x
مشاوره رایگان:021 43000 021

سفر به کانادا

سفر به کانادا یک مسافرت دلپذیر برای گردشگران است، زیرا دارای بسیاری از شگفتی های منحصر به فرد می­باشد. کانادا یک کشور آمریکای شمالی است که از ایالات متحده همسایه جنوبی آن، به سمت قطب شمال در شمال کشیده شده است. 5 شهر از شهرهای بزرگ و معروف کانادا، تورنتو، مونترال، ونکوور، اتاوا و کبک هستند. تورنتو بزرگترین شهر کانادا مرکز استان انتاریو است. دومین شهر کانادا، مونترال فرانسوی زبان است. سومین شهر، ونکوور در ساحل غربی کانادا واقع در استان بریتیش کلمبیا و چهارمین شهر، اتاوا پایتخت کانادا، و کبک واقع در استان کبک که بیشترین آنها فرانسوی زبان هستند و در سواحل شرقی می‌­باشد. سرزمین های بزرگ بیابانی کانادا شامل پارک ملی در کوه های راکی است. این کشور به نام کشور آبشارهای نیاگارا، که یک گروه معروف از آبشارهای عظیم می­باشد، معروف است.
 
جمعیت کانادا حدود 35 میلیون نفر است. زبان رسمی مردم کانادا زبان انگلیسی است که 60 درصد مردم کانادا، انگلیسی زبان و حدود 20 درصد فرانسوی زبان و بقیه به زبان های دیگر صحبت می کنند. واحد پول کانادا دلار کانادا است. تورنتو، مرکز استان انتاریو، یک شهر بزرگ کانادایی در امتداد ساحل شمال غربی انتاریو است که مقصد بسیاری از گردشگران سفر به کانادا می­‌باشد. این شهر بزرگ دارای مراکز اقتصادی بسیار پرجنب وجوش و ساختمان هایی عظیم و آسمان خراش هایی مدرن است که برج CN از همه برجسته تر است. تورنتو همچنین فضاهای سبز زیادی دارد، از پارک های منظمی مثل پارک ملکه تا پارک وسیع High Park. در تور تورنتو می توانید از جاهای دیدنی تورنتو و مسیرهای پیاده روی و امکانات ورزشی آن استفاده کنید و باغ وحش های آن را از نزدیک ببینید.
 
 

جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف کانادا

موسسه اعزام دانشجو-جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف کانادا-go2tr

در سفر به کانادا با بهشت جاذبه‌های گردشگری آشنا می‌­شوید و از آب و هوای مطبوع آن لذت می­برید. کانادا مناظر طبیعی بسیار چشمگیر و متنوعی دارد و جلوه های پیشرفت این کشور در ساختمان ها و معماری مدرن آن قابل مشهود است.

توریسم سلامت در کانادا

موسسه اعزام دانشجو-توریسم سلامت در کانادا-go2tr

در طی چند سال گذشته، بسیاری از مقامات کانادایی درباره اهمیت توسعه صنعت گردشگری پزشکی کانادا صحبت کرده اند. آنها در تلاشند تا یک جریان درآمد اضافی برای موسسات پزشکی دولتی و خصوصی خود، ایجاد کنند. 

توریسم مذهبی در کانادا

موسسه اعزام دانشجو-توریسم مذهبی در کانادا-go2tr

در سفر به کانادا جاذبه های بسیاری برای گروه هایی که علاقمند به سفر مذهبی هستند، وجود دارد. کلیساهای جامع تاریخی و معابد و اماکن مقدس ملی در انتظار کسانی است که به دنبال یک سفر معنوی و آموزش های مذهبی هستند.

جاذبه های طبیعی در کانادا

موسسه اعزام دانشجو-جاذبه های طبیعی در کانادا-go2tr

باغ butchart دارای چندین باغ پرگل و محوطه سازی‌های بسیار منحصر به فرد در آمریکای شمالی است. این باغ ها سالانه تقریبا یک میلیون بازدید کننده را جذب خود می­کنند و شامل مکان های مختلفی برای ناهارخوری و سایر فعالیت های سرگرم کننده می­باشد.

مکان های تاریخی در کانادا

موسسه اعزام دانشجو-مکان های تاریخی در کانادا-go2tr

نگاهی به ساختمان های نمادین در کانادا که به تعجب و شگفتی بازدیدکننده سفر به کانادا می‌انجامد، به نوبه خود بر ساختارهای معماری آینده تأثیر می‌گذارد.

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در کانادا

موسسه اعزام دانشجو-فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در کانادا-go2tr

کالگری استمپد یکی از بزرگترین (و ثروتمندترین) rodeo در جهان است. جشنواره کالگری در ماه  ژوئن، سالانه بیش از یک میلیون نفر علاقمندان سفر به کانادا را در طول سال جذب می کند، بسیاری از ستاره‌های هنری در این جشنواره شرکت می‌کنند. ورزش گاوسواری یا rodeo یک ورزش رقابتی است که ریشه آن از شیوه های کاری گله داران اسپانیایی است.

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در کانادا

موسسه اعزام دانشجو-نمایشگاه ها و کنفرانس ها در کانادا-go2tr

سالانه صدها نمایشگاه بین المللی در زمینه‌های تجارت، هنر،  مد، و صنایع گوناگون در شهرهای مختلف کانادا برگزار می­شود. در سفر به کانادا می­توانید لیست نمایشگاه ها که با زمان مسافرت شما مطابقت دارد را پیداکنید و در زمان سفر خود از آنها بازدید نمایید و از آخرین دستاوردها بهره ببرید.

تورهای تفریحی یک روزه کانادا

موسسه اعزام دانشجو-تورهای تفریحی یک روزه کانادا-go2tr

برای بازدید آبشارهای نیاگارا حرکت از ونکورآغاز می‌شود. در سفر به کانادا بهترین زمان برای بازدید از آبشار نیاگارا ماه های ژوئن تا اوت در فصل تابستان است. میانگین دما حدود40 است و وجود مه و وزش باد می­توانند این منطقه را خنک تر کنند.

سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به کانادا-go2tr

برای سفر به کانادا از طریق مسافرت دریایی باید خود را به اروپا برسانید. خط دریایی هلند – امریکا  holland america line یکی از کروزهای مناسب و مورد علاقه خانواده‌­ها است.

فصول مناسب سفر به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-فصول مناسب سفر به کانادا-go2tr

کانادا کشوری با وسعت زیاد است و به همین علت، شرایط آب و هوایی مناطق مختلف آن در سفر به کانادا با هم بسیار متفاوت است. به طور مثال در یک ماه سال، آب و هوای شهر تورنتو با آب و هوای ونکوور در همان ماه بسیار فرق می‌کند.

هتل های کانادا

موسسه اعزام دانشجو-هتل های کانادا-go2tr

در صورت تمایل به استفاده از هتل می‌توانید از هتل هایی که تور کانادا پیشنهاد می دهد، استفاده نمایید.

ویزای توریستی کانادا

موسسه اعزام دانشجو-ویزای توریستی کانادا-go2tr

در حال حاضر برای علاقمندان سفر به کانادا، ویزای توریستی کانادا با عنوان ویزای مولتی کانادا صادر می‌شود که بنابر اعلام وب سایت سفارت کانادا برای مدت ۵ سال، صادر می‌گردد.

پروازها از ایران به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-پروازها از ایران به کانادا-go2tr

بلیت کانادا و بلیط تورنتو در زمان­های خلوتی به نرخ های پایین تری می‌رسد بنابراین بلیط ارزان تورنتو را در این زمان ها می‌توانید بیابید، ولی اصولا میانگین بلیط رفت و برگشت تورنتو با هواپیما گران است.

آب و هوای کانادا

موسسه اعزام دانشجو-آب و هوای کانادا-go2tr

زمستان های کانادا سرد و طولانی هستند و در مناطق شمالی این کشور می­تواند بی­رحم باشد.

وسایل ضروری برای سفر به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-وسایل ضروری برای سفر به کانادا-go2tr

شما برای هر شرایط آب و هوایی در سفر به کانادا، نیاز به لباس های متنوع خواهید داشت. حتی در تابستان ممکن است چند روز بارانی باشد و یا زمانی که در کوه ها و طبیعت می گذرانید، هوا خیلی سرد می‌شود.

خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در کانادا

موسسه اعزام دانشجو-خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در کانادا-go2tr

سیستم بانکی کانادا دارای معتبرترین بانک ها در جهان بوده و در طول سالها توانسته اند هرگونه بحران مالی را پشت­سر بگذارند. بانک‌های کانادا و سیستم بانکی این کشور بسیار قابل اعتماد است.

بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در کانادا

موسسه اعزام دانشجو-بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در کانادا-go2tr

ون هزینه‌های درمانی در سفر به کانادا برای مسافران ایرانی زیاد است، گردشگران جهت مراقبت‌های درمانی بهتر است قبل از سفر به این کشور برای خود و خانواده و همراهان، بیمه مسافرتی مناسب خریداری کنند تا بتوانند با خیال راحت به سفر بروند.

اجاره اتومبیل در کانادا

موسسه اعزام دانشجو-اجاره اتومبیل در کانادا-go2tr

اگر در مسافرت کانادا همراه خانواده هستید، شاید اجاره خودرو مناسب باشد.در سفر به کانادا، کرایه خودرو از شرکت‌های معتبر کرایه خودرو امکان پذیر است و از طریق آنلاین یا حضوری می‌توان سفارش کرایه خودرو را انجام داد.

خطرات احتمالی برای گردشگران در کانادا

موسسه اعزام دانشجو-خطرات احتمالی برای گردشگران در کانادا-go2tr

کانادا برای گردشگران در سفر به کانادا، یک کشور امن است. بیشتر مناطقی که توریست ها از آنها بازدید می‌کنند به عنوان خانه‌های امن قلمداد می‌شوند.

بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به کانادا-go2tr

استفاده از غذا یا آب ناسالم در سفر می‌تواند باعث انتشار بیماری‌هایی مانند هپاتیت A شود. این بیماری باعث التهابات کبد شده و در بعضی از کشورها دیده می­شود. در صورت تمایل با مرکز بهداشت مربوطه در شهر اقامت خود مشاوره کنید. در مصرف آب و غذای خود در سفر به کانادا مراقبت های لازم را انجام دهید.