x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
مالاوی

مالاوی

کشور مالاوی با نام رسمی جمهوری مالاوی شناسایی می شود و کشوری در بخش جنوب آفریقا است این کشور شهرهای مهم گسترده ای دارد اما شهر لیلونگوه یکی از مهمترین شهرهای کشور مالاوی بوده و پایتخت این کشور نیز محسوب می شود این کشور به طور کلی در بخش جنوب آفریقا قرار دارد و به صورت خشکی موقعیت جغرافیایی خود را حفظ کرده است. اینطور که مشخص است بخش های مختلف این کشور محصور در خشکی است.تولید ناخالص داخلی کشور مالاوی به 47.10 میلیارد دلار رسیده است در این کشور در حدود 4 هزار و 500 هزار نفر نیروی کار فعال دیده می شود البته که می توان به جرات گفت که 90 درصد از این افراد در بخش کشاورزی فعالیت می کنند. اینطور که مشخص است آمار دقیقی از نرخ بیکاری در کشور مالاوی رویت نشده اما مشخص است نیمی از مردم کشور مالاوی زیر خط فقر هستند مشخص است که وضعیت نرخ تورم در این کشور با یک سری تغییرات نیز همراه بوده است.

 

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Malawi عربی: مالاوي
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: چچوا
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: کواچا معادل با 0.0040دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00265
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 27
 • پایتخت: لیلونگوه
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: بیش از 18.091575 میلیون نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+2)
 • دامنه اینترنتی: .mv
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از USD 6.303

سفر به مالاوی

سفر به مالاوی، سفر به کشوری است که دارای بیشترین تعداد ماهی و بیشترین دریاچه در جهان است. مالاوی Malawi، کشوری محاصره شده در جنوب شرقی آفریقا است که توسط دره بزرگ ریفت و دریاچه عظیم مالاوی مشخص شده است. همسایه شمالی این کشور تانزانیا، همسایه شمالی و شرقی موزامبیک، و همسایه غربی زامبیا می­باشد. انتهای جنوبی این دریاچه، پارک ملی مالاوی قرار دارد. این پارک ملی، پناهگاه حیوانات وحشی گوناگون از ماهی­های رنگارنگ تا میمون­های بابون می­باشد. آب­های پاک آن برای غواصی و قایق سواری مناسب است. شبه جزیره کیپ Maclear برای استراحتگاه­های ساحلی خود معروف است.
در اطلاعات سفر به مالاوی می­خوانید که در اوایل سالهای ۱۶۰۰ میلادی، یک حاکم محلی بر نواحی مختلف مالاوی حکومت داشت. در همان سال­ها افراد محلی با تجار پرتغالی به دادوستد پرداختند. در اوایل سالهای ۱۷۰۰ پادشاهی حاکم بر مالاوی سرنگون شد و قبایل مختلف بر بخش­های گوناگون آن، حاکم شدند. در دهه های سالهای 1800 فروشندگان برده از کشورهای مختلف عربی و سواحل دیگر مردم زیادی از مالاوی را به بردگی کشیده بودند.

سفر به مالاوی

زندگی در مالاوی

فقط شهروندان کشور مالاوی مجاز به خرید ملک در مالاوی هستند. این قانون به هر مالاوی اجازه می دهد بدون هیچ گونه تبعیضی زمینی را در مالاوی خریداری کند. قوانین زمین در مالاوی تبعیض قائل نیست. آنها به طور یکسان برای زن و مرد متاهل و مجرد درخواست می کنند. تا زمانی که کسی توانایی خرید هر زمین فروش را داشته باشد ، قادر به انجام این کار هستند. براساس حقوق و گزارش های ارسالی اخیر ، حقوق مالاوی در سال 2020 در حال افزایش است. همانطور که در نمودار نشان داده شده است ، حقوق در سال 2019 3٪ بیشتر از سال 2018 است. این روند حاکی از افزایش کند و در عین حال مداوم در پرداخت در سال 2021 و سال های آینده است. این تعداد ممکن است از صنعت به دیگری متفاوت باشد. به طور کلی ، کارکنان با تجربه از دو تا پنج سال به طور متوسط 32٪ بیشتر از جوانان آماتور در تمام صنایع و رشته ها درآمد کسب می کنند.افراد حرفه ای با تجربه بیش از پنج سال تمایل دارند به طور متوسط 36٪ بیشتر از افراد دارای پنج سال یا کمتر سابقه کار کسب کنند.

زندگی در مالاوی

مهاجرت به مالاوی

رضایت مهاجران از مردم کشور مالاوی بسیار زیاد است. بیش از 40 درصد از مردم این کشور هندی تبار هستند و بسیار مهربان رفتار می کنند در این کشور سیاه پوست و سرخ پوست در کنار هم زندگی می کنند. از سوی دیگر مردم کشور مالاوی مسیحی هستند و در حدود 28 درصد از مردم نیز هندو هستند 7 درصد مسلمان در کشور مالاوی وجود دارد و 4 درصد نیز بی دین هستند.کشور مالاوی تنها کشور انگلیسی زبان در آمریکای جنوبی محسوب می شود. این کشور زیر نظر گروه های مختلفی فعالیت می کند و در لیست بهترین کشورهایی قرار دارد که مردمان آن وابسته به فضای مهاجرتی زندگی خود را سپری می کنند. مشخص است که روند مهاجرتی به این کشور رشد زیادی داشته است. مساحت کشور مالاوی بیش از 214 هزار کیلومتر مربع ارزیابی شده است و با برزیل و ونزوئلا همسایه است. ویزای تجاری و کاری در کشور مالاوی در موقعیت دو ساله صادر می شود این ویزا به واسطه موقعیت کاری افراد قابل تمدید است موقعیت کاری یک شخص بر اساس رویکرد دقیق تجاری بررسی می شود. اخذ اقامت تجاری برای کسانی که سابقه کاری بیشتری دارند روز به روز رشد می کند کسانی که قصد دارند به واسطه محیط تجاری خود رویکردهای دقیقتری را بررسی کنند.

مهاجرت به مالاوی

تحصیل در مالاوی

مدارس ابتدایی در کشور مالاوی عمدتاً در دو دسته مدارس کمکی (عمومی) و خصوصی قرار دارند. شهر و روستاهای کشور مالاوی در سراسر کشور دارای چنین مدرسه هایی هستند. در سال 1970 ، حدود 3500 مدرسه ابتدایی برای 35 درصد از جوانان در سن ابتدایی وجود داشته است. حدود 12 درصد کل دانش آموزان دبستان در مدارس خصوصی و عمدتاً اداره کلیسا شرکت می کردند.آموزش متوسطه در اواخر سال مالاوی توسعه یافت ، به دلیل تلاش یا غفلت از آموزش متوسطه در دوران استعمار. مالاوی پنج نوع مدارس متوسطه دارد. اینها شامل مدارس شبانه روزی کمکی ، مدارس روزانه راهنما ، مدارس شبانه روزی دولتی ، مدارس متوسطه روز دولت و مدارس متوسطه خصوصی است. بیشتر معلمان دوره متوسطه واجد شرایط هستند و دارای مدرک یا مدرک دانشگاهی هستند. کالج کشاورزی بوندا مدارک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در کشاورزی ، علوم محیط زیست و مطالعات توسعه را به صورت بورسیه تحصیلی ارائه می دهد.  مأموریت این دانشگاه پیشبرد و ارتقاء دانش ، مهارت ها ، اعتماد به نفس و شخصیت سالم برای "تولید و استفاده پایدار از مواد غذایی ؛ بهبود درآمد ، امنیت غذایی و تغذیه غذایی و حفاظت و مدیریت تنوع زیستی ، محیط زیست و منابع طبیعی استاین موسسه در لیونونگوه 35.2 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است.

تحصیل در مالاوی