x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

نیوزلند

نیوزلند در زمینه کشاورزی توانسته رشد خوبی داشته باشد به طوریکه در این کشور فضای کشاورزی بسیار مدرن پیش می‌رود در نظر داشته باشید که امروزه از ماشین آلات بسیار پیشرفته برای کشاورزی استفاده می‌شود و کیفیت شرایط کشاورزی در کشور نیوزلند بسیار بالا است.در حدود 50 درصد از کل درآمد کشور نیوزلند در زمینه صادرات گوشت و لبنیات است اینطور که مشخص شده است در سال های جدید این کشور در زمینه پشم نیز به رتبه خوبی رسیده است.این کشور از نظر شرایط آسان زندگی نیز رتبه خوبی دارد به طوریکه افراد با درآمد حاصل از آن می‌توانند یک زندگی خوب در کشور نیوزلند داشته باشند.خست وزیر، فرماندار کل را انتخاب می‌کند ، فرماندار کل نماینده ملکه خواهد بود.نیوزلند به طور کلی از دو جزیره اصلی شمالی و جنوبی و چند جزیره کوچک نیز محسوب می‌شود.در کشور نیوزلند هنوز هم آتشفشان‌های فعالی دیده می‌شود. در بخش‌های جنوبی نیوزلند شاهد رشته کوه‌های آلپ جنوبی هستیم که دارای ارتفاع بالاتر است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: newzealand عربی: نيوزيلندا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: مشروطه سلطنتی
 • زبان های رایج: انگلیسی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار نیوزلند هر دلار نیوزلند 0.68 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: ۰۰۶۴
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 163
 • پایتخت: ولینگتون
 • زبان های رسمی: انگلیسی و مائوری
 • جمعیت: بیش از 4 میلیون در سال 2018
 • منطقه زمانی: GMT+12 . UTC+12(nzst)
 • دامنه اینترنتی: .nz
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 61952.00 میلیون دلار نیوزلند

سفر به نیوزلند

نیوزلند دارای اقتصاد پیشرفته و پررونقی است و در لیست کشورهای توسعه‌ یافته و ثروتمند جهان قرار می‌گیرد که در سال ۲۰۱۳ از نظر رتبه‌بندی شاخص توسعه انسانی، جزء هفتمین کشور دنیا قرار گرفت.زلاندنو با دیگر کشورها، فاصله زیادی دارد، نزدیکترین کشور همسایه به نیوزلند، کشور استرالیاست که دو هزار کیلومتر با آن فاصله دارد و دریایی که بین این دو کشور است، به نام دریای تاسمان معروف است. رئیس حکومت فعلی کشور به صورت تشریفاتی، ملکه انگلستان است و پارلمان کشور، حکومت را در دست دارد و نخست وزیر را انتخاب می­‌کند.خانه قرارداد، موزه ملی، و دریاچه‌های جنوبی در این شهر، معروف است   که در سفر به نیوزلند خواهید دید. جزیره جنوبی فیوردلند که فیلم افسانه ای "ارباب حلقه‌ها" در آن فیلمبرداری شد، در این کشور واقع شده است.  زبان رسمی این کشور، زبان انگلیسی است ولی زبان te reo Māori نیز توسط مردم صحبت می­‌شود. واحد پول رسمی در این کشور، دلار نیوزلند است، کد ارز NZD و سمبل آن $ است. 

سفر به نیوزلند

زندگی در نیوزلند

کشور نیوزلند در بخش جنوب غربی اقیانوس آرام قرار دارد و از دو جزیره بزرگ و چندین جزیره کوچک تشکیل شده است. کشور نیوزلند دارای فاصله زیادی به دیگر خشکی های کره زمین است. افراد بیکار در کشور نیوزلند در بالاترین وضعیت در حدود 189.00 هزار نفر بوده اند اما با کاهش 15 درصدی همراه بوده است.حداقل دستمزد در کشور نیوزلند به طور دوره ای تغییر می کند اینطور که شواهد نشان می دهد نمودارهای اقتصادی در کشور نیوزلند دسته بندی های مشخصی دارد و می توان یک دستمزد ارزشمند را فراهم ساخت. هزینه تحصیل برای مقطع لیسانس در کشور نیوزلند در حدود 18.000 دلار در سال تعیین شده است.نرخ مشارکت در کار در کشور نیوزلند در حدود 71 درصد است که از کشورهای دیگر بیشتر است. روال اخذ ویزای کاری کشور نیوزلند به این صورت است که بهتر است در ابتدا یک رزومه تحصیلی و کاری خوب از خود ارائه دهید .

زندگی در نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج یکی از روش‌های آسان و سریع محسوب می‌شود که می تواند اقامت دائم این کشور را فراهم سازد.آمار نشان می‌دهد که مهاجرپذیری کشور نیوزلند به نسبت سال گذشته رشد 11 درصدی داشته است. سیاست‌هایی که در زمینه کسب و کار در نیوزلند دیده می‌شود بسیار مدرن است و این روال نیز با رضایت بیش از 65 درصد از مهاجران به نیوزلند همراه بوده است.سرمایه‌گذاری قابل قبول در کشور نیوزلند به این معنی است که قادر به بازگشت تجاری در شرایط عادی باشد، این سرمایه‌گذاری برای استفاده‌های شخصی متقاضی استفاده نشود. مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج یکی از روش‌های آسان و سریع محسوب می‌شود که می تواند اقامت دائم این کشور را فراهم سازد. در نظر داشته باشید که ازدواج در کشور نیوزلند باید در یک رابطه واقعی باشد.شما با داشتن ویزای ازدواج در کشور نیوزلند می‌توانید سه سال در کشور نیوزلند زندگی نمایید و پس از سه سال شرایط برای درخواست اقامت دائم این کشور فراهم می‌شود

مهاجرت به نیوزلند

تحصیل در نیوزلند

در این مقاله راجع به تحصیل در نیوزیلند صحبت خواهیم کرد. برای اینکه بتوانید بهترین مقصد تحصیلی خود را پیدا کنید، لازم است درباره تعداد زیادی از کشورها تحقیق کنید و اطلاعات به دست آورید. شرایط زندگی در کشور مورد نظر شما باید از وضعیت مطلوبی برای یک دانشجو برخوردار باشد. پایتخت این کشور شهر ولینگتون است. این کشور در غرب اقیانوس آرام واقع شده است و به صورت یک مجمع الجزایر است.ا در این مقاله مورد بررسی قرار دهیم و اطلاعات جامعی در مورد این کشور به شما ارائه دهیم.کشور نیوزیلند که با نام زلاندنو نیز شناخته می‌شود، یک کشور پیشرفته است و دارای سطح علمی بالایی است. طبیعت نیوزیلند بسیار زیباست و حتی با نام مستعار سرزمین ابرهای سفید شناخته می‌شود. این موضوع باعث شده است که زندگی در نیوزیلند برای دانشجویان جذاب باشد و تمام وقت خود را برای درس صرف نکنند.کشور نیوزیلند از نظر زندگی دانشجویی نیز دارای سطح خوبی است. 

تحصیل در نیوزلند

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها

سلام.با تشکر از شما می خواستم بدونم ویزا کاری جهت رشته علوم آزمایشگاهی در کدوم کشور برای من راحتر است.

2019-03-28 22:40:30

سلام و وقت بخير براي أقامت كاري در نيوزلند و بررسي امتياز احتمالي خانواده ام چه زماني ميتوانم تماس بگيرم؟

2019-04-05 14:20:06

باچه شماره ای میتونم با شما تماس بگیرم ویا ادرس دفترتان را میخواستم

2019-06-02 15:01:17

با سلام در صورتی که بخواهیم از طریق کار برای کشور نیوزلند اقدام کنیم کدام مشاغل کاری بیشتر در این کشور نیاز است و میتوان روی آن شغل اقدام کرد برای مهاجرت؟

2019-09-13 20:07:54

درود ویزای کار میخام

2019-09-15 00:34:32

سلام.با تشکر از شما می خواستم بدونم ویزا کاری جهت رشته علوم آزمایشگاهی در کدوم کشور برای من راحتر است.

2020-04-10 12:39:59

سلام شرایط ویزای کار نیوزلند چگونه ایت

2020-04-27 22:56:43