x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
اریتره

اریتره

کشور اریتره از بخش شمال و غرب با سودان و از سمت جنوب با اتیوپی همسایه است؛ به این ترتیب این کشور با دریای سرخ نیز هم مرز می‌شود و بیش از 900 کیلومتر در کرانه دریای سرخ ساحل دارد. این کشور دارای مجمع الجزایر مشخصی است و از نظر طبیعی دنباله فلات مخصوصی دارد. مشخص است که جلگه‌های پست برای این بخش دیده می‌شود. وضعیت آب و هوای کشور اریتره در نواحی کرانه دریای سرخ گرم و بیابانی بررسی است. بلندی‌های مرکزی این کشور خنک‌تر و پست‌تر هستند و شرایط نیمه بیابانی برای این کشور دیده می‌شود. فصل بارندگی برای کشور اریتره موقعیت خوبی در بین ماه‌های فوریه تا آوریل بررسی می‌شود. بیشترین میزان بارش برای این کشور در نواحی ساحلی رویت می‌شود اما زمان بارش از ماه ژوئن تا سپتامبر ارزیابی شده است. شهرهای کشور اریتره مصوع و عصب و کرن نامیده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور اریتره 751.4 میلیارد دلار ارزیابی شده است؛ وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور اریتره 2 درصد ارزیابی شده است. موقعیت نیروی کار برای کشور اریتره 80 درصد اعلام شده است. به طور کلی کشاورزی در این بخش اهمیت زیادی دارد بر اساس قیمت ناکفای کشور اریتره مشخص است رویکرد اقتصادی این کشور به واسطه محصولات صادراتی بررسی‌های دقیق تری داشته است. در نرخ تورم برای کشور اریتره موقعیت تورم بالای 5.15 درصد ارزیابی شده است. محصولات صادراتی برای کشور اریتره حیوانات زنده و ذرت نیز بررسی می‌شود از سوی دیگر در این کشور صادرات مواد غذایی نیز به میزان مشخصی به فرانسه صورت می‌گیرد. محصولات وارداتی به کشور اریتره شامل ماشین آلات و محصولات نفتی است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Eritrea عربی: إريتريا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: انگلیسی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: ناکفای اریتره
 • پیش شماره تلفن: 00291
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 50
 • پایتخت: اسمره
 • زبان های رسمی: عربی
 • جمعیت: بیش از million 3,538,333سال 2020
 • منطقه زمانی: (GMT+3)
 • دامنه اینترنتی: er.
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 2.608 billion USD

سفر به اریتره

آسمره ، واقع در کشور آفریقای اریتره ، به دلیل عرض جغرافیایی ، یک سال آب و هوای نسبتاً ثابت دارد. هوا در این شهر در تمام ماه‌های سال نسبتاً گرم است و در ماه‌های تابستان کمی گرم‌تر و در طول زمستان‌ها کمی سردتر می‌شود. میانگین دمای تابستان در آسمره (در ماه های ژوئن و ژوئیه ، گرمترین فصل آن) نزدیک به 100 درجه فارنهایت است. مورخان بحث می‌کنند که آیا خرابه‌های قهویتو زمانی دیوارهای مسکونی شهر باستانی کلوئه بوده‌اند؟ در این بین پزشکان نیز بر اساس موقعیت منطقه‌ای سعی دارند فضای بهداشت و درمان را در اریتره به رشد خوبی برسانند.  شهرکی که پیش از این ، اما در زمان پادشاهی اکسسومیت به اهمیت تجاری رسیده است. حتی اگر اینطور نبود ، بقایای چشمگیر شهر - با مساحت 2.5 کیلومتر (1.5 مایل) به طول 15 کیلومتر (9 مایل) - شهادت بر قد و قامت قدیم آن است.

سفر به اریتره

زندگی در اریتره

اریتره در شمال شرقی آفریقا (بین 12 تا 18 درجه شمالی ، و 36 تا 44 درجه شرقی) واقع شده است و شامل مجمع الجزایر داهلاک و سایر جزایر در امتداد ساحل دریای سرخ است . این کشور از شمال و غرب با سودان هم مرز است، اتیوپی با جنوب، جیبوتی در جنوب شرقی و دریای سرخ با شمال و شمال شرقی مرز مشترک دارد. اریتره با مساحتی در حدود 125.000 کیلومترمربع در وسعت انگلیس یا ایالت پنسیلوانیا در ایالات متحده آمریکا است. وسعت این ساحل حدود 1.200 کیلومتر و در خارج از آن بیش از 350 جزیره وجود دارد که از این تعداد 210 منطقه شامل مجمع الجزایر دهلاک است . اریتره پس از رکود اقتصادی سالهای جنگ اریتره و اتیوپی، در حال بازگشت است و در سال 2011 یکی از سریعترین اقتصادهای رو به رشد جهان را داشت. رشد از اواخر کاهش یافته است. با این حال ، هنوز یک سال وجود داشت که در سال 2015 تولید ناخالص داخلی 2.1٪ رشد داشته باشد.

زندگی در اریتره

مهاجرت به اریتره

کشور اریتره که کمی در بالای شاخ آفریقا قرار دارد ، تا سال 2019 تقریباً 32/5 میلیون نفر جمعیت داشته است.سواحل شرقی این کشور در امتداد دریای سرخ واقع شده است و مابقی اریتره با کشور سودان، اتیوپی و جیبوتی هم مرز است . اریتره 45406 مایل مربع (117،600 کیلومتر مربع) زمین را در بر می گیرد و آن را به 105 مین کشور بزرگ جهان تبدیل می‌کند. تراکم جمعیت آن فقط 117 نفر در هر مایل مربع (45 نفر در هر کیلومتر مربع) است که از نظر تراکم جمعیت در رتبه 154 در جهان قرار دارد. سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در اریتره و سایر کشورها نشان دهنده مالکیت خارجی تسهیلات تولید است. برای طبقه‌بندی به عنوان سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی، باید سهم مالکیت خارجی حداقل با 10 درصد از ارزش شرکت باشد. این سرمایه‌گذاری می‌تواند در بخش‌های تولیدی، خدماتی، کشاورزی یا سایر بخش‌ها باشد. این می‌تواند به عنوان سرمایه‌گذاری، به عنوان کسب (خرید یک شرکت موجود) یا سرمایه‌گذاری مشترک (مشارکت) سرچشمه گرفته باشد .رضایت سرمایه‌گذاری برای اریتره بیش از 71 درصد اعلام شده است. دولت برای جذب سرمایه‌گذاران جدید، بطور عمده در بخش‌های انرژی، جهانگردی و ماهیگیری، یک مؤسسه منطقه آزاد در ماساوا ایجاد کرد. 

مهاجرت به اریتره

تحصیل در اریتره

دانشکده پزشکی و دندانپزشکی اوروتا یک موسسه آموزش عالی دولتی غیرانتفاعی در اریتره است که در شهر متوسط ​​آسمارا (دامنه جمعیت 500000-1000،000 نفر جمعیت) واقع در مرکز است. اریتره، دانشکده پزشکی و دندانپزشکی اروتا (OSDM) توسط وزارت آموزش و پرورش رسمیت یافته و یا به رسمیت شناخته شده رسمی، یک موسسه آموزش است.  بانک اریتره در آسمارا ، پایتخت واقع شده است. بانک مرکزی علاقه‌مند به ترغیب سرمایه‌گذاری‌های خارجی و واردات کالاهای سرمایه‌ای مانند ماشین آلات صنعتی و تجهیزات کشاورزی است.  بانک مرکزی اریتره، گرچه یک نهاد دولتی است اما مستقل از وزارت دارایی است. این بانک موقعیت سرمایه‌گذاری برای دانشجویان را فراهم ساخته است.  فرماندار و کمیته سیاستگذاری خود، سیاست‌هایی را با ورودی وزارت دارایی تهیه و اجرا می‌کنند. اگرچه مسافران مجاز به ورود ارزهای خارجی به کشور هستند‌، اما همه معاملات به ناکفا انجام می‌شود.

 

تحصیل در اریتره