x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

مالاوی

کشور مالاوی با نام رسمی جمهوری مالاوی شناسایی می شود و کشوری در بخش جنوب آفریقا است این کشور شهرهای مهم گسترده ای دارد اما شهر لیلونگوه یکی از مهمترین شهرهای کشور مالاوی بوده و پایتخت این کشور نیز محسوب می شود این کشور به طور کلی در بخش جنوب آفریقا قرار دارد و به صورت خشکی موقعیت جغرافیایی خود را حفظ کرده است. اینطور که مشخص است بخش های مختلف این کشور محصور در خشکی است.تولید ناخالص داخلی کشور مالاوی به 47.10 میلیارد دلار رسیده است در این کشور در حدود 4 هزار و 500 هزار نفر نیروی کار فعال دیده می شود البته که می توان به جرات گفت که 90 درصد از این افراد در بخش کشاورزی فعالیت می کنند. اینطور که مشخص است آمار دقیقی از نرخ بیکاری در کشور مالاوی رویت نشده اما مشخص است نیمی از مردم کشور مالاوی زیر خط فقر هستند مشخص است که وضعیت نرخ تورم در این کشور با یک سری تغییرات نیز همراه بوده است.  

نام انگلیسی: Malawi
نام عربی: مالاوي
پایتخت: لیلونگوه
قاره: آسیا
نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
زبان‌های رسمی: انگلیسی
زبان‌های رایج: چچوا
واحد پول: کواچا معادل با 0.0040دلار آمریکا
تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 27
جمعیت: بیش از 18.091575 میلیون نفر در سال 2019
منطقه زمانی: (GMT+2)
دامنه اینترنتی: (GMT+2)
پیش شماره تلفن: 00265

سفر به مالاوی

سفر به مالاوی، سفر به کشوری است که دارای بیشترین تعداد ماهی و بیشترین دریاچه در جهان است. مالاوی Malawi، کشوری محاصره شده در جنوب شرقی آفریقا است که توسط دره بزرگ ریفت و دریاچه عظیم مالاوی مشخص شده است. همسایه شمالی این کشور تانزانیا، همسایه شمالی و شرقی موزامبیک، و همسایه غربی زامبیا می­باشد. انتهای جنوبی این دریاچه، پارک ملی مالاوی قرار دارد. این پارک ملی، پناهگاه حیوانات وحشی گوناگون از ماهی­های رنگارنگ تا میمون­های بابون می­باشد. آب­های پاک آن برای غواصی و قایق سواری مناسب است. شبه جزیره کیپ Maclear برای استراحتگاه­های ساحلی خود معروف است.در اطلاعات سفر به مالاوی می­خوانید که در اوایل سالهای ۱۶۰۰ میلادی، یک حاکم محلی بر نواحی مختلف مالاوی حکومت داشت. در همان سال­ها افراد محلی با تجار پرتغالی به دادوستد پرداختند. در اوایل سالهای ۱۷۰۰ پادشاهی حاکم بر مالاوی سرنگون شد و قبایل مختلف بر بخش­های گوناگون آن، حاکم شدند. در دهه های سالهای 1800 فروشندگان برده از کشورهای مختلف عربی و سواحل دیگر مردم زیادی از مالاوی را به بردگی کشیده بودند.

سفر به مالاوی

مهاجرت به مالاوی

رضایت مهاجران از مردم کشور مالاوی بسیار زیاد است. بیش از 40 درصد از مردم این کشور هندی تبار هستند و بسیار مهربان رفتار می کنند در این کشور سیاه پوست و سرخ پوست در کنار هم زندگی می کنند. از سوی دیگر مردم کشور مالاوی مسیحی هستند و در حدود 28 درصد از مردم نیز هندو هستند 7 درصد مسلمان در کشور مالاوی وجود دارد و 4 درصد نیز بی دین هستند.کشور مالاوی تنها کشور انگلیسی زبان در آمریکای جنوبی محسوب می شود. این کشور زیر نظر گروه های مختلفی فعالیت می کند و در لیست بهترین کشورهایی قرار دارد که مردمان آن وابسته به فضای مهاجرتی زندگی خود را سپری می کنند. مشخص است که روند مهاجرتی به این کشور رشد زیادی داشته است. مساحت کشور مالاوی بیش از 214 هزار کیلومتر مربع ارزیابی شده است و با برزیل و ونزوئلا همسایه است. ویزای تجاری و کاری در کشور مالاوی در موقعیت دو ساله صادر می شود این ویزا به واسطه موقعیت کاری افراد قابل تمدید است موقعیت کاری یک شخص بر اساس رویکرد دقیق تجاری بررسی می شود. اخذ اقامت تجاری برای کسانی که سابقه کاری بیشتری دارند روز به روز رشد می کند کسانی که قصد دارند به واسطه محیط تجاری خود رویکردهای دقیقتری را بررسی کنند.

مهاجرت به مالاوی

زندگی در مالاوی

فقط شهروندان کشور مالاوی مجاز به خرید ملک در مالاوی هستند. این قانون به هر مالاوی اجازه می دهد بدون هیچ گونه تبعیضی زمینی را در مالاوی خریداری کند. قوانین زمین در مالاوی تبعیض قائل نیست. آنها به طور یکسان برای زن و مرد متاهل و مجرد درخواست می کنند. تا زمانی که کسی توانایی خرید هر زمین فروش را داشته باشد ، قادر به انجام این کار هستند. براساس حقوق و گزارش های ارسالی اخیر ، حقوق مالاوی در سال 2020 در حال افزایش است. همانطور که در نمودار نشان داده شده است ، حقوق در سال 2019 3٪ بیشتر از سال 2018 است. این روند حاکی از افزایش کند و در عین حال مداوم در پرداخت در سال 2021 و سال های آینده است. این تعداد ممکن است از صنعت به دیگری متفاوت باشد. به طور کلی ، کارکنان با تجربه از دو تا پنج سال به طور متوسط 32٪ بیشتر از جوانان آماتور در تمام صنایع و رشته ها درآمد کسب می کنند.افراد حرفه ای با تجربه بیش از پنج سال تمایل دارند به طور متوسط 36٪ بیشتر از افراد دارای پنج سال یا کمتر سابقه کار کسب کنند.

زندگی در مالاوی

تحصیل در مالاوی

مدارس ابتدایی در کشور مالاوی عمدتاً در دو دسته مدارس کمکی (عمومی) و خصوصی قرار دارند. شهر و روستاهای کشور مالاوی در سراسر کشور دارای چنین مدرسه هایی هستند. در سال 1970 ، حدود 3500 مدرسه ابتدایی برای 35 درصد از جوانان در سن ابتدایی وجود داشته است. حدود 12 درصد کل دانش آموزان دبستان در مدارس خصوصی و عمدتاً اداره کلیسا شرکت می کردند.آموزش متوسطه در اواخر سال مالاوی توسعه یافت ، به دلیل تلاش یا غفلت از آموزش متوسطه در دوران استعمار. مالاوی پنج نوع مدارس متوسطه دارد. اینها شامل مدارس شبانه روزی کمکی ، مدارس روزانه راهنما ، مدارس شبانه روزی دولتی ، مدارس متوسطه روز دولت و مدارس متوسطه خصوصی است. بیشتر معلمان دوره متوسطه واجد شرایط هستند و دارای مدرک یا مدرک دانشگاهی هستند. کالج کشاورزی بوندا مدارک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در کشاورزی ، علوم محیط زیست و مطالعات توسعه را به صورت بورسیه تحصیلی ارائه می دهد.  مأموریت این دانشگاه پیشبرد و ارتقاء دانش ، مهارت ها ، اعتماد به نفس و شخصیت سالم برای "تولید و استفاده پایدار از مواد غذایی ؛ بهبود درآمد ، امنیت غذایی و تغذیه غذایی و حفاظت و مدیریت تنوع زیستی ، محیط زیست و منابع طبیعی استاین موسسه در لیونونگوه 35.2 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است.

تحصیل در مالاوی

کشور مالاوی با نام رسمی جمهوری مالاوی شناسایی می شود و کشوری در بخش جنوب آفریقا است این کشور شهرهای مهم گسترده ای دارد اما شهر لیلونگوه یکی از مهمترین شهرهای کشور مالاوی بوده و پایتخت این کشور نیز محسوب می شود این کشور به طور کلی در بخش جنوب آفریقا قرار دارد و به صورت خشکی موقعیت جغرافیایی خود را حفظ کرده است. اینطور که مشخص است بخش های مختلف این کشور محصور در خشکی است.تولید ناخالص داخلی کشور مالاوی به 47.10 میلیارد دلار رسیده است در این کشور در حدود 4 هزار و 500 هزار نفر نیروی کار فعال دیده می شود البته که می توان به جرات گفت که 90 درصد از این افراد در بخش کشاورزی فعالیت می کنند. اینطور که مشخص است آمار دقیقی از نرخ بیکاری در کشور مالاوی رویت نشده اما مشخص است نیمی از مردم کشور مالاوی زیر خط فقر هستند مشخص است که وضعیت نرخ تورم در این کشور با یک سری تغییرات نیز همراه بوده است. شهر بلانتایر پایتخت تجاری کشور مالاوی است این شهر در حدود 350 کیلومتری جنوب شهر لیلنگوه قرار دارد و از نظر سرمایه گذاری بسیار خوبی را شامل می شود این شهر به نوبه خود دارای فضای سیاسی بسیار عالی است بخش های مختلفی از این شهر دارای اصول گردشگری دقیقی هستند در این شهر یک سری نقاط دیده می شود که وابسته به دریاچه های اقتصادی رویت شده است.

 

 

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی مالاوی

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی مالاوی

تولید ناخالص داخلی کشور مالاوی به 47.10 میلیارد دلار رسیده است در این کشور در حدود 4 هزار و 500 هزار نفر نیروی کار فعال دیده می شود البته که می توان به جرات گفت که 90 درصد از این افراد در بخش کشاورزی فعالیت می کنند. اینطور که مشخص است آمار دقیقی از نرخ بیکاری در کشور مالاوی رویت نشده اما مشخص است نیمی از مردم کشور مالاوی زیر خط فقر هستند مشخص است که وضعیت نرخ تورم در این کشور با یک سری تغییرات نیز همراه بوده است و تورم در دوره های زمانی مشخص در این کشور رویت می شود. محصولات صادراتی در کشور مالاوی بیشتر شامل تنباکو و شکر و چای است و صادرات این محصولات می تواند در دوره های مشخص با تغییراتی همراه باشد. صادرات محصولاتی مانند شکر و پنبه در کشور مالاوی به کشورهای آلمان با رشد 7.9 درصدی همراه بوده است. بادام زمینی به کشور روسیه صورت می گیرد. این صادرات بسیار رشد داشته است و اقتصاد کشور مالاوی را وابسته به خود ارزیابی می کند مشخص است که چنین نظام صادراتی در این کشور وابسته به یک سری از کشورهای دیگر مانند روسیه و هلند نیز صورت می گیرد اما اقتصاد کشور مالاوی بیشتر در کشور هلند و روسیه جنبه سیاسی دارد از یاد نبرید که هنوز هم فقر در این کشور گریبان مردم را گرفته است و مردم در این زمینه بسیار نگران هستند.

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های مالاوی

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های مالاوی

محصولات وارداتی که در کشور مالاوی دیده می شود بیشتر شامل مواد غذایی و محصولات نفتی است. اینطور که مشخص است محصولات وارداتی در این کشور که بر اساس مواد غذایی و نفتی صورت می گیرد می تواند شانس چند برابر اقتصادی را شامل شود. در شرایط وارداتی که در کشور مالاوی دیده می شود یک سری تجهیزات حمل و نقل نیز رویت شده است به طوری که واردات این محصولات از کشورهای آمریکا و چین خواهد بود. تجهیزات حمل و نقل در این کشور ها با رشد 3.6 درصدی همراه است. از یاد نبرید که صادرات و واردات یک سری از محصولات در کشور مالاوی می تواند بر اساس کالاهای مصرفی دنبال می شود.

از دیگر رتبه های جهانی که در کشور مالاوی دیده می شود در بخش کشاورزی است، در کشور مالاوی بخش کشاورزی بر اساس قیمت ... کشور مالاوی تغییر می کند و البته که کاشت و برداشت کشاورزی در این کشور می تواند وابسته به تجهیزات حرفه ای دنبال شود. در این کشور یک سری کالاهای مصرفی دیده می شود که بر اساس عملکرد کشاورزی دنبال می شود. مشخص است که میانگین سنی برای یک سری از افراد در کشور مالاوی رشد خوبی دارد. امید به زندگی برای بانوان در این کشور به بیش از 43 رسیده است این موضوع به دلیل روند سلامتی است که در کشور مالاوی دیده می شود بانوان در این کشور همه سعی خود را می کنند که از نظر اقتصادی برای آقایان یک کمک بزرگ باشند.

نوع حکومت و ساختار سیاسی مالاوی

نوع حکومت و ساختار سیاسی مالاوی

حکومت در کشور مالاوی به دست رئیس جمهور است او سعی می کند به صورت رسمی یک سری شرایط حکومتی ایجاد کند که گاهاً به نفع مردم و گاهاً به ضرر این قشر است. اینطور که مشخص است کابینه در این کشور توسط شخص رئیس جمهور و بدون دخالت فرد یا گروهی تعیین می شود و کابینه اغلب با 46 عضو فعالیت خود را دنبال می کند. پرچم کشور مالاوی با ترکیب رنگ های قرمز و سبز و استفاده از المان نیم دایره قرمز رنگی که مورد استفاده قرار گرفته است نیز توسط شخص رئیس جمهور تعیین می شود و وی می بایست نظر نهایی خود در خصوص تغییرات لازم برای این پرچم را ارزیابی کند.

رئیس جمهور در این کشور با رأی مردم و برای دوره های 5 ساله انتخاب می شود البته که یک بار اجازه تمدید به شخص رئیس جمهور داده می شود برای دوره دوم نیز باید مردم انتخابگر اصلی باشند. در این کشور مجلس نمایندگان نیز با رأی مردم انتخاب می شوند و البته که مجلس نمایندگان در کشور مالاوی 193 عضو دارد مشخص است که این تعداد عضو برای دوره های 5 ساله صدق می کند و پس از آن نیاز است که یک سری قوانین جدید ارزیابی شود. رئیس جمهور اجازه دارد برخی از افراد نمایندگان را تغییر دهد و البته که باید دلیل مشخص برای این تغییر داشته باشد. در کشور مالاوی روند سیاسی موجود با یک سری تغییرات همراه است مشخص است که سیاست در این کشور وابسته به رأی مردم در نظر گرفته می شود و کسانی که قصد دارند اصول سیاسی را دنبال کنند باید به صورت حرفه ای پیش بینی کنند که در چند سال آینده برای کشور مالاوی چه اتفاقی خواهد افتاد.

پایتخت و 9 شهر بزرگ مالاوی

پایتخت و 9 شهر بزرگ مالاوی

شهر بلانتایر پایتخت تجاری کشور مالاوی است این شهر در حدود 350 کیلومتری جنوب شهر لیلنگوه قرار دارد و از نظر سرمایه گذاری بسیار خوبی را شامل می شود این شهر به نوبه خود دارای فضای سیاسی بسیار عالی است بخش های مختلفی از این شهر دارای اصول گردشگری دقیقی هستند در این شهر یک سری نقاط دیده می شود که وابسته به دریاچه های اقتصادی رویت شده است. مشخص است که وضعیت آب و هوایی در این شهر بسیار خوب است شرایط ثبت شرکت برای این شهر به نسبت شهرهای دیگر بهبود یافته است. در این منطقه یک سری نقاط وجود دارد که افراد می توانند از آن استفاده کنند. اینطور که مشخص است وضعیت شهری در این منطقه بهبود جدی داشته است و شهرنشینی به صورت پیشرفته ارزیابی شده است.

شهر لیلنگوه از دیگر شهرهای خوب و پایتخت خوب کشور مالاوی محسوب می شود این شهر می تواند برای کسانی که قصد خرید ملک دارند بهترین انتخاب باشد. مشخص است که این شهر در دوره های زمانی مختلف مورد حمایت افراد زیادی قرار گرفته است در این شهر یک سری شرایط خوب برای ایجاد حساب های بانکی و سرمایه گذاری های روتین رویت می شود. موقعیت این شهر به نسبت سایر شهرها بهتر است.

بلانتر و مزوزو از دیگر شهرهای مهم کشور مالاوی است به هر صورت این دو شهر روند شهری خوبی را در نظر گرفته اند و موقعیت شهری در این مرز را شامل شده است در این شهرها یک سری موقعیت گردشگری خوب نیز دیده می شود. کشور مالاوی به 28 استان تقسیم شده است. شهرنشینی در این منطقه به نسبت سایر مناطق بهبود یافته است و بهتر است که عملکرد گردشگری خوبی رعایت شود.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در مالاوی

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در مالاوی

 

در کشور مالاوی می توانید یک شرکت خارجی در نظر داشته باشید که فعالیت چند بخشی مشخصی در زمینه محصولات صادراتی داشته باشد این کشور سهم گسترده ای در صادرات را پوشش می دهد به این ترتیب ورود به بخش صادرات در کشور مالاوی نمی تواند چندان موضوع سختی محسوب شود اما ایرانیان وضعیت مالیات کشور مالاوی را مشکل ساز می دانند و این موضوع سبب شده است که ثبت شرکت ایرانی در کشور مالاوی تا حد زیادی به توقف برسد مشخص است که نبود زیرساخت های اقتصادی در این کشور منجر شده است که نرخ مالیات از یک حدی بیشتر باشد و این موضوع برای سرمایه گذاران توجیه اقتصادی نخواهد داشت. به طور کلی در دوره های گذشته مردم تلاش خود را کرده اند که ثبت شرکت در این کشور را بیشتر از قبل در نظر بگیرند افزایش روند ثبت شرکت در این کشور سبب جذب نیروی کاری بیشتری می شود. شرکت های خارجی که در کشور مالاوی فعالیت می کنند بیشتر در زمینه چوب و پوشاک هستند به طوری که صادرات این محصولات گردش سرمایه خوبی دارد. صادرات چوب و پوشاک در این کشور می تواند نرخ تورم در این کشور را کاهش دهد. از یاد نبرید که سرمایه در این کشور می تواند وابسته به دوره های 5 ساله پیش بینی شود. در کشور مالاوی مردم سعی می کنند فضای شرکتی گسترده تری را دنبال کنند تا رهایی از بخش کشاورزی بهتر صورت بگیرد اما هنوز هم نتیجه به رشد دلخواه نرسیده است. و نیاز است که مردم بتوانند مسیر ریاستی را پیش بینی کنند.

عجایب مالاوی

عجایب مالاوی

دریاچه مالاوی یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری کشور مالاوی محسوب می شود این دریاچه بسیار زیبا بوده و از بزرگترین دریاچه های دنیا محسوب می شود. این دریاچه دارای گونه های ماهی گسترده ای است و به طور کلی یک مکان خوب گردشگری محسوب می شود. تفریحات آبی زیادی در این دریاچه وجود دارد قایق سواری بخش مهمی از این تفریحات بوده و یک منبع درآمدزا نیز خواهد بود.

پارک ملی لیوندا یکی از جاذبه های طبیعی بسیار ارزشمند در کشور مالاوی است. این پارک به طور کلی بسیار زیبا طراحی شده است تورهای سافاری آن نیز به صورت چند بخشی فعالیت خود را دنبال می کنند این پارک به واسطه فیل و حیوانات بومی گسترده ای که دارد شناسایی می شود. طبیعت این پارک روز به روز پیشرفته تر از قبل است.

پارک ملی نیکا از پارک های بسیار مهم کشور مالاوی است که دارای موقعیت وسیع و حفاظت شده می باشد این پارک به طور کلی به دلیل شکار های غیر قانونی که دارد در شرایط محیط زیستی نامناسبی قرار گرفته است. موقعیت مکانی این پارک بسیار ارزشمند است و برای عکاسی بی نظیر است.

جزیره لیکوما در نزدیکی مرز موزامبیک قرار دارد و خانه های بومی ساحلی زیادی در این بخش دیده می شود به طور کلی تفریحات زیادی در این منطقه دیده می شود و البته که می تواند بهترین مکان گردشگری محسوب شود. این منطقه گردشگری به طور کلی یکی از بهترین مکان هایی است که افراد می توانند در ایام تابستان مورد مشاهده قرار دهند.

خلاصه تاریخ مالاوی

خلاصه تاریخ مالاوی

شنیدن تاریخ کشور مالاوی بسیار لذت بخش است. این کشور در ابتدا جمعیت بسیار کمی داشته که بیشتر آنها به شغل شکار مشغول بوده اند آن طور که مشخص است شکارچیان دور هم جمع می شدند و شرایط خوب تاریخی را فراهم می سازند. مردم زیادی از بخش های شمالی شروع به زندگی در کشور مالاوی کردند و رفته بخش های جنوبی نیز برای زندگی انتخاب شد به هر صورت بانتوها اولین گروه هایی هستند که فضای تاریخی و زندگی در این کشور را مورد ارزیابی قرار داده اند. بانتوها در سال های اخیر سعی خود را کرده اند که زندگی در کشور مالاوی را بهبود دهند تاریخ و مسیر تاریخی در این کشور پیش بینی های مخصوصی را داشته است. یک سری از گروه های قومی در کشور مالاوی ماندند و گروه های دیگر این کشور را ترک کردند. نیای مشترک زیادی در این کشور دیده شده است. پادشاهی در این کشور به طور کلی وابسته به رودخانه های زامبزی بوده و بسیاری از گروه ها قصد اشغال این رودخانه را داشته اند. اینطور که مشخص است در سال 1500 میلادی قوم به نام ماراوی وارد کشور مالاوی شدند و مشخص شد که روند تاریخی این گروه ها پیش بینی های گسترده ای را شامل شده است. در سال 1600 زمان بیشتری این منطقه تحت حمایت بوده است و مشخص است که قبایل محل و بازرگانان پرتغالی نیز در این منطقه رویت شده اند. داد و ستد و ایجاد یک سری ائتلاف در این کشور پیشرفت های خاصی را داشته است.

خلاصه ای از جغرافیای مالاوی

خلاصه ای از جغرافیای مالاوی

کشور مالاوی با نام رسمی جمهوری مالاوی شناسایی می شود و کشوری در بخش جنوب آفریقا است این کشور شهرهای مهم گسترده ای دارد اما شهر لیلونگوه یکی از مهمترین شهرهای کشور مالاوی بوده و پایتخت این کشور نیز محسوب می شود این کشور به طور کلی در بخش جنوب آفریقا قرار دارد و به صورت خشکی موقعیت جغرافیایی خود را حفظ کرده است. اینطور که مشخص است بخش های مختلف این کشور محصور در خشکی است.

زبان رسمی که در کشور مالاوی دیده می شود انگلیسی است اما یک سری زبان های محلی نیز رویت می شود که چچوا نام گرفته است. اینطور که مشخص است این کشور دارای شرایط حکومتی مخصوص به خود است.

کشور مالاوی یکی از کوچکترین کشورهای آفریقای است به طوری که پایتخت سیاسی این کشور بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. رودخانه های گسترده ای در این کشور وجود دارد که می تواند بر اساس موقعیت جغرافیایی مورد ارزیابی قرار بگیرد.

آب و هوای کشور مالاوی در مناطق پست جنوبی بسیار گرم است و به طور کلی دمای هوا در بین ماه های نوامبر و آوریل بالا اعلام شده است. در این کشور گاهاً باران های استوایی زیادی می بارد. مشخص است که روند گردشگری در این بخش بیشتر از سایر بخش ها پیش بینی می شود. بارش باران در اواخر ماه مارس به اوج خود می رسد و مشخص است که شرایط آب و هوایی برای مهاجرت کمی عجیب است. هر یک از شهرهای کشور مالاوی به نوبه خود برای زندگی دارای قوانین مخصوصی هستند.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری مالاوی

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری مالاوی

جویس هیلدا باندا رئیس جمهور کشور مالاوی بوده است او در صدد بود زبان کشور مالاوی را تغییر دهد و تا حدی نیز در این زمینه موفق بود. او موسس و رهبر حزب مردم شناخته شده است و به طور کلی فعال حقوق بشر زنان نیز بوده است. وی وزیر امور خارجه در سال 2006 تا 2009 بود. او به طور کلی توانست وابسته به مشاهیر علمی و ادبی شرایطی را پیش بینی کند. وی روال های سیاسی و هنری گسترده ای در کشور مالاوی را شکل داده است و توانسته در دوره های مختلف از نظر علمی در شرایط خوبی قرار بگیرد.

پیتر موتاریکا یک سیاستمدار و رئیس جمهور مهم است او به طور کلی توانست روند ریاست را جدی در پیش بگیرد این موضوع سبب شد تا اصول سیاسی به شکل جدی دنبال شود وی همیشه سعی می کرد در انتخاب گروهی حضور داشته باشد و تا حدی در این راستا موفق بوده است.

باکیلی مولوزی یکی دیگر از سیاستمداران کشور مالاوی است او در انتخابات دوره های گذشته خود را محافظ حقوق بشر اعلام کرد و سعی کرد مسیر سیاسی را به صورت جدی دنبال کند وی همیشه دوست داشت یک سیاستمدار واقعی باشد.

کشورها و مناطق وابسته مالاوی

کشورها و مناطق وابسته مالاوی

کشور مالاوی یکی از کشورهای جنوب شرقی آفریقا محسوب می شود به طوری که نیمی از مردم این کشور زیر خط فقر هستند اینطور که مشخص است علت فقر شرایط نامساعد اقتصادی و همینطور استعمار و اشغال بخش های مختلفی از این کشور است مناطق وابسته به کشور مالاوی در دوره های گذشته بهبود چشمگیری دارند.

کشور مالاوی از شمال غرب با زامبیا و از بخش شمال با تانزانیا همسایه است همینطور از بخش شرق و جنوب و غرب با موزامبیک همسایه است. این کشور طبق زمان بندی های مشخص تا سال 1964 تحت اشغال انگلیس بوده است اما مشخص است که کشور انگلیس به مردم کشور مالاوی کمک اقتصادی چندانی نکرده است و بیشتر قصد داشته که خود را به رشد برساند مشخص است که پس از سه دهه حکومت تک حزبی در این کشور دولت تمام تلاش خود را داشت که بتواند کشور مالاوی را شرایط اشغالی خارج کند مشخص است که پس از سه دهه حکومت تک حزبی در این کشور در سال 1994 اولین انتخابات چند حزبی در کشور مالاوی صورت می گیرد و البته که این موضوع سبب شد تا آزادی نسبی برای کشور مالاوی از دست انگلیسی ها صورت بگیرد. در کشور مالاوی مردم تلاش خود را می کنند که به واسطه عملکرد های علمی شرایط پیشرفته ای ایجاد کنند و این موضوع در تاریخ و سیاست این کشور نیز تأثیر داشته است.

کشور مالاوی یکی از کشورهای بسیار مهم در زمینه تولیدات محصولات فنی است و این موضوع به استقلال این کشور بسیار کمک کرده است.

فرهنگ مردم مالاوی

فرهنگ مردم مالاوی

 

مردم کشور مالاوی فرهنگ زندگی با پدربزرگ و مادر بزرگ را بسیار جدی گرفته اند در این کشور مردم سعی می کنند با بزرگترهای خود بسیار احترام بگذارند و این فرهنگ نسل به نسل و دست به دست چرخیده است. بانوان اغلب حجاب و طرز پوشش را از مادران خود یاد می گیرند و حجاب کشور مالاوی به صورت سنتی دنبال شده است. در این کشور در حدود 14 میلیون نفر زندگی می کنند و فرهنگ های مختلفی نیز رویت شده است مثلاً کودکان اغلب در سنین کودکی یاد می گیرند که چطور باید در یک قبیله و یا فضای گروهی زندگی کنند کودکان در این کشور امید به زندگی مشخصی دارند البته که زندگی برای بانوان در این کشور وابسته به شرایط پیشرفته تری دنبال می شود. در کشور مالاوی آقایان علاقه به کار کردن بانوان ندارند اما روند کاری برای بانوان فراهم است و چون اقتصاد این کشور تحت تأثیر است بانوان نیز مجبور به کار کردن هستند.

فرهنگ آداب و معاشرت در بین بانوان و آقایان کمی فرق دارد بانوان با مهر و محبت بیشتری با هم صحبت می کنند چیزی که شاید در بین آقایان کمتر دیده شود و اغلب جدی هستند. مردم کشور مالاوی به طور کلی بسیار جدی هستند کم می خندند و کم شوخی می کنند زندگی را جدی می گیرند و همین موضوع سبب می شود که امید به زندگی در بین آنها کم باشد. مشخص است که فرهنگ مردم این کشور بیشتر وابسته به کشورهای همسایه دنبال می شود و بسیاری از آنها سعی می کنند از انگلیسی ها تقلید کنند. مشخص است که درصد مشخصی از مردم در این کشور مسیحی هستند و به طور جمعیت 79 درصدی از مذهب مسیحی اطاعت می کنند.

یک سری رسم و رسومات نیز در این کشور وجود دارد که وابسته به کشورهای غربی است اما به هر صورت زبان کشور مالاوی البته انگلیسی است و سعی می کنند این زبان را به کودکان خود نیز یاد دهند. زبان انگلیسی در بین بانوان بیشتر دیده می شود آقایان گاهاً با زبان های محلی در کسب و کار خود استفاده می کنند.

پیشرفت در مالاوی

پیشرفت در مالاوی

کشور مالاوی تنها در زمینه کشاورزی بسیار پیشرفت کرده است دستگاه ها مکانیزه شده اند و مسیر کشاورزی در این کشور نیز رشد زیادی داشته است به طور کلی مردم در این کشور سعی خود را می کنند که پیشرفت دقیق و درستی داشته باشند کشاورزی در کشور مالاوی یکی از روش های خوب محسوب می شود تا بتوانید به رشد اقتصادی خوبی برسید.

تحصیل در کشور مالاوی با پیشرفت بهتری همراه بوده است مردم برای تحصیلات درست در این کشور می بایست یک سری شرایط را پیش بینی کنند و بودجه کافی داشته باشند اما پیشرفت تحصیلی در این زمینه وابستگی های مخصوص به خود را شامل می شود و بخشی از هزینه ها نیز توسط دولت تعیین می شود.

پیشرفت در بخش بانکداری در کشور مالاوی از دیگر موضوعاتی است که شاید هنوز بسیار محدود است اما به بهترین نحو مدیریت می شود وضعیت مالی در بخش بانکداری این کشور رشد کرده است بانکداری در این کشور می تواند یک مسیر قابل تمدید باشد البته که سرویس های بانکی برای گردشگران جدید نیز می تواند شانس ورود سرمایه را بیشتر کند.

پیشرفت زیادی در این کشور در زمینه سیاسی رخ داده است مثلاً بخش هایی که تنها با رضایت و کنترل رئیس جمهور صورت می گرفت با نظر مردم نیز ارزیابی می شود و این موضوع به پیشرفت بهتر کشور مالاوی نیز منجر شده است مشخص است که پیشرفت در این کشور از اولویت های مهم دولت است.

قوانین عمومی در مالاوی

قوانین عمومی در مالاوی

در قوانین کشور مالاوی شما حق ندارید از بانوان سنشان را سوال کنید این سوال برای شما بسیار دردسرساز است. در قوانین طلاق در کشور مالاوی مردم همیشه سعی می کنند به خودشان حق بدهند این موضوع سبب می شود که پروسه طلاق بسیار طولانی شود مشخص است که قوانین طلاق در کشور مالاوی در سال های اخیر پیگیری های بهتری داشته باشد.

یک سری قوانین در کشور مالاوی وجود دارد وابسته به راهنمایی و رانندگی است قوانین در این زمینه می تواند پیشرفت حرفه ای دنبال شود. قوانین در این کشور در زمینه رانندگی به خصوص برای اخذ گواهینامه نیز رویت شده است. از طرفی مردم باید بتوانند اخذ گواهینامه را به صورت رسمی دنبال کنند و این کار کمی هزینه به دنبال دارد از سوی دیگر مردم در کشور مالاوی سعی می کنند حکومت چند بخشی را زیر سوال ببرند این موضوع یک سری قوانین سیاسی ایجاد کرده است اما باز هم قشر فقیر را تحت مشکل قرار می دهد.

در این کشور آمار دقیقی در خصوص بیکاری دیده نمی شود این موضوع به دلیل قوانین نامناسبی است که در راستای نرخ ... کشور مالاوی صورت می گیرد و دردساز شده است.

قوانین بیمه و بازنشستگی در کشور مالاوی از دیگر مواردی است که شاید بهتر است به صورت جدی دنبال شود اما مردم در این کشور قوانین بیمه و بازنشستگی را یک موضوع مهم می دانند و دوست دارند دولت بهبود ایجاد کند. قوانین در زمینه ورود و خروج کالا به داخل کشور مالاوی از دیگر موضوعاتی است که توسط مجلس نمایندگان بررسی می شود که هزینه گمرک در این کشور کمی بیشتر شده است. اگر دقت کنید قوانین خاصی در خصوص مهاجرت به کشور مالاوی دیده نمی شود مسیر سرمایه گذاری باز است اما ورود به کار در این کشور برای خارجیان عملاً بسیار سخت است این موضوع به دلیل نرخ بیکاری بسیار زیاد مردم کشور مالاوی است که دردسرساز شده است مردم در این کشور کار کردن را یک موضوع مهم می دانند و نگران هستند.

 

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021