x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
سیشل

سیشل

مساحت کشور سیشل در حدود 451 کیلومتر مربع است. پایتخت این کشور شهر ویکتوریا است و بزرگترین جزیره باری این مجمع الجزایر است و البته که 80 درصد از جمعیت را به خود اختصاص داده است. کشور سیشل متشکل از 41 جزیره گرانیتی کوهستانی است و بیش از 50 جزیره مرجانی کوچکتر از اقیانوس هند دارد این جزایر گاهاً به 90 کیلومتر می­رسند. اینطور که مشخص است در بین بزرگترین جزایر این مجموعه مشخص است که جزایر اصلی قرار است بهترین موقعیت را داشته باشند این جزایر دارای وضعیت آب و هوایی دریایی استوایی دارند و البته که در کشور سیشل بارندگی در وضعیت بسیار سنگینی دیده می­شود موقعیت استوایی با فضای روطوبتی در این کشور دسته بندی شده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور سیشل 655.1 میلیارد دلار اعلام شده است در این کشور بیش از 39 هزار نفر نیروی کار وجود دارد موقعیت اقتصادی برای کشور سیشل بررسی­های دقیق­تری داشته است. وضعیت نرخ بیکاری در این کشور دو درصد اعلام شده است وضعیت نرخ تورم در این کشور در حدود 9.2 درصد ارزیابی شده است. اغلب محصولات صادراتی برای این کشور شامل کنسرو ماهی و همینطور ماهی یخ زده است که توانسته به نسبت سایر بخش­ها موقعیت اقتصادی خوبی شکل دهد. رئیس جمهور در کشور سیشل رئیس حکومت محسوب می­شود و البته که رئیس دولت است رئیس جمهور می­بایست توسط رای مردم برای یک دوره 5 ساله انتخاب شود او همینطور وزرای کابینه را نیز تشکیل می­دهد مشخص است که موقعیت رئیس جمهور در این کشور بررسی شده است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Seychelles country عربی: سيشيل البلد
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: هلندی / انگلیسی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: روپیه سیشل معادل با 0.073 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00248
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 136
 • پایتخت: ویکتوریا
 • زبان های رسمی: فرانسوی بومی
 • جمعیت: بیش از 95,843 نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+4)
 • دامنه اینترنتی: .sb
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 1.486 billion USD

سفر به سیشل

سفر به سیشل، سفر به کشوری است که به بهشت روی زمین معروف است. کشور سیشل Seychelles از تعدادی حدود 115 جزیره در اقیانوس هند تشکیل شده که در حدود 1000 کیلومتری شمال شرقی ماداگاسکار واقع است.
در اطلاعات تاریخی سفر به سیشل می­خوانید که این کشور در سال ۱۵۰۱ توسط دریانورد واسکو دوگاما کشف گردید. ابتدای قرن هیجدهم فرانسویان بر این جزایر تسلط دا‌شتند و پس از آن به دست انگلیسی‌ها افتاد و در سال ۱۸۱۴ به یکی از مستعمرات بریتانیا تبدیل شد.
 در ابتدای قرن نوزدهم تعدادی از بردگان آزادشده در این جزایر مستقر شدند و از آن تاریخ، جزایر سیشل به یکی از نواحی محبوب گردشگری برای ثروتمندان بریتانیایی تبدیل گشت.
کشور زیبای سیشل با آبهای عمیق آبی و سواحل شنی سفید با زندگی دریایی مسحور کننده غنی شده و به یک مقصد مشهور مسافران برای سفر به سیشل، تبدیل شده است. این مجمع الجزایر در خارج از آفریقای شرقی است و در واقع کمترین جمعیت را در بین کشورهای مستقل آفریقا دارد.

سفر به سیشل

زندگی در سیشل

سیشل ،  جزیره­ای در غرب اقیانوس هند ، شامل حدود 115 جزیره ، با پوشش گیاهی گرمسیری ، سواحل زیبا و طیف گسترده­ای از زندگی دریایی است. جزایر اصلی سیشل در فاصله جغرافیایی 4 درجه تا 11 درجه سانتی گراد و طول جغرافیایی 46 درجه و 56 درجه سانتیگراد واقع شده است ، جزایر اصلی سیشل در حدود هزار مایل (1600 کیلومتری) شرق کنیا و حدود 700 مایل (1100 کیلومتری) شمال شرقی ماداگاسکار واقع شده اند. پایتخت ویکتوریا در جزیره ماهه واقع شده است. شاخه اصلی بخش صنعت فرآوری و حفظ ماهی ، صرفه جویی در میوه و سبزیجات است. تولید ناچیز قایق ، کارخانه برای مونتاژ مبلمان و تولید آن و همچنین نوشیدنی­های الکلی و غیر الکلی نیز در سیشل وجود دارد. شایان ذکر است از سال 2016 میزان صادرات تقریباً 401 میلیارد دلار بوده است ، در حالی که واردات از 500 میلیارد دلار فراتر رفته است. از زمان استقلال در سال 1976 ، سرانه تولید در این مجمع الجزایر اقیانوس هند تقریباً 7 برابر سطح پیش از استقلال ، در حدود به امرار معاش ، گسترش یافته و این جزیره را به گروه پر درآمد کشورها تبدیل کرده است. رشد سیشل توسط بخش گردشگری هدایت می شود ، که به طور مستقیم حدود 26٪ از نیروی کار را به فعالیت می­گیرد و مستقیم و غیرمستقیم بیش از 55٪ تولید ناخالص داخلی و ماهیگیری ماهی را به خود اختصاص می دهد. 

زندگی در سیشل

مهاجرت به سیشل

براساس گزارش سرمایه گذاری جهانی در سال 2019 UNCTAD که توسط پروژه­های گردشگری سیشل  ، ارتباط از راه دور ، تولید و ماهیگیری انجام می­شود ، میزان ورود مستقیم به سیشل در سال 2018 به 124 میلیون دلار کاهش یافته است ، در مقایسه با 192 میلیون دلار در سال 2017 . سهام داخلی FDI در سال 2018 با 3.02 میلیارد دلار بسته شد و 192.2٪ تولید ناخالص داخلی کشور را نشان می داد. بخش ماهیگیری (ماهی دودی ، ماهی منجمد) سهم زیادی از سرمایه گذاری مستقیم خارجی را به خود جلب می­کند. پیش بینی می شود افزایش باز برای سرمایه گذاران خارجی ، به ویژه چینی­ها ، ادامه یابد. تشکیل شرکت در سیشل سریع و ساده است و فقط یک روز کاری را می توانید طی کنید. علاوه بر هزینه کم ثبت نام برای تنظیم و نگهداری ، نیازی به ایجاد سپرده سرمایه سهم نیست. از نظر سیشلات ، نیازی به پرداخت عوارض یا سیشلات به هر شکلی از درآمد یا سود نیست. شما همچنین از ثبت بازده سالانه ، حسابداری ، گزارشگری و تهیه صورت­های حسابرسی معاف هستید. هزینه­های تشکیل شرکت نیز کم است ، به این معنی که سیشل با توجه به هزینه­های تنظیم ، به همان اندازه سایر مناطق جهان رقابت دارد.

مهاجرت به سیشل

تحصیل در سیشل

تحصیلات در سیشل تا 16 سالگی اجباری است و تا 18 سالگی از طریق دبیرستان رایگان است. دانش آموزان باید برای لباس هزینه بپردازند ، اما برای کتاب و یا شهریه نیازی نیست . در سال 2002 ، میزان ثبت نام ناخالص ابتدایی 114 درصد و نرخ خالص ثبت نام اولیه 100 درصد بود. نسبت ثبت نام ناخالص و خالص بر اساس تعداد دانش آموزانی است که به طور رسمی در دبستان ثبت نام کرده­اند و بنابراین لزوماً حضور واقعی مدرسه را نشان نمی دهند. آمار حضور در مدارس ابتدایی برای سیشل در دسترس نیست. از سال 2002 ، 99 درصد کودکانی که دبستان را شروع کرده­اند احتمالاً به کلاس 5 رسیده­اند.  دانشگاه سیشل (UniSey) از اولین گروه دانشجویان خود در سپتامبر 2009 استقبال کرد و به دنبال آن افتتاح رسمی آن در نوامبر 2010 انجام شد. این اداره توسط دولت سیشل به عنوان یک دانشگاه ملی ثبت و مجوز گرفت و دارای کیفیت عالی ، خلاقانه و بازاریابی می­باشد. برنامه­های تخصصی ، کارشناسی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و پژوهشی گرا. در طی 10 سال از وجود خود ، UniSey دستخوش تغییرات ساختاری و افزایش برنامه­های دانشگاهی شده است که باید ارائه دهد. با این حال ، آنچه دانشگاه به وضوح حفظ کرده است ، تلاش برای رشد و توسعه خود در جهان است. و نقش اساسی در تحول سیشل به عنوان یک جامعه دانش محور ایفا کند.

تحصیل در سیشل