x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به سیشل

براساس گزارش سرمایه گذاری جهانی در سال 2019 UNCTAD که توسط پروژه­های گردشگری سیشل  ، ارتباط از راه دور ، تولید و ماهیگیری انجام می­شود ، میزان ورود مستقیم به سیشل در سال 2018 به 124 میلیون دلار کاهش یافته است ، در مقایسه با 192 میلیون دلار در سال 2017 . سهام داخلی FDI در سال 2018 با 3.02 میلیارد دلار بسته شد و 192.2٪ تولید ناخالص داخلی کشور را نشان می داد. بخش ماهیگیری (ماهی دودی ، ماهی منجمد) سهم زیادی از سرمایه گذاری مستقیم خارجی را به خود جلب می­کند. پیش بینی می شود افزایش باز برای سرمایه گذاران خارجی ، به ویژه چینی­ها ، ادامه یابد. تشکیل شرکت در سیشل سریع و ساده است و فقط یک روز کاری را می توانید طی کنید. علاوه بر هزینه کم ثبت نام برای تنظیم و نگهداری ، نیازی به ایجاد سپرده سرمایه سهم نیست. از نظر سیشلات ، نیازی به پرداخت عوارض یا سیشلات به هر شکلی از درآمد یا سود نیست. شما همچنین از ثبت بازده سالانه ، حسابداری ، گزارشگری و تهیه صورت­های حسابرسی معاف هستید. هزینه­های تشکیل شرکت نیز کم است ، به این معنی که سیشل با توجه به هزینه­های تنظیم ، به همان اندازه سایر مناطق جهان رقابت دارد. گذشته از هزینه سالانه دولت هیچ هزینه تعمیر و نگهداری واقعی وجود ندارد و سیشل نیز ثبات سیاسی ، اقتصادی محکم مبتنی بر گردشگری و یک سیستم بانکی پایدار را ارائه می دهد و این بدان معنی است که باید از بودجه شما محافظت شود. درخواست می تواند به صورت حضوری در مأموریت­های دیپلماتیک و یا پست­های کنسولی به نمایندگی در سیشل یا از طریق نامه یا پیک تجاری به نزدیکترین نماینده کشور مربوط انجام شود.مدت زمان پردازش درخواست ویزا از کشور به کشور دیگر متفاوت است: از 48 ساعت در برخی موارد و در سایر موارد تا 3 ماه. در همه موارد توصیه می شود هر چه سریعتر اقدام به استفاده از آن کنید.

 

 

مشاوره مهاجرت به سیشل

مهاجرپذیری سیشل

مهاجرپذیری سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جمعیت سیشل 2020

98264

سیشل ، رسما جمهوری سیشل ، یک کشور 155 جزیره­ای در اقیانوس هند است. پایتخت ویکتوریا در حدود 932 مایل شرق قاره جنوب شرقی آفریقا است . در سال 2020 ، جمعیت تخمینی سیشل 98347 نفر است که رتبه 200 جهان را به خود اختصاص داده است. اقامت سیشل برای ایرانیان در موقعیت شمالی کشور بیشتر است.

در سرشماری سال 2012 سیشل 90،000 نفر جمعیت داشت که تخمین زده می شود به 983434 نفر رسیده باشد. سیشل نیز مانند بسیاری از کشورهای جزیره­ای متراکم با 186 نفر در کیلومتر مربع (483 مایل مربع) مساحت دارد که در رتبه ششم جهان قرار دارد. پایتخت و بزرگترین شهر ویکتوریا با 25000 نفر جمعیت یا بیش از 25٪ جمعیت این کشور زندگی می­کند.

 


در زمان کنترل انگلیس سیشل ، طبقه بالا فرانسوی مجاز به نگه داشتن سرزمین خود بودند ، و مهاجران فرانسوی و انگلیس هم از بردگان آفریقایی استفاده کردند و بعداً علی رغم ممنوعیت انگلیس برای برده داری در سال 1835 برده­های آفریقایی و بعداً خلافکارها را تحریم کردند. در این جزیره ، و همچنین چینی ها ، و گرانبلا ("سفید پوستان بزرگ") با منشأ فرانسه کنترل سیاست و اقتصاد.

آمار مهاجران به سیشل

آمار مهاجران به سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در زمان کنترل انگلیس سیشل ، طبقه بالا فرانسوی مجاز به حفظ سرزمین خود بودند و هر دو مهاجران فرانسوی و انگلیس از بردگان آفریقایی استفاده کردند و بعداً خادمان هندی را علی رغم ممنوعیت برده داری برده داری در سال 1835 ، مورد خشم قرار دادند. در این جزیره ، و همچنین چینی ها ، و گرانبلا ("سفید پوستان بزرگ") با منشأ فرانسه کنترل سیاست و اقتصاد.


امروزه فرزندان هندی­ها ، چینی­ها و گرانبلا در سیشل اقلیت­های قومی را تشکیل می دهند ، اگرچه بیشتر مردم با منشأ سیاه آفریقایی ، غالباً با میراث آمیخته اروپایی یا آسیایی زندگی می کنند. سیشل جمعیت بومی ندارد و جمعیت فعلی از مهاجران و فرزندان آنها تشکیل شده است.

تجزیه قومی 93٪ سیشلوئول کرئول ، 3٪ انگلیسی ، 1.8٪ فرانسوی ، 0.5٪ چینی ، 0.3٪ هندی و 1.2٪ دیگر است.

اکثر سیشل مسیحی هستند و 82٪ از مردم به کاتولیک رومی پایبند هستند. 2٪ از مردم هندوئیسم را تمرین می کنند در حالی که 1٪ اسلام را تمرین می کنند.

میزان رضایت مهاجران به سیشل

میزان رضایت مهاجران به سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سیشل ممکن است اینطور به نظر برسد از جزایر بهشت ​​است که فقط برای تعطیلات خوب است ، اما در واقع آنها یک مرکز تجاری بین المللی و یکی از بهترین مکان­های جهان برای ثبت نام یک شرکت دریایی هستند 400،000 مشاغل ثبت شده در این جزایر وجود دارد که باعث می شود دومین مکان محبوب جهان در پشت هنگ کنگ برای ثبت یک شرکت فراساحلی باشد. دلایل ساده بودن.

اولا که هیچ سیشلاتی وجود ندارد ، یک شرکت تجاری بین المللی سیشل ضمانت کتبی می کند که هیچ گونه سیشلاتی بر درآمد ، هیچ علامتی برای انتقال سهام و هیچ گونه عوارض تحمیل شده برای 20 سال اول بهره برداری وجود ندارد. همچنین نیازی به گزارش سالانه نیست. اگر نیازی به گزارش حساب­های سالانه نیست ، به هیچ وجه امکان پرداخت هزینه­های شما وجود ندارد.

ناشناس بودن نیز عامل بزرگی در جذب مشاغل سیشل است ، به خصوص اکنون انگلیس خواستار شفافیت و افشای اضافی با PSC Register است. نامزد مدیران و سهامداران نامزد مجاز است ، هیچ نیازی به افشای هویت مدیران نیست و می توان ناشناس بودن کامل را با یک سند حفظ حریم خصوصی تضمین کرد. یک شرکت تجاری بین المللی حتی می­تواند به عنوان مدیر دیگری در مورد دو لایه حریم خصوصی فعالیت کند.

سیشل نیز پیمان اشتراک گذاری اطلاعات سیشلاتی را امضا نکرده است ، و به سادگی جزئیات صاحبان شرکت را به دولت­های دیگر منتقل نخواهد کرد.

هزینه­های تشکیل شرکت نیز کم است ، به این معنی که سیشل با توجه به هزینه­های تنظیم ، به همان اندازه سایر مناطق جهان رقابت دارد. گذشته از هزینه سالانه دولت هیچ هزینه تعمیر و نگهداری واقعی وجود ندارد و سیشل نیز ثبات سیاسی ، اقتصادی محکم مبتنی بر گردشگری و یک سیستم بانکی پایدار را ارائه می دهد و این بدان معنی است که باید از بودجه شما محافظت شود.

راحت‌ترین روش مهاجرت به سیشل

راحت‌ترین روش مهاجرت به سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


دلایل تشکیل شرکت دریایی سیشل شامل مسائل مربوط به الزامات اداری است که در خارج از کشور بسیار ساده­تر است. همچنین محافظت از دارایی­های شما در یک شرکت خارج از کشور ، هم برای صاحبان حاضر و هم برای ذینفعان و هم برای نسل­های آینده آسان­تر است. هزینه­های ادغام مشاغل نیز کاهش می یابد و سرمایه کمتری برای راه اندازی یک شرکت و هزینه­های پایین­تر برای راه اندازی و نگهداری آن شرکت با سیشلات پایین نیز کاهش می یابد.

چرا سیشل را برای ثبت شرکت در آنجا انتخاب می­کنید؟ تشکیل شرکت در سیشل سریع و ساده است و فقط یک روز کاری را می توانید طی کنید. علاوه بر هزینه کم ثبت نام برای تنظیم و نگهداری ، نیازی به ایجاد سپرده سرمایه سهم نیست. از نظر سیشلات ، نیازی به پرداخت عوارض یا سیشلات به هر شکلی از درآمد یا سود نیست. شما همچنین از ثبت بازده سالانه ، حسابداری ، گزارشگری و تهیه صورتهای حسابرسی معاف هستید.

از نظر محرمانه ، هیچ سابقه­ای در دسترس عموم از مدیران ، صاحبان سودمند یا سهامداران در کشور وجود ندارد. حریم خصوصی ، ناشناس بودن و محرمانه بودن شما در حقیقت توسط قانون سیشل محافظت می­شود.

شرکتی را در سیشل ثبت کنید: از آنجا که سیشل از زمان به دست آوردن استقلال از انگلیس در سال 1976 ، سیشل به عنوان عضو مشترک المنافع باقی مانده است ، راحتی بیشتری به وجود می آورد. بنابراین ، کلیه قوانین مربوط به خدمات سیشل براساس قانون انگلیسی است. مزیت­های زیادی برای تشکیل یک شرکت در سیشل وجود دارد که مسلماً هیچ مشکلی برای کسی نیست که در حال حاضر شرکتی را شروع کند که ثبت نام کند.

روش‌ های مهاجرت به سیشل

روش‌ های مهاجرت به سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

چگونه می­توانم مجوز کار در سیشل دریافت کنم؟

اخذ اجازه کار )پر منفعت شغل اجازه (

منفعت شغل اجازه دارنده را مجاز به کار در سیشل هم برای یک شرکت یا به عنوان یک فرد خود اشتغال. برای پردازش درخواست مبلغ 600 دلار مبلغ پردازش نیز وجود دارد و خود مجوز هزینه ماهانه 1500 دلار (یا بخشی از آن) دارد.

 


سیشل کشوری بدون ویزا است به این معنی که برای هیچ کس که مایل به مسافرت باشد هیچگونه ویزای لازم وجود ندارد اگرچه ویزا لازم نیست برای ورود به سیشل ، اما بازدیدكنندگان برای دستیابی به ورود باید دارای گذرنامه معتبر یا سایر اسناد مسافرتی باشند كه توسط دولت سیشل به رسمیت شناخته شده باشند. گذرنامه باید برای مدت اقامت مورد نظر تا ورود به کشور مبدا یا محل اقامت دارنده معتبر باشد.

اجازه ورود ویزیتور هنگام ورود به سیشل برای مسافرانی که به منظور تعطیلات ، تجارت ، بازدید از دوستان یا خانواده بازدید می کنند ، صادر می­شود و همچنین معیارهای زیر را ملاقات می کند:

یک مهاجر ممنوع نیست؛

فاقد مجوز معتبر است كه به صاحب آن اجازه اقامت در سيشل را مي­دهد؛

دارای یک بلیط برگشت بلیط یا بلیط برگشت برای سفر به بعد برای مدت زمان بازدید.

مسکن را تأیید کرده است.

بودجه کافی برای مدت زمان اقامت (حداقل 150 دلار آمریکا یا معادل روز(

 


یک مجوز شغلی سودمند (GOP) / مجوز کار اجازه می دهد تا دارندگان بتوانند در سیشل به صورت اشغالگرانه اشغال شوند و این می تواند یک کارفرما یا به عنوان یک فرد خود اشتغالی باشد.

درخواست GOP باید حداقل ده هفته قبل از شروع کار به کار خود ارائه شود و او نباید قبل از دریافت GOP وارد کشور شود.

فرم درخواست توسط شخصی که به دنبال خود مجوز کار دارد یا در مورد کارفرمای آینده نگر تکمیل می­شود.

هزینه پردازش برنامه SR1000 / است.

هزینه کل مدت مجوز مورد نظر SR700 / - در هر ماه است و همچنین باید همراه برنامه باشد.

چگونه اجازه اقامت بگیریم؟

اجازه اقامت به شخصی صادر می شود که:

یک مهاجر ممنوع نیست؛

با سیشل ارتباط خانوادگی یا خانوادگی دارد .

سهم ویژه­ای در زندگی اقتصادی ، اجتماعی یا فرهنگی سیشل داشته است .

دارنده مجوز اقامت-

باید در طول اعتبار اجازه اقامت در سیشل حداقل به مدت پنج روز در طول هر دوازده ماه از مدت جواز.

اگر دارنده مجوز بیش از یک ماه (در هر سال) در سیشل اقامت داشته باشد ، می بایست سپرده خود را با بانکی در سیشل نگهداری کند یا ضمانت بانکی به مدیر کل مهاجرت ارائه دهد ، نه از کمتر از 20،000 SR / - و به مدیرکل مهاجرت اجازه دهید تا مبلغ واریزی را به منظور تحقق هزینه­های تحمیل شده توسط دولت در رابطه با مراقبت ، معالجه یا نگهداری در داخل یا خارج شدن از سیشل از دارنده مجوز و وابستگانش ، ضمانت کند. ؛

هزینه پردازش درخواست US5 است / - و هزینه مجوز اقامت S5050 SR / - برای برنامه اصلی و 250000 SR / - برای همسر در صورت درخواست همزمان.

مهاجرت سرمایه گذاری به سیشل

مهاجرت سرمایه گذاری به سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

براساس گزارش سرمایه گذاری جهانی UNCTAD در سال 2019 UNCTAD که توسط پروژه­های گردشگری ، ارتباط از راه دور ، تولید و ماهیگیری انجام می­شود ، میزان ورود مستقیم به سیشل در سال 2018 به 124 میلیون دلار کاهش یافته است ، در مقایسه با 192 میلیون دلار در سال 2017 . سهام داخلی FDI در سال 2018 با 3.02 میلیارد دلار بسته شد و 192.2٪ تولید ناخالص داخلی کشور را نشان می داد. بخش ماهیگیری (ماهی دودی ، ماهی منجمد) سهم زیادی از سرمایه گذاری مستقیم خارجی را به خود جلب می کند. پیش بینی می شود افزایش باز برای سرمایه گذاران خارجی ، به ویژه چینی ها ، ادامه یابد. کشف ذخایر نفتی قابل توجه در سواحل سیشل ، علاقه جدیدی را در بین سرمایه گذاران برانگیخته است. مجوزهای اکتشاف و بهره برداری از سال 2013 اعطا شده است. یک پروژه بین المللی توسعه فرودگاهی که حدود 150 میلیون دلار تخمین زده می­شود توسط یك شركت امارات اجرا می شود. خرید خانه در سیشل و گرفتن اقامت برای سرمایه­های کلان تا حدودی ممکن است.

دولت سیشل برای ایجاد یک فضای مناسب برای سرمایه گذاری­های خارجی مانند کاهش نرخ سیشلات شرکت ها ، اقدامات نظارتی را انجام داده است. علاوه بر این ، یک نیروی کار ماهر ، یک سیستم حقوقی کارآمد مبتنی بر قانون مدنی ناپلئونی و دسترسی شفاف به منابع حقوقی مختلف درباره سرمایه گذاری ، مزایایی برای سرمایه گذاران محسوب می­شود. با این حال ، عوامل خطر شامل اقتصاد موجود در بازار سیاه ، فرصت­های محدود برای صادرات ، نوسانات در ترافیک گردشگری و دزدی دریایی است. سیشل در گزارش 100 بانک جهانی در گزارش بانک جهانی در سال 2020 ، در رده صدمین کشور از 190 کشور جهان قرار دارد که در مقایسه با سال 2018 ، چهار افت داشته است.

 

نرخ سیشلات

سیشلات خوب و خدمات (GST)

15٪ (نرخ استاندارد).

سیشلات شرکت

از 25٪ تا 330٪

ماليات مالياتي

سود سهام: 15٪ (غیر مقیم)؛ علاقه ها: 0٪ / 15٪ / 33٪ (مقیم) / 15٪ (غیر مقیم)؛ حق امتیاز: 15٪

کمکهای تأمین اجتماعی که توسط کارفرمایان پرداخت می­شود.

20٪

 

 

فرصت­های سرمایه گذاری

مناقصه­ها ، پروژه­ها و تدارکات عمومی

اطلاعات مناقصه­ها ، مناقصه­ها در سیشل
DgMarket ، مناقصه ها در سراسر جهان

 

منابع مفید

دفتر سرمایه گذاری
سیشل اقتدار تجاری بین المللی سیشل (SIBA)
تحولات اقتصادی و چشم انداز در سیشل - چشم انداز اقتصادی آفریقا

مهاجرت از طریق ازدواج به سیشل

مهاجرت از طریق ازدواج به سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اسناد مورد نیاز برای ازدواج مدنی

زوج­هایی که در سیشل ازدواج می کنند باید دارای گذرنامه و شناسنامه معتبر باشند. در صورت طلاق یا بیوه ، تغییر نام توسط نظرسنجی عمل یا شناسنامه (در صورت لزوم) برای اثبات باید ارائه شود. تیم Just سیشل می تواند مشاوره تخصصی ارائه دهد. اداره مهاجرت سیشل شرایط ازدواج را به روز نکرده است.

توصیه می کنیم این اسناد حداقل 8 هفته قبل از عزیمت به ما ارسال شود تا ترتیبات انجام شود. مشتریانی که ازدواج می کنند باید با اصل سفر کنند. مراسم تشریفات مطابق قانون سیشل توسط ثبت انجام می­شود. تاریخ انتخاب شده البته منوط به در دسترس بودن ثبت نام است و مراسم را می­توان دوشنبه - جمعه به استثنای تعطیلات عمومی ترتیب داد. برای نهایی شدن ترتیب و اطمینان از اینکه عروسی شما در سیشل پیش می رود ، باید حداقل 2 روز کاری قبل از مراسم اقامت در هتل داشته باشید .

بیشتر هتل­ها انواع بسته­های عروسی را ارائه می دهند ، بنابراین با تیم متخصص ما تماس بگیرید. همچنین بخاطر داشته باشید که آب و هوای سیشل به معنای گرم بودن آن است ، بنابراین توصیه می شود برای روز بزرگ خود چیزی بپوشید. گل محلی ، فرنگیپانی ، به طور کلی برای تزیین عروسی مورد استفاده قرار می گیرد ، اما اگر به گل دیگری احتیاج دارید ، لطفاً این موضوع را از قبل درخواست کنید. اگر میهمانان قصد دارند تا كاشی­ها را بیاورند ، لطفاً اطمینان حاصل كنید كه كاملاً تخریب پذیر است زیرا سیشل جزایر محافظت شده هستند. فراموش نکنید ، ما همچنین خدمات لیست هدیه خود را ارائه می دهیم .


قبل از ازدواج در سیشل باید چه چیزی را بدانم؟

شما می­توانید برای تنظیم ترتیبات لازم با اداره وضعیت ملکی تماس بگیرید.

طرفهای ذیربط همچنین می توانند با نمایندگان محلی خود برای پیش رزرو و تنظیم ترتیب پیش از ورود آنها ، با نمایندگان محلی تماس بگیرند.

از کلیه شهروندان فرانسوی خواسته می شود قبل از جشن ازدواج با سفارت خود در سیشل تماس بگیرند.

به چه مدارکی نیاز دارم؟

شناسنامه ،

و گواهی طلاق در صورت لزوم

و از همه مهمتر گذرنامه معتبر شما.

کلیه اسناد باید به انگلیسی یا فرانسوی ترجمه شوند.

چه هزینه­هایی را باید پرداخت کنم؟

برای به دست آوردن گواهی ازدواج از وضعیت مدنی ، باید یک هزینه SR50 برای یک عصاره بزرگ و SR15 برای نسخه کپی شده (کوچک) پرداخت شود.مهاجرت از طریق تولد به سیشل

مهاجرت از طریق تولد به سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اسناد مورد نیاز برای ازدواج مدنی

زوج­هایی که در سیشل ازدواج می کنند باید دارای گذرنامه و شناسنامه معتبر باشند. در صورت طلاق یا بیوه ، تغییر نام توسط نظرسنجی عمل یا شناسنامه (در صورت لزوم) برای اثبات باید ارائه شود. تیم Just سیشل می تواند مشاوره تخصصی ارائه دهد. اداره مهاجرت سیشل شرایط ازدواج را به روز نکرده است.

توصیه می کنیم این اسناد حداقل 8 هفته قبل از عزیمت به ما ارسال شود تا ترتیبات انجام شود. مشتریانی که ازدواج می کنند باید با اصل سفر کنند. مراسم تشریفات مطابق قانون سیشل توسط ثبت انجام می­شود. تاریخ انتخاب شده البته منوط به در دسترس بودن ثبت نام است و مراسم را می­توان دوشنبه - جمعه به استثنای تعطیلات عمومی ترتیب داد. برای نهایی شدن ترتیب و اطمینان از اینکه عروسی شما در سیشل پیش می رود ، باید حداقل 2 روز کاری قبل از مراسم اقامت در هتل داشته باشید .

بیشتر هتل­ها انواع بسته­های عروسی را ارائه می دهند ، بنابراین با تیم متخصص ما تماس بگیرید. همچنین بخاطر داشته باشید که آب و هوای سیشل به معنای گرم بودن آن است ، بنابراین توصیه می شود برای روز بزرگ خود چیزی بپوشید. گل محلی ، فرنگیپانی ، به طور کلی برای تزیین عروسی مورد استفاده قرار می گیرد ، اما اگر به گل دیگری احتیاج دارید ، لطفاً این موضوع را از قبل درخواست کنید. اگر میهمانان قصد دارند تا كاشی­ها را بیاورند ، لطفاً اطمینان حاصل كنید كه كاملاً تخریب پذیر است زیرا سیشل جزایر محافظت شده هستند. فراموش نکنید ، ما همچنین خدمات لیست هدیه خود را ارائه می دهیم .


قبل از ازدواج در سیشل باید چه چیزی را بدانم؟

شما می­توانید برای تنظیم ترتیبات لازم با اداره وضعیت ملکی تماس بگیرید.

طرفهای ذیربط همچنین می توانند با نمایندگان محلی خود برای پیش رزرو و تنظیم ترتیب پیش از ورود آنها ، با نمایندگان محلی تماس بگیرند.

از کلیه شهروندان فرانسوی خواسته می شود قبل از جشن ازدواج با سفارت خود در سیشل تماس بگیرند.

به چه مدارکی نیاز دارم؟

شناسنامه ،

و گواهی طلاق در صورت لزوم

و از همه مهمتر گذرنامه معتبر شما.

کلیه اسناد باید به انگلیسی یا فرانسوی ترجمه شوند.

چه هزینه­هایی را باید پرداخت کنم؟

برای به دست آوردن گواهی ازدواج از وضعیت مدنی ، باید یک هزینه SR50 برای یک عصاره بزرگ و SR15 برای نسخه کپی شده (کوچک) پرداخت شود.


مهاجرت از طریق تولد به سیشل


شخصی که در خارج از سیشل در روز یا پس از آن تعیین شده متولد می­شود ، در تاریخ تولد خود تابعیت سیشل می شود ، در صورتی که در تاریخ تولد پدر یا مادرش تبعه سیشل باشند.

 

افراد متولد سیشل قبل از 29 ژوئن 1976

این بخش در مورد شخص اعمال می شود -

برای این بخش ، شهروند سیشل می شود یا نمی شود که قبل از 29 ژوئن 1976 در خارج از سیشل به دنیا آمد. که در روز مقرر در سیشل مقیم است و هرکدام از والدین یا والدینشان در سیشل به دنیا آمده اند. شخصی که این بخش برای آن اعمال می شود به موجب این بخش ، در روز مقرر ، تبعه سیشل می شود.

مهاجرت پناهندگی به سیشل

مهاجرت پناهندگی به سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


در سال 2015 در کل 12،791 مهاجر در سیشل زندگی می کردند. اینها همه ساکنانی هستند که به طور دائم در کشور زندگی می کنند اما در کشور دیگری متولد شده­اند. این مبلغ شامل پناهندگان اعطا شده اما هیچ پناهجو نیست. این داده­ها بر اساس نتایج سرشماری و همچنین برآوردها و پیش بینی­های بخش جمعیت سازمان ملل است.

هنگام درخواست پناهندگی چه اتفاقی می افتد؟

طبق قانون پناهندگی ، یک فرد باید به دلیل نژاد ، مذهب ، ملیت ، عقیده سیاسی یا عضویت در گروه اجتماعی خاص ، آزار و شکنجه یا ترس از آزار و شکنجه داشته باشد. ... برای شخصی که پناهنده شده است ، این یک اجاره نامه جدید زندگی است ، فرصتی برای بهبودی پس از از بین رفتن همه چیز است. متن از نظر ورد مشکل دارد.

 

آیا پناهجویان می توانند خانواده را به همراه آورند؟

متأسفانه ، پناهجویان قادر نیستند اعضای خانواده را تا بعد از دریافت پناهندگی به سیشل برسانند . اگر به شما پناهندگی داده شود ، می توانید فرزندان واجد شرایط و همسرتان را با تشکیل دادخواست I-730 به سیشل بیاورید.

 

وضعیت مهاجرت در انتظار پناهندگی چیست؟

این مهاجران محدود به 10،000 تعدیل در سال سیشل هستند. در انتظار وضعیت asylee "اقامت مجاز" یا اجازه اقامت و کار در ایالات متحده یادداشت­ها درباره وضعیت معوق است : هنگامی که درخواست پناهندگی داده­اید و وضعیت asylee در انتظار شماست ، دیگر "حضور غیرقانونی" در آمریکا جمع نمی شوید.

مهاجرت تحصیلی‌ به سیشل

مهاجرت تحصیلی‌ به سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اجازه دانشجویی

مجوز دانشجویی ممکن است به غیر سیشلو که بازدید کننده نداشته باشد ، اعطا شود که پذیرفته شده دوره های تحصیلی خود را در یک موسسه آموزشی مصوب در سیشل دنبال کند.

کودکی که وابسته والدین خود در سیشل است یا 18 سال سن نداشته است نیز ممکن است برای ادامه دوره تحصیل خود درخواست کند.


چگونه درخواست شود

فرم را تکمیل کنید -  درخواست مجوز دانشجویی .

فرم درخواست همراه با اسناد ذیل می باشد:

اثبات مدارک مربوط به پذیرش از موسسه آموزشی که در آن ثبت نام خواهید کرد.

مدارک مستند از ابزارهای پشتیبانی سیشل برای مدت دوره تحصیل.

کپی صفحه اطلاعات زیستی گذرنامه دانش آموز آینده نگر.

دو عکس گذرنامه اخیر

ممکن است از اثبات تنظیم اسکان درخواست شود.

هزینه پردازش Sr. 1000 / -

در صورت تأیید برنامه ، هزینه اجازه 1500 دلار / - برای یک سال یا بخشی از آن قابل پرداخت است

 


یک مجوز شغلی سودمند (GOP) به دارنده اجازه می دهد تا در سیشل به راحتی اشغال شود و این می تواند به عنوان یک کارمند یا به عنوان یک شخص خود اشتغالی باشد.

در وهله اول باید از وزارت کار ، مهاجرت و وضعیت ملکی (MEICS) یک گواهی تأیید برای کارمند غیر سیشلوئیس جستجو کنید. 

پس از اخذ مجوز مربوطه از كمكهای بین المللی ، برنامه­های مربوط به مجوزهای شغلی كسب شده   حداقل باید یك هفته قبل از شروع كار به دفتر مهاجرت ، خانه استقلال ویكتوریا ارسال شود.

برای گسترش اعتبار GOP یا تغییر عناوین یا وظایف پست ، همان روال موارد فوق باید دنبال شود.

کارمند آینده نگر نباید  قبل از دریافت مجوز شغلی سودمند ،  وارد سیشل شود .

فرم درخواست توسط کارفرمای آینده تکمیل می­شود. در مورد خوداشتغالی ، توسط شخصی که مجوز دریافت می کند. 

برای پردازش برنامه هزینه پردازش مبلغ 1000 دلار وجود دارد.

هزینه کل مدت مجوز مورد درخواست 50000 Sr در هر ماه یا بخشی از آن ، هنگام ارسال درخواست قابل پرداخت است.

مهاجرت کاری سیشل

مهاجرت کاری سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

چه کسی می­تواند در سیشل فعالیت کند؟

5 ایده تجاری کوچک در سیشل

یک مشاغل دربان در سیشل راه اندازی کنید. مشاغل دربان در سیشل نرخ رشد حدود 15.4٪ را به خود اختصاص می­دهد. ...

افتتاح یک شغل پذیرایی. ...

در سیشل به یک متخصص تغذیه تبدیل شوید. ...

کسب و کار آموزش خدمات مشتری را شروع کنید. ...

یک آژانس روابط عمومی در سیشل راه اندازی کنید.

 

آیا یک خارجی می­تواند در سیشل کار کند؟

اتباع بیگانه پس از ورود اولیه به اجازه ویزیتور می توانند مجوز شغلی سودمند کسب کنند که به آنها امکان اقامت و کار در سیشل را می­دهد . مقامات مهاجرت اعتبار مجوز شغلی سودمند را تعیین می کنند ، اما معمولاً برای مدت قرارداد کار صادر می­شوند.

 

آیا می­توانم در سیشل کار کنم؟

سفر و ویزا: کار و سرمایه گذاری برای اتباع خارجی در سیشل . یک مجوز شغلی سودمند (GOP) / مجوز کار اجازه می­دهد تا دارندگان بتوانند در سیشل به صورت اشغال­گرانه اشغال شوند و این می­تواند یک کارفرما یا به عنوان یک شخص خود اشتغالی باشد.

 

چگونه می­توانم در سیشل شغل بگیرم؟

سفر و ویزا: کار و سرمایه گذاری برای اتباع خارجی در سیشل . یک مجوز شغلی سودمند (GOP) / مجوز کار اجازه می دهد تا دارندگان بتوانند در سیشل به صورت اشغال­گرانه اشغال شوند و این می تواند یک کارفرما یا به عنوان یک فرد خود اشتغالی باشد.

مهاجرت از طریق همراه به سیشل

مهاجرت از طریق همراه به سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

الف) یک مهاجر ممنوع نیست.

(ب) با سیشل ارتباط خانوادگی یا خانوادگی دارد.

(c) در زندگی اقتصادی ، اجتماعی یا فرهنگی سیشل سهم ویژه­ای داشته است.

اجازه اقامت اجازه نمی دهد تا صاحب مزیت در سیشل اشغال شود.
متقاضی ملزم به تهیه مدارک مستند از وضعیت سیشل خود است (از جمله تأیید بانکدار)

شرایط جواز

دارنده مجوز اقامت باید در طول اعتبار اجازه اقامت در سیشل حداقل به مدت پنج روز در طی هر دوازده ماه از شرایط جواز؛

دارنده مجوز باید ضمانت بانکی را به مدیرکل مهاجرت ، حداقل از 20،000.00 SR ارائه ندهد و به مدیرکل این امکان را می دهد که پول مورد نیاز برای تأمین هزینه­های دولت را در رابطه با مراقبت ، درمان ، نگهداری در داخل یا حذف سیشل واریز کند. دارنده مجوز و وابستگان وی.

دارنده این مجوز مجاز به خدمات پزشکی رایگان در سیشل یا هرگونه مزایای تأمین امنیت اجتماعی طبق قانون تأمین اجتماعی 1987 یا سایر قوانین مشابه نیست.

در طول مدت اجازه اقامت ، دارنده مجوز باید فرصت­هایی را برای مشارکت در زندگی اقتصادی ، اجتماعی یا فرهنگی سیشل کشف کند.

برای دارنده مجوز ، که مایل به راه اندازی یک تجارت است ، یک مجوز شغلی سودمند مورد نیاز است.

مبلغ روپیه هم هست 1،000.00 برای پردازش برنامه.
هزینه اجازه برای متقاضی اصلی 150،000.00 SR است و
SR 75،000.00 SR برای همسر در صورت درخواست همزمان.
تایید هر کودک در یک مجوز: Sr. 25،000.00.

مهاجرت توریستی به سیشل

مهاجرت توریستی به سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

درخواست می­تواند به صورت حضوری در مأموریت­های دیپلماتیک و یا پست­های کنسولی به نمایندگی در سیشل یا از طریق نامه یا پیک تجاری به نزدیکترین نماینده کشور مربوط انجام شود.مدت زمان پردازش درخواست ویزا از کشور به کشور دیگر متفاوت است: از 48 ساعت در برخی موارد و در سایر موارد تا 3 ماه. در همه موارد توصیه می شود هر چه سریعتر اقدام به استفاده از آن کنید.

 

الزامات ویزا معمولاً از کشور به کشور دیگر متفاوت است و در زیر متداول ترین آنها عبارتند از:

من. فرم درخواست مربوطه

  1. بلیط هواپیمایی بازگشت و به بعد و برنامه سفر کامل

iii تأیید رزرو هتل

IV گذرنامه با اعتبار حداقل یک سال

  1. عکس­های اندازه گذرنامه اخیرشواهد بیمه پزشکی / مسافرتی

از طریق شواهد بودجه. این ممکن است به صورت صورت­های بانکی ، چک­های مسافرتی یا پیش نویس­های بانکی باشد

vii نامه­ای از کارفرمای شما که مرخصی شما را تأیید می کند

viii شواهد ثبت نام در مدرسه

ix نامه دعوت یا پشتیبانی از خانواده ، دوستان یا تماس تجاری در کشور مربوطه

ایکس. هزینه پردازش (هر کشور مبلغ مختلفی را پرداخت می کند) و معمولاً صرف نظر از نتیجه درخواست ویزا قابل استرداد نیست

xi برای مقصد بعدی دارای ویزای معتبر (در صورت لزوم) باشید

 

در هنگام مسافرت اتباع سیشل ملزم به درخواست ویزا برای کشورهای زیر هستند:

اروپا

1-

 

 

اوکراین

 

2-

 

 

 

 

3-

 

 

 

 

4-

 

 

 

 

آفریقا

5-

 

 

 

بوروندی

6-

بورکینا فاسو

کامرون

 

افرین مرکزی هرزه

7-

چاد

کنگو

کنگو (نمایندگان دمو.)

 

8-

 

گینه استوایی

اریتره

 

 

مصر

 

 

 

9-

گابن

گامبیا

 

جمهوری گینه. از

10-

گینه بیسائو

لیبریا

لیبی

سیشل

11-

 

 

مراکش

 

12-

نیجر

 نیجریه

 

سائو توما و پرینسیپ

13-

 

سیرا لئون

سوسیشل

سودان

14-

سودان جنوبی

 

 

 

آسیا

15-

افغانستان

آذربایجان

بوتان

برونئی داروسلم

16-

 

 

ژاپن

قزاقستان

17-

کره (DPRK)

قرقیزستان

 

مغولستان

18-

میانمار

نپال

پاکستان

پالائو

19-

تایوان

تاجیکستان

** تایلند

ترکمنستان

20-

ازبکستان

 

 تیمور-لست

 

21-

 

 

 

 

آمریكاس

22-

ساموآ آمریکایی

آرژانتین

بولیوی

 

23-

کانادا

شیلی

کلمبیا

کاستاریکا

24-

** کوبا

 

السالوادور

 

25-

 

گواتمالا

 

هائیتی

26-

هندوراس

 

مکزیک

 

27-

نیکاراگوئه

 

پاراگوئه

پرو

28-

پورتوریکو

سنت پیر و میکلون

سورینام

ایالات متحده آمریکا

29-

 

ونزوئلا

 

 

اقیانوسیه

30-

استرالیا

جزایر کوک

 

جزایر مارشال

31-

نائورو

کالدونیای جدید

پاپوا گینه نو

 

32-

تونگا

والیس و فوتونا

 

 

خاورمیانه

33-

بحرین

ایران

عراق

اسرائيل

34-

کویت

لبنان

 

 

35-

عربستان سعودی

سوریه

 

یمن

جنوبگان

36-

سرزمینهای جنوبی و
قطب جنوب فرانسه

     

مهاجرت شرایط خاص به سیشل

مهاجرت شرایط خاص به سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

الزامات قانونی برای ثبت شرکت دریایی در سیشل

تعداد فزاینده­ای از کارآفرینان در حال کشف مزایای ثبت شرکت جدید در سیشل هستند. نه تنها شرکت در یک مکان خارج از کشور دارای مزایای سیشلاتی است بلکه از نظر ترتیب گزارش گیری ، پاسخگویی ، ساختار شرکت و حمایت از ثروت نیز مزایای قابل توجهی دارد.

اگرچه در ابتدا چشم انداز ایجاد مستندات لازم برای اطمینان از رعایت مراحل صحیح و قانونی برای سرمایه گذاری تازه شما ممکن است دلهره آور به نظر برسد ، کدبان می تواند در هر مرحله از روند پشتیبانی و مساعدت مورد نیاز خود را ارائه دهد.

با تجربه در امور حقوقی خارج از کشور: یک شرکت تثبیت شده و متخصص در ارائه تخصص فنی به صاحبان مشاغل است که به دنبال ادغام شرکت خود در خارج از کشور است. ما در مورد آنچه برای ادغام در سیشل مورد نیاز است درک خوبی داریم و به بسیاری از شرکت­ها کمک کرده­ایم تا به یک موقعیت تجاری موفق در خارج از کشور برسند.

ساختار شرکتی انعطاف پذیر: شرکت­هایی که در سیشل ثبت شده­اند ممکن است به طور قانونی فقط با یک سهامدار و یک مدیر که ممکن است همان شخص باشد فعالیت کنند. هیچگونه الزامی برای یک نشست عمومی سالانه (AGM) وجود ندارد و نیازی به مشاغل شرکت در سیشل نیست.

این مزایا برای شرکت­هایی که تحت مالکیت خارجی هستند یا در جایی که شرکت ممکن است بخشی از ساختار پیچیده شرکت­ها باشد بسیار مفید است.

شهرهای مهاجر پذیر سیشل

شهرهای مهاجر پذیر سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

سال 

جمعیت

٪ نر

٪ زن

تراکم (کیلومتر مربع)

رتبه جمعیت

نرخ رشد

سال 2020

98،347

51.29٪

48.71٪

217.58

200

0.00٪

2025

100،781

51.08٪

48.92٪

222.97

201

0.49٪

2030

102،534

50.83٪

49.18٪

226.85

200

0.35٪

2035

103،871

50.55٪

49.45٪

229.80

200

0.26٪

2040

104،722

50.29٪

49.71٪

231.69

200

0.16٪

2045

104،983

50.08٪

49.93٪

232.26

200

0.05٪

 

 

نام

جمعیت 

 

ویکتوریا

22،881

 

آنسه بولیو

4،183

 

سایه زیبا

4،163

 

باو والون

4،142

 

آبشار

4،088

 

آنس رویال

3،818

 

تاکاماکا

2،580

 

بندر گلاود

2،174

 

اخذ ویزای سیشل

اخذ ویزای سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

الزامات سالانه برای یک شرکت تجاری بین المللی سیشل به حدی اندک است که به سختی به عنوان الزامات اداره می شوند. پس از اتمام تنظیم ، که می تواند به اندازه دو روز هم طول بکشد ، این یکی از آن مشاغل دریایی است که عملا می­تواند خودش را اداره کند. 

 دلار آمریکا و ضرورت حفظ نماینده محلی ، تقریباً هیچ الزامی وجود ندارد. از نظر فنی باید سوابق درآمدها و هزینه­ها ، و همچنین دارایی­ها و بدهی­ها را حفظ کنید ، اما از آنجا که هیچ نیازی به ثبت حساب یا حسابرسی های سالانه با کسی نیست.

بنابراین ، الزامات سالانه بیشتر از هر نوع تلاش واقعی برای یک سیستم قانونی است. تا زمانی که IBC فعالیت در داخل سیشل را انجام نمی دهد و به عنوان یک نهاد دریایی باقی می ماند و تا زمانی که هزینه دولت و نماینده پرداخت می شود ، شما به سادگی مجبور به انجام کار دیگری نیستید.

حریم خصوصی مطلق نیز وجود دارد. یک شرکت تجاری بین المللی می تواند با یک شرکت تجاری بین المللی دوم به عنوان سهامدار اصلی یا حتی اعتماد خصوصی سیشل تاسیس شود. علاوه بر این ، دیگر نیازی به اضافه کردن اطلاعات خود به یک ثبت عمومی نیست و هیچگونه شرایط افشایی نیز وجود ندارد ، مانند این در انگلیس و بیشتر حوزه­های قضایی دیگر.

بدون داشتن سیشلات شرکت­ها ، دسترسی به معاهده مضاعف سیشلات و مشارکت در معاهده به اشتراک گذاری سیشلات ، سیشل یک فروشگاه بسته نیست و این یکی از دلایل اصلی ثبت نام بیش از 400000 مشاغل برون مرزی در این مجموعه از جزایر بهشت ​​است.

اخذ اقامت سیشل

اخذ اقامت سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وقتی که شرکت شما به بهره برداری رسیده است ، یافتن زمان نگه داشتن در بالای سمت اداری تجارت و همچنین مدیریت تجارت و امور عملیاتی می تواند یک چالش باشد. اگر به یک سازمان مجرب نیاز دارید تا کلیه اسناد و مدارک لازم را برای برآورده کردن نیازهای گزارش دهی پس از تشکیل در سیشل انجام دهد ، ما به طور ایده آل برای کمک به شما آماده شده­ایم.

. تیم باتجربه ما می توانند خدمات مورد نیاز خود را برای به حداکثر رساندن شانس موفقیت در کسب و کار پایدار ارائه دهند.

نماینده ثبت شده در سیشل: در صورت نیاز می توانیم به عنوان نماینده ثبت شده برای شرکت شما در حالی که در سیشل فعالیت می کند ، عمل کنیم. این وضعیت بدین معنی است که طرفهای خارج از ما برای تماس با ما از اطلاعات تماس ما استفاده می کنند و ما پاسخ­های مناسب به سؤالات آنها ارائه می دهیم.

اطمینان از حفظ حریم خصوصی: در سیشل ، هیچ شرطی لازم نیست که یک شرکت اسامی و اطلاعات تماس سهامداران ، مدیران یا مالک خود را فاش کند ، مادامی که نماینده ثبت شده از آنها آگاه باشد. این امر به محافظت از ناشناس ماندن صاحبان مشاغل که می خواهند امور سیشل آنها از چشمان کنیز رقبا پنهان شود یا به سادگی می خواهند امور خود را با احتیاط انجام دهند ، محافظت می­شود.

گزارشگری سیشل ، گزارش­های سالانه: کدبان می­تواند خدمات حسابداری و اداری را برای تجارت شما ارائه دهد ، گزارش­های مناسب و اطلاعات سیشل را تهیه کند که می تواند طبق خواسته شما توزیع شود. در صورت لزوم ، ما همچنین می­توانیم در کار حقوق و دستمزد یاری کنیم و یک نقطه تماس برای نمایش داده شدگان و درخواست اطلاعات فراهم کنیم

اخذ پاسپورت سیشل

اخذ پاسپورت سیشل | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

تشکیل یک شرکت فراساحلی باعث می شود که این قانون منوط به مقررات مربوط به مکانی باشد که در آن تشکیل شده است. سیشل عضو مشترک المنافع است که به تازگی تنوع در خدمات سیشل بین المللی را آغاز کرده است. قانون اساسی این کشور تا سال 1976 به عنوان مستعمره بریتانیا تفاوتی با آن ندارد.

دولت آن پایدار است ، قانون­گذاری آن مدرن و مطلوب است. با تشکیل شرکتی در سیشل ، شما از پرداخت سیشلات در انگلیس معاف می شوید. شما همچنین حق ناشناس بودن سهامداران و نرخ پایین سیشلات تجاری را دارید.

چرا کدبان را انتخاب می کنید؟ دانش گسترده ما در مورد قوه مقننه سیشل ما را در موقعیت ایده آل قرار می دهد تا در شکل گیری و اداره شرکت خود به شما و مشاوره کمک کنیم.

علاوه بر این ، ما درک می کنیم که شرکت­های خارج از کشور می­توانند انتخاب مناسبی برای انواع مشاغل از شرکت­های بزرگ و چند میلیونی گرفته تا شرکت­های متوسط ​​و ​​بطور منظم و فواید ثبت نام در خارج از کشور باشند. به همین دلیل طیف وسیعی از گزینه­ها و قیمت­ها را ارائه می دهیم که بسته به نیاز خود می توانید انتخاب کنید.

تنها گزینه سازندگی: فقط با 380 پوند می­توانید شرکتی در سیشل با یک گواهی ادغام و اساسنامه تشکیل دهید. شرکت شما دارای آدرس قانونی در شهر معتبر ویکتوریا است. همچنین نسخه­های محدودی از هر دو دقیقه جلسات اول و تفاهم نامه دریافت خواهید کرد. گواهینامه­های اشتراک شما به زیبایی چاپ می­شود.

مدیر نامزد: برای 650 پوند بسته تشکیل شرکت را دریافت خواهید کرد اما همچنین شما می توانید یک مدیر نامزد دریافت کنید. در صورت درخواست آن ، وكالت نامه امضا شده ، استعفاي امضا شده اما فاقد سابقه را از مدير نامزد خود و يك حساب بانكي دريافت خواهيد كرد.

آخرین ویرایش: 2020-04-17 11:41:53 310