x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
مهاجرت به باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به باهاماس

ناسائو پایتخت کشور باهاما در لیست شهرهایی قرار دارد که مختصات جغرافیایی بسیار خوبی در زمینه گردشگری دارد، بیشترین گردشگران در این شهر رویت می‌شوند به طوری که اقامت کشور باهاما با اجاره خانه برای این شهر برای کسانی که از نظر اقتصادی قوی هستند شکل گرفته است، مهاجرپذیری این شهر روز به روز بیشتر می‌شود، این موضوع به دلیل رشد اقتصادی است که دولت به دنبال آن است، این شهر رتبه مهاجرتی بالایی را شکل داده است. برای مهاجرت توریستی در کشور باهاما نیاز است که اصل گذرنامه را ارائه دهید که باید بیش از 6 ماه اعتبار داشته باشد این مدرک می‌بایست امضا شده باشد. شخص باید اصل گذرنامه باطل شده را در صورت وجود ارائه دهد. فتوکپی از صفحه اول گذرنامه برای مهاجرت توریستی باهاما نیاز است. شخص می‌بایست بتواند یک سری فتوکپی از صفحات مشخصات و اعتبار برای بخش فروش نیز داشته باشد. نیاز است که اصل فرم درخواست ویزا به همراه امضا مسافر ارزیابی شود. صادرات این کشور بیشتر در زمینه مواد معدنی و نمک است به طوری که مواد معدنی در این کشور در لیست موارد بسیار معتبر بوده و تولیدات در این زمینه در شرایط عمده رویت می‌شود. افراد زیادی برای ورود به شاخص های تجاری باهاما وارد این کشور می‌شوند. در کشور باهاما بیش از 182 هزار نفر نیروی کار وجود دارد به طوری که بخش گردشگری بیشترین عملکرد دولتی را شکل می‌دهد در فضای گردشگری این کشور دولت سعی کرده است که از نظر اقتصادی با سرمایه گذاران وارد صحبت شود. نرخ بیکاری در باهاما به نسبت گذشته کمی بهتر شده است و مشخص است که فضای کارآفرینی در این کشور به نسبت قبل بهتر شده است. رضایت از بخش بهداشت و درمان در این کشور نیز عملکرد مستقیم دولت را فراهم ساخته است و به تعداد بیمارستان های دولتی کشور باهاما افزوده شده است.

مشاوره مهاجرت به باهاماس

مهاجرپذیری باهاماس

مهاجرپذیری باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

با توجه به این کشور بخش خدمات در کشور باهاما بیشتر از سایر بخش ها پیشرفت داشته است بیشترین مهاجرپذیری کشور باهاما نیز در راستای خدمات دیده می‌شود به این ترتیب که در حدود 90 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور در بخش خدمات ارزیابی شده است و  سه درصد نیز در بخش کشاورزی دیده می‌شود و البته که هفت درصد در بخش صنعت رویت شده است به این ترتیب رشد مهاجرپذیری کشور باهاما همچنان در زمینه خدمات رویت می‌شود. در این کشور فضای کاری در بخش خدمات بهترین عملکرد را شکل می‌دهد. رشد کاری در بین مردم باهاما در سال های اخیر بهبود داشته است. اینطور که مشخص است مهاجرپذیری در این کشور می‌تواند وابسته به فضای صادراتی نیز باشد. صادرات این کشور بیشتر در زمینه مواد معدنی و نمک است به طوری که مواد معدنی در این کشور در لیست موارد بسیار معتبر بوده و تولیدات در این زمینه در شرایط عمده رویت می‌شود. افراد زیادی برای ورود به شاخص های تجاری باهاما وارد این کشور می‌شوند. در باهاما بیش از 182 هزار نفر نیروی کار وجود دارد به طوری که بخش گردشگری بیشترین عملکرد دولتی را شکل می‌دهد در فضای گردشگری این کشور دولت سعی کرده است که از نظر اقتصادی با سرمایه گذاران وارد صحبت شود. مهاجرت در این کشور می‌تواند به بهترین شکل ممکن رویت شود و سرمایه گذاری و کار دو عملکرد مهم دولتی در این کشور هستند که راندمان بالایی را گزارش کرده است.

آمار مهاجران به باهاماس

آمار مهاجران به باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمار مهاجرانی که به بخش اقتصادی کشور باهاما وارد شده اند روز به روز بیشتر می‌شود، مثلاً در این کشور یک سری محصولات صادراتی مشخص رویت شده است که نیاز به نیروهای خارجی دارد، مثلاً  آمار مهاجران در زمینه صادرات محصولات حیوانی بسیار گسترده است، محصولات حیوانی در این کشور اغلب به بهترین شکل تولید و عرضه می‌شوند و محصولات ارگانیک در این راستا به طور دقیق و زیر نظر بهترین مکانیزم های روز دنیا ارزیابی شده است. مواد شیمیایی و میوه در این کشور از دیگر محصولات صادراتی محسوب می‌شود که توانسته به رشد مهاجر کمک کند اما آمار مهاجران این کشور تنها به بخش صادرات خلاصه نمی‌شود و واردات نیز از دیگر دلایل مهم در فضای گردشگری این کشور خواهد بود. واردات ماشین آلات و تجهیزات به باهاما یکی از موضوعات بسیار مهم است که نیاز به مدیریت درست داشته و کسانی که مهارت لازم در این زمینه دارند می‌توانند به بهترین شکل ممکن شرایط مهاجرتی را فراهم سازند. مشخص است که در بین محصولات وارداتی این کشور کشور برزیل و آمریکا رتبه اول را دارند.

گردشگری از دیگر بخش های مهاجرتی در باهاما محسوب می‌شود و اصول گردشگری در این کشور سبب شده است که افراد بتوانند از نظر تجاری نیز به قدرت برسند به طوری که کسب و کارهای گردشگری در این کشور رشد زیادی را فراهم ساخته است. برای گردشگری در این کشور نیاز است که به زبان کشور باهاما یعنی انگلیسی مسلط باشید.

میزان رضایت مهاجران به باهاماس

میزان رضایت مهاجران به باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رضایت از بخش مواد غذایی در کشور باهاما محدود است حقیقت امر این است که تولید مواد غذایی در این کشور به صورت محدود رویت می‌شود و اغلب دولت سعی می‌کند که مواد غذایی را وارد نماید ،واردات مواد غذایی در کشور باهاما گاهاً دچار مشکلاتی خاص است، اینطور که مشخص است  مواد غذایی تولید شده در داخل کارخانجات باهاما آنطور که باید نبوده و مشخص است که افراد رضایت 62 درصدی در این زمینه را اعلام کرده اند که امید به بهبود آن است.

رضایت در بخش میوه و سبزیجات در این کشور خوب است و تولیدات ارگانیک و طبیعی می‌تواند هم رضایت بیش از 90 درصد را اعلام نماید و هم به اقتصاد این کشور کمک کند رضایت در این زمینه در بالاترین وضعیت خود قرار دارد.

وضعیت ارتباطات در کشور باهاما بهبود داشته است، خطوط ارتباطی و اینترنتی در بین مردم این کشور اهمیت زیادی داشته و دولت در این راستا مجبور به بهبود وضعیت ارتباطات شده است. مشخص است که خطوط ارتباطی در این کشور می‌تواند یکی از مهمترین عملکردهای اینترنتی را شکل دهد. وضعیت ارتباطات در این کشور بر روی اقتصاد ملی تأثیرگذار بوده است.

نرخ بیکاری در باهاما به نسبت گذشته کمی بهتر شده است و مشخص است که فضای کارآفرینی در این کشور به نسبت قبل بهتر شده است. رضایت از بخش بهداشت و درمان در این کشور نیز عملکرد مستقیم دولت را فراهم ساخته است و به تعداد بیمارستان های دولتی باهاما افزوده شده است.

راحت‌ترین روش مهاجرت به باهاماس

راحت‌ترین روش مهاجرت به باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای توریستی کشور باهاما آسان ترین روش ورود به خاک این کشور است، به کل دنیا ثابت شده است که کشور باهاما یکی از کشورهای بسیار خوب از نظر توریستی محسوب می‌شود ،اینطور که مشخص است افراد برای ویزای توریستی باهاما باید چندین موضوع  مهم را ارزیابی کنند، اول اینکه ویزای گردشگری این کشور با حق گشت و گذار صادر می‌شود و هرگز برای شخص اقامت دائم را فراهم نمی‌سازد اما اگر می‌خواهید با یک کارفرما وارد صحبت شوید سعی کنید در ابتدا از طریق ویزای گردشگری که به سادگی در اختیار شما قرار می‌گیرد وارد خاک این کشور شوید و پس از آن با پشت سر گذاشتن مصاحبه کاری یا سرمایه گذاری خود به سادگی برای ویزای کاری اقدام کنید.

ویزای سرمایه گذاری باهاما نیز از دیگر موارد خوب و آینده دار محسوب می‌شود. در ویزای سرمایه گذاری این کشور شخص این امکان را دارد که به بهترین شکل ممکن از نظر سرمایه گذاری اقدامات لازم را داشته باشد و مدارک مورد نظر را تهیه نماید ویزای سرمایه گذاری باهاما در یک پروسه 6  الی 20 ماهه بر اساس میزان سرمایه و نوع سرمایه گذاری بررسی می‌شود مثلاً سرمایه گذاری از طریق خرید ملک حتی کمتر از 6 ماه زمان نیاز دارد اما ورود به برخی از پروژه های ملی در این کشور قطعاً شرایط بسیار دشواری را شکل می‌دهد. ثبت شرکت در کشور باهاما نیز یک روش خوب سرمایه ای است و دولت نیز در این زمینه برای شما شرایط خوبی را فراهم می‌سازد.

روش‌ های مهاجرت به باهاماس

روش‌ های مهاجرت به باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور باهاما در لیست کشورهای ثروتمند قرار دارد بنابراین ثبت شرکت در کشور باهاما می‌تواند شاخص اقتصادی ملی را افزایش دهد و به بهترین شکل ممکن شرایط پاسپورت کشور باهاما را فراهم سازد. اینطور که مشخص است بسیاری از سرمایه گذاران خارجی در فکر دستیابی به بازارهای اقتصادی باهاما هستند و اینطور که آمارها نشان می‌دهد سرمایه گذاری در این کشور با سرمایه کم نیز امکان پذیر است. ثبت شرکت در کشور باهاما می‌تواند با طرح توجیه اقتصادی سرمایه گذار مورد تأیید اتاق بازرگانی قرار بگیرد. به صورت معمول طرح هایی که برای تأیید روند مهاجرتی در این کشور دیده می‌شود می‌تواند عملکرد ثبتی خوبی داشته باشد.

روش دیگر مهاجرت به کشور باهاما از طریق ازدواج است که روش قانونی است اما قوانین سختگیرانه در این زمینه آن را تبدیل به یک روش غیر ممکن کرده است بسیاری از افراد به قصد گردشگری وارد خاک کشور باهاما می‌شوند و پس از دوره ای مشخص با ازدواج صوری با یک شخص از تبعه کشور باهاما شرایط مهاجرتی را برای خود فراهم می‌سازند که دولت در این زمینه به هیچ عنوان سهل انگاری نکرده و شرایط را به صورت دقیق ارزیابی می‌کند.

همینطور روش های کاری و تحصیلی نیز برای ورود به باهاما دیده می‌شود که روش کاری به نسبت تحصیلی دشوارتر است اما اقامت دائم برای ویزای کاری آسانتر صادر می‌شود. ویزای تحصیلی یک مجوز موقت اقامت در کشور باهاما است و پس از اتمام درس فاقد اعتبار و یا با اعتبار به شرط خواهد بود.

مهاجرت سرمایه گذاری به باهاماس

مهاجرت سرمایه گذاری به باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های خوب که شرایط مهاجرت به کشور باهاما را آسانتر می‌کند اقامت دائم بدون حق کار است که بر اساس خرید خانه در کشور باهاما و گرفتن اقامت صورت می‌گیرد. در این روش شما نیاز به خرید خانه دارید که می‌بایست به طور دقیق و اصولی ارزیابی شده باشد. خانه ای که خریداری می‌کنید باید ارزش 250 هزار دلاری داشته باشید این روش برای کسانی که به هر دلیل علاقه ای به ورود در شرایط کاری این کشور ندارند شکل می‌گیرد. به طور کلی خرید خانه در این کشور نیاز به مجوز خاصی ندارد و اداره مهاجرت کشور باهاما نیز این موضوع را تأیید کرده است.

در صورتی که دوست دارید اقامت دائم کشور باهاما با حقوق شهروندی کامل داشته باشید نیاز به سرمایه گذاری 500 هزار دلاری است، سرمایه گذاری 500 هزار دلاری در این کشور به شما اجازه می‌دهد که پس از یک دوره مشخص به سادگی درخواست برای اقامت دائم و پس از آن پاسپورت کشور باهاما داشته باشید و همه حقوق یک شهروند این کشور در اختیار شما قرار بگیرد. از یاد نبرید که دلار کشور باهاما برابر با 100 سنت آمریکا بوده و باید شرایط تبادل ارزی در این کشور به صورت حرفه ای رعایت شود. روش های سرمایه گذاری در این کشور به نسبت گذشته بهبود چشمگیری داشته است و سرمایه گذاری حضوری و غیر حضوری به شکل متنوع دیده می‌شود. در مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به این کشور پس از یک سال می‌توانید همسر و فرزندان خود را وارد خاک این کشور کنید.

 

مهاجرت از طریق ازدواج به باهاماس

مهاجرت از طریق ازدواج به باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور باهاما از طریق ازدواج است که نیاز است یک شخص ایرانی با یک شخص از تبعه کشور باهاما ازدواج کند و سپس فرم های مخصوص تکمیل شده و پروسه ازدواج صورت بگیرد. در این زمینه اثبات واقعی بودن ازدواج گاهاً بیش از یک سال زمان نیاز دارد و قوانین بسیار سختگیرانه ای را شکل داده است. برای اثبات این پروسه عکس های خانوادگی، ایمیل و سند ازدواج و همینطور گواهی تجرد نیاز است. شخص باید گواهی عدم سوء پیشینه خود را به سفارت ارائه دهد. شخص باید ثابت نماید که از نظر مالی در شرایط خوبی است و البته که مشخص است شرایط خاص و ویژه برای دریافت دستمزد مکفی در تأمین معاش دو نفر رویت می‌شود. شخص خارجی باید مهارت زبانی داشته باشد. قوانین که برای پاسپورت کشور باهاما رویت می‌شود از این قرار است که پس از سه سال زندگی مشترک با شخص وی می‌تواند به سادگی درخواست پاسپورت این کشور را داشته باشد. مهاجرت به کشور باهاما از طریق ویزای ازدواج یک روش آسان و حساس است.

البته که ازدواج در این کشور در صورتی که در سال اول منجر به تولد فرزند شود پروسه پاسپورت را بسیار آسانتر می‌کند و واقعی بودن ازدواج را مشخص می‌سازد. برای ازدواج در این کشور نیاز است که اصول مهاجرتی بررسی شود و مشخص شود که آیا اطلاعات لازم در زمینه فضای تاریخی و گردشگری این کشور موجود است یا خیر. در مصاحبه یک سری سوالات در زمینه قوانین زندگی کشور باهاما پرسیده می‌شود که باید به طور دقیق پاسخ دهید.

مهاجرت از طریق تولد به باهاماس

مهاجرت از طریق تولد به باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سیستم تولد در کشور باهاما در اصل خون است و می‌بایست پدر و مادر از تبعه کشور باهاما باشند تا شرایط تابعیت تولد برای فرزند ایجاد شود اما این موضوع دردسرهای زیادی را به همراه داشته است. کشور باهاما در فضای گردشگری رشد زیادی دارد به طوری که از هر گروه 10 نفره در این کشور قطعاً یک شخص گردشگر است این موضوع سبب شد تا تولد نوزاد در خاک این کشور درست زمانی که پدر و مادر برای گردشگری در این کشور هستند بیشتر شود، این موضوع سبب شد تا دولت کشور باهاما یک سری تصمیم گیری های خاص داشته باشد و سیستم تولد در این کشور را مورد بررسی قرار دهد. مهاجرت از طریق تولد برای کسانی که فرزند خود را در خاک این کشور فارغ شده اند به دو قانون مهم وابستگی دارد. اول اینکه شما به عنوان کسی که قصد دارد در کشور باهاما زندگی کنید مورد ارزیابی قرار می‌گیرید یعنی اگر مأمور کشور باهاما به این نتیجه برسد که زایمان در این کشور به صورت اتفاقی بوده است قطعاً تابعیت کشور باهاما نه برای شما و نه برای فرزندتان رخ نمی‌دهد. مشخص است که مهاجرت از طریق تولد در این کشور شرایط خاص خود را دارد. مثلاً اگر شما با یک شخص از تبعه کشور باهاما ازدواج کنید و فرزند شما در خارج از خاک کشور باهاما متولد شود تابعیت به دست دو کشور مبدأ و مقصد ارزیابی می‌شود و تبعه کشور باهاما می‌تواند درخواست دهد که تابعیت فرزند وی متعلق به کشور باهاما باشد.  

مهاجرت پناهندگی به باهاماس

مهاجرت پناهندگی به باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هیچ مسئولیتی در زمینه پناهندگی به کشور باهاما از طریق کشور باهاما را پوشش نمی‌دهیم و در این بخش صرفاً قرار است یک سری توضیحات ارائه دهیم تا مشخص شود که مزایا و معایب مهاجرت از طریق Un کشور باهاما چیست. طبق کنوانسیون پناهندگی جهانی افرادی که در خاک کشور خود احساس ناامنی می‌کنند و یا خطرات زیادی را شامل می‌شوند می‌توانند درخواست برای پناهندگی به کشور باهاما داشته باشند این در حالی است که شخص نمی‌تواند هیچ یک از روش های سرمایه گذاری و کاری و تحصیلی را انتخاب نماید. درخواست پناهندگی به کشور باهاما اغلب به عنوان یک پل برای رفتن به کشورهای بهتر صورت می‌گیرد از این رو دقت بسیاری توسط مأمور بررسی صورت می‌گیرد. ریسک زیادی در این روش پناهندگی در کشور باهاما دیده می‌شود و بیش از 79 درصد از درخواست ها در این زمینه مردود اعلام می‌شود. در کشور باهاما شرایط خوبی از نظر بهداشت و امنیت برای پناهجویانی که هنوز درخواستشان به ثبت نرسیده است وجود ندارد و این موضوع پروسه پناهندگی را بسیار دشوارتر می‌کند. در هر صورت حقوقدانان به هیچ وجه این روش را پیشنهاد نمی‌دهند و معتقد هستند که شرایط پناهندگی در این کشور بر اساس رده بندی های درست تنها برای اصول سیاسی و مذهبی شانس ده درصدی دارد. خطراتی که کودکان را تهدید می‌کند بسیار زیاد است و این موضوع اصول پناهندگی در این کشور را تغییر می‌دهد. شرایط پناهندگی در این کشور برای خانواده نیز مجاز است.

مهاجرت تحصیلی‌ به باهاماس

مهاجرت تحصیلی‌ به باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل در کشور باهاما در سال های اخیر رونق زیادی داشته است. در سیستم تحصیلی این کشور یک سری خدمات علمی و آموزشی عالی ارائه می‌شود و امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز در کشور باهاما فراهم شده است که رشد تحصیلی را بیشتر می‌کند و دانشجویان از کشورهای خارجی سعی می‌کنند که این کشور را در لیست انتخاب خود قرار دهند. تحصیل در کشور باهاما به تنهایی نمی‌تواند منجر به اقامت دائم شود. مشخص است که پایان تحصیل در این کشور شرایط استخدام خوبی را شکل می‌دهد و فارغ التحصیلان در این کشور به طور کلی می‌توانند ورود به شغل های مرتبط داشته باشند و در نهایت با ویزای کاری کشور باهاما شرایط اقامت دائم را بهبود دهند.

تحصیل در مقطع کارشناسی در این کشور یک فرصت خوب است که شخص می‌تواند با ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی برای خود فراهم سازد و نیازی به قبولی در کنکور ایران نخواهد بود. دانش آموزانی که دیپلم 12 ساله در ایران کسب کرده اند به سادگی می‌توانند مدرک مهارت زبانی آیلتس خود را ارائه دهند و طبق نمره دیپلم خود در این کشور تحصیل داشته باشند.

مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کشور باهاما نیاز به مدرک زبان بالاتر است و شخص باید مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6.5 داشته باشد و البته که شرایط تحصیل در این مقاطع تحصیلی ارزان تر از دوره لیسانس اعلام شده است. کارشناسی ارشد در این کشور شرایط رزومه و پژوهش را پوشش می‌دهد.

مهاجرت کاری باهاماس

مهاجرت کاری باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پروسه اقامت کشور باهاما از طریق ویزای کاری به نسبت سرمایه گذاری سخت تر است اما با این وجود دولت کشور باهاما یک سری اقدامات صورت داده است که شرایط اعطای اقامت از طریق ویزای کار و سرمایه گذاری به صورت ترکیبی شکل بگیرد.

برای ویزای کاری کشور باهاما نیاز به تخصص دارید به این ترتیب که در بخش مشخصی مهارت داشته باشید، مهارت بالا در هر بخش ارزش خاص خود را دارد، مئلاً می‌توانید به عنوان یک نجار در این کشور درآمد خوبی داشته باشید در صورتی که هیچ مهارت مشخصی ندارد تنها یک شانس برای ویزای کاری کشور باهاما دارید، به این ترتیب که شغلی که انتخاب شده است در مدت مشخصی آگهی شود و در صورتی که شخص مورد نظر یافت نشد از شما استفاده شود ( احتمال این موضوع گاهاً به صفر می‌رسد!) برای کار در این کشور نیاز به ارائه یک سری مدارک مهم دارید که نشان می‌دهد روند کاری شما بر چه اساسی بوده است و چقدر به کاری که قرار است وارد آن شوید تسلط دارید. ویزای کاری این کشور برای شغل هایی مانند خانه داری و یا نظافت و ... ارائه نمی‌شود و صحبت از مهارت است. با توجه به این اینکه دولت لیبرال کشور باهاما کناره گیری کرده است شرایط صدور ویزای کاری این کشور به نسبت گذشته با شانس کمتری همراه است. کسانی که دارای مدارک دانشگاهی معتبر و خوبی هستند شانس بیشتری دارند. اعتبار ویزای کاری کشور باهاما سه، شش ماه و یک ساله است که شرایط تمدید آن برای دوره های سه الی 4 سال رویت می‌شود.

مهاجرت از طریق همراه به باهاماس

مهاجرت از طریق همراه به باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بازار تحصیلی کشور باهاما بسیار داغ است و این موضوع مهاجرت از طریق همراه به این کشور را بسیار بیشتر از سال های گذشته کرده است، ویزای همراه کشور باهاما برای همسر ، فرزند کمتر از 21 سال و همینطور والدین شخص اصلی صادر می‌شود، صدور ویزای همراه با شرایط تمکن مالی شخص اصلی و همینطور شخص همراه رویت می‌شود و نیاز به مهر و امضای بانکی در این زمینه است. مهاجرت از طریق همراه در این کشور به طور کلی سبب می‌شود که شخص بتواند روند مهاجرتی را بهبود دهد. شما برای ارزیابی شرایط همراه در این کشور باید دو موضوع مهم را بررسی کنید، اول اینکه مهاجرت از طریق همراه در کشور باهاما به معنی اقامت دائم نبوده و همه چیز وابسته به شخص اصلی خواهد بود. این شخص اصلی است که تعیین می‌کند چقدر می‌توانید در کشور باهاما اقامت داشته باشید. مجوز کار به شما تعلق می‌گیرد اما تنها در برخی از شغل های موقت می‌توانید حضور داشته باشید، مثلاً به عنوان همراه اجازه ندارید به صورت مستقل ثبت شرکت داشته باشید. مهاجرت از طریق همراه در این کشور می‌تواند برای کسانی که قصد دارند با بازار کار این کشور آشنا شوند بهترین موقعیت را شکل می‌دهد.

اخذ تابعیت در این کشور به طور کلی بر اساس قوانین جدید تنها برای شخص اصلی و پس از آن با تبدیل ویزا برای شخص همراه رویت شده است. صدور تابعیت و شهروندی کشور باهاما یک موضوع پر اهمیت است.

مهاجرت توریستی به باهاماس

مهاجرت توریستی به باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای مهاجرت توریستی در کشور باهاما نیاز است که اصل گذرنامه را ارائه دهید که باید بیش از 6 ماه اعتبار داشته باشد این مدرک می‌بایست امضا شده باشد. شخص باید اصل گذرنامه باطل شده را در صورت وجود ارائه دهد. فتوکپی از صفحه اول گذرنامه برای مهاجرت توریستی کشور باهاما نیاز است. شخص می‌بایست بتواند یک سری فتوکپی از صفحات مشخصات و اعتبار برای بخش فروش نیز داشته باشد. نیاز است که اصل فرم درخواست ویزا با همراه امضا مسافر ارزیابی شود. تکمیل فرم مشخصات فردی در این زمینه بسیار مهم است. هر شخص نیاز به دو قطعه عکس 6 در 4 دارد که با چهره اصلی وی مشابه باشد. نیاز است که شناسنامه و گواهی اشتغال به کار وی ترجمه شده باشد. هر شخص نیاز به روزنامه رسمی و پروانه کسب اتحادیه دارد. به طور کلی آخرین فیش حقوقی در این زمینه باید ارزیابی شود. حجم بازنشستگی در این زمینه می‌تواند کمک کننده باشد. پرینت انگلیسی حساب جاری 6 ماه گذشته می‌بایست با مهر و امضا ارزیابی شود. فتوکپی کارت اعتباری در این زمینه در صورت وجود بسیار پر اهمیت است. در صورتی که سند رسمی اسناد ملکی دارید ارائه آن می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. صدور ویزای توریستی کشور باهاما در یک مسیر درست رویت می‌شود.

ارائه ضمانت برگشت برای مهاجرت توریستی کشور باهاما الزامی است و البته که شخص باید بتواند ثابت کند که در ایران (هر کشور مبدأ) یک سری شرایط مهم دارد که شرایط بازگشت را برای وی ایجاد می‌کند.

مهاجرت شرایط خاص به باهاماس

مهاجرت شرایط خاص به باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هر ساله در کشور باهاما یک سری گالری های هنری برگزار می‌شود که سبب می‌شود گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای بازدید از این بخش وارد کشور باهاما شوند، اینطور که مشخص است این گالری های هنری شرایط خاص خود را دارند و شما می‌توانید به عنوان یک هنرمند با ویزای موقتی که ارائه می‌شود در این نمایشگاه ها شرکت کنید. مهاجرت شرایط خاص در این کشور در سال های اخیر بهبود زیادی داشته است اما اینطور که مشخص است اگر شخصی بخواهد از نظر مهاجرتی این کشور را انتخاب نماید باید از نظر تمکن مالی شرایط خوبی را شکل دهد.

برای مهاجرت با شرایط خاص در این کشور نیاز است که مدارک هویتی خوبی داشته باشید، نیاز است که سعی کنید از نظر علمی قوی باشید و هنرمند بودن شما مورد تأیید قرار بگیرد. بهتر است بدانید که مهاجرت به این کشور از طریق مسیر های قانونی می‌تواند پس از دوره ای مشخص برای اقامت دائم کشور باهاما شکل بگیرد و معتبر باشد.

شهرهای مهاجر پذیر باهاماس

شهرهای مهاجر پذیر باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ناسائو پایتخت کشور باهاما در لیست شهرهایی قرار دارد که مختصات جغرافیایی بسیار خوبی در زمینه گردشگری دارد، بیشترین گردشگران در این شهر رویت می‌شوند به طوری که اقامت کشور باهاما با اجاره خانه برای این شهر برای کسانی که از نظر اقتصادی قوی هستند شکل گرفته است، مهاجرپذیری این شهر روز به روز بیشتر می‌شود این موضوع به دلیل رشد اقتصادی است ،که دولت به دنبال آن است . این شهر رتبه مهاجرتی بالایی را شکل داده است.

کوپر تاون یک شهر بومی در کشور باهاما است که مهاجر کمتری در آن به نسبت سایر شهرهای کشور باهاما ددیده می‌شود این شهر از نظر ساختمان سازی رتبه خوبی ندارد و به طور کلی سرشماری های اقتصادی نشان می‌دهد که این جزیره به نسبت دوره های گذشته از نظر مختصات جغرافیایی شرایط بهتری را شکل داده است. کوپر تاون یک شهر ارزان برای زندگی است اما امکانات رفاهی خاصی ندارد و مشخص است که مردم این شهر به طور کلی از نظر رفاهی کمی در مضیقه هستند.

شهر مارش هابور در لیست شهرهایی قرار دارد که تعداد مهاجران در آن به تعداد انگشتان دست می‌رسد و شهری بومی است که به صورت جزیره ای طراحی شده است.

اخذ ویزای باهاماس

اخذ ویزای باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یک نکته مهم در خصوص ویزای تحصیلی کشور باهاما این است که شما هر زمان که خلاف قانون این کشور رفتار کنید دولت این اجازه را دارد که شما را برای همیشه از تحصیل محروم نماید و به کشور خودتان بازگردید. ویزای کشور باهاما به طور کلی در سال های اخیر شرایط خاص خود را داشته و مشخص است که افراد برای ویزای کشور باهاما می‌بایست یک سری شرایط با هزینه های خاص را شکل دهند، مثلاً گاهی ویزای تحصیلی به صورتی است که شما مشکل اسکان خواهید داشت. اتباع خارجی باید بدانند که ویزای این کشور در دسته بندی های خاصی ارزیابی شده است مثلاً ویزای کاری کشور باهاما به شخص اجازه خرید ملک می‌دهد، اما کسی با ویزای تحصیلی کشور باهاما اجازه ندارد که در این کشور خرید ملک داشته باشد. صدور ویزای توریستی کشور باهاما یک دوره یک الی دو ماهه نیاز دارد و برای ویزای تحصیلی این مدت به چهار ماه خواهد رسید. اقامت کشور باهاما برای ایرانیان در ابتدا در فضای گردشگری رویت شده است و پس از آن گروه های سرمایه گذار به این کشور وارد شده اند و سود اقتصادی در این راستا قابل رویت بوده است. اخذ ویزای کشور باهاما برای گروه سنی بالای 60 سال به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود و حمایتی از سمت دولت در این زمینه نیز وجود ندارد.برای اخذ ویزای کشور باهاما سعی کنید زودتر از زمان اعلام شده مدارک را تنظیم کنید.

اخذ اقامت باهاماس

اخذ اقامت باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اقامت دائم کشور باهاما سعی کنید در ابتدا پروسه اقتصادی این کشور را بررسی کنید، اقتصاد این کشور به طور کلی وابسته به شرایط خاصی است و اگر شما بخواهید با هدفی غیر از اقتصاد نیز وارد این کشور شوید می‌بایست از نظر مالی از پس هزینه های موجود بر آیید.

 

کشور باهاما در لیست کشورهایی قرار دارد که با خرید خانه به شما گذرنامه جدید می‌دهد و مسیر اقامت را نیز برایتان باز می‌کند این فرصت را جدی بگیرید و سعی کنید به سادگی از پروسه ویزای سرمایه گذاری استفاده کنید. برای اقامت دائم در کشور باهاما نیاز به بودجه 500 هزار دلاری برای تملک دارید و البته که خرید ملک در این کشور به ارزش حداقل نیم میلیون دلار ارزیابی می‌شود، اقامت دائم در این کشور پس از یک دوره 10 ساله با ارزش مالی ملک خریداری شده ارزیابی می‌شود و شما نیاز است که گذرنامه دریافت کنید. کشور باهاما در لیست کشورهایی قرار دارد که افراد برای ورود به آن می‌بایست شرایط خاصی را ارزیابی کنند و ملک خریداری شده باید اعتبار موقعیت جغرافیایی داشته باشد.

کشور باهاما یکی از کشورهایی است که مردم آن می‌توانند از نظر اقتصادی وضعیت خوبی داشته باشند و مشخص است که شرایط آب و هوایی این کشور نیز به رشد مهاجرتی کمک شایانی کرده است. اقامت دائم کشور باهاما برای کسانی که با ازدواج وارد این کشور شده اند اغلب پس از سه الی 5 سال رویت می‌شود.

اخذ پاسپورت باهاماس

اخذ پاسپورت باهاماس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کاریابی در کشور باهاما ساده نیست و میزان درآمد از کار در کشور باهاما نیز موضوع مهمی است اما کسانی که پاسپورت این کشور را اخذ کرده اند شرایط خاصی بهتری دارند و این شرایط برایشان فراهم می‌شود که به سادگی از حقوق شهروندی استفاده کنند. از طریق سرمایه گذاری ، پس از 5 سال اقدام برای پاسپورت کشور باهاما صورت می‌گیرد، از طریق خرید ملک در این کشور می‌توانید پس از ده سال به سادگی با سود اقتصادی ملک خریداری شده شرایط برای پاسپورت کشور باهاما را شکل دهید و در صورتی که قصد دارید از طریق کار به پاسپورت کشور باهاما برسید باید بدانید که پاسپورت این کشور به طور کلی برای دوره های 5 و 10 سال پس از زندگی پیوسته صادر می‌شود و رشد کاری و مالی شما در این زمینه ارزیابی می‌شود. پاسپورت کشور باهاما به شخص اجازه می‌دهد از سی درصد از بیمه درمانی که حق همه شهروندان کشور باهاما است استفاده نماید، اجازه تحصیل برای مقطع پیش از دانشگاه به صورت رایگان به شخص داده می‌شود، همسر و فرزند وی می‌توانند در این کشور تحصیل و کار طبق قانون ملی کشور باهاما داشته باشند. شرایط اقامت در کشور باهاما به طور کلی می‌تواند بر اساس جدیدترین عملکردهای دولتی برای گروهی از کارآفرینان که سعی به پیشرفت صنعت این کشور دارند بهبود داشته باشد.

آخرین ویرایش: 2019-12-08 09:31:36 1,178