موسسه اعزام دانشجو-دندانپزشکی در روسیه و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در روسیه- go2tr
russia
کشور روسیه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-دندانپزشکی در روسیه و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در روسیه- go2tr

هزینه‌های مناسب دانشگاه‌های روسیه در عین اعتبار بالا و اجازه‌ی کار دانشجویی در حین تحصیل و بورسیه‌های تحصیلی از مواردی است که دانشجویان را به ادامه تحصیل در روسیه تشویق می‌کند. دانشجویان دندانپزشکی امکان تحصیل به سه زبان روسی، انگلیسی و فرانسه را دارند و چنان‌چه قصد تحصیل به زبان روسی را داشته باشند لازم است یک سال اضافه‌تر در روسیه اقامت داشته باشند. مدت زمان گذراندن دوره‌ی دندانپزشکی 5 سال است که البته دانشجویان به احتمال زیاد نیاز به گذراندن دوره‌ی پادفک برای آمادگی ورود به دانشگاه را دارند. دوره‌ی پادفک یک دوره‌ی ده ماهه است. از دیگر نکات مثبت تحصیل در روسیه این است که محدودیت سنی وجود ندارد و افراد در تمام مقاطع بدون نیاز به رعایت شرط سنی می‌توانند تحصیل کنند. دانشگاه‌های روسیه برای تحصیل در رشته‌ی دندانپزشکی آزمون ورودی ندارند و تنها کسب نمره‌ی قبولی در آزمون پایان دوره‌ی پادفک کفایت می‌کند.

مدارک لازم برای ثبت درخواست تحصیل در رشته‌ی دندانپزشکی در روسیه شامل اصل پاسپورت، اصل شناسنامه، ترجمه و اصل مدرک دیپلم به همراه ریزنمرات متقاضی، ترجمه و اصل مدرک پیش دانشگاهی دانشجو به همراه ریزنمرات و ارائه‌ی فرم ثبت نام حاوی درخواست متقاضی به همراه رشته‌ی مورد علاقه و زمینه‌های تحصیلی مورد علاقه است.

از بهترین دانشگاه‌های ارائه دهنده‌ی رشته‌ی دندانپزشکی که مدرکشان نیز مورد تأیید وزارت بهداشت است می‌توان به آکادمی پزشکی سینچوا واقع در مسکو، دانشگاه پاولوف در سن پترزبورگ و انستیتو فیدروف اشاره کرد.

 

 

با چه معدلی میشه قبول شد؟

2019-04-13 11:59:49

اطلاعاتی که در این صفحه نوشتید ،کاملا اشتباه هست.

2019-04-18 18:11:15