x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

بوتان

کشور بوتان کشوری زیبا و کوچک در جنوب آسیا قرار دارد و بین کشورهای چین و نپال و هندوستان محسوب می‌شود. این کشور دارای رشته های کوه های هیمالیا پر از طبیعت بکر و بی نظیر است. توریست های زیادی در این کشور دیده می‌شود. کشور بوتان یکی از زیباترین و عجیب ترین مقاصد دیدنی در دنیا است و در آن کوه های سر به فلک کشیده و صومعه های زیبای دیده می‌شود. ترویج فرهنگ و سنت های خاص در این کشور به صورت حرفه ای ارزیابی شده است. به طور کلی روز به روز به صنعت گردشگری در کشور بوتان افزوده می‌شود. وضعیت نرخ بیکاری در کشور بوتان در سال های اخیر 5 درصدی اعلام شده است و البته که وضعیت تورم در این کشور نیز 9 درصدی است. مردم کمی از این کشور زیر خط فقر زندگی می‌کنند البته که منابع مالی در این کشور به صورت حرفه ای دنبال شده است. اقتصاد کشور بوتان بسیار ایده آل ارزیابی شده است البته که وضعیت اقتصادی این کشور وابسته به منابع مالی است که توسط خارجیان وارد این کشور شده است. صادرات و واردات در کشور بوتان به طور کلی رشد 3 و 5 درصدی است.

نام انگلیسی: Bhutan
نام عربی: بوتان
پایتخت: تیمفو
قاره: آسیا
نوع حکومت و ساختار سیاسی: پادشاهی پارلمانی
زبان‌های رسمی: دزونگنخا
زبان‌های رایج: زبان های محلی
واحد پول: نگولتروم معادل 0.015 دلار آمریکا است.
تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 61
جمعیت: بیش از 807,610 در سال 2019
منطقه زمانی: (BTT+6)
دامنه اینترنتی: (BTT+6)
پیش شماره تلفن: 00975

سفر به بوتان

سفر به بوتان، سفر به یک پادشاهی بودایی در حاشیه شرقی هیمالیا است که به خاطر معابد، قلعه ها و مناظر چشمگیری که از دشت های نیمه گرمسیری تا کوه های شیب دار و دره ها را در برگرفته، مشهور است. کشور بوتان Bhutan  با مساحت۴۷۰۰۰ کیلومتر مربع در جنوب قاره آسیا و در مناطق مرتفع هیمالیا واقع شده است. این کشور از غرب با نپال، از شرق با چین و از جنوب با هند همسایه است. کشور بوتان، در کوه های بلند هیمالیا قله هایی با ارتفاع زیاد دارد از آن جمله جمل­هاری Jomolhari با ارتفاع 7326 متر می­باشد. در سفر به بوتان خواهید دید که این کشور به علت قرار گرفتن در مناطق کوهستانی و همچنین سخت‌گذر بودن از این نواحی، موقعیت استراتژیکی نداشته است، و بنابراین هرگز مورد حمله  استعمارگران واقع نشده و حکومت این کشور همواره در دست پادشاهان محلی کشور بوده‌است. هنگامی که حاکمیت انگلیس بر هند در سال 1947 پایان یافت، ارتباط انگلیس با بوتان نیز برقرار شد.

سفر به بوتان

مهاجرت به بوتان

مهاجرت به کشور بوتان یعنی شما دوست دارید در یک کشور شاد زندگی کنید. بیش از 71 درصد از مردم این کشور سواد بالایی دارند و در این کشور تا چشم کار می‌کند کتابخانه دیده می‌شود. فضای مطالعاتی در این کشور روز به روز رشد بهتری داشته است. به طور کلی مردم ایران کشور بوتان را یکی از کشورهای خود برای گردشگری می‌دانند. وضعیت مهاجرتی در این کشور در زمینه های مشخصی دنبال شده است. جذب مهاجرت در این کشور بیش از 18 درصد از سال گذشته دیده می‌شود. یکی از نقاط قوت در این کشور وضعیتی است که برای استخراج نفت دیده می‌شود و گردش مالی مشخصی را شامل شده است. در هر صورت باید بتوانید وضعیت کنترل شده ای در این راستا داشته باشید. فضای تورمی در این کشور سبب شده تا افراد کمی کشور بوتان را برای کسب و کارهای بزرگ انتخاب نمایند زیرا مسیر مالیاتی بسیار گسترده می‌شود. مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور بوتان در مسیر قانونی بسیار دشوار است و در مسیر غیر قانونی بسیار خطرناک و مرگ آور!

مهاجرت به بوتان

زندگی در بوتان

کشور بوتان یکی از کشورهای آسیایی بسیار زیبا است که از سمت شمال با چین و از سمت جنوب و شرق و غرب نیز با هند همسایه است. این کشور مشهور به سرزمین اژدهای طوفان است و البته که شرایط خاص خود را دارد. در آمارهای اعلام شده برای کشور بوتان این کشور یکی از ایزوله ترین و کم توسعه ترین کشوری است که توانسته شادترین مردم را در دل خود نگاه دارد. امکانات گردشگری در این کشور افزایش داشته است و وضعیت آب و هوایی این کشور نیز از موضوعات بسیار جالب محسوب می‌شود به طوری که نوسان آب و هوا در بوتان سبب شده است که اعتمادی به سازمان هواشناسی صورت نگیرد. حداقل حقوق در کشور بوتان در سال های اخیر 1.78 درصد رشد داشته است یک کارگر در کشور بوتان از یک کارگر در ایران بیش از 23 درصد حقوق دارد که رقم زیادی است و باید مورد ارزیابی قرار بگیرد. درآمدزایی در این کشور چندان کار دشواری محسوب نمی‌شود و وضعیت حقوق به طور کلی مشخص و قابل قبول است.

زندگی در بوتان

تحصیل در بوتان

متقاضی در کشور بوتان برای مقطع فوق لیسانس باید زبان انگلیسی را انتخاب نماید، زبان انگلیسی در این کشور به طور کلی در یک دوره 2 ساله آموزش داده می‌شود و البته که شخص باید سه شرط مهم پیش از پذیرش داشته باشد. اول اینکه شما باید مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 5 داشته باشید، برخی از دانشگاه ها نمره بالای 5.5 را لحاظ می‌کنند و بستگی به اعتبار دانشگاه انتخابی دارد. شخص باید مدرک لیسانس با معدل بالای 14 داشته باشد مشخص است که تحصیل برای این دوره تحصیلی بر این دو پایه استوار است و در نهایت نیز نیاز است که یک استاد راهنما موضوعی که برای تحصیل در این مقطع انتخاب شده است را تأیید نماید .تحصیل در کشور بوتان برای رشته های مهندسی و مدیریت شرایط خوبی دارد در سال های گذشته تحصیل برای رشته های علوم انسانی در این کشور شرایط خوبی نداشت اما امروزه این رویه تغییرات زیادی داشته است و دولت سعی کرده است که تحصیل برای رشته های مدیریتی را بیشتر نماید مشخص است که تحصیل در این کشور نیاز به ارائه یک سری مدارک تحصیلی دارد که دیپلم مهمترین آن است. برای تحصیل در کشور بوتان باید معدل دیپلم شما بالای 13 باشد در غیر این صورت شانس کمی خواهید داشت.

تحصیل در بوتان

کشور بوتان کشوری زیبا و کوچک در جنوب آسیا قرار دارد و بین کشورهای چین و نپال و هندوستان محسوب می‌شود. این کشور دارای رشته های کوه های هیمالیا پر از طبیعت بکر و بی نظیر است. توریست های زیادی در این کشور دیده می‌شود. کشور بوتان یکی از زیباترین و عجیب ترین مقاصد دیدنی در دنیا است و در آن کوه های سر به فلک کشیده و صومعه های زیبای دیده می‌شود. ترویج فرهنگ و سنت های خاص در این کشور به صورت حرفه ای ارزیابی شده است. به طور کلی روز به روز به صنعت گردشگری در کشور بوتان افزوده می‌شود. وضعیت نرخ بیکاری در کشور بوتان در سال های اخیر 5 درصدی اعلام شده است و البته که وضعیت تورم در این کشور نیز 9 درصدی است. مردم کمی از این کشور زیر خط فقر زندگی می‌کنند البته که منابع مالی در این کشور به صورت حرفه ای دنبال شده است. اقتصاد کشور بوتان بسیار ایده آل ارزیابی شده است البته که وضعیت اقتصادی این کشور وابسته به منابع مالی است که توسط خارجیان وارد این کشور شده است. صادرات و واردات در کشور بوتان به طور کلی رشد 3 و 5 درصدی است. درآمد گردشگری در این کشور به ارزش 17 درصدی ارزیابی شده است. وضعیت شاخص تروریسم به طور کلی 2.70 درصد است و البته که ورودی توریست در این کشور رشد 11 درصدی داشته است. سرمایه گذاری مستقیم خارجی در این کشور نیز به ارزش 19 درصدی ارزیابی شده است. بدهی های خارجی در کشور بوتان به صورتی است که دولت به ارزش 3 درصد از سرمایه کلی خود را در شرایط دقیق ارزیابی کرده است. جمعیت ایرانی که در کشور بوتان ثبت شرکت می‌کنند کم است! این آمار نشان می‌دهد که وضعیت ثبت شرکت در کشور بوتان روز به روز در مسیری حرکت می‌کند که شخص نمی‌تواند نتیجه درستی دریافت نماید. حقیقت امر این است که وضعیت نرخ مالیات بر فروش در کشور بوتان در سال های گذشته تا به امروز در وضعیت 50 درصدی دیده می‌شود و هنوز کاهشی در این راستا رویت نشده است و البته که جمعیت ایرانی در این کشور در نمودارهای اقتصادی ارزیابی شده است. مردم بوتان شادترین مردم دنیا شناخته شده اند به طوری که خندیدن بخشی از اجزای صورت آنها محسوب می‌شود و سعی می‌کنند همیشه لبخند به لب داشته باشند. در بوتان شرایط زندگی به صورت حرفه ای دنبال می‌شود و البته که اصول فرهنگی در این کشور به شکلی است که مردم سعی می‌کنند همه موضوعات را با آرامش کامل حل کنند. وضعیت موازنه های تجاری در کشور بوتان به ارزش 3 درصدی ارزیابی شده است، وضعیت حساب جاری در این کشور نیز رشد 3 درصدی داشته است اما خبر خوب در خصوص کشور بوتان در وضعیت حساب جاری به تولید ناخالص داخلی ارزیابی می‌شود که در دوره های گذشته روند منفی داشته اما امروزه رشد 15.80 درصدی داشته است و این جهش دارای اصول مشخصی است. 

 

 

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی بوتان

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی بوتان

وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور بوتان به ارزش 359.3 میلیارد دلار اعلام شده است که مشخص است بخش زیادی از این اقتصاد این کشور به واسطه گردشگری تأمین می‌شود. وضعیت گردشگری در این کشور به صورت دقیق و اصولی با نظارت دولت همراه شده است و به طور کلی روند اقتصادی کشور بوتان به دست فضای جدید گردشگری این کشور است. متأسفانه آماری از نیروی کار کشور بوتان به دست ما نرسیده است اما مشخص است که روند اقتصادی در این کشور در رده بندی های دقیق و اصولی ارزیابی شده است. وضعیت نرخ بیکاری در کشور بوتان در سال های اخیر 5 درصدی اعلام شده است و البته که وضعیت تورم در این کشور نیز 9 درصدی است. مردم کمی از این کشور زیر خط فقر زندگی می کنند البته که منابع مالی در این کشور به صورت حرفه ای دنبال شده است. اقتصاد کشور بوتان بسیار ایده آل ارزیابی شده است البته که وضعیت اقتصادی این کشور وابسته به منابع مالی است که توسط خارجیان وارد این کشور شده است. 

محصولات صادراتی کشور بوتان بیشتر شامل برق و سنگ وگچ است. برق و سنگ گچ در این کشور دارای رتبه های اقتصادی مشخصی هستند و این موضوع نشان می‌دهد که دولت سعی داشته است که وضعیت اقتصادی در بخش صادرات را به نفع ملت پیش ببرد. صادرات صنایع دستی از کشور بوتان به کشور هنگ کنگ دیده می‌شود و بیشترین محصولات صادراتی به ارزش 29.8 درصد بوده است. وضعیت صادراتی از کشور بوتان به کشور تایلند به ارزش 1 درصد برای سال 2020 گزارش شده است البته که اصول صادراتی در این کشور شاخص های دقیقی دارد از یاد نبرید که ماشین آلات و وسایل نقلیه در کشور بوتان در رده بندی های مشخص دیده می‌شود و واردات سوخت به کشور بوتان یکی از بخش های اقتصادی قدرتمند محسوب می‌شود. محصولات وارداتی از کشور ژاپن به کشور بوتان نیز با رشد 5 درصدی همراه بوده است و واردات در این زمینه می‌تواند شاخص های اصولی داشته باشد. واردات از کشور آلمان به کشور بوتان نیز به رشد مشخص دنبال شده است و بیشترین واردات از آلمان در بسته های برنج رویت شده است البته که فضای صادراتی در کشور بوتان در رده بندی های مشخص بیش از 11 درصد رشد داشته است. دولت سعی کرده است که اقتصاد و منابع مالی در کشور بوتان را به صورت حرفه ای پیش ببرد و در این زمینه میانگین سنی افراد نیز نقش دارد البته که کشور بوتان در رده بندی های اقتصادی امتیاز مشخصی را به خود اختصاص داده است. 

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های بوتان

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های بوتان

نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در کشور بوتان به ارزش 4.60 درصد بوده است تخمینی که برای سال 2020 زده شده است به ارزش 19.00 درصد است که در سال 2019 تا به امروزه وضعیت 17.90 درصد برای آن گزارش شده و مورد تأیید قرار گرفته است. وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور بوتان نیز 2.53 میلیارد دلار آمریکا ارزیابی شده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور بوتان نیز رشد 31 درصدی داشته است. مشخص است که ppp تولید ناخالص داخلی در کشور بوتان رشد 9 درصدی دارد و البته که وضعیت تولید ناخالص داخلی از کشاورزی در این کشور نیز رشد 7 درصدی دارد. وضعیت تولید ناخالص داخلی از ساخت و ساز در کشور بوتان میزان رشد 99 درصدی داشته است. شرایط باری بخش های معدن در این کشور با رشد 19 درصدی همراه است و وضعیت برای تولید ناخالص داخلی از اداره امور عمومی در این کشور نیز در وضعیت 4 درصدی قرار گرفته است. خدمات در این کشور رشد 2 درصدی داشته است و البته که وضعیت تولید ناخالص داخلی از حمل و نقل عمومی در این کشور رشد 6 درصدی دارد. تولید ناخالص داخلی از خدمات رفاهی در کشور بوتان نیز رشد 10 درصدی دارد از یاد نبرید که دولت سعی کرده است رتبه های جهانی کشور بوتان را به صورت حرفه ای پیش ببرد و از یاد نبرید که رشد اقتصادی در این زمینه به صورت حرفه ای دنبال می‌شود. قیمت نگولتروم کشور بوتان بر اساس روپیه هند ارزیابی شده است. و نرخ نگولتروم کشور بوتان نیز مشخص است.

وضعیت موازنه های تجاری در کشور بوتان به ارزش 3 درصدی ارزیابی شده است، وضعیت حساب جاری در این کشور نیز رشد 3 درصدی داشته است اما خبر خوب در خصوص کشور بوتان در وضعیت حساب جاری به تولید ناخالص داخلی ارزیابی می‌شود که در دوره های گذشته روند منفی داشته اما امروزه رشد 15.80 درصدی داشته است و این جهش دارای اصول مشخصی است. 

سرعت اینترنت در کشور بوتان با رشد 3 درصدی همراه است وضعیت آی پی آدرس ها در این کشور با رشد 5 درصدی همراه است ، روال برای آسانی کسب و کار در کشور بوتان نیز به میزان 146.00 درصدی ارزیابی شده است. شاخص های رقابتی و همینطور رتبه های رقابتی در کشور بوتان نیز ارزش 10 درصدی را دارد. شاخص های فساد مالی و رتبه فساد مالی در این کشور نیز به ترتیب وضعیت 68 و 49 درصدی دارد مشخص است که تجارت در کشور بوتان رونق گرفته است. 

صادرات و واردات در کشور بوتان به طور کلی رشد 3 و 5 درصدی است. درآمد گردشگری در این کشور به ارزش 17 درصدی ارزیابی شده است. وضعیت شاخص تروریسم به طور کلی 2.70 درصد است و البته که ورودی توریست در این کشور رشد 11 درصدی داشته است. سرمایه گذاری مستقیم خارجی در این کشور نیز به ارزش 19 درصدی ارزیابی شده است. بدهی های خارجی در کشور بوتان به صورتی است که دولت به ارزش 3 درصد از سرمایه کلی خود را در شرایط دقیق ارزیابی کرده است. سرمایه گذاری های مستقیم خارجی در این کشور بهتر از سال های گذشته است. البته که وضعیت بدهی خارجی در این کشور نیز به سود 2 درصدی پیش بینی شده است. 

نوع حکومت و ساختار سیاسی بوتان

نوع حکومت و ساختار سیاسی بوتان

حکومت در کشور بوتان به صورت پادشاهی است و شرایط سنی برای کاندیدای پادشاهی در این کشور به صورت حرفه ای دنبال شده است. در سال 2008 وضعیت پادشاهی ارزیابی شده است. در پادشاهی کشور بوتان بسیار مهم است که فرهنگ و منابع طبیعی حفظ شود و البته که نیاز است حکومت به صورت حرفه ای شرایط درستی را پیش بگیرد. نخست وزیر در این کشور رئیس دولت است، پادشاه در این کشور باید نخست وزیر را انتخاب نماید و البته که دوره نخست وزیری در این کشور 5 ساله ارزیابی شده است. در کشور بوتان مجلس دارای 25 کرسی است و 20 نماینده آن با رأی مردم مشخص می‌شود و پنج نماینده آن نیز به انتخاب پادشاه تعیین می‌شود. دوره های نمایندگی در این کشور 4 ساله است البته که ساختار سیاسی در این کشور در وضعیت مشخصی دنبال شده است. ساختار سیاسی در این کشور به صورت مدرن ارزیابی شده است. دوره های سیاسی در این کشور رده بندی های دقیقی دارد البته که شرایط مدرنیزه در این کشور وضعیت دقیقی داشته و باید بتوانید سعی کنید سیاست را به طور جدی دنبال کنید.

نخست وزیر در این کشور ساختار اصولی دارد. شرایط سنی در این کشور به صورت حرفه ای دنبال شده است. وضعیت نخست وزیر در این کشور به صورت حرفه ای دنبال شده است و البته نمایندگان ساختار سیاسی دقیقی را پیش بینی کرده اند.

پایتخت و 9 شهر بزرگ بوتان

پایتخت و 9 شهر بزرگ بوتان

تیمفو یکی از شهرهای بسیار بزرگ و دیدنی در کشور بوتان است که دارای مکان های دیدنی بسیار مهیجی است. این شهر به طور کلی دارای فضای سبز و بسیار ارزشمند است. این شهر دارای شرایط گردشگری مناسبی است و البته که در لیست شهرهای جذاب و زیبا قرار دارد.

فونت شولینگ یکی دیگر از شهرهای کشور بوتان است که به طور کلی فضای تفریحی در این شهر بسیار زیاد است، البته که فضای گردشگری در این کشور به صورت حرفه ای دنبال می‌شود و شخص باید بتواند در فضای تفریحی این کشور هزینه زیادی پرداخت نماید.

پرو یکی از شهرهای بسیار زیبا و مهیج محسوب می‌شود، به طور کلی این شهر دارای مسیر های آبی زیادی است و پارک های آبی زیادی را پوشش داده است این شهر به طور کلی دارای دیدنی های زیبایی است و البته که یکی از بهترین مکان های طبیعی محسوب می‌شود.

ونگداو فدارنگ یکی از شهرهای بسیار خوب در فضای طبیعی محسوب می‌شود و دریاچه های نورانی زیادی در این شهر دیده می‌شود مشخص است که ونگداو فدارنگ در لیست شهرهای گران قیمت کشور بوتان قرار دارد. 

تراشیگانگ در لیست خیابان های باریک کشور بوتان قرار دارد و البته که یکی از شهرهای معروف از نظر تاریخ دوستان محسوب می شود این شهر به طور کلی دارای فضای کوهنوردی زیادی است. البته که این منطقه دارای شرایط ارزشمند اقتصادی است و فضا برای ورزش های گروهی در این شهر رویت شده است. 

پوناخا ، مانجار، ترانگسا وسرپنگ نیز از شهرهای بوتان هستند.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در بوتان

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در بوتان

جمعیت ایرانی که در کشور بوتان ثبت شرکت می‌کنند کم است! این آمار نشان می‌دهد که وضعیت ثبت شرکت در کشور بوتان روز به روز در مسیری حرکت می‌کند که شخص نمی‌تواند نتیجه درستی دریافت نماید. حقیقت امر این است که وضعیت نرخ مالیات بر فروش در کشور بوتان در سال های گذشته تا به امروز در وضعیت 50 درصدی دیده می‌شود و هنوز کاهشی در این راستا رویت نشده است و البته که جمعیت ایرانی در این کشور در نمودارهای اقتصادی ارزیابی شده است، داده های تاریخی و تقویم اقتصادی در کشور بوتان نشان می‌دهد که پیش بینی برای آینده وضعیت ثبت شرکت در کشور بوتان کمی تحت خطر است و البته که شخص باید بتواند جمعیت ایرانی مشخصی را به صورت حرفه ای پیش بگیرد ارزش های فعلی و پیش بینی های آماری مشخص کرده است که کشور بوتان وضعیت مالیات دقیقی را پیش بینی کرده است اینطور که مشخص است دولت در زمینه های اقتصادی شرایط مشخصی را به صورت حرفه ای پیش برده است. ثبت شرکت در کشور بوتان در جنبه های اقتصادی خوب است اما باید توجیه اقتصادی مشخصی در راستای پوشش مالی این کشور صورت بگیرد در هر صورت وضعیت جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در کشور بوتان در رده بندی های مشخص ارزیابی شده است. نرخ مالیات در این کشور بر فروش آزاد اشاره کرده است. مشخص است که جمعیت ایرانی در این کشور بر اساس نرخ مالیات ارزیابی شده اند. 

عجایب بوتان

عجایب بوتان

منطقه پوناخا قلب کشور بوتان است و یکی از دیدنی های بسیار جذاب محسوب می‌شود. به طور کلی این منطقه بسیار قدیمی است و البته یک جاده ناتمام و سخت از بین کوهستان است منظره این بخش بسیار زیبا و خیره کننده است و دارای پیچ و خم زیادی است، به طور کلی در این منطقه پرچم کشور بوتان در ابعاد زیادی دیده می‌شود این منطقه دارای شرایط دیدنی جذابی است و البته که بازدید از آن بسیار دیدنی و جذاب است.

کاخ شادی در کشور بوتان یکی از بهترین دیدنی ها محسوب می‌شود و در یک منطقه بسیار ترسناک قرار دارد مشخص است که هویت فرهنگی در این کاخ به صورت حرفه ای دنبال می‌شود، آثار هنری زیبا و حکاکی های عجیبی در این کاخ دیده می‌شود و خانه های باستانی و مقدسی در این راستا رویت شده است. 

معابد زیادی در منطقه پانوخا وجود دارد که به عنوان نماد باروری هستند و افرادی که مشکل برای بچه دار شدن دارند به این معبد می‌روند تا بتوانند طلب عبادت داشته باشند

دره فوبیجخا چشم اندازی بسیار حیرت انگیز است و دره های عمیق و گسترده ای در آن دیده می‌شود این دره دارای فضای بسیار سیاه گونه ای است و به طور کلی دارای فضای اقامت زمستانی است و در لیست بهترین دره های کشور بوتان قرار دارد. 

بومتانگ در مرکز کشور بوتان قرار دارد ، این منطقه به طور کلی دارای قسمت های مذهبی اصلی است و یکی از قدیمی ترین معابد و تزونگ ها محسوب می‌شود.و جاکار منطقه مسکونی کوچکی بوده که دارای دره ای عمیق است. این منطقه دارای قدیمی ترین معابد در کشور بوتان محسوب می‌شود. آشیانه ببر یکی از مقدس ترین مکان ها محسوب می‌شود . به طور کلی روح های اهریمنی زیادی در این غار دیده می‌شود و مشخص است که مردم زیادی برای بازدید آن رجوع می‌کنند.

ارتفاع کوهستان ها در این کشور بیشتر از 3120 متر است، و معبد نیز 900 متر از پارکینگ ماشین فاصله گرفته است. به طور کلی مناظر کوهستانی در آن بسیار زیبا است. پله های طولانی زیادی در این منطقه دیده می‌شود. همه طول مسیر با پرچم های دعا تزئین شده است و به طور کلی دارای فضای دوربین مشخصی است. 

صومعه لانه ببر از دیدنی های جذاب در کشور بوتان محسوب می‌شود این صومعه دارای فضای دیدنی و جذاب است و دارای پایه های رنگی و مشخص محسوب می‌شود به طور کلی دیدنی های این کشور از نظر اقتصادی ارزیابی شده است. 

خلاصه تاریخ بوتان

خلاصه تاریخ بوتان

در کشور بوتان تاریخ غنی زیادی دیده می‌شود این کشور دارای تاریخ عمیقی است و پر از معابد زیبایی بودایی است. به طور کلی در این کشور گردشگران زیادی دیده می‌شود. کشور بوتان از سمت شمال با چین و از سمت شرق و غرب با هند همسایه است.  کشور بوتان سرزمین اژدهای توفان مشهور است. 

خلاصه ای از جغرافیای بوتان

خلاصه ای از جغرافیای بوتان

کشور بوتان کشوری زیبا و کوچک در جنوب آسیا قرار دارد و بین کشورهای چین و نپال و هندوستان محسوب می‌شود. این کشور دارای رشته های کوه های هیمالیا پر از طبیعت بکر و بی نظیری است. توریست های زیادی در این کشور دیده می‌شود. کشور بوتان یکی از زیباترین و عجیب ترین مقاصد دیدنی در دنیا است و در آن کوه های سر به فلک کشیده و صومعه های زیبای دیده می‌شود. ترویج فرهنگ و سنت های خاص در این کشور به صورت حرفه ای ارزیابی شده است. به طور کلی روز به روز به صنعت گردشگری در کشور بوتان افزوده می‌شود. 

کشور بوتان به این دلیل که موقعیت استراتژیکی ندارد و همینطور کوهستان های سخت دارد هرگز مورد توجه مستعمران قرار نگرفته و حکومت آن به دست پادشاهی محلی صورت گرفته است. این کشور همجواری به منطقه تبت داشته است و به طور کلی حکومت های مذهبی زیادی در این کشور دیده می‌شود. وضعیت محافظت از محیط زیست در کشور بوتان بسیار عالی بوده است و فضای فرهنگی در این کشور در رده بندی های دقیقی دنبال شده است دولت سعی کرده تا مشارکت های خارجی مشخصی در این زمینه را در پیش بگیرد و البته که وضعیت محیط زیستی در این کشور از سوی دولت ارزیابی شده است. قانون اساسی در این کشور به ارزش 60 درصد از کل منطقه را شکل می‌دهد. کشور بوتان اولین کشور با سطح کربن منفی شناخته شده است. 

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری بوتان

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری بوتان

جیگمی خسار نامگیال وانگچوک پادشاه بوتان از سال 2006 تا به امروز است که به دلیل کنارگیری پدرش از حکومت به پادشاهی رسید و جوان ترین رییس کشور جهان بود .

 

کشورها و مناطق وابسته بوتان

کشورها و مناطق وابسته بوتان

بوتان در طول تاریخ تحت اشغال هیچ گروهی نبوده است.

 

فرهنگ مردم بوتان

فرهنگ مردم بوتان

مردم بوتان شادترین مردم دنیا شناخته شده اند به طوری که خندیدن بخشی از اجزای صورت آنها محسوب می‌شود و سعی می‌کنند همیشه لبخند به لب داشته باشند. در بوتان شرایط زندگی به صورت حرفه ای دنبال می‌شود و البته که اصول فرهنگی در این کشور به شکلی است که مردم سعی می‌کنند همه موضوعات را با آرامش کامل حل کنند .در بوتان زندگی به صورتی است که شخص می‌تواند هم از نظر علمی به نتیجه خوبی برسد و هم در فضای هنری پیشرفت داشته باشد این کشور دارای فضای هنری بسیار عالی در بخش سینمایی است و البته که دولت این موضوع را تأیید کرده است. آرامش زندگی در بوتان به صورتی است که اشخاص می‌توانند امتیازات علمی درستی داشته باشند. 

پیشرفت در بوتان

پیشرفت در بوتان

یکی از موارد پیشرفت کشور بوتان در راستای بازار است، وضعیت پول و سرمایه های داخلی و گردش سرمایه در این کشور رشد زیادی داشته است و شاخص های اقتصادی این موضوع را به طور دقیق تأیید کرده اند. مشخص است که گردش سرمایه در یک کشور نشانی از رشد عالی است.

کشور بوتان توانسته هزینه های مالی و ارزیابی های اعتبار را به صورتی پیش ببرد که اشخاص بتوانند از آن به نتیجه درستی برسند، در هر صورت بودجه های دولتی و ارزش بودجه دولتی در این کشور نشان می‌دهد که دولت سعی کرده است که از نظر سرمایه ای شرایط دقیقی داشته باشد. درآمدهای دولتی در کشور بوتان در سایر زمان ها کمتر بوده است.

وضعیت تجاری و رتبه های رقابتی در کشور بوتان بر اساس میزان فساد مالی ارزیابی شده است و البته که شرایط برای آسانی کسب و کار در این کشور نیز بهتر از قبل است و رشد در این راستا نیز دیده می‌شود. وضعیت مالیات و شرایط اقتصادی مشخص کرده است که هزینه های ضروری در این کشور شامل تجارت دقیق و مشخص است البته که رقابت در این کشور بر اساس تجارت ارزیابی می‌شود و شاخص های مالی مشخص کرده است که رتبه های کسب و کار به صورت حرفه ای پیش می‌رود.

پیشرفت علمی در زمینه های اقتصادی رویت شده است و البته که فساد مالی در این کشور بهتر شده است. فضای علمی در این کشور به صورت حرفه ای دنبال شده است وضعیت پول و ساختار اقتصادی در این کشور ارزشمند است. 

قوانین عمومی در بوتان

قوانین عمومی در بوتان

در کشور بوتان حق ندارید به هیچ عنوان برای کسی قانون وضع کنید و دستور دادن در این کشور پیگیری قانونی دارد.

مردم کشور بوتان باید همیشه پول کافی به همراه داشته باشند و ارائه پول نقد از کارت بانکی در این کشور از اعتبار بیشتری برخوردار است.

مردم کشور بوتان مردمانی هستند که قوانین زندگی را به کودکان نیز یاد می‌دهند ، اهمیت زیادی به زبان کشور بوتان می‌دهند و سعی می‌کنند در مقوله حجاب کشور بوتان نیز از پوششی مناسب شرایط استفاده نمایند البته که فضای زندگی در این کشور به شکل خاصی پیشرفت داشته است. 

 

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021