x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به آندورا

با توجه به مالیات شرکت­ها در آندورا ، شرکت­های اقامتی مشمول مالیات 10٪ در سود جهانی خود هستند. با این حال ، شرکت­هایی که بیشتر درگیر تجارت بین المللی هستند و دارایی­های نامشهود ، تجارت بین المللی و مدیریت مالی و فعالیت­های سرمایه گذاری را دارند ، ممکن است 80٪ کاهش مبنای مالیات را درخواست کنند. سود سهام و سود سرمایه ناشی از مشارکت­های واجد شرایط ممکن است معاف از مالیات باشد ، مشروط بر اینکه هدف انحصاری شرکت مدیریت منافع در اشخاص غیر مقیم باشد. سود سرمایه ناشی از دارایی­های غیر منقول مشمول نرخ­های بین 0 تا 15 درصد است. مزایای افتتاح یک شرکت در آندورا بیشتر به این دلیل است که شرکت­ها بسیار ناچیز هستند (10٪) و حتی می­توانند در صورت فعالیت­های صدور گواهینامه ، کاهش مالیات بر حق الزحمه پرداخت شده به غیر مقیم و عدم وجود مالیات ، از آن خارج شوند. در سود سهام و منافع پرداخت شده به غیر مقیم. مزیت دیگر این است که عدم وجود یک بانک مرکزی و واحد پول آن باعث می­شود هیچگونه کنترل ارز در هر صورت وجود نداشته باشد.اوضاع اقتصادی در اصولگرایی به طور سنتی عالی بوده است ، اما بحران مالی و مسکن کشور را در وضعیت پیچیده­تری قرار داده است. دو منبع اصلی درآمد ، وظیفه تمبر و مالیات بر محصولات مصرفی به دلیل افت قابل توجه تقاضا ، به شدت کاهش یافت. 

مشاوره مهاجرت به آندورا

مهاجرپذیری آندورا

مهاجرپذیری آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رشد مهاجرپذیری در آندوا در سال 2020 روند بهتری داشته است مشخص است که رویکرد مهاجرپذیری در این کشور در سال­های اخیر به دلیلی فضای سرمایه­گذاری و ثبت شرکت بهبود داشته است. از سوی دیگر آندورا در لیست کشورهایی قرار دارد که سهام بین المللی را نیز به رشد رسانده است. از سوی دیگر جمعیت مهاجرپذیری در آندورا توانسته سبب شود موقعیت رشد اقتصادی بهبود داشته باشد.

  • جمعیت فعلی آندورا در سال 202077.265 نفر است که نسبت به سال 2019 0.16 درصد افزایش یافته است .
  • جمعیت آندورا در سال 201977142 نفر بوده است که نسبت به سال 2018 افزایش 0.18٪ داشته است .
  • جمعیت آندورا در سال 201877006 نفر بوده است که نسبت به سال 2017 0.01٪ افزایش داشته است .
  • جمعیت آندورا در سال 201777001 نفر بوده است که نسبت به سال 2016 38٪ کاهش داشته است .

آمار مهاجران به آندورا

آمار مهاجران به آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سهام بین­المللی مهاجرت تعداد افرادی است که در کشوری به غیر از کشورهایی که در آن زندگی می­کنند متولد شده­اند. این شامل پناهندگان نیز می­شود. داده­های مورد استفاده برای برآورد سهام بین المللی مهاجران در یک زمان خاص ، عمدتا از سرشماری جمعیت بدست می­آید. این تخمین­ها از داده­های مربوط به جمعیت متولد خارجی گرفته شده است - افرادی که در یک کشور اقامت دارند اما در کشور دیگری متولد شده اند. هنگامی که اطلاعات مربوط به جمعیت متولد خارجی در دسترس نباشد ، از داده­های مربوط به جمعیت خارجی - یعنی افرادی که تابعیت یک کشور غیر از کشوری است که در آن ساکن هستند - به عنوان تخمین استفاده می­شود. پس از تجزیه اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 ، افراد ساكن در یكی از كشورهای تازه استقلال یافته كه در دیگری به دنیا آمدند ، به عنوان مهاجران بین­المللی طبقه­بندی شدند. تخمین موجودی سهام مهاجران در کشورهای تازه استقلال یافته از سال 1990 براساس سرشماری سال 1989 اتحاد جماهیر شوروی است. برای کشورهایی که اطلاعاتی در مورد سهام بین­المللی مهاجرت حداقل برای دو نقطه در زمان دارند ، از درون یابی یا برون یابی برای تخمین سهام مهاجرین بین المللی در 1 ژوئیه سال­های مرجع استفاده شده است. برای کشورهایی که تنها یک مشاهدات دارند ، تخمین برای سال­های مرجع با استفاده از نرخ تغییر در سهام مهاجر در سال­های قبل یا بعد از مشاهده واحد در دسترس بدست آمده است. از مدل برای تخمین مهاجران برای کشورهایی که فاقد داده بودند استفاده شد. 

آمار مهاجرت آندورا برای سال 2015 42،082.00 بود که نسبت به سال 2010 افت 19.16٪ داشته است .

آمار مهاجرت آندورا برای سال 2010 52.053.00 بوده است که نسبت به سال 2005 افزایش 3.49٪ داشته است .

آمار مهاجرت آندورا برای سال 2005 50298.00 بود که نسبت به سال 2000 افزایش 34/19٪ داشته است .

آمار مهاجرت آندورا برای سال 2000 42146.00 بود که نسبت به سال 1995 4٪ افزایش داشته است .

میزان رضایت مهاجران به آندورا

میزان رضایت مهاجران به آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آندورا مسیری را برای بازگشت و هماهنگی اقتصاد با سایر نقاط جهان انتخاب نکرده است. با وجود تعدیل سیستم مالیاتی و قوانین اقتصادی خود با استانداردهای OECD ، آن­ها همچنان در سطح مالیات برای شرکت­ها و افراد همچنان رقابتی هستند. در عوض ، اقتصاد اکنون فرصت­های بیشتری را نسبت به گذشته امضا می­کند زیرا با امضای چندین معاهده ممانعت از پرداخت مالیات مضاعف با اسپانیا ، فرانسه ، پرتغال ، لوکزامبورگ و سایر موارد در انتظار است.

علاوه بر معاهدات مالیاتی متعدد ، آندورا نیز در حال انجام توافق نامه همکاری با اتحادیه اروپا است. این به معنای عضویت در اتحادیه اروپا نیست ، اما بسیاری از مزایای بالقوه مانند جریان آزاد کالاها ، تبدیل شدن به یک عضو کامل شینگن (همانطور که از نظر فنی از قبل ترانزیت رایگان وجود دارد) و به طور بالقوه حتی یک مبادله رایگان دانشجو ، کار و کار بسیار آرزو می­شود.

همه این تحولات به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری روی آندورا تأثیر مثبت خواهد گذاشت. مطمئناً این رشد آهسته تر از بعضی از "کشورهای در حال توسعه" با مالیات کمتر مانند خاورمیانه یا بعنوان برخی از مکان­های دریایی مالی دریای مدیترانه در گذشته است ، با این حال بسیار پایدار خواهد بود. این واقعیت که آندورا به شدت با استانداردهای مبارزه با پولشویی رعایت می­کند و از همان ابتدا BEPS و مواد مورد نیاز OECD را اجرا می­کند ، باعث می­شود آن را برای آینده آماده سازی کند و شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاران فراهم کند.

راحت‌ترین روش مهاجرت به آندورا

راحت‌ترین روش مهاجرت به آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ثبت شرکت در آندورا راحت­ترین روش محسوب می­شود 

شرکت­های اندورا می­توانند به صورت یک شرکت محدود دولتی (SA) یا شرکت محدود (SL) شرکت کنند. 

Societat Limitada : حداقل 3،000 یورو سرمایه دارد و باید کاملاً پرداخت شود. حداقل تعداد سهامداران دو نفر است و وسیله نقلیه مناسبی برای مشاغل کوچک و متوسط ​​محسوب می­شود.

Societat Anónima : حداقل سرمایه 60،000 یورو مشترک و پرداخت شده است. این می­تواند از سه سهام­دار تشکیل شود به همین دلیل است که توسط مشاغل بزرگ انتخاب می­شود.

مادامی که شرکت­ها ثبت شده باشند شخصیت حقوقی متمایز از اعضای خود دارند.

 

جلسه عمومی بدنه عالی شرکت­ها است و کلیه تصمیمات لازم راجع به شرکت مانند اصلاح آئین نامه ، تصویب حساب­های سالانه ، انتصاب و حذف مدیران ، تحول ، ادغام ، انحلال می­گیرد. مجمع عمومی همچنین سیستم مدیریت عادی شرکت را منصوب و تأسیس می­کند.

 

علاوه بر این شرکت­ها می­توانند به عنوان کارآفرینی فردی مشارکت ایجاد کنند یا تجارت خود را سامان دهند . در یک مالکیت تنها ، اختیارات مجمع عمومی توسط شریک منحصر به فرد حفظ می­شود ، در حالی که در مشارکت­ها توسط شرکای عمومی اداره می­شود.

 


 هر شرکت باید از یک دفتر ثبت شده در آندورا تجارت کند. هنگامی که این شرکت به ثبت رسیده است ، باید مجوز فعالیت خود را در منطقه­ای که دفتر ثبت آن واقع شده است ، اعمال کند. 

 

مراحل ثبت نام در آندورا به اسناد زیر نیاز دارد: یک برنامه در مورد رزرو نام ،اسامی اشخاص حقوقی که در آندورا باید به زبان کاتالانیا نوشته شوند) ، درخواست اختلاط (از جمله فعالیت­های انجام شده سازمان ، اهداف ، مبالغ برای برنامه­ریزی شده سرمایه­گذاری ، برنامه­های توسعه ، جزئیات مربوط به شرکای استراتژیک آن ، برنامه ریزی منابع ، شکل تجارت اتخاذ شده ، درخواست مجوز برای ورود به شرکت.

 

پس از دریافت مجوز ورود به شرکت ، یک کارنامه عمومی توسط یک دفتر اسناد رسمی اندوراساخته می­شود و در نتیجه شرکت در ثبت تجارت ، ثبت می­شود. 

 
 

مزایای افتتاح یک شرکت در آندورا بیشتر به این دلیل است که شرکت­ها بسیار ناچیز هستند (10٪) و حتی می­توانند در صورت فعالیت­های صدور گواهینامه ، کاهش مالیات بر حق الزحمه پرداخت شده به غیر مقیم و عدم وجود مالیات ، از آن خارج شوند.

مزیت دیگر این است که عدم وجود یک بانک مرکزی و واحد پول آن باعث می­شود هیچگونه کنترل ارز در هر صورت وجود نداشته باشد.

 

اوضاع اقتصادی در اصولگرایی به طور سنتی عالی بوده است ، اما بحران مالی و مسکن کشور را در وضعیت پیچیده­تری قرار داده است. دو منبع اصلی درآمد ، وظیفه تمبر و مالیات بر محصولات مصرفی به دلیل افت قابل توجه تقاضا ، به شدت کاهش یافته است.

روش‌ های مهاجرت به آندورا

روش‌ های مهاجرت به آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در روش­های مهاجرت به آندورا می­توانید روش­های سرمایه گذاری و کاری را انتخاب کنید البته در این روش­ها میزان سرمایه شما دسته بندی می­شود به طوری که رویکرد سرمایه­ای مشخصی دنبال شود. وضعیت سرمایه گذاری شما در آندورا در صورتی که بتوانید نوع سرمایه را مشخص سازید ارزیابی می­شود.

 

مهاجرت سرمایه گذاری به آندورا

مهاجرت سرمایه گذاری به آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

از سال 2012 اصلاحات اقتصادی متعددی برای جذب سرمایه گذاری خارجی و شرکت­هایی که مایل به ایجاد در آندورا هستند تصویب شده است. آندورا 100٪ برای سرمایه خارجی و مالکیت باز است. هیچ محدودیتی در هیچ بخش وجود ندارد بنابراین سرمایه گذاری در آندورا آسان است.

قیمت املاک و مستغلات آندوران در سال­های رکود اقتصادی اسپانیا از سال 2008 تا 2013 به طرز چشمگیری کاهش یافته است. از آن زمان به این مرحله رسیده­اند که هرگونه سرمایه گذاری را بسیار جذاب می کند و با افتتاح اقتصاد آندوران ، اقتصادی آرام در اسپانیا شکل می‌گیرد و به طور کلی انتظار می­رود افزایش تقاضا از کشورهایی مانند فرانسه ، انگلیس ، روسیه و حتی قیمت­های چین به ویژه در بازار فوقانی با نرخ پایدار افزایش یابد.

واقعیت این است که سرمایه گذاری مستقیم بیشتر خارجی منجر به افزایش تقاضا برای مسکن خواهد شد زیرا ماده در آندورا در پشت هر تشکیل شرکت لازم است حتی اگر این به معنای ثبت شرکت کوچک در یک خانه خصوصی باشد. خانه یا آپارتمان خصوصی مورد نیاز است و تقاضا افزایش می­یابد. سرانجام ابتکارات بی شماری دولت آندوران برای جذب گردشگر و تجارت شروع به تأثیر در بازار محلی آپارتمان­ها می­کند و با وجود نوسانات فصلی ، شاهد روند به ثبات و رشد پایدار در بازار املاک و مستغلات هستیم.

 


اگر در نظر دارید سرمایه گذاری شرکت­های بین­المللی مستقر در آندورا را تأمین کنید ، تأسیس یک شرکت ویژه مدیریت مالی بسیار جذاب است زیرا در زیر دسته 2٪ مالیات شرکت قرار می­گیرد. بنابراین سرمایه­گذاری از آندورا در سطح بین­المللی همچنین از مزایای منحصر به فرد آن است.

 

مهاجرت از طریق ازدواج به آندورا

مهاجرت از طریق ازدواج به آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

چگونه در آندورا ازدواج کنم؟

بسیاری از افراد درباره احتمال ازدواج در آندورا سؤال می­کنند. هرچند که این امکان وجود دارد ، اما اسناد و مدارک لازم برای پشتیبانی از درخواست جواز ازدواج وجود دارد. لطفا توجه داشته باشید که حداقل یکی از طرف­های قرارداد باید ساکن باشد و این شامل اقامت منفعل می­شود.

 

 

مستندات مورد نیاز: این موارد باید در کشور صادر شده باشد و قانونی شود ، هرکدام باید ترجمه رسمی داشته باشند اگر به زبان کاتالان ، اسپانیایی یا فرانسوی نباشد: (لطفا توجه داشته باشید که انگلیسی برای اهداف این درخواست ازدواج ترجمه نشده است. )

گذرنامه یا هویت ملی دو طرف

شناسنامه برای هر دو طرف.

گواهی عدم مانع برای هر دو طرف.

گواهی اقامت یا ثبت نام ، که در آن شما در حال حاضر ساکن هستید.

برای ساکنان آندورا: کارت اقامت مهاجرت.

اگر قبلاً ازدواج کرده باشید ، یک پرونده / گواهی رسمی طلاق را نشان می­دهد.

هنگامی که اداره ثبت تأیید کرد که اسناد ارائه شده صحیح است ، به طور معمول چند روز بعد ، شما باید هر دو به ثبت احوال رفته تا اعلامیه قصد ازدواج را امضا کنید.

پس از اینکه ثبت کننده کلیه الزامات قانونی را مورد بررسی قرار داده است ، جزئیات قصد یکبار تأیید در اعلامیه ازدواج روزنامه رسمی آندورا منتشر می­شود.

پس از گذشت 15 روز از انتشار در روزنامه رسمی اصولگرایی آندورا بدون هیچ گونه مانع و اعتراض به متقاضیان از توانایی خود در ازدواج تحت مجوز شخصاً مطلع می­شود.

از آن لحظه متقاضیان می­توانند با یک مجلسی که برای ازدواج انتخاب شده است تماس بگیرند و روز و زمان برای جشن ازدواج مدنی (توسط کلیسا یا اداره ثبت احوال) ترتیب دهند. این کار فقط پس از صدور مجوز ازدواج قابل انجام است.

اگر ظرف شش ماه پس از صدور مجوز ، ازدواج صورت نگیرد ، مجوز منقضی می­شود.

مهاجرت از طریق تولد به آندورا

مهاجرت از طریق تولد به آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کودکی که در آندورا به دنیا آمده است به واسطه تولد در خاک آندوران اگر پدر و مادر در آندورا به دنیا آمده باشند و در زمان تولد در آنجا زندگی می­کردند ، یا اگر والدین هم بدون تابعیت باشند و یا از هویت ناشناخته­ای برخوردار باشند.

  • فرزند والدین خارجی ممکن است با تولد در آندورا تابعیت آندوران را بدست آورد ، اگر در زمان تولد یکی از والدین 10 سالاقامت دائم در آندورا را گذرانده باشد.

كودكی كه در خارج از كشور به واسطه­ی پدر و مادر آندوران كه در خارج از كشور نیز متولد شده است می­تواند پس از اقامت در آندورا ، تابعیت آندوران را بدست آورد.

با نزول ، نوه­های شخصی از ملیت آندوران می­توانند تابعیت آندوران را پس از اقامت حداقل 18 سال در آندورا ، به دست بیاورند.

با طبیعی سازی برای خارجی که 20 سال به طور دائم در آندورا زندگی می­کند یا کسی که می­تواند تأیید کند که محل زندگی اصلی و دائمی وی 10 سال قبل از درخواست وی در آندورا بوده است و تمام آموزش­های واجب را در آندورا به سر می­برد به جز آن دوره­هایی که در خارج از آندورا برگزار شود.

مهاجرت پناهندگی به آندورا

مهاجرت پناهندگی به آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هفته گذشته اولین انتقال پناهندگان سوری از لبنان به آندورا به عنوان بخشی از یک پروژه راهروهای بشردوستانه توسط این کشور در کنار Comunità di Sant'Egidio بود.

هفته گذشته ، آندورا به عنوان بخشی از تفاهم نامه افتتاح راهروهای بشردوستانه به کشور ، از دو خانواده سوریایی خود از لبنان استقبال کرد. این دو خانواده با چهار پدر و مادر و سه فرزند در آندورا لا ولا و سانت جولیا دو لوریا زندگی خواهند کرد. 

 

این تفاهم نامه با امضای Comunità di Sant'Egidio و اصولگرایی آندورا به امضا رسیده است. Sant'Egidio در بیانیه­ای نوشت: 'پذیرش و ادغام به لطف حمایت از دولت آندورا و سخاوتمندی مجالس ، انجمن­ها و جامعه مدنی از جمله افرادی که داوطلب هستند ، امکان پذیر است. حدود 20 پناهنده در طی یک دوره دو ساله بازداشت خواهند شد. 

 

پروژه راهروهای بشردوستانه 

 

اولین راهروهای بشردوستانه در فوریه سال 2016 توسط Comunità di Sant'Egidio و کلیساهای پروتستان ایتالیا مطابق با وزارتخانه­های داخلی و امور خارجه در ایتالیا برپا شدند. Sant'Egidio در بیانیه گفت: "این پروژه به یک الگوی در سراسر اروپا تبدیل شده است ، و سایر کشورها در حال پیشروی مسیری مشابه هستند که همبستگی و امنیت را در هم می­آمیزد: بلژیک ، فرانسه ، سن مارینو و اکنون آندورا."

مهاجرت تحصیلی‌ به آندورا

مهاجرت تحصیلی‌ به آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پروفایل آموزش آندورا 

وزارت آموزش و پرورش مسئول سیستم آموزش و پرورش در آندورا است. سیستم آموزش و پرورش در آندورا در سال 1982 تأسیس شده است. در آندورا ، آموزش برای همه کودکان 6 تا 16 ساله اجباری است. 

 

آموزش در آندورا دارای سه نوع سیستم مختلف آموزش است: 

آندوران

فرانسوی

اسپانیایی

والدین می­توانند سیستم مدرسه را برای فرزندان خود انتخاب کنند – سیستم­های آندوران ، اسپانیایی یا فرانسوی. تمام سیستم­های مدارس توسط مقامات آندوران اداره می­شوند. هر سه سیستم آموزشی مشابه هستند ، که شامل آموزش ابتدایی و متوسطه اجباری است. 

 

برنامه درسی مشترک در تمام سیستم­های آموزش : زبان­ها ، ریاضیات ، مطالعات اجتماعی ، اطلاعات و فناوری (IT) ، علوم ، هنرها و تاریخ تدریس می­شود.

درک سیستم آموزش و پرورش در آندورا

سیستم مدرسه اندوران

زبان آموزش : کاتالان

 

مدارس ابتدایی در همه مناطق یافت می­شود. مدارس آموزش متوسطه فقط در مراکز بزرگ یافت می شوند. دانشجویانی که تحصیلات متوسطه را با موفقیت پشت سر می­گذارند ، گواهینامه تحصیلات دانشگاهی را دریافت می­کنند که به آنها امکان ادامه تحصیل در دانشگاه­های فرانسه ، اسپانیا و کشورهای اتحادیه اروپا را می دهد. دانشگاه آندورا تنها دانشگاه دولتی موجود است که برنامه­های تحصیل در سطح کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می­دهد. این دانشگاه همچنین دوره­های آموزش عالی حرفه­ای را ارائه می­دهد. این دانشگاه دارای دو مدرسه عالی است: مدرسه علوم کامپیوتر و دانشکده پرستار. 

سیستم مدرسه فرانسه

زبان آموزش: فرانسوی

 

در آندورا ، 13 مرکز آموزش فرانسه وجود دارد. مدارس دولتی فرانسه هیچ شهریه­ای را پرداخت نمی­کنند. در سن 6 سالگی ، دانش آموزان به تدریس موضوعاتی از جمله ادبیات ، موسیقی ، ریاضیات ، زبان و هنرهای نوشتاری فرانسه می­پردازند. همه ساله موضوعات جدید در برنامه درسی گنجانده می­شود.

سیستم تحصیلی فرانسه دارای نام­های زیر است:

6 سال- CP

7 سال - CE 1 دوره اصلی 1

8 سال - CE 2 دوره اصلی 2

9 سال- CM1 دوره میانی 1

10 سال- CM2 دوره میانی 2

دانش آموزان پس از اتمام دوره ابتدایی در دوره متوسطه شرکت می­کنند. پس از اتمام موفقیت آمیز آموزش متوسطه ، یک مدرک دبیرستان (Brevet d'etudes حرفه­ای ، یا BEP) اعطا می­شود. دانشجویانی که این مدرک تحصیلی را دریافت می­کنند واجد شرایط دریافت آموزش عالی هستند. 

سیستم مدرسه اسپانیایی

زبان آموزش : اسپانیایی

 

در آندورا ، 9 مرکز آموزش اسپانیایی وجود دارند که تحت نظارت کنوانسیون آندورا و اسپانیا توسط دولت اسپانیا اداره می­شوند. سیستم مدرسه اسپانیایی زبان و فرهنگ اسپانیایی را ترویج می­کند. مدارس اسپانیایی در آندورا شامل آموزش ابتدایی برای کودکان 3 تا 6 ساله است و آموزش ابتدایی (EGB) برای کودکان 6 تا 12 سال است. دانشجویان می­توانند برای تحصیلات عالی در اسپانیا شرکت کنند. 

آموزش عالی

دانشگاه آندورا یک آموزش عالی دولتی در آندورا است که دوره­های آموزش عالی را ارائه می­دهد. بیشتر دانشجویانی که می­خواهند تحصیلات عالی را دنبال کنند به اسپانیا یا فرانسه می­روند. 

 

دانشگاه آندورا (Universitat d'Andorra) برنامه­های تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می­دهد. همچنین دوره­های آنلاین را از طریق مرکز مطالعات مجازی خود ارائه می­دهد. 

دانشگاه­های خصوصی در آندورا

Universitat de les Valls اولین دانشگاه خصوصی آندورا است که در زمینه دندانپزشکی تخصص دارد.

Universitat Oberta la Salle یک دانشگاه خصوصی و مسافت طولانی است که برنامه­های کارشناسی ارشد را در زمینه مطالعات محاسبات و تجارت ارائه می­دهد.

مدارک لازم ویزای تحصیلی در آندورا:

مدرک دیپلم

مدرک پیش­دانشگاهی ( در صورت نیاز دانشگاه)

مدارک شخصی افراد

مدارکی که شخص به واسطه آن می­تواند ثابت کند از نظر علمی قوی­تر است

مدرک پذیرش در یکی از دانشگاه­های آندورا

مدرک نامه تمکن مالی

 

شرایط پذیرش

دانشجو باید دبیرستان را به پایان برساند تا بتواند در آموزش عالی در آندورا پذیرش کند. 

الزامات زبان:

امتحان زبان : این امتحان در شش سطح ارائه می­شود که مطابق با مقیاس­های CEFR چارچوب مرجع مشترک زبان­های اروپایی). امتحان زبان کاتالان  A2، B1، B2 andC1 برای ورود به مؤسسات آموزشی در آندورا مورد نیاز است.)

مهاجرت کاری آندورا

مهاجرت کاری آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


بهترین استراتژی برای به دست آوردن شغل در آندورا در واقع متقاعد کردن یک شرکت است که شما به اندازه کافی برای موقعیت مناسب هستید. این شرکت به شما در رابطه با تشریفات اجازه کار و اقامت ، که شامل تعدادی از اسناد رسمی است ، که معمولاً جزء موارد زیر است کمک خواهد کرد.

 گواهی عدم سوابق کیفری از کشور مبداء شما.
- گذرنامه و عکس.
- گواهی وضعیت تأهل شما (برای مجردها لازم نیست)
- گواهی وضعیت مسکن شما (قرارداد اجاره یا بیانیه امضا شده توسط ارائه دهنده محل اقامت شما).

همچنین انتظار می­رود درجه یا مدرک ظرفیت­هایی برای شغلی که به شما پیشنهاد شده است را بدست آورید.
هنگامی که همه این موارد را پشت سر گذاشتید ، برای شروع کار خود در آندورا یک قدم نزدیکتر هستید.

بهترین وب سایت­ها برای یافتن شغل در آندورا

در اینجا چند وب سایت خوب برای شروع جستجو برای کار در آندورا آمده است:

Busco Feina : این یکی از بهترین سایت­های آندورا برای جستجوی کار است و نسخه انگلیسی نیز دارد.

Treball.ad : این پرتال رسمی شغلی از دولت آندورا است. بیشتر مطالب آن به زبان کاتالان نوشته شده است.

Uha.ad : این وب سایت اتحادیه هتل Andorra است و پیشنهادات مرتبط با بازار میهمان نوازی در سراسر کشور را در اختیار شما قرار می­دهد.

گزینه­های شغلی دیگری که باید در آندورا در نظر بگیرید.

گزینه دیگری که شما می­توانید در صورت زبان مادری انگلیسی صحبت کنید (یا اگر در آن بسیار مهارت دارید ) شغل TEFL ( آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی است. مشاغل TEFL تقریباً در هر کشور دنیا وجود دارد و آن­ها فرصتی عالی برای شروع در یک کشور جدید هستند.

 

برای کار و زندگی در خارج از کشور

آیا قصد دارید به طور موقت یا دائم در خارج از کشور کار کنید و زندگی کنید؟ در زیر منابعی وجود دارد که ممکن است برای شما مفید باشد:

Nomads World  این شرکت بیمه مسافرتی را در بیشتر کشورهای جهان تأمین می­کند. ممکن است در صورت مسافرت طولانی گزینه خوبی باشد.

Booking.com  بهترین گزینه برای یافتن محل اقامت برای سفر بعدی شما است ، با انتخاب­های متنوعی برای انواع مسافران.

مهاجرت از طریق همراه به آندورا

مهاجرت از طریق همراه به آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

فقط از طریق سرمایه گذاری می­توانید همسر و فرزندان کمتر از 18 سال خود را وارد آندورا نمایید ما در این بخش رویکرد سرمایه گذاری در آندورا را یک بار دیگر از زاویه دیگر بررسی کردیم و مدارک نوشته شده هم برای شخص اصلی و برخی از آن برای شخص همراه ارزیابی می­شود. توجه کنید که در این روش میزان سرمایه شخص اصلی بسیار ارزشمند است.

 

 

سرمایه گذاری

 

حرفه­ای با پایه مشتری بین المللی (D.1.2.)

بر اساس این طرح به یک فرد خارجی ممکن است اجازه اقامت، ایجاد کسب و کار در آندورا و ارائه خدمات حرفه ای بین المللی، را به دست آورد.

- کسب و کار، پایگاه عملیاتی در اصالت آندورا، واقع با حداکثر یک کارمند.
- نشان معاملات بین المللی و تجارت ،

­-حداقل 85٪ از خدمات ارائه شده در هر کشوری به جز آندورا وجود دارد.

علاوه بر این ، متقاضی باید مبلغ 50،000 یورو سپرده عدم بازده را در INAF ایجاد کند. برای هر یک از وابسته­ها ، 10،000 یورو به سپرده اضافی لازم است. هنگام تسویه مجوز اقامت مبلغ واریزی قابل استرداد است.

برای تمدید اجازه اقامت ، شما باید همچنان به الزامات فوق عمل کنید و باید به مدت 90 روز در هر سال تقویمی از نظر جسمی در آندورا اقامت کنید.

اگر حداقل 20 سال به طور دائم در آندورا زندگی کرده­اید ، یا 10 سال اقامت دائم داشته­اید و تحصیلات اجباری را در داخل کشور به اتمام رسانده­اید می­توانید تابعیت خود را دریافت کنید.

 

الزامات

 

- اثبات زنده بودن اقتصادی از فعالیت حرفه­ای ، که نشان می­دهد منابع مالی کافی برای زندگی در آندورا ایجاد می­کند.
- کپی از هر مدرکی که وضعیت مالی تجارت را اثبات کند ، مانند درآمد و هزینه­های سال گذشته ، اگر شما قبلاً فعالیت دیگری را در کشور دیگری انجام داده­اید ، یا برنامه کاری که نتایج اقتصادی حاصل از فعالیت را در سه سال اول ارائه می­دهد ،و گزارش توضیحی در مورد چشم انداز مشاغل ، به همراه کلیه اسناد پشتیبان که فرضیات و داده­های مورد استفاده برای تهیه برنامه کسب و کار را اثبات می­کند.
- اثبات درآمد ، معمولاً اظهارنامه مالیاتی و صورت­های بانکی مربوطه ، که باید بیان کند که درآمد سالانه شما بالاتر از 300٪ قانون حداقل دستمزد سالانه است و برای هر یک از وابسته­ها 100٪ اضافه می­شود.
- CV ، جزئیات تجربه تحصیلی و حرفه­ای.
- کپی از هر مدرکی که سطح تحصیلات را تأیید کند.
- اثبات سابقه کیفری تمیز ، با گواهی نامه از کشور مبدا ، کشور تابعیت و کشور محل سکونت.
- اجاره یک ملک مسکونی در آندورا را به دست آورید ، یا اثبات این موضوع که برای دستیابی به یکی از آنها مراحل را آغاز کرده­اید. که باید ظرف یک سال از زمان ارسال درخواست نتیجه گیری شود.
- تعهد به منظور اقامت واقعی در آندورا برای حداقل 90 روز در هر سال تقویم.

 

ملیت­های محدود

 

هیچ ملیتی به طور رسمی محدود نمی­شود

 

تابعیت دوگانه

 

تابعیت دوگانه در آندورا به رسمیت شناخته نمی­شود. برای اتباع آندورا ، باید تابعیت قبلی خود را کنار بگذارید.

 

مدارک مورد نیاز

 

اصل و فتوکپی گذرنامه

گواهی ترخیص پلیس اصلی

اعتراف در مورد سوابق کیفری

یک عکس در اندازه پاسپورت

اثبات مالکیت یا مسکن اجاره­ای

نسخه اصلی یا گواهی گواهی ازدواج (در صورت وجود)

شواهد بیمه درمانی

گواهی پزشکی

اثبات درآمد

نسخه اصلی یا گواهی شناسنامه (در صورت وجود)

برنامه تجاری

تعهد برای خرید ملک

رزومه

نامه اصلی مرجع بانک (حداکثر 6 ماه)

صورت حساب بانک

گواهینامه­های حرفه­ای و دانشگاهی (در صورت وجود)

تابعیت دوگانه 

مهاجرت توریستی به آندورا

مهاجرت توریستی به آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در مهاجرت توریستی به آندورا یک سری مدارک وجود دارد که باید زیر نظر اداره مهاجرت این کشور ارزیابی شود افراد باید دلیل مشخصی برای بازگشت به کشور خودشان داشته باشند. از سوی دیگر نیاز است که موقعیت اسناد توریستی در این کشور ارزیابی شود. مهاجرت توریستی برای آندورا به واسطه یک سری مدارک تحصیلی ارزیابی می­شود و البته که سطح اقتصادی در این کشور مهم است و باید نامه تمکن مالی داشته باشید.

مهاجرت شرایط خاص به آندورا

مهاجرت شرایط خاص به آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


مرحله 1. قانون و اعتماد با مشتری همکاری می­کند تا نام شرکت و تأیید فعالیت را از سازمان ثبت شرکت­های آندورا دریافت کند.

مرحله 2. قانون و اعتماد به مشتری برای تأمین تفاهم نامه انجمن (MOA)؛

مرحله 3. قانون و اعتماد ، اسناد ادغام لازم را به نمایندگی از مشتری برای تأیید جمع­آوری ، تهیه و تنظیم می کند.

مرحله 4. قانون و اعتماد با مشتری برای افتتاح حساب بانکی شرکت­ها در آلبانی همکاری می­کند.

مرحله 5. قانون و اعتماد گواهی ادغام را شخصاً به مشتری یا از طریق خدمات پیک تحویل می­دهیم.

 

ثبت شرکت در آندورا چقدر هزینه دارد؟

هزینه ثبت شرکت در آندورا 7050 دلار است. هزینه کل شامل تهیه اسناد قانونی ، ثبت شرکت ، پرداخت کلیه مالیات­ها و هزینه­ها در زمان ثبت­نام و آدرس قانونی شرکت (یک سال) است.

ثبت شرکت در آندورا چقدر طول می­کشد ؟

برای تکمیل مراحل ثبت شرکت در آندورا از چهار هفته زمان لازم است.

آیا می­توانم بدون ثبت نام در آندورا ، یک تجارت راه اندازی کنم ؟

شروع به کار در آندورا بدون ثبت نام امکان پذیر نیست ، مجوز لازم برای فعالیت یا اداره مشاغل در آندورا وجود دارد.

آیا برای ثبت شرکت در آندورا به یک آدرس محلی نیاز دارم ؟

بله ، لازم است برای تکمیل مراحل لازم برای ثبت شرکت و تشکیل شرکت ، به یک آدرس ثبت شده در آندورا مراجعه کنید.

چگونه می­توانم نام شرکت را در آندورا ثبت کنم؟

ثبت نام شرکت با ثبت اسناد مناسب آغاز می­شود ، Law & Trust در تهیه و تدوین اسناد لازم کمک می کند تا اطمینان حاصل کند که مطابق با تأیید نام شرکت ، الزامات تعیین شده توسط ثبت شرکت­ها را برآورده می­کند.

شهرهای مهاجر پذیر آندورا

شهرهای مهاجر پذیر آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اکنون شهر شلوغ آندورا لا ولا است در عصر نوسنگی توسط انسان­ها اشغال شد. مدت طولانی این شهر به عنوان مرکز عصبی کشور خدمت می­کرد.

در ابتدا به عنوان پایتخت یک کشور بزرگ و جدا شده فئودالی شناخته شد. منطقه اطراف این شهر برای ده­ها سال تقریبا فراموش شده بود. در سال 1993 تأسیس دموکراسی مستقل آندورا منجر به تعیین این شهر به عنوان پایتخت کشور شد.


لا ولا به عنوان مرکز تجاری کشور عمل می­کند. بانک­ها و مشاغل عمده در اینجا مستقر هستند. برندهای تجاری و مبلمان توسط صنایع محلی شهر تولید می­شود. گردشگری همچنین یک صنعت بزرگ در شهر است.

اخذ ویزای آندورا

اخذ ویزای آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

با توجه به اینکه مهم­ترین و راحت­ترین روش برای مهاجرت و اخذ ویزای آندورا ثبت شرکت است بررسی رویکرد مالیاتی این کشور اهمیت زیادی دارد و بهتر است بتوانید این رویکرد را به دقت مطالعه کنید . این اطلاعات مربوط به ویزای سرمایه­گذاری و یا شرایط ثبت شرکت و کارآفرینی است.

تبدیل شدن به ساکن آندوران به طور خودکار شما را مقیم مالیات نمی­کند. برای اینکه ساکن مالیات باشید باید بیش از 183 روز در سال در داخل کشور بگذرانید و یا مرکز منافع مهم اقتصادی / اقتصادی خود را در آندورا داشته باشید.

ساکنان مالیات مشمول مالیات بر درآمد شخصی در سود جهانی خود هستند. افراد غیر مقیم بر درآمد خود که از آندورا بدست می­آید ، مالیات می­گیرند.

نرخ مالیات استاندارد درآمد شخصی 10٪ است. درآمد سالانه حداکثر 24000 یورو معاف از مالیات است و درآمد بین 24،000 تا 40،000 یورو با نرخ 5٪ مالیات می­شود.

سودهای دریافتی از اشخاص اقامتی از مالیات معاف هستند ، در حالی که آنهایی که از شرکت­های غیر مقیم دریافت می­شوند مالیات دارند. سود پس انداز بانکی مشمول نرخ مالیات بر درآمد استاندارد است ، اما معافیت از 3،000 یورو ممکن است اعمال شود.

سود سرمایه به عنوان درآمد عادی در نظر گرفته می­شود و بنابراین مشمول مالیات بر درآمد شخصی می شوند. سود سرمایه ناشی از انتقال اموال غیر منقول بسته به مدت زمانی که املاک در آن نگهداری شده است ، بصورت جداگانه با نرخ مترقی از 0٪ تا 15٪ مالیات می­شود. املاک نگهداری بیش از 12 سال ممکن است از پرداخت مالیات معاف باشند.

سود سرمایه ناشی از مشارکت­های واجد شرایط ، چه از شرکت­های اندورا و چه از شرکت­های خارجی ، معمولاً از پرداخت مالیات معاف هستند.

هیچ مقررات شرکت­های خارجی کنترل نشده (CFC) در آندورا وجود ندارد. این بدان معنی است که سودهای حاصل از اشخاص حقیقی یا حقوقی مقیم در شرکت­های غیر مقیم در معرض مالیات قرار نمی­گیرند.

سالانه به طور متوسط ​​100 یورو مالیات بر دارایی وجود دارد. انتقال دارایی­های غیر منقول بین افراد مشمول مالیات انتقال بین 1.5 تا 2.5 درصد از قیمت خرید است.

نرخ استاندارد مالیات بر ارزش افزوده 4.5٪ است ، اگرچه برخی کالاها و خدمات با نرخ­های کاهش 2.5٪ ، 1٪ و 0٪ کاهش می­یابد. خدمات مالی و بانکی مشمول نرخ مالیات 9.5٪ می­شوند.

مالیات بر ارزش خالص و ارث در آندورا وجود ندارد.
با توجه به مالیات شرکت­ها ، شرکت­های اقامتی مشمول مالیات 10٪ در سود جهانی خود هستند. با این حال ، شرکت­هایی که بیشتر درگیر تجارت بین­المللی هستند و دارایی­های نامشهود ، تجارت بین­المللی و مدیریت مالی و فعالیت­های سرمایه­گذاری را دارند ، ممکن است 80٪ کاهش مبنای مالیات را درخواست کنند.

سود سهام و سود سرمایه ناشی از مشارکت­های واجد شرایط ممکن است معاف از مالیات باشد ، مشروط بر اینکه هدف انحصاری شرکت مدیریت منافع در اشخاص غیر مقیم باشد. سود سرمایه ناشی از دارایی­های غیر منقول مشمول نرخ­های بین 0 تا 15 درصد است.

سود سهام و سودهای پرداخت شده به افراد غیر مقیم از مالیات معاف است ، در حالی که حق الوکاله با نرخ 5٪ مالیات می­شود. هزینه­های حرفه­ای پرداخت شده در خارج از کشور از 10 درصد مالیات است.

اخذ اقامت آندورا

اخذ اقامت آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اقامت دائم از نظر فنی در آندورا غیرممکن است.

کلیه مجوزهای اقامت آندورا دارای تاریخ انقضا هستند. برخلاف کشورهایی که بخشی از اتحادیه اروپا هستند و پس از گذراندن 5 سال بدون وقفه می­توانید برای اقامت دائم اقدام کنید ، آندورا به سادگی گزینه­ای برای شما ندارد که بطور نامحدود اقامت داشته باشید ، بدون اینکه ملیت آندوران شوید.

 

برنامه­های تمدید اقامت آندورا

همیشه باید اقامت خود را طبق برنامه زیر تمدید کنید:

اقامتگاه فعال

اجازه اول: 1 سال

اجازه دوم: 2 سال

اجازه سوم: 2 سال

اجازه چهارم: 5 سال

پنجمین مجوز و به بعد: 10 سال

اقامتگاه منفعل

اجازه اول: 2 سال

اجازه دوم: 2 سال

اجازه سوم: 3 سال

اجازه چهارم و به بعد: 10 سال

 

اخذ پاسپورت آندورا

اخذ پاسپورت آندورا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهروندی آندورا

از آنجا که مجوز اقامت دائم وجود ندارد ، تنها راه برای زندگی نامحدود در آندورا بدون نیاز به تمدید آن ، درخواست تابعیت و داشتن گذرنامه آندوران است.

اگر مایل به درخواست تابعیت در آندورا هستید ، باید معیارهای زیر را رعایت کنید:

 اقامت در آندورا به مدت 20 سال، یا با اقامت فعال یا غیر فعال.

تحصیلات خود را در سیستم مدارس آندورا تکمیل کنید  و ده سال در این کشور اقامت کنید.

سابقه کیفری پاک داشته باشید.

تابعیت فعلی خود را کنار بگذارید (قانون آندورا اجازه تابعیت مضاعف را نمی­دهد )

پس از تحقق این معیارها ، مراحل ذکر شده در وزارت کشور آندورا را دنبال کنید . به خاطر داشته باشید که هیچ مطالعه­ای در آندورا انجام ندادید ، و نیاز به مصاحبه کلامی به زبان کاتالان دارید.


همانطور که می­بینید ، هیچ برنامه اقامت دائمی در آندورا در دسترس نیست ، اما در صورت گذراندن تحصیلات خود در آندورا می­توانید در صورت گذراندن 20 سال در کشور یا 10 سال برای شهروندی متقاضی شوید.

اگر مایل به ماندن در این کشور زیبا تا آخر عمر بدون نگرانی در مورد تمدید مجوزها هستید ، باید این نکته را در نظر بگیرید که مجبورید تابعیت فعلی خود را کنار بگذارید و مدت زمان طولانی را در این کشور بگذرانید تا واجد شرایط تابعیت باشید. این یک تعهد واقعی به آندورا است.

آخرین ویرایش: 2020-05-19 03:29:42 39