x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

تحصیل در اریتره

دانشکده پزشکی و دندانپزشکی اوروتا یک موسسه آموزش عالی دولتی غیرانتفاعی در اریتره است که در شهر متوسط ​​آسمارا (دامنه جمعیت 500000-1000،000 نفر جمعیت) واقع در مرکز است. اریتره، دانشکده پزشکی و دندانپزشکی اروتا (OSDM) توسط وزارت آموزش و پرورش رسمیت یافته و یا به رسمیت شناخته شده رسمی، یک موسسه آموزش است.  بانک اریتره در آسمارا ، پایتخت واقع شده است. بانک مرکزی علاقه‌مند به ترغیب سرمایه‌گذاری‌های خارجی و واردات کالاهای سرمایه‌ای مانند ماشین آلات صنعتی و تجهیزات کشاورزی است.  بانک مرکزی اریتره، گرچه یک نهاد دولتی است اما مستقل از وزارت دارایی است. این بانک موقعیت سرمایه‌گذاری برای دانشجویان را فراهم ساخته است.  فرماندار و کمیته سیاستگذاری خود، سیاست‌هایی را با ورودی وزارت دارایی تهیه و اجرا می‌کنند. اگرچه مسافران مجاز به ورود ارزهای خارجی به کشور هستند‌، اما همه معاملات به ناکفا انجام می‌شود.

 

مشاوره تحصیل در اریتره
فهرست

تحصیل رایگان در اریتره

تحصیل رایگان در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برنامه ای با عنوان تحصیل رایگان در اریتره وجود ندارد و اطلاعات زیر یک سری بورسیه  و کمک هزینه تحصیلی وابسته به این کشور است که از سوی دانشگاه های دیگر ارزیابی شده است.


ANU - برنامه پژوهشی تحصیلات تکمیلی در استرالیا 2020-21 برای دانشجویان بین المللی باز است این بورس تحصیلی به برنامه ها (های) سطح تحقیق و تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد در زمینه کلیه موضوعاتی که در دانشگاه ملی استرالیا تدریس می‌شوند، اجازه می‌دهد مهلت این بورس تحصیلی 31 اکتبر 2020 باشد.

هر ساله دانشگاه ملی استرالیا بورسیه تحصیلی دانشگاه را برای پشتیبانی از دانشجویان HDR که در حال انجام تحقیقاتی هستند که با مسیرهای استراتژیک دانشگاه همگام است، ارائه می‌دهد.

سطح درجه:

ANU - برنامه پژوهشی تحصیلات تکمیلی در استرالیا 2020-21 برای انجام برنامه های سطح کارشناسی ارشد در دانشگاه ملی استرالیا در دسترس است.

موضوعات موجود:

موضوع زیر برای مطالعه تحت این برنامه بورس تحصیلی در دسترس است.

همه موضوعات

ملیت های واجد شرایط:

دانشجویان بین المللی واجد شرایط این برنامه تحقیقاتی کارشناسی ارشد هستند.

مزایای بورس تحصیلی:

دانشگاه ملی استرالیا سالانه 28،092 دلار در سال برای دانشجویان داخلی و بین‌المللی اهدا خواهد کرد. این جایزه علاوه بر برنامه یک هفته‌ای، شامل موارد زیر نیز می‌شود:

کمک هزینه سفر و حذف برای دانش آموزانی که برای شروع برنامه تحقیقاتی خود به کانبرا مهاجرت می‌کنند.

کمک هزینه پایان نامه

کمک هزینه کودک وابسته (فقط دانشجویان بین المللی)

مرخصی پزشکی، زایمان و مرخصی والدین.

معیارهای واجد شرایط بودن:

برای واجد شرایط بودن، متقاضیان باید معیارهای زیر را رعایت کنند:

در یک دوره تحصیلی معتبر HDR در دانشگاه ثبت نام کنید.

در مطالعات قبلی خود حداقل معادل H1 یا H1 را بدست آورده است.

بورسیه تحصیلی در اریتره

بورسیه تحصیلی در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

افراد در اریتره که به دنبال بورس تحصیلی دکترا ، بورسیه های کارشناسی ارشد یا بورسیه‌های تحصیلات تکمیلی برای تأمین بودجه تحصیلات خود در خارج از کشور هستند‌، می‌توانند در اینجا آخرین بورس‌های تحصیلی بین‌المللی برای دانشجویان اریتره 2020 - 2021 را که توسط دانشگاه ها و دولت های خارجی اعلام شده اند، بررسی کنند. لیست بورس های تحصیلی از بودجه کاملاً تأمین شده تا حمایت محدود یا پرداخت شهریه محدود است و به عنوان بورس های برتر برای دانشجویان اریتره پیشنهاد شده است.

توضیحات بورس تحصیلی:

برنامه کمک هزینه تحصیلی Hubert Humphery یک برنامه غیرکارشناسی است که ده ماه تحصیلات دانشگاهی بدون مدرک و تجربه حرفه ای مرتبط با آن در ایالات متحده را ارائه می‌دهد.

موضوعات موجود:

توسعه كشاورزي و روستايي

ارتباطات / روزنامه نگاری

توسعه اقتصادی

مدیریت آموزشی ، برنامه ریزی و سیاست گذاری

امور مالی و بانکی

اداره آموزش عالی

سیاست و پیشگیری از ایدز / ایدز

مدیریت منابع انسانی

قانون و حقوق بشر

منابع طبیعی ، خط مشی محیط زیست و تغییرات آب و هوا

سیاست و مدیریت بهداشت عمومی

تحلیل و مدیریت سیاستهای عمومی

سوء مصرف مواد ، آموزش ، درمان و پیشگیری

انگلیسی و زبان خارجی

سیاست گذاری و مدیریت فناوری

قاچاق در سیاست و پیشگیری از افراد

برنامه ریزی شهری و منطقه ای

 

 

مزایای بورس تحصیلی:

بورسیه های Hubert Humphery برای دانشجویان بین المللی ، ایالات متحده آمریکا موارد زیر را ارائه می‌دهد:

شهریه و سایر شهریه در دانشگاه میزبان تعیین شده؛

در صورت لزوم آموزش زبان انگلیسی قبل از دانشگاه ،

کمک هزینه نگهداری (زندگی) ، از جمله کمک هزینه تسویه حساب یک بار؛

پوشش تصادف و بیماری؛

کمک هزینه کتاب؛

یارانه رایانه یک بار

سفرهای هوایی (سفرهای بین المللی به آمریکا و از طریق ایالات متحده برای برنامه و سفرهای داخلی به برنامه های مورد نیاز برنامه)

کمک هزینه توسعه حرفه‌ای برای فعالیت‌های حرفه‌ای، از جمله سفرهای میدانی ، بازدیدهای حرفه ای و کنفرانس.

معیارهای واجد شرایط بودن:

متقاضیان باید دارای موارد زیر باشند:

مدرک کارشناسی

حداقل پنج سال تجربه حرفه ای قابل توجه.

تجربه محدود و یا هیچ تجربه قبلی در ایالات متحده آمریکا.

ویژگی های رهبری را نشان داد

سابقه ای از خدمات عمومی در جامعه و مهارت های قوی انگلیسی

 


بورسیه های تحصیلی MPhil - دانشگاه کوئینزلند برای دانشجویان داخلی ، دانشجویان بین المللی باز است. این بورس تحصیلی به برنامه ها (های) سطح Mphil در زمینه مهندسی علوم محاسبات که در دانشگاه کوئینزلند تدریس می‌شود، اجازه می‌دهد. مهلت این بورس تحصیلی 10 مه 2020 است.

سطح درجه:

بورسهای تحصیلی MPhil - دانشگاه کوئینزلند برای انجام برنامه‌های دانشگاه کوئینزلند در دسترس است.

موضوعات موجود:

موضوع زیر برای مطالعه تحت این برنامه بورس تحصیلی در دسترس است.

علوم رایانه

ملیت های واجد شرایط:

دانشجویان داخلی و بین المللی واجد شرایط دریافت این بورس تحصیلی MPhil هستند.    

مزایای بورس تحصیلی:

حامی مالی سالانه 28،092 دلار اهدا می‌کند که عاری از مالیات است. این بورس تحصیلی به مدت دو سال در دسترس است و می‌تواند برای تأمین هزینه های زندگی استفاده شود.

معیارهای واجد شرایط بودن:

برای واجد شرایط بودن این برنامه ، آرزوها ملزم به رعایت کلیه الزامات هستند:

باید دانشجویان داخلی یا بین المللی باشند.

باید با تحقیق از طریق لینک ، شرایط ورود به مدرک بالاتر را ملاقات کنید - https://graduate-school.uq.edu.au/uq-research-degrees

اعتبار دانشگاه های اریتره و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های اریتره و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 


دانشکده کشاورزی Hamelmalo اریتره یک موسسه آموزش عالی دولتی غیرانتفاعی است که در هملمالو، آنسبا واقع شده است. اریتره، دانشکده کشاورزی Hamelmalo (HAC) ، که توسط وزارت آموزش و پرورش، رسمی و معتبر شناخته شده و یا به رسمیت شناخته شده است و یک موسسه آموزش عالی است. دانشکده کشاورزی Hamelmalo (HAC) دوره‌ها و برنامه‌هایی را ارائه می‌دهد که منجر به رسمیت در مقاطع بالاتر آموزش عالی از قبیل مدارک کارشناسی در چندین زمینه تحصیلی می‌شود. 

دانشکده پزشکی و دندانپزشکی اوروتا یک موسسه آموزش عالی دولتی غیرانتفاعی است که در شهر متوسط ​​آسمارا (دامنه جمعیت 500000-1000،000 نفر جمعیت) واقع در مرکز است. اریتره، دانشکده پزشکی و دندانپزشکی اروتا (OSDM) توسط وزارت آموزش و پرورش رسمیت یافته و یا به رسمیت شناخته شده رسمی، یک موسسه آموزش است. دانشکده پزشکی و دندانپزشکی اوروتا (OSDM) دورهها و برنامه‌هایی را ارائه می‌دهد که منجر به دریافت مدارک عالی آموزش عالی در چندین زمینه تحصیلی می‌شود. 

دانشکده علوم و فنون دریایی ماساوا یک مؤسسه آموزش عالی دولتی غیرانتفاعی است که در شهر بزرگ ماساوا (دامنه جمعیت 50،000-249،999 نفر جمعیت) واقع در دریای سرخ شمالی است. اریتره، کالج علوم و فنون دریایی ماساوا (MCMST) یک موسسه آموزش عالی آموزش عالی است که توسط وزارت آموزش و پرورش رسمیت یافته و یا به رسمیت شناخته شده است. کالج علوم و فنون دریایی ماسوا (MCMST) دوره‌ها و برنامه‌هایی را ارائه می‌دهد که منجر به دریافت مدارک عالی آموزش عالی در چندین زمینه تحصیلی می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به سطوح و مناطق مربوط به درجه دانشگاه uniRank مراجعه کنید.

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در اریتره

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آزمون های ورودی برای اریتره در سال‌های اخیر وابسته به دانشگاه یا رشته خاصی نیست، یعنی برای ورود به دانشگاه‌های اریتره نیازی به شرکت در یک آزمون ورودی عمومی ندارید حال شرایط پذیرش بر چه اساسی است؟

 اول اینکه شما موقعیت تحصیلی خود را اعلام می‌کنید و ارزیابی بر روی موقعیت تحصیلی شما صورت می‌گیرد دوم اینکه سعی می‌کنید تحصیلات را زیر نظر گروه‌های مخصوصی دنبال کنید. احتمال اینکه نیاز باشد از شما مصاحبه صورت بگیرد زیاد است. مصاحبه شما باید بر اساسی باشد که یک سری سوالات در قالب تخصصی و یک سری سوالات در قالب عمومی پرسیده شود. از سوی دیگر افراد باید بتوانند روند تحصیلی برای این کشور را دنبال کنند و سعی کنند سوالاتی را مورد پرسش و پاسخ قرار دهند که جنبه علمی بالایی دارد. در دوره‌های زمانی مختلف افرادی که در آزمون ورودی که در قالب سنجش ارزیابی شده‌اند، شرکت کرده‌اند به این نتیجه می‌رسند که اصول تحصیلی این کشور راندمان زیادی را شامل شده است، از سوی دولت آزمون‌هایی دیده می‌شود که زیر نظر گروه‌های خصوصی برگزار می‌شود که هنوز اطلاعات دقیقی در خصوص آن ارزیابی نشده است و دولت سعی به تغییر و شرایط مخصوص آن دارد.  برای تحصیل در اریتره بهتر است در نظر داشته باشید که اگر بتوانید رزومه علمی قوی‌تری داشته باشید دیگر نیاز به مشاوره‌های خاص نخواهید داشت. مشخص است که سطح علمی شما به واسطه دسته‌بندی‌های اقتصادی بررسی می‌شود.

معادل سازی مدارک در اریتره

معادل سازی مدارک در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای معادل سازی مدارک در اریتره بهتر است سعی کنید دو لاین تخصصی را دنبال کنید. اول اینکه مدرک دیپلم شما در صورتی در شرایط معادل قرار می‌گیرد که رتبه معدل شما قابل قبول باشد، در واقع مدارک دیپلم بر اساس معدل کل و بر اساس نمراتی که در دروس مختلف مثل ریاضی و زیست شناسی اخذ کرده‌اید، بررسی می‌شود مشخص است که مدارک تحصیلی شما برای اریتره باید زیر نظر گروه‌های مختلفی بررسی شود. در صورتی که قصد دارید معادل سازی مدارک مربوط به مقطع لیسانس داشته باشید بهتر است بدانید که این مدرک در شرایط معادل اعتبار بسیار کمی دارد.

معادل سازی مدرک لیسانس برای اریتره می‌بایست به شکلی باشد که شما برخی از دروس را در شرایط معادل در نظر داشته باشید و برخی دیگر را در کلاس درس دنبال کنید بهتر است بدانید که مدرک لیسانس شما در صورتی که دارای طرح پژوهش و تحقیق باشید بیشترین رتبه را خواهد داشت. در دوره‌های زمانی مختلف مدارک شما برای اریتره می‌بایست زیر نظر گروه‌های متخصص دنبال شود تا رتبه اصلی را در بر بگیرد.

یک سری از مدارک تحصیلی هستند که لازمه معادلسازی را ندارند مثلاً مدرک دانشگاهی برخی از رشته‌های تحصیلی در شرایط معادل رتبه نخواهند داشت این یعنی شخص باید به واسطه موقعیت تحصیلی و مدرکی که دارا اعتبارات مخصوصی که شامل شود. البته که برخی از دروس می‌تواند شامل دسته‌بندی‌های مدرک شناسی شده باشد و معادل سازی مدارک تحصیلی می بایست از نظر اقتصادی قابل قبول به نظر برسد در صورتی که در گروه تحصیلی مهندسی باشید معادلسازی مدارک کمی دشوار خواهد بود.

خوابگاه در اریتره

خوابگاه در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اغلب دانشگاه‌های اریتره فاقد خوابگاه هستند یعنی شما به عنوان فردی که قرار است اریتره را برای تحصیل انتخاب کنید باید فکری به حال وضعیت خوابگاه خود داشته باشید. اول اینکه خوابگاه‌های دانشجویی در این کشور زیر نظر گروه‌هایی ارزیابی می‌شود که قصد دارند موقعیت منطقه‌ای را در نظر بگیرند. دانشگاه‌ها برای افرادی که تبعه اریتره هستند موقعیت خوابگاهی در نظر می‌گیرند اما این وضعیت به ندرت ارزیابی شده است مثلاً اتاق‌ها اغلب بیش از 7 تخت دارند؛ تخت‌ها از اعتبار کمی برخوردار هستند و برخی از اتاق‌ها سرویس تهویه مناسبی ندارند اما اداره مهاجرت اریتره اعلام کرده است که دانشجویان بین‌المللی که قصد دارند در این کشور تحصیل داشته باشند می‌توانند از خوابگاه‌های سطح شهر استفاده نمایند. این خوابگاه‌ها موقعیت منطقه‌ای درستی دارند از سوی دیگر از نظر امکانات در شرایطی هستند که شخص به واسطه آن می‌تواند دروس مورد نظر را نیز مورد مطالعه قرار دهد. اداره مهاجرت اریتره اعلام کرده است که وضعیت بین‌المللی در این کشور رشد یافته است. شرایط پانسیون‌های شهری رو به رشد هستند. موقعیت خوابگاهی در سال‌های اخیر ارزیابی‌های مشخصی دارند و از سوی دیگر برخی از اتاق‌ها هستند که می‌بایست به صورتی قیمت‌گذاری شوند که همه دانشجویان از موقعیت آن استفاده نمایند. خوابگاه‌ها اغلب باید شامل مواردی باشند که نیاز روز افراد را برطرف سازند. بهتر است بدانید که برخی از خوابگاه‌ها دارای اعتبارات ارزشمند علمی نیز هستند. یعنی فضای کتابخانه‌ای دارند و همینطور یک اتاق مخصوص خدمات کامپیوتری است، بهتر است بدانید که این سری از خوابگاه‌ها موقعیت خودگردان دارند.

امتیازات کارت دانشجویی در اریتره

امتیازات کارت دانشجویی در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

استفاده از کارت دانشجویی در اریتره تنها سبب می‌شود از هزینه زیاد برای خرید کتب درسی در امان باشید یعنی شما درگیر هزینه‌های زیاد برای خرید کتب درسی نخواهید بود و این رویکرد به صورتی دنبال می‌شود که شما با ارائه کارت دانشجویی به کتاب فروشی و یا مراکز امانت کتاب با هزینه بسیار کم و یا گاهاً بدون هزینه می‌توانید کتاب مورد نظر را تهیه کنید. کتابی که خریداری می‌کنید باید اعتبارات مخصوصی داشته باشد و طبق زمانی که به شما اعلام می‌شود می‌بایست کتاب مورد نظر را بازگردانید. اطلاعاتی در خصوص اعتبار کارت دانشجویی در فضای حمل و نقل دیده نمی‌شود اما هزینه حمل و نقل شهری در اریتره آنقدر بالا نیست که به دنبال تخفیف دانشجویی باشید. یک رویکرد دیگر این است که افراد زیر نظر اعتبارات دانشجویی که دارند باید بخشی از رویکرد تحصیلی را شامل شوند مثلاً در صورتی که قصد شما چاپ یک مقاله است بهتر است در ابتدای امر مقاله خود را به چاپ اول و دوم به صورت رایگان برسانید. مشخص است که کارت دانشجویی در اریتره باید امتیاز‌بندی شده باشد. امتیازات کارت دانشجویی برای گروه تحصیلات تکمیلی نیز رشد زیادی داشته است از یاد نبرید که برای ارزیابی کارت دانشجویی بهتر است بتوانید مقالات خود را وابسته به اصول علمی بررسی کنید. از سوی دیگر افرادی که قصد دارند از پانسیون‌های شهری استفاده کنند نیاز به ارائه کارت دانشجویی دارند که تا حدی بتوانند از تخفیف مورد نظر استفاده نمایند. تخفیفات صورت گرفته اغلب بر اساس ترم و شرایط درسی شما بوده و مبلغ مشخصی را شامل نمی‌شود.

مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پیشنهاد شغلی برای اریتره شامل موارد زیر است:


مدیر پشتیبانی مشتری فرانکوفون و تیم وی مسئولیت شناسایی کلاهبرداری را بر عهده دارند، ضمن اینکه تجربهای مثبت را برای کاربران قانونی ما حفظ می‌کنند. شما می‌توانید یک حلقه تماس را برای مشکلات کاربر طراحی و تکرار کنید و استراتژی ما را به تیم خدمات مشتری فرانکوفون هدایت کنید. ما در جستجوی شخصی با تجربه در مدیریت و مقیاس بندی تیم خدمات مشتری هستیم تا همچنان که در بازارهای جدید توسعه می‌دهیم، کاربران ما را خوشحال کند.

این موقعیت برای افرادی که به زبان انگلیسی تسلط دارند، در نظر گرفته شده است. لطفا CV خود را به زبان انگلیسی بفرستید تا درخواست شما در نظر گرفته شود.

 • شما یک تسلط حرفه ای یا بومی به زبان‌های فرانسه و انگلیسی دارید.
 • شما قبلاً حداقل 5 سال تجربه در مدیریت و مقیاس بندی تیم‌های پشتیبانی مشتری از طریق تلفن داشته‌اید.
 • شما یک ذهنیت تحلیلی دارید و قادر به مدیریت معیارهای استاندارد تماس تلفنی و راه‌حلهایی مانند اکسل هستید.
 • شما با فناوری مورد نیاز برای مدیریت یک تیم پشتیبانی آشنا هستید (ما احتمالاً از میز ذن استفاده خواهیم کرد، اما برای داشتن کاندیدای رقابتی نباید تجربه ای در این پلتفرم داشته باشید)
 • شما نسبت به مأموریت Sendwave پرشور هستید و از انجام کارهایی که برای دستیابی به اهداف تجربه مشتری ما انجام می‌شود خوشحال هستید.
 • شما خودتان را تغذیه می‌کنید تا با مردم تعامل داشته باشید و از آن نهایت استفاده را ببرید.
 • شما آماده کار تمام وقت در داکار سنگال هستید.ما می توانیم به شما کمک کنیم در صورت لزوم مجوز کار دریافت کنید.

 

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در اریتره

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کار دانشجویی برای اریتره در فضای دانشگاهی بررسی شده است. موقعیت کار دانشجویی در این کشور مخصوص دوره‌هایی است که شخص می‌تواند کار دانشجویی برای دوره‌های مخصوص را ارزیابی کرده باشد. در این کشور فضای کاری برای موقعیت تحقیقی را شامل می‌شود. اجازه کار دانشجویی در اریتره می‌بایست دسته‌بندی شده باشد افرادی که قصد دارند کار دانشجویی در این کشور داشته باشند باید در ابتدای امر تسهیلات درمانی خود را بررسی کنند در واقع افراد برای هر شغلی می‌بایست بیمه درمانی داشته باشند، اجازه کار دانشجویی در اریتره می‌تواند ساختار یافته باشد. در صورتی که می‌خواهید کار دانشجویی در این کشور را دنبال کنید باید رزومه خوبی در ابتدا به دانشگاه ارائه کنید، رزومه تحصیلی شما باید بررسی شود. نیاز است بررسی رزومه شما در طول دوره‌های مخصوصی دسته‌بندی شود. از سوی دیگر شما قرار است در برخی از مسائل فنی در این کشور ورود داشته باشید. بررسی‌های اخیر نشان می‌دهد که افراد برای داشتن کار دانشجویی می‌بایست لازمه تخصصی نیز داشته باشند. در دوره لیسانس موقعیت 12 ساعت در هفته، دوره فوق لیسانس موقعیت 14 ساعت در هفته و دوره دکترا نیز بیش از 20 ساعت در هفته را زیر نظر می‌گیرد. تحصیلات لازم برای کار دانشجویی هرچه بیشتر باشد باید پیش‌بینی شود رزومه تحصیلی در این زمینه دسته‌بندی شده است.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در اریتره

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اریتره یکی از فقیرترین کشورهای جهان است، جایی که حدود یک سوم جمعیت زیر خط فقر زندگی می‌کنند. براساس اعلام سازمان بهداشت جهانی (WHO) اریتره در بین 158 کشور از 190 کشور جهان در رتبه 158 قرار گرفته است. 

در اینجا داده های کلیدی WHO که وضعیت سیستم مراقبت های بهداشتی اریتره را روشن می‌کنند، آورده شده است: 

 • نسبت پزشک به بیمار در حدود 6: 100،000 است
 • نسبت پرستار و ماما به بیمار در 75: 100000 نفر است
 • بیشتر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق شهری قرار دارند، اما 80 درصد از ساکنان کشور در مناطق روستایی زندگی می‌کنند.

خدمات بهداشتی خصوصی

پزشکان و کلینیک های خصوصی در کشور موجود هستند و حتی یک بیمارستان خصوصی در پایتخت نیز وجود دارد. با این حال، بخش مراقبت‌های بهداشتی خصوصی به دلیل هزینه‌های گرانقیمت، توسط گروه کمی از افراد مقرون به صرفه است. 

امکانات بهداشتی و درمانی در اریتره شامل مراکز بهداشتی و درمانی است. مراکز درمانی کمکهای اولیه پزشکی و کمکهای جراحی جزئی و همچنین عملکردهای تشخیصی را ارائه می‌دهند. به جز موارد اضطراری‌، بیماران برای بستری شدن در بیمارستان موظفند با پزشک محلی وقت ملاقات کنند.

به طور کلی‌، زیرساخت‌های سیستم مراقبت های بهداشتی در اریتره با رعایت استاندارد کشورهای غربی فاصله زیادی دارد. 

 • امکانات پزشکی مدرنهمیشه در دسترس نیست و بیشتر محدود به مناطق شهری کشور است. 
 • شیمیدانان و داروخانهها در شهرهای بزرگ در دسترس هستند. با این حال ، صلاحیت شیمی دانان اغلب ناشناخته است. 
 • داروهای اساسی بدون نسخهدر شهرهای بزرگ یافت می‌شود ، اگرچه انتخاب زیاد نیست و عرضه دارو غالباً نامنظم است.


تهدیدهای انسانی و غیر انسانی زیادی در اریتره وجود دارد و شما باید هنگام مسافرت به کشور در هر زمان از این موارد اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهید. براساس وب سایت رسمی دولت کانادا ، خطرات ایمنی و امنیتی در اریتره به شرح زیر است: 

 • تنش های مرزی: مرز بین اریتره و جیبوتی ، اتیوپی و سودان می‌تواند به دلیل حضور گروه‌های شورشی و حملات مرزی خطرات بالقوه سلامتی را ایجاد کند.
 • جرم و جنایت: جرایم خرده ریز ، مانند وانت و گرفتن کیف پول به سمت بیگانگان هدف قرار می‌گیرد.
 • کمبود آب:بسته شدن گیاهان تصفیه آب و بطری در اریتره به یک مشکل کلی نوشیدن در کشور منجر شده است.
 • مین های زمینی:مین‌های مین موجود در مناطق دور افتاده کشور است. هنگام رانندگی در جاده های اصلی یا پیاده روی در حومه شهر ، مراقب باشید.
 • ایمنی جادهبا توجه به وجود حیوانات در جاده ، مسافرت در مناطق روستایی پس از وقوع شبانه می‌تواند خطر عمده ای برای سلامتی در اثر تصادفات جاده ای ایجاد کند.

 

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در اریتره

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بانک اریتره:. این بانک در آسمارا ، پایتخت واقع شده است. بانک مرکزی علاقه‌مند به ترغیب سرمایه‌گذاری‌های خارجی و واردات کالاهای سرمایه‌ای مانند ماشین آلات صنعتی و تجهیزات کشاورزی است . بانک مرکزی اریتره، گرچه یک نهاد دولتی است، اما مستقل از وزارت دارایی است. این بانک موقعیت سرمایه‌گذاری برای دانشجویان را فراهم ساخته است.  فرماندار و کمیته سیاستگذاری خود، سیاست‌هایی را با ورودی وزارت دارایی تهیه و اجرا می‌کنند. اگرچه مسافران مجاز به ورود ارزهای خارجی به کشور هستند، اما همه معاملات به ناکفا انجام می‌شود.

این یک بانک دولتی است و دارای 17 شعبه در سراسر کشور است. این بانک برای نقل و انتقالات بین المللی پول و همچنین با دویچه بانک با Citibank توافق کرده است .

اریتره سرمایه گذاری و توسعه بانک ( EIDB ) در 28 اکتبر سال 1996تاسیس شد. این به طور موثر تا سال 1998 آغاز خواهد شد. این بانک توسط وزارت دارایی کاملاً تأمین می‌شد و بدین ترتیب موسسه مالی متعلق به دولت اریتره است.  بانک سرمایه گذاری و توسعه اریتره کوچکترین بانک‌های دولتی اریتره است. این پروژه بطور معمول پروژه های توسعه را با کمک مالی از سازمان‌های مختلف دیگر از جمله بانک اریتره و بانک جهانی تأمین می‌کند .

مسکن و بازرگانی بانک ( HCB ) یک بانک در است اسمره ، اریتره است. این شرکت در تأمین بودجه مجتمع‌های مختلف آپارتمانی در سراسر اریتره متمرکز شده است که مهمترین آنها در آسمارا و ماساوا است . این بانک همچنین به شرکتهای محلی درگیر در Wefri Warsay Yika'alo وام داده است 


این سازمان در سال 1994 پس از استقلال اریتره با نام بانک مسکن اریتره تأسیس شد . در این فرایند که شعبه قبلی آسمارا از بانک مسکن و پس انداز اتیوپی را به عهده گرفت، یک بانک پس انداز با کمک Cassa di   Risparmio delle Provincie Lombarde تأسیس شد . مأموریت اصلی HCB ارائه خدمات برای کاهش کمبود حاد مسکن پس از جنگ اریتره برای استقلال بود . نام این شرکت در سال 1996 تغییر یافت. وقتی سهامدار اکثریت، جبهه خلق برای دموکراسی و عدالت ، تصمیم گرفتند که این کشور به یک بانک تمام عیار تبدیل شود.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در اریتره

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هیچ یک از دانشگاه های اریتره مورد تأیید وزارت علوم نیستند

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در اریتره

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هیچ یک از دانشگاه های اریتره مورد تأیید وزارت بهداشت نیستند

دانشگاه های برتر در اریتره

دانشگاه های برتر در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


کالج تجارت و اقتصاد Halhale یک موسسه آموزش عالی دولتی غیرانتفاعی است که در Halhal ، Anseba واقع شده است. اریتره، کالج تجارت و اقتصاد Halhale به طور رسمی توسط وزارت آموزش و پرورش معتبر و یا شناخته شده رسمی شده است (HCBE) یک موسسه آموزش عالی است. کالج تجارت و اقتصاد Halhale (HCBE) دوره‌ها و برنامه‌هایی را ارائه می‌دهد که منجر به رسمیت شناخته شده در مقاطع بالاتر از تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس در چندین زمینه تحصیلی می‌شود. 

 


دانشکده علوم بهداشت و درمان Asmara که در سال 1999 تأسیس شد، یک موسسه آموزش عالی دولتی غیرانتفاعی است که در شهر متوسط ​​آسمارا (دامنه جمعیت 500000-1000،000 نفر جمعیت) در مرکز واقع شده است. اریتره، دانشکده علوم بهداشتی آسمارا (ACH) که توسط وزارت آموزش و پرورش رسمیت یافته و به رسمیت شناخته شده است، یک موسسه آموزش عالی است. کالج علوم بهداشت و درمان آسمارا (ACH) دوره‌ها و برنامه‌هایی را ارائه می‌دهد که منجر به رسمیت شناخته شده در مقاطع بالاتر از تحصیلات عالی مانند مدرک لیسانس در چندین زمینه تحصیلی می‌شود. 

نظام آموزشی اریتره

نظام آموزشی اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


اریتره در همه زمینه‌ها با کمبود جدی متخصصان ماهر روبرو است. تنها انستیتوی آموزش عالی کشور، دانشگاه آسمارا از زمان بازگشایی در اکتبر 1991، به بازسازی و احیای مجدد مشغول بوده و همچنان در حال تاسیس کالج‌های جدید است. از سال 1997، هشت کشاورزی و علوم آبزی وجود داشته است. مطالعات هنری و زبان؛ تجارت و اقتصاد؛ تحصیلات؛ مهندسی؛ علوم بهداشتی؛ قانون؛ علوم — که در کل 17 برنامه لیسانس و همچنین برنامه‌های دیپلم و گواهینامه ارائه می‌دهد. کالج تجارت و اقتصاد برنامه‌های عصرانه برای بزرگسالان شاغل ارائه می‌دهد. یک برنامه مدرک نیاز به حضور چهار ساله دارد. همه دانش آموزان طی سال اول یک برنامه کلی سال اول را دنبال می‌کنند، سپس وارد کالج مورد نظر خود می‌شوند. پس از سال دوم آنها، دانشجویان موظفند یک سال خدمت ملی را انجام دهند. این بدان معنی است که برای به دست آوردن لیسانس حداقل پنج سال به آنها نیاز خواهد بود. در سال 2000 ، این دانشگاه 371 دانشجو با مدرک لیسانس ، 170 نفر با مدرک دیپلم و 106 نفر با گواهی فارغ التحصیل شد. ثبت نام در پاییز 2000 4،642 (حدود 13 درصد زنان) بود. تعداد کل دانشکده‌ها 230 نفر بود. این دانشگاه پیش بینی می‌کند که رشد مداوم با ثبت نام در سال 2005 به 6000 دانشجو برسد و تا سال 2010 در حدود 8000 نفر تثبیت شوند.

لیسانس در اریتره و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در اریتره

لیسانس در اریتره و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تحصیل لیسانس در اریتره نیاز به شرکت در آزمون ندارید، دوره لیسانس در این کشور 4 ساله است. افراد برای تحصیل لیسانس در این کشور باید مدرک دیپلم داشته باشند. دیپلم افراد باید 12 ساله باشد. نیاز است که شخص یادگیری دروس لیسانس را به واسطه موقعیت مشخص دنبال کرده باشد و البته که تحصیلات لیسانس باید به زبان رسمی این کشور دنبال شود. مردم در اریتره برای تحصیل لیسانس باید بتوانند سیاست‌های مخصوصی را دنبال کنند مثلاً اصول ریاضی و تجربی برای لیسانس در اریتره بسیار مهم است از سوی دیگر یادگیری دروس محاسبات و دروس مربوط به مدیریتی در این کشور نیز دسته‌بندی شده است. طول دوره لیسانس می‌تواند 3 الی 4 سال باشد. اخذ پذیرش لیسانس برای این کشور شامل موارد مخصوصی است و در بهترین شرایط شما می‌توانید به واسطه رویکرد تحصیلی خود موقعیت کاری قوی‌تری داشته باشید. در این زمینه دولت در صدد است یک سری موقعیت را در نظر بگیرد که بورسیه تحصیلی افراد را زیر نظر داشته باشند و رویکرد بورسیه تحصیلی برای این کشور می بایست قابل قبول به نظر برسد. در فرآیند بورسیه تحصیلی این کشور نیاز به کمک مالی دیگر افراد است، از یاد نبرید که کمک مالی برای تحصیل در اریتره باید وابسته به غیر بررسی شده باشد. شما به واسطه یادگیری تحصیلات لیسانس در این کشور باید بتوانید شرایط مخصوصی را بررسی کرده باشید. کسانی که قصد دارند لیسانس بگیرند باید برای کار خود نیز برنامه تخصصی ایده آلی در نظر داشته باشند.

فوق لیسانس در اریتره و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در اریتره

فوق لیسانس در اریتره و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پذیرش فوق لیسانس در اریتره به واسطه و سال تحصیل و یک دوره تحقیقی ارزیابی می‌شود. برای پذیرش فوق‌لیسانس در این کشور بهتر است بتوانید در ابتدا دوره‌های تخصصی را دنبال کنید. یادگیری دوره‌های فوق‌لیسانس اغلب فضای پژوهشی دارد و شما به واسطه این دوره‌های تحصیلی می‌توانید یادگیری دروس را بهبود دهید. یادگیری فوق‌لیسانس در اریتره باید در شرایطی صورت بگیرد که شما در ابتدا به واسطه دروسی که در دوره لیسانس پشت سر گذاشته‌اید اصول را دنبال کنید. یادگیری فوق‌لیسانس برای اریتره به واسطه دروسی که در دوره لیسانس طی کرده‌اید، بررسی می شود. شاخص‌های بررسی شده برای مقطع فوق لیسانس قابل قبول‌تر هستند البته که افراد برای اخذ پذیرش فوق لیسانس باید مدرک زبان مخصوص داشته باشند اما دانشگاه‌ها مدرک زبان خاصی را اعلام نکرده‌اند. شما برای یادگیری دروس فوق لیسانس باید بتوانید دوره‌های پژوهشی واقعی‌تری داشته باشید. دوره‌هایی که شخص به واسطه آن می‌تواند دروس را سازمان یافته‌تر دنبال نماید. دوره‌های تحصیلی فوق‌لیسانس برای گروه‌های مختلف دسته‌بندی شده است. برخی از رشته‌های مهندسی هستند که زیر نظر دوره رتبه بورسیه را نیز شامل می‌شوند. ترم اول تحصیل اغلب به مرور دروس دوره لیسانس می‌گذرد. در صورتی که قصد دارید فوق لیسانس در اریتره را دنبال کنید باید بتوانید در ابتدا مدرک لیسانس خود را به اعتبار برسانید.

دکترا در اریتره و شرایط اخذ پذیرش دکترا در اریتره

دکترا در اریتره و شرایط اخذ پذیرش دکترا در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یادگیری دروس دکترا در اریتره باید در شرایطی دنبال شود که شما دوره لیسانس و فوق‌لیسانس را پشت سر گذاشته‌اید، اینکه شما به واسطه دروس دکترا قصد دارید وارد به حرفه مشخصی شوید از موضوعاتی است که باید بررسی شود. دروس دکترا در اریتره اغلب شامل مجموعه مشخصی از تحقیقات است و افراد باید بتوانند این دروس را به صورت پژوهشی پشت سر بگذارند. شما باید دوره دکترا را 5 ساله طی کنید، کمتر از این زمان برای دکترا بسیار دشوار است و شخص باید بداند که دروس در ساده‌ترین شرایط رتبه‌بندی می‌شود. از سوی دیگر برای پذیرش دکترا باید مدرک زبان داشته باشید اما هدف اصلی اثبات موقعیت زبانی شما است. در ساده‌ترین شرایط پذیرش دکترا افراد باید بتوانند مدرک تحصیلی دوره فوق‌لیسانس خود را دنبال کنند و سطح علمی بالاتری داشته باشند. یادگیری دروس دکترا در اریتره در سه دوره ارزشمند اقتصادی بررسی می‌شود و افراد باید به واسطه یادگیری دروس دکترا یک سری عملکرد علمی را شامل شوند. دکترا برای همه رشته‌ها لحاظ نشده است و اصول دکترا باید شامل مواردی باشد که افراد می‌بایست آن را دسته‌بندی کرده باشند. از سوی دیگر کسانی که قصد دارند دوره تحصیلی دکترا را دنبال کنند باید در مصاحبه اول تز رسانه دکترا را ارزیابی کرده باشند تا سطح علمی این گروه بهبود یافته باشد.

پزشکی در اریتره و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در اریتره

پزشکی در اریتره و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دروس پزشکی در اریتره در دانشگاه علوم پزشکی این کشور برگزار می‌شود و سایر دانشگاه‌ها در لاین پزشکی کار نمی‌کنند شاید یک سری از رشته‌های علوم آزمایشگاهی و یا موارد مربوط به پزشکی را داشته باشند اما بهتر است این دروس را در رده‌بندی‌های مجاز دنبال نمایید، یادگیری دروس پزشکی در اریتره باید در شرایطی باشد که افراد بتوانند بر اساس آن سازوکار های مخصوصی را دنبال کنند. یک اصل مهم برای یادگیری دروس پزشکی این است که کلاس‌های پیش نیاز را به طور دقیق پشت سر بگذارید. کلاس‌های پیش نیاز اغلب دارای دوره‌های توانگری اعصاب و روح هستند. اما یک سری نکات در خصوص تحصیل پزشکی در اریتره را برای شما توضیح خواهیم داد:

اول اینکه شما با دانشگاهی با امکانات محدود روبرو هستید، امکانات محدود پزشکی در این دانشگاه سبب می‌شود که افراد کمی رشته پزشکی را انتخاب کنند.

مورد دوم اینکه یادگیری دروس برای شما به واسطه موقعیتی که دارد شاید کمی سخت به نظر برسد. واحدهای درسی دروس پزشکی با سایر کشورها کمی فرق دارد.

بورسیه تحصیلی پزشکی در اریتره وجود ندارد و دولت نیاز به بودجه محصلان داشته و می‌تواند موقعیت بورسیه تحصیلی پزشکی را شاخص‌گذاری نماید. سعی کنید برای یادگیری دروس در این کشور زمان زیادی در نظر بگیرید؛ برخی از اساتید از تجربه و سواد کافی برخوردار نیستند.

دندانپزشکی در اریتره و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در اریتره

دندانپزشکی در اریتره و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که دندانپزشکی در اریتره را دنبال می‌کنید باید دوره‌های 6 ساله را در نظر داشته باشید. رشته دندانپزشکی به صورت مشخص در اریتره وجود ندارد یعنی شما چیزی به عنوان رشته دندانپزشکی و مشکلات فک و دهان را نمی‌توانید در اریتره دنبال کنید. از سوی دیگر پذیرش دندانپزشکی در اریتره به واسطه موقعیت منطقه‌ای که ارزیابی شده است مشخص می‌شود. شما می بایست بتوانید پذیرش دندانپزشکی در اریتره را در ساده‌ترین رویکرد دنبال کنید و شخصی که قرار است دروس دندانپزشکی را بگذراند بهتر است بتواند از نظر علمی موقعیت خوبی داشته باشد. در صورتی که می‌خواهید بورسیه تحصیلی بگیرید بهتر است از این رشته صرف نظر داشته باشید. صرف نظر از رشته دندانپزشکی در اریتره اغلب دارای ظرفیت محدود است اما اینطور که مشخص است که دانشجویان بین المللی در صورتی که دارای رزومه تحصیلی قوی باشند در این راستا موفق خواهند شد. دوره تحصیلی در دانشگاه پزشکی اریتره به این صورت است که در ابتدا دروس در قالب تئوری ارزیابی می‌شود و یک سری دروس به واسطه موقعیت تحصیلی بررسی شد‌ اند و سپس دوره یادگیری در قالب های غیر تئوری یعنی در فضای عملی دنبال می‌شود سپس موقعیت دندانپزشکی برای اریتره در راستای اصول حرفه ای بررسی شده اند.

تخصص پزشکی در اریتره و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در اریتره

تخصص پزشکی در اریتره و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تخصص پزشکی برای اریتره در برخی از رشته‌های قلب و همینطور رشته اعصاب دیده می‌شود در واقع رشته‌های تخصصی در این کشور در صورتی می‌تواند به رشد برسد که افراد بتوانند به واسطه آن یادگیری دروس را جدی‌تر دنبال نمایند. دروس تخصصی در اریتره باید شامل موارد مخصوصی باشد؛ از سوی دیگر در صورتی که شما قصد دارید پذیرش تخصص پزشکی در اریتره داشته باشید می بایست دو اصل مهم را در نظر بگیرید. اول اینکه موقعیت تحصیلی شما برای دوره عمومی بررسی می‌شود تا مشخص شود سطح علمی شما بر چه اساسی است، سطح علمی در راستای عملی نیز دنبال می‌شود و اصول علمی و عملی به واسطه زمان بندی‌های مخصوص دسته‌بندی شده‌اند. تخصص پزشکی در اریتره می بایست یادگیری دروس را ارزیابی کرده باشد.

دروس باید وابسته به شاخه تخصص انتخابی شما ارزیابی شود. برخی از دروس هستند که لازم به پذیرش فردی بوده و البته که زیر نظر دولت و بر اساس موقعیت دولتی دنبال خواهد شد. از سوی دیگر در صورتی که می‌خواهید پذیرش تخصصی داشته باشید بهتر است دروس را در کلاس‌های تقویتی نیز دنبال کنید. واحدهای مربوط به گروه آزمایشگاهی بیشتر مورد حمایت هستند و باید این واحدهای درسی به خوبی بررسی شود. هر یک از واحدهای درسی باید یک سری شاخص داشته باشند تا ارزیابی مشخصی را در بر بگیرد از یاد نبرید که علوم آزمایشی در این کشور بر اساس موقعیت مخصوص بررسی می‌شود و شخص باید بتواند برخی از اصول حرفه ای را در بر بگیرد. یکی از بهترین روند تحصیلی برای اریتره این است که هر یک از دروس باید به شکل عملی دسته بندی شود. برای تخصص داشتن مدرک تافل یا آیلتس ارزش زیادی دارد و البته که تخصص بین المللی در این دوره بررسی خاصی دارد.

تخصص دندانپزشکی در اریتره و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در اریتره

تخصص دندانپزشکی در اریتره و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تخصص دندانپزشکی بهتر است کشور دیگری را انتخاب کنید. چارت تخصص دندانپزشکی در اریتره در دوره‌های گذشته تا حد زیادی به حداقل رسیده است و دیگر خبری از پذیرش دانشجویان بین المللی در این کشور نبوده و موقعیت مخصوصی را شامل نمی‌شود.

رشته های غیر پزشکی در اریتره

رشته های غیر پزشکی در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اغلب رشته‌های تحصیلی که در اریتره دیده می‌شود در لاین مهندسی هستند اما مهندسی مربوط به مواد و یا مهندسی که در خصوص لاین شیمی است در این کشور به دلیل نبود موقعیت آزمایشگاهی خوب بررسی‌هایی داشته است. مشخص است که پیشتیبانی از فضای تحصیلی برای این بخش دسته‌بندی شده است، مثلاً رشته‌های مدیریتی در لیست رشته‌هایی هستند که افراد می‌بایست به واسطه آن مسیر‌های تحقیقاتی را دنبال کنند تا از فاند این کشور استفاده نمایند از سوی دیگر فضای تحقیق و پژوهش برای اریتره تا حدی باز است و انتظار موقعیت زیاد تحصیلی به خصوص بورسیه تحصیلی وجود ندارد. تکمیل شدن تحصیلات در اریتره در راستای فضای علمی به واسطه دسته‌بندی های موضوعی بررسی می‌شود مشخص است که ارزیابی‌های لازم برای این منطقه در صورتی دنبال شده است که حجم مشخصی از تحصیلات ارزیابی شده باشد از سوی دیگر دولت در صدد است برخی از رشته‌های تحصیلی مربوط به دانشگاه پزشکی این کشور را رشد دهد و تا حد زیادی در این زمینه موفق ظاهر شده است. رشته های پزشکی برای این کشور در دوره‌های زمانی مختلف دانشجویان بین المللی را پوشش می‌دهد.

خطرات احتمالی برای دانشجویان در اریتره

خطرات احتمالی برای دانشجویان در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آیا اریتره خطرناک است؟

مزارع مین گسترده در اریتره به ویژه در مناطق مرزی وجود دارد که همچنان باعث صدمات یا مرگ گاه به گاه می‌شوند. برخی ممکن است علامت‌گذاری نشوند و مسافرت یا پیاده‌‌روی در مناطق روستایی یا دورافتاده می‌تواند خطرناک باشد. ما به شما توصیه می‌کنیم که از جاده‌ها و مسیرهای عمومی استفاده خوبی دور نشوید.

 


آیا اریتره یک کشور ثروتمند یا فقیر است؟

اریتره یکی از فقیرترین کشورها در جهان است .  سوء تغذیه گسترده و یک سیستم مراقبت بهداشتی ضعیف منجر به مرگ و میر بالای شیرخوارگان (70 در هزار تولد زنده) و امید به زندگی کم (50.8 سال) در سال 1998 می‌شود. خدمات ناکافی پزشکی به سختی در خارج از پایتخت در دسترس هستند.

 

آیا در اریتره جنگ وجود دارد؟

اریتره -Ethiopian جنگ ، یکی از درگیری در شاخ آفریقا، بین اتیوپی و جو در زمان اریتره از ماه مه 1998 تا ژوئن 2000، با نهایی صلح تنها در سال 2018، بیست سال پس از رویارویی اولیه به توافق رسیدند.


غذا یا بیماریهای ناشی از آب که از طریق خوردن یا نوشیدن در اقتصاد محلی حاصل می‌شود:
هپاتیت A- بیماری ویروسی که در عملکرد کبد اختلال ایجاد می‌کند. از طریق مصرف مواد غذایی یا آب آلوده به مواد مدفوع ، به طور عمده در مناطقی که فاضلاب ضعیف دارند، پخش می‌شوند. قربانیان تب، زردی و اسهال را نشان می‌دهند. 15٪ قربانیان علائم طولانی مدت را در طی 6-9 ماه تجربه خواهند کرد. واکسن موجود است.
هپاتیت E - بیماری ویروسی ناشی از آب که در عملکرد کبد اختلال ایجاد می‌کند. بیشتر از طریق آلودگی مدفوع آب آشامیدنی پخش می‌شود. قربانیان زردی، خستگی، درد شکم و ادرار با رنگ تیره را نشان می‌دهند.
تب تیفوئید - بیماری باکتریایی که از طریق تماس با غذا یا آب آلوده به مدفوع یا فاضلاب گسترش می‌یابد. قربانیان تب‌های بالایی دارند. در صورت عدم درمان، میزان مرگ و میر می‌تواند به 20٪ برسد.

مالاریا - ناشی از تک یاخته انگل تک سلولی Plasmodium ناشی از نیش بندپایان آلوده است. از طریق نیش پشه ماده آنوفل به انسان منتقل می‌شود. انگل‌ها در کبد حمله می‌کنند که به گلبول‌های قرمز حمله می‌کند و منجر به چرخه تب ، لرز و عرق‌های همراه با کم خونی می‌شود. مرگ در اثر آسیب به اندامهای حیاتی و قطع خون در مغزدر 100 کشور ، عمدتاً گرمسیری، در 100 کشور مبتلا به بیماری بومی و اکثر 1.5 تا 5/5 میلیون نفر مرگ و میر سالانه در کشورهای جنوب صحرای آفریقا را تخمین زده اند.
تب دنگ - ناشی از پشه ( Aedes ae Egyptiبیماری ویروسی مرتبط با محیط شهریاست. با بروز ناگهانی تب و سردرد شدید بروز می‌کند. گاهی اوقات شوک و خونریزی ایجاد می‌کند که در 5٪ موارد منجر به مرگ می‌شود.
تب زرد - بیماری ویروسی ناشی از پشه است. شدت آن از علائم شبه آنفلوانزا گرفته تا هپاتیت شدید و تب خونریزی، فقط در مناطق گرمسیری آمریکای جنوبی و زیر صحرای آفریقا رخ می‌دهد ، که در آن بیشتر موارد گزارش شده است، میزان مرگ و میر کمتر از 20 درصد است.
آنسفالیت ژاپنی - بیماری ویروسی ناشی از پشه ( Culex tritaeniorhynchus ) مرتبط با مناطق روستایی در آسیا است. آنسفالیت حاد می‌تواند به فلج ، اغما و مرگ منجر شود. نرخ مرگ و میر 30٪  است.
تریپانوزومیازیس آفریقایی - ناشی از تک یاخته انگلی تریپانوزوما؛ از طریق نیش خونریزی مگس‌های Tsetse به انسان منتقل می‌شود. عفونت منجر به تب و ضعف نامنظم می‌شود و در موارد پیشرفته وقتی انگل‌ها به سیستم عصبی مرکزی حمله می‌کنند، کما و مرگ می‌روند. در 36 کشور جنوب صحرای آفریقا بومی‌سازی حیوانات وحشی به عنوان میزبان مخزن انگل‌ها عمل می‌کنند.
لیشمانیوز جلدی - ناشی از لیشمانیا تک یاخته انگلی ؛ از طریق نیش پروانه‌ها به انسان منتقل می‌شود. در نتیجه ضایعات پوستی که ممکن است مزمن شوند90٪ موارد در ایران ، افغانستان ، سوریه ، عربستان سعودی ، برزیل و پرو رخ می‌دهد. حیوانات وحشی و اهلی و همچنین انسان می‌توانند به عنوان مخزن عفونت عمل کنند.
طاعون- بیماری باکتریایی که توسط ککهایی که معمولاً با موشها مرتبط هستند، منتقل می‌شود. انتقال هوای شخص به فرد نیز ممکن است. بیماری‌های همه گیر طاعون اخیر در مناطقی از آسیا، آفریقا و آمریکای جنوبی در ارتباط با مناطق روستایی یا شهرهای کوچک و روستاها رخ داده است. همچون تب ، سردرد و گره‌های لنفاوی متورم بروز می‌کند. بیماری به سرعت پیشرفت می‌کند و بدون درمان آنتی بیوتیکی منجر به فرم پنومونی با میزان مرگ و میر بیش از 50٪ می‌شود.
تب هموراژیک کریمه-کنگو - بیماری ویروسی ناشی از کنش؛ عفونت ممکن است ناشی از قرار گرفتن در معرض خون یا بافت حیوانات آلوده باشد. توزیع جغرافیایی شامل آفریقا ، آسیا ، خاورمیانه و اروپای شرقی است. بروز ناگهانی تب، سردرد و دردهای عضلانی و به دنبال آن خونریزی در روده ، ادرار ، بینی و لثه ها. میزان مرگ و میر تقریباً 30٪ است.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در اریتره

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مدارس بین المللی

مدارس بین المللی می‌توانند راه حل مناسبی برای یک دانشجوی خارجی (مدیران شرکت های چند ملیتی، فرزندان دیپلمات ها ، کارمندان سازمان های غیردولتی) در اریتره باشند. ممکن است جمعیت محلی وجود داشته باشد، اما مدارس معمولاً برای یک دانش آموز بین المللی در نظر گرفته شده‌اند. مدارس ممكن است از ایالات متحده ، انگلیس یا فرانسه یك برنامه درسی پیروی كنند. آموزش ابتدایی ممکن است به هر زبانی باشد (و معمولاً چندین زبان تدریس می شود) ، اما معمولاً به زبان انگلیسی یا فرانسوی است. مدارس معیارهای مشابهی را برای آموزش در سراسر جهان ارائه می‌دهند، انتقال آسان میان مدارس را خواه در فرانسه و یا ویتنام فراهم می‌کند. مدارس همچنین اعتبارنامه پذیرفته شده بین المللی مانند کارشناسی ارشد بین المللی را ارائه می‌دهند .

مراحل ورود و ثبت نام در مدرسه متفاوت است. فضا اغلب محدود است و ممكن است براساس ملیت به دانشجویان ترجیح داده شود. شهریه بر اساس استانداردهای محلی گران است، اما استانداردهای بالایی از یادگیری را ارائه می‌دهد، به اندازه کلاس‌های کوچکتر، امکانات درجه یک و فوق برنامه می‌پردازد. در برخی مدارس امکانات شبانه‌روزی موجود است، اما بیشتر آنها کلاسهای روزانه را ارائه می‌دهند.

 

 

 • CoIS(شورای بین المللی مدارس) یک انجمن غیر انتفاعی مدارس بین المللی و موسسات آموزش عالی فراهم می‌کند که مجوز رسمی آموزش و پرورش، معلم و استخدام رهبری خدمات، لینک به آموزش عالی، کمک‌های حکومت و کمک با موسس مدارس جدید است.
 • انجمن کالج ها و مدارس ایالات متحده میانه(MSA) از جمله انجمن های معتبر برتر در جهان است.

 


آدرس مدرسه جامعه بین المللی آسمارا ( AICS ) آدرس: خیابان 117-19 ، خیابان 6 / POBox: 4941
Asmara ، اریتره
تلفن: (291) (1) 16 17 05
نرخ شهریه: 3،402 دلار - 18،592 دلار در سال

یک برنامه درسی متمرکز بین المللی وجود دارد که به زبان انگلیسی ارائه می‌شود. کلاس‌ها از نیمه اوت شروع می‌شود و اواسط ژوئن با تعطیلات در پایان ماه‌های اول ، دوم و سوم پایان می‌یابد. توسط MSA معتبر است.

 

چاپ مقالات علمی در اریتره و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در اریتره و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اینکه بخواهید مقالات علمی در اریتره داشته باشید باید نسخه اولیه مقاله را ارزیابی کرده باشند. مشخص است که رویکرد مقالات علمی برای اریتره زیر نظر گروه‌های مخصوصی بررسی شده است. چاپ مقالات علمی در اریتره باید به صورت مخصوصی بررسی شده باشد. مقالات علمی در اریتره باید بررسی شده باشد و بهترین شرایط را داشته باشد. شما به واسطه مقالات علمی خود در اریتره باید قابلیت مخصوصی داشته باشید. شما باید بتوانید مقالاتی که موضوع به روز دارند را انتخاب کنید. مقالاتی که به واسطه سطح علمی شما بررسی می‌شوند. تأثیر مقالات علمی شما به شکلی است که بخواهید در بهترین شرایط آن را دسته‌بندی کرده باشید. شما در صورتی می‌توانید مقالات علمی را به مرحله چاپ برسانید که بتوانید به واسطه رویکرد اقتصادی کشور بررسی‌های لازم را شامل شود، در این صورت بهتر است مقالات علمی شما دارای رنکینگ مخصوصی داشته باشد. بهتر است وضعیت مقالات علمی خود را در رویکرد مخصوصی ارزیابی کنید. گروه‌های علمی در این کشور باید به شکلی باشند که می‌توانند سیاست‌های دقیقتری را شامل شوند. شما باید اصول علمی در این کشور را در ابتدای امر شناسایی کرده باشید و سپس رویکرد بهتری را در نظر داشته باشید.

شرکت در آزمون های بین المللی در اریتره

شرکت در آزمون های بین المللی در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کدام آزمون انگلیسی بهترین است؟

اگر می‌خواهید برای اثبات سطح خود یک مدرک زبان دریافت کنید و چیزی را برای نمایش در CV خود داشته باشید، آزمون انگلیسی کمبریج احتمالاً بهترین انتخاب است. امتحانات آیلتس و تافل اغلب برای درخواست ویزا، شغل و دانشگاه یا کالج دانشگاهی که سطح معینی از انگلیسی برای پذیرش لازم باشد، بیشتر مرتبط هستند.

 

 

سخت ترین امتحان انگلیسی چیست؟

امتحان مهارت کمبریج

کمبریج مهارت آزمون  (CPE) سخت ترین آزمون زبان انگلیسی است. اگر این را امتحان کنید، می‌توانید خود را بهترین زبان انگلیسی بدانید و به دیگران نیز آموزش دهید.

 

 

بالاترین سطح انگلیسی چیست؟

مهارت C2 بالاترین مدرک تحصیلی است که توسط کمبریج Assessment English ارائه شده است و نشان می‌دهد که زبان آموزان زبان انگلیسی را به سطح استثنایی تسلط داشته‌اند . این موضوع در سطح C2 چارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبانها (CEFR) متمرکز شده است .

 


کدام تست انگلیسی ساده ترین است؟

آیلتس

مشکل IELTS در مقایسه با PTE یکسان است. نه آزمون است آسان تر از دیگری است. آنها هم خواستار مهارت هستند و هم به مهارت مهارت بنیادی و همچنین دانش در قالب آزمون نیاز دارند .

آیلتس

IELTS ، سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی، برای ارزیابی توانایی زبان داوطلبانی که نیاز به تحصیل یا کار در جایی دارند که انگلیسی به عنوان زبان ارتباطات استفاده می‌شود ، طراحی شده است. آیلتس برای ورود به دانشگاه در انگلستان و سایر کشورها لازم است.

برای کیست؟

آیلتس توسط دانشگاهها و کارفرمایان بسیاری از کشورها از جمله استرالیا ، کانادا ، ایرلند ، نیوزلند ، انگلیس و ایالات متحده شناخته می‌شود. همچنین توسط ارگانهای حرفه‌ای ، مقامات مهاجرت و سایر آژانسهای دولتی به رسمیت شناخته شده است.
بیش از 2 میلیون نفر در سال آزمون را قبول می‌کنند.

آزمون آیلتس چگونه است؟

می‌توانید بین نسخه های آکادمیک یا آموزش عمومی آزمون انتخاب کنید. همه نامزدها همان بخش گوش دادن و صحبت کردن را انجام می‌دهند.
آزمون چهار بخش دارد:

 1. گوش دادن- 4 بخش ، 40 سوال ، 30 دقیقه
 2. صحبت- مصاحبه ، 15 دقیقه
 3. خواندن- متفاوت برای آموزش های دانشگاهی یا عمومی - 3 بخش ، 40 سوال ، 60 دقیقه
 4. نوشتن- متفاوت برای آموزش علمی یا عمومی - 2 قطعه نوشتن ، 60 دقیقه

این سایت همچنین شامل تست‌های واژگان، از جمله تست های عملی برای لیست واژه های دانشگاهی و همچنین تست های گرامر مربوط به آیلتس است.

سطح و نمرات

چند سطح شما نمره ای بین 1 تا 9 کسب می‌کنید. نیمی از نمرات مانند 6.5 ممکن است. دانشگاه‌ها غالباً نمره IELTS را از 6 یا 7 می‌خواهند. همچنین ممکن است در هر 4 بخش حداقل نمره کسب کنند.

آزمون را از کجا می توانم بگیرم؟

آزمون‌های آیلتس در مراکز آزمون معتبر در سراسر جهان انجام می‌شود - در حال حاضر بیش از 500 مرکز، در بیش از 120 کشور جهان وجود دارد.

چه زمانی می توانم آزمون را قبول کنم؟

با نزدیکترین مرکز آزمون خود ترتیب دهید. تاریخ های مکرر وجود دارد، معمولاً پنج شنبه ها یا شنبه ها.

هزینه IELTS چقدر هزینه دارد؟

هزینه‌ها توسط مراکز آزمون تعیین می‌شود و از کشور به کشور دیگر متفاوت است. انتظار دارید حدود 160 پوند پوند، 210 یورو یا 230 دلار آمریکا بپردازید.

کنفرانس های علمی در اریتره

کنفرانس های علمی در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

موقعیت کنفرانس برای اریتره به ندرت دیده می‌شود و تنها لاین ریاضیات و فیزیک در این کشور هستند که از نظر علمی موقعیت طرح‌های پژوهشی را شامل شده‌اند. رشته ژئو فیزیک در لیست مواردی است که قرار است به رشد پژوهشی برسد.

جشن های دانشگاه ها در اریتره

جشن های دانشگاه ها در اریتره | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اریترها چگونه کریسمس را جشن می گیرند؟

اریتره جوانان جشن کریسمس در 25 دسامبراست. در این روز آنها را در مهمانی‌ها، تبادل هدایا، کارت و همچنین جشن با خانواده و دوستان است. بسیاری از اریتره ها ، عمدتا افراد مسن ، 25 دسامبر را به عنوان یک روز عادی می گیرند. امسال کریسمس تقویم Geez دوشنبه آینده برگزار می‌شود .

 

تقریباً شانزده تعطیلات عمومی شناخته شده ملی در اریتره، کشوری در شاخ آفریقا وجود دارد . اولیه تعطیل ملی است روز استقلال (24/05)، روز شهدا (20/06) و روز انقلاب (- 1/9 سپتامبر 1). از دیگر تعطیلات عمومی بزرگداشت می توان به Fenkil Day - بزرگداشت نبرد ماسوا (10 فوریه - 10/02) و روز Afabet - گرامیداشت نبرد آفتاب (20/03 )تعطیلات اضافی پس از تقویم کلیسای ارتدووا Tewahedo اریتره و دو عید مقدس مقدس (عید علاء و عید فطر فطیر مسلمان به عنوان تعطیلات عمومی در اریتره مشاهده می‌شود)

 

 

آخرین ویرایش: 2020-05-13 16:20:52 73