x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

سفر به ترینیداد و توباگو

سفر به ترینیداد و توباگو سفر به کشوری است که  در سال 2017 به عنوان جذاب ترین مقصد گردشگری دنیا شناخته شد. کشور ترینیداد و توباگو یا  Trinidad and Tobago واقع در اقیانوس شمالی و در شمال قاره آمریکای جنوبی می­باشد. این کشور از دو جزیره بزرگتر ترینیداد و توباگو و چند جزیره کوچکتر تشکیل شده که در دریای کارائیب قرار دارند. ونزوئلا در جنوب غربی و گرنادا در شمال این جزایر قرار دارند.
در اطلاعات تاریخی سفر به ترینیداد و توباگو می­خوانید که پایه گذاری ترینیداد با مهاجرت ساکنان اصلی بومی آن شروع شد که از هزاران سال پیش از سرزمین اصلی آمریکای جنوبی آمده اند. این کشور همچنین دارای سابقه طولانی در زمینه مهاجرت­های متنوع است. از قرن پانزدهم تا بیستم، مهاجرت­ها شامل ورود استعمارگران اروپایی، سکونت بردگان آفریقایی، سرخپوستان، چینی ها و پرتغالی ها و مهاجرانی از خاورمیانه، آفریقا، آمریکا و ونزوئلا بوده است.
در حال حاضر، اقلیت­های این کشور از اقوام هندی، آفریقایی، دوگلا، اروپایی، پرتغالی، چینی، سرخ‌پوست و عرب هستند. جمعیت این جزایر حدود یک میلیون نفر می­باشد. دلیل رونق اقتصادی این کشور آن است که معادن نفت و گاز آن بسیار زیاد است و از فروش گاز طبیعی درآمد زیاد نصیب این کشور شده است.
در سفر به ترینیداد و توباگو به پایتخت کشور، یعنی شهر پرت آو اسپاین Port of Spain وارد می­شوید که معنی آن بندرِ اسپانیا می­باشد و سومین شهر بزرگ این جزایر است. جمعیت این شهرطبق آمار سال 2011 حدود 40 هزار نفر است.
اکثریت مردم پیروان ادیان مسیحیت، هندو و اسلام می­باشند. در سفر به ترینیداد و توباگو با مردم می­توانید به راحتی با زبان انگلیسی صحبت کنید، زیرا زبان رسمی مردم این جزایر است. پول رسمی کشور دلار ترینیداد و توباگو می­باشد.

مشاوره سفر به ترینیداد و توباگو
فهرست

جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف ترینیداد و توباگو

جاذبه‌ های گردشگری و اماکن معروف ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جاهای دیدنی پرت آو اسپاین،
در سفر به ترینیداد و توباگو از  دیدنی های پرت آو اسپاین که به عنوان Port of Spain گفته شده و در اسپانیایی با عنوان "Puerto España" شناخته می­شود، بازدید نمایید. این شهر پس از چاگوآناس Chaguanas و سن فرناندو San Fernando ، سومین شهر بزرگ این کشور و پایتخت جمهوری ترینیداد و توباگو است. این شهر طبق سرشماری سال 2011 دارای جمعیت 37074 نفر بوده است.
در سفر به ترینیداد و توباگو از شهر پرت آو اسپاین می­توانید به قسمت جنوبی ترینیداد رفته و در این جزیره کاوش کنید. با راهنمایی افراد محلی و یا تور لیدر می­توانید از، از دریاچه Brea's Pitch ، یکی از بزرگترین نوع خود در جهان است، بازدید کنید و در حمام های گوگردی موجود در آن غوطه ور شوید. پس از آن ناهار را در محوطه حمام­ها صرف کنید.
در ادامه به مرکز ترینیداد رفته و از نکات برجسته ترینیداد مرکزی از جمله معبد هندویی Sadhu یا معبد در دریا، و یک فروشگاه صنایع دستی سفال محلی بازدید نمایید.
در سفر به ترینیداد و توباگو دو گزینه با کشتی و از طریق هوا، برای سفر بین این دو جزیره، وجود دارد. مسافرت با هواپیما 34 دلار آمریکا یا 227 دلار  TT یک طرفه و 66 دلار آمریکا برای رفت و برگشت، برای هر شخص هزینه خواهد داشت. روزانه دوازده پرواز انجام می شود. هر زمان پرواز، تقریبا 25 دقیقه است.

توریسم سلامت در ترینیداد و توباگو

توریسم سلامت در ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مراقبت­های بهداشتی عمومی در ترینیداد و توباگو، به صورت منطقه ای اداره می­شود. همچنین ترکیبی از بیمارستان­ها و کلینیک­های مراقبت های بهداشتی خصوصی در این کشور وجود دارد. در سفر به ترینیداد و توباگو می­بینید که در بعضی از مناطق امکانات پزشکی بسیار محدود است. خدمات بهداشتی ملی (NHS) یک برنامه مراقبت های بهداشتی است که بسته ای اساسی از خدمات پزشکی، بهداشتی و درمانی را به کلیه افراد واجد شرایط در هر بیمارستان معتبر دولتی و یا کلینیک های خصوصی ارائه می­دهد. براساس اعلام وزارت بهداشت، ترینیداد و توباگو در سه بخش اصلی از قابلیت و رکورد بسیار خوبی در حد بالاتر از میانگین، برای گردشگری پزشکی برخوردار هستند که شامل عمل تعویض مفصل، جراحی قلب و دندانپزشکی می­باشد.
شناخت مشتریان و عملکرد بازاریابی در موفقیت هر تجارت مهم است. اما در بخش گردشگری پزشکی، این کار آسانی نیست و این کشور لازم است برای جذب بیشتر توریست­های سلامت جهت سفر به ترینیداد و توباگو، فعالیت­های بیشتری انجام دهد.
در حال حاضر استفاده از حمام­های گوگرد دریاچه پیچ و استخر­های نمک جزیره گاسپار از مراقبت­های درمانی طبیعی است که گردشگران در سفر به ترینیداد و توباگو از آنها استفاده می­نمایند.

توریسم مذهبی در ترینیداد و توباگو

توریسم مذهبی در ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جزایر کارائیب به عنوان یک مقصد توریستی به طور معمول با گردشگری مذهبی همراه نبوده است، اما در سالهای اخیر توریسم مذهبی در جزیره ترینیداد و توباگو آغاز شده و سفر به ترینیداد و توباگو در حال افزایش است.
معبد در دریا،
این معبد هندویی با پشتکار و قدرت ساخته شده است. معبد Sadhu یا واترلو، که به عنوان معبد در دریا شناخته می­شود، ساختاری رنگی به شکل هشت ضلعی دارد. در ورودی معبد، مجسمه طراح آن Seedas Sadhu ایستاده است. پرچم ها و مجسمه های اطراف معبد، محوطه را تزئین می­کنند. در سفر به ترینیداد و توباگو قبل از ورود به این معبد، باید کفشهای خود را دربیاورید زیرا در داخل زمین مقدس هستید. زیبایی معبد در تزئینات خوش ساخت و پرنور خدایان هندو هانومن، گانش، شیوا و مادر دورگا و گلهایی که در اطراف آنها آراسته شده، منعکس شده است.
خانه آرچ­بیشاپ،
خانه Archbishop یکی از هفت ساختمان باشکوهی است که در سفر به ترینیداد و توباگو بازدید خواهید کرد. این سازه در سال 1903 توسط پنجمین اسقف اعظم پرت آو اسپاین، ساخته شد. همچنین به عنوان اقامتگاه رسمی اسقف اعظم کاتولیک رومی این شهر شناخته می­شود. نقشه های این سازه توسط یک معمار ایرلندی ترسیم شده، البته بدیهی است که به طراحی هندی تکیه دارد.

جاذبه های طبیعی در ترینیداد و توباگو

جاذبه های طبیعی در ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جزیره توباگو کوچک،
این جزیره از روستای اسپای ساید قابل مشاهده است. این ناحیه یک پناهگاه دریایی و زمینی بسیار مهم در کارائیب برای بازدید دوستداران پرندگان است. توباگو کوچک، یک بهشت مراقب پرندگان است، مناظر این جزیره کوچک اما دلچسب، واقعاً تماشایی است. در سفر به ترینیداد و توباگو یک قایق با کف شیشه ای حمل و نقل به توباگو کوچک را انجام خواهد داد. در طول راه طوطی ماهی و ماهی های فرشتگان ملکه را مشاهده می­کنید. توباگو کوچک پناهگاهی است برای پرندگان نادر از جمله مرغان دریایی نوک قرمز، پرندگان شکاری با شکوه، غازهای پا قرمز دریای شمالی و مرغان دریایی شرواتر که در سطح آب پرواز می­کنند. از جزیره مرجانی بز شکل Goat دیدن کنید که دارای بهترین صخره­ها در توباگو و خانه بزرگترین مرجان ها شناخته شده است.
غارهای گاسپار،
در سفر به ترینیداد و توباگو با یک قایق تفریحی زیبا از سفر به جزیره گاسپار لذت ببرید. در تفرجگاه ساحلی سوار تاکسی آبی می­شوید تا به جزیره Gaspar Grande بروید. در این قایق سواری کوتاه، حتما به دنبال دلفین هایی باشید که دوست دارند در کنار قایق شنا کنند.
اگر هوا روشن باشد می­توانید ونزوئلا را در فاصله­ای نزدیک از قایق تماشا کنید. با ورود به جزیره گاسپار، یک پیاده روی آسان و آرامش بخش را شروع می کنید که حدود 25 دقیقه طول خواهد کشید. در طول راه در این مسیر نسبتاً شیب دار قدم بزنید. در طول مسیر از تاریخ انسانی و طبیعی این جزیره مطلع خواهید شد. در این پیاده روی از یک قبضه توپ جنگی قدیمی آمریکایی در بالای تپه عبور خواهید کرد.
پیاده روی در طبیعت را به سمت غارها ادامه دهید. به درون غارها فرود بیایید و سازه های صخرهای طبیعی و استخر آب نمکی درخشان را مشاهده کنید. برای کشف این غارهای فوق العاده پر از استالاکتیت ها و استالاگمیت ها و یک استخر آب نمک کریستالی در پایین پای خود که مانند شیشه می­لرزد، به یک ماجراجویی فراساحلی بپردازید و 30 متر در زیر زمین فرود بیایید.
آبشار ریو سکو،
 آبشار Rio Seco  از جمله آبشارهای خیره کننده ترینیداد است. در حالی که، بلندترین آبشار نیست، ولی این مکان بیشتر به دلیل حوضه عمیق گسترده خود که پر از آب سبز زمردی است، در بین توریست ها در سفر به ترینیداد و توباگو معروف می­باشد. این آبشار به سمت عقب شیب دارد و صعود به بالای آن را آسان می­کند. استخر عمیق آن بازدید کنندگان را به پرش و غواصی تشویق می کند. یکی دیگر از جنبه های جذاب آن پیاده روی نسبتاً آسان در مسیر آبشار است که فقط 1 ساعت طول می­کشد. همه اینها آبشار را برای بازدید کنندگان و تفریح خانوادگی مطلوب می­سازد.

مکان های تاریخی در ترینیداد و توباگو

مکان های تاریخی در ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هر دو جزیره ترینیداد و توباگو دارای یک تاریخچه جداگانه اما غنی هستند که ساختمان ها و مکان های تاریخی متنوعی را در هر جزیره شکل داده اند که در سفر به ترینیداد و توباگو از آنها بازدید خواهید نمود.
قلعه کینگ جورج،
این مقصد تاریخی که مشرف به اسکاربرو است، بهترین نمونه از قلعه­های استعماری در توباگو می­باشد که در سفر به ترینیداد و توباگو بازدید خواهید کرد. قلعه کینگ جورج به تازگی مرمت شده و آن را به قدمت استعماری کهنه خود بازگردانده اند. این قلعه به عنوان یک اثر تاریخی حاکی از گذشته آشفته نظامی توباگو می­باشد. توپ­هایی که مشرف به ساحل هستند، گواهی بر دوره ای است که نبردهای زیادی بر سر توباگو انجام شده است.
قلعه استولمیر،
قلعه Stollmeyer به سبک اسکاتلندی توسط چارلز فوریه استولمیر در سال 1904 ساخته شده است. در مارس 1971، این قلعه برای اولین بار برای عموم افتتاح شد و اکنون در هر تور پرت آو اسپاین یک مقصد اصلی برای بازدیدکنندگان در سفر به ترینیداد و توباگو است.
ساختمان ناوسلی،
ساختمان پر زرق و برق Knowsley متعلق به مجموعه ساختمان­های استعماری منحصر به فرد این کشور است که دارای معماری با کیفیتی بوده و در ضلع غربی پارک کوئین ساوانا قرار دارد. در واقع باید از این ساختمان به عنوان یکی از هفت ساختمان باشکوه باید یاد کرد که در سفر به ترینیداد و توباگو خواهید دید. این ساختمان در ابتدا در سال 1904 به عنوان اقامتگاه یکی از تاجران برجسته شهر ساخته شد. بنای آن با آجرهای زرد رنگ و سنگ آهک محلی و با دست ساخته شده است و دارای بیشترین ساختار تزئینات استعماری می­باشد. ایوان اصلی از سنگ مرمر وارداتی از ایتالیا و راه پله اصلی داخلی، از چوب وارداتی از گویان ساخته شده است.

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در ترینیداد و توباگو

فستیوال ها و رویدادها و جشن ها در ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تعطیلات رسمی مذهبی در ترینیداد و توباگو بسیار متنوع است و شامل جشن هندوها از جمله فاگوا و دیوالی یا همان هولی در هند، اعیاد مسلمانان و فستیوال حسین، جشنهای مسیحی شامل 30 مارس روز آزادی باپتیست روحانی، جمعه خوب و روز کریسمس، و جشن چینی فانوس می­باشد که در سفر به ترینیداد و توباگو در برخی از آنها شرکت خواهید کرد.
دو روز قبل از چهارشنبه خاکستری، کارناوال برگزار می­گردد. کارناوال ترینیداد و توباگو به عنوان بزرگترین مهمانی خیابانی در کره زمین مشهور است که مردم این کشور، روز دوشنبه و سه شنبه قبل از چهارشنبه خاکستری هر سال به طور رسمی آن را جشن می­گیرند. در سفر به ترینیداد و توباگو خواهید دید که کارناوال از ساعت 4 صبح دوشنبه افتتاح می­شود و تا طلوع آفتاب، مأمورین دولتی و مردم در خیابان های غوطه ور در رنگ، رژه می­روند.
در سال 1917 جامعه باپتیست روحانی، جامعه شوتر را از اجرای آیین خود منع کرد. این آیین که بر اساس مسیحیت با آمیزه ای از فرهنگ آفریقایی بنا شده است به دلیل زنگ زدن و آواز شاد که همراه با عبادت اجرا می­شد، ممنوع گردید. دستور ممنوعیت برگزاری این تعطیلات در تاریخ 30 مارس 1951 لغو گردید. از آن تاریخ، معتقدین، در این روز در مراسم شرکت می­کنند و آئین خود را به جا می­آورند. گردشگران در سفر به ترینیداد و توباگو از آنها بازدید می­نمایند.

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در ترینیداد و توباگو

نمایشگاه ها و کنفرانس ها در ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آرشیو ملی کشور با استفاده از مجموعه های متنوع، نمایشگاه های دائمی برپا کرده است که جنبه های مختلف تاریخ ترینیداد و توباگو را زنده می­کند. در سفر به ترینیداد و توباگو از چند نمایشگاه آن از جمله موارد زیر، دیدن نمایید.
نمایشگاه جنگ های جهانی،
این نمایشگاه با برجسته کردن دلایل شروع و پیامدهای جنگ های جهانی و تأثیر و میراث آن در کارائیب، به ویژه با اشاره به ترینیداد و توباگو، از نمایش گذشته تاریخی کارائیب (CAPE) به صورت کارشناسی پشتیبانی می­کند. در سفر به ترینیداد و توباگو از این نمایشگاه دیدن نمایید.
نمایشگاه راه ملیت،
این نمایشگاه روند حرکت از دولت استعماری تاج و تخت را به جمهوری خواهی نشان می­دهد. ترینیداد و توباگو در سال 1962 جمهوری و در سال 1976 به یک کشور مستقل تبدیل شدند. این راهی بود که در سال 1898 آغاز شده بود، وقتی که توباگو به عنوان یک مستعمره پادشاهی بریتانیا با ترینیداد متحد گردید. بازدیدکنندگان در سفر به ترینیداد و توباگو از طریق اسناد و عکس های مجموعه دعوت می­شوند تا در سفری که به نقاط عطف راه ملیت می­پردازد، از فراز و نشیب­های تاریخ این کشور مطلع شوند.
نمایشگاه ظهور و سقوط شاه شکر،
این نمایشگاه یک نمایشگاه دائمی در مرکز ملی بایگانی شکر است که در سال 2015 در قلعه Brechin ، راه اندازی شد. این نمایشگاه روند صنعت قند در سال 1975 در هر دو جزیره ترینیداد و توباگو را که مدیریت آن توسط دولت این کشور از انگلیس تحت نام شرکت کارونی با مسئولیت محدود گرفته شد، ردیابی می­کند. در سال 2003، کارونی تعطیل شد. در سفر به ترینیداد و توباگو در این نمایشگاه گذشته­ی "تلخ و شیرین" این صنعت را می­بینید که عامل اصلی توسعه اقتصادی این جزیره و تنوع قومی و فرهنگی غنی آن شده بود.

تورهای تفریحی یک روزه ترینیداد و توباگو

تورهای تفریحی یک روزه ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تور کامل جزیره،
تور Full Island محبوب­ترین تور بین بازدید کنندگان جزیره در سفر به ترینیداد و توباگو است. در حالی که تورهای جزیره ای کوتاه تری مثل تور نیمه روزه توباگو برای بازدید نکات برجسته نیز ارائه می­شود، اما این تور تمام روزه، بهترین راه برای استفاده بیشتر از سفر شماست. زیرا تمام دانستنی­های لازم در مورد توباگو از جمله اطلاعات تاریخی کافی، و بازدید از مناظر دریا و ساحل را خواهید داشت. حتما پماد ضد آفتاب، عینک آفتابی و لباس شنا همراه ببرید. با استفاده از وسایل اسنورکلینگ تور می­توانید در برخی از خلیج های پنهان نفس گیر جزیره مثل خلیج دزدان دریایی به راحتی غوطه ور شوید. تجربه دیگر صرف یک ناهار معتبر کارائیبی است که از امکانات تور می­باشد.
پیاده روی جنگل ترینیداد تا آبشار،
ترینیداد برخی از زیباترین مناطق جنگل­های بارانی جهان را دارد، اما رسیدن به این مناطق خلوت و دورافتاده در سفر به ترینیداد و توباگو به تنهایی کار آسانی نیست. در طول پیاده روی جنگل بارانی ترینیداد به سمت آبشار، از دستورات ایمنی راهنما پیروی کنید. در وقت آزاد از شیرجه و شنا، و بازدید از ساحل ماراکاس نیز لذت ببرید. طی این پیاده روی در میان آبشار بارانی ترینیداد قدم بزنید، راهنما راه را به سمت آبشار 20 متری نشان می­دهد، جایی که می توانید با راحتی کامل شنا کنید.

سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به ترینیداد و توباگو

سفر زمینی، هوایی، دریایی و سفر با قطار و بک پک به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر سفر به ترینیداد و توباگو از ایران و از طریق هوایی با پرواز مستقیم انجام گیرد، این سفر یک روز تمام به طول خواهد انجامید. سفر زمینی به ترینیداد و توباگو، از ایران امکان پذیر نیست ولی مسافران علاقمند به سفرهای هیجانی می­توانند سفر دریایی به ترینیداد و توباگو را انتخاب نمایند.
برای سفر به ترینیداد و توباگو از طریق دریایی، لازم است مسافران ایرانی ابتدا از تهران به استانبول رفته و از آنجا سفر دریایی خود را آغاز نمایند. فاصله بین استانبول و پرت آو اسپاین 9271 کیلومتر است. در استانبول با سوار شدن به کشتی، آبهای دریای مدیترانه را پشت سر گذاشته و در جهت غرب به سوی کانال جبل طارق رفته و تنگنای قاره آفریقا و اروپا را پشت سر می­گذارید. پس از آن وارد آبهای اقیانوس اطلس شمالی شده و در جهت جنوب غربی به سمت شمال قاره آمریکای جنوبی سفر می­کنید. جهت سفر به ترینیداد و توباگو به سمت شمال ونزوئلا رفته و در آبهای دریای کارائیب خود را به پرت آو اسپاین پایتخت کشور ترینیداد و توباگو خواهید رسانید.

فصول مناسب سفر به ترینیداد و توباگو

فصول مناسب سفر به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بهترین زمان برای بازدید از ترینیداد و توباگو از ژانویه تا ماه مه می­باشد، زمانی که آسمان آفتابی می­ماند. اگرچه جزایر در کمربند طوفانی قرار ندارند، اما بارش باران روزانه، از ژوئن تا دسامبر در بعد از ظهرها رخ می­دهد. هتل ها برای جلب نظر گردشگران در هوای بارانی، در این فصل مرطوب نرخ های خود را پایین می آورند.
فصل بارانی از ژوئن تا نوامبر بوده و فصل خشک از دسامبر تا ماه می است که مهمترین تغییرات هوا را دارد. متوسط رطوبت در حدود 75٪ شناور است. در فصل شلوغ بیشترین تعداد مسافران در تور پرت آو اسپین شرکت می­کنند. این فصل تقریباً از فوریه تا مارس طول می­کشد، در این ماه ها تعداد زیادی بازدید کننده برای شرکت در کارناوال برای سفر به ترینیداد و توباگو می­آیند، در حالی که تابستان­ها در دو ماه جولای و آگوست، که زمان برگزاری عید پاک و کریسمس نیز هست، جزایر شلوغ هستند.

هتل های ترینیداد و توباگو

هتل های ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از مهمترین مواردی که هنگام سفر به ترینیداد و توباگو می­توانید انتخاب کنید اقامت در هتل­های مختلف و اجاره خانه در پرت آو اسپاین با قیمت مناسب می­باشد.
هتل ایرپرت سوئیت،
هتل دو ستاره AirportSuites در نزدیکی فرودگاه پیارکو واقع شده است. هتل دارای وایفای رایگان، استخر و تهویه مطبوع می­باشد. اقامت یک شب در این هتل برابر با حدود 79 دلار آمریکا می­باشد.
هتل ماریوت،
هتل سه ستاره Marriott در نزدیکی بزرگراه جفرز در پرت آو اسپین واقع شده است. هتل دارای وایفای رایگان، استخر، سالن ورزشی، صبحانه مفصل و تهویه مطبوع می­باشد. اقامت یک شب در این هتل در سفر به ترینیداد و توباگو برابر با حدود 192 دلار آمریکا به بالا می­باشد.
برای رزرو اقامتگاه لوکس در ترینیداد و توباگو با تخفیف بسیار زیاد، یا اجاره آپارتمان در پرت آو اسپاین جهت اسکان خانوادگی در ترینیداد و توباگو با ارزان­ترین قیمت، از امکانات نقشه برداری و جستجو در وبسایت hotels.com استفاده کنید.
به جای اجاره آپارتمان ارزان در پرت آو اسپاین می­توانید در هتل ها و استراحتگاه های در نزدیکی سواحل و نقاط دیدنی معروف اقامت کرده و در هزینه سفر به ترینیداد و توباگو صرفه جویی کنید.

ویزای توریستی ترینیداد و توباگو
مسافران ایرانی قبل از اقدام به سفر به پرت آو اسپاین جهت ورود به کشور ترینیداد و توباگو، به ویزا نیاز دارند. مدارک لازم جهت دریافت ویزای سفر به ترینیداد و توباگو عبارتند از:
- اصل گذرنامه دارای حداقل 6 ماه اعتبار.
- اصل گذرنامه های قبلی.
- تکمیل فرم مشخصات فردي و درخواست ويزای سفر به ترینیداد و توباگو.
- فتوكپي گذرنامه و ويزاهاي قبلي.
- عكس رنگي با زمينه سفيد.
- ترجمه شناسنامه.
- ترجمه گواهي اشتغال به كار، گواهی ثبت شرکت، پروانه كسب از اتحاديه صنفی.
- گواهی اشتغال به تحصيل برای دانشجویان.
- حكم بازنشستگي و آخرين فيش حقوقي جهت بازنشستگان.
- پرينت حساب جاري 6 ماه گذشته متقاضی سفر به ترینیداد و توباگو به زبان انگليسي با مهر و امضاء  بانك.
- ارائه فتوكپي كارت اعتباري در صورت داشتن آن.
- اسناد ملكي به نام مسافر با تائيد مهر شده وزارت امور خارجه.
لازم است همه اسناد و گواهی های مورد نیاز جهت اخذ ويزای سفر به ترینیداد و توباگو، توسط دارالترجمه رسمي به زبان انگليسي ترجمه شده باشد.
- سفارتخانه اين حق را دارد كه از متقاضی سفر به ترینیداد و توباگو، مدارك ديگري را نيز درخواست نمايد.
- ارائه ضمانت بازگشت مثل ارائه بلیط برگشت الزامي است.

ویزای توریستی ترینیداد و توباگو

ویزای توریستی ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مسافران ایرانی قبل از اقدام به سفر به پرت آو اسپاین جهت ورود به کشور ترینیداد و توباگو، به ویزا نیاز دارند. مدارک لازم جهت دریافت ویزای سفر به ترینیداد و توباگو عبارتند از:
- اصل گذرنامه دارای حداقل 6 ماه اعتبار.
- اصل گذرنامه های قبلی.
- تکمیل فرم مشخصات فردي و درخواست ويزای سفر به ترینیداد و توباگو.
- فتوكپي گذرنامه و ويزاهاي قبلي.
- عكس رنگي با زمينه سفيد.
- ترجمه شناسنامه.
- ترجمه گواهي اشتغال به كار، گواهی ثبت شرکت، پروانه كسب از اتحاديه صنفی.
- گواهی اشتغال به تحصيل برای دانشجویان.
- حكم بازنشستگي و آخرين فيش حقوقي جهت بازنشستگان.
- پرينت حساب جاري 6 ماه گذشته متقاضی سفر به ترینیداد و توباگو به زبان انگليسي با مهر و امضاء  بانك.
- ارائه فتوكپي كارت اعتباري در صورت داشتن آن.
- اسناد ملكي به نام مسافر با تائيد مهر شده وزارت امور خارجه.
لازم است همه اسناد و گواهی های مورد نیاز جهت اخذ ويزای سفر به ترینیداد و توباگو، توسط دارالترجمه رسمي به زبان انگليسي ترجمه شده باشد.
- سفارتخانه اين حق را دارد كه از متقاضی سفر به ترینیداد و توباگو، مدارك ديگري را نيز درخواست نمايد.
- ارائه ضمانت بازگشت مثل ارائه بلیط برگشت الزامي است.

پروازها از ایران به ترینیداد و توباگو

پروازها از ایران به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سفر به ترینیداد و توباگو از ایران با دو توقف انجام پذیر است که اکثر پروازهای دوم با بریتیش ایرلاین انجام می­گیرد.
جهت تهیه بلیط پرت آو اسپاین از پروازهای ایرلاین آذربایجان و ایرلاین بریتیش ایرویز می­توانید استفاده نمایید که با دو توقف در فرودگاه حیدر علی اف و فرودگاه هیترو لندن به سمت پرت آو اسپین حرکت خواهید نمود.
با تهیه بلیط ترینیداد و توباگو می­توانید از طریق دو شرکت گلف ایر بحرین و ایرلاین بریتیش ایرویز انگلستان با دو توقف در فرودگاه بحرین و فرودگاه هیترو لندن به کشور ترینیداد و توباگو پرواز نمایید.
اگر بلیت ترینیداد و توباگو را از شرکت­های هوایی آذربایجان ایرلاین، و خط هوایی لوفتهانزا آلمان خرید کنید، با دو توقف در فرودگاه حیدر علی اف باکو و فرودگاه فرانکفورت آلمان، می­توانید سفر به ترینیداد و توباگو را به انجام برسانید.
برای خرید بلیط ارزان پرت آو اسپاین با شرکت های برگزارکننده تور ترینیداد و توباگو مشورت نمایید.

آب و هوای ترینیداد و توباگو

آب و هوای ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جزایر ترینیداد و توباگو دارای دو فصل اصلی است. فصل خشک که از ماه ژانویه تا می است و فصل مرطوب یا بارانی که از ژوئن تا دسامبر ادامه دارد. در سفر به ترینیداد و توباگو خواهید دید که در فصل بارانی، صبح ها معمولاً آفتابی است، بعد از ظهرها بارانی و شب ها با دمای متعادل سپری می­شود.
فصل مرطوب زمانی است که کیفیت هوا بهبود می­یابد، کیفیت آب آشامیدنی بهبود پیدا می­کند، و پوشش گیاهی قابل ملاحظه ای رشد می­کند و منجر به تولید محصول در اواخر فصل می­گردد.
گرم ترین ماه سال، ماه می با 31 درجه سانتی گراد است. ماه هایی که کمترین میانگین دما با 29 درجه سانتی گراد را دارند، ماه های ژانویه، فوریه و دسامبر است. در سفر به ترینیداد و توباگو می­بینید که اصولا در این جزایر زمستان وجود ندارد. متوسط دما در این جزایر 27 درجه سانتی گراد است. دما می­تواند در شب تا 24 درجه سانتی گراد کاهش یابد. آب در ساحل تا 28 درجه سانتیگراد گرم می­شود و افراد محلی آن را سرد می­دانند.

وسایل ضروری برای سفر به ترینیداد و توباگو

وسایل ضروری برای سفر به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر قصد دارید کمتر از سه ماه در ترینیداد و توباگو بمانید، ورود به این کشور در سفر به ترینیداد و توباگو بسیار ساده است. تنها آنچه برای شما لازم است یک گذرنامه و بلیط برگشتی یا رزرو آن است تا به مقامات گمرکی نشان دهید که قصد دارید تا در یک تاریخ مشخص از جزایر خارج شوید.
آنچه برای سفر به ترینیداد و توباگو لازم است بسته بندی شود، عبارتست از:
- شلوار اسپورت، لباس مجلسی ، تاپ نخی، شلوارک، دامن.
- کفش ورزشی، چکمه های پیاده روی، صندل ساحلی و استخر.
- لباس شنا.
- ژاکت بارانی، پانچو، چتر.
- کرم و عینک برای محافظت از آفتاب.
- کرم های دفع کننده نیش پشه.
- دوربین، تلفن همراه و لوازم جانبی.
- دلار ترینیداد و توباگو و کارتهای اعتباری.
در سفر به ترینیداد و توباگو می­توان به راحتی آب نوشید، اما بلافاصله پس از طوفان ممکن است آب آلوده شود و بنابراین توصیه می­شود که فقط آب بطری بنوشید و همیشه بطری آب با خود داشته باشید.

خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در ترینیداد و توباگو

خدمات بانکی و مالی برای گردشگران در ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

واحد پول رسمی ترینیداد و توباگو دلار ترینیداد و توباگو می­باشد که با کد TTD و نماد $TT نمایش می­شود. یک دلار آمریکا برابر با 6.76 TTD  می­باشد. دلارهای آمریکا بطور گسترده در سراسر کشور پذیرفته می شوند و یورو و پوند استرلینگ (GBP) به اندازه دلارهای آمریکا قابل قبول نیستند. اما در سفر به ترینیداد و توباگو، چک های مسافرتی و کارت های اعتباری بین المللی در اکثر هتل ها، رستوران ها و مراکز تجاری پذیرفته می­شوند.
اگرچه هیچ ناحیه جزیره کارائیب را نمی­توان یک مکان باصرفه برای بازدید در نظر گرفت، اما بدون شک سفر به ترینیداد و توباگو به دلیل اقتصاد قوی نفت و تولید مبتنی بر آن، یکی از ارزانترین مقاصد کارائیب است.
 گردشگران در سفر به ترینیداد و توباگو ارزهای خارجی حداکثر معادل 2500 TTD  را یک بار در یک سال مجاز هستند که به این کشور وارد کنند. کلیه مبالغ دیگر باید توسط صرافی­های مجاز کنترل شوند. خروج پول محلی توسط افراد غیر مقیم تا 200TTD  مجاز است. بازگرداندن سرمایه به داخل کشور، و هرگونه سود سهام و سودهای حاصل از سرمایه گذاری برای افراد مقیم آزاد است و ممکن است آزادانه و بدون محدودیت معامله شود. اما هرکسی که معادل 5000 دلار یا بیشتر پول نقد با خود همراه داشته باشد هنگام سفر به ترینیداد و توباگو و ورود به کشور باید آن را اعلام کند.

بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در ترینیداد و توباگو

بیمه و تسهیلات درمانی برای گردشگران در ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بیمه سفر به ترینیداد و توباگو در طول سفر پوشش حمایتی برای موارد زیر را برای مسافران، فراهم می­نماید:
- خسارت سرقت یا گم شدن چمدان و یا لوازم شخصی
- هزینه های پزشکی و سایر موارد (با محدودیت سنی 75 سال) از جمله هزینه های بیمارستان، اسکان اضافی برای شخص دیگری که برای ماندن در کنار شما لازم است، و پرداختن هزینه های انتقال متوفی.
- جبران هزینه ها برای اسکان غیرقابل استفاده.
- خسارت سوانح شخصی در اثر صدمات جسمی ناشی از ناتوانی بدن (از 5 تا 75 سال).
- خسارت گم شدن بلیط و پول مسافران در سفر به ترینیداد و توباگو.
- جبران خسارت ناشی از کنسل شدن محل اقامت.
- جبران خسارت هنگامی که در سفر به ترینیداد و توباگو قادر به رسیدن به مقصد خود نباشید.
قبل از سفر لازم است از طریق شرکت­های بیمه مسافرتی معتبر، برای خرید بیمه مسافرتی برای خود و همراهان در سفر اقدام نمایید.

اجاره اتومبیل در ترینیداد و توباگو

اجاره اتومبیل در ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به طور متوسط یک اتومبیل اجاره ای در ترینیداد و توباگو روزانه 66 دلار قیمت دارد. اتومبیل های اجاره ای را در وبسایت­های اجاره خودرو از جمله Kayak و Expedia جستجو کنید. بیشترین نوع کرایه اتومبیل در سفر به ترینیداد و توباگو با بودجه اقتصادی هیوندای اکسنت یا مشابه آن است. ارزانترین خودروهای کرایه ای را می­توانید در وبسایت هرتس از 39 تا 53 دلار در روز پیدا کنید. این وبسایت­ها طیف گسترده ای از اتومبیل های اجاره ای را در ترینیداد و توباگو ارائه می­دهند تا تقریباً به هر نیاز مسافران پاسخ دهند. متقاضیان انتخاب گسترده ای از اتومبیل با کیفیت بالا و قیمت رقابتی خواهند داشت.
در هنگام اجاره اتومبیل در سفر به ترینیداد و توباگو ، از اینکه خودروی اجاره ای شما از بیمه شخص ثالث برخوردار است، مطمئن باشید. این بیمه مسئولیت شما در مورد صدمات جسمی به اشخاص ثالث و خسارت به دارایی شخص ثالث را پوشش می­دهد. این بیمه همچنین شامل جبران خسارت سرقت و یا خسارت تصادف با شخص ثالث را نیز پوشش می­دهد.

خطرات احتمالی برای گردشگران در ترینیداد و توباگو

خطرات احتمالی برای گردشگران در ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شکاف گسترده ای بین ثروتمندان و فقرا در ترینیداد و توباگو وجود دارد و از نظر امنیت شخصی در سفر به ترینیداد و توباگو، بهتر است بدانید سرقت در جزیره ترینیداد نسبتا زیاد است. توباگو به طور سنتی یک ناحیه توریستی است و دارای استراحتگاههای ساحلی زیادی است که عموماً بی خطر محسوب می­شوند، اما به خصوص پس از تاریکی لازم است احتیاط کنید.
 بیشتر بازدیدها از توباگو بدون دردسر است و حوادث و جرم خشونت آمیز در این جزیره نادر است. با این حال، اخیراً حوادثی در رابطه با سرقت و جرم نسبت به گردشگران در سفر به ترینیداد و توباگو، رخ داده است. وزارت امور خارجه آمریكا میزان جرم در ترینیداد و توباگو را بسیار بالا ارزیابی كرده، و مناطق خاصی از این کشور، از جمله بخش هایی از پایتخت آن، پرت آو اسپاین، را مکان های خطرناکی می­داند که به خصوص بازدید کنندگان می­توانند در معرض خطر وقوع جرم قرار گیرند.

بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به ترینیداد و توباگو

بیماری ها و واکسن های مورد نیاز قبل از سفر به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شبکه ملی سلامت و مرکز بهداشت ترینیداد و توباگو و سازمان WHO استعمال برخی از واکسن­ها را برای این کشور توصیه می­کنند یا لازم می­دانند. به روزرسانی واکسن­های دوران کودکی برای هر سفر خارجی لازم است. تزریق واکسیناسیون هایی از جمله هپاتیت A، هپاتیت B، تب زرد، هاری و کزاز را برای سفر به ترینیداد و توباگو توصیه اکید می­نمایند.
ترینیداد و توباگو سابقه انتقال قبلی ویروس Zika را دارند. در حال حاضر هیچ مدرکی مبنی بر شیوع مداوم ویروس Zika در دست نیست. از آنجا که مالاریا نوعی ویروس است، هیچ دارویی برای جلوگیری یا معالجه بیماری وجود ندارد و قرص های ضد مالاریایی مانند کلروکین تاثیر زیادی روی آن نمی­گذارد. به هرحال چون این بیماریهای ویروسی که توسط نیش پشه های آلوده منتقل می­شوند، در سفر به ترینیداد و توباگو مراقبت­هایی مانند استفاده از پماد دافع حشرات، پشه بند توری و پماد بعد از گزیدگی الزامی است.

آخرین ویرایش: 2020-04-14 17:07:18 205