x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
ترینیداد و توباگو

ترینیداد و توباگو

وضعیت آب و هوایی برای کشور ترینیداد و توباگو متغیر است برخی از بخش‌ها با بارندگی شدیدی همراه است برخی دیر از بخش‌ها دارای موقعیت بارش باران در شرایط خوبی است فضای آب و هوایی این کشور می‌تواند دقیق‌تر باشد و دولت در صدد است که بارندگی در کشور ترینیداد و توباگو را به صورت جدی بررسی کند و موقعیت امنیتی بهتری برای کشور ترینیداد و توباگو شکل دهد در این کشور در برخی از بخش‌ها هنوز هم جو جغرافیایی ضعیف است و مناطق ساحلی در کشور ترینیداد و توباگو اغلب گرم هستند و مناطق غیر ساحلی دارای وضعیت آب و هوایی بهتری هستند موقعیت این کشور به واسطه سیاست‌های دقیقی بررسی می‌شود. کشور ترینیداد و توباگو تولید ناخالص داخلی بالایی دارد این رویکرد ثبت شده است این کشور ثروتمند باشد موقعیت این کشور در بخش‌های شمال شرق ونزوئلا و جنوب گرنادا ارزیابی شده است این کشور دارای دو جزیره اصلی است و البته که چندین جزیره کوچک هم دارد. موقعیت این کشور در فضای نفت و گاز خوب است و توانسته رونق شکوفایی مشخصی داشته باشد این کشور در یک رویکرد اقتصادی واقعی قرار دارد مشخص است که هر یک از شهرهای کشور ترینیداد و توباگو دارای موقعیت اقتصادی مخصوص به خود هستند. وضعیت تولید ناخالص داخلی برای کشور ترینیداد و توباگو در حدود 79.23 میلیارد دلار اعلام شده است این موقعیت سبب می‌شود که بیش از 600 هزار نفر در این کشور نیروی کار رویت شود.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Trinidad and Tobago عربی: ترينيداد وتوباغو
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: --
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار کشور ترینیداد و توباگو معادل 0.15 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00868
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 135
 • پایتخت: پرت آو اسپاین
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: بیش از 1.369 million در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT-4)
 • دامنه اینترنتی: .tt
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 22.1 billion USD

سفر به ترینیداد و توباگو

سفر به ترینیداد و توباگو سفر به کشوری است که  در سال 2017 به عنوان جذاب ترین مقصد گردشگری دنیا شناخته شد. کشور ترینیداد و توباگو یا  Trinidad and Tobago واقع در اقیانوس شمالی و در شمال قاره آمریکای جنوبی می­باشد. این کشور از دو جزیره بزرگتر ترینیداد و توباگو و چند جزیره کوچکتر تشکیل شده که در دریای کارائیب قرار دارند. ونزوئلا در جنوب غربی و گرنادا در شمال این جزایر قرار دارند.
در اطلاعات تاریخی سفر به ترینیداد و توباگو می­خوانید که پایه گذاری ترینیداد با مهاجرت ساکنان اصلی بومی آن شروع شد که از هزاران سال پیش از سرزمین اصلی آمریکای جنوبی آمده اند. این کشور همچنین دارای سابقه طولانی در زمینه مهاجرت­های متنوع است. از قرن پانزدهم تا بیستم، مهاجرت­ها شامل ورود استعمارگران اروپایی، سکونت بردگان آفریقایی، سرخپوستان، چینی ها و پرتغالی ها و مهاجرانی از خاورمیانه، آفریقا، آمریکا و ونزوئلا بوده است.
در حال حاضر، اقلیت­های این کشور از اقوام هندی، آفریقایی، دوگلا، اروپایی، پرتغالی، چینی، سرخ‌پوست و عرب هستند. جمعیت این جزایر حدود یک میلیون نفر می­باشد. دلیل رونق اقتصادی این کشور آن است که معادن نفت و گاز آن بسیار زیاد است و از فروش گاز طبیعی درآمد زیاد نصیب این کشور شده است.

سفر به ترینیداد و توباگو

زندگی در ترینیداد و توباگو

ترینیداد و توباگو (T&T) به دلیل رشد سریع در تولید گاز طبیعی و صادرات قابل توجه پتروشیمی در کشور ، اقتصاد مقاومتی داشته است. درآمد حاصل از بخش انرژی درصد زیادی از کل تولید ناخالص داخلی ، درآمد دولت و درآمد ارزی را تشکیل می دهد. اگرچه T&T به شدت به درآمدهای مبتنی بر انرژی متکی بوده است ، دولت ابتکار عمل را برای متنوع سازی اقتصاد خود انجام داده است. به طور خاص ، بخش تولید T&T از مجموعه مشوق­های دولتی که در جهت کاهش هزینه­ها و موانع انجام کار استفاده می­شود ، بهره می­برد. دولت همچنین سرمایه گذاران خارجی و محلی را که به شرکت­های مستقر در جهانگردی علاقه مند هستند  تشویق می کند. ترینیداد و توباگو در طول جغرافیایی 10 درجه 2 تا 11 درجه سانتیگراد و طول جغرافیایی 60 درجه 30 و 61 درجه 56 درجه عرض جغرافیایی واقع شده­اند و دریای کارائیب از سمت شمال ، اقیانوس اطلس از شرق و جنوب و خلیج فارس واقع شده اند. . این منطقه در جنوب شرقی منطقه کارائیب واقع شده است ، جزیره ترینیداد تنها 11 کیلومتر (6.8 مایل) از ساحل ونزوئلا در سرزمین اصلی آمریکای جنوبی در سراسر کانال کلمبوس واقع شده است.  این کشور با مساحت 5128 کیلومتر  (1،980 متر مربع) با 90 جزیره اصلی ، یعنی ترینیداد وتوباگو ، با یک تنگه 20 متری (30 کیلومتری) ، به همراه تعدادی جزایر بسیار کوچکتر از جمله Chacachacare ، Monos ، Huevos ، Gaspar Grande (یا Gasparee) ، توباگو کوچک و جزیره Saint Giles جدا شده است ..

 

زندگی در ترینیداد و توباگو

مهاجرت به ترینیداد و توباگو

ترینیداد و توباگو با پشتیبانی بانک جهانی ظرفیت خود را در جذب سرمایه گذاری خارجی ارزیابی کرده و ظرفیت موسسات ترقی سرمایه گذاری (IPI) را برای اجرای یک استراتژی نوین منطقه اقتصادی ارزیابی کرده­اند. ذینفعان اصلی شامل وزرای دولت ، مدیریت ارشد آژانس­های کلیدی دولت ، و تقریباً سه ده نفر دیگر از رهبران دولت و تجارت در مؤسسات ارتقاء سرمایه گذاری کشور (IPI) بودند. رزومه­های کاری باید مختصر و نکته­ای باشند و مهارت­ها و تجربه­های خود را به طور واضح و برجسته کنید. برای افرادی که به فکر کار در آنتیگوا در زمینه­های خلاقانه یا گردشگری هستند ، ایجاد یک CV اینفوگرافیک ممکن است یک قالب رزومه کاری باشد که ارزش آن را در نظر دارد. تیم بانک برای ارزیابی ارزش­های دولت ، عملکرد و ظرفیت­های دولت با ذینفعان مشورت کرده و آموزش­های جامعی را در زمینه ارتقاء سرمایه گذاری و توسعه مناطق اقتصادی ، بهترین شیوه­ها و استراتژی­های توسعه انجام داده است. بیش از 35 نفر از کارکنان عملیاتی و مدیریتی آژانس ارتقاء سرمایه گذاری پیشرو (IPA) و آژانس­های کلیدی دولتی و خصوصی در این آموزش شرکت کردند. ارزيابي بانك زمينه­هاي مهمي را براي بهبود در چارچوب­هاي سياست گذاري ، راهبردي و نهادي مرتبط با ارتقاء سرمايه گذاري و توسعه مناطق ويژه اقتصادي مشخص كرد.

مهاجرت به ترینیداد و توباگو

تحصیل در ترینیداد و توباگو

آموزش در ترینیداد و توباگو از اولویت­های بالایی برخوردار است و ترینیداد و توباگو از این نظر از شهرت خوبی برخوردار هستند. این دوره برای کودکان از 5 تا 15 سال رایگان و اجباری است. پیش دبستانی غیر اجباری ممکن است از همان سن 3 سالگی شروع شود. مدرسه ابتدایی که از سن 5 سالگی شروع می‌شود ، شامل 7 نمره می‌شود که به دنبال آن یک ارزیابی ورودی متوسطه انجام می‌شود. خانواده‌ها موضوع را نیز جدی می‌گیرند و برای چند هفته ملت احساس فشار می‌کند. مدرک لیسانس علوم فناوری اطلاعات – سیستم‌های اطلاعات رایانه از نزدیک با برنامه درسی آکادمی اوراکل همخوانی دارد زیرا کالج عضو آکادمی اوراکل است. اوراکل رهبر جهان در فناوری پایگاه داده و هوش تجاری است و دومین شرکت بزرگ فناوری اطلاعات در جهان است. این برنامه با تمرکز بر مهندسی نرم افزار ، برنامه نویسی بانک اطلاعاتی ، تجزیه و تحلیل مسئله و طراحی راه حل برای افرادی که به دنبال شغلی در فناوری اطلاعات هستند طراحی شده است. دانشجویان ثبت نام شده در این برنامه به دوره های پیشرفته علوم کامپیوتر ، برنامه درسی و کمک‌های آموزشی Oracle ، که همه با بالاترین استانداردهای بین المللی طراحی شده‌اند ، دسترسی دارند.

 

تحصیل در ترینیداد و توباگو