x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
مهاجرت به نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به نپال

شرایط سنی بالای 18 سال برای ویزای توریستی کشور نپال دیده می‌شود و افراد کمتر از 18 سال باید با پدر و مادر خود وارد این کشور شوند. افراد نیاز به مصاحبه حضوری در سفارت ندارند. از یاد نبرید که جریان سفارت این کشور بخش بندی های دقیقی دارد و هر شخص باید در زمان تعیین شده نپال را ترک نماید. ویزای گروهی این کشور بر اساس پاسپورت مشخص می‌شود و دولت سعی کرده است که صدور ویزا را به بهترین شکل ممکن دنبال نماید. فضای آموزشی در این کشور نیز رشد داشته است. آمار رضایت در بخش آموزشی در این کشور بیش از 79 درصد است. محله های معروف و توریستی در این کشور بیشتر برای گردشگری مناسب هستند و فضای آموزشی کمتری دارند. شما می‌توانید از ویزای اقامت تجاری نوع D-2 استفاده کنید، این ویزا برای کارمندان خارجی شعبه صادر می‌شود و به طور کلی شرایط صدور ویزا بر اساس شعبه مادر خواهد بود. اینطور که جریان ها نشان می‌دهد اسناد و گذرنامه های متقاضی باید بررسی شود. در هر صورت این ویزا برای مهاجرت به کشور نپال یک روش بسیار ارزان و مناسب است. در زمینه صدور اقامت دائم وضعیت سوء پیشینه شما بررسی می‌شود؛ البته که تبصره و تخفیف در این زمینه وجود دارد. شما نیاز به مجوز برای ایجاد شغل در کشور نپال دارید. نیاز است که خانه تهیه کرده باشید و تسلط شما به زبان کشور نپال می‌تواند بخش مهمی‌ از اصول اقامتی شما را شکل دهد. سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه در این کشور از روش های خوبی محسوب می‌شود. به طور کلی خرید اوراق قرضه و سهام کمپانی های دولتی در این کشور بر اساس حداقل سرمایه مشخص دنبال می‌شود و ارزش 1.5 میلیون دلاری برای آن در نظر گرفته شده است. به طور کلی کمپانی ها و سرمایه دارانی که در این طرح هستند می‌توانند در پرداخت هر نوع مالیات از شرایط تخفیف و معافیت مالیاتی استفاده کنند.

مشاوره مهاجرت به نپال

مهاجرپذیری نپال

مهاجرپذیری نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرپذیری کشور نپال از آنجایی آغاز شد که یکی از ارزان ترین کشورهای آسیایی لقب گرفت. پیش از سفر به کشور نپال باید چندین نکته بررسی شود؛ اینکه پس از رسیدن به فرودگاه بهتر از با چه وسیله نقلیه ای به مقصدتان بروید. در صورتی که به دنبال هتل لوکس هستید ترجیح می‌دهید کدام هتل را انتخاب کنید، به طور کلی فضاهای فرهنگی این کشور مکان های خوبی برای مهاجرت محسوب می‌شوند. در برنامه ریزی های صورت گرفته بدانید که به طور کلی آشنایی با زمان سفر به کشور نپال می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. در صورتی که قصد دارید فصل های خلوت را برای سفر به این کشور انتخاب کنید ژانویه و ژوئن و همینطور آگوست گزینه های خوبی هستند و در صورتی که بخواهید فصل های شلوغ را انتخاب کنید اکتبر و نوامبر برای شما موارد خوبی محسوب می‌شوند. مردم در این کشور به زبان نپالی صحبت می‌کنند واحد پول نپال روپیه است و تبدیل پول در این کشور بر اساس جریان های مشخصی دنبال می‌شود. مشخص است که سیستم حمل و نقل و همینطور سیستم گردشگری در این کشور بر اساس خدمات مرکزی عمومی ‌بررسی می‌شود. مهاجرپذیری کشور نپال در زمینه ایجاد طرح های کاری حمل و نقل شهری روز به روز بیشتر می‌شود، دولت کشور نپال هر سال اقدام به جذب نیرو های سرمایه‌گذار خارجی دارد این موضوع توانسته بخشی از شرایط کشوری را فراهم سازد.

وضعیت حمل و نقل در این کشور معقولانه است و البته که جاده ها هنوز شرایط خوبی ندارند و نیاز به سرمایه های مشخصی است تا بهبود به صورت کامل صورت بگیرد.

 

آمار مهاجران به نپال

آمار مهاجران به نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرانی که به قصد سرمایه گذاری کشور نپال را انتخاب می‌کنند به نسبت گذشته رشد کمتری داشته اند، مشخص است که شرایط برای سرمایه گذاری در کشور نپال در دوره هایی که شخص قصد دارد به کشور باز گردد کمی متفاوت خواهد بود. آمار مهاجرانی که به منظور سرمایه گذاری کلان وارد این کشور می‌شوند بهتر شده است.

آمار کسانی که قصد دارند پرواز به مقصد های کوهستانی داشته باشند و به منظور گردشگری یا شرایط دیگری وارد این کشور می‌شوند نیز بیشتر از قبل است. به طور کلی فضای گردشگری در کشور نپال بسیار عالی است. نپال بسیار زیباست و این زیبایی بخش مهمی‌ از جریان های گردشگری را شکل داده است.

در نشریه های اعلام شده که آمار مهاجرانی که می‌خواهند در کشور نپال پیشرفت داشته باشند بیش از 71 درصد است. مسیر تحصیل و کار در کشور نپال به خوبی فراهم شده است. آمار فضای تحصیلی در این کشور برای گروه دکترا بهتر از سایر بخش ها دیده می‌شود. مسیر حمل و نقل شهری در کشور نپال به طور کلی با سرویس های اتومبیلی صورت می‌گیرد.

میزان رضایت مهاجران به نپال

میزان رضایت مهاجران به نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سوالی که بارها پرسیده شده این است که سفر به کشور نپال برای یک دختر تنها امن است؟ پاسخ به این سوال مثبت است. رضایت از بخش امنیتی در کشور نپال 100 درصد است. بیمه حوادث به طور کلی بخش مهمی از امنیت این کشور را شکل داده است؛ به طوری که داروهای ضد بیماری های خطرناک در این کشور وجود دارد و وضعیت بهداشت و رضایت از بهداشت در این کشور به رتبه 100 درصدی رسیده است. شب گردی یک بخش مهم از زندگی مردم کشور نپال محسوب می‌شود و هیچ مشکل امنیتی در این راستا دیده نمی‌شود.

آلودگی آب ها در این کشور وضعیت مشخصی دارد و سیستم لوله کشی برای بخش های بیرونی شهر هنوز هم دیده می‌شود. بهداشت کشور نپال بسیار خوب است.

فضای آموزشی در این کشور نیز رشد داشته است، آمار رضایت در بخش آموزشی در این کشور بیش از 79 درصد دیده می‌شود. محله های معروف و توریستی در این کشور بیشتر برای گردشگری مناسب هستند و فضای آموزشی کمتری دارند.

راحت‌ترین روش مهاجرت به نپال

راحت‌ترین روش مهاجرت به نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سرمایه گذاری از دسته روش های خوب محسوب می‌شود که صنعت املاک را درگیر خود کرده است، اصول سرمایه گذاری در این کشور در صنف املاک بسیار عالی است. البته که شما برای سرمایه گذاری در این کشور باید رشد اقتصادی خوبی داشته باشید. سرمایه گذاری های مستقیم و همینطور شرایط اخذ مهاجرت به صورت حرفه ای مشخص می‌شود. از یاد نبرید که برای سرمایه گذاری در کشور نپال باید بتوانید در ابتدا اقامت دائم و موقت داشته باشید. در مسیر سرمایه گذاری همه افرادی که قصد دارند بخشی از سهام را به نفع خود داشته باشند پیشرفت خواهد داشت. این روش آسان و کاربردی است.

شما می‌توانید از ویزای اقامت تجاری نوع D-2 استفاده کنید این ویزا برای کارمندان خارجی شعبه صادر می‌شود و به طور کلی شرایط صدور ویزا بر اساس شعبه مادر خواهد بود. اینطور که جریان ها نشان می‌دهد در این روش اسناد و گذرنامه های متقاضی باید بررسی شود. نیاز است که همه طرح تجاری مورد نیاز دولت باشد. در هر صورت این ویزا برای مهاجرت به کشور نپال یک روش بسیار ارزان و مناسب است.

شما می‌توانید سرمایه گذاری D3 را نیز انتخاب کنید این ویزا برای کارمندان خارجی صادر می‌شود. جنبه های فنی در این کشور مهاجرت درستی است. شرایط اشتغال در این کشور با هدف مشخصی همراه است البته که شرکت های محلی در این کشور شاخص دقیق و مشخصی دارد.

روش‌ های مهاجرت به نپال

روش‌ های مهاجرت به نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش هایی که برای شما مناسب است و می‌توانید در دوره زمانی بسیار کوتاه مدت به اقامت کشور نپال دست یابید، روش های وابسته به پروژه های دولتی است که زیر شاخه سرمایه گذاری محسوب می‌شوند؛ در چنین شرایطی شما میزان بودجه مورد نیاز دولت را ارائه می‌دهید و شرایط برای بررسی اصول مهاجرتی در این کشور بسیار عالی خواهد بود. در هر صورت کسانی که قصد دارند مهاجرت به کشور نپال داشته باشند باید توانایی زندگی در این کشور را داشته باشند. مهاجرت به کشور نپال می‌تواند از سوی دولت سریعتر صورت بگیرد.

روش دیگر مهاجرتی به کشور نپال این است که به سن قانونی مهاجرت رسیده باشید و روند تحصیل را در پیش بگیرید، در مسیر تحصیلی این کشور شما باید شاخص های دقیقی داشته باشید. روش های مهاجرتی به این کشور قوانین مخصوصی دارد.

روش کسب و کار در این کشور در صورتی که شخص بتواند در ابتدا کسب و کار خود را تعیین کند و سپس وارد ایده های پولساز شود، جواب می‌دهد. برای این کار افراد باید به سن قانونی رسیده باشند.

مهاجرت سرمایه گذاری به نپال

مهاجرت سرمایه گذاری به نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های خوب برای سرمایه گذاری در کشور نپال، ثبت دفتر نمایندگی است که به طور کلی دارای روند تجاری مشخصی است. شما با راه اندازی دفتر نمایندگی در این کشور می‌توانید تجارت با شرکت های هندی داشته باشید و به سادگی امکان صادرات و واردات در کشور نپال برای شما فراهم می‌شود.

از سمت دیگر اجازه دارید که ثبت شرکت به صورت مستقل داشته باشید، اشخاص در این زمینه می‌توانند قالب های سرمایه گذاری مستقیم خارجی را جدی بگیرند، به طور کلی اساسنامه شرکت و پرداخت هزینه های مشخص و همینطور جریان مشخص شامل جریان خاصی است. مزایایی که ثبت شرکت در کشور نپال دارد به این صورت است که نیروی کار در این کشور ارزان و به صورت کلی اتصال به بازارهای جهانی با کمترین هزینه صورت می‌گیرد.

مردم کشور نپال اغلب تا حدی به زبان انگلیسی مسلط هستند، این موضوع سبب می‌شود که جریان سرمایه‌گذاری در این کشور رشد داشته باشد. بازارهای جنوب شرقی این کشور بسیار رشد داشته است و نزدیکی کشور نپال به بازارهای جنوبی به شکل حرفه ای بررسی می‌شود. برای ثبت شرکت در این کشور، افراد باید فرم ثبت شرکت را پر کنند، نیاز است که تعداد سهامداران شرکت مشخص باشد، نیاز است که اطلاعات و مشخصات دقیق مدیرعامل بررسی شود و شخص باید کد اقتصادی داشته باشد، همچنین نیاز است که مجوز کار در کشور نپال برای وی صادر شده باشد.

مهاجرت از طریق ازدواج به نپال

مهاجرت از طریق ازدواج به نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی دیگر از راه های مهاجرتی به کشور نپال ازدواج است. ازدواج با یک فرد از تبعه کشور نپال می‌تواند از روش های ساده در عین حال دشوار باشد. اینکه چطور می‌خواهید همسر از تبعه کشور نپال پیدا کنید کار ساده ای نبوده و نیاز است که بارها و بارها از ویزای گردشگری این کشور استفاده نمایید. در ابتدا باید مدارک عقد و ازدواج شما ارائه شود، این گزینه سبب می‌شود که بتوانید ویزای ازدواج کشور نپال را دریافت کنید. به طور کلی ازدواجی که جنبه سوری دارد به سرعت و در کمتر از یک ماه مشخص شده و شخص باید علاوه بر ترک خاک این کشور، جریمه نیز پرداخت نماید. برای ازدواج در کشور نپال باید بتوانید همه مدارک و شواهد را بررسی کنید. در صورتی که ازدواج قبلی دارید سعی کنید همه مدارکی که نیاز است از همسر قبلی شما و طلاقتان بررسی شود را ارائه دهید. مسیر مهاجرتی در کشور نپال به شکلی است که شخص باید از نظر اقتصادی وضعیت خوبی داشته باشد.

مهاجرت از طریق تولد به نپال

مهاجرت از طریق تولد به نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در مورد شرایط تابعیت تولد در کشور نپال بارها و بارها بررسی صورت گرفته و هنوز هم شرایط به شکلی است که نمی‌توان تصمیم جدی در این زمینه داشت. دولت کشور نپال اعلام کرده است که سیستم خون در این کشور یک سیستم مشخص است و سال ها تابعیت تولد برای یک نوزاد متولد شده بر اساس تابعیت پدر و مادر او تعیین می‌شد، اما در سال های اخیر گویا استثنا هایی نیز در نظر گرفته شده اند. یک اصل دیگر برای مهاجرت از طریق تولد برای کودکان بدسرپرست یا بی سرپرست است. مشخص است که شما برای مهاجرت از طریق تولد در این کشور باید بتوانید جریان های خاصی را را بررسی کنید. فرزندان افرادی که در خاک این کشور پناهنده شده اند و در دوره معلق به دنیا آمده اند، در صورتی که دولت با پناهندگی شان موفقت نماید می‌توانند پناهنده کشور نپال باشند. در هر صورت تابعیت تولد به طور دقیق بر اساس سیستم خون و در برخی از شرایط بر اساس سیستم خاک صورت می‌گیرد.

مهاجرت پناهندگی به نپال

مهاجرت پناهندگی به نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سوال اینجاست که برای شما پس از اینکه جریان پناهندگی در کشور نپال صورت گرفت، چه شرایطی فراهم می‌شود؟ حقیقت امر این است که برای مهاجرت به کشور نپال از طریق کشور نپال از شما دعوت می‌شود که درخواستتان را شخصاً به یکی از اداره های این منطقه ارائه دهید. درخواست شما برای سایر اعضای خانواده سنجیده می‌شود. در صورتی که نیاز به کار تا مشخص شدن پرونده پناهندگی دارید باید مجوز لازم را اخذ کنید. برای ارائه درخواست پناهندگی در این کشور نیاز است که از همیاری یک مترجم شفاهی استفاده کنید. در صورتی که ادعای کذب داشته باشید و یا اطلاعات نادرست ارائه داده باشید، شما قطعا زیر سوال می‌روید. در دوره ارائه درخواستتان برای اینکه بتوانید حفاظت بین‎المللی داشته باشید؛ از شما و خانواده به طور دقیق عکسبرداری می‌شود. کسانی که بالای 13 سال سن دارند باید اثر انگشت داشته باشند.

مهاجرت تحصیلی‌ به نپال

مهاجرت تحصیلی‌ به نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بیشتر کسانی که کشور نپال را برای تحصیل انتخاب می‌کنند معتقد هستند که در این کشور فضای برای بورسیه‌های تحصیلی بسیار بهتر از قبل است. از یاد نبرید که برای مهاجرت تحصیلی در کشور نپال باید بتوانید در یکی از دانشگاه های این کشور پذیرفته شوید.

دوره لیسانس در این کشور 4 سال است و ورود به آن یک آزمون دارد. مشخص است که جریان تحصیلی برای مقطع لیسانس و بالاتر در این کشور می‌تواند ساختار روتین داشته باشد. یک اصل اقتصادی پر اهمیت در کشور نپال اینطور نشان می‌دهد که اگر شخصی در کشور نپال تحصیل کند، از طرفی وارد شرایط کسب و کار و کارآفرینی شده باشد دولت سعی می‌کنند در برخی از ترم ها تخفیف شهریه را در نظر بگیرد.

در هر صورت شما برای اینکه بتوانید تحصیل در کشور نپال داشته باشید، باید مدارک لازم را تهیه کنید که نشان دهنده وضعیت تحصیلی و علمی ‌شما است. مدارک شما باید به درستی تنظیم شده باشد و مشخص شود که میزان تسلط شما به زبان در این کشور چقدر است.

مهاجرت کاری نپال

مهاجرت کاری نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای کار در کشور نپال بهتر است که ورود به بخش صنعتی یا تحقیقاتی را پیش بگیرید، افرادی که تحصیل کرده هستند اغلب سعی به ورود در بخش تحقیقی دارند، این مورد با معرفی از سوی دانشگاه های کشور نپال فراهم می‌شود و مراکز پژوهشی و تحقیقی به طور کلی جریان های مشخصی دارد. مشخص است که برای مهاجرت کاری به این کشور شخص باید بتواند رزومه کاری داشته باشد.

رزومه های کاری در کشور نپال در زمینه های خاصی دنبال می‌شود، یعنی اگر فرد بخواهد وارد بخش های صنعتی شود نیاز است که شرایط فنی و اصولی را رعایت نماید. کار در این کشور اگر به صورتی باشد که شخص یک سال اول را به رتبه خوبی برسد، می‌تواند جریان کاری را به بهترین صورت ادامه دهد. تمدید ویزای کاری پس از یک سال صورت می‌گیرد و شما همسر و فرزندان خود را پس از 2 سال می‌توانید با خود همراه کنید. هزینه ایجاد کار در کشور نپال به طور متوسط تعیین شده است، در صورتی که بخواهید ثبت شرکت در این کشور داشته باشید جریان های کارآفرینی به صورت خاصی دیده می‌شود. برای مهاجرت کاری به کشور نپال باید مدارک زیر را داشته باشید:

1-      هر شخص نیاز به مدرک تحصیلی مشخصی دارد

2-      باید مدارک شناسایی و هویتی شما ارائه شود

3-      نیاز است که شخص از نظر علمی قوی باشد

4-      نیاز است که جریان فنی و تخصصی در این کشور رشد داشته باشد

5-      رزومه کاری و دعوت نامه پذیرش از سوی کارفرما ارزیابی می‌شود.

مهاجرت از طریق همراه به نپال

مهاجرت از طریق همراه به نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت از طریق همراه به کشور نپال در دو بخش مهم ارزیابی می‌شود. در صورتی که شخص بخواهد اقامت همراه را حرفه ای تر دنبال نماید باید خود دارای حساب سپرده و گردش مالی مشخصی باشد. در جریان مهاجرت همراه به کشور نپال شرایط به این صورت است که شما در ابتدا باید دو فرم مورد نیاز را تکمیل کنید. در این مسیر ویزاهای گذشته شما در صورت وجود بررسی می‌شوند. در مهاجرت از طریق همراه به کشور نپال نیاز است که هزینه فرزند توسط شخص اصلی در کشور نپال پرداخت شود. در صورتی که سواد علمی ‌بالایی داشته باشید و یا سابقه مدیریتی شما قوی باشد به سادگی می‌توانید این مسیر مهاجرتی را بهبود دهید.

 

شایان ذکر است که مهاجرت از طریق همراه در این کشور می‌تواند راهنمای محلی نیز داشته باشد، یعنی کسانی که قصد دارند مهاجرت در مسیر های غیر همراه داشته باشند وضعیت دقیقی را طی کرده و به سادگی جریان برای اقتصاد و گردشگری آنها فراهم می‌شود. توجه داشته باشید که اگر شما بخواهید همراه بیمار باشید اقامت دائم در اختیارتان قرار نمی‌گیرد.

مهاجرت توریستی به نپال

مهاجرت توریستی به نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

محل صدور ویزای کشور نپال در سفارت ایران بوده و وضعیت تحویل این پاسپورت پس از این که صادر شد توسط خود شخص خواهد بود. نوع ارز دریافتی سفارت این کشور نیز مشخص نشده است. برای ویزای توریستی نیازی به اثر انگشت ندارید و همینطوری نیازی به تأییدیه دادگستری بر روی مدارک ترجمه شده نخواهد بود. برای اخذ ویزای توریستی نیازی به ضمانت نامه بانکی هم نخواهد بود. مشخص است که امکان صدور ویزای گروهی در این کشور در زمینه توریستی دیده نمی‌شود. مدارک به صورت دستی باید تحویل داده ‌شود و البته که نوع ثبت ویزا به صورت برچسب است. شرایط سنی بالای 18 سال برای ویزای توریستی دیده می‌شود و افراد کمتر از 18 سال باید با پدر و مادر خود وارد این کشور شوند. افراد نیاز به مصاحبه حضوری در سفارت ندارند. از یاد نبرید که جریان سفارت این کشور بخش بندی های دقیقی دارد. سوابق و جریان های توریستی در این کشور بهبود داشته است. هر شخص باید در زمان تعیین شده کشور نپال را ترک نماید. مشخص است که شخص باید بلیط رفت و برگشت در این زمینه داشته باشند. ویزای گروهی این کشور بر اساس پاسپورت مشخص می‌شود و دولت سعی کرده است که صدور ویزا را به بهترین شکل ممکن دنبال نماید. شرایط مهاجرت به کشور نپال بهتر از دوره های گذشته و ارزانتر اعلام شده است.

مهاجرت شرایط خاص به نپال

مهاجرت شرایط خاص به نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه در این کشور از روش های خوب محسوب می‌شود. به طور کلی خرید اوراق قرضه و سهام کمپانی های دولتی در این کشور بر اساس حداقل سرمایه مشخص دنبال می‌شود و ارزش 1.5 میلیون دلاری برای آن در نظر گرفته شده است. به طور کلی کمپانی ها و سرمایه دارانی که در این طرح هستند می‌توانند در پرداخت هر نوع مالیات از شرایط تخفیف و معافیت مالیاتی استفاده کنند. مبلغ سرمایه گذاری در این کشور پر سود است و به طور کلی برداشت اقتصادی در این کشور به شکل پیچیده ای دنبال می‌شود. در روش سرمایه گذاری در این کشور به شما اقامت ده ساله بدون نیاز به تمدید ارائه داده می‌شود.

شما می‌توانید وارد صادرات و واردات هزینه های تولید و سرمایه گذاری شوید، رشد اقتصادی و ثبات سیاسی در این منطقه جریان خاصی دارد.

به طور کلی مشکلات زیر ساختی خاصی در این کشور دیده نمی‌شود. توسعه یافته نبودن راه های ارتباطی در این کشور بسیار پر اهمیت است. رشوه گیری در این کشور دیده شده و از موضوعات بسیار پر اهمیت محسوب می‌شود.

شهرهای مهاجر پذیر نپال

شهرهای مهاجر پذیر نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کاتماندو یک شهر مهاجرپذیر در کشور نپال است که به طور کلی به دلیل مرکزی بودن، توانسته بهترین فضا برای تحصیل و اقتصاد باشد. به طور کلی مکان های عجیبی در این شهر دیده می‌شود. مکان دیدنی این شهر بسیار زیاد است که خاطرات خوشی را فراهم ساخته و باعث شده اند جریان های گردشگری این شهر بهتر شود.

لومبینی مهمترین شهر تاریخی در کشور نپال محسوب می‌شود و دارای آثار باستانی زیادی است، این شهر به طور کلی دارای فضای بومی ‌مذهبی زیادی بوده و گردشگران مذهبی زیادی را به سمت خود می‌کشاند. این شهر برای زندگی شاید گزینه چندان جالبی نباشد اما برای توریسم مذهبی می‌تواند انتخاب خوبی محسوب شود.

هاکتاپور شهری زیبا در قلب کشور نپال است و سالم ترین شهر از نظر آثار باستانی است، این شهر فضای پیاده روی بسیار خوبی دارد به طور کلی وضعیت صنعتگری این شهر رشد زیادی داشته است. ویرانه های این شهر بسیار گسترده است و می‌تواند برای تاریخ دوستان گزینه‎ای بسیار عالی محسوب شود.

اخذ ویزای نپال

اخذ ویزای نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور نپال به طور کلی یکی از کشورهای خوب برای اخذ ویزا است، اخذ ویزای این کشور جریان های خاصی دارد، مثلاً کسانی که در سال های گذشته دارای شرایط زندگی خوبی در کشور نبوده اند و امروزه شرایط برای اخذ پناهندگی در این کشور را دارند باید به سراغ ویزای این کشور بروند، کسانی که دارای ایده های کاری درستی هستند اما دولت هیچ حمایتی در کشور خودشان در نظر نمی‌گیرد می‌توانند از ویزای کشور نپال استفاده کنند. در فهرست جریان های کاری کشور نپال دیده شده است که اگر شخص بخواهد مسیر خاصی را طی نماید دولت به بهترین شکل این موضوع را بررسی می‌کند. ویزای کشور نپال جریان و شرایط خاصی دارد. برای اخذ ویزای کشور نپال باید مدارک شما به صورتی دستی به سفارت ارائه شود، پس از بررسی مدارک در صورتی که شرایط خوب باشد نوبت برای مصاحبه در نظر گرفته می‌شود و در صورتی که جریان مساعد نباشد مسیر اخذ ویزای این کشور تغییرات خواهد داشت. بین یک ماه الی یک سال زمان نیاز است که ویزای کشور نپال صادر شود.

اخذ اقامت نپال

اخذ اقامت نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اخذ اقامت کشور نپال، باید سعی کنید هم از نظر اقتصادی شرایط خوبی داشته باشید و هم بتوانید به دولت کشور نپال ثابت کنید که دیگر علاقه ای به زندگی در کشور خود ندارید. اینکه چرا کشور نپال را انتخاب کرده اید موضوع پر اهمیتی است و دولت وارد جزئیات خواهد شد. اقامت کشور نپال هم می‌تواند در یک دوره 5 ساله و هم پس از 7 سال و دو دوره باشد. مشخص است که جریان های اقامتی در این کشور راستای مخصوص به خود را دارد. جریان اقامتی در این کشور بهبود داشته است. افراد برای ویزای کاری کشور نپال باید میزان بودجه اولیه کاملی داشته باشند و سابقه کاری بسیار پر اهمیت است.

در زمینه صدور اقامت دائم، وضعیت سوء پیشینه شما بررسی می‌شود؛ البته که تبصره و تخفیف در این زمینه وجود دارد. شما نیاز به مجوز برای ایجاد شغل در کشور نپال دارید. نیاز است که منزل تهیه کرده باشید. تسلط شما به زبان کشور نپال می‌تواند بخش مهمی‌ از اصول اقامتی شما باشد.

اخذ پاسپورت نپال

اخذ پاسپورت نپال | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اخذ پاسپورت کشور نپال یعنی شما تابعیت این کشور را دارید. در تابعیت عمومی ‌باید بیش از 5 سال در کشور نپال زندگی کرده باشید، باید بالای 20 سال سن داشته باشید و نیاز است که بتوانید توانایی حفظ زندگی و دارایی و مهارت های لازم را داشته باشید؛ به طور کلی این موضوع در راستای زبان و آداب و رسوم و فرهنگ نیز بررسی می‌شود.

در تابعیت ساده این کشور، باید سن شما از نظر قانونی بالای 20 سال باشد و همینطور باید بتوانید از فرهنگ کشور اطلاعات دقیق داشته باشید. خوش رفتار بودن شما در مسیر تابعیت ساده به شکل دقیقی بررسی می‌شود. در تابعیت پیشرفته در کشور نپال نیاز است که شخص یک شغل با درآمد ثابت داشته باشد و یا گردش حساب وی از سوی بانک یک سال و در شرایط دقیقی صورت بگیرد. صدور پاسپورت در کشور نپال می‌تواند شرایط مخصوص به خود را داشته باشد. توانایی و حفظ فرهنگ در این کشور بر اساس مهارت زبانی مشخص می‌شود. صدور پاسپورت این کشور پس از ده سال صورت می‎گیرد، کسانی که پناهندگی کشور نپال را انتخاب کرده اند به طور کلی می‌توانند زودتر از ده سال جریان پاسپورت این کشور را به نتیجه برسانند. در صورتی که فکر می‌کنید جریان اقتصادی در کشور نپال برای شما مشکل ساز است باید بدانید که پاسپورت این کشور می‌تواند شرایط اخذ وام را بهتر از قبل نماید.

 

آخرین ویرایش: 2019-11-09 10:48:59 996