x
مشاوره:021 43000 021

سفر به اتریش

سفر به اتریش

سفر به اتریش شما را با کشوری در اروپای مرکزی آشنا می­کند که توسط روستاهای کوهستانی، ساختمان­‌هایی با معماری باروک، تاریخ امپراتوری و دامنه های ناهموار کوهستان آلپ یا Alpine شناخته می شود. اتریش یک ناحیه مرزی جنوب شرقی در امپراطوری روم مقدس بود که در سال976  میلادی در مرز با مجارستان بنیانگذاری شد. در حال حاضر، اتریش یک دولت سکولار دارد که نوع حکومت آن جمهوری دموکراتیک است که دارای سیستم پارلمانی دو قوه­ای است و توسط رئیس جمهور فدرال و مجلس فدرال رهبری می شود. اتریش یکی از کوچکترین کشورهای اروپایی است، این کشور از مناطق بلند و کوه های سر به فلک کشیده، تشکیل شده ­است، کوه های شرقی حدود 60 درصد از مساحت آن را اشغال می کنند. رود دانوب با درازای حدود 350 کیلومتری از غرب به شرق از قسمت شمالی کشور جریان دارد و به جذابیت این کشور به عنوان یک مقصد گردشگری افزوده است. وین Vienna ، پایتخت این کشور است که رودخانه دانوب از آن می­گذرد، و قصرهای معروف شونبرون و هافبورگ Schönbrunn و Hofburg در آن قرار دارد. در تور اتریش از شهرهای دیدنی دیگری چون سالزبورگ، گراتس و اینسبروک دیدن نمایید. از چهره های سرشناس اتریش، موتزارت، اشتراوس و فروید می‌­باشند. دیگر مناطق قابل توجه کشور عبارتند از: جنگل شمال بوهمی، دریاچه ترانس Traunsee و تاکستان های تپه شرقی. اکثریت مردم این کشور، آلمانی زبان هستند به جز در غرب، که ناحیه باواریا است و زبان آنها اوسترو- باواریا نامیده می شود. اتریش به عنوان عضو جامعه اروپا، عضو اتحادیه های اقتصادی است که یورو را به عنوان پول مشترک پذیرفته­‌اند. اسکناس های یورو و سکه های موجود آن را در سفر به اتریش می‌­توانید استفاده کنید. گزینه سودآور و قابل اطمینان مبادله ارزهای خارجی مثل دلار در بانک ها است.
 
 

جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف اتریش

موسسه اعزام دانشجو-جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف اتریش-go2tr

اتریش، یکی از محبوب ترین مکان های گذراندن تعطیلات در اروپاست. سفر به اتریش سالانه توریست های زیادی را برای بازدید به مکان های گردشگری در تابستان و زمستان جذب می کند. در حقیقت، اتریش در زمستان بهترین نواحی اسکی در اروپا را دارد.

توریسم سلامت در اتریش

موسسه اعزام دانشجو-توریسم سلامت در اتریش-go2tr

بازار گردشگری سلامت کشور، با ایجاد مراکز درمانی طبیعی و بسته های درمانی، برای کاهش استرس­های زندگی گردشگران و ایجاد آرامش و مراکز ریلکسیشن در حال پیشرفت است.

توریسم مذهبی در اتریش

موسسه اعزام دانشجو-توریسم مذهبی در اتریش-go2tr

سفر به اتریش، موقعیت مناسبی را برای کسانی فراهم می­کند که می خواهند بسیاری از احساسات شگفت انگیز و انجام مراسم مذهبی را با اوفات فراغت فرهنگی و تفریحات فعال ترکیب کنند.

جاذبه های طبیعی در اتریش

موسسه اعزام دانشجو-جاذبه های طبیعی در اتریش-go2tr

گردشگران در سفر به اتریش از  ویژگی های شگفت انگیز  این کشور بازدید می­کنند و با جاذبه­‌های طبیعی و جنبه های فرهنگی و هنری و حوادث مذهبی مردم آن همراه می­‌شوند.

مکان های تاریخی در اتریش

موسسه اعزام دانشجو-مکان های تاریخی در اتریش-go2tr

بهترین مکان­‌های تاریخی و جاذبه های توریستی با امتیاز بالا را در سفر به اتریش در لیست بازدیدهای خود خواهید داشت.

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در اتریش

موسسه اعزام دانشجو-فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در اتریش-go2tr

بدون شک، تعطیلات اصلی اتریش در فصل زمستان، تعطیلات کریسمس است.  آماده سازی جشن­های کریسمس تقریبا برای تمام ساکنان این کشور از  اوایل ماه دسامبر آغاز می شود. زیرا بر این باورند که سنت نیکلاس در شب 5 دسامبر ظاهر می شود.

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در اتریش

موسسه اعزام دانشجو-نمایشگاه ها و کنفرانس ها در اتریش-go2tr

هر ساله 100 نمایشگاه مهم در اتریش برگزار می­گردد. انواع نمایشگاه های تجاری، صنعتی، هنری، پزشکی و کنفرانس های مختلف در اتریش برقرار است که  این کشور را در فهرست شاخص رتبه بندی جهانی در این زمینه قرار می‌­دهد.

تورهای تفریحی یک روزه اتریش

موسسه اعزام دانشجو-تورهای تفریحی یک روزه اتریش-go2tr

در سفر به اتریش در تورهای یک روزه این کشور شرکت کنید چرا که از جذابیت های اتریش در این تورها لذت خواهید برد.

سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به اتریش-go2tr

کسانی که در سفر به اتریش ، علاقمند به مسافرت های ماجراجویانه هستند و یا دوست دارند از رانندگی طولانی و مناظر زیبای جاده ای لذت ببرند، برای سفر به اتریش می­توانند سفر زمینی به اتریش را انتخاب کنند و راه زمینی در پیش بگیرند.

فصول مناسب سفر به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-فصول مناسب سفر به اتریش-go2tr

بهترین زمان برای بازدید از اتریش در طول ماه های شانه shoulder، در بهار، بین آوریل تا می و در پاییز، بین سپتامبر تا اکتبر است. آب و هوا برای فعالیت های در فضای باز، عالی است و جمعیت گردشگران زیاد است.

هتل های اتریش

موسسه اعزام دانشجو-هتل های اتریش-go2tr

اتریش در محل تقاطع چندکشور مهم در اروپا واقع شده­است برای همین صنعت هتلداری در این کشور پیشرفته است. انواع هتل­ها و اقامتگاه­ها با امکانات متفاوت از هتل های لوکس 5 ستاره تا انواع متل و اتاق ارزان و اجاره آپارتمان در وین وجود 

ویزای توریستی اتریش

موسسه اعزام دانشجو-ویزای توریستی اتریش-go2tr

شهروندان اتحادیه اروپا می­‌توانند برای مدت نامحدود در اتریش اقامت داشته باشند، اما اگر بیش از سه ماه بمانند ، باید با مراجعه به مقامات محلی دوباره ثبت نام کنند. مهاجران استرالیا، کانادا و ایالات متحده آمریکا ممکن است تا 90 روز بدون ویزا اقامت کنند.

پروازها از ایران به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-پروازها از ایران به اتریش-go2tr

از ایران به اتریش و برعکس چند سفر مستقیم هوایی وجود دارد که می­توانید بلیط اتریش را از شرکت­های هوایی مربوطه تهیه نمایید.

آب و هوای اتریش

موسسه اعزام دانشجو-آب و هوای اتریش-go2tr

اتریش در تابستان ها با درجه حرارتی که گاهی اوقات تا 30 درجه سانتیگراد یا بیشتر می­رسد، می­تواند روزهای گرمی داشته باشد، عصرهای تابستان معمولا خنک هستند.

وسایل ضروری برای سفر به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-وسایل ضروری برای سفر به اتریش-go2tr

اگر جهت مقاصد ورزشی مثل اسکی در فصل زمستان قصد سفر دارید و یا برای هرگونه فعالیت ورزشی در حین سفر، لباس مناسب، کفش و وسایل ورزشی خود را همراه ببرید.

خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در اتریش

موسسه اعزام دانشجو-خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در اتریش-go2tr

در نظر داشته باشید که اکثر بانک های اتریش، هنگام باز کردن یک حساب کاربری نیاز به یک شماره شناسایی شخصی اتریشی دارند.

بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در اتریش

موسسه اعزام دانشجو-بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در اتریش-go2tr

چون هزینه های درمانی در سفر به اتریش برای مسافران ایرانی زیاد است، گردشگران جهت مراقبت های درمانی بهتر است قبل از سفر به این کشور برای خود و خانواده و همراهان، بیمه مسافرتی مناسب خریداری کنند تا بتوانند با خیال راحت به سفر بروند.

اجاره اتومبیل در اتریش

موسسه اعزام دانشجو-اجاره اتومبیل در اتریش-go2tr

در سفر به اتریش، کرایه خودرو از شرکت های معتبر کرایه خودرو امکان پذیر است و از طریق آنلاین یا حضوری می توان سفارش کرایه خودرو را انجام داد.

خطرات احتمالی برای گردشگران در اتریش

موسسه اعزام دانشجو-خطرات احتمالی برای گردشگران در اتریش-go2tr

اتریش یک مکان امن برای گردشگران سفر به اتریش است تا زمانی که اقدامات احتیاطی را انجام دهید. اتریش یکی از پایین ترین سطح جنایات جدی در جهان را داراست. سطح جرایم خیابانی بسیار کم است.

بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به اتریش

موسسه اعزام دانشجو-بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به اتریش-go2tr

به طور عموم برای سفر به اتریش پیشنهاد می شود و بهتر است مسافران قبل از رفتن، خود را برای بیماری­های هپاتیت a، هپاتیت b، هاری، دیفتری، مننژیت، فلج اطفال، سرخک، اوریون و سرخجه، زونا، ذات الریه و آنفولانزا واکسینه کنند.