x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

تحصیل در آندورا

لیسانس مدیریت بازرگانی در آندورا متخصصان همه کاره­ای را قادر به اداره و مدیریت شرکت­ها و همچنین شروع کار خود می­کند.  دانش مربوط به ارتباطات ، فناوری­ها ، کارآفرینی ، ارزیابی عملکرد ، کیفیت و نوآوری و جهانی سازی بازار را در بر می­گیرد کمک­های مالی بین المللی تحرک مبلغ مالی است که دانشگاه آندورا برای ترغیب آنها به تحصیل ترم تحرک چهره به چهره در دانشگاه دیگری که UDA توافق نامه­ای را امضا کرده است به دانشجویان ارائه می­دهد. مدرک لیسانس پرستاری توسط آژانس کیفیت عالی آموزش عالی آندوران (AQUA) ارزیابی می­شود ، که کیفیت آن و شناخت اروپا را تضمین می­کند. گذر از این مطالعات به شما امکان می­دهد مدرک دولتی صادر کنید که توسط دولت آندورا لیسانس پرستاری صادر می­شود. مرکز بیمارستان آندورران یا CHA در شهر Escaldes-Engordany تنها بیمارستان آندورا است. از امکانات بیمارستان هم توسط پزشکان عمومی و هم خصوصی استفاده می­شود. سیستم مراقبت­های بهداشتی همچنین دارای یک مرکز بهداشتی درمانی ویژه ، 10 مرکز بهداشتی ، 54 داروخانه ، 203 پزشک است. خدمات خارج از بیمار و مراقبت­های اولیه عمدتاً توسط پزشکان در دفاتر تأمین اعتبار خصوصی انجام می­شود. حدود 25٪ از مردم برای استفاده از خدمات پزشکی در آنجا به خارج از كشور ، عمدتاً به فرانسه یا اسپانیا سفر می­كنند. مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی پیشرفته توسط آژانس کیفیت عالی آموزش عالی آندوران (AQUA) ارزیابی می­شود ، که کیفیت آن و شناخت اروپایی را تضمین می­کند. گذر از این مطالعات به شما این امکان را می­دهد که مدرک دولتی صادر شده توسط دولت آندورا را برای یک لیسانس در مدیریت تجارت دریافت کنید.

 

مشاوره تحصیل در آندورا
فهرست

تحصیل رایگان در آندورا

تحصیل رایگان در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کمک­های مالی بین المللی تحرک مبلغ مالی است، که دانشگاه آندورا برای ترغیب آنها به تحصیل ترم تحرک چهره به چهره در دانشگاه دیگری که UDA توافق نامه­ای را امضا کرده است به دانشجویان ارائه می­دهد.

 برنامه

برای درخواست کمک ، باید آن را در فرم تحرک مشخص کنید و اعلامیه اعطای کمک تحرک را پر کنید . این بیانیه دلالت بر این دارد که دانش آموز با مقررات حاکم بر اعطای کمک موافق است و به UDA اجازه می­دهد تا در صورت وجود این کمک را اعلام کند ، در صورت وجود ، و همچنین مبلغ و هدفی که برای آن در نظر گرفته شده است.

تصمیم در مورد اعطای کمک هزینه به عهده هیئت علمی دانشگاه آندورا است. این تصمیم پس از دریافت نامه قبولی از دانشگاه میزبان و پس از بررسی اینکه دانشجو شرایط مورد نظر را برآورده می­کند ، گرفته می­شود.

 

 

الزامات

برای درخواست کمک­های بین­المللی تحرک باید:

دانشجوی یک دوره آموزشی تنظیم شده در دانشگاه آندورا باشید.

حداقل 30 اعتبار اروپایی تأیید شده داشته باشید.

نداشتن کمک­های تحرک برای همان برنامه درسی که در آن درخواست شده است.

در طول ترم تحرک حداقل 24 اعتبار اروپایی ثبت نام کرده­اید.

تأیید بیش از 21 اعتبار (یا بین 12 تا 21 اعتبار برای دریافت 35٪ کمک هزینه.

 

بورسیه تحصیلی در آندورا

بورسیه تحصیلی در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که بتوانید در یک یا بیشتر از پروژه­های زیر ورود داشته باشید می­توانید بین 40 الی 70 درصد تخفیف شهریه در نظر بگیرید:

پروژه 1 در حال انجام بررسی سرمایه فکری بخش هتل­داری

هدف:

شناسایی و مطالعه عناصر سرمایه فکری هتل در بخش هتل­های اصولگرای آندورا ، با هدف ارائه پیشنهاد برای بهبود مدیریت شرکت­ها در این بخش.

یک مدل سرمایه فکری خاص برای این بخش پیشنهاد دهید.

اقدامات توسعه یافته:

جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده-ها در مورد سرمایه فکری بخش هتل آندران .

طراحی الگوی سرمایه فکری برای این بخش.

این پروژه در سال 2011 انجام شد و در طول سال تحصیلی 2019-2020 مجدداً به بهره­برداری می رسد.

پروژه 2 تکمیل شده بررسی سرمایه فکری دو حوزه اسکی بزرگ آندوران

هدف:

شناسایی و مطالعه عناصر سرمایه فکری بخش اسکی آلپ در اصول آندورا ، با هدف تهیه پیشنهاد برای بهبود مدیریت شرکت­ها در این بخش.

اقدامات توسعه یافته:

ارزیابی از اهمیتی که متخصصان به عناصر مختلفی که سرمایه فکری استراحتگاه­های اسکی آلپی را تشکیل می­دهند.

پروژه 3 بررسی رضایت مشتری از بخش هتل آندورانطرح پیشنهادی مدل رضایت

هدف:

برای شناخت رضایت مشتری از بخش هتلینگ آندوران و تهیه یک پیشنهاد مدل.

اقدامات توسعه یافته:

به دست آوردن داده­های رزرو.

تجزیه و تحلیل اولین داده­های به دست آمده از وب سایت تخصصی.

مشارکت اعضای GREF در سایر گروه­های تحقیقاتی

Josep Fortó و Rosa M. Mariño عضو انجمن حسابداری و مدیریت تجارت اسپانیا هستند.

اعتبار دانشگاه های آندورا و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های آندورا و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

Universitat d'Andorra (دانشگاه آندورا) که در سال 1997 تأسیس شده است ، یک موسسه آموزش عالی دولتی غیرانتفاعی است که در محله شهری کوچک سانت جولیا د لوریا (محدوده جمعیت 2500-9،999 نفر ساکن) واقع شده است. دانشگاه رسمیت یافته و یا شناخته شده رسمی توسط Departament d'Ensenyament Superior i Recerca ، Andorra (Departament of آموزش عالی و تحقیقات ، Andorra) ، Universitat d'Andorra (UdA) یک دانشگاه بسیار کوچک (محدوده ثبت نام uniRank: 1.000-1999 دانشجو) است. موسسه آموزش عالی. Universitat d'Andorra (UdA) دوره­ها و برنامه­هایی را ارائه می­دهد که منجر به دریافت مدارک تحصیلات عالی بطور رسمی شناخته شده از قبیل مدارک قبل از لیسانس (یعنی گواهینامه­ها ، دیپلم­ها ، مدرک کاردانی یا بنیاد) ، مدرک لیسانس ، مدرک کارشناسی ارشد در چندین زمینه تحصیلی می­شود. 

رتبه کشور 

1

رتبه جهانی 

7499

 

 

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در آندورا

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اطلاعاتی در مورد آزمون ورودی برای دانشگاه آندورا وجود ندارد اما مراحل پذیرش و ثبت نام از سوی سایت رسمی دانشگاه آندورا از قرار زیر است:

برای دانشجویان دانشگاه Universita Oberta de Catalunya (UOC):

مراحل ثبت نام برای افراد خاص در آندورا

مراحل ثبت نام به شرح زیر است:

دانشجویانی که در دوره لیسانس UDA ثبت نام نکرده­اند ، باید به عنوان دوره­های تازه سازی ، در قالب پیشنهادات ادامه تحصیل در این موضوعات ثبت نام کنند .

را پر کنید در  فرم ثبت نام  در وب سایت از UDA پیدا شده است.

دانش آموزان UOC هنگام پر کردن فرم پیش ثبت نام ،  باید در بخش نظرات اضافی ، دانش آموزان UOC را نشان دهند که برنامه درسی UOC را که در آن ثبت نام کرده­اند ، نشان دهند.

روال درخواست دسترسی به دانشگاه آندورا

تشخیص دسترسی  به تحصیلات تکمیلی باید  از وزارت مسئول آموزش عالی انجام شود.

روال مربوط به درخواست لیسانس

بعد از اینکه دسترسی به تحصیلات لیسانس تشخیص داده شد و موضوعات تعیین شده در برنامه سفر به تصویب رسید ، لازم است ثبت نام برای کارشناسی مربوطه را از طریق فرم پیش ثبت نام رسمی کنید.

پیش ثبت نام باید در بخش نظرات اضافی مشخص شود: "درجه دو برابر UdA-UOC". ثبت نام­های مقدماتی با این نظر با تمام اعتبارات ارائه شده بدون هزینه ثبت می­شوند. دانشجو باید هزینه­های مربوط به ثبت نام اول در دانشگاه آندورا را بپردازد.

 معادل سازی مدارک در آندورا

معادل سازی مدارک در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط معادل­سازی تحصیلی برای دانشجویان خارجی در آندورا رویت نشده است اما اطلاعات زیر بسیار ارزشمند خواهد بود:

الزامات

برای شرکت در یک برنامه بین­المللی تحرک مورد نیاز:

دانشجوی یک دوره آموزشی تنظیم شده در دانشگاه آندورا باشید.

حداقل 30 اعتبار اروپایی را در برنامه آموزشی تنظیم شده­ای که در UdA در حال مطالعه است تصویب کنید.

مطابق آیین­نامه دانشگاه مقصد باشید.

ثبت نام در UDA حداقل 24 اعتبار اروپایی در طول ترم

این وظیفه دانشجویان است که در مورد الزامات دسترسی به دانشگاه­های مقصد مشورت کنند. لطفا توجه داشته باشید که بسته به دانشگاه ، معیارهای پذیرش ممکن است تغییر کند. توصیه می­شود ، سطح مورد نیاز زبان­ها را بررسی کنید.

 

مراحل ثبت نام در یک برنامه بین­المللی تحرک:

  1. بررسی، همراه با هماهنگی از مطالعات،دانشگاه که با آن شرایط UDAبه انتخاب دانشگاه میزبان و آگاهانه در مورد الزامات ورود
  2. پر کردنفرم تحرک خروجی برای دانش آموزان
  3. در صورت درخواستکمک­های تحرک، فرم را مشخص کنید .

4- یک نامه بنویسید.

5- اعتبار را با هماهنگی مطالعات انجام دهید.

  1. پرداختهزینه تحرک رااز طریق مدیریت علمی انجام دهید ، انتخاب روال 100020 - سپرده تحرک  هزینه بازپرداخت مگر اینکه دانشجو بدون دلیل فقط از تحرک خودداری کند.

ثبت نام در دانشگاه مقصد باید در UDA انجام شود. قیمت شهریه­ای که دانشجو باید بپردازد با قیمت اعتبار UdA مطابقت دارد.

  1. ثبت نام یک بار پذیرفته می‌شود:

مستندات مورد نیاز دانشگاه میزبان

ویزا کشور مقصد

بیمه درمانی بین­المللی

اجازه اقامت و جستجوی محل اقامت

خوابگاه در آندورا

خوابگاه در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خوابگاه دانشجویی در دانشگاه آندورا دارای دو بخش است که ظرفیت هر یک بسیار محدود بوده و موقعیت خوابگاهی نیز بر اساس شرایط شخص و سطح علمی وی ارزیابی می­شود اطلاعات دیگری در این راستا به دست ما نرسیده است. حدس بر این است که داشجوی بین­المللی می­بایست هزینه برای خوابگاه در نظر بگیرد.

امتیازات کارت دانشجویی در آندورا

امتیازات کارت دانشجویی در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

افرادی که کارت دانشجویی دانشگاه اندورا را دارند می­توانند از خدمات زیر استفاده کنند:

مزایا و تخفیف­های ویژه برای دانشجویان UdA

چهل نهاد و مؤسسه تجاری تعداد خوبی از مزایا و تخفیف­های ویژه را برای دارندگان کارت دانشگاه آندورا (UdA) ارائه می­دهند که اعضای جامعه دانشگاه به ویژه دانشجویان را مشخص می­کند. از طریق espais.uda.ad ، دانشگاه آندورا لیستی از تمام پیشنهادات تخفیف جمع آوری شده تا به امروز را نگه می­دارد.

تسهیلاتی که به شهرداری Sant Julià de Lòria و فروشگاه­های انجمن بازرگانان و کارآفرینان مربوط می­شود ، در چارچوب توافق نامه همکاری امضا شده با UDA تخفیف ارائه می­دهند. علاوه بر این ، بانک­های این کشور برای تأمین اعتبار شهریه دانشجویان دانشگاه آندورا شرایط ویژه­ای را ارائه می­دهند.

از طرف دیگر ، دانشجویانی که جزئی از یک خانواده بزرگ هستند از 50٪ تخفیف در شهریه دانشگاهی برای تحصیلات تنظیم شده در دانشگاه آندورا برخوردار می­شوند. برای درخواست تخفیف ، باید گواهی نامه معتبر خانواده بزرگی را صادر کنید که توسط دولت آندورا صادر شده یا به رسمیت شناخته شده باشد.

 

آزمایشگاه­ها

دانشجویان برای انجام کارآموزی به آزمایشگاه­های رایانه­ای دسترسی دارند. سیستم عامل مایکروسافت ویندوز 10 و مجموعه آفیس Office 2016 در رایانه­های آزمایشگاهی موجود است.

توجه مهم: داده­های جلسه در ویندوز 10 با راه اندازی مجدد دستگاه می­تواند حذف شود. مهم است که داده­هایی که می­خواهید نگه دارید .

 

خدمات موجود

در زیر لیستی از خدمات رایانه­ای ارائه شده به جامعه دانشگاه ارائه شده است.

مرجع صدور مجوز از دانشگاه آندورا

مخاطبین و تقویم­ها ( cic.uda.ad )

ایمیل ( mail.uda.ad )

پردیس مجازی ( campus.uda.ad )

فضاها ( espais.uda.ad )

سرور پرونده

دسترسی از راه دور VPN

شبکه بی سیم

 سرویس ورزشی UdA از طریق مرکز ورزشی Sant Julià de Lòria ، فرهنگ ورزش را در بین جامعه دانشگاه ترویج می­کند  ، و این امکان را برای دانشجویان ثبت نام شده در مقاطع تنظیم شده توسط UdA فراهم می­کند بلیط ویژه فصل دسترسی به امکانات استخر سرپوشیده و سالن بدنسازی است.

همچنین به کارمندان UDA دائم و موقت امکان عبور رایگان به امکانات استخرهای سرپوشیده و سالن بدنسازی را می­دهد ،کارت اختصاصی کاربران جامعه دانشگاه را که از امکانات ورزشی استفاده می­کنند مشخص می­شود.

مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

لیسانس پرستاری با در نظر گرفتن نیازهای متغیر بهداشتی جامعه ، افزایش سالمندی ، بروز بیماری­های جدید و افزایش بیماری­های مزمن طیف گسترده­ای از فرصت­های شغلی را ارائه می­دهد:

مدیریت مراقبت­های پرستاری در زمینه مراقبت­های بهداشتی

مدیریت ، ارزیابی و ارائه خدمات پرستاری با هدف ارتقاء ، حفظ ، بهبود سلامتی و پیشگیری از بیماری­ها و ناتوانی­ها.

تدریس ، مدیریت و تحقیق.

به عنوان یک حرفه تنظیم شده ، کارشناسی برنامه درسی پرستاری با مدیران فعلی اروپایی سازگار است و دارای 77 مدرک تحصیلات بالینی است. این مدرک در فرانسه مطابق با نشر Code de la santé ، هنر شناخته می شود.

 

 


لیسانس علوم کامپیوتر و لیسانس در مدیریت تجارت طیف گسترده­ای از فرصت­های شغلی را ارائه می­دهند. ما در یک جامعه کاملاً سازمانی و با حضور گسترده­ای از فناوری­های اطلاعاتی و ارتباطی زندگی می­کنیم ،که به متخصصان دارای مهارت فنی و انسانی نیاز دارد تا مشاغلی از قبیل موارد زیر را به عهده بگیرد:

رئیس IT برای شرکت­های کوچک و متوسط

رئیس پروژه­ها

تحلیلگر سیستم­های اطلاعاتی

مشاوره فنی در علوم کامپیوتر

طراحی و برنامه نویسی برنامه­های وب و موبایل

مدیریت پایگاه داده­ها ، شبکه­ها و سیستم­ها

مسئول امنیت سیستم­های اطلاعاتی

مربی در زمینه­های مرتبط با علم کامپیوتر یا تجارت

مدیریت تجارت

حسابدار

امور مالی / الف

حرفه­ای رایگان

حسابرس

مشاور تجارت

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در آندورا

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

دکترا بالاترین سطح دانشگاهی دانشگاه است ، خود را برای انجام حرفه پژوهشگر آماده می­کند و به یک حرفه­ای اعطا می­کند که امکان ارتقاء و رسیدن به حداکثر سطوح حرفه­ای را فراهم می­کند .

فرصت­های اصلی شغلی دکترا عبارتند از:

محقق یا استاد دانشگاه­ها و سازمان­های تحقیقاتی

متخصص در بخش­های تحقیق و توسعه در شرکت­ها

مشاور در شرکت­هایی که مهارت­هایی را که پزشک به دست می­آورد نیاز دارند: توانایی تجزیه و تحلیل ، تفکر منطقی ، خلاقیت و حل مسئله.

نویسنده و خالق محتوا برای شرکت­هایی که نیاز به ویرایش و ارتباط محتوای خود دارند.

مشخصات آموزش ارائه شده به فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد حقوق ، امکان دسترسی به حرفه حقوقی در آندورا را فراهم می­کند ، در شرایطی که توسط  آیین نامه حاکم بر الزامات دریافت گواهی استعداد مهارت در حرفه­ای تعیین شده است.  

همچنین مدرک کارشناسی ارشد حقوق نیز مهارت­هایی را برای فارغ التحصیلان حرفه­ای در حوزه­های دولتی و خصوصی و با محوریت ملی و بین­المللی در اختیار فارغ التحصیلان قرار می­دهد.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در آندورا

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مرکز بیمارستان آندورران یا CHA در شهر Escaldes-Engordany تنها بیمارستان آندورا است. از امکانات بیمارستان هم توسط پزشکان عمومی و هم خصوصی استفاده می­شود. سیستم مراقبت­های بهداشتی همچنین دارای یک مرکز بهداشتی درمانی ویژه ، 10 مرکز بهداشتی ، 54 داروخانه ، 203 پزشک است. خدمات خارج از بیمار و مراقبت­های اولیه عمدتاً توسط پزشکان در دفاتر تأمین اعتبار خصوصی انجام می­شود. حدود 25٪ از مردم برای استفاده از خدمات پزشکی در آنجا به خارج از كشور ، عمدتاً به فرانسه یا اسپانیا سفر می­كنند.

از سال 1997 ، وزارت بهداشت و رفاه آندورا با کارشناسان سازمان بهداشت جهانی از دفتر منطقه­ای اروپا برای تجدید نظر در سیاست­های مربوط به کیفیت آب آشامیدنی ، مدیریت مواد غذایی و زباله و یک برنامه بهداشت ملی و زیست محیطی همکاری کرده است. این رابطه به دلیل شیوع سل در بین سال­های 1989 تا 1993 ایجاد شده است. شیوع سل در داخل کشور باعث شد تا دولت کمیته­ای را برای پیشگیری از بیماری تشکیل دهد. این برنامه هنگامی موفقیت یافت که مشاوران WHO رویکرد جدیدی را برای درمان مهاجران و اجرای سیاست مدرسه ایجاد کنند.

گزارش شده است که تومورها ، بیماری­های قلبی و عروقی و تنفسی بیشترین مرگ و میر را در جمعیت آندوران نشان می­دهد. امید به زندگی دختران آندوران در مقایسه با 76.2 سالگی در مردان آندوران 82.9 سال سن دارد. نرخ تولد با نرخ متوسط ​​تولد 1.3 زایمان در هر زن بالاتر است. میزان مرگ و میر نوزادان در سال 2001 در هر هزار تولد 1.1 بوده است. وزارت بهداشت و رفاه در حال حاضر برنامه­ای را برای مقابله با سوء مصرف مواد مخدر ، الکل و دخانیات در دست ساخت.

در حالی که اقدامات احتیاطی بهداشتی خاصی برای آندورا توصیه نمی­شود ، هاری به طور گسترده­ای در داخل کشور وجود دارد و کسانی که معتقدند در معرض خطر بالای انقباض این بیماری هستند باید واکسیناسیون­های مناسب را در نظر بگیرند. کارت بیمه سلامت اروپا (EHIC) که در همه کشورهای اتحادیه اروپا پذیرفته می شود ، در آندورا صدق نمی­کند زیرا عضو اتحادیه نمی­باشد. بنابراین ضروری است که افراد غیر مقیم قبل از ورود ، یک بیمه نامه جامع بیمه پزشکی بخرند تا از هزینه­های غیرضروری پزشکی که ممکن است متحمل شوند ، بپرهیزند. 

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در آندورا

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بخش بانکی آندورا یکی از مهم­ترین صنایع اصول­گرایانه است. این بدان معنی است که تا حدودی بسیار تنظیم شده است و به عنوان یک ساکن جدید در آندورا ، پیدا کردن بانک نسبتاً آسان خواهد بود.

بانکداری در آندورا توسط پنج گروه بانکی کنترل می­شود:

آندبانک ،

بانکو Sabadell d'Andorra ،

کریتیت آندورا ،

مورا بانک

Vall Bancسابقا بانک خصوصی آندورا

بانک­ها در آندورا بر ارائه خدمات به مشتری محلی با حساب­های بانکی خرده فروشی و خدمات بانکی خصوصی برای ساکنین و بانکداری تجاری برای مشاغل محلی تمرکز می­کنند.

اگر می­خواهید برای اقامت در آندورا درخواست کنید ، داشتن یک حساب بانکی محلی ضروری است. این بدان معناست که بهتر است قبل از شروع روند ، یک حساب بانکی در آندروان باز شود.

این کار در هنگام پرداخت تمام هزینه­های انتقال به آندورا و تنظیم زندگی شما در اینجا مفید خواهد بود.

برای شروع بانک­داری در آندورا به چه چیزی نیاز دارید؟

شرایط لازم برای افتتاح حساب در اینجا تقریباً شبیه به سایر نقاط جهان است. برای باز کردن یک حساب بانکی در آندورا ، شاید لازم باشد نشان دهید:

گذرنامه معتبر یا شناسنامه ملی دیگر صادر شده توسط دولت.

اثبات آدرس فعلی

نامه مرجع از بانک فعلی شما.

اثبات فعالیت اقتصادی ، هم برای کسانی که خود اشتغالی دارند و هم کسانی که تمام وقت کار می­کنند.

اثبات منشأ دارایی.

اسناد اصلی توصیه می­شود.  لازم است که هر نسخه­ای برای یک بانک آندروان اسناد رسمی شود تا آنها را بپذیرد.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در آندورا

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه آندورا در لیست وزارت علوم قرار ندارد البته که این دانشگاه در جزییات تحصیلی خود شرایط تحصیل را بهتر از قبل ارزیابی کرده است اما شاید برخی از رشته­های تحصیلی هنوز در این دانشگاه دیده نمی‌شود و لزوم ورود به لیست وزارت علوم را شامل نشده است.

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در آندورا

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در آندورا یک دانشگاه دولتی دیده می­شود، که به دلیل نداشتن رشته پزشکی و همینطور دندانپزشکی نمی­تواند ورود به لیست وزارت بهداشت نماید البته که این دانشگاه در برخی از رشته­های تحصیلی خود سطح علمی بالایی را شامل شده است.

دانشگاه های برتر در آندورا

دانشگاه های برتر در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه آندورا یک موسسه فراگیر ، باز برای جامعه و بحث و گفتگو در زمینه ایده­ها است و دارای یک دانشگاه دانشگاهی کثرت ، منسجم و یکپارچه در جامعه است که به طور فعال در اداره این مؤسسه شرکت می­کند و به طور فعال برای آن کار می­کند برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار (SDG). آموزش­های ارائه شده و تحقیقاتی که در آنجا انجام شده ، کاملاً متمرکز بر نیازهای جامعه آندوران است. به طور کلی ، این دانشگاه با توجه به نتایج بررسی ارزش­های جهانی 2018 که توسط مرکز تحقیقات جامعه شناسی موسسه d'Estudis Andorrans انجام شده است ، به نهادی تبدیل شده است که در آن جمعیت آندورا بیشترین اعتماد را دارند.

با هدف معروف شدن دانشگاه آندورا به جامعه و به طور خاص برای جوانان پیش دانشگاهی در کشور ، هر ساله روز دانشگاه برگزار می­شود. در سال­های اخیر ، روز دانشگاه همچنین به عنوان روز دستیابی علم و فناوری در بین دانش آموزان دبیرستانی خدمت می­کند.

نظام آموزشی آندورا

نظام آموزشی آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آموزش ابتدایی

تحصیلات در آندورا ، که بین فرانسه و اسپانیا محاصره شده است ، با این واقعیت پیچیده است که این کشور ترکیبی از 3 فرهنگ بسیار متفاوت است.  مدارسی که اسپانیایی یا فرانسوی می خواهند خودشان را تأمین کنند. در این ساختار پیچیده آموزش پیروی از برنامه درسی اسپانیایی از 16 سالگی اجباری است. 16 سال تحصیلات ابتدایی 6 سال از برنامه 12 ساله را شامل می­شود.

آموزش متوسطه

از میانگین 5،500 کودک که در هر سال معین در مقطع ابتدایی ثبت نام کرده­اند ، کمتر از 47٪ افرادی که واجد شرایط بودن در یک دوره متوسطه شرکت می­کنند. در اینجا آنها این امکان را دارند که یک برنامه کلی ، یک برنامه فنی یا برنامه­ای را برای نیازهای ویژه دنبال کنند.


لیسانس در آندورا و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در آندورا

لیسانس مدیریت بازرگانی

لیسانس مدیریت بازرگانی متخصصان همه کاره­ای را قادر به اداره و مدیریت شرکت­ها و همچنین شروع کار خود می­کند. دانش گسترده­ای در مورد کلیه مناطق شرکت فراهم می­کند: حسابداری ، امور مالی ، بازاریابی ، منابع انسانی و غیره. و دانش مربوط به ارتباطات ، فناوری­ها ، کارآفرینی ، ارزیابی عملکرد ، کیفیت و نوآوری و جهانی سازی بازار را در بر می­گیرد.

مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی توسط آژانس کیفیت آموزش عالی اندوران (AQUA) ارزیابی می­شود ، که کیفیت آن و شناخت اروپایی را تضمین می­کند. گذر از این مطالعات به شما این امکان را می­دهد که مدرک دولتی صادر شده توسط دولت آندورا را برای یک لیسانس در مدیریت تجارت دریافت کنید.


    سطح اروپا:

چرخه اول EHEA

    روش:

چهره به چهره ، مخلوط یا مجازی

    بار تدریس:

180 اعتبار اروپایی

    مدت زمان:

6 ترم

    زبان­ها:

کاتالان و برخی از موضوعات به زبان انگلیسی

    تقویم­ها:

از سپتامبر تا ژوئن

لیسانس در آندورا و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در آندورا

لیسانس در آندورا و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

لیسانس علوم کامپیوتر ، متخصصان همه کاره­ای را در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات با پایه محکم دانش و مهارت در شبکه­های برنامه نویسی ، محاسباتی و ارتباطی آموزش می­دهد. این یک آموزش است که دانش آموز را قادر به طراحی و توسعه برنامه­های رایانه­ای و پیکربندی و مدیریت سیستم­های اطلاعاتی شرکت می­کند. علاوه بر این ، لیسانس دانش خود را برای دستیابی به مهارت­های مربوط به ارتباطات و سازماندهی و مدیریت شرکت ارائه می­دهد.

مقطع لیسانس علوم کامپیوتر توسط آژانس کیفیت عالی آموزش عالی آندوران (AQUA) ارزیابی می­شود ، که کیفیت آن و شناخت اروپا را تضمین می­کند. گذر از این مطالعات به شما این امکان را می­دهد که مدرک دولتی صادر کنید که توسط دولت آندورا برای لیسانس علوم کامپیوتر انجام می­شود.

 

  سطح اروپا:

چرخه اول EHEA

    روش:

چهره به چهره ، مخلوط یا مجازی

    بار تدریس:

180 اعتبار اروپایی

    مدت زمان:

6 ترم

    زبان­ها:

کاتالان و برخی از موضوعات به زبان انگلیسی

    تقویم ها:

از سپتامبر تا ژوئن

    

فوق لیسانس در آندورا و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در آندورا

فوق لیسانس در آندورا و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دو درجه UDA / UOC

آندورا و اسپانیا سازوکارهای مختلف سازگاری با منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) را دنبال کرده­اند. اولین دوره­های دانشگاهی آندورران (کارشناسی ارشد) مدرک­هایی با 180 اعتبار اروپایی است که نشان دهنده یک تعهد دانشجویی تمام وقت 2 الی سه ساله است ، در حالی که در اسپانیا اولین دوره­های دانشگاهی سازگار با EHEAمدارک تحصیلی برنامه­هایی است که مطالعه 240 اعتبار اروپایی ، به نمایندگی از تمام وقت 4 ساله دانشجو. در مورد دوره­های دوم ، در هر دو کشور به آنها درجه­های کارشناسی ارشد گفته می‌شود .

دانشگاه آندورا (UdA) و Universitat Oberta de Catalunya (UOC) توافق نامه دو درجه­ای را تعیین کرده­اند که برای درجه­هایی که آنها به طور مشترک برنامه­های ویژه ارائه می­دهند به منظور اجازه درجه دو به دانشجویانی که از قوانین آکادمیک پیروی می­کنند ، تعریف شده­اند.

دکترا در آندورا و شرایط اخذ پذیرش دکترا در آندورا

دکترا در آندورا و شرایط اخذ پذیرش دکترا در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برنامه دکتری دانشگاه آندورا با هدف آموزش محققان از طریق تحقق پایان نامه دکتری که شامل یک کار تحقیقاتی اصلی و منتشر نشده است که توسط دانشجوی دکتری تهیه شده و منجر به درجه دکترای دولتی توسط دانشگاه آندورا می‌شود.

این دوره حداقل  شش ترم تمام وقت سه سال و حداکثر (پنج سال) دارد. دانشجویان دکترا دارای یک مدیر پایان نامه هستند که در طول تحصیل در دوره دکتری کار خود را راهنمایی و نظارت می­کند. مدیر پایان نامه توسط دانشگاه آندورا منصوب شده و باید دارای مدرک دکترا ، تجربه در جهت پایان نامه موفق باشد و باید در زمینه مطالعات دانشجویان دکتری متخصص باشد.

زمینه­های تحصیل برای همه کسانی که ممکن است در توسعه اقتصادی و اجتماعی آندورا در بهبود کیفیت زندگی شهروندان خود نقش داشته باشند ، باز است. اولویت­های تحقیق عبارتند از اقتصاد ، آموزش ، زبان و بهداشت.

برنامه دکتری دانشگاه آندورا با برنامه پیگیری آن  که در نقاط عطف  در پایان هر سال ساخته شده و گزارش های پیگیری برای هر یک از ترم­ها ، نظارت و ارزیابی بین­المللی و ترویج تحقیقات چند رشته­ای مشخص می­شود.

 


    سطح اروپا:

چرخه سوم EHEA

    روش:

چهره به چهره یا مخلوط

    بار تدریس:

180 اعتبار اروپایی

    مدت زمان:

6 ترم

    زبان­ها:

کاتالان و انگلیسی

    تقویم­ها:

از سپتامبر تا ژوئن

 

برنامه دکتری دانشگاه آندورا (UdA) در سپتامبر 2009 آغاز شد. UDA به عنوان یک دانشگاه کوچک ، مجبور شد با حفظ معیارهای این کشور ، خود را مجدداً برای انطباق با واقعیت کشور معرفی کند. حداکثر کیفیت این چالش به لطف چهار ویژگی اساسی که برنامه دکترا در دانشگاه آندورا را تعریف می­کنند ممکن است:

برنامه چند رشته­ای

آموزش مهارت­های تحقیق

نظارت ساختاری: نقاط عطف و گزارش­های نظارت

نظارت و ارزیابی بین­المللی

اولویت­های تحقیق و برنامه دکتری عبارتند از:

آموزش

زبان


برنامه دکترا سه نکته پیگیری دارد:

برنامه ریزی ترم که توسط دانشجوی دکتری تهیه می­شود.

گزارش فعالیت­ها و نتایج تهیه شده توسط دانشجوی دکتری.

گزارش نیمه سالانه مدرس یا مدیر پایان نامه تهیه شده توسط مدرس یا مدیر پایان نامه

برای این که دانشجوی دکتری بتواند در ترم بعدی حرکت کند ، باید گزارش فعالیت­ها و نتایج ترم را ارائه کرده و گزارش مطلوبی را از مدرس یا مدیر پایان نامه بدست آورده باشد.

علاوه بر این ، در صورتی که ترم شامل یک نقطه عطف باشد ، باید آن را نیز به صورت مطلوب گذرانده باشد. پیشرفت ترم توسط کمیته تحقیق و دکترا تصمیم گیری می­شود  .

پزشکی در آندورا و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در آندورا

پزشکی در آندورا و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هدف کارشناسی پرستاری آموزش پرستار با مشخصات عمومی است که قادر به ارائه خدمات با کیفیت مستقیم و غیرمستقیم به افراد ، خانواده­ها ، گروه­ها ، جوامع و جمعیت است. دانش به دست آمده به شما امکان می­دهد مراقبت ، طراحی و مدیریت و هماهنگی را انجام دهید و به عنوان عضوی از حرفه عمل کنید. این مراقبت­ها با هدف ارتقاء ، حفظ و بازیابی سلامت ، جلوگیری از رفتارهای ناسالم و عادات زندگی و مراقبت از افراد بیمار انجام می شود.

مدرک لیسانس پرستاری توسط آژانس کیفیت عالی آموزش عالی آندوران (AQUA) ارزیابی می­شود ، که کیفیت آن و شناخت اروپا را تضمین می­کند. گذر از این مطالعات به شما امکان می­دهد مدرک دولتی صادر کنید که توسط دولت آندورا لیسانس پرستاری صادر می­شود.

    سطح اروپا:

چرخه اول EHEA

    روش:

حضوری

    بار تدریس:

180 اعتبار اروپایی

    مدت زمان:

6 ترم

    زبان­ها:

کاتالان و برخی از موضوعات به زبان انگلیسی

    تقویم­ها:

از سپتامبر تا ژوئن دانش آموزان برای انجام شبیه سازی­های بالینی با وفاداری بالینی ، آزمایشگاه­های پیشرفته­ای دارند . مانکن های روباتیک اجازه تعامل به دانشجویان را می­دهند و آنها می­توانند یاد بگیرند که در شایع­ترین موارد و همچنین پیچیده­ترین موارد رفتار کنند ، همین امر باعث می­شود آنها در طول دوره کارآموزی آماده­تر و ایمن­تر شوند. شبیه سازی­ها در فیلم ضبط می­شوند تا متعاقباً عملکرد هر دانش آموز تحلیل شود.

 UdA کمک می کند تا بخشی از هزینه­های ناشی از دوره­های آموزشی اجباری در خارج از کشور را تأمین کند.

 محتوای علمی در ساختار چهار حوزه پرستاری ، پرستاری متخصص، علوم پزشکی و حوزه پژوهش­های اجتماعی:

 میزان اشتغال فارغ التحصیلان پرستاری توسط UDA تقریباً 100٪ است .طبق بررسی شغلی که توسط AQUA در سال 2018 انجام شده است، شامل 30 اعتبار انتقال یافته در انگلیسی به منظور افزایش مهارت های ارتباطی دانش آموز در زبان و به ترویج تحرک بین المللی است.

 میزان اشتغال فارغ التحصیلان تقریباً 100٪ است .

 

دانشگاه آندورا عضو:

انجمن مدرسان دانشکده­های پرستاری کاتالانیا ، آندورا و جزایر بالئاریک (ADEIC)

همایش ملی روسای پرستاری (CNDE)

 

سانس کارشناسی ارشد پرستاری را از دانشگاه آندورا اخذ می­کنند ، می­توانند از جمله موارد دیگر به صلاحیت های زیر برسند:

 

رقابت­های CROSS-CURRICULAR

حداقل به زبان خودشان و به زبان انگلیسی از جمله تحلیل و گفتار ، شفاهی و کتبی ارتباط برقرار کنید.

با تهیه اطلاعات متناسب با نیازهای برقراری ارتباط سیال و امکان کار در تیم­های بین رشته­ای و یک شبکه با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید.

از استراتژی­هایی برای پیش بینی و حل مشکلات ، درگیری­ها و تغییرات در حوزه حرفه­ای استفاده کنید.

اطلاعات را بطور مستقل در یک محیط حرفه­ای جستجو ، مدیریت ، تحلیل و استفاده کنید.

بدانید که چطور باید از آنالیز و ترکیب استفاده کنید تا کارهای شخصی خود را سازماندهی و برنامه ریزی کنید.

با رعایت کد اخلاق و آیین نامه­های فعلی ، قادر به استفاده از فناوری­های اطلاعاتی در زمینه دانشگاهی و حرفه ای باشید.

از پیامدهای قانونی فعالیت­های حرفه­ای آگاه باشید.

بدانید که چگونه به طور مستقل یاد بگیرید ، به روز کنید و بتوانید دانش را به طور دائم عمیق­تر کنید.

دانش را مطابق با ارزش­های اخلاقی تفسیر و به کار گیرید.

 

رقابت­های ویژه

فرآیند پرستاری را با ارائه مراقبت­های فردی از طریق ارزیابی ، جمع آوری داده­ها و تدوین مشکلات و تشخیص پرستاران اعمال کنید.

روند پرستاری را ارزیابی کنید.

شیوه­های زندگی سالم را با اقداماتی در جهت ارتقاء سلامت ، پیشگیری از بیماری و آموزش بهداشت در مناطق مختلف سیستم بهداشت تشویق کنید.

مدیریت منابع در استفاده از پروتکل­ها و رویه­ها.

در موقعیت­های خاص از افراد مراقبت کنید.

امکان برقراری ارتباط و ارتباط با بیماران ، خانواده­ها ، گروه­ها و جوامع.

امکان شرکت در توسعه حرفه پرستاری.

به اصول و ارزش­های اخلاقی که حرفه و حقوق مردم را راهنمایی می­کند ، احترام بگذارید.

توانایی درک و فهم شخص به صورت جامع.

توانایی استفاده از مهارت­ها و فعالیت­های مناسب برای ارائه مراقبت بهینه.

توانایی رهبری ، مدیریت و کار در یک تیم طبق معیارهای کیفیت.

 

برنامه درسی کارشناسی پرستاری ، که در 11 ژوئیه 2018 در BOPA منتشر شد ، شامل 180 اعتبار اروپایی است که در:

103 اعتبار نظریه اروپا

77 اعتبار کارآموزی در اروپا آموزش بالینی می­ماند . اعتبارات کارآموزی در ترم­های 2 ، 4 و 6 توزیع می­شود تا کاربرد دانش ، مهارت­ها و نگرش­ها در موقعیت­های واقعی تسهیل شود.

دندانپزشکی در آندورا و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در آندورا

دندانپزشکی در آندورا و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رشته دندانپزشکی در آندورا یک رشته وابسته به موقعیت بهداشت و درمان است و رشته مخصوص دندانپزشکی در آندورا دیده نمی­شود و در نهایت تنها رشته مربوط به بخش بهداشت و درمان وابسته به رشته پرستاری ارزیابی شده است.

تخصص پزشکی در آندورا و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در آندورا

تخصص پزشکی در آندورا و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مدرک پزشکی پرستاری زنان و زایمان با هدف تربیت یک ماما ، که به عنوان یک متخصص مسئول شناخته می شود و در کنار زنان برای ارائه پشتیبانی ، مراقبت و مشاوره لازم در دوران بارداری ، به عنوان یک متخصص مسئول شناخته می­شود. زایمان و پورپریم و همچنین هدایت زایمان­ها تحت مسئولیت خودشان و ارائه مراقبت از نوزاد است. این مراقبت­ها شامل اقدامات پیشگیرانه ، ارتقاء و مراقبت از زایمان طبیعی ، تشخیص عوارض در مادر و کودک ، دسترسی به مراقبت­های پزشکی یا سایر مراقبت­های مناسب و اجرای اقدامات اضطراری است.

ماما نقش مهمی در مشاوره و آموزش بهداشت ، نه تنها برای زنان ، بلکه در بین خانواده­ها و جامعه نیز ایفا می کند. این کار باید شامل آموزش و آمادگی برای مادران قبل از تولد باشد و می­تواند به سلامت زنان ، سلامت جنسی یا تولید مثل و مراقبت از کودک گسترش یابد.


  • داشتن مدرک لیسانس پرستاری و یا معادل آن که در اصول آندورا به رسمیت شناخته شده یا تأیید شده باشد ، دارای تابعیت آندوران باشد یا دارای اجازه اقامت و کار باشد .
  • مراحل انتخابی را که توسط دانشگاه آندورا تعیین شده است گذرانده­اید. برای انجام این فرآیند، کمیته انتخابی متشکل از پنج عضو تشکیل شده است که مصاحبه انجام شده در مورد هر داوطلب ، سوابق تحصیلی آنها و برنامه درسی آنها را ارزیابی می­کند. در صورت گذراندن این بخش اول ارزیابی ، داوطلبان قسمت دوم را شامل می­شوند که شامل یک تست روانشناختی و یک تست زبان انگلیسی ، اسپانیایی و فرانسوی است.

برنامه درسی با 2 سال تحصیلی و دارای ساختار سالانه است.
برای به دست آوردن لیسانس کارشناسی ارشد پرستاری زنان و زایمان ، ماما ، شما باید 120 اعتبار اروپایی برنامه آموزشی را تصویب کنید که همه آنها اجباری است.

آموزش بالینی 70 درصد از کل آموزش را تشکیل می­دهد. این شیوه­های آموزش بالینی در خدماتی که به خدمات بهداشتی درمانی آندورران (SAAS) و در بیمارستان دانشگاه Arnau de Vilanova (Lleida) بستگی دارد انجام می­شود.

 

مدیر مرکز علوم بهداشت و آموزش: ویرجینیا Larraz Rada

رئیس دانشکده پرستاری: سارا اسوکه بولدی

مدرک لیسانس پرستاری زنان و زایمان از معلمان دارای تجربه علمی و حرفه­ای گسترده ساخته شده است.

علاوه بر این ، دایرکتوری دانشگاه آندورا به شما امکان می­دهد تا اطلاعات تماس کارمندان آموزشی ، فنی و اداری UDA را جستجو کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید.

تخصص دندانپزشکی در آندورا و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در آندورا

تخصص دندانپزشکی در آندورا و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تخصص دندانپزشکی در آندورا باید بر اساس اصول پذیرش ارزیابی شود اما اینطور که آمارها نشان می­دهد در این کشور موقعیت تخصص دندانپزشکی وجود ندارد و این رشته تحصیلی وابسته به کشورهای دیگر ارزیابی می شود به این معنی که اگر یک شخص از تبعه آندورا اگر بخواهد ورود به رشته پزشکی داشته باشد نیاز است که کشورهای همسایه را برای تحصیل انتخاب نماید مشخص است که تخصص دندانپزشکی برای این کشور دسته بندی­های وسیعی دارد و البته که پذیرش تخصصی دندانپزشکی برای آندورا می­بایست لازم به ارزیابی باشد.

رشته های غیر پزشکی در آندورا

رشته های غیر پزشکی در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

لیسانس دو دوره لیسانس علوم کامپیوتر و مدیریت تجارت

فرم پیش ثبت نام

درجه دو لیسانس در علوم کامپیوتر و مدیریت بازرگانی متخصصان چند منظوره را آموزش می­دهد و پایه و اساس کاملی از دانش و مهارت را در زمینه حرفه­ای در زمینه­های کاری حسابداری ، مالی ، بازاریابی ، منابع انسانی و فناوری­های اطلاعات به آنها می­دهد .برنامه نویسی ، محاسبات ، شبکه­های ارتباطی هدف اصلی این است که دانش دو رشته را ترکیب کنیم تا در کمترین زمان ممکن ، پروفایل­های حرفه­ای پیدا کنند که در بازار کار مورد نیاز و ارزش بیشتری قرار می­گیرند.

دانشجویانی که برنامه درسی را پشت سر می­گذارند ، دو مدرک لیسانس دولتی علوم کامپیوتر و لیسانس مدیریت کسب و کار صادر شده توسط دولت آندورا را اخذ می­کنند ، و هر دو توسط آژانس کیفیت آموزش عالی ارزیابی و اعتبار می­شوند.


    سطح اروپا:

چرخه اول EHEA

    روش:

چهره به چهره و مجازی

    بار تدریس:

276 اعتبار اروپایی

    مدت زمان:

8 ترم

    زبان­ها:

کاتالان و برخی از موضوعات به زبان انگلیسی

    تقویم­ها:

از سپتامبر تا ژوئن


 به دست آوردن درجه دوتایی با صرفه جویی قابل توجه در وقت ، به لطف این واقعیت که آنها دو موضوع بسیار مکمل هستند و این امکان وجود دارد که بتوانید آموزش چهره به چهره را با مجازی تلفیق کنید.

 این می­تواند به صورت حضوری و یا عملی انجام شود ، این امر باعث می شود تا مطالعات با سایر فعالیت­های حرفه­ای ترکیب شود.

 متخصصان سطح بالای پارچه­های تجاری که باعث غنی سازی تدریس می­شوند و دانشجویان را با دنیای حرفه ای مرتبط می­کنند.

 متخصصان سطح بالای پارچه­های تجاری که باعث غنی سازی تدریس می­شوند و دانشجویان را با دنیای حرفه ای مرتبط می­کنند.

 این دوره شامل یک ترم با موضوعاتی است که به زبان انگلیسی آموزش داده می­شود تا صلاحیت ارتباطی دانش آموز را در این زبان تقویت کنند و تحرک بین المللی را ترغیب کنند.


برنامه درسی دوره دکتری شامل 276 اعتبار است که در 8 ترم ساختار یافته است. این شامل موضوعات اجباری (252 اعتبار اروپایی) ، موضوعات اختیاری (12 اعتبار اروپایی) و اعتبار انتخاب آزاد (12 اعتبار اروپایی) است.

افراد دارای اختیاری و انتخابی آزادانه دانش را تسهیل می­کنند ، بین رشته­ای علمی را تحریک می­کنند و به مجموعه­ای از مهارت­های مکمل در افزایش تقاضا در بازار کار پاسخ می­دهند. دانش آموزان می­توانند طیف گسترده­ای را انتخاب کنند که به آن­ها امکان می­دهد برنامه سفر آموزشی خود را تعریف کنند.

خطرات احتمالی برای دانشجویان در آندورا

خطرات احتمالی برای دانشجویان در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


اخیراً حملات تروریستی در آندورا لا ولا صورت نگرفته است ، اما با توجه به اتفاقات اخیر در این بخش از اروپا ، نباید از آن­ها رد شد ، بنابراین شما باید هوشیار باشید و همیشه از محیط اطراف خود آگاه باشید.

هیچ تهدیدی از بلایای طبیعی وجود ندارد ، جدای از یک بهمن گاه به گاه که فقط هنگام اسکی در پیرنه می تواند یک تهدید باشد.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در آندورا

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مدرسه بین­المللی آلدوسا

Col-Legi International del Pirineu
آدرس: Poliesportiu de l'Aldosa
La Massana، Principat d'Andorra

نرخ شهریه سالانه: 750 یورو ، سپس 670 یورو در هر ترم. هزینه اضافی 140 یورو برای غذا و 150 یورو برای حمل و نقل.

این ترجمه به عنوان دانشکده بین­المللی پیرنه­ها " ، این یک مدرسه مستقل است که کلاس­هایی را از مهد کودک ، تا دبستان و دبیرستان ارائه می­دهد. این مدرسه توسط وزارت آموزش و علوم اسپانیا کاملاً مجاز است و برنامه درسی براساس برنامه ملی اسپانیا است. کلاس­های کاتالان ، انگلیسی و فرانسه نیز ارائه می­شود. گزینه مدرسه شبانه روزی نیز وجود دارد. محدودیت دانش آموزان محلی (آندورران) محدود است زیرا مدرسه با سیاست سختگیرانه ادغام و آموزش روبرو است.

CoIS  شورای بین المللی مدارس یک انجمن غیر انتفاعی مدارس بین­المللی و موسسات آموزش عالی فراهم می­کند که مجوز رسمی آموزش و پرورش، معلم و استخدام رهبری خدمات، لینک به آموزش عالی، کمک­های حکومت و کمک با موسس مدارس جدید است.


مراحل ورود و ثبت نام در مدرسه متفاوت است. فضا اغلب محدود است و ممكن است براساس ملیت به دانشجویان ترجیح داده شود. شهریه بر اساس استانداردهای محلی گران است ، اما استانداردهای بالایی از یادگیری را ارائه می­دهد ، به اندازه کلاس­های کوچکتر ، امکانات درجه یک و فوق برنامه می­پردازد. در برخی مدارس امکانات شبانه روزی موجود است ، اما بیشتر آن­ها کلاس­های روزانه را ارائه می­دهند.

طبق قانون ، دانش آموزان باید تا 16 سالگی در مدرسه شرکت کنند ، سه سیستم مدرسه وجود دارد: آندورران ، فرانسوی و اسپانیایی. آنها به ترتیب زبان کاتالانی ، فرانسوی و اسپانیایی به عنوان زبان اصلی آموزش استفاده می­کنند. مدارس توسط مقامات آندورران ساخته و نگهداری می­شوند .

چاپ مقالات علمی در آندورا و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در آندورا و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

همه ساله ، دانشکده بین المللی دکترا دانشگاه آندورا (UDA) دوره­های تحقیقاتی مختلفی در قالب روش­های چاپ مقالات طراحی می­کند که به عنوان یک آموزش عرضی و با هدف افراد دارای مدرک دانشگاهی سیکل اول انجام می­شود.

شرایط دسترسی

مدرک دانشگاهی در سطح آندورا در سطح 2 یا بالاتر از چارچوب آموزش عالی آندوران شناخته شده است.

دوره­ها

روش تحقیق اعتبار اروپایی

تکنیک­های ارزیابی کمی و کیفی  اعتبار اروپایی

مالکیت معنوی ، اختراعات ثبت شده و سایر قوانینی که برای تحقیق کاربرد دارد

فناوری­های اطلاعات و ارتباطات اعتبار اروپایی

انگلیسی تخصصی:  English IV اعتبار اروپایی

ارتباط علمی  اعتبار اروپایی

 

گروه تحقیقاتی اقتصاد مالی (GREF) دانشگاه آندورا در سال 2008 و با هدف ترویج تحقیقات در حوزه تجارت ایجاد شده است ، به منظور تولید و انتشار دانش و راهکارهای مفید. برای کل ساختار اقتصادی

اهداف گروه تحقیق عبارتند از:

دارایی­های نامشهود در مدیریت یک شرکت را شناسایی و طبقه بندی کنید.

یک الگوی سرمایه فکری متناسب با نوع سازمان ایجاد کنید.

سرمایه انسانی سازمان­ها را مطالعه کنید.

کیفیت خدمات سازمان­ها را مطالعه کنید.

یادگیری سازمانی و ارتباط آن با ایجاد دانش را مطالعه کنید.

رضایت مشتریان در بخش هتل­ها را تحلیل کنید.

شرکت در آزمون های بین المللی در آندورا

شرکت در آزمون های بین المللی در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه آندورا با  هدف ارائه دانش عمومی ابتدایی و میانی عمومی از زبان و فرهنگ پرتغالی ، با دوره های Cam ofes - Instituto da Cooperação e da Língua ، IP ،  زبان پرتغالی با هدف ارائه دانش عمومی ابتدایی و میانی عمومی از زبان و فرهنگ پرتغالی ، متناسب با سطح چارچوب مرجع اروپا برای زبان­ها (CEFR).

این دوره­ها به ویژگی­های عمومی زبانی نوع اروپایی زبان پرتغالی پرداخته و به منظور دستیابی و توسعه سطح ابتدایی و میانی درک مطلب ، بیان نوشتاری و بیان شفاهی در موقعیت­های ارتباطی روزمره می­پردازد. با توجه به محتوای فرهنگی ، هدف این است که دانش آموز جنبه­های اساسی ارتباطی و عملی پرتغالی را بفهمد و تعمیق دهد: اشکال درمانی ، عبارات مشترک. و همچنین در جنبه­های اصلی فرهنگ پرتغال از طریق ادبیات ، موسیقی ، نمادها ، تاریخ و جغرافیای پرتغال.

گیرندگان دوره

این فعالیت هم در جامعه دانشگاه و هم برای افراد علاقه­مند بالای 16 سال انجام شده است.

ارزیابی و اعتبار

امتحانات جزئی و آخر هم خواهد بود.

دانشجویان آموزش تنظیم شده که دوره ارزشیابی دوره را می­گذرانند ، می­توانند 3 اعتبار اروپایی انتخابی رایگان را تشخیص دهند.

برنامه

شروع: اکتبر /
پایان فوریه: فوریه / ژوئن

این کلاس­ها با برنامه­های زیر در دانشگاه آندورا برگزار می­شود:

سطح A1.2:  سه شنبه و پنجشنبه از 5 بعد از ظهر تا 6.30 بعد از ظهر

سطح B1.2: سه شنبه و پنجشنبه ، از ساعت 6.30 تا 8 عصر

دسترسی ، پیش ثبت نام و ثبت نام

دسترسی: باید 16 سال قبل از شروع دوره باشد. دانشجویان جدید ملزم به گذراندن آزمون سطح قبل از ثبت نام هستند.

پیش ثبت نام و ثبت نام برای نیمسال دوم: تا 5 فوریه 2020.

قیمت: 45 € 75٪ تخفیف برای دانشجویان آموزش تنظیم شده و برای کارکنان دانشگاه آندورا

کنفرانس های علمی در آندورا

کنفرانس های علمی در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

از سال تحصیلی 2008-2009 ، دانشکده بین المللی دکترا دانشگاه آندورا همه ساله اقدام به برگزاری سمینار تحقیقاتی می­کند. هدف اصلی این سمینارها ایجاد یک انجمن دائمی است که در آن گروه­های مختلف و دانشجویان دکترا بتوانند به صورت آموزنده ، کار و اهداف خود را توضیح دهند و کارکنان غیر تحقیق می­توانند زمینه­های مختلفی را که در آن فعالیت می کنند .

این سمینارها با هدف کارکنان پژوهش ، کارکنان تدریس ، دانشجویانی که به تحقیقات علاقه نشان می­دهند و عموم مردم که می­خواهند در حوزه­های تحقیقاتی دانشگاه بشناسند یا شرکت کنند.

سمینار پژوهشی آینده:

3 ژوئیه 2020

 

در سال 2006 ، اولین کنفرانس تحقیقاتی عمومی  دانشگاه آندورا به بهره برداری رسید . در آن تاریخ اولین گروه­های تحقیقاتی دانشگاه ایجاد شده و پایه­های برنامه دکتری  دانشگاه آندورا گذاشته شد  که در سپتامبر 2009 آغاز شد.

برنامه تحقیق عمومی چارچوبی است که در آن فعالیت­های پژوهشی سال­های آینده توسعه خواهد یافت. این ابزاری است با هدف ترویج ، هماهنگی و پخش فعالیت­های پژوهشی دانشگاه آندورا. این برنامه شامل پنج برنامه عملی ، پنج اقدامات ساختاری و چهار اقدام مکمل است.

در چارچوب برنامه تحقیق عمومی ، از سال 2006 چندین تیم در حال حاضر پروژه­های تحقیقاتی را در زمینه­هایی مانند یادگیری مجازی ، امنیت در انتقال داده یا زبان کاتالانیا توسعه داده­اند. در حال حاضر چهار گروه تحقیقاتی فعال  وجود دارد:

گروه تحقیقاتی میان رشته­ای در آموزش و پرورش  (GRIE)

گروه پژوهش در زبان  (GREL) ایجاد شده در 2007

گروه تحقیقاتی علوم بهداشتی و خدمات بهداشتی و درمانی  (GRCS) ایجاد شده در سال 2008

گروه تحقیقاتی اقتصاد مالی  (GREF) ایجاد شده در سال 2008

جشن های دانشگاه ها در آندورا

جشن های دانشگاه ها در آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

از جشنواره­های اسکی گرفته تا جشنواره­های موسیقی و حتی یک جشنواره دلقک ، در اینجا جشنواره و جشن های پر ارزش برای بازدید در دانشگاه­های آندورا وجود دارد .

بانوی روز Meritxell.

جشنواره بین المللی جاز آندورا .

جشنواره افق.

آندورا لا ولا فستا بزرگ.

جشنواره بین المللی Narciso Yepes.

گردهمایی باغبانان.

 

آخرین ویرایش: 2020-05-19 02:50:29 65