x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
تیمور شرقی

تیمور شرقی

کشور تیمور شرقی کشوری در جنوب شرق آسیا است که دقیقاً در کنار دریای باندا قرار دارد. دریای تیمور و دریای فلورس نیز در اطراف این بخش قرار دارد. به طور کلی این منطقه در شرق ایالت سونداری واقع شده است و البته که در جنوب مجموعه جزایر ملوک اندونزی قرار دارد. در شمال غرب این کشور استرالیا دیده می شود. پایتخت کشور تیمور شرقی دیلی نام دارد. جمعیت این کشور کم است و بیش از 97 درصد از مردم این کشور مسیحی کاتولیک هستند. مردم در این کشور از زبان تتومی و پرتغالی استفاده می کنند از زبان ها به طور کلی در لیست زبان های رسمی کشور تیمور شرقی قرار می گیرد. صادرات از کشور تیمور شرقی به کشور های آمریکا  و آلمان  و پرتغال صورت  می گیرد. محصولات وارداتی این کشور بیشتر شامل مواد غذایی و نفت سفید و ماشین آلات است.  وضعیت واردات و صادرات کشور تیمور شرقی در سال های اخیر تغییرات مشخصی نداشته است اما اقتصاد این کشور در لاین صادرات بهتر عمل می کند.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین:East Timor Country عربی: تيمور الشرقية بلد
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: ریاست جمهوری
 • زبان های رایج: تتومی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00670
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 39
 • پایتخت: دیلی
 • زبان های رسمی: پرتغالی
 • جمعیت: بیش از 1.296 میلیون نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+9)
 • دامنه اینترنتی: .tl
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 2.955 billion USD

سفر به تیمور شرقی

رشد اقتصادی برای کشور تیمور شرقی بیش از 7 درصد اعلام شده است در این کشور آرامش زیادی به واسطه فضاهای دیدنی رویت می شود موقعیت اقتصادی کشور تیمور شرقی تعیین شده است. کشور تیمور شرقی می تواند اقتصاد وابسته به سیاست را تفکیک نماید در این راستا موفق نیز بوده است.

می دانیم که بیشتر مناطق کشور تیمور شرقی کوهستانی است این موقعیت سبب می شود که برخی از مناطق این کشور که کوهستانی هستند آب و هوای پر رطوبتی داشته باشند اما موقعیت نهایی کشور تیمور شرقی گرمسیری اعلام شده است و فضای گرم و مرطوب برای این کشور گزارش شده است به این ترتیب موقعیت گرمسیری برای کسانی که که از گرما فراری هستند موقعیت سختی است  و بهتر است تابستان ها به کشور تیمور شرقی ورود نداشته باشند تابستان های این کشور دارای موقعیت مشخصی هستند در این کشور موقعیت فصل های بارانی و خشک نیز بررسی شده است مشخص است که موقعیت منطقه ای در این کشور دسته بندی شده است شهرهای مختلفی در کشور تیمور شرقی رویت شده است که دارای موقعیت منطقه ای مخصوصی هستند.

سفر به تیمور شرقی

زندگی در تیمور شرقی

کشور تیمور شرقی در بخش جنوب شرق آسیا قرار دارد این کشور در کنار دریای باندا واقع شده است از سوی دیگر دریای تیمور و دریای فلورس نیز در کنار این کشور قرار می گیرد و سهم مهم اقتصادی کشور تیمور شرقی نیز وابسته به همین شرایط ارزیابی می شود. در بخش جنوبی این کشور مجموعه جزایر ملوک دیده می شود و پایتخت کشور تیمور شرقی نیز شهر دیلی است. کشور تیمور شرقی دارای یک میلیون و 160 هزار نفر جمعیت است و 97 درصد از مردم این کشور مسیحی هستند.واحد پول کشور تیمور شرقی دلار آمریکا است و یکی از برگه برنده این کشور نیز همین واحد پول برابر با آمریکا است که توانسته در تبادلات ارزی نقش خوبی داشته باشد. در اقتصاد این کشور الوار و نارگیل و موز به طور کلی بسیار دیده می شود و از محصولات مهم برای مناطق گرمسیری استوایی به شمار می آید.

زندگی در تیمور شرقی

مهاجرت به تیمور شرقی

شهرهای مهاجرتی که در کشور تیمور شرقی دیده می شود بر اساس نیروهای حافظ صلح دنبال شده اند قدرت در برخی از شهرهای کشور تیمور شرقی زیاد است و موقعیت موقت علمی در این کشور ارزیابی می شود دولت سعی کرده است موقعیت علمی مخصوصی داشته باشد بهتر است بدانید قدرت بین المللی در کشور تیمور شرقی یک رویکرد واقعی محسوب می شود دولت در صدد است که نظام اداری جدیدی در کشور تیمور شرقی دنبال نماید. هر یک از شهرهای مهم کشور تیمور شرقی به واسطه موقعیت منطقه ای بررسی می شود مثلاً دیلی در لیست شهرهایی قرار دارد که مردم آن در صدد هستند موقعیت استقلال طلبانه ای را شامل شوند این شهر در چندین موقعیت مختلف بررسی شده است مردم زیادی در آن حضور دارند و زندگی به واسطه هزینه ارزان زندگی مشخص و قابل قبول است. آمار مهاجرانی که به واسطه رویکرد سرمایه گذاری وارد کشور تیمور شرقی می شوند بهبود بهتری داشته است مشخص است برای مهاجرت به این کشور قوانین خوبی برای شما ارزیابی می شود در مسیر سرمایه گذاری بهترین شرایط به این صورت است که شخص بتواند در ابتدا هزینه های لازم را بررسی کرده باشد

مهاجرت به تیمور شرقی

تحصیل در تیمور شرقی

کودکان در کشور تیمور شرقی از سن 6 سالگی وارد مدارس می شوند مدارس از امکانات متوسطی برخوردار هستند دانش آموزان باید تا سن 13 سالگی به صورت اجباری دروس اصلی را یاد بگیرند و سواد خواندن و نوشتن داشته باشند سواد خواندن و نوشتن در این کشور موقعیت مخصوصی دارد مشخص است نظام آموزشی در کشور تیمور شرقی باید بررسی شده باشد در این کشور موقعیت آموزشی دسته بندی می شود سیاست های ارزیابی شده برای نظام آموزشی کشور تیمور شرقی بررسی می شود در هر صورت در این کشور موقعیت آموزش دوره ای کمتر است موقعیت آموزشی در بررسی های صورت گرفته است.دانشگاه ملی تیمور شرقی رتبه دو در داخل کشور و رتبه 11758 در جهان را کسب کرده است. این دانشگاه یک موسسه آموزش عالی غیر دولتی غیر انتفاعی است و در محوطه شهر دیلی قرار دارد این دانشگاه به رسمیت شناخته شده است و کمیسیون های ملی ارزیابی علمی و اعتبار بخشی را شامل شده است.

تحصیل در تیمور شرقی