x
مشاوره:021 43000 021

مهاجرت به استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت به کشور استرالیا - go2TR

کانبرا پایتخت کشور استرالیا است و یکی از بزرگترین شهرهای غیر بندری محسوب می‌شود. این شهر دارای فضای اداری و تحصیلی بسیار قدرتمند است و یکی از شهرهای مهاجر پذیر در این کشور محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که هزینه زندگی در این شهر گران است.یکی از روش‌های مهاجرت به استرالیا روش تخصص است. در 50 سال گذشته تا به امروز طرح‌ها و روش‌های مختلفی برای این گزینه در نظر گرفته شده است. دولت استرالیا سعی کرده است دسته‌بندی‌های مشخصی برای روال‌های مهاجرت به این کشور فراهم سازند که به نوبه خود بسیار ارزشمند است. آمار مهاجرانی که مهاجرت به استرالیا را برای تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی انتخاب می‌کنند روز به روز در حال افزایش است و این موضوع به دلیل فضای آزمایشگاهی بسیار گسترده‌ای است که در دانشگاه‌های کشور استرالیا دیده می‌شود. یکی از شرایطی که برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شده است داشتن حمایت یکی از ایالات و یا دولت‌های استرالیا است. هزینه اقامت در استرالیا بستگی به شرایط مهاجرت به استرالیا دارد. هر یک از روش‌های اقامت دائم برای مهاجرت به استرالیا می‌تواند با ویزای همراه پیش برود. افرادی که روش مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری را انتخاب کرده‌اند می‌توانند همسر و فرزند زیر 18 سال خود را همراه نمایند. افرادی که ثبت شرکت در استرالیا را انتخاب کرده‌اند پس از گذشت یک سال برای ویزای همراه درخواست می‌دهند. ویزای بیزینس موقت از دیگر ویزای کوتاه مدت برای مهاجرت به استرالیا محسوب می‌شود این ویزا تنها یک بار صادر شده و عموماً یک ماه معتبر است از این نوع ویزا برای شرکت در سمینارها و کنفرانس‌ها استفاده می‌شود.در بین روش‌های مهاجرت به استرالیا روش تحصیلی در صورتی که از پس هزینه‌های تحصیل و زندگی برآید یک گزینه خوبی محسوب می‌شود.

مهاجرپذیری استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرپذیری استرالیا - go2TR

در سال 2016 در حدود 30 درصد از ایرانیانی که به کشور استرالیا مهاجرت کردند از ویزای کار و تخصص استفاده کرده‌اند.کار در استرالیا نیاز به تخصص بالایی دارد.

آمار مهاجران به استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - آمار مهاجران به استرالیا - go2TR

 آمار مهاجرانی که مهاجرت به استرالیا را برای تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی انتخاب می‌کنند روز به روز در حال افزایش است و این موضوع به دلیل فضای آزمایشگاهی بسیار گسترده‌ای است که در دانشگاه‌های کشور استرالیا دیده می‌شود.

میزان رضایت مهاجران به استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - میزان رضایت مهاجران به استرالیا - go2TR

کیفیت زندگی در استرالیا بسیار بالای است و کیفیت بالای زندگی در این کشور و آب و هوای خوب و آلودگی بسیار کم راضیت مهاجرت به استرالیا را افزایش داده است. در این کشور جمعیت به نسبت وسعت کم است و یکی از کشورهای آرام برای زندگی محسوب می‌شود

راحت‌ترین روش مهاجرت به استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - راحت‌ترین روش مهاجرت به استرالیا- go2TR

اقامت استرالیا با اجاره خانه و خرید خانه در استرالیا و گرفتن اقامت از دیگر روش‌های مناسب مهاجرت به استرالیا محسوب می‌شود.

روش‌ های مهاجرت به استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - روش‌ های مهاجرت به استرالیا - go2TR

مهاجرت به استرالیا از طریق تجارت و سرمایه‌گذاری از دیگر مواردی است که برای افرادی که از بودجه خوبی برخوردار هستند می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

مهاجرت سرمایه گذاری به استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت سرمایه گذاری به استرالیا - go2TR

در صورتی که فرد اموال و دارایی‌های شخصی و تجاری داشته باشند که مادل با 800 هزار دلار استرالیا است نیز می‌تواند مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری را برای خود و خانواده خود فراهم سازد.

مهاجرت از طریق ازدواج به استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت از طریق ازدواج به استرالیا - go2TR

در نظر داشته باشید که اقامت دائم عموماً پس از دو سال زندگی مشترک صادر می‌شود و پس از ده سال نیز پاسپورت این کشور اخذ می‌شود در صورتی که زوج دارای فرزند شده باشند شانس بیشتری برای اخذ پاسپورت این کشور خواهند داشت.

مهاجرت از طریق تولد به استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت از طریق تولد به استرالیا - go2TR

اگر هیچ از والدین حق اقامت دائم استرالیا را ندارد تحت شرایط فرزند وی می‌تواند تابعیت این کشور را اخذ نماید. این شرایط بسیار سخت و زمانبر است. فرزند می‌بایست ده سال در این کشور اقامت داشته باشد و والدین وی نیز ویزای موقت داشته باشند

مهاجرت پناهندگی به استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت پناهندگی به استرالیا - go2TR

پناهندگی به استرالیا از طریق استرالیا روش‌های قانونی مخصوص به خود را دارد اما ما به هیچ عنوان مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی را گزینه خوبی نمی‌دانیم و توصیه نمی‌کنیم.

مهاجرت تحصیلی‌ به استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت تحصیلی‌ به استرالیا - go2TR

اثبات توانایی مالی برای تحصیل در کشور استرالیا بسیار مهم است. این مبلغ عموماً به منظور 18 ماه در نظر گرفته می‌شود و هر شخص باید حداقل 90 میلیون تومان گردش مالی اعلام نماید.

مهاجرت کاری استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت کاری استرالیا - go2TR

برای اخذ این ویزا فرد می‌بایست 60 امتیاز به صورت مستقل و بدون کمک از فرد اسپانسر داشته باشد. سن فرد می‌بایست کمتر از 45 سال باشد و باید مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6 داشته باشد

مهاجرت از طریق همراه به استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت از طریق همراه به استرالیا - go2TR

افرادی که ثبت شرکت در استرالیا را انتخاب کرده‌اند پس از گذشت یک سال برای ویزای همراه درخواست می‌دهند.

مهاجرت توریستی به استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت توریستی به استرالیا - go2TR

یک نوع ویزای دیگر با عنوان ویزای دیدار در نظر گرفته می‌شود که این ویزا برای افرادی در نظر گرفته شده است که در کشور استرالیا دارای اقوام درجه یک هستند. آن‌ها باید در طول دو سال گذشته اقامت کشور استرالیا را کسب کرده باشند و ثبات نمایند که در پرداخت مالیات به این کشور رتبه خوبی دارند و گردش مالی خوبی نیز داشته باشد.

مهاجرت شرایط خاص به استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت شرایط خاص به استرالیا - go2TR

کانبرا پایتخت کشور استرالیا است و یکی از بزرگ‌ترین شهرهای غیربندری محسوب می‌شود. این شهر دارای فضای اداری و تحصیلی بسیار قدرتمند است و یکی از شهرهای مهاجر پذیر در این کشور محسوب می‌شود.

شهرهای مهاجر پذیر استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - شهرهای مهاجر پذیر استرالیا - go2TR

داروین در زمینه گردشگری بسیار مشهور است و آب و هوای استوایی آن سبب شده است که ایرانیان به آن مراجعه نمایند. دو فصل مرطوب و خشک در این شهر دیده می‌شود که فضای زندگی بسیار عالی فراهم می‌سازد.

اخذ ویزای استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - اخذ ویزای استرالیا - go2TR

 صدور ویزای توریستی این کشور در طی دو ماه در نظر گرفته می شود در حالی که فرد برای اخذ ویزای کاری این کشور باید به مدت 6 ماه زمان در نظر بگیرند.

اخذ اقامت استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - اخذ اقامت استرالیا - go2TR

یک نوع اقامت دائم دیگر به عنوان ویزای آخرین بازمانده است به این معنی که اگر تمام اعضای خانواده یک فرد در کشور استرالیا زندگی نماید و وی هیچ وابسته‌ای در ایران نداشته باشد می‌تواند اقامت دائم این کشور را اخذ نماید.

اخذ پاسپورت استرالیا

موسسه اعزام دانشجو - اخذ پاسپورت استرالیا - go2TR

ک آزمون برای اخذ شهروندی این کشور برگزار می‌شود که مشخص نماید وضعیت مذهب، وضعیت احترام به حقوق برابر زن و مرد و همینطور تسلط زبان در فرد متقاضی به چه صورت است.