x
مشاوره:021 43000 021

مهاجرت به لهستان

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت به کشور لهستان - go2tr

شما به عنوان یک ایرانی وقتی قصد مهاجرت به لهستان را دارید باید شهری را برای زندگی انتخاب نمایید که از نظر هزینه های اقتصادی، و همینطور درآمد کافی و سیستم مراقبت بهداشتی و ... مناسب باشد، از دیگر فاکتورهای مناسب آب و هوا و شرایط سیاسی و اجتماعی موجود است. ورشو یکی از شهرهای بسیار زیبا در کشور لهستان محسوب می شود و به نوبه خود بهترین شهر از نظر کسب و کار محسوب می شود. این شهر دارای فضای گردشگری مناسبی است و یکی از شهرهای مهاجرپذیر در لهستان محسوب می شود. مهاجرت به لهستان از طریق پناهندگی با کاهش چشمگیری روبرو بوده است و این کشور عموماً در این زمینه نمی تواند انتخاب خوبی باشد. بنابراین اگر قصد مهاجرت به لهستان را دارید باید سعی کنید از دیگر روش های قانونی استفاده نمایید. در سال های 2015 الی 2017 افراد کمتری از ایران به سراغ کشور لهستان می رفتند اما در سال 2018 آمار مهاجرت به لهستان بسیار افزایش داشته است اینطور که شواهد نشان می دهد این کشور دارای فضای درآمدزایی خوبی برای ایرانیان است. افرادی که مهاجرت به لهستان را انتخاب کرده اند مجوز پاسپورت  به 161 کشور را دارند این موضوع به نوبه خود از هزینه های اضافی کم خواهد کرد. در صورتی که فرد بتواند مهاجرت به لهستان داشته و تابعیت این کشور را اخذ نماید می تواند در هر جای اروپا آزادانه و بدون تردید زندگی و کار کند و میزان رضایت در این زمینه بیش از 77 درصد اعلام شده است. افرادی که مهاجرت به لهستان از طریق ثبت شرکت را انتخاب کرده اند و به طور کلی به سراغ روش های سرمایه گذاری رفته اند شانس بیشتری برای اخذ اقامت برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال خود دارند به طوریکه در سرمایه گذاری های نقدی شرایطی فراهم شده است که فرد می تواند همزمان با درخواست اقامت برای خود، برای همسر و فرزند خود نیز درخواست ویزای همراه نماید. در مسیر مهاجرت به لهستان ، اجازه اقامت عموماً به کسانی داده می شود که برنامه کار و یا سرمایه گذاری بیش از 12 ماه دارند از دیگر روش های آسان برای مهاجرت به لهستان می توان ازدواج باشد اما ازدواج باید با هدف قبلی صورت بگیرد و هرگز موارد صوری در این مسیر قابل قبول نخواهد بود. کسانی که مهاجرت به لهستان از طریق سرمایه گذاری را انتخاب کرده اند در صورتی که بودجه خوبی داشته باشند می توانند در سریع ترین زمان ممکن وارد خاک کشور لهستان شوند.

مهاجرپذیری لهستان

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرپذیری لهستان - gotooTR

مهاجرپذیری کشور لهستان در سال های گذشته به نسبت سال جدید کمتر است اما آخرین آمار نشان می دهد که اخذ اقامت طولانی مدت مهاجرت به لهستان آسانتر از قبل شده است 

آمار مهاجران به لهستان

موسسه اعزام دانشجو - آمار مهاجران به لهستان - goToTr

آمار مهاجران به کشور لهستان زیر 20 درصد نیست و فقط چندهزار مهاجر از سرتاسر دنیا در منطقه مالوپولسکا هستند

میزان رضایت مهاجران به لهستان

موسسه اعزام دانشجو - میزان رضایت مهاجران به لهستان - go2tr

در صورتی که فرد بخواهد مهاجرت به لهستان از طریق سرمایه گذاری را انتخاب نماید نیاز به سرمایه زیادی ندارد و این موضوع به نوبه خود بسیار ارزشمند خواهد بود. به افراد گذرنامه شهروندی پلاس تعلق می‌گیرد.

راحت‌ترین روش مهاجرت به لهستان

موسسه اعزام دانشجو - راحت‌ترین روش مهاجرت به لهستان - gototr

از دیگر روش های آسان برای مهاجرت به لهستان می تواند ازدواج باشد اما ازدواج باید با هدف قبلی صورت بگیرد و هرگز موارد صوری در این مسیر قابل قبول نخواهد بود.

روش‌ های مهاجرت به لهستان

موسسه اعزام دانشجو - روش‌ های مهاجرت به لهستان - gototiar

اقامت لهستان با اجاره خانه برای کسانی که قصد دارند به سرمایه گذاری فکر کنند گزینه خوبی است.

مهاجرت سرمایه گذاری به لهستان

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت سرمایه گذاری به لهستان - gOotOoTr

از دیگر روش های مهاجرت به لهستان از طریق سرمایه گذاری به صورت نقدی است که مبلغ مورد نظر از سوی شما وارد پروژه های دولتی در کشور لهستان می شود و می توانید در زمانی کم به سرعت اقامت این کشور را برای خود و همراهان خود فراهم سازید.

مهاجرت از طریق ازدواج به لهستان

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت از طریق ازدواج به لهستان - gooTooTr

یک سری قوانین دیگر در زمینه ازدواج در کشور لهستان وجود دارد. در صورتی که یک خارجی بخواهد از طریق قانونی اقامت خود را در این کشور در وضعیت ازدواج به دست آورد باید برای ثبت ازدواج خود در لهستان در USC محل اقامت خود سند رسمی ازدواج را در مرحله تأیید قرار دارد.

مهاجرت از طریق تولد به لهستان

موسسه اعزام دانشجو- مشاغل دانشجویی - gotOTAR

در صورتی که ازدواج پدر و مادر در وضعیت قانونی صورت گرفته باشد مشکلی نخواهد بود اما اگر ازدواج قانونی نباشد نیاز است که پدر فرزند حتماً دارای تابعیت لهستانی باشد در غیر این صورت فرزند نمی تواند تابعیت این کشور را اخذ نماید.

مهاجرت پناهندگی به لهستان

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت پناهندگی به لهستان - goTOTr

مهاجرت از طریق UN لهستان شاید برای هر فردی مناسب نباشد.

مهاجرت تحصیلی‌ به لهستان

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت تحصیلی‌ به لهستان - گو تو تی آر

افرادی که قصد دارند با هزینه کمتری در این کشور تحصیل کنند، می توانند به سراغ زبان لهستانی بروند.

مهاجرت کاری لهستان

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت کاری لهستان - GoTooTr

ساعت کاری از 9 صبح آغاز شده و با توجه به نوع کار بعضاً تا 21 شب نیز ادامه دار است. اما باز هم آمارها نشان می دهد که یافتن شغل مورد نظر در این کشور به نسبت کشورهایی مانند ایتالیا و اتریش آسان‌تر است.

مهاجرت از طریق همراه به لهستان

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت از طریق همراه به لهستان - go2tiR

اینطور که شواهد نشان می دهد مهاجرت به کشور لهستان از طریق همراه پس از گذشت یک دوره 3 ساله می تواند منجر به درخواست اقامت دائم شود.  

مهاجرت توریستی به لهستان

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت توریستی به لهستان - GotooTAR

برای اخذ ویزای لهستان باید یک الی سه ماه زودتر اقدام نمایید.

مهاجرت شرایط خاص به لهستان

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت شرایط خاص به لهستان - gOtOtR

افرادی که در زمینه های هنری و یا ورزشی به شهرت خوبی دست یافته اند می توانند به کشور لهستان مهاجرت نمایند این در حالی است که به این افراد در ابتدا ویزای کوتاه مدت داده می شود و پس از گذشت یک دوره فرد می تواند با تمدیدهای قانونی روال اخذ اقامت طولانی مدت را نیز آسان تر نماید.

شهرهای مهاجر پذیر لهستان

موسسه اعزام دانشجو - شهرهای مهاجر پذیر لهستان - gotooTR

گدانسک از دیگر شهرهای مدرن در کشور لهستان است که از نظر فرهنگ، علوم و ورزش در وضعیت عالی قرار دارد اما شاید کمتر کسی این شهر را برای زندگی انتخاب نماید.

اخذ ویزای لهستان

موسسه اعزام دانشجو - اخذ ویزای لهستان - gotooTr

یک نوع ویزای بلند مدت D وجود دارد که به افراد اجازه اقامت در کشور لهستان می دهد. افرادی که ویزای بلند مدت D اخذ نموده اند اجازه دارند که به مدت 3 ماه در یک منطقه عضو شینگن اقامت داشته باشند.

اخذ اقامت لهستان

موسسه اعزام دانشجو - اخذ اقامت لهستان - gotootiar

منبع درآمد افراد یکی از موضوعات بسیار مهم محسوب می شود. کار در لهستان نیاز به تخصص دارد.

اخذ پاسپورت لهستان

موسسه اعزام دانشجو - اخذ پاسپورت لهستان - gotooTAR

شرایط اقامت در لهستان به طور کلی آسانتر از سایر کشورها است.