانشگاه عبارتند از: 6 ° 48 '0.00 "N ، 20 ° 41' 15.00" E (عرض جغرافیایی: 6.80000 ؛ طول جغرافیایی: 29.68750). یک پردیس دائمی در Abinajok ، حومه شهر رومبک در حال ساخت است. بورسیه تحصیلی برای این دانشگاه برای رشته های مشخصی است که با هم بررسی می کنیم:

رشته های مطالعات اقتصادی و اجتماعی در این دانشگاه بسیار مورد حمایت قرار گرفته اند در واقع رشته های مطالعات اقتصادی با توجه به کمبود پذیرش دانشجویی نیاز به رشد دارد و رشد در سطح واقعی صورت گرفته است مشخص است که این دانشگاه توانسته پوشش بورسیه تحصیلی به میزان بیش از 52 درصد را برای این رشته تحصیلی ارزیابی کرده باشد در سال های اخیر این دانشگاه موقعیت تحصیل برای گروه های مختلف از جمله دانشجویان بین المللی را بررسی کرده است در صورتی که در آزمون ورودی برای رشته مطالعات اقتصادی و اجتماعی نمره کامل را کسب کنید بهترین موقعیت تحصیلی برای شما در فضای شهریه دانشگاهی شکل می گیرد مشخص است که موقعیت اقتصادی در این دانشگاه دسته بندی شده است و البته که شخص به این واسطه می تواند رشد علمی قوی تری داشته باشد و موفق شود.

بورسیه تحصیلی در سودان جنوبی

بورسیه تحصیلی در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

فکر می کنید علت اینکه دانشگاه رومبک بهترین موقعیت برای بورسیه تحصیلی است چه می تواند باشد آیا موقعیت این دانشگاه بر اساس بورسیه تحصیلی به خطر نخواهد افتاد؟ در ابتدا اطلاعاتی در خصوص موقعیت این دانشگاه ارائه می دهیم تا موقعیت تحصیلی آن دقیق و درست دنبال شود. مفهوم تأسیس دانشگاه رومبک در فوریه 2006 پذیرفته شد که رئیس جمهور سودان عمر البشیر از رومبک بازدید کرد و متعهد شد دانشگاه را در این شهر بسازد. متعاقباً این پروژه در سطح فدرال سودان در خارطوم و در سطح منطقه ای در جوبا تصویب شد. این دانشگاه در سال 2010 به عنوان یک پروژه مشترک بین دولت فدرال در خارطوم و دولت جنوبی در جوبا تأسیس شد پس از استقلال سودان جنوبی در ژوئیه 2011 ، این دانشگاه اکنون مسئولیت دولت سودان جنوبی است . دانشگاه رومبک در سال 2010 با 500 دانشجو و 40 دانشکده دانشگاهی درهای خود را افتتاح کرد. این دانشگاه یک دانشگاه دولتی است. از زمان تأسیس این دانشگاه ، پنجمین دانشگاه دولتی تأسیس شده است.  بورسیه تحصیلی در این دانشگاه اغلب از سوی سطح اقتصادی مختلف بررسی می شود مشخص است که دانشگاه ملی در کشور سودان جنوبی می تواند رویکرد خوبی برای تحصیل باشد در رشته های علوم انسانی این دانشگاه توانسته سیاست های مخصوص داشته باشد موقعیت این دانشگاه دسته بندی شده است و از سوی دولت موقعیت این دانشگاه برای بورسیه تحصیلی شامل شرایط زیر است:

در ابتدای امر شما به استفاده از بورسیه کشور سودان جنوبی باید فرم های مخصوص را تکمیل کنید این فرم ها در قالب های قابل ویرایش در اختیار شما قرار می گیرد و رزومه شما ضمیمه فرم می شود در نهایت طبق شرایط بورسیه تحصیلی که به شما اعلام می شود می توانید موقعیت خود را ارزیابی کنید هرچه موقعیت شما بهتر باشد شانس بیشتری دارید از یاد نبرید که بورسیه کشور سودان جنوبی برای دو سال اعتبار دارد و باید در طول دو سال همه مدارک لازم را وارد این کشور کنید موقعیت بورسیه تحصیلی در این کشور رویت شده است.

اعتبار دانشگاه های سودان جنوبی و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های سودان جنوبی و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه جوبا کشور دانشگاه دولتی است که در جوبا ، سودان جنوبی واقع شده و در سال 1975 در پاسخ به نیاز به آموزش عالی در مناطق جنوبی سودان تأسیس شده است. به دلیل جنگ داخلی دوم سودان (1983 - 2005) ، این دانشگاه برای امنیت کارمندان ، دانشجویان و زیرساخت ها به خارطوم نقل مکان کرد. در سال 2006 ، دولت در آن زمان موافقت كرد كه نام این دانشگاه را به دانشگاه ملی جوبا تغییر دهد . این دانشگاه پس از به دست آوردن استقلال توسط سودان جنوبی در ژوئیه 2011 ، دوباره به جوبا ، جایی که تأسیس شده است ، بازگشت. این دانشگاه به زبان انگلیسی آموزش می دهد.

دانشگاه جوبا در سال 1975 در جوبا ، سودان جنوبی تأسیس شد ، در حالی که این شهر هنوز بخشی از سودان بود.این دانشگاه اولین دانش آموزان را در سال تحصیلی 1977 پذیرفته است. در سال 2006 ، در حالی که هنوز بخشی از سودان بود ، این دانشگاه موقتاً به پایتخت خارطوم سودان منتقل شد . به دنبال استقلال سودان جنوبی رتبه یک در داخل دانشگاه های کشور سودان را کسب کرده است و رتبه جهانی آن نیز 11526 اعلام شده است این دانشگاه موقعیت منطقه ای خوبی دارد و در لیست دانشگاه های رتبه دار کشور سودان جنوبی محسوب می شود مشخص است که در لیست اعتبار دانشگاه های کشور سودان جنوبی این دانشگاه حرف اول را می زند مشخص است که موقعیت این دانشگاه در سال های اخیر بهبود داشته است. در هر صورت شما برای پذیرش در این دانشگاه باید موقعیت انتقال به بخش جنوبی سودان را داشته باشید.

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در سودان جنوبی

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت آزمون های ورودی برای دانشگاه های دولتی باید با دقت بیشتری صورت بگیرد. دانشگاه بحرالغزال شمالی (UNBEG) یک دانشگاه در سودان جنوبی است . این دانشگاه در سال 2011 تاسیس شده است و یک دانشگاه خوب با سطح آزمون ورودی متوسط است. این دانشگاه در شهر اویل ، در بخش مرکزی آویل ، ایالت شمالی ، در منطقه بحر الغزال ، در شمال غربی سودان جنوبی ، در نزدیکی مرز بین المللی با جمهوری سودان واقع شده است. مکان آن تقریباً 800 کیلومتر (500 مایل) ، از طریق جاده ، در شمال غربی جوبا ، پایتخت و بزرگترین شهر کشور واقع شده است. آزمون هایی که برای این دانشگاه در نظر گرفته می شود اغلب مشخص هستند در هر صورت آزمون های ورودی این دانشگاه می تواند هم در سطح ساده و هم در سطح گسترده دنبال شود مشخص است که آزمون های گسترده اغلب باید دو مرحله برگزار شود زبان یادگیری دروس برای این دانشگاه اغلب انگلیسی است و یک آزمون با سطح انگلیسی نیز برای این رویکرد دیده می شود مشخص است که آزمون های ورودی برای این دانشگاه از سوی دولت ارزیابی شده است و سیاست های منطقه ای بالایی را شامل شده است. آزمون های ورودی اغلب در سه بخش ارزیابی می شود برخی از آزمون ها به دو صورت عمومی و تخصصی دنبال شده اند و سیاست های آزمونی می تواند قابل رویت باشد. آزمون های ورودی می توانند در دقیق ترین موقعیت های اقتصادی بررسی شوند بهتر است آزمون های ورودی در کشور سودان جنوبی بر اساس سطح علمی دانشجویان بررسی شده باشد تا بتوان از آن استفاده بهتری داشت.

 

 

معادل سازی مدارک در سودان جنوبی

معادل سازی مدارک در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه شمال بحر الغزال اطلاعیه ای اعلام کرده مبنی بر اینکه مدارک لازم برای این کشور می تواند قابل قبول باشد اینطور که مشخص است شما برای داشتن موقعیت مدارک تحصیلی در کشور سودان جنوبی باید یک سری شرایط را بررسی کنید.

این دانشگاه در سال 2011 به عنوان یک مؤسسه آموزش عالی با حمایت دولت تأسیس شد تا نیازهای آموزشی جوامع زیر را به ترتیب زیر مرتفع کند: (الف) ایالت بحرالغزال شمالی (ب) منطقه بحرالغزال (ج) جنوبی سودان (د) دانشجویان بین المللی واجد شرایط واجد. انتظار می رود روند معادل سازی مدارک تحصیلی برای این دانشگاه در دو سطح دیده شود سطح اول در شرایطی است که شخص می تواند مدارک علمی خود را جدا از بحث تخصصی ارزیابی کند این بخش به نوبه خود ارزش زیادی دارد از سوی دیگر یک سری بخش ها نیز برای معادل سازی مدارک تحصیلی دیده می شود که مربوط به رشته های ریاضی و یا رشته هایی است که سطح علمی بالایی دارند موقعیت معادل سازی مدارک تحصیلی برای رشته های علوم فنی بسیار خوب است رشته های فیزیک و زیست شناسی در این دانشگاه سخترین موقعیت معادل سازی را دارند اینطور که مشخص است شما به واسطه فرم هایی که تکمیل می کنید مشخص می سازید کدام یک از مدارتان باید معادل شود و رویکرد معادل در بخش دقیقی برای شما بررسی می شود مشخص است که این دانشگاه برای معادل سازی مدارک پزشکی کمی سخت گیری بیشتری دارد.  معادل سازی مدارک تحصیلی در کشور سودان جنوبی باید دقیق باشد یعنی نیاز است مدارک معادل وابسته به موقعیت علمی بررسی شود. مدارکی که سعی به تمدید دارند اغلب باید مشخص و زیر نظر امور علمی بررسی شود.

خوابگاه در سودان جنوبی

خوابگاه در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بهتر است قبل از اینکه وارد رشته تحصیلی شوید فکری به حال موقعیت اسکان خود داشته باشید موقعیت خوابگاه های کشور سودان جنوبی به خصوص برای دانشگاه میراث ارزشمند است مشخص است

دانشگاه میراث و یادبود آکوبو (AHMU) یک دانشگاه در سودان جنوبی است . این دانشگاه موقعیت خوبی در شهر آکوبو قرار دارد و البته که سیاست های مخصوصی را دنبال کرده است. خوابگاه این دانشگاه در قالب آپارتمانی ارزیابی شده است در واقع آپارتمان های چند بخشی که دارای موقعیت خوبی هستند و نیاز است سیاست های مخصوصی را شامل می شود دانشگاه در موقعیت خوابگاهی خود سعی کرده است برخی از بخش ها را دقیق تر دنبال نماید در واقع خانه ها اغلب می خواهند دسته بندی شوند و موقعیت خانه ها نیز بررسی شده اند. می بایست موقعیت دانشگاهی این خوابگاه ها ارزیابی شود در هر صورت می بایست وضعیت دقیق اقتصادی برای این دانشگاه ارزیابی شده باشد. اینطور که مشخص است برخی از خانه ها هستند که موقعیت منطقه ای خوبی دارند و البته که می توانند برای استفاده بررسی شوند. مشخص است که این دانشگاه ها وابسته به شرایط مخصوص دنبال می شوند. در این دانشگاه خوابگاه هایی هستند که برای زوج های متاهل در نظر گرفته می شود و قیمت مناسبی دارند مشخص است که این خوابگاه ها دارای موقعیت خوبی هستند.

امتیازات کارت دانشجویی در سودان جنوبی

امتیازات کارت دانشجویی در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر در دانشگاه خصوصی کاتولیک کشور سودان جنوبی تحصیل کنید کارت دانشجویی شما برای شما یک برگ برنده خواهد بود. شما با کارت دانشجویی که دارید می توانید در کلاس های هنری و همینطور کلاس های علوم اجتماعی شرکت کنید می توانید وارد کلاس های علوم کشاورزی شوید و دوره های مورد نیاز برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر را بسیار ارزان دنبال کنید این موقعیت در اختیار شما قرار می گیرد که دوره های وابسته به کلاس های معدن را در لیست شغل های پر سود قرار دارد دنبال کنید مشخص است که کارت دانشجویی برای شما یک برگ برنده محسوب می شود تا بتوانید در بهترین شرایط خود را به رشد برسانید ورود به کلاس موسیقی داشته باشید و سعی کنید از سوی دولت نیز شرایط را بررسی کنید. کارت دانشجویی برای کسانی که قصد دارند از موسسه های مالی وام دریافت نمایند موقعیت بسیار خوبی است اغلب وام های بانکی در این راستا بررسی می شوند. مشخص است که دولت قصد دارند برای کار دانشجویی موقعیت الکترونیکی ایجاد نماید چیزی که در سودان شمالی نیز دیده شده است و می تواند مسیر دقیق تری را دنبال کند. کارت دانشجویی در این کشور می تواند قابلیت بالایی داشته باشد مثلاً در برخی از فروشگاه ها موقعیت خوبی برای کارت دانشجویی بررسی می شود. اغلب کارت های دانشجویی بر اساس موقعیت دقیق افراد بررسی می شود و سیاست های مخصوصی دارد. بسیاری از کارت های دانشجویی هستند که می تواند برای شرایطی که شخص نیاز به تهیه مسکن دارد کمک کند

مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شغل خوبی که در کشور سودان جنوبی برای شما فراهم می شود مشاوره در فضای اجتماعی است در واقع رویکرد مشاوره در این کشور به واسطه موقعیت خوبی که دارد بررسی می شود مشاغل دانشجویی در کشور سودان جنوبی اغلب در لیست مشاغلی هستند که شخص باید آن را به درستی دنبال نماید بسیاری از مشاغل دانشجویی در کشور سودان جنوبی موقعیت خوبی دارند از سوی دیگر شما به عنوان یک مشاور می توانید موقعیت دانشجویی خوبی داشته باشید مشخص است که فضای اجتماعی برای شغل های دانشجویی می تواند ارزشمند به نظر برسد اینطور که بررسی ها نشان داده است موقعیت دانشجویی برای شغل مشاوره با توجه به عدم نیاز به هیچ سرمایه اولیه ای فراهم می شود شما می توانید این شغل دانشجویی را دنبال کنید و البته که موقعیت سودان جنوبی می تواند برای این شغل قابل قبول تر باشد مشخص است که کشور سودان جنوبی در بهترین موقعیت خود توانسته بسیاری از شغل ها را بررسی کند و جریان های شغلی در این کشور ارزیابی می شود. شغل های دانشجویی در این کشور اغلب می توانند واقعی به نظر برسند واقعی بودن برخی از شغل ها می بایست در نهایت آینده کاری خود را شکل دهد. ورود به بخش بهداشت و درمان ورود به سیاست های کاری وسیع و همینطور موقعیت خوب اقتصادی در کشور سودان جنوبی هر یک شغل قابل قبولی محسوب می شود.

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در سودان جنوبی

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای کار دانشجویی در کشور سودان جنوبی بهتر است به سراغ سایت هایی بروید که به صورت هفتگی به روز رسانی می شوند این سایت ها پیش بینی کاری خوبی برای هفته آینده دارند مشخص است که در بین کارهای دانشجویی که در کشور سودان جنوبی دیده می شود ورود به بخش اجتماعی و ورود به سیاست هایی که موقعیت کاری خوبی دارند بیشتر خواهد بود اجازه کار دانشجویی در کشور سودان جنوبی اغلب می تواند یک موضوع پر اهمیت به نظر برسد شما برای کارهای دانشجویی که قرار است دنبال کنید باید موقعیت بهتری داشته باشید از سوی دیگر بهتر است بدانید بسیاری از کارهای دانشجویی در داخل دانشگاه ها هستند و حقوق نیز به صورت ساعتی در اختیار شما قرار می گیرد اجازه کار دانشجویی برای کسانی که قصد دارند موقعیت بهتری داشته باشند ارزیابی می شود برخی از شغل های دانشجویی هستند که شخص خود وارد آن می شود در دوره لیسانس تدریس یکی از این موارد است که حقوق و مزایای مناسبی دارد بهتر است برای کار دانشجویی در کشور سودان جنوبی در ابتدای امر سطح زبان خود را افزایش دهید. برای مقطع فوق لیسانس اجازه کار تا 18 ساعت را دارید موقعیت کار برای دکترا در این کشور بیش از 22 ساعت است مشخص است که سیاست های کاری در کشور سودان جنوبی می بایست واقعی به نظر برسد از سوی دولت موقعیت کاری به شکل جدی بررسی می شود و برخی از شغل ها هستند که برای افراد یک امتیاز مثبت و واقعی محسوب می شود فوق لیسانس در واقع شغلی با موقعیت دقیق اقتصادی است.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در سودان جنوبی

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای ارزیابی بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در کشور سودان جنوبی بهتر است در ابتدای امر یک سری شرایط در نظر گرفته شود اول اینکه بیمه در کشور سودان جنوبی به خودی خود توسط دولت بررسی نشده است دولت هیچ دفاعی در قالب های بیمه ای ندارد تسهیلات درمانی برای بیمه و فضای دانشجویی در این کشور مشخص شده است درمان در این کشور می تواند قابل قبول باشد از سوی دیگر موقعیت درمانی می بایست واقعی به نظر برسد و در نهایت درمان قابلیت بهبودی دارد. یک بیمه دانشجویی در کشور سودان جنوبی دیده می شود طبق این بیمه در صورتی که شخص بتواند موقعیت خوبی در فضای پرداخت هزینه بیمه داشته باشد می تواند درمان های لازم در بخش دهان و دندان را نیز برای خود شکل دهد مشخص است که بیمه در این کشور می تواند قابلیت دقیق درمان را شامل شده باشد موقعیت بیمه و درمان برای دانشجویانی که قصد دارند در رشته شیمی ورود داشته باشند ارزیابی می شود شیمی و همینطور رشته هایی که وابسته به موقعیت آزمایشگاهی هستند بسیار مهم است. یک سری برنامه بهداشتی دیجیتال رویت شده است و موقعیت پیشگیری و تشخیص و مدیریتی را شامل شده است موقعیت برنامه های بهداشتی دیجیتال به واسطه فضای اقتصادی ارزیابی شده است. پوشش هایی که در خدمات بیمه دیده می شو اغلب بر اساس دسترسی به اسناد و خط مشی بیمه ای ارزیابی می شود جزئیات پرداخت در این راستا دسته بندی می شود. تسهیلات درمانی در این کشور برای دانشجویان می تواند قابل قبول باشد در رویکرد درمانی این کشور موقعیت خاصی را شامل شده است بیمه و درمان هر دو بخش مشخصی را شامل می شوند.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در سودان جنوبی

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بانک های اصلی اغلب در بسیاری از دانشگاه های دولتی شعبه دارند در کشور سودان جنوبی نیز این رویکرد دیده می شود و شرایط برای افتتاح حساب را به خوبی فراهم می سازد برای افتتاح حساب در بانک های کشور سودان جنوبی نیاز است گذرنامه اصلی داشته باشید البته کپی نیز کفایت می کند باید فرم امضای شما رسمی و اثبات شده باشد نیاز است آدرسی که دارید اثبات شده باشد می توانید ورود به حساب کاربری خود داشته باشید و موقعیت این حساب ها را بررسی کنید از سوی دیگر بانک ها ارز خارجی را مبادله می کنند ، اما کمیسیون را شارژ می کنند. بسیاری از دفاتر ارزی با سرعت بیشتری و در بیشتر مواقع با نرخ های بهتر از بانک ها تغییر می کنند. به خاطر داشته باشید که چک های مسافرتی ، چک های بانکی یا چک های یورو برای پول نقد در کشور سودان جنوبی مشکل دارند. 

بانکها در کشور سودان جنوبی خدمات کامل ارزی و TL از جمله سپرده و حساب پس انداز ، کارتهای اعتباری ، کارتهای بدهی و انتقال سریع پول را به هر بانکی در جهان ارائه می دهند. شما می توانید معاملات بانکی خود را از طریق اینترنت یا گزینه بانکی تلفنی پردازش کنید ، که هر دو برای ارائه به زبان انگلیسی طراحی شده اند. اکثر بانکهای کشور سودان جنوبی سیستم بانکی اینترنتی یا تلفنی دارند ، بنابراین پس از ایجاد حساب بانکی محلی ، باید بتوانید آن را از خانه مدیریت کنید. موقعیت بانک های داخل دانشگاهی با گزینه های بیرونی فرق دارد البته که شما می توانید از گارانتی بانک استفاده کنید.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در سودان جنوبی

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هیچ یک از دانشگاه های کشور سودان جنوبی مورد تایید وزارت علوم نیستند

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در سودان جنوبی

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هیچ یک از دانشگاه های کشور سودان جنوبی مورد تایید وزارت بهداشت نیستند.

دانشگاه های برتر در سودان جنوبی

دانشگاه های برتر در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه جوبا در کشور سودان جنوبی یکی از رتبه داران در سراسر جهان شناخته شده است البته که یادگیری دروس به زبان انگلیسی در این دانشگاه یک برگه برنده برای آن محسوب شده است. جوبا می تواند همه نیازهای واقعی در فضای تحصیلی را رعایت نماید استقلال این کشور وابسته به ریاست دانشگاهی است درست که سودان جنوبی به نسبت سودان شمالی موقعیت دانشگاهی بسیار محدودتری دارد اما هزینه تحصیل نیز در این دانشگاه هنوز هم ارزان و مناسب تر ارزیابی شده است در سال های اخیر به تعداد دانشکده های این دانشگاه افزوده شده است

از آوریل 2014 ، این دانشگاه یکی از هفت دانشگاه دولتی سودان جنوبی است ، شش دانشگاه دیگر دانشگاه نیل فوقانیدر ملکال هستند اما در حال حاضر به دلیل ادامه جنگ داخلی در جوبا جابجا شده اند.  دانشگاه رومبک ، دانشگاه بحر الغزال ، واو ، دانشگاه شمال بحر الغزال ، اویل ،  و دانشگاه یادبود جان گارنگ در بور .

موقعیت دانشگاه خوب است و فضای تحصیلی دقیقی را شامل می شود

 

دانشگاه جوبا از دانشکده ها و مراکز متعددی تشکیل شده است. کالج ها و مراکز آنها:

 •     مرکز آموزش از راه دور
 •     مرکز توسعه منابع انسانی و آموزش مداوم
 •     مرکز صلح و توسعه
 •     مرکز ترجمه و زبان
 •      دانشکده علوم کاربردی و صنعتی
 •     دانشکده هنر و علوم انسانی
 •     دانشکده علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات
 •     مدرسه مطالعات جامعه و توسعه روستایی
 •     دانشکده آموزش
 •     دانشکده مهندسی و معماری
 •     کالج موسیقی ، هنر و درام
 •     دانشکده پزشکی
 •     دانشکده مطالعات اجتماعی و اقتصادی
 •     مؤسسات فرانسه
 •     موسسه رهبری تحول گرا
 •     دانشکده علوم مدیریت
 •     دانشکده خدمات عمومی
 •     دانشکده منابع طبیعی و مطالعات محیطی (کالج مادر)

نظام آموزشی سودان جنوبی

نظام آموزشی سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آموزش در سودان جنوبی پس از سیستم آموزشی جمهوری سودان الگوبرداری شده است. آموزش ابتدایی شامل هشت سال و پس از آن چهار سال آموزش متوسطه و سپس چهار سال تدریس در دانشگاه است. سیستم 8 + 4 + 4 ، از سال 1990 وجود دارد. زبان اصلی در همه سطح انگلیسی است ، در مقایسه با جمهوری سودان ، جایی که زبان آموزش عربی است  کمبود شدید معلمان انگلیسی و معلمان انگلیسی زبان در زمینه های علمی و فنی وجود دارد.

به دلیل طولانی بودن درگیری جنگ داخلی سودان ، که از سه جنگ درگیری تشکیل شده و تقریباً 50 سال به طول انجامیده است ، فقط حدود 30٪ از 1.06 میلیون دانش آموز واجد شرایط در مدارس ابتدایی سودان جنوبی ثبت نام کرده اند.  براساس اعلام وزارت آموزش و آموزش عمومی ، در طول جنگ داخلی ، امکانات آموزشی و بهداشتی سوزاندن و تعطیل شدند ، معلمان مدارس شهرها را تخلیه کرده و یا آواره شده اند و عدم وجود زیرساخت ها منجر به انکار نسلی آموزش و پرورش می شود.

از سال 1980 ، سودان جنوبی حدود 800 مدرسه ابتدایی داشت. بسیاری از این مدارس در دوره مدیریت منطقه ای جنوبی (81- 1972) تأسیس شده اند. جنگ داخلی دوم سودان (2005-2003) بسیاری از مدارس را ویران کرد ، اگرچه SPLA مدارس را در مناطقی تحت کنترل خود اداره می کرد. با این وجود ، بسیاری از معلمان و دانش آموزان از جمله پناهندگانی بودند که در آن زمان از ناآرامی های جنگ در کشور فرار می کردند. امروزه بسیاری از مدارس به دلیل کمبود کلاس درس در خارج از منزل یا در زیر درختان فعالیت می کنند. آموزش ابتدایی در مدارس دولتی به شهروندان سودان جنوبی بین شش تا سیزده سال به صورت رایگان انجام می شود.

دوره متوسطه چهار کلاس دارد: نهم ، دهم ، یازدهم و دوازدهم. در دوره متوسطه مباحث علمی از جمله شیمی ، زیست شناسی ، فیزیک ، جغرافیا و موارد دیگر معرفی می شود. سن دانش آموزان در حدود 14 تا 18 سال است ، در حالی که در دوره متوسطه است. میزان ترک تحصیل به خصوص در دبیرستان بسیار زیاد است. 

پس از فارغ التحصیلی از دوره متوسطه ، می توانید تحصیلات تکمیلی را در یک دانشگاه یا یک حرفه ای (مدرسه فنی) دنبال کنید. کمبود هر دو وجود دارد ، اما بیشتر مدارس فنی نسبت به کشور نیاز دارند. مانند اکثر کشورهای زیر صحرایی ، بیش از حد بر دستیابی به تحصیلات دانشگاهی تأکید می شود و کافی نیست که مهارت های عملی پایدار زندگی را در یک موسسه حرفه ای یا فنی کسب کنید

لیسانس در سودان جنوبی و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در سودان جنوبی

لیسانس در سودان جنوبی و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تحصیل لیسانس در کشور سودان جنوبی به شما پیشنهاد می کنید به سراغ دانشگاه عالی نیل بروید این دانشگاه موقعیت خوبی برای مقطع لیسانس دارد. دانشگاه عالی نیل ( UNU ) یک دانشگاه در سودان جنوبی است . پردیس اصلی این دانشگاه در شهر ملکال واقع در ایالت نیل بالا ، در سواحل رود نیل واقع شده است. این موقعیت مکانی تقریباً 650 کیلومتر (400 مایل) با جاده شمال جوبا ، پایتخت و بزرگترین شهر در آن کشور است مختصات پردیس اصلی دانشگاه عبارتند از: 9 33 00N ، 31 39 30E (طول و عرض جغرافیایی: 9.5508 ؛ طول جغرافیایی: 31.6600). البته که این دانشگاه موقعیت عمومی خوبی دارد و 40 درصد از ظرفیت خود را به دانشجویان بین المللی اختصاص داده است این دانشگاه در سال های اخیر یک سری رشته های مهم را برای مقطع لیسانس اعلام کرده است که با هم بررسی می کنیم. دانشگاه دارای تعداد زیادی دانشکده است:

 •     دانشکده کشاورزی: موقعیت لیسانس برای این رشته تحصیلی 4 ساله است و اصول به صورت کلاس محور دنبال می شود و یک سری طرح های پژوهشی نیز رویت می شود که در سطح کشاورزی بررسی می شود موقعیت کشاورزی برای این دانشگاه دسته بندی شده است رویکرد کشاورزی در این کشور خوب است اما بسیاری از دانشجویان تحصیل کشاورزی را وابسته به دولت در نظر گرفته و تقاضای وام می کنند.
 •     دانشکده تولید حیوانات: این دانشگاه در قالب پرورش حیوانات دنبال می شود و آزمون ورودی آن کمی دشوار است البته که طول تحصیل 4 سال است و نیاز به مدرک دیپلم خواهد بود
 •     دانشکده هنر و علوم انسانی: دانشکده هنر ظرفیت محدودتری دارد و ورود به آن نیاز به دقت بیشتری است این دانشگاه در سطح اقتصادی بالایی ارزیابی می شود و البته که موقعیت منطقه ای خوبی دارد.
 •     دانشکده علوم کامپیوتر در لیست دانشگاه هایی است که شخص به واسطه آن وارد محیط کاری می شود و سطح درآمدزایی گسترده تری را شامل خواهد شد این دانشگاه موقعیت تحصیل لیسانس را برای دانشجویان بین المللی فراهم ساخته است.

فوق لیسانس در سودان جنوبی و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در سودان جنوبی

فوق لیسانس در سودان جنوبی و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای فوق لیسانس نیز دانشگاه نیل بسیار مهم است. دانشگاه بالایی نیل در سال 1991 تأسیس شد. با توجه به جنگ داخلی دوم سودان ، برخی از دانشکده های دانشگاه برای ایمنی کارکنان ، دانشجویان و زیرساخت ها به خارطوم سودان منتقل شدند. پس از استقلال سودان جنوبی در ژوئیه سال 2011 ، این دانشگاه در حال ادغام کلیه فعالیت های خود در محوطه اصلی دانشگاه خود در شهر ملکال ، ایالت بالای رود نیل ، در شمال شرقی سودان جنوبی است. لیست زیر در فضای دقیق فوق لیسانس اعمال شده است.

 •     دانشکده آموزش
 •     دانشکده جنگلداری: فوق لیسانس برای این بخش در کمتر از دو سال نیز دنبال خواهد شد مشخص است که برای ورود نیاز به مدرک لیسانس دارید و باید مدرک شما در شرایط معادل اعتبار داشته باشد.
 •     دانشکده پزشکي و بهداشت عمومي. موقعیت فوق لیسانس برای این دانشگاه در سه بخش ارزیابی می شود البته که فوق لیسانس می بایست به شکل عملی برای این رشته تحصیلی دنبال شود
 •     دانشکده پرستاری
 •     دانشکده علوم: برای ورود به فوق لیسانس در این دانشکده باید مدرک زبان آیلتس حداقل بالای 5 و نیم داشته باشید. مشخص است که موقعیت علوم و فناوری در دانشکده علوم بررسی شده است از سوی دیگر بخش علوم و فناوری در کشور سودان جنوبی می تواند بررسی شده باشد مشخص است که این بخش برای گروه هایی که درگیر امور ریاضی نمی شوند ارزشمند است.

 

 •     دانشکده علوم اجتماعی
 •     دانشکده دامپزشکی
 •     دانشکده آموزش حرفه ای

 

دکترا در سودان جنوبی و شرایط اخذ پذیرش دکترا در سودان جنوبی

دکترا در سودان جنوبی و شرایط اخذ پذیرش دکترا در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمارها نشان می دهد دکترا بیشتر برای رشته های جامعه شناسی سیاسی و مطالعات اجتماعی در کشور سودان جنوبی دنبال می شود که 5 سال را شکل می دهد و موقعیت دکترا در این راستا پیش بینی شده است موقعیت دکترا به واسطه رزومه تحصیلی شما شکل می گیرد و باید بتوانید دروسی که در چارت زیر دنبال شده است را نیز ارزیابی کنید موقعیت دکترا در این کشور واقعی و قابل رویت است.

نیمسال اوّل تحصیلی

 

عنوان درس

تعداد واحد درس

پیش نیاز

نوع درس

نظری

عملی

۱

روشهای تحلیل آماری پیشرفته و نرم افزارهای متناسب آن

۲

-

-

مشترک الزامی

۲

روشهای تحقیق پیشرفته

۲

-

-

مشترک الزامی

۳

زبان تخصصی پیشرفته

۲

-

-

جبرانی

۴

درس جبرانی پیشنهادی گروه برای دانشجویانی که نمره آزمون کمتر از ۳ /۳۳ را اخذ نموده اند

۲

-

-

جبرانی

۵

درس جبرانی پیشنهادی گروه برای دانشجویانی که نمره آزمون کمتر از ۳ /۳۳ را اخذ نموده اند

۲

-

-

جبرانی

 

 

نیمسال دوّم تحصیلی

ردیف

عنوان درس

تعداد واحد درس

پیش نیاز

نوع درس

نظری

عملی

1

تلفیق نظریه های جامعه شناسی (جامعه شناسی نظری)

۲

-

-

مشترک الزامی

۲

نقد نظریه های معاصر جامعه شناسی

۲

-

-

مشترک الزامی

۳

روش تحقیق، مقاله و رساله نویسی پیشرفته

۲

-

-

جبرانی

۴

درس جبرانی پیشنهادی گروه برای دانشجویانی که نمره آزمون کمتر از ۳ /۳۳ را اخذ نموده اند

۲

-

-

جبرانی

 

 

نیمسال سوّم تحصیلی

ردیف

عنوان درس

تعداد واحد درس

پیش نیاز

نوع درس

نظری

عملی

۱

جامعه شناسی احزاب و گروههای ذی نفوذ

۲

-

-

تخصصی

۲

جامعه شناسی سیاسی تطبیقی (الزامی)

۲

-

-

تخصصی

۳

نظریه های جامعه شناسی سیاسی (الزامی)

۲

-

-

تخصصی

۴

قشربندی و نابرابری های اجتماعی (الزامی)

۲

-

-

تخصصی

۵

کاربرد روشهای کمی و کیفی در تحقیقات اجتماعی

۲

-

-

مشترک الزامی

 

 

نیمسال چهارم تحصیلی

ردیف

عنوان درس

تعداد واحد درس

پیش نیاز

نوع درس

نظری

عملی

۱

پایان نامه

-

۱۸

-

 

پزشکی در سودان جنوبی و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در سودان جنوبی

پزشکی در سودان جنوبی و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه بحر الغزال (UBG) یک دانشگاه در سودان جنوبی است . این دانشگاه در شهر Wau در ایالت Wau ، ایالت Wau در منطقه Bahr El Ghazal در بخش شمال غربی سودان جنوبی واقع شده است. این شهر 650 کیلومتری شمال غربی جوبا ، پایتخت و بزرگترین شهر است  موقعیت تحصیل پزشکی در این دانشگاه به خوبی فراهم شده است به لیست دانشکده های دانشگاه بحر الغزال دقت کنید:

 •  

دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی (CMHS)

 •     انستیتوی بهداشت عمومی و علوم محیطی
 •     دانشکده اقتصاد و مطالعات اجتماعی
 •     دانشکده آموزش
 •     دانشکده علوم دامپزشکی
 •     کالج کشاورزی - (2018 )

فضای دقیق برای بهداشت و درمان را شامل می شود خوشبختانه در سال های اخیر این دانشگاه توانسته در برخی از رشته های تحصیلی خوب نظیر بهداشت عمومی و علوم محیطی بدون آزمون شرایطی در نظر گیرد مشخص است که موقعیت علوم دامپزشکی در این دانشگاه بررسی شده است و یکی از رشته های خوب تحصیلی با هزینه ارزان است برای ورود به رشته پزشکی در این دانشگاه نیاز به مدرک دیپلم معتبر دارید نیاز است مدرکی داشته باشید تا مشخص سازد می توانید در آزمون های زبان انگلیسی به شرایط خوبی دست یابید بهتر است در فضای کالج بهداشتی این دانشگاه موقعیت پژوهشی واقعی را دنبال کرده باشید از یاد نبرید که موقعیت بهداشت و درمان در این دانشگاه بسیار واقعی است و ساختمان جدید این دانشگاه به واسطه موقعیت منطقه ای ارزیابی شده است. نیاز های آموزشی برای این دانشگاه واقعی است و رتبه یادگیری دروس در بین دانشجویان بسیار ایده آل بررسی شده است.

دندانپزشکی در سودان جنوبی و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در سودان جنوبی

دندانپزشکی در سودان جنوبی و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تمام افرادی که قصد دارند دندانپزشکی در کشور سودان جنوبی را پشت سر بگذارند باید دروس مربوط به گوش و حلق و بینی را پشت سر بگذارند:

سرفصل دروس:

الف) گوش:

1 – آناتومي و فيزيولوژي گوش – معاينه – راديوگرافي – آزمايشهاي شنوائي – تشخيص كري هاي يك طرفي و دو طرفي

2 – بهداشت و بيماريهاي گوش

3 – بيماريهاي گوش خارجي

4 – بيماريهاي گوش مياني و عوارض

5- بيماريهاي غير چركي گوش

ب) بيني

1 – كالبدشناسي و فيزيولوژي بيني و حفره هاي آن

2 – معاينه بيني و سينوسها

3 – سينوزيت فكي – علائم – راديوگرافي – سردردهاي مربوط به سينوس ها – درمان.

4 – خونريزي از بيني و كنترل آن

5- جسم خارجي در سينوس و صدمات وارده و ارتباط سينوس فكي و دهان

6- ربنيت ها – انحراف تيغه بيني و انسدادها – رينو فارنژيت ها

ج) حلق:

1 – آناتومي و فيزيولوژي و معاينه

2 – آنيژن ها و بيماري هاي لوزه و فارنژيت ها

3 – جسم خارجي در حلق – اختلالات چركي

4 – حنجره و بيماريهاي آن و انسداد حادثه اي

5- تراكئوتومي

این دروس در دقیقترین موقعیت علمی بررسی می شود و طول تحصیل دندانپزشکی در این کشور 5 سال است و مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6 نیاز است. از سوی دیگر دروس زیر نیز باید پس از دروس قبلی دنبال شود:

 

1 – تعريف و تاريخچه، مقدمات و خدمات ارتودنسي

2 – رشد و نمو جمجمه شامل:

الف – اهميت بررسي رشد و نمو جمجمه

ب – مراحل تشكيل استخوان، انواع استخوان سازي

ج – متد بررسي رشد و نمو و جمجمه

د – رشد و نمو سر و صورت قبل و بعد از تولد

3 – ترمينولوژي در ارتودنسي

4 – آناتومي، فيزيولوژي و مورفولوژي حفره دهان و ساختمانهاي وابسته به آن

5- تشكيل اكلوزيون نرمال و عواملي كه در بوجود آوردن آن دخالت دارند شامل:

الف – رشد و تكامل دنداني و مراحل تشكيل اكلوژن (شيري، مخلوط، دائمي)

ب – وضعيت اكلوژن نرمال در سه بعد

6 – آشنائي با مال اكلوژن ها شامل:

الف – تعريف مال اكلوژن

ب – طبقه بندي مال اكلوژن

ج – تيپ هاي مختلف صورتي

7 – سفالومتري لاترال شامل:

الف – آشنایي با نقاط، خطوط و زوايا در سفالومتري

ب – آشنایي با آناليزهاي مورد استفاده در تشخيص

 

تخصص پزشکی در سودان جنوبی و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در سودان جنوبی

تخصص پزشکی در سودان جنوبی و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تخصص پزشکی در کشور سودان جنوبی نیاز است واحدهای مربوط به بیوشیمی به طور دقیق دنبال شود:

برای ورود به این بخش نیاز است یک سال از پزشکی عمومی را طی کرده باشید. نیاز است مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6 داشته باشید می بایست نگاه دقیق به مباحث پزشکی داشته باشید نیاز است که بتوانید در آزمون ورودی به درستی شرکت کرده و نتیجه خوبی کسب کرده باشید.

نوع واحد: نظري – عملي

پيش نياز: ندارد

سرفصل دروس:

الف – نظري (85 ساعت)

1 – مقدمه شناخت بيوشيمي و ساختمان بدن انسان از نظر بيو ملكولي

2 – ساختمان شيميایي كربوهيدراتها

3 – ساختمان شيميایي ليپيدها

4 – ساختمان شيميائي اسيدهاي آمينه، پروتئينها، شرح مختصري از خواص آب،PH و تامپون

5 – ساختمان شيميائي نوكلئوزيدها و نوكلئوتيدهاي آزاد

6 – ويتامينها و كوآنزيمها

7 – آنزيمها

8 – هورمونها (ساختمان شيميائي، طبقه بندي و مكانيزم اثر)

9 – اكسيداسيون بيولوژي، انرژي و زنجير انتقال الكترون

10 – غشاء سلولي و انتقالات

11- مكانيسم هضم و جذب و متابوليسم كربوهيدراتها

12 – مكانيسم هضم و جذب و متابوليسم ليپيدها

13 – مكانيسم هضم و جذب و متابوليسم پروتئينها

سرنوشت گروه آمين، اوره سازي و متابوليسم بعضي از اسيدهاي آمينه

14 – متابوليسم اسيدهاي نوكلئيك و نوكلئوتيدها

15 – بيوسنتز اسيدهاي نوكلئيك، پروتئينها و اثر آنتي بيوتيكها

16 – تركيبات شيميائي خون

17 – آب و الكتروليتها

18 – تنظيم متابوليسم

19 – تغذيه

ب – عملي (34 ساعت)

تذكر: گروه بيوشيمي با توجه به امكانات خود در زمينه هاي زير برنامه درس عملي را تنظيم مي نمايد.

1 – آشنائي با وسایل آزمايشگاهي

2 – آزمايشهاي ادرار

3 – آزمايشهاي بعضي از تركيبات خون

4 – اندازه گيري پروتئين تام سرم و الكتروفورز پروتئينها

5- اندازه گيري بعضي از آنزيمهاي سرم و در صورت امكان ايزوآنزيمها

6 – اندازه گيري الكتروليتهاي سرم و عناصر كمياب

تخصص دندانپزشکی در سودان جنوبی و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در سودان جنوبی

تخصص دندانپزشکی در سودان جنوبی و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تخصص دندانپزشکی در کشور سودان جنوبی در قالب های 3 الی 6 ساله بررسی می شود شخص باید دوره عمومی را زیر نظر سه پزشک با آزمون نهایی دنبال نماید برای ورود به تخصص دندانپزشکی در یک آزمون ورودی شرکت می کند که اعتبارات ویژه ای دارد.

1 – نشانه و سمپتوم هاي بيماريهاي پريودونتال و طبقه بندي آن

2 – كليات راجع به بيماريهاي هيپرپلاستيك لثه

3 – معاينه و چگونگي تكميل پرونده بيمار

4 – پيش بيني بيماري و طرح درماني

5 – تشخيص: تفسير راديوگرافيك در پريودانتيكس

6 – شناخت و طرز استفاده از وسایل: قلم هاي جرم گيري و كورتاژ – و درمانهاي جراحي

7 – نحوه جرم گيري شامل:

الف – روش جرم گيري بالاي لثه

ب – روش جرم گيري زير لثه

ج – تسطيح سطح ريشه

د – جرم گيري با روش اولتراسونيك

8 – كورتاژ لثه و مكانيسم ترميم پس از آن

9 – موارد اورژانس بيماريهاي پريودنتال در بيماريهاي حاد زير و درمان آنها:

الف – آبسه پريودنتال

ب –A.N.U.G(ژنژيويت اولسرونكروتيك حاد)

ج – پري كرونايتيس

د – ژنژيويت حاد

 

موقعیت دروس دندان پزشکی در کشور سودان جنوبی اغلب برای کسانی که دارای دوره های کاری در بیمارستان های رسمی هستند بهتر ارزیابی می شود و در نهایت موقعیت یادگیری دروس نیز آسانتر خواهد شد .

 

رشته های غیر پزشکی در سودان جنوبی

رشته های غیر پزشکی در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه جان گارنگ (JGU) یک دانشگاه دولتی در جمهوری سودان جنوبی است . پردیس اصلی این دانشگاه در شهر بور ، ایالت جاونگلی ، در سواحل رودخانه رود نیل واقع شده است  این مکان تقریباً 185 کیلومتر (115 مایل) ، از طریق جاده ، در شمال Juba ، پایتخت و بزرگترین شهر در آن کشور واقع شده است مختصات تقریبی پردیس اصلی دانشگاه عبارتند از: 6 ° 13 '12.00 "N ، 31 ° 33' 0.00" E (عرض جغرافیایی: 6.220000 ؛ طول جغرافیایی: 31.550000). مختصات تقریبی است زیرا دانشگاه هنوز در اکثر نقشه های عمومی ارائه نشده است. این دانشگاه در صدد است که موقعیت تحصیلی خوب در رشته های ایده آل را فراهم سازد و تا حد زیادی موفق بوده است از سوی دیگر در این دانشگاه بورسیه تحصیلی برای 12 رشته تحصیلی زیر مجموعه ریاضی و ... دیده شده است رشته های عمران و سازه، رشته های وابسته به موقعیت دقیق علمی و همینطور رشته هایی که زیر نظر گروه های معماری دنبال می شوند در این دانشگاه در بهترین شرایط قرار دارد. داتشگاه در لیست 7 دانشگاه دولتی کشور سودان جنوبی قرار دارد و مشخص است که محوطه دانشگاهی شهری بوده و می تواند برای رشته های دشوار با نیاز به امکانات گسترده قابل قبول به نظر برسد این دانشگاه در بهترین شرایط توانسته موقعیت تحصیلی خوبی را شکل دهد موقعیت تحصیلی برای این دانشگاه دولتی و قابل قبول است و سیاست های دانشگاهی نیز به صورت ایده آل بررسی شده اند در طرح درس منطقی در این دانشگاه دولت سهم اقتصادی دارد. رتبه دانشگاه در جهان 12182 اعلام شده است.

خطرات احتمالی برای دانشجویان در سودان جنوبی

خطرات احتمالی برای دانشجویان در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اقتصاد کشور سودان جنوبی تعریفی ندارد خبری از موقعیت زندگی خوب نیست و دانشگاه ها اغلب به واسطه سرمایه گذاران خارجی فعالیت می کنند در این کشور یک سری خطرات مشخص دیده شده است که وابسته به موقعیت خاصی بررسی می شود مثلاً سرقت از داخل خوابگاه ها این روزها بسیار زیاد است افراد باید مواظب اشیای ارزشمند خود باشند از سوی دیگر در این کشور یک سری فضای دقیق و خاصی دیده می شود که برای دانشجویان رشته شیمی دردسرساز شده است موقعیت آزمایشگاه های شیمی خوب نیست و مواد برای بدن افراد آسیب رسان هستند بهتر است در این کشور فضای دانشجویی دقیق تر بررسی شود موقعیت آزمایشگاهی در این کشور ارزیابی شده است از سوی دولت نیز یک سری شرایط مشخص دیده می شود دولت در تلاش است که خطرات احتمالی برای این موقعیت را به صورت جدی بررسی کند خطرات در راستای رویکرد علمی بررسی می شود.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در سودان جنوبی

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه کاتولیک در کشور سودان جنوبی دارای مدارس وابسته به خود است که در راستای موقعیت دقیق علمی به دانش آموزان آموزش هایی می دهد . پردیس اصلی این مدرسه در شهر جوبا ، ایالت جوبا ، در منطقه جنوبی سودان جنوبی واقع شده است.  شهر جوبا پایتخت سودان جنوبی است و بزرگترین شهر این کشور است. این مدرسه دومین مدرسه را در شهر واو ، ایالت وو برگزار می کند که تقریباً 650 کیلومتر (400 مایل) در شمال غربی جوبا است.  دانشکده هنر و علوم اجتماعی در جوبا واقع شده است. اما دانشکده های علوم کشاورزی و محیط زیست و مهندسی در شهر واو مستقر است. پردیس دوم در Wau همچنین مطالعات معدنی و مکان شناسی را ارائه می دهد ، که تا سال 2014 انجام شده است.  مدارسی که در قالب های تخصصی دنبال می شوند اغلب از نظر تعرفه در شرایط خوبی هستند بسیاری از این مدارس زیر نظر دولت می تواند قابل قبول باشد در هر صورت مهم است که بتوانید برای ورود به مدرسه شرایط را بررسی کنید از یاد نبرید که موقعیت مدارس این کشور به واسطه نوع مدرسه تغییراتی را شامل می شود.

این مدرسه کلاسهای هنرهای زیبا از جمله هنر و علوم اجتماعی و همچنین کلاسهای مرتبط با علوم از جمله علوم کشاورزی ، علوم اقتصادی ، مهندسی ، مکان شناسی و کلاس های معدن را ارائه می دهد. این مدرسه دارای کتابخانه کانتینر است که در سال 2009 به مدرسه اهدا شده است. مشخص است که تحصیل در این فضا رویکرد خوبی دارد.

 

چاپ مقالات علمی در سودان جنوبی و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در سودان جنوبی و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

چرا موقعیت ثبت مقالات در دانشگاه کاتولیک کشور سودان جنوبی بهتر از سایر دانشگاه ها است شاید بهتر باشد در ابتدا تاریخچه این دانشگاه را بررسی کنید

در ژوئیه 2007 ، پنج تبعه از سودان تصمیم گرفتند كه دانشگاه كاتولیک را تأسیس كنند كه دارای دانشگاه و مؤسساتی در شمال و جنوب سودان باشد.  دانشگاه کاتولیک سودان جنوبی با 50 دانشجوی پیشگام در 29 سپتامبر 2008 به عنوان یک موسسه خصوصی آموزش عالی افتتاح شد. در نخستین سال بهره برداری از سال تحصیلی 2008-2009 ، این مدرسه 250 دانش آموز را ثبت نام کرد که گزارش می شود برای کشوری مانند آن تعداد بالایی است.  پدر جیزوئل مایکل شولتایس به عنوان معاون اول ریاست جمهوری (2013–2013) خدمت کرد و پس از آن دکتر فر متیو پاگان دانیل. در سال 2013 ، پردیس Wau پروژه ای را برای تأسیس مناطق جدید مطالعاتی از جمله مطالعات مکانم شناسی و معادن آغاز کرد. این پردیس تا سال 2014 این کار را به طور کامل آغاز کرد.

در این بخش مشخص شد که فضای علمی و پژوهشی برای این دانشگاه بسیار خوب است موقعیت چاپ مقالات واقعی به نظر می رسد و سیاست های پژوهشی نیز ارزیابی شده اند مشخص است که پژوهش در این موقعیت بررسی شده است و این کشور توانسته برخی از مقالات علمی پژوهشی را در راستای موقعیت اقتصادی دنبال نماید مشخص است که فضای علمی و پژوهشی در کشور سودان جنوبی می تواند به شکل جدی بررسی شود از سوی دیگر ثبت نام موقعیت اقتصادی زیر نظر دولت بررسی می شود مقالات علمی برای این کشور می تواند قابل قبول به نظر برسد.

شرکت در آزمون های بین المللی در سودان جنوبی

شرکت در آزمون های بین المللی در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

حتماً نام آزمون تولیمو به گوشتان رسیده است این آزمون توسط سازمان سنجش ارزیابی شده است و به طور کلی دارای یک استاندارد است که برای کشور سودان جنوبی بررسی شده است مشخص است که داشتن نمره زبان در این آزمون ها بررسی شده است و البته که محدودیت سنی برای این آزمون رویت نمی شود اما باید مدرک دیپلم داشته باشید تا پنل ثبت نام برای شما باز شود.

در این آزمون هر شخص دو دفترچه خواهد داشت که یک مورد تشریحی بوده و دیگری تستی است و البته که باید برای دفترچه شمار یک سری سوالات تشریحی نوشتاری ارزیابی شود که سی دقیقه زمان نیاز است و برای دفترچه شماره دو باید به 140 سوال تستی پاسخ دهید و نوشتار زبانی برای آن صورت می گیرد مشخص است که درک مطلب برای این آزمون اهمیت زیادی دارد و می تواند ساختار دقیق و درستی را شامل شود این آزمون در موقعیت خوب نوشتاری ارزیابی می شود و درخواست برای این آزمون بررسی شده است در نهایت سطح شما مشخص شده و قرار است که موقعیت دقیق این آزمون بررسی شود درخواست های لازم برای آزمون اغلب دارای دسته بندی های مخصوصی است.

درک مطلب شفاهی و درک مطلب به صورت علمی بررسی می شود البته که موقعیت درک مطلب برای این آزمون ها وابسته به سیاست های مخصوص دنبال می شود.

کنفرانس های علمی در سودان جنوبی

کنفرانس های علمی در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه کاتولیک سودان جنوبی در لیست دانشگاه هایی است که توانسته بهترین موقعیت کنفرانس های علمی را در نظر بگیرد مشخص است که این دانشگاه موقعیت منطقه ای خوبی دارد.

دانشگاه کاتولیک سودان جنوبی (مختصر به اختصار CUofSS) دانشگاهی است که در سودان جنوبی واقع شده است. CUofSS از دو بخش  تشکیل شده است. یکی در پایتخت جوبا و دیگری در شهر واو واقع شده است. این دانشگاه از زمان تاسیس و فعالیت از سال 2008 نسبتاً جدید است. با این حال ، این دانشگاه تقریباً سه سال قبل از استقلال سودان جنوبی تأسیس شده است. کنفرانس های بین المللی برای این دانشگاه اغلب در صورتی ارزیابی می شود که دانشجویان بتوانند به واسطه موقعیت تحصیلی که دارند بررسی هایی داشته باشند مشخص است که موقعیت کنفرانس های بین المللی در این دانشگاه برای رشته های فنی و مهندسی بهتر است از سوی دیگر برخی از کنفرانس ها هستند که موقعیت خوبی دارد و می تواند دسته بندی شود موقعیت این کشور در راستای موقعیت منطقه ای بررسی می شود. دانشگاه کاتولیک سودان جنوبی می بایست یک موقعیت خوب برای شرایط علمی در نظر داشته باشد از سوی دیگر در این کشور بهترین موقعیت برای رشته های فنی بررسی شده اند رشته های فنی هستند که رویکرد دقیق و درستی دارند و موقعیت ایده آل را بررسی می کنند. رشته های وابسته به مطالعات اجتماعی بسیار قابل قبول تر هستند.

جشن های دانشگاه ها در سودان جنوبی

جشن های دانشگاه ها در سودان جنوبی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR
 • جشنواره مد و هنر برای صلح - این جشنواره سالانه برای تبلیغ مضامین تحمل و صلح در سودان جنوبی از طریق هنر برگزار می شود. رویدادها در شهر جوبا اتفاق می افتد و همیشه ترکیبی موفق از موسیقی ، رقص و مد را شامل می شود.
 • جشنواره تابستانی ژاپن - رویدادی سالانه در ماه اوت که نمایش فرهنگ ، رقص ، ورزش و غذا در ژاپن است. این جشنواره در بخش UNMISS در جوبا برگزار می شود.
 • روز استقلال - تولد دولت مستقل سودان جنوبی هر سال در 9 ژوئیه جشن می گیرد.
 • 'ماراتن' روز استقلال - در ورزشگاه جوبا آغاز می شود. این رویداد یک فاصله از مسافت تا 21 کیلومتر / 13 مایل را به رقبا پیشنهاد می کند. درآمد حاصل از آن به سمت راه اندازی اردوگاه دو و میدانی برای آموزش ورزشکاران سودان جنوبی است.

 

  UNV Duathlon - از بیمارستان آموزش Wau شروع می شود.این دوبلون برای جمع آوری بودجه برای بیمارستان برگزار می شود.

آخرین ویرایش: 2020-02-26 20:56:37 123