x
مشاوره:021 43000 021

سفر به آمریکا

سفر به آمریکا، تحقق رویای بسیاری از گردشگران به سفر به یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان است. ایالات متحده آمریکا کشوری متشکل از 50 ایالت است که در شمال قاره آمریکا واقع شده است و نشانه پنجاه ستاره بر روی پرچم آمریکا حاکی از تعداد ایالت‌­های این کشور است. شبه جزیره آلاسکا در شمال غربی که از سه طرف با اقیانوس منجمد شمالی  هم مرز است و جزیره هاوایی در غرب ایالات متحده امریکا واقع در اقیانوس آرام  شمالی، که تحت اداره ایالات متحده هستند،  محدوده مرزی آمریکا را گسترش می دهد. جمعیت این کشور بیش از 325 میلیون نفر است. از شهرهای بزرگ ایالات متحده، می­توان به این شهر ها اشاره کرد: کلانشهر بین المللی نیویورک در ساحل اقیانوس اطلس قرار دارد و مرکز مالی و فرهنگی کشور است. پایتخت ایالات متحده آمریکا شهر واشنگتن دی سی  است، کلانشهری در شرق کشور است و شیکاگو در شمال شرق برای معماری­های مدرنش شناخته شده است. در غرب کشور لس آنجلس در ساحل اقیانوس آرام  شمالی واقع است و هالیوود که برای فیلمسازی مشهور است و مورد علاقه مسافران در سفر به آمریکا است.
 معروف‌ترین ایالت­های آمریکا، کالیفرنیا، فلوریدا، تگزاس، واشنگتن، میشیگان، و هاوایی هستند. ایالت تگزاس بعد از آلاسکا وسیع ترین ایالت است. کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت کشور با بیش از 39 میلیون نفر (طبق آمار 2018)، و ایالت وایومینگ کم جمعیت ترین است. زبان رسمی 31 ایالت آمریکا، زبان انگلیسی است و زبان اسپانیایی دومین زبان این کشور است. دین مسیحیت در ایالات متحده بیشترین پیرو را نسبت به بقیه دین­ها دارد. بیش از سه چهارم آمریکایی ها به عنوان مسیحی شناخته می شوند. کمی بیش از نیمی از آنها به عنوان پروتستان و حدود 23 درصد به عنوان کاتولیک شناخته می شوند، و حدود 2 درصد ادیان دیگر هستند. ارز اصلی ایالات متحده و قلمروهای آن بر اساس قانون اساسی ایالات متحده از سال1792، دلار ایالات متحده است که با نماد $ نشان داده­ می­شود.
 

جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف آمریکا - go2tr

جنوب ایالت کالیفرنیا فرهنگ خود را دارد و لس آنجلس مرکز اصلی از این منطقه منحصر به فرد است. دیدنی های لوس آنجلس شامل شهری پر زرق و برق، همراه با دیدنی­های هالیوود، بورلی هیلز و bel air که متعلق به فرهنگ موسیقی پاپ است.

توریسم سلامت در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- توریسم سلامت در آمریکا - go2tr

شرکت گردشگری پزشکی در ایالات متحده با بیش از 10 سال تجربه در ارائه خدمات در امور مسافرتی پزشکی در طی 8 سال گذشته با شاخص های رضایت بیماران توسط بیمارستان های پیشرو این کشور، بیش از 13 میلیون دلار درآمد داشته است. بیمارستان­های سرویس دهنده به مسافران سفر به آمریکا، پیشگام

توریسم مذهبی در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- توریسم مذهبی در آمریکا - go2tr

مسیحیت بزرگترین دین در ایالات متحده است.

جاذبه های طبیعی در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- جاذبه های طبیعی در آمریکا - go2tr

یکی از مکان­هایی است که بازدیدکنندگان را برای مناظری شگفت­انگیز جذب خود می‌­کند. بازدید از دیوارهای صخره­ای که تا افق بی پایان کشیده­ شده و اعماق ناشناخته آن، یکی از نکات برجسته در سفر به آمریکا است.

مکان های تاریخی در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- مکان های تاریخی در آمریکا - go2tr

نیواورلئان با دیگر شهرهای جنوبی کاملا تفاوت دارد. این شهر ترکیبی از فرهنگ هایی با تأثیرات قوی از فرهنگ­های فرانسه و اسپانیا، و جزایر کارائیب است. غذاهای مدیترانه­ای و creole، موسیقی جاز و معماری فرانسوی، این شهر را از همه شهرهای دیگر جدا کرده و آن را به یک مقصد عالی برای گشت و گذار دوستداران سفر به آمریکا در آخر هفته تبدیل نموده­است.

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در آمریکا - go2tr

سالانه جشن­ها و فستیوال­های زیادی در آمریکا صورت می­گیرد که در سفر به آمریکا می­توانید از آن­ها دیدن کنید.

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- نمایشگاه ها و کنفرانس ها در آمریکا - go2tr

هر سال صد نمایشگاه برگزیده در آمریکا برگزار می­گردد که مورد علاقه بازدیدکنندگان سفر به آمریکا می‌­باشد.

تورهای تفریحی یک روزه آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- تورهای تفریحی یک روزه آمریکا - go2tr

در سفر به آمریکا از تورهای روزانه آن استفاده کنید.

سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به آمریکا - go2tr

با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران و آمریکا امکان سفر زمینی به آمریکا  وجود ندارد. جهت سفر به امریکا به غیر از راه هوایی می­توانید مسیر زیر را دنبال کنید و احتمال دارد هزینه سفر به آمریکا را کمتر کند.

فصول مناسب سفر به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- فصول مناسب سفر به آمریکا - go2tr

تمام طول سال بهترین زمان سفر به امریکا  است، اگر چه در فصل زمستان در سواحل شرقی، برف انبوه و بارش زیاد می تواند به توقف پروازها منجر شود. ولی به طور کلی، مناطق جنوبی گرم تر و خشک تر از شمال است، اما در فصل طوفانی در هر زمان از ژوئن تا نوامبر، طوفان می تواند به ایالات جنوبی، از جمله فلوریدا، ضرباتی وارد کند.

هتل های آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- هتل های آمریکا - go2tr

به گفته str، تعداد اتاق‌های موجود در هتلهای ایالات متحده به بیش از 5 میلیون عدد رسیده ­‌است.

ویزای توریستی آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- ویزای توریستی آمریکا - go2tr

مراحلی که متقاضی سفر به آمریکا برای گرفتن ویزای توریستی باید دنبال کند...

پروازها از ایران به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- پروازها از ایران به آمریکا - go2tr

در حال حاضر برای مسافران ایرانی سفر به آمریکا، از طریق کشورهای اروپایی و عربی و ترکیه پرواز انجام می­‌گیرد. از کشورهای عربی، شرکت­ هوایی الاتحاد، خط هوایی امارات، و شرکت قطر ایرویز حمل و نقل مسافران ایرانی را انجام می‌­دهند که بلیت آمریکا یا بلیط نیویورک را از آنها می­ توانید تهیه کنید.

آب و هوای آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- آب و هوای آمریکا - go2tr

آب و هوا در ایالات متحده آمریکا و همچنین در آلاسکا و هاوایی به شدت متفاوت است. به طور کلی، تابستان در دشت ها و ایالت های جنوبی گرم و مرطوب است، در حالی که جنوب غربی بسیار گرم و کاملا خشک است.

وسایل ضروری برای سفر به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- وسایل ضروری برای سفر به آمریکا - go2tr

یکی از ضروریات اولیه سفر، همراه داشتن کیف است. از این کیف می­توانید برای حمل پول نقد، مدارک مهم شناسایی مثل پاسپورت و ویزای مسافرتی، و کارت‌های بانکی و نقشه راه استفاده کنید.

خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو-خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در آمریکا  - go2tr

اکثر بانک ها برای یک شخص خارجی، که هیچ موقعیتی در ایالات متحده ندارد، حساب بانکی باز نمی کند، اما معمولا امکان پذیر است. شما باید چندین بانک را چک کنید و ممکن است یک حساب بانکی ایالات متحده را فقط با مدارک شناسه شما (گذرنامه، احتمالا مجوز رانندگی) و یک آدرس ایالات متحده باز کنید. 

بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در آمریکا - go2tr

برنامه های بهداشتی تحت حمایت­های دولتی یا ملی به ندرت برای بازدیدکنندگان سفر به آمریکا، پوشش مناسبی را برای صدمات و بیماری هایی که در ایالات متحده رخ می دهد،  فراهم می کند، به همین دلیل است که بیمه های پزشکی مسافرتی مهم است.

اجاره اتومبیل در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- اجاره اتومبیل در آمریکا - go2tr

- کرایه ماشین برای تردد بین شهرها در آمریکا نسبتا گران است.

خطرات احتمالی برای گردشگران در آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- خطرات احتمالی برای گردشگران در آمریکا - go2tr

بر اساس رتبه بندی کشورها از لحاظ امن ترین و خطرناک ترین ، ایالات متحده امن ترین کشور در رتبه 51ام در جهان است. بقیه دنیا شاید این درک را از ایالات متحده دارند که کشور امنی نیست ولی درست مانند اروپا، ایالات متحده هم کشور امنی است.

بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به آمریکا

موسسه اعزام دانشجو- بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به آمریکا - go2tr

قبل از هر سفر بایستی واکسن های معمولی شامل واکسن سرخک، اوریون و سرخجه، را استفاده کرده باشید. این واکسن­ همان mmr می­‌باشد.