x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

نپال

کشور نپال یکی از کشورهای بسیار زیبا در همسایگی چین و هند است که پایتخت آن شهر زیبای کاتماندو است. کشور نپال کشوری کوهستانی بوده که بر روی ارتفاعات هیمالیا قرار گرفته است. در سفر به کشور نپال معابد و قله های سر به فلک کشیده گزینه هایی است که نظر گردشگران را به خود جلب می‎کنند. زبان کشور نپال، نپالی است. منابع مالی در کشور نپال می‎تواند شامل تجهیزات مالی مشخصی باشد. دولت کشور نپال سعی خود را داشته است که محصولات نفتی را بخش مهمی‎ از شرایط مالی خود در نظر بگیرد و در این زمینه دولت نقش آفرینی داشته است. شرایط وارداتی این کشور می‎تواند در میانگین اقتصادی بهتر شود. مردم کشور نپال مردمانی بسیار خونگرم هستند. اقتصاد این کشور در بخش حمل و نقل شهری نیز رویت شده است. نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در کشور نپال به ارزش 7.10 درصد ارزیابی شده است.

نام انگلیسی: Nepal
نام عربی: نيبال
پایتخت: کاتماندو
قاره: آسیا
نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
زبان‌های رسمی: نپالی
زبان‌های رایج: لیمبو – ثارو – ماگار – شرپا و ...
واحد پول: روپیه نپال معادل 0.0087 دلار آمریکا است.
تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 37
جمعیت: بیش از 29,03 میلیون نفر
منطقه زمانی: UTC+0.5:45
دامنه اینترنتی: UTC+0.5:45
پیش شماره تلفن: 00977

سفر به نپال

سفر به نپال، سفر به مرتفع ترین کشور دنیاست. کشور نِپال Nepal کشوری واقع در قاره آسیاست که در شمال کشور هندوستان قرار دارد و پایتخت آن شهر کاتماندو Kathmandu است. چین و هند دو همسایه این کشور هستند که چین در سمت شمال این کشور و هندوستان در جنوب این کشور واقع است. بیشترین ناحیه نپال بر روی رشته‌کوه‌های مرتفع هیمالیا واقع شده و هشت قله از چهارده قله بلند دنیا در شمال این کشور قرار داد. در سفر به نپال قله اورست را مشاهده خواهید کرد که با ارتفاع 8848 متر، بلندترین کوه جهان و یکی از این کوه­ها می­باشد. ناحیه جنوبی این کشور بسیار حاصلخیز و مرطوب است و به همین دلیل بیشترین جمعیت کشور در این ناحیه سکنی دارند. از سال 1786 که پایه­گذاری نپال آغاز شد تا سال 1994 به صورت تناوبی توسط حکومت‌های پادشاهی مستبد اداره می­شد. سپس در حدود 14 سال توسط حکومت کمونیستی اداره می­شد.

سفر به نپال

مهاجرت به نپال

شرایط سنی بالای 18 سال برای ویزای توریستی کشور نپال دیده می‌شود و افراد کمتر از 18 سال باید با پدر و مادر خود وارد این کشور شوند. افراد نیاز به مصاحبه حضوری در سفارت ندارند. از یاد نبرید که جریان سفارت این کشور بخش بندی های دقیقی دارد و هر شخص باید در زمان تعیین شده نپال را ترک نماید. ویزای گروهی این کشور بر اساس پاسپورت مشخص می‌شود و دولت سعی کرده است که صدور ویزا را به بهترین شکل ممکن دنبال نماید. فضای آموزشی در این کشور نیز رشد داشته است. آمار رضایت در بخش آموزشی در این کشور بیش از 79 درصد است. محله های معروف و توریستی در این کشور بیشتر برای گردشگری مناسب هستند و فضای آموزشی کمتری دارند. شما می‌توانید از ویزای اقامت تجاری نوع D-2 استفاده کنید، این ویزا برای کارمندان خارجی شعبه صادر می‌شود و به طور کلی شرایط صدور ویزا بر اساس شعبه مادر خواهد بود. اینطور که جریان ها نشان می‌دهد اسناد و گذرنامه های متقاضی باید بررسی شود.

مهاجرت به نپال

زندگی در نپال

کشور نپال یک کشور کوهستانی است و رشته کوه هیمالیا و قله‎ی اورست در این کشور قرار دارد. در بخش های جنوبی این کشور، زمین های پست به صورت نیمه گرمسیری دیده می‎شوند که دارای جمعیتی متراکم هستند. یک نوار تپه ای مرکزی نیز در کشور نپال رویت شده است که شامل دره های حاصلخیز است. شمال این کشور پوشیده از کوه های هیمالیا بوده و البته که رودهای بسیار مهم به نام های گاگرا و کوشی در این کشور دیده می‎شود. ماکزیمم حقوق افراد در این کشور برای گروه برق و گروه معماری ارزیابی می‎شود که هزینه ها نیز پیش از پرداحت حقوق برآورد می‎شود. در کشور نپال، در صورتی که شما بخواهید یک وعده غذا در یک رستوران ارزان قیمت میل کنید، هزینه شما 250.00 NrS  می‎شود این در حالی است که هزینه همان غذا در یک رستوران متوسط برای دو نفر در حدود 1.200.00 NRs است. هزینه وسایل کاربردی زندگی اعم از برق و آب و گاز و خاکروبه در این کشور در حدود 3.062.00 NRS  است.

زندگی در نپال

تحصیل در نپال

کشور نپال در لیست کشورهایی است که رده باسواد بیش از 52 درصد را شامل می‎شود و بانوان در این کشور در فضای تحصیلی خوبی قرار گرفته اند. اینطور که مشخص است یکی از رشته‏ها بسیار خوب در کشور نپال بیزینس است که زیر شاخه‌ای از اقتصاد و مدیریت اقتصادی در کشور نپال محسوب می‎شود؛ این رشته تحصیلی از سال 2013  وارد کشور نپال شده است و رتبه بسیار خوبی را بدست آورده است. یکی از رشته‏ها به روز در کشور نپال رشته زیست شناسی است، رشته زیست شناسی در لیست رشته‏های قرار دارد که آمار تحصیلی بسیار متنوعی را شامل می‎شود، این رشته تحصیلی در سال های اخیر بهترین گزینه برای تحصیل رایگان محسوب شده است و البته که در لیست رشته‏های قرار دارد که مردم به آن علاقه زیادی دارند. در رشته زیست شناسی بافت‌های محیطی و همینطور جانوری بررسی می‎شود و کسانی که دارای ایده‏ها پژوهشی قدرتمند برای این رشته تحصیلی قطعاً به رشد خوبی می‎رسند.

تحصیل در نپال

کشور نپال یکی از کشورهای بسیار زیبا در همسایگی چین و هند است که پایتخت آن شهر زیبای کاتماندو است. کشور نپال کشوری کوهستانی بوده که بر روی ارتفاعات هیمالیا قرار گرفته است. در سفر به کشور نپال معابد و قله های سر به فلک کشیده گزینه هایی است که نظر گردشگران را به خود جلب می‎کنند. زبان کشور نپال، نپالی است. منابع مالی در کشور نپال می‎تواند شامل تجهیزات مالی مشخصی باشد. دولت کشور نپال سعی خود را داشته است که محصولات نفتی را بخش مهمی‎ از شرایط مالی خود در نظر بگیرد و در این زمینه دولت نقش آفرینی داشته است. شرایط وارداتی این کشور می‎تواند در میانگین اقتصادی بهتر شود. مردم کشور نپال مردمانی بسیار خونگرم هستند. اقتصاد این کشور در بخش حمل و نقل شهری نیز رویت شده است. نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در کشور نپال به ارزش 7.10 درصد ارزیابی شده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی سرانه در این کشور به میزان 812.20 درصدی ارزیابی شده و وضعیت تشکیل سرمایه ثابت ناخالص در نپال، 317265.00 میلیون NPR است. تولید ناخالص داخلی از کشاورزی در این کشور 267458.00 و تولید ناخالص داخلی از ساخت و ساز در کشور نپال 55121.00 میلیون NPR است. موازنه‌های تجاری در کشور نپال 103928.80- میلیون NPR بوده و وضعیت حساب جاری در این کشور 204431.60- میلیون روپیه است. حساب جاری به تولید ناخالص داخلی در این کشور 8.20- درصد است. محصولات صادراتی از کشور نپال به سایر کشورها شامل فرش و پوشاک و همینطور کالاهای چرمی‎ است، کالاهای کنفی و حبوبات نیز در این کشور ارزش اقتصادی مشخصی دارند. محصولات وارداتی به نپال بیشتر شامل طلا و ماشین آلات و تجهیزات است؛ محصولات نفتی این کشور از کشورهای چین و هند وارد کشور می‎شود.

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی نپال

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی نپال

وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور نپال به طور کلی در وضعیت 4.29 میلیارد دلاری ارزیابی شده است، در این کشور بیش از 11 میلیون نفر نیروی کار دیده می‎شود. البته که وضعیت نیروی کار در این کشور شاخص های مشخصی دارد.

محصولات صادراتی از کشور نپال به سایر کشورها شامل فرش و پوشاک و همینطور کالاهای چرمی‎ است، کالاهای کنفی و حبوبات نیز در این کشور ارزش اقتصادی مشخصی دارند. ارزیابی ها نشان می‌دهد که محصولات صادراتی از کشور نپال به کشورهایی مانند هند و آمریکا و آلمان نیز ارزیابی شده است.

محصولات وارداتی به نپال بیشتر شامل طلا و ماشین آلات و تجهیزات است؛ محصولات نفتی این کشور از کشورهای چین و هند وارد کشور می‎شود. روند اقتصادی در نپال به نفع افرادی است که شرایط اقتصادی را به صورت دقیقی دنبال می‎کنند؛ در این کشور دولت همه تلاش خود را کرده است که محصولات وارداتی را به نحو احسن پشت سر بگذارد. به طور کلی اقتصاد این کشور وابسته به بخش تولیدات است. مردم کشور نپال مردمانی بسیار خونگرم هستند و زندگی در این کشور می‎تواند اهمیت زیادی داشته باشد. اقتصاد این کشور در بخش حمل و نقل شهری نیز رویت شده است.

منابع مالی در کشور نپال می‎تواند شامل تجهیزات مالی مشخصی باشد. دولت کشور نپال سعی خود را داشته است که محصولات نفتی را بخش مهمی‎ از منابع مالی خود در نظر بگیرد.

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های نپال

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های نپال

نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در کشور نپال به ارزش 7.10 درصد ارزیابی شده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی سرانه در این کشور به میزان 812.20 درصدی ارزیابی شده و وضعیت تشکیل سرمایه ثابت ناخالص در نپال، 317265.00 میلیون NPR است. تولید ناخالص داخلی از کشاورزی در این کشور 267458.00 و تولید ناخالص داخلی از ساخت و ساز در کشور نپال 55121.00 میلیون NPR است.  موازنه‌های تجاری در کشور نپال 103928.80- میلیون NPR بوده و وضعیت حساب جاری در این کشور 204431.60- میلیون روپیه است. حساب جاری به تولید ناخالص داخلی در این کشور 8.20- درصد است. صادرات و واردات در کشور نپال به ترتیب 8598.10 و 112526.80 میلیون NPR است. ذخایر طلا در این کشور به ارزش 6.43 تن رسیده است. شاخص تروریسم در نپال، 5.09 است. 

سرمایه‎گذاری مستقیم خارجی در این کشور، 17512.80 میلیون NPR اعلام شده است. رابطه مبادله در نپال، بر اساس نقاط شاخص، 101.50 تخمین خورده است.

نوع حکومت و ساختار سیاسی نپال

نوع حکومت و ساختار سیاسی نپال

تا سال 1990 حکومت کشور نپال یک سلطنت مطلقه محسوب می‎شد از سال 1990 بیرندا پادشاه وقت این کشور سلطنت مطلقه را به سلطنت مشروطه تبدیل نمود. در سال 2006 تعداد زیادی از مردم به سیاست های شاه اعتراض کردند و تظاهرات زیادی در این زمینه صورت گرفت. در سال 28 می سال 2008 مجلس کشور نپال اعلام جمهوری کرد و نظام سلطنتی در این کشور که قدمت 240 ساله داشت برچیده شد و سپس به پادشاه این کشور 15 روز فرصت داده شد تا کاخ ریاست جمهوری را ترک نماید.

پایتخت و 9 شهر بزرگ نپال

پایتخت و 9 شهر بزرگ نپال

کاتماندو:Kathmandu

کاتماندو یکی از شهرهایی است که تقریباً همه گردشگران به کشور نپال از آن دیدن کرده اند. این شهر پایتخت کشور نپال است و با وجود خسارات زیادی که بر اساس بلای طبیعی به این شهر وارد شده است، همچنان برای گردشگران بسیار ارزشمند است. در این شهر مکان های زیادی برای گشت و گذار وجود دارد.

لومبینی: Lumbini

لومبینی از دیگر شهرهای بسیار پر اهمیت در کشور نپال است؛ مهمترین آثار باستانی کشور نپال در این شهر دیده می‎شود و صومعه های زیادی دارد. این شهر به طور کلی دارای مسلمانان های زیادی است.

ناحیه چیتوان: Chitwan

چیتوان یک مکان دیدنی و بسیار معروف در کشور نپال است که پارک ملی چیتوان در آن قرارد دارد. این مکان بسیار دیدنی و جذاب است و به طور کلی حیات وحش کشور نپال در این منطقه دیده می‎شود از جمله پلنگ و فیل و خرس تنبل. چیتوان لقب زیباترین شهر کشور نپال را به خود اختصاص داده است لذا مشخص است که حیات وحش غنی در این شهر دیده می‎شود.

پخارا Pokhara

شهر پخارا از معدود شهرهایی است که در زلزله سال 2015 آسیبی ندیده است و یکی از زیباترین شهرهایی است که در کنار دریاچه زیبایی فوا قرار دارد. پخارا دارای کوه های صخره ای وسیع و همینطور فضایی ماجراجویانه است و ورزش های هیجان انگیزی در این شهر دیده می‎شود. قایق سواری با قایق های بادبانی این شهر بسیار دیدنی است.

هاکتاپور Bhaktapur

هاکتاپور یکی از زیباترین شهرهای کشور نپال است و به طور کلی سالم ترین شهر باقی مانده در رده کاتماندو است. این شهر دارای ساختمان های تاریخی زیادی بوده و به طور کلی ویرانه های دیدنی و قدیمی زیادی دارد. این منطقه پر است از گلدان های سفالین زیبا که زیر نور آفتاب می درخشند.

از دیگر شهرهای این کشور می‌توان اشاره کرد به : Dharan، Butwal و Panauti

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در نپال

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در نپال

جمعیت ایرانی در کشور نپال و اساس ارزش گذاری شده در این کشور، شرایط مشخصی دارد. کسانی که ثبت شرکت در کشور نپال را انتخاب کرده اند می‌دانند که نرخ مالیات بر فروش در کشور نپال ارزش 11 درصدی پیدا کرده است.

جمعیت ایرانی در کشور نپال بر چه اساسی فعالیت می‎کنند و چطور اصول ثبت شرکت در این کشور واقعی و دقیق دنبال می‎شود؟

حقیقت امر این است که رشد جمعیت ایرانی در کشور نپال به صورت حرفه ای دنبال شده است و اغلب ایرانیانی که کشور نپال را برای فعالیت انتخاب می‎کنند در زمینه شرکت هایی با مسئولیت محدود قدم می‎گذارند. فعالیت های خدماتی در این شرکت ها برگ برنده ای است که می‎تواند ساختار ارزشمندی را فراهم سازد البته که رشد جمعیتی در این کشور نشان می‌دهد که دولت همه سعی خود را در مسیر های اقتصادی پیش برده و شرایط برای ثبت شرکت به صورت حرفه ای دنبال می‎شود.

وضعیتی که در اصول ثبت شرکت در کشور نپال دیده می‎شود شرایط مشخصی دارد، البته که شما برای ارزیابی شرکتی در این کشور باید بتوانید میزان سود و زیان اولیه را ارزیابی نمایید و بسیار پر اهمیت است که ثبت شرکت در کشور نپال در جریان های قراردادی و با امتیازات بالایی پیش برود.

عجایب نپال

عجایب نپال

موزه پاتان:

موزه پاتان در قصر سلطنتی تاریخی کشور نپال قرار دارد و یکی از بهترین موزه های جنوب آسیایی این کشور است. این موزه دارای فضای داخلی دیدنی و جذابی است و آثار ارزشمندی در آن دیده می‎شود. این موزه بسیار جذاب است که با بودجه اتریشی ها ساخته شده است.

کاخ نارایانهی:

کاخ نارایانهی یک قصر دیدنی و جذاب در کشور نپال است که در یک ساختمان با معماری بسیار باشکوه طراحی شده است؛ این قصر دارای موزه های وحشتناکی از قتل عام شاه و ملکه و همینطور سایر خانواده های سلطنتی است.

دریاچه فوا:

دریاچه فوا یک دریاچه آبی و بسیار تمیز است که دارای کوهستان های برفی و سر به فلک کشیده بوده و به طور کلی دارای ساحلی آرام برای قدم زدن است.

بازار آسان:

بازار آسان یکی از بازارهای بسیار قدیمی نپال محسوب می‎شود که به ادویه جات و لباس های محلی خود شهرت زیادی دارد؛ این بازار قطب اقتصادی بین مسیر هند و تبت محسوب می‎شود و به طور کلی ارزش بازدید از آن بسیار زیاد است.

پارک ملی چیتوان:

پارک ملی چیتوان یکی از پارک های بسیار زیبا است که در آن تمساح و گوزن و فیل دیده می‎شود.

گنبد بودهاناث:

گنبد بودهاناث یک گنبد به رنگ سفید با نوک های طلایی است که یکی از مقدس ترین مکان برای بودایی ها محسوب می‎شود؛ این گنبد دارای دیدنی های زیادی بوده و به طور کلی عقربه های ساعت این منطقه بر اساس زمان های کاری حرکت می‎کنند.

گورباخا دوربار:

گورباخا دوربار یک بنای دیدنی و جذاب مربوط به قرن شانزدهم است. این قصر به طور کلی در بالای یک تپه بسیار معروف شهر قرار دارد و در مرکز کشور نپال قرار گرفته است.

پارک صلح لومبینی:

پارک صلح لومبینی یک مکان عجیب است که علاوه بر فضای سرسبز دارای صومعه ها و خانه های بودایی زیادی است، این پارک به طور کلی دارای فضای دیدنی و جذاب بوده و یک موزه بزرگ محسوب می‎شود.

خلاصه تاریخ نپال

خلاصه تاریخ نپال

در سال 1768 حاکم گورخا در بخش غربی، دره کاتماندو را فتح می‎کند و فرمانروایی وی آغاز می‎شود، سپس از چینی ها و بریتانیایی‌ها شکست میخورد. تا سال 1950 وضعیت پادشاهی در کشور نپال بسیار ضعیف بود. در سال 1950 رژیم رانا سرنگون می‎شود و نپال درهای خود را به روی دنیا باز می‎کند.

خلاصه ای از جغرافیای نپال

خلاصه ای از جغرافیای نپال

کشور نپال یکی از کشورهای بسیار زیبا در همسایگی چین و هند است که پایتخت آن شهر زیبای کاتماندو است. کشور نپال کشوری کوهستانی بوده که بر روی ارتفاعات هیمالیا قرار گرفته است. این کشور به طور کلی دارای دیدنی های جذابی است و در شمال هشت قله از 14 قله بلند دنیا دیده می‎شود. در سفر به کشور نپال معابد و قله های سر به فلک کشیده گزینه هایی است که نظر گردشگران را به خود جلب می‎کند. زبان کشور نپال نپالی است. یک اتفاق جالب این است که کشور نپال دارای 5 فصل است. تابستان، بهار، پاییز، زمستان و موسمی! به طور کلی اگر بخواهیم وضعیت آب و هوای این کشور را از بخش جنوب نیمه گرمسیری تا قله یخی هیمالیا ارزیابی کنیم شاهد فضای متنوعی هستیم. تابستان های این کشور در بخش های جنوبی گرم بوده و زمستان های سرد و طوفانی دارد؛ رطوبت در کشور نپال کم است. در مجموع وضعیت آب و هوای کشور نپال استوایی ارزیابی شده است و در طول روز بارها و بارها جو هوا تغییر می‌کند.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری نپال

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری نپال

مانیشا کویرالا یک بازیگر اهل کشور نپال است در بالیوود فعالیت می‎کند، او در فیلم های سانجو، محبوبه، قطار کلکته و دشمن بزرگ در سال های اخیر نقش آفرینی زیادی داشته است. او از سال 1989 فعالیت خود را اغاز کرده است.

Lain Singh Bangdel ، نویسنده و هنرمند نپالی است.

Shashi Bikram Shah یک هنرمند نپالی است که در سال 1940 در شهر کاتماندو به دنیا آمده است.

از دیگر هنرمندان کشور نپال، می‌توان به Thakor Prasad Mainali ، Shushma Shakya و Kalidas Shrestha اشاره کرد.

Santosh Lama خواننده ی معروف این کشور است.

Abhaya Subba از دیگر خوانندگان، ترانه سرایان و موزیسین های نپالی است.

کشورها و مناطق وابسته نپال

کشورها و مناطق وابسته نپال

کشور نپال توسط گروهی از چینی ها و همینطور بریتانیایی اشغال شده است.

فرهنگ مردم نپال

فرهنگ مردم نپال

مردم کشور نپال بسیار علاقه دارند به ظاهر خود برسند و داشتن ظاهری زیبا و مرتب بخشی از فرهنگ مردم این کشور محسوب می‎شود. در کشور نپال زندگی به صورتی است که اگر شما بخواهید با ظاهری نامرتب وارد خانه کسی شوید، گویی به او بی احترامی ‎کرده‌اید. در فرهنگ مردم کشور نپال زندگی به صورتی است که اولاً باید به سلامت جسم خودتان اهمیت دهید و ثانیاً خود را در یک فضای هنری خوب قرار دهید. بسیار مهم است که بانوان احساس جوانی داشته باشند، امید به زندگی در این کشور بالا اعلام شده است.

فرهنگ زندگی در حاشیه شهر در این کشور بسیار عالی دیده می‎شود مردم سعی می‎کنند شرایط شهرنشینی را به صورت عالی و با رعایت اصول فرهنگی دنبال کنند.

پیشرفت در نپال

پیشرفت در نپال

وضعیت پیشرفت فرهنگی در کشور نپال در بازه های زمانی مختلف بسیار تغییر کرده است، فرهنگ آپارتمان نشینی در کشور نپال بسیار پیشرفت داشته است، زندگی در فضای شهری به صورتی پیش رفته است که افراد می‎توانند به سادگی مسیر درست و ارزشمند اقتصادی را در پیش بگیرد

رشد کشور نپال در فضای هنری به خصوص نقاشی بر روی کاغذ، چوب و شیشه بسیار خوب بوده است، رشد کشور نپال مشخص ساخته است که شما برای اینکه مسیر پیشرفته ای را در بر بگیرید می‎بایست بتوانید از اصول خاصی پیروی کنید.

رشد کشور نپال در زمینه های ورزشی منجر به تأسیس فضای ورزشی بسیار ویژه ای شده است؛ البته که رشد ورزشی در این کشور ساختار پیچیده ای دارد و نیاز به سرمایه گذاری های خارجی خواهد بود.

کشور نپال توانسته بر روی قیمت روپیه کشور نپال تأثیر مستقیم داشته باشد، البته که این سری از قیمت گذاری‌ها شرایط پیشرفت خوبی را فراهم می‌سازد و دوره های سود رسانی در این کشور بر اساس روند اقتصادی بررسی می‎شود. پیشرفت کشور نپال در زمینه نرخ اقلام اساسی زندگی وضعیتی را فراهم ساخته است که افراد به سادگی بتوانند خرید کنند، مشخص است که نرخ اقلام اساسی زندگی در این کشور در دوره های مختلفی بررسی شده است و دولت سعی در بهبود وضعیت حاصل دارد.

قوانین عمومی در نپال

قوانین عمومی در نپال

قوانین زندگی در کشور نپال همیشه مرتب بودن است و این موضوع حتی در بین کارگران مشغول به کار در کشور نپال نیز دیده می‎شود. مردم کشور نپال اغلب دوست دارند شرایط زندگی خود را بهتر از قبل نمایند، قوانین زندگی در این کشور بیشتر در زمینه ارزیابی های دقیق فضای زندگی و کاری دیده می‎شود به طوری که هرگز کار با زندگی قاطی نمی‎شود. کشور نپال یکی از بهترین امتیازات قوانین رانندگی را دارد.

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱