x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
تونگا

تونگا

کشور تونگا کشوری در قاره اقیانوسیه است که در بخش جنوبی ساموآ قرار گرفته است و البته که در بخش شرقی فیجی نیز دیده می‌شود. این کشور به طور کلی قسمت های پلی نزی گسترده‌ای را پوشش داده است. کشور تونگا در حدود یک سوم راه نیوزیلند به بخش هاوایی را گرفته است. اگر دقت کرده باشید کشور تونگا تنها کشور پادشاهی در اقیانوس آرام محسوب می‌شود. در این کشور بیش از 170 مجموعه جزیره دیده می‌شود و جذابیت های بکر و دست نخورده‌ای را شامل می‌شود. صادرات این کشور بیشتر در زمینه کدو ماهی و دانه های وانیلی است که با رتبه صادراتی 39.7 درصد به آمریکا و 8.27 درصد به ژاپن رشد خوبی داشته است. البته که کشور کره جنوبی از دیگر کشورهایی است که برای صادرات و مسیر های تجاری گزینه خوبی محسوب می‌شود. محصولات وارداتی به کشور تونگا شامل تجهیزات حمل و نقلی و همینطور سوخت و مواد شیمیایی است که بیشتر از کشورهای نیوزیلند و آمریکا صورت می‌گیرد. در این کشور رتبه ای که بابت آسانی کسب و کار در گذشته اعلام شده است 91.00 بوده و تغییر چندانی تا به امروز نداشته است. البته که رتبه های جهانی کشور تونگا در این زمینه به صورت چشمگیری بررسی شده است. وضعیت سرعت اینترنت در کشور تونگا مرز 4986.12 kbps را پوشش داده است این سرعت اینترنت می‌تواند در جدیدترین ساختار اقتصادی مورد ارزیابی قرار بگیرد و تأیید شود.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Tonga عربی:تونغا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: پادشاهی
 • زبان های رایج: انگلیسی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: پاآنگای تونگا معادل با 0.43 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00676
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 124
 • پایتخت: نوکوآلوفا
 • زبان های رسمی: تونگایی
 • جمعیت: بیش از 108,020 نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+13)
 • دامنه اینترنتی: .to
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 426.1 million USD

سفر به تونگا

وضعیت آب و هوای کشور تونگا معتدل است در این کشور گاهی اوقات هوا خنک می‌شود. رطوبت در شهرهای کشور تونگا کم است و این مقایسه اغلب با کشورهای استوایی ارزیابی می‌شود. میانگین دمای هوا در ماه های می تا سپتامبر بین 18‌الی 25 درجه ارزیابی شده است اینطور که مشخص است رویکرد آب و هوایی در کشور تونگا بررسی شده‌اند می‌تواند سبب شود این کشور فضای خوبی داشته باشد. در ماه‌های اکتبر تا آوریل در کشور تونگا دمای بین 24 الی 32 درجه سانتیگراد را بررسی کنید در طول سال‌های مختلف در این کشور بادهای شدید دیده می‌شود و موقعیت آب و هوایی بر اساس سیاست های مخصوص ارزیابی می‌شود. وضعیت آب و هوایی در شهرهای شمالی کشور تونگا بهتر از جنوبی است و هوا تمیزتر است موقعیت دیدنی این کشور به صورت اقتصادی بررسی شده است. تور یک روزه به فتای کایاک یکی از بهترین موقعیت های گردشگری کشور تونگا محسوب می‌شود. فتای در یک روستای معروف به نام هولونگا در شرق تونگاتاپو قرار دارد این موقعیت منطقه‌ای ارزیابی شده است و تورهای کایاک برای این کشور به صورت تمام وقت هستند فتای کایاک در این راستا به صورت اجاره‌ای ارزیاب می‌شود و برای سرگرمی بی نظیر است این تور یک روزه به شما این امکان را می‌دهد که سرگرمی های ماجراجویانه‌ای داشته باشید و از تورهای مختلف استفاده کید. هزینه تورها بر اساس موقعیت و امکاناتی که دارد ارزیابی می‌شود که از 25 دلار الی 60 دلار متغیر است.

سفر به تونگا

زندگی در تونگا

کشور تونگا در نزدیکی ساموا و نیوزیلند قرار دارد و تنها کشور پادشاهی محسوب می‌شود که در منطقه اقیانوس آرام قرار گرفته است این کشور در لیست کشورهایی است که تحت حمایت انگلیس بوده‌اند و مشخص است که این کشورها به واسطه موقعیت آب و هوایی که دارند بررسی می‌شوند. این کشور در گذشته در لیست کشورهای تحت حمایت انگلیس قرار داشته است و وضعیت استقلال این کشور بهبود داشته و مشخص است که شرایط جغرافیایی در این کشور بر اساس منابع معدنی بررسی می‌شود.فردی که در تونگا کار می‌کند باید خود را برای ماهی در حدود 3195 TOP آماده کند. TOP واحد پول تونگا است و ارزش متوسطی دارد به طوریکه در خصوص وضعیت درآمدزایی افراد می‌تواند نقش بهتری داشته باشد در هر صورت این کشور توانسته وابسته به موقعیت علمی اقتصادی که دارد برای افراد یک سری شغل ها را فراهم سازد شغل‌هایی که می‌تواند به وابسته موقعیت گردشگری افراد مورد توجه و یا عدم توجه قرار بگیرد. این کشور در سال‌های اخیر در زمینه شغل های صنعتی بسیار عالی عمل کرده است و موفق بوده است.متوسط دستمزد ساعتی در این کشور به صورتی است که شخص باید نوع کار و میزان سختی کار را تا حد زیادی مشخص کرده باشد.

زندگی در تونگا

مهاجرت به تونگا

آمار مهاجرانی که از طریق سرمایه گذاری وارد کشور تونگا می‌شوند در حدود 30 درصد بیشتر از سایر افراد است در واقع این افراد ورود به بخش صادراتی را گسترده‌تر کرده‌اند و مشخص است که موقعیت صادراتی در این کشور خوب و قابل دفاع است. صادرات در کشور تونگا بیشتر در زمینه ماهی و دانه وانیل است به طوریکه در سه سال گذشته 21 کارخانه تولید و صادرات وانیل در جزایر مختلف کشور تونگا تأسیس شده است و همین رویکرد نیروی کار در این راستا را گسترده‌تر کرده است مشخص است که وضعیت مهاجرتی در این کشور به نسبت سال های گذشته پیش بینی شده است.بررسی رضایت در بخش های مختلف مهاجرتی سبب می‌شود موقعیت خوب اقتصادی رویت شود چنین سیاستی سبب می‌شود که اقتصاد این کشور بر اساس دوره های رضایتمندی نیز زیر سوال برود. در این کشور میزان رضایت در زمینه رویکردهای مهاجرتی بیش از 30 درصد اعلام شده ست یعنی زیرساخت کشور تونگا برای مهاجرت درست است و دولت از نظر قانونی مانعی برای این بخش نمی‌بیند . به این ترتیب مشخص است که رضایت در سایر بخش ها باید بررسی و ترتیب اثر داده شود. وضعیت رضایتمندی در کشور تونگا به واسطه موقعیت اقتصادی که دارد پیش بینی می‌شود .

مهاجرت به تونگا

تحصیل در تونگا

دانشگاه ملل یک دانشگاه مسیحی در کشور تونگا است که دارای شعب زیادی در کل دنیا است و برنامه هایی برای بیش از 70 زبان زنده دنیا ارزیابی کرده است این دانشگاه به واسطه موقعیت ارزان اقتصادی خود شناخته شده است. در ابتدا نام این دانشگاه پاکو بوده است که امروزه به دانشگاه ملل تغییر کرده است.این موسسه فضای آموزشی برای دوره‌های کارشناسی و بالاتر را وابسته به 7 کالج خود دنبال کرده است یک سری دروس مراقبت های بهداشتی و علوم انسانی و مطالعات بین المللی برای این دانشگاه وابسته به موقعیت علم و فناوری ارزیابی می‌شود به طور کلی مرکز بسیج دانشجویی و همینطور برنامه های اصلی این دانشگاه دسته بندی شده است.مهندسی کشاورزی در کشور تونگا به سه گرایش دنبال می‌شود این شرایط دقیقا در ایران نیز رویت شده است. اولین گرایش آب است و به طور کلی در ارتباط با رویکردهای مشخصی ارزیابی می‌شود از سوی دیگر در این رشته افراد یاد می‌گیرند چطور می‌توانند گرایش های تحصیلی را بررسی کنند.  از این گرایش ورود به بخش زمین شناسی و گیاه شناسی و ساخت تجهیزات موضوع پر اهمیت محسوب می‌شود.طراح سیستم دقیق در لاین کشاورزی برای این رشته تحصیلی اهمیت زیادی دارد به طور جدی مشخص است که تحقیقات لازم برای این موقعیت بررسی‌هایی داشته است. مدارک لازم برای این بورسیه تحصیلی بیشتر در زمینه‌های خاصی رویت می‌شود. افراد باید مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد داشته باشند که البته باید در رشته های مرتبط باشد و معدل عالی نیز برای این بخش لحاظ شود.

تحصیل در تونگا