x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
آندورا

آندورا

کشور آندورا بسته به ارتفاع ، دارای آب و هوای آلپی ، قاره­ای و اقیانوسی است . ارتفاع بالاتر آن بدان معنی است که در زمستان به طور متوسط ​​بارش برفی بیشتر است و در تابستان کمی سردتر است. تنوع نقاط دیدنی ، جهت گیری­های مختلف دره­ها و تسکین بی­نظمی که از نظر اقلیم مدیترانه­ای است ، باعث می­شود این کشور دارای تنوع زیادی از ریزگردها باشد که مانع تسلط عمومی بر اقلیم کوهستانی می­شود. اقتصاد آندورا یک اقتصاد توسعه یافته و بازار آزاد رانده شده توسط امور مالی، خرده فروشی، و گردشگری است این کشور تولید ناخالص داخلی (GDP) ایالات متحده 3660000000 $ در سال­های گذشته داشته است و جذاب برای خریداران از فرانسه و اسپانیا به عنوان یک پورت رایگان بود ، آندورا همچنین اقامتگاه­های تابستان و توریستی زمستان، استراحتگاه فعال را توسعه داده است. آندورا با همکاری  با رئيس جمهور فرانسه و کاتولیک عنوان شرکت شاهزادگان دارای ساختار پارلمانی است . این ویژگی باعث می­شود رئیس جمهور فرانسه ، به عنوان مقام شاهزاده آندورا ، یک سلطنت منتخب باشد ، اگرچه با رأی مردم آندورران انتخاب نمی­شود.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Andorra عربی: أندورا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: دموکراسی پارلمانی
 • زبان های رایج: فرانسوی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: یورو آندورا معادل با 1.13 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00376
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 148
 • پایتخت: آندورا لا ولا
 • زبان های رسمی: پرتغالی- کاتالان
 • جمعیت: بیش از 76,965
 • منطقه زمانی: (GMT+1)
 • دامنه اینترنتی: ad.
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 3.013 billion USD

سفر به آندورا

آب و هوا در آندورا در پاییز بسیار دلپذیر است. باران­ها از ماه اکتبر آغاز می­شوند اما در ماه نوامبر بارش برف به دنبال آن است. متوسط ​​دمای پاییز در دامنه 5 تا 10 درجه سانتی گراد (41-50 درجه فارنهایت) است. نزدیک به پایان فصل احتمال یخبندان شب افزایش می­یابد. اسکی تقریباً همزمان امکان پذیر است. بازدید از دو ماه اول پاییز می­تواند به فعالیت­های نوع تابستان اختصاص یابد. والنورد بهترین مکان برای مسافرت خانوادگی در طول سفر خود به آندورا است. اسکی بازان در سرتاسر جهان برای لذت بردن از تفریحات اسکی و گردشگری در یک مکان خوشحال هستند. فعالیت­های زیادی برای تجربه در والنورد وجود دارد که مربوط به اسکی است اگر شما مایل به بازدید از آنجا هستید حتی برای گشت و گذار هم بی نظیر است. بزرگترین مجتمع آبگرم اروپا با ساختمان شیشه­ای هرمی واقع در پایتخت آندورا در سال 1994 محل استقرار خود در این کشور کوچک بود.

سفر به آندورا

زندگی در آندورا

ارتفاعات آندورا که از قله­های کوهستانی بلند و دره­های باریک تشکیل شده است ، از 6.500 تا 10،000 فوت (2000 تا 3000 متر) متغیر است. سهم بخش کشاورزی در اقتصاد محدود است و 0.5٪ تولید ناخالص داخلی را تشکیل می­دهد. این محصول اندک است و زمین­های زراعی آن فقط 5٪ از سطح کشور را نشان می دهد. محصولات اصلی مقادیر کمی چاودار ، گندم ، جو ، جو دوسر ، سبزیجات ، تنباکو ، گوسفند و گاو است. بنابراین ، بیشتر مواد غذایی باید وارد شود و این امر باعث می­شود اقتصاد در برابر تغییرات قیمت سوخت و مواد غذایی آسیب پذیر باشد. صنعت 9/9 درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می­دهد.

زندگی در آندورا

مهاجرت به آندورا

با توجه به مالیات شرکت­ها در آندورا ، شرکت­های اقامتی مشمول مالیات 10٪ در سود جهانی خود هستند. با این حال ، شرکت­هایی که بیشتر درگیر تجارت بین المللی هستند و دارایی­های نامشهود ، تجارت بین المللی و مدیریت مالی و فعالیت­های سرمایه گذاری را دارند ، ممکن است 80٪ کاهش مبنای مالیات را درخواست کنند. سود سهام و سود سرمایه ناشی از مشارکت­های واجد شرایط ممکن است معاف از مالیات باشد ، مشروط بر اینکه هدف انحصاری شرکت مدیریت منافع در اشخاص غیر مقیم باشد. سود سرمایه ناشی از دارایی­های غیر منقول مشمول نرخ­های بین 0 تا 15 درصد است. مزایای افتتاح یک شرکت در آندورا بیشتر به این دلیل است که شرکت­ها بسیار ناچیز هستند (10٪) و حتی می­توانند در صورت فعالیت­های صدور گواهینامه ، کاهش مالیات بر حق الزحمه پرداخت شده به غیر مقیم و عدم وجود مالیات ، از آن خارج شوند. در سود سهام و منافع پرداخت شده به غیر مقیم. مزیت دیگر این است که عدم وجود یک بانک مرکزی و واحد پول آن باعث می­شود هیچگونه کنترل ارز در هر صورت وجود نداشته باشد

مهاجرت به آندورا

تحصیل در آندورا

لیسانس مدیریت بازرگانی در آندورا متخصصان همه کاره­ای را قادر به اداره و مدیریت شرکت­ها و همچنین شروع کار خود می­کند.  دانش مربوط به ارتباطات ، فناوری­ها ، کارآفرینی ، ارزیابی عملکرد ، کیفیت و نوآوری و جهانی سازی بازار را در بر می­گیرد کمک­های مالی بین المللی تحرک مبلغ مالی است که دانشگاه آندورا برای ترغیب آنها به تحصیل ترم تحرک چهره به چهره در دانشگاه دیگری که UDA توافق نامه­ای را امضا کرده است به دانشجویان ارائه می­دهد. مدرک لیسانس پرستاری توسط آژانس کیفیت عالی آموزش عالی آندوران (AQUA) ارزیابی می­شود ، که کیفیت آن و شناخت اروپا را تضمین می­کند. گذر از این مطالعات به شما امکان می­دهد مدرک دولتی صادر کنید که توسط دولت آندورا لیسانس پرستاری صادر می­شود. مرکز بیمارستان آندورران یا CHA در شهر Escaldes-Engordany تنها بیمارستان آندورا است. از امکانات بیمارستان هم توسط پزشکان عمومی و هم خصوصی استفاده می­شود. سیستم مراقبت­های بهداشتی همچنین دارای یک مرکز بهداشتی درمانی ویژه ، 10 مرکز بهداشتی ، 54 داروخانه ، 203 پزشک است. 

تحصیل در آندورا