x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

زندگی در کشور سنگاپور

کشور سنگاپور با کنار هم قرار گرفتن تعداد زیادی جزیره تشکیل شده است. این کشور در بخش جنوب شرقی آسیا قرار دارد. مساحت سنگاپور حدود 721 کیلومتر مربع اعلام شده است. این کشور به طور کلی کمی از بحرین کوچک‌تر است. سنگاپور چهارمین مرکز اقتصادی بزرگ دنیا محسوب شده است. مردم این کشور به زبان تامیل، انگلیسی و ماندارین صحبت می‌کنند. واحد پول سنگاپور دلار اعلام شده است و از نظر زمانی 3 ساعت و نیم از تهران جلوتر است. این کشور دارای آب و هوای معتدلی است. وضعیت دستمزد در کشور سنگاپور 6005.00 دلار اعلام شده است. این کشور بیش از 5.64 میلیون نفر جمعیت را به خود اختصاص داده است. سن بازنشستگی برای بانوان و آقایان در کشور سنگاپور 62 سال اعلام شده است. ارزیابی ها نشان می‌دهد که میزان درآمد در این کشور در سال های مختلف تغییرات زیادی داشته است. ویزای کاری مختلفی در کشور سنگاپور دیده می‌شود؛ به عنوان مثال یک نوع ویزای کاری نوع E است که برای سمت های مدیرعاملی و همینطور مدیر کلی لحاظ می‌شود، این گزینه در سطح بین‌المللی بوده و نیاز به هزینه 3600 دلاری دارد. نوع دیگر از ویزای کاری کشور سنگاپور به صورت ورک پاس است، که برای کارآفرینان خارجی در نظر گرفته می‌شود. خلاق بودن در این مسیر بسیار مهم است و درآمد متقاضی در این زمینه نیز می‌بایست 3000 دلار اعلام شود. خوراک این کشور بخش مهمی از زندگی انسان است، خبر خوب این که غذا در کشور سنگاپور ارزان است. در واقع دولت کشور سنگاپور سعی کرده برای زیستن سالم افراد در کشور سنگاپور خوراک مورد نظر را در جنبه های مشخصی دنبال نماید. در این کشور هزینه ای که برای غذا در نظر گرفته می‌شود از ایران ارزانتر است. هزینه پخت و پز غذا در خانه برای یک ماه در این کشور بین 1000 الی 1200 دلار تعیین شده است، شما برای یک وعده ناهار در این کشور باید 12 دلار هزینه در نظر داشته باشید.

 

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها
مشاوره زندگی در کشور سنگاپور
فهرست

حداقل حقوق در سنگاپور

حداقل حقوق در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نرخ بیکاری در کشور سنگاپور حدود 2.20 درصد اعلام شده است، در دوره‌ای از تاریخ نرخ بیکاری در کشور سنگاپور در حدود 6.00 درصد اعلام شده بود. در این کشور تعداد افراد شاغل حدود 37 درصد رشد داشته و این روال نشان می‌دهد که تعداد افراد بیکار در کشور سنگاپور اکنون کمتر از دوره های گذشته است. میانگین ساعت کاری در هفته در کشور سنگاپور حدود 44 ساعت اعلام شده است. نرخ مشارکت نیروی کاری در این کشور حدود 67.70 درصد اعلام شده است. هزینه های کاری در این کشور بر اساس نقاط شاخص 110.80 است. اینطور که مشخص است میزان بهره وری در کشور سنگاپور حدود 110.80 در نظر گرفته شده است. در این کشور پست های خالی بیش از 54700.00  مورد اعلام شده است.

وضعیت دستمزد در کشور سنگاپور 6005.00 دلار اعلام شده است. این کشور بیش از 5.64 میلیون نفر جمعیت را به خود اختصاص داده است. سن بازنشستگی برای بانوان و آقایان در کشور سنگاپور 62 سال اعلام شده است.

آمارها نشان می‌دهد که کارگران در کشور سنگاپور در لیست راضی ترین افراد در حرفه خود هستند، این رضایت تنها در بخش بومی نبوده و شامل مهاجران نیز می‌شود. بیش از 60 درصد از مهاجران کشور سنگاپور اعلام کرده‌اند که میزان درآمد یک کارگر در کشور سنگاپور بسیار بیشتر از کشور خودشان است. حداقل دستمزد در کشور سنگاپور میزان مشخصی را به خود اختصاص نداده است اما میانگین آن حدود 2000 دلار برای هر ماه است؛ با این میزان پرداخت به طور کلی کشور سنگاپور رتبه ده در دنیا در زمینه پرداخت حقوق کارگران را دارد. آمار بیکاری در این کشور کم است و دولت سرمایه‌گذاری‌های زیادی در زمینه درآمدزایی در کشور سنگاپور اعمال کرده است.

پرداخت حداقل دستمزد در کشور سنگاپور به فاکتورهای زیادی بستگی دارد،| مهمترین اصل در این زمینه مهارت است. مهارت داشتن سابقه کاری و یا تحصیلات دانشگاهی است که می‌تواند در حقوق افراد دخالت داشته باشد.

برای کار در کشور سنگاپور حداقل مدرک مورد نظر لیسانس اعلام شده است، داشتن مهارت و تجربه کافی برای انجام کارهای فنی بسیار مهم است. به طور کلی داشتن حداقل سه سال سابقه کاری در حرفه مورد نظر می‌تواند بسیار ارزشمند باشد.

میانگین درآمد در سنگاپور

میانگین درآمد در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور سنگاپور در لیست کشورهای پیشرفته صنعتی قرار دارد این روال سبب شده است که هزینه زندگی در این کشور بالا باشد. به طور کلی سطح کیفی زندگی در کشور سنگاپور نیز بسیار خوب اعلام شده است. صنعت بانکداری در کشور سنگاپور روز به روز پیشرفت خوبی داشته است و مشخص است که در این صنعت امور مالی رویکردهای دقیقی را پیش می‌برد. افرادی که در زمینه حمل و نقل نیز ورود دارند از نظر اقتصادی به نتیجه خوبی می‌رسند، همینطور کشور سنگاپور در زمینه فناوری اطلاعات بسیار عالی عمل کرده است، به طوری که یک برنامه نویس و یا یک فرد که در زمینه امنیت شبکه فعالیت می‌کند می‌تواند در کشور سنگاپور از نظر درآمد وضعیت خوبی داشته باشد. ارزیابی ها نشان می‌دهد که کشور سنگاپور در زمینه صنایع الکتریکی بسیار عالی عمل کرده است. صنایع الکتریکی در این کشور در سال های اخیر فضای اقتصادی بهتری را فراهم ساخته است. در واقع افرادی که در مهندسی برق ورود دارند در کشور سنگاپور قطعاً از نظر درآمدزایی به رتبه بهتری دست می‌یابند. میزان درامد در زمینه کارهای پاره وقت دانشجویی در کشور سنگاپور نیز بسیار بالا اعلام شده است. فارغ‌التحصیلان در کشور سنگاپور می‌توانند به سادگی مراحل قانونی درآمدزایی را طی نمایند مشخص است که امور مالی در کشور سنگاپور در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته است.

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در سنگاپور

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت کاری کشور سنگاپور در سال های اخیر بهبود زیادی داشته است و این کشور دارای رونق اقتصادی وسیعی است به طوری که تعداد متقاضیانی که کشور سنگاپور را برای زندگی انتخاب کرده‌اند در سال های اخیر بیشتر از قبل دیده می‌شود. ویزای کاری مختلفی در کشور سنگاپور دیده می‌شود به عنوان مثال یک نوع ویزای کاری نوع E است که برای سمت های مدیرعاملی و همینطور مدیر کلی لحاظ می‌شود، این گزینه در سطح بین‌المللی بوده و نیاز به هزینه 3600 دلاری دارد.

نوع دیگر از ویزای کاری کشور سنگاپور به صورت ورک پاس است، که برای کارآفرینان خارجی در نظر گرفته می‌شود، خلاق بودن در این مسیر بسیار مهم است و درآمد متقاضی در این زمینه نیز می‌بایست 3000 دلار باشد.

ویزای کاری فریدوم یک نوع ویزای 5 ساله غیر قابل تمدید است که برای افراد با شایستگی ها و همینطور مهارت های ممتاز و در زمینه کسب و کارصادر می‌شود. در این ویزا توجه به کارفرما لحاظ نمی‌شود و در پی آن اجازه ارزیابی فرصت‌های شغلی نیز دیده می‌شود. درآمد فرد در این زمینه حداقل 8000 دلار اعلام شده است.

ویزای کار کشور سنگاپور برای کارگران ماهر و نیمه ماهر از نوع S است، این ویزا برای کارگرانی که با سطح مهارت متوسط هستند صادر می‌شود و امتیازبندی آن بر اساس تحصیلات، مهارت های شغلی و تجربه های کاری ارزیابی می‌شود. در این زمینه درآمد متقاضی می‌بایست حداقل 2200 دلار باشد.

ویزای کاری کوتاه مدت 60 روز برای متقاضیان نیز وجود دارد که بیشتر در مسیر یافتن شغل مورد نظر ارزیابی می‌شود،

ویزای کاری برای کارآموزان و دانشجویان دوره کارشناسی برای آموزش های عملی نیز صادر می‌شود که درآمد ماهیانه در این زمینه می‌بایست حداقل سه هزار دلار باشد.

کار در سنگاپور

اگر به دنبال یافتن کار در کشور سنگاپور هستید باید بگویم قوانین سختگیرانه ای را پیش رو دارید؛ به همین دلیل باید ابعاد و جوانب کار را به صورت خیلی جدی پیگیر باشید. برای یافتن یک فرصت شغلی عالی در کشور سنگاپور باید ویزای کار در اختیار داشته باشید. اگر به تجربه مشاغل پرکار، هیجان انگیز و رو به توسعه علاقه مند هستید سنگاپور برای شما گزینه ایده‌آل است. سنگاپور، یک کشور انگلیسی زبان است و تمام فرصت های شغلی که در آن وجود دارند نیازمند مهارت کامل زبان انگلیسی می باشند.

 بهترین راهکار برای یافتن فرصت شغلی مناسب در سنگاپور این است که در نگاه اول بدانید که آیا واجد شرایط کاری در این کشور هستید یا خیر! در سنگاپور فرصت‌های شغلی مختلفی وجود دارد که می توانید با ارزیابی آن ها مهارت ها و شرایط خود را بسنجید. برخی از مشاغل دارای شرایط خاص هستند؛ به همین دلیل بهتر است قبل از ارسال درخواست کار، با کارفرما گفت و گو کنید. شرط اصلی و کلی برای کار در سنگاپور داشتن مدرک مرتبط و تجربه کاری مناسب است. قبل از درخواست ویزای کار باید در مورد حقوق و دستمزد مورد انتظار خود با کارفرما به توافق برسید.

شرایط کار در کشور سنگاپور اهمیت زیادی برخوردار است چرا که ممکن است شرایط اقتصادی و کاری در قسمت‌های مختلف این کشور دچار نوساناتی باشد. در سال‌های اخیر گردشگری کشور سنگاپور، توسعه یافته به طوری که مکان های گردشگری و استراحتگاه های لوکس در سراسر کشور تاسیس شده است. به همین دلیل، مشاغل حوزه صنعت گردشگری با استقبال بیشتری روبرو است. مشاغل دیگری که در سنگاپور می توان به دنبال آن باشید مهارت‌های رایانه، مهندسی سخت افزار، نرم افزار و کارشناسی برنامه نویسی کامپیوتر است.

 دسته بندی مشاغل در کشور سنگاپور به مهارت های مهندسی و فنی اختصاص دارد. برای اینکه به خوبی بدانید کدام یک از شغل ها برای شما مناسب هستند می توانید وب سایت های کاریابی و آگهی های استخدام در سنگاپور را مطالعه کنید. مکاتبه با آژانس های استخدام و دریافت روزنامه های محلی نیز کمک خوبی برای شما خواهند بود. پس از یافتن شغل مورد نظر می توانید برای مراحل ویزای کار در سنگاپور اقدام کنید.

 مهمترین مشاغلی که در حال حاضر در سنگاپور به نیروی کار نیاز دارند شامل مدیر برنامه، کارشناس مرکز داده ها، کارشناس فروش و بازاریابی، کارمند فروش در فرودگاه، کارشناس بازرگانی دریایی، مدیر آژانس های مسافرتی، دستیار مدیر فروش، کارمند بخش ارتباط با مشتریان، تحلیلگر بازاریابی، برنامه نویس برنامه های رایانه ای، حسابدار، کارمند اداره، مدیر منابع انسانی، تحلیلگر مشاغل، کارمند بانک، نیروی خدمات برای حمل و نقل کالا، مدیر بازاریابی در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها و نظایر اینها می باشند.

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در سنگاپور

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خوراک بخش مهمی از زندگی در سنگاپور است، خبر خوب این که غذا در کشور سنگاپور ارزان است. در واقع دولت کشور سنگاپور سعی کرده برای زیستن سالم افراد در کشور سنگاپور خوراک مورد نظر را در جنبه های مشخصی دنبال نماید. در این کشور هزینه‌ای که برای غذا در نظر گرفته می‌شود از ایران ارزانتر است.

 

 در صورتی که بخواهید یک وعده غذا در یک رستوران ارزان قیمت در این کشور میل کنید، باید 10.00 دلار هزینه کنید؛ حال اگر بخواهید برای دو نفر، سه وعده غذا در یک رستوران معمولی را لحاظ کنید هزینه شما 60.00 دلار می‌شود.

شما برای خرید یک بلیط یک‌طرفه حمل و نقل عمومی، باید 1.70 دلار هزینه در نظر داشته باشید، شما برای خرید یک عدد شلوار جین در این کشور باید حدود 91.83 دلار هزینه در نظر بگیرید؛ این در حالی است که هزینه خرید یک دست لباس تابستانی در این کشور 52.47 دلار تعیین شده است.

قیمت برخی کالاهای اساسی در سنگاپور

قیمت برخی کالاهای اساسی در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

شیر (به طور منظم)، (1 لیتر) 3.06 $

نان سفید تازه (500 گرم) 3.49 $

برنج (سفید)، (1 کیلوگرم) 3.49 $

تخم مرغ (به طور منظم) (12) 2.83$

پنیر محلی (1 کیلوگرم) 20.54 $

سینه مرغ (بدون پوست)، (1 کیلوگرم) 9.12 $

گوشت گاو (1 کیلوگرم). 15.52$

سیب (1 کیلوگرم) 4.47$

سیب زمینی (1 کیلوگرم) 3.21$

آب (1.5 لیتر بطری) 1.68$

اقتصاد در سنگاپور

اقتصاد در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تولید ناخالص داخلی در کشور سنگاپور 372.807 میلیارد دلار اعلام شده است، رشد اقتصادی در کشور سنگاپور حدود 7.7 درصد است. نرخ بیکاری در کشور سنگاپور 2.20 درصد است. آماری در زمینه افراد زیر خط فقر در کشور سنگاپور دیده نمی‌شود. نرخ تورم در کشور سنگاپور نیز رشد کمی داشته و کنترل خوبی در این زمینه دیده می‌شود.

محصولات صادراتی در کشور سنگاپور شامل ماشین آلات و تجهیزات و کالاهای مصرفی و همینطور مواد شیمیایی است. سوخت های معدنی به کشورهای مالزی، چین، اندونزی و ژاپن صادر می‌شود.

محصولات وارداتی در کشور سنگاپور نیز شامل مواد شیمیایی است و مشخص است که سیستم اقتصادی در کشور سنگاپور در سال های اخیر تغییرات خوبی در زمینه تجارت خواهد داشت، محصولات وارداتی بیشتر از کشورهای مالزی، آمریکا، چین، ژاپن و تایوان به این کشور صورت می‌گیرد. کار در کشور سنگاپور با حقوق بالا می‌تواند بخشی از اقتصاد این کشور باشد. وضعیت کاریابی در کشور سنگاپور از ایران 71 درصد بهتر است! هزینه زندگی در کشور سنگاپور از ایران بیشتر است و به طور کلی بهبود شرایط زندگی در کشور سنگاپور در چندین بخش دیده می‌شود.

 

امنیت مالی و اقتصادی در سنگاپور

امنیت مالی و اقتصادی در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور سنگاپور در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته است. این کشور در زمینه ساخت و ساز به رشد 50 درصدی رسیده است و در زمینه معدن نیز رتبه 75 درصدی برای آن لحاظ شده است. ارزیابی ها نشان می‌دهد که کشور سنگاپور یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته سرانه تولید خود را در زمینه خدمات رفاهی و عمومی بیشتر از قبل اعلام نماید. حقیقت این است که وضعیت خدمات دولتی در کشور سنگاپور در زمینه خرید محصولات نیز بیشتر دیده می‌شود.

اطمینان از کسب و کار در کشور سنگاپور بر اساس نقاط شاخص بیش از 54.00 درصد نقاط شاخص را در بر گرفته است، وضعیت کشور سنگاپور در زمینه تولید شاخص پی ام آی حدود 49.6 درصد است. تولیدات صنعتی ماهانه در کشور سنگاپور نیز رشد 29 درصدی را برای خود فراهم ساخته است. وضعیت ور شکستی در کشور سنگاپور حدود 50 درصد بهتر از سال های گذشته است. شاخص اقتصادی مقدم در این کشور بر اساس نقاط شاخص حدود 112.70 اعلام شده است. وضعیت سرعت اینترنت در این کشور 20 درصد بهتر از سال های گذشته دیده می‌شود.

شاخص های رقابتی در کشور سنگاپور نیز حدود 83.48 امتیاز را شکل داده است. شاخص های فساد مالی و رتبه فساد مالی در این کشور بیشتر از 26 درصد است. کشور سنگاپور در زمینه ارزش های فعلی بسیار عالی عمل کرده است.

تغییرات ماهیانه خرده فروشی در کشور سنگاپور حدود 32.60 درصد اعلام شده است.

امنیت در سنگاپور

امنیت در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور سنگاپور در لیست کشورهای امن در دنیا قرار دارد. سیستمی که از سوی پلیس محلی در کشور سنگاپور دیده می‌شود روز به روز پیشرفت می‌کند و مشخص است که سرمایه گذاری های زیادی در زمینه امنیت کشور سنگاپور لحاظ شده است، ارزیابی ها نشان می‌دهد که امنیت این کشور برای بانوان نیز زیاد است. مشخص است که امنیت اقتصادی در کشور سنگاپور به طور جدی دنبال شده است و فساد مالی در این کشور در سال های اخیر زیاد دیده نمی‌شود. وضعیت امنیتی در کشور سنگاپور به صورتی است که افراد مشکلی از نظر حمل پول ندارند و زندان ها در این کشور اغلب خالی هستند.

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در سنگاپور

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سنگاپور یکی از گرانترین کشورهای جهان است. در این کشور فرهنگ پویا، رشد اقتصادی و طیف وسیعی از فرصت های شغلی دیده می‌شود به این ترتیب اقامت در کشور سنگاپور می‌تواند آسانتر از سایر کشورها لحاظ شود. این کشور دارای جاذبه های گردشگری وسیعی است. سهولت زندگی و آسایش و امنیت نیز بخش مهمی از زندگی در کشور سنگاپور محسوب می‌شود. روز به روز به تعداد شرکت های جهانی در کشور سنگاپور افزوده می‌شود و این روال سبب می‌شود که مهارت و دانش اندوزی در کشور سنگاپور بیشتر از قبل باشد. کشور سنگاپور یکی از کشورهای ثروتمند در دنیا است که در زمینه خدمات، صنعت بسیار رشد داشته است. نرخ بیکاری در کشور سنگاپور کمتر از سه درصد است. روش های گوناگونی برای اقامت در کشور سنگاپور دیده می‌شود و هرکس بنا به شرایط خود می‌تواند به سراغ روش مناسب برود. ویزای کاری و ویزای تحصیلی کشور سنگاپور در سال های اخیر بسیار مورد پذیرش قرار گرفته است. در این دو مورد می‍‌توانید همسر و فرزندان کمتر از 21 سال خود را نیز وارد خاک کشور سنگاپور نمایید. برای اخذ اقامت کشور سنگاپور می‌بایست مجوز ورود به این کشور را داشته باشید. در این روش می‌بایست همسر، پدر یا مادر تبعه کشور سنگاپور باشند. همینطور می‌بایست اعضا به سراغ ویزای P ، Q ، S بروند.

برای اخذ اقامت کشور سنگاپور از نظر بودجه در وضعیت خوبی باشید، چراکه زندگی در کشور سنگاپور ارزان نیست و در صورتی که بخواهید همسر و فرزندان خود را نیز وارد خاک کشور سنگاپور نمایید بهتر است که بودجه خوبی را در نظر بگیرید.

ازدواج خارجی ها در سنگاپور

ازدواج خارجی ها در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های اخذ اقامت در کشور سنگاپور، ازدواج با فردی از تبعه این کشور است؛ در این زمینه نیاز است که فرم‌های مربوطه تکمیل شود و به اداره مهاجرت کشور سنگاپور ارائه شود. همینطور حدود 6 ماه زمان نیاز است که ویزای ازدواج صادر شود. برای صدور ویزای ازدواج در کشور سنگاپور فرد متقاضی باید حدود 40 دلار به اداره مهاجرت کشور سنگاپور پرداخت نماید.

در صورتی که با ویزای توریستی وارد کشور سنگاپور می‌شوید و با شهروند این کشور ازدواج می‌کنید باید ویزای خود را تبدیل نمایید. ویزای شخص می‌بایست حداقل ده روز پیش از ارائه درخواست از اعتبار لازم برخوردار باشد.

مدارکی که در این زمینه نیاز است از قرار زیر است:

افراد باید گواهی ازدواج ارائه دهند، نیاز به صحفه بیوگرافی گذرنامه متقاضی است. افراد باید کارت هویت همسر داشته باشند. نیاز به آخرین مدرک تحصیلی همسر متقاضی است. افراد باید عکس رنگی پاسپورتی ارائه دهند.

ویزای ازدواج کشور سنگاپور یک ویزای کوتاه مدت و موقت است که دارای شرایط تمدید است، پس از سه سال زندگی با همسر خود می‌توانید ویزای خود را تبدیل به اقامت دائم در کشور سنگاپور نمایید، در این زمینه نیاز به شغل مناسب با درآمد بالا دارید.

اجاره خانه در سنگاپور

اجاره خانه در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

معضل کرایه خانه بالا در کشور سنگاپور دیده می‌شود، به طور کلی هزینه اجاره در این کشور بالاتر از ایران است. در این کشور قشر کم درآمد نمی‌توانند خانه خوبی اجاره نمایند! اجاره خانه در کشور سنگاپور واقعاً گران است و به طور کلی افراد با بضاعت کمتر سعی می‌کنند به سراغ خانه هایی با متراژ کوچک‌تر بروند. در این کشور اغلب خارجیان به اجاره اتاق با سرویس بهداشتی روی می‌آورند. این اتاق ها به صورت چند روزه رزرو می‌شود. شما برای اجاره یک آپارتمان یک خوابه در کشور سنگاپور در صورتی که مرکز شهر را انتخاب کرده باشید باید 2.740.70 دلار هزینه در نظر بگیرید. حال اگر بخواهید یک آپارتمان یک اتاق خوابه در اطراف شهر داشته باشید هزینه شما حدود 1.646.91 دلار خواهد بود، بنابراین موقعیت مکانی بسیار تاثیرگذار است. اجاره آپارتمان سه اتاق خوابه در مرکز شهر حدود 5.084.27 دلار است و برای اینکه اجاره آپارتمان با این وضعیت برای شما ارزانتر باشد باید به سراغ اطراف شهر بروید که هزینه مورد نظر حدود 2.949.54 دلار تخمین خورده است. ( دلار کشور سنگاپور مدنظر است)

اجاره خانه در کشور سنگاپور به دلیل کمبود فضا بسیار گران است و به طور کلی مردم در این کشور عادت به زندگی در سوئیت های کمتر از 15 الی 20 متری دارند، اینطور که مشخص است سوئیت های کوچک در کشور سنگاپور دارای فضای ایمن بوده و از امکانات بی نظیری نیز برخوردارند.

خرید ملک در سنگاپور

خرید ملک در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

حتماً شنیده‌اید که اقامت کشور سنگاپور از طریق خرید ملک نیز بسیار رواج دارد، در این زمینه چقدر اطلاعات دارید؟ قانون مالکیت در کشور سنگاپور روز به روز تغییر می‌کند و مشخص است که دولت سعی دارد خرید و فروش ملک را نیز بخشی از گردش سرمایه خود مدنظر قرار دهد، اینطور که مشخص است در کشور سنگاپور آپارتمان هایی در محدوده مشخص توسط هیئت توسعه مسکن ساخته و نگهداری می‌شوند که برای اقامت افراد گزینه خوبی هستند، این آپارتمان ها از نظر تعرفه وضعیت خوبی دارند و به طور کلی گزینه ای مناسب برای کسانی هستند که قصد دارند مهاجرت به کشور سنگاپور از طریق خرید ملک را انتخاب نمایند.

سرمایه‌ای که برای خرید ملک وارد سنگاپور می‌شود توسط دولت، ارزیابی و مشخص می‌شود و باید سرمایه گذار بتواند حدود 50 درصد از سرمایه را به طور دقیق ارزیابی نماید. در نظر داشته باشید که شما می‌توانید ورود به بخش مشارکت یک مسکن نیز داشته باشید. مشارکت یک مسکن به این معنی است که فرد باید در زمان خرید ملک بتواند از نظر بودجه درصدی که اعلام شده است را پرداخت نماید، موقعیت و قیمت مسکن در این زمینه از اهمیت زیادی برخوردار است.

ثبت شرکت در سنگاپور

ثبت شرکت در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ر

کشور سنگاپور در بین کشورهای آسیایی همیشه جزو اولین اولویت برای مهاجران خارجی در زمینه ثبت شرکت محسوب می‌شود؛ برای ثبت شرکت در کشور سنگاپور می‌بایست مدیر شرکت و یا یکی از سهامداران، اقامت کشور سنگاپور را داشته باشد، یعنی در این کشور زندگی کند.

شما  در ابتدا برای ثبت شرکت در کشور سنگاپور می‌بایست اسم شرکت را انتخاب کنید، همچنین می‌بایست نوع فعالیت کشور و همینطور شرح انجام کار مشخص شود، باید اطلاعات مدیران و همینطور سهامداران و کارمندان به طور دقیق مشخص شود، نیاز است که آدرس شرکت ثبت شده و همینطور تفاهم نامه و اساسنامه به طور دقیق مشخص شود.

ثبت شرکت در کشور سنگاپور باید رویکردهای مشخصی داشته باشد یعنی می‌بایست پرینت حساب بانکی افراد ارزیابی شود، افراد باید مدارک شناسایی یا مدارک دیگر نیز داشته باشند. نیاز به اخذ مجوز کاری است و در نهایت باید پرسنل استخدام شوند.

مشارکت با مسئولیت محدود یکی از روش هایی است که در کشور سنگاپور بسیار دیده می‌شود، در این روش به عنوان یک شرکت شناخته خواهید شد و می ‌توانید به تعداد 20 شریک نیز داشته باشید. مورد بعدی مشارکت محدود است؛

شما می‌توانید ثبت شرکت به صورت سهامی را انتخاب نمایید. در این روند ثبت شرکت می‌بایست کسب و کار شما بزرگ باشد. نیاز است که حداکثر تعداد سهامداران در این شرکت ها نیز 50 نفر باشند. در شرکت سهامی نرخ مالیات شرکتی بالاتر از مسئولیت محدود است.

ثبت شرکت به صورت خصوصی با مسئولیت محدود، متداول ترین گزینه محسوب می‌شود؛ این روند به دو دسته دولتی و سهامی تقسیم می‌شود این نوع نهادها بیشتر برای کسب و کارهای کوچک به کار گرفته می‌شوند. توجه داشته باشید که میزان تعهد و میزان سهام در این نوع شرکت ها بسیار مهم است. میزان مالیات شرکتی متفاوت است. در این نوع شرکت‌ها حداقل تعداد سهامداران دو نفر خواهند بود.

مورد بعدی ثبت شرکت از طریق تأسیس شعبه است، این گزینه برای زمانی است که افراد دارای شرکتی در کشورهای دیگر هستند و قصد ندارند شرکت مورد نظر را منحل نمایند به این ترتیب به فکر ترویج فعالیت تجاری خود در کشور سنگاپور خواهند بود. قوانینی که در این زمینه وجود دارد شرکت های شعبه هیچ نوع مسئولیتی ندارند و تمامی مسئولیت‌ها بر عهده شرکت مادر خواهد بود.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در کشور سنگاپور از قرار زیر است:

نام شرکت نباید هم نام دیگر شرکت های موجود باشد و همینطور نباید از علائم تجاری در این زمینه نیز استفاده شود

شرح فعالیت های تجاری به طور دقیق باید مشخص شود.

اطلاعات مربوط به سهامداران و همینطور مدیران و منشی شرکت باید مشخص شود

نیاز به آدرس ثبت شده شرکت است. نیاز است که اساسنامه و تفاهم نامه است.

افراد خارجی و همینطور افرادی که بالای 18 سال دارند می‌توانند در کشور سنگاپور اقدام به ثبت شرکت داشته باشند. هیچ محدودیتی برای وجود سهامداران خارجی در کشور سنگاپور دیده نمی‌شود.

انواع ویزا و انواع اقامت در سنگاپور

انواع ویزا و انواع اقامت در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 هر ساله صدها دانشجو در رشته های علمی وارد کشور سنگاپور می‌شوند، در این کشور سه دانشگاه برتر وجود دارد، پذیرش در دانشگاه های کشور سنگاپور کار چندان مشکلی نیست. تحصیل در همه رشته ها در این کشور ارزشمند است اما به طور کلی مسیر های تحقیقاتی بهترین گزینه برای ورود به بخش دکترا در کشور سنگاپور خواهد بود. بورس های تحصیلی در کشور سنگاپور شامل افراد برتر و کوشا می‌شود. مدرک زبان مورد نظر برای تحصیل در کشور سنگاپور آیلتس اعلام شده است. مشخص است که سیستم تحصیلی در این کشور بهتر از سال های گذشته است.

رونق اقتصادی بالای کشور سنگاپور سبب شده است که افراد علاقه زیادی به ویزای کاری این کشور داشته باشند. اقتصاد کشور سنگاپور بر پای صنعت و خدمات است و به طور کلی رشد و شکوفایی زیادی در این زمینه دیده می‌شود. کشور سنگاپور دارای ذخایر معدنی فقیری است اما مرکز پالایش نفت را در جهان دارد. ویزای کاری کشور سنگاپور در دو رده صادر می‌شود، ویزای رده P1 اجازه کار برای افرادی است که دارای مهارت فنی کمی هستند و ویزای کاری کشور سنگاپور در رده P2 برای افراد با مهارت و با سابقه کار است که قصد ورود به کشور سنگاپور را دارند.

ویزای توریستی کشور سنگاپور یکی از محبوب ترین روش های ورود به خاک این کشور محسوب می‌شود. به طور کلی کشور سنگاپور دارای مناطق دیدنی زیادی است و مراکز خرید زیادی در آن دیده می‌شود. کشور سنگاپور در ایران سفارتخانه ندارد. دریافت ویزای عادی توریستی کشور سنگاپور 15 روز زمان نیاز دارد، این در حالی است که ویزای فوری این کشور 7 روز کاری زمان به خود اختصاص می‌دهد.

ویزای ازدواج کشور سنگاپور گزینه دیگری است که پیش روی شما قرار دارد، این ویزا در راستای یک ازدواج واقعی و با عشق صورت می‌گیرد و پیشنهادهای فریبکارانه در این مسیر مشکل ساز خواهد بود. به طور کلی غیر واقعی بودن ازدواج شانس شما را کاهش می‌دهد.

شروع زندگی در کشور سنگاپور یک گام بزرگ است و افراد باید از نظر مالی و همینطور برنامه ریزی لازم برای داشتن بچه بسیار دقیق باشند. ویزای مالی کشور سنگاپور رتبه های مشخصی دارد. اینطور که شواهد نشان می‌دهد کشور سنگاپور یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته اقامت دائم از طریق ازدواج را سرعت ببخشد.

ویزای پزشکی کشور سنگاپور نیز در لیست ویزای ضروری این کشور دیده می‌شود، این ویزا دارای شرایط پذیرش مربوط به خود است افراد باید پرونده های پزشکی کاملی داشته باشند.

 

ویزای سرمایه گذاری کشور سنگاپور در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته و مشخص است که دولت کشور سنگاپور سعی کرده است که عملکردهای مشخصی را در این زمینه فعال نماید. سرمایه گذاری در زمینه ثبت شرکت در کشور سنگاپور بسیار خوب است و می‌تواند به سادگی مسیر اقتصادی خوبی را ایجاد نماید، حقیقت این است که میزان سرمایه اولیه در این زمینه بستگی به نوع فعالیت افراد خواهد داشت. با ویزای سرمایه گذاری اجازه دارید همسر و فرزندان خود را نیز وارد کشور سنگاپور نمایید.

 

اخذ پاسپورت کشور سنگاپور

پاسپورت کشور سنگاپور پس از 10 سال زندگی در این کشور صادر می‌شود. در صدور پاسپورت کشور سنگاپور بسیار مهم است که از نظر اقتصادی قوی باشید. می‌بایست به زبان کشور سنگاپور تسلط نسبی داشته باشید. توجه داشته باشید که افرادی که کار و شرایط خوبی ندارند شانس کمی در اخذ پاسپورت کشور سنگاپور خواهند داشت.

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم سنگاپور

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

در حال حاضر در زمینه شرکت های بیمه ای در کشور سنگاپور هنگ کنگ و همینطور مالزی رقابت زیادی دیده می‌شود اما اینطور که مشخص است کشور سنگاپور در این رقابت برنده خواهد بود. سنگاپور دارای آزادترین بازارهای بیمه در جهان است، این کشور در سال 2000 توانسته مسیر بازار بیمه‌ای خوبی فراهم سازد. در این کشور حدود 75 درصد از افراد به سراغ بیمه سرمایه گذاری و بیمه عمر می‌روند، مشخص است که مالکیت خارجی در سنگاپور بسیار رشد داشته است. فعالیتی که برای شرکت های بیمه خارجی سنگاپور لحاظ شده است از طریق آزادسازی تعرفه ها مشخص می‌شود. بیمه‌های خدمات درمانی در سنگاپور وضعیت خوبی دارند و مسیر در زمینه خدمات درمانی در این کشور به نفع افرادی است که نیاز به هزینه های زیادی پزشکی خواهند داشت. دولت سنگاپور سعی کرده است که سرمایه گذاری های مشخصی در زمینه اقتصادی فراهم سازد.

خدمات بانکی و مالی در سنگاپور

خدمات بانکی و مالی در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بانک دی بی اس یکی از بانک های بسیار مهم در سنگاپور است، نرخ بهره در این بانک در وضعیت 14 درصد گزارش شده است و مجموع شعبه های بازرگانی آن نیز 120 اعلام شده است. این بانک دارای 200 شعبه در 50 شهر آسیایی است و مشخص است که حدود 85 درصد از سود شبکه ای از بازارهای سنگاپور به دست می‌آید. تعداد مشتریان این بانک در سنگاپور به 4 میلیون در رسیده‌ است. رتبه بانک مورد نظر در وضعیت AA اعلام شده است و بزرگترین گروه بانکی بازرگانی در جنوب شرق آسیا محسوب می‌‌شود.

آراچ بی بانک یکی از بانک های مشخص و خاص در سنگاپور محسوب می‌شود، این بانگ در سال 1997 بنا نهاده شده است و به طور کلی در زمینه بانکداری خرد، مدیریت ثروت و همینطور خدمات بیمه و وام مسکن فعالیت می‌کند. این بانک دارای فعالیت بیمه ای گسترده ای است و سبب شده که بسیاری از مهاجران در زمینه اخذ وام نیز به سراغ این بانک بروند.

او سی بی سی بانک یک نوع ارگان خدمات مالی در سنگاپور است که در سال 1932 بنا نهاده شده است و مدیر عامل آن فردی به نام ساموئل تسئین است. این بانک در زمینه بانکداری اختصاصی، خرد، سرمایه گذاری و همینطور خدمات بیمه بسیار عالی عمل کرده است.

یونایتد اورسیز بانک در سال 1935 بنا نهاده شده است، این بانک توسط تیم های خرد، سرمایه گذاری و همینطور مدیریتی طراحی شده است. این بانک دارای بخش های مشخصی در زمینه سرمایه گذاری های کلان است. رتبه بندی‌های اقتصادی بانک در زمینه راه اندازی سیستم های ساخت و ساز بیشتر از بخش های دیگر دیده می‌شود. این بانک در شهر سنگاپور قرار دارد و مدیرعامل آن فردی به نام وی ای چئونگ است.

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در سنگاپور

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رتبه پاسپورت سنگاپور دوم اعلام شده است! شما با داشتن پاسپورت این کشور می‌توانید به 166 کشور دنیا بدون نیاز به ویزا سفر نمایید؛ مشخص است که اعتبار پاسپورت سنگاپور بسیار بالا و ارزشمند است.

تشابهات فرهنگی سنگاپور با ایران

تشابهات فرهنگی سنگاپور با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم سنگاپور مانند مردم ایران علاقه زیادی به مادر خود دارند و حس عاطفی بین مادر و فرزند در سنگاپور بسیار دیده می‌شود. اقتصاد سنگاپور در سال های اخیر بسیار تغییر داشته است و مشخص است که این کشور توانسته به طور جدی فرهنگ اقتصادی غنی تری نسبت به ایران داشته باشد.

اعیاد و تعطیلات رسمی در سنگاپور

اعیاد و تعطیلات رسمی در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

1 ژانویه روز سال نو در کشور سنگاپور است و مردم این روز را جشن می‌گیرند.

9 آگوست نیز روز ملی سنگاپور محسوب می‌شود؛ در این تاریخ فستیوال های شاد زیادی در شهر برگزار می‌شود.

25 دسامبر در سنگاپور روز کریسمس است، در روز کریسمس مردم از لباس های رنگی استفاده می‌کنند و برای هم دعای خوب می‌نمایند. به کودکان عیدی داده می‌شود و شهر پر از رنگ های شاد است.

دین در سنگاپور

دین در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سنگاپور یک کشور چند مذهبی محسوب می‌شود اما به طور کلی افرادی که مقیم این کشور هستند اغلب در مسیر بوداییسم پیش رفته‌اند. 18 درصد از مردم سنگاپور مسیحی هستند، 14 درصد مسلمان هستند و حدود 5 درصد نیز در این کشور هندو دیده می‌شود. 17 درصد از مردم سنگاپور پیرو هیچ دینی نیستند.

تفریح در سنگاپور

تفریح در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کایت های نورانی بر فراز سنگاپور می‌تواند یک تفریح بسیار هیجان انگیز خانوادگی باشد. سنگاپوری ها علاقه زیادی به کایت ها دارند و یکی از تفریحات جذاب در این کشور به پرواز درآوردن کایت هایی است که با چراغ های ای ای دی تزئین و روشن شده‌اند. به طور کلی این کایت ها در سیاهی شب بسیار زیبا هستند. مدل های مختلفی از این کایت ها برای هر سلیقه وجود دارد. این فستیوال هر ساله در سوم نوامبر برگزار می‌شود و بسیار دیدنی و خاص است.

پرنده سنگاپور از دیدنی های ویژه در این کشور محسوب می‌شود، بلندترین چرخ و فلک سنگاپور به عنوان دومین چرخ و فلک پس از های رولر محسوب می‌شود. این چرخ و فلک 165 متر بلندی دارد. باغ های خلیج از رنگارنگ ترین پارک های سنگاپور محسوب می‌شوند.

از دیگر تفریحاتی که در سنگاپور دیده می‌شود، کافه هایی است که برای بازی های صفحه ای طراحی شده‌اند، در این کافه‌ها می‌توانید نوشیدنی میل کنید و از فضای خالی موجود لذت ببرید. تماشای رقص نور در مارینای سنگاپور یک تفریح بسیار هیجان انگیز محسوب می‌شود. مارینا بای و ساختمان های مدرنی که در اطراف آن قرار دارد به نوعی زیبا و خاص هستند. به طور کلی در این بخش رقص نور زیادی دیده می‌شود و نورافشانی در یک فضای دیدنی و خاص رویت می‌شود.

بازدید از محله چینی ها یک تفریح بسیار هیجان انگیز در سنگاپور است، در این محله می‌توانید اجناس ارزان قیمت خریداری کنید و بهترین فضای گردشگری را برای خود فراهم سازید. فستیوال های سنگاپور هر یک دارای دیدنی های ویژه‌ای است.

پارک مرلیون یکی از پارک های دیدنی و خاص در سنگاپور است که به طور کلی برای سفرهای خانوادگی گزینه‌ای بسیار عالی محسوب می‌شود. این پارک در اطراف جنوب رودخانه سنگاپور قرار دارد و فضای دل انگیزی را ایجاد کرده است.

سنتوزا و دنیای زیر آب یکی از تفریحات بسیار ارزشمند در سنگاپور است، شما می‌توانید از تله کابین هایی که به سمت سنتوزا حرکت می‌کند استفاده نمایید، فضایی که پیش روی شما قرار می‌گیرد بسیار عجیب خواهد بود. بخش دیگر آن دنیای زیر آب است که می‍‌توانید بیش از 6 هزار موجود دریایی در انواع و اندازه های مختلف را تماشا کنید.

باغ وحش سنگاپور یک فضای دیدنی با مساحت 90 هکتاری است که در آن بیش از 2000 حیوان از سراسر جهان دیده می‌شود. حفاظ های طبیعی این بخش بسیار عالی هستند. شما می‌توانید در این مکان صبحانه بخورید و از فضای دل انگیز آن استفاده نمایید.

اسکله کلارک یک مکان پر از مجموعه مغازه های زنجیره ای قرن نوزدهم است و به طور کلی در این بخش لباس های ابریشمی و پارچه های طرح دار دیده می‌شود. این مکان دارای بخش های غذاخوری بسیار جذاب است.

ساحل سانتوزا یک ساحل در فاصله 2.3 کیلومتری حاشیه سنتوزا است، این ساحل در سه بخش مجزا طراحی شده است. این ساحل مخصوص خانواده است و برای ورزش های آبی از قبیل پدال زنی با دوچرخه گزینه خوبی است. این منطقه به طور کلی دارای کیوسک های دوچرخه سواری و همینطور غرفه های اغذیه زیادی است.

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در سنگاپور

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

مترو یکی از وسایل حمل و نقل سریع در سنگاپور محسوب می‌شود و به طور کلی زمان حرکت از 5 صبح آغاز می‌شود. بخش های داخلی شهر دارای فضای زیر زمینی مناسبی برای مترو هستند.

تاکسی از دیگر وسایل حمل و نقل عمومی در سنگاپور محسوب می‌شود که اغلب هزینه گرانتری نسبت به مترو دارند. تاکسی ها دارای تاکسی متر هستند و هزینه نیز بر اساس تاکسی متر ارزیابی می‌شود.

در سنگاپور شبکه های گسترده ای از اتوبوس وجود دارد که بیشتر مکان ها را پوشش می‌دهد و بسیار به صرفه هستند.

فرهنگ سنگاپور

فرهنگ سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم کشور سنگاپور علاقه زیادی به زندگی لوکس دارند، این موضوع در روابط و نوع لباس پوشیدن افراد نیز دیده می‌شود. در این کشور مردم برای احوالپرسی با هم دست می‌دهند و سعی می‌کنند با چهره ای گشاده رو از هم استقبال نمایند.

هنر سنگاپور

هنر سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هنر در سنگاپور به طور کلی در زمینه معماری و نقاشی دیده می‌شود. مردم این کشور نقاشی بر روی خرده شیشه را بسیار جذاب می‌دانند

ورزش در سنگاپور

ورزش در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ورزش هایی مانند تنیس و همینطور فوتبال در سنگاپور بسیار دیده می‌شود اما موتور سواری از ورزش های بسیار دیدنی در سنگاپور محسوب می‌شود. به طور کلی در بین ورزش هایی که در سنگاپور دیده می‌شود بانوان علاقه زیادی به قایق سواری دارند.

خرافات در سنگاپور

خرافات در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در سنگاپور خرافات زیادی وجود ندارد اما یک موضوعی که دیده می‌شود تنها نخواباندن نوازادان است چراکه مردم این کشور معتقد هستند که ارواح نوزاد را در بر می‌گیرند.

شایعات در مورد سنگاپور

شایعات در مورد سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شایعاتی که در زمینه بهداشت نامناسب، ارزان بودن قیمت خانه و عدم وجود امکانات شهری در سنگاپور شنیده می‌شود را باور نکنید.

موارد ممنوعه در سنگاپور

موارد ممنوعه در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR
  • در سنگاپور سعی کنید در ابتدا اجازه دهید فرد مورد نظر سر صحبت را باز کند
  • بهتر است کمتر شوخی کنید
  • در این کشور حق ندارید بی نظم باشید.

خطرات احتمالی برای افراد مقیم سنگاپور

خطرات احتمالی برای افراد مقیم سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سنگاپور یکی از امن ترین کشورهایی است که برای زندگی مناسب است و خطری شما را تهدید نخواهد کرد.

تشابهات قوانین سنگاپور با ایران

تشابهات قوانین سنگاپور با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

قوانین زندگی در سنگاپور با ایران فرق دارد اما قوانین بیمه ای در سنگاپور با ایران تا حدودی شباهت دارد. قوانین کار در کشور سنگاپور از ایران سختگیرانه تر است.

گواهینامه و خرید ماشین در سنگاپور

گواهینامه و خرید ماشین در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم برای خرید ماشین در کشور سنگاپور باید بودجه مشخصی داشته باشند، سند زدن ماشین یک پروسه دقیق و هزینه‌بر است. اخذ گواهینامه نیز دارای موارد مخصوص به خود که آموزشگاه های رانندگی برای شما توضیح خواهند داد.

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در سنگاپور

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کشور سنگاپور سفارت و کنسولگری ایران دفتر ثابتی ندارد و در ایران هم سفارت این کشور دفتر ثابت ندارد. شما میتوانید از طریق سایت وزارت امور خارجه درباره چگونگی ارتباط با واسطه ی شخصی که میتواند شما را راهنمایی کند اطلاعات به دست بیاورید.

نوع پوشش مردم سنگاپور

نوع پوشش مردم سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم سنگاپور سعی می‌کنند لباس های بسیار شیک به تن کنند. استفاده از لباس های رنگی به همراه کلاه در این کشور بسیار دیده می‌شود. بانوان از کت و دامن استفاده می‌کنند و مردان نیز سعی می‌کنند از کت استفاده کنند. مردم در این کشور به طور کلی استفاده از لباس های آزاد و با کیفیت را گزینه خوبی می‌دانند.

جغرافیا و شرایط آب و هوایی سنگاپور

جغرافیا و شرایط آب و هوایی سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سنگاپور با کنار هم قرار گرفتن تعداد زیادی جزیره تشکیل شده است. این کشور در بخش جنوب شرقی آسیا قرار دارد. مساحت سنگاپور حدود 721 کیلومتر مربع اعلام شده است. این کشور چهارمین مرکز اقتصادی بزرگ دنیا محسوب شده است.

مردم این کشور به زبان تامیل، انگلیسی و ماندارین صحبت می‌کنند. واحد پول سنگاپور دلار اعلام شده است و از نظر زمانی 4 ساعت و نیم از تهران جلوتر است. این کشور دارای آب و هوای معتدل است و میانگین دمای هوا بین 25 الی 31  درجه اعلام شده است. وضعیت رطوبت در این کشور نیز بین 70 الی 80 درصد اعلام شده است. ژانویه خنک ترین فصل سال در سنگاپور محسوب می‌شود.

 

غذاهای سنگاپور

غذاهای سنگاپور | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

باکوته یکی از غذاهای مشهور در سنگاپور است که به معنای چای استخوانی است. این غذا بسیار لذیذ است و مردم سنگاپور به آن علاقه زیادی دارند.

ماهی پهن سمبل یک نوع ماهی خاص در سنگاپور است که در سال های سال مورد استفاده قرار گرفته است. این ماهی با سس تند سمبل می ‌شود و به طور کلی طعم رب گوجه و موسیر و ادویه جات در آن بسیار منحصر بفرد است. این ماهی به صورت کباب شده استفاده می‌شود.

خرچنگ گل آلود یکی از غذاهایی است که شاید با شنیدن اسم آن بهت زده شوید اما کافیست یکبار این غذای خوش طعم را بچشید. این غذا درون روغن سرخ می‌شود و از فلفل سیاه و سس گوجه فرنگی در آن استفاده می‌شود. این غذا ظاهر ناجالبی دارد اما بسیار خوش طعم است.

اولاک یک نوع غذای عجیب در سنگاپور است که از تخم مرغ سرخ شده به همراه نشاسته سیب زمینی تهیه می‌شود. این غذا دارای طعم بی نظیری است و به همراه کیک هویج خورده می‌شود.

مردم سنگاپور بسیار به کله ماهی قرمز علاقه دارند، این غذا به صورت ترد و معطر تهیه می‌شود و دستور پخت آن نیز بسیار خاص است.

لاکسا کاری یک نوع غذای چینی است که با سس نارگیل ترکیب می‌شود و در آن از لوبیای سرخ شده نیز استفاده می‌شود. کله ماهی با زنجبیل نیز طعم دار می‌شود و در رستوران ها سرو می‌شود، این غذا با فلفل قرمز و خیار سرو می‌شود.

آخرین ویرایش: 2020-01-31 18:00:25 6,216