denmark
کشور دانمارک

زندگی در دانمارک

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو - زندگی در کشور دانمارک - Go2tR

آب و هوای کشور دانمارک معتدل است و به طور کلی دارای 4 آب و هوای متمایز در 4 فصل است. میزان بارش در این کشور در 4 فصل سال یکسان است و به طور میانگین در سال 61 سانتی متر بارندگی در این کشور دیده می شود. برای سفر به این کشور تمام فصل ها می تواند مناسب باشد.میزان بهره وری در کشور دانمارک نیز 99.02 نقاط شاخص است. بررسی ها نشان می دهد که هزینه های کاری در کشور دانمارک بر اساس نقاط شاخص 68.86 است که شاید به نسبت سایر کشورها بیشتر باشد اما به نسبت گذشته کشور دانمارک رقم خوب و قابل توجهی است. در این کشور حداقل دستمزد برای افراد 40953.70 کرون دانمارک است. دستمزد در تولید در این کشور بر اساس نقاط شاخص 141.50 اعلام شده است. هزینه زندگی در کشور دانمارک هم سطح هزینه های زندگی در آلمان و سوئد است. هزینه های زندگی در کشور دانمارک بین 700 الی 900 یورو در ماه برآورد شده است. در نظر داشته باشید که اگر بخواهید شهرهای بزرگ این کشور را برای زندگی انتخاب نمایید در حدود 7 هزار کرون در ماه هزینه دارید و اگر بخواهید در شهرهای کوچک این کشور زندگی کنید نیز 5 هزار کرون هزینه خواهید داشت. شما برای هزینه تحصیل در کشور دانمارک باید بین 45 الی 120 هزار کرون را در نظر داشته باشید که البته موسسات و دانشگاه های مختلف این موضوع را به طور دقیق ارزیابی می کنند.  کشور دانمارک از نظر منابع به هیچ عنوان در دسته کشورهای غنی قرار نمی گیرد. بااین حال روزانه در این کشور 342 هزار بشکه نفت تولید می شود و همینطور در حدود 320 هزار بشکه آن نیز صادر می شود. در کشور دانمارک فرآورده های لبنی بسیار طرفدار دارد و این کشور بزرگترین صادرکننده گوشت و کره و پنیر در دنیا است. در کشور دانمارک ماشین‌آلات صنعتی و همینطور ماهی و مبلمان از دیگر بخش های صادراتی محسوب می شود.

 

با توجه به نرخ بیکاری که در کشور دانمارک دیده می شود مشخص است که دولت این کشور توانسته در جدیدترین دستاوردهای خود از بهترین استراتژی استفاده نماید تا فضای کاری این کشور به شکل صحیح و دقیقی پیش برود. 

اگر بخواهید ورود به شغل مشخصی داشته باشید و اگر به دنبال ویزای کاری کشور دانمارک هستید باید به طور دقیق و ایده آل به میانگین درآمد در کشور دانمارک دقت نمایید و البته لیست شغل های پر درآمد در این کشور را نیز ارزیابی کنید.

یکی از روش هایی که می تواند اخذ ویزای کار کشور دانمارک را برای شما آسانتر نماید، اخذ ویزای کار کشور دانمارک از طریق تحصیل است.

هزینه زندگی در کشور دانمارک هم سطح هزینه های زندگی در آلمان و سوئد است. هزینه های زندگی در کشور دانمارک بین 700 الی 900 یورو در ماه برآورد شده است.

 شیر :۱ لیتر    ۰٫۸۶ €

کشور دانمارک یک کشور کوچک است که از نظر صنایع و فناوری های پیشرفته بسیار عالی عمل کرده است.

کشور دانمارک در زمینه ماشین آلات صنعتی بسیار خوش درخشیده است، این کشور قطعات مربوط به ماشین آلات صنعتی را در چند سال اخیر به صادرات زیادی رسانده است و مشخص است که در این زمینه توانسته به بهترین شکل ممکن ظاهر شود.

حقیقت این است که در کشور دانمارک امنیت آنقدر زیاد است که والدین فرزندان خود را در خیابان ها رها می کنند و به خرید می‌روند. مردم این کشور آنقدر شاد هستند که بدترین اتفاق نیز برای آنها مفهومی ندارد.

یکی از روش های اقامت به کشور دانمارک ثبت شرکت و سرمایه گذاری است که روشی بسیار عالی برای اقامت خود و همراهتان محسوب می‌شود.

یکی دیگر از روش هایی که منجر به اقامت کشور دانمارک می شود ازدواج خارجی ها است.

افرادی که اجازه اقامت در کشور دانمارک را دارند یک ویزای موقت دریافت می کنند که با آن تنها یکبار می توانند به کشور دانمارک ورود کنید

اقامت کشور دانمارک از طریق خرید ملک یکی از موضوعاتی است که بسیار از افرادی که قصد مهاجرت دارند پیگیر آن هستند.

شما می توانید در کشور دانمارک ثبت شرکت را در رده های مختلفی داشته باشید، شرکت در این کشور می تواند با مسئولیت محدود باشد، می تواند شرکت سهامی باشد، می تواند تضامنی باشد و یا مالکیت انحصاری باشد.

یکی از روش های مهاجرت به کشور دانمارک از طریق ویزای دانشجویی است که البته نیاز است تا حدودی به زبان دانمارکی تسلط داشته باشید در این روش شما باید مدارک تحصیل قبلی خود را داشته باشید.

کشور دانمارک یکی از کشورهایی است که دارای سیستم های بیمه درمانی بسیار پیشرفته ای است و سلامت عمومی و تضمین سلامت در این کشور بسیار مهم است.

بانک دانسکه یکی از بهترین بانک های کشور دانمارک محسوب می شود

شما با داشتن پاسپورت دانمارک می توانید به 166 کشور بدون نیاز به ویزا رفت و آمد نمایید و رتبه پاسپورت دانمارک 3 اعلام شده است و به طور کلی یکی از پاسپورت های معتبر در دنیا محسوب می‌شود.

در این کشور مراقبت از فرزندان در سال های اولیه زندگی به این شکل است که مادران اغلب از کار خود دست می کشند.

اول ژانویه در کشور دانمارک سال نو محسوب می شود.

مذهب رسمی در کشور دانمارک مسیحیت وابسته به کلیسای پروتستان لوتری است.

موزه ملی دانمارک یکی از بهترین دیدنی های دانمارک محسوب می‌شود.

یکی از وسایل حمل و نقل عمومی در دانمارک اتوبوس ها هستند، اتوبوس ها در مرکز کپنهاگ هر 3 دقیقه شروع به حرکت می کنند.

در دانمارک بانوان در امور کاری و تجاری بسیار مورد احترام هستند به طوریکه حقوق آنها مساوی با آقایان است.

موزه هنر ملی در دانمارک در زمینه نقاشی های چند بعدی فعالیت زیادی داشته است.

یکی از ورزش های محبوب در دانمارک فوتبال است که البته نوع سالنی آن توسط بانوان صورت می گیرد.

در این کشور اگر چاقو را با دست راست بگیرید معنی خوبی ندارد.

در دانمارک هیچ فرد غمگینی وجود ندارد دروغ است اما بیشتر مردم این کشور شاد هستند.

در این کشور حق توهین به هیچ کس را ندارید.


دانمارک یکی از امن ترین کشورهای دنیا است

زمان غذا خوردن و همینطور محتویات غذا خوردن در دانمارک مشابه با ایران است.

دانمارک یکی از سخت گیرترین کشورها در زمینه صدور گواهینامه رانندگی است.

سفارت دانمارک در ایران در تهران

نوع پوشش در دانمارک آزاد است اما مردم این کشور اغلب لباس جین به تن می کنند.

دانمارک در بخش شمال اروپا قرار دارد. این کشور توانسته چشم‌اندازهای طبیعی را در دنیا شکل دهد.

اسموربرود یکی از معروف ترین غذاهای دانمارک محسوب می شود.

مطالب مرتبط