x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به ترینیداد و توباگو

ترینیداد و توباگو با پشتیبانی بانک جهانی ظرفیت خود را در جذب سرمایه گذاری خارجی ارزیابی کرده و ظرفیت موسسات ترقی سرمایه گذاری (IPI) را برای اجرای یک استراتژی نوین منطقه اقتصادی ارزیابی کرده­اند. ذینفعان اصلی شامل وزرای دولت ، مدیریت ارشد آژانس­های کلیدی دولت ، و تقریباً سه ده نفر دیگر از رهبران دولت و تجارت در مؤسسات ارتقاء سرمایه گذاری کشور (IPI) بودند. رزومه­های کاری باید مختصر و نکته­ای باشند و مهارت­ها و تجربه­های خود را به طور واضح و برجسته کنید. برای افرادی که به فکر کار در آنتیگوا در زمینه­های خلاقانه یا گردشگری هستند ، ایجاد یک CV اینفوگرافیک ممکن است یک قالب رزومه کاری باشد که ارزش آن را در نظر دارد. تیم بانک برای ارزیابی ارزش­های دولت ، عملکرد و ظرفیت­های دولت با ذینفعان مشورت کرده و آموزش­های جامعی را در زمینه ارتقاء سرمایه گذاری و توسعه مناطق اقتصادی ، بهترین شیوه­ها و استراتژی­های توسعه انجام داده است. بیش از 35 نفر از کارکنان عملیاتی و مدیریتی آژانس ارتقاء سرمایه گذاری پیشرو (IPA) و آژانس­های کلیدی دولتی و خصوصی در این آموزش شرکت کردند. ارزيابي بانك زمينه­هاي مهمي را براي بهبود در چارچوب­هاي سياست گذاري ، راهبردي و نهادي مرتبط با ارتقاء سرمايه گذاري و توسعه مناطق ويژه اقتصادي مشخص كرد. براساس این ارزیابی ، دولت InvesTT را به عنوان IPA اصلی معرفی کرده و ما را به عنوان آژانس پیشرو مسئول مدیریت دارایی منصوب کرده است. پیش از این ، InvesTT یک شرکت تابعه بود. اکنون آژانس­ها بطور رسمی از هم جدا شده­اند ، هرکدام هیئت مدیره و دفاتر جداگانه­ای دارند. این امر به هر آژانس اجازه می دهد تا بر وظایف جدید خود تمرکز کند. سیستم آموزش و پرورش در ترینیداد و توباگو یکی از مهمترین اولویت­های دولت است و این کشور از این نظر اعتبار برجسته­ای دارد. از سال 2015 ، این کشور طبق آمار یونسکو میزان سواد آماری 96.9 درصد داشته و از اوایل دهه نود به طور مرتب رشد کرده است. ثبت شرکت در ترینیداد و توباگو موقعیت خوبی است.

آموزش در ترینیداد و توباگو رایگان و اجباری است اما از سن سه سالگی پیش دبستانی که غیرمجاز محسوب می شود قابل دسترسی است. پس از اتمام دوره متوسطه ، به دانشجویان این امکان داده می شود که برای دو سال دبیرستان نیز بمانند که این امر می­تواند به یک مدرک مهارت پیشرفته و ورود به یک موسسه سوم منجر شود.

مشاوره مهاجرت به ترینیداد و توباگو

مهاجرپذیری ترینیداد و توباگو

مهاجرپذیری ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ترینیداد و توباگو جمعیت 2020

1،398،492

ترینیداد و توباگو ، رسما جمهوری ترینیداد و توباگو ، کشوری دو جزیره در ساحل شترینیداد و توباگو آمریکای جنوبی و درست در سواحل شمال شرقی ونزوئلا است . این مرزهای دریایی را با باربادوس ، گرنادا ، گویان و ونزوئلا به اشتراک می گذارد . در سال 2020 ، جمعیت تخمینی ترینیداد و توباگو 1.40 میلیون نفر است که در جهان رتبه 154 را دارد. اقامت ترینیداد و توباگو برای ایرانیان نیز همراه شده است.

ترینیداد و توباگو جمعیت تخمینی 1.40 میلیون نفر را تشکیل می دهد ، که از جمعیت 2000 نفر 1.26 میلیون نفر تا حد زیادی بدون تغییر است. کشور فقط با 0.3٪ در سال در حال رشد است. 96٪ از جمعیت در ترینیداد زندگی می­کنند در حالیکه 4٪ در توباگو زندگی می­کنند.

با وجود جمعیت نسبتاً کم ، ترینیداد و توباگو با مساحت 5،131 کیلومتر مربع وسعت پر جمعیت است. در هر کیلومتر مربع 254 نفر (659 مایل مربع) وجود دارد که در جهان رتبه 48 را دارد.

 


این کشور تحت سلطه دو گروه قومی است: آفریقایی­ها و هندی­ها. آفریقایی ها اکثرا مسیحی هستند در حالی که هندی ها اکثراً هندو هستند و بین این دو گروه تنش زیادی ایجاد شده است. در حالی که این دو گروه از نظر تعداد برابر هستند ، بسیاری از آفریقایی­های این کشور احساس می­کنند هندی­ها را به دست گرفته یا آنها را کنار می گذارند.

این دو گروه قومی در این کشور از سیاهپوستان آزاد شده­ای که توسط انگلیس به بردگی گرفته شده­اند برای کار در مزارع زراعت و کارگران هندی وارداتی که پس از برده داری به منطقه آمده اند ، فرود می آیند.

آمار مهاجران به ترینیداد و توباگو

آمار مهاجران به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هر دو جزیره در ابتدا توسط Amerindians مستقر شده بودند ، و ترینیداد ابتدا در حدود 7000 سال پیش ساکن شد. هنگامی که اروپایی ها برای اولین بار با یکدیگر ارتباط برقرار کردند ، ترینیداد توسط چندین گروه آراواک زبان مانند گروه­های نپویا و سوپپویا و کارائیب زبان محاصره شد ، در حالی که جزیره توباگو توسط گالیبی و جزیره کارائب اشغال شد.


کریستوفر کلمب این جزیره را در سال 1498 یافت. بیماری­های خارجی از شهرک نشینان اروپایی باعث افزایش جمعیت بومی شد و امروزه تعداد کمی از آنها باقی مانده است. تأثیر اروپا بر این کشور بیشتر از انگلیس ، فرانسه و اسپانیا حاصل می شود که همگی در طول تاریخ استعمار این جزایر را در زمان­های مختلف ادعا می کردند.

در زمان تحت کنترل انگلیس ، بردگان از آفریقا برای کار در مزارع در جزایر حمل می­شدند . با پایان یافتن تجارت برده­های آفریقایی ، سرخپوستان شرقی به عنوان خادمان محاصره شده وارد شدند. ساکنان فعلی ترینیداد و توباگو امروز از این دو گروه تبعیت می کنند.

سال 

جمعیت

٪ نر

٪ زن

تراکم (کیلومتر مربع)

رتبه جمعیت

نرخ رشد

سال 2020

1،399،488

49.37٪

50.63٪

272.80

154

0.00٪

2025

1،412،697

49.26٪

50.74٪

275.38

155

19/0٪

2030

1،413،415

49.13٪

50.87٪

275.52

155

0.01٪

2035

1،405،889

48.99٪

51.01٪

274.05

155

-0.11٪

2040

1،391،940

48.87٪

51.13٪

271.33

156

-0.20

2045

1،371،322

48.78٪

51.22٪

267.31

156

-0.30٪

2050

1،343،789

48.72٪

51.28٪

261.95

158

-0.40٪

             

 

میزان رضایت مهاجران به ترینیداد و توباگو

میزان رضایت مهاجران به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آیا خدمات درمانی در آنتیگوا رایگان است؟

دولت آنتیگوا و باربودا از طریق برنامه مزایای پزشکی ، به بیماران مبتلا به بیماری­های غیر واگیر مزمن مانند بیماری مزمن تنفسی ، دیابت ، بیماری های قلبی و عروقی و سرطان ، رایگان و بدون هزینه­های دارویی ، خدمات پزشکی و لوازم پزشکی را ارائه می دهد 

 

آیا ترینیداد از خدمات درمانی رایگان برخوردار است؟

بهداشت و درمان در ترینیداد و توباگو. ترینیداد و توباگو تحت یک سیستم مراقبت پزشکی دو لایه فعالیت می کنند. یعنی وجود هر دو امکانات خصوصی و عمومی وجود دارد. ... شهروندان می توانند در مراکز بهداشتی درمانی عمومی که بیمه درمانی لازم نباشد ، بتوانند از خدمات درمانی رایگان برخوردار شوند .

 

چند بیمارستان در ترینیداد وجود دارد؟

مقامات بهداشت منطقه­ای

بزرگترین این جمعیت از نظر جمعیت ، شمال غربی RHA است ، که در بندر اسپانیا و مناطق اطراف آن حدود نیم میلیون نفر را خدمت می­کند و سه بیمارستان از جمله بندر اسپانیا عمومی و مراکز درمانی را در 16 مکان تحت نظارت دارد .

راحت‌ترین روش مهاجرت به ترینیداد و توباگو

راحت‌ترین روش مهاجرت به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مساعدت فنی یکی از مؤلفه­های یک پروژه خدمات مشاوره  در ترینیداد قابل بازپرداخت بزرگتر بود. بودجه این کار تقریباً 240،000 دلار آمریکا بود.

همکاران

این پروژه تلاش مشترک بانک جهانی و شرکت بین المللی امور ترینیداد و توباگو (IFC) بود. ورودی­های فنی توسط کارمندان بانک و IFC ارائه شده است. در داخل کشور پشتیبانی کارمندان IFC انجام شده است. شرکای اصلی این پروژه شامل وزارت دارایی و وزارت تجارت ، InvesTT و eTecK بودند. این شرکا ورودی و بازخورد ارائه دادند و ساختارهای نهادی خود را بر اساس توصیه­های برنامه تنظیم کردند. 

حرکت به جلو

به عنوان بخشی از این تعامل ، بانک برنامه عملیاتی را به دولت ترینیداد و توباگو در مورد فعالیت­های بیشتر برای تقویت اثربخشی ترقی سرمایه گذاری و توسعه مناطق ویژه اقتصادی تحویل داد. دولت برای حمایت از اجرای این طرح که شامل مؤلفه­های قانونی ، سیاسی ، نظارتی ، نهادی و راهبردی است ، ابراز علاقه کرده است تا از کمک های فنی بانکداری گسترده حمایت کند. جزئیات دامنه ادامه کمک­های فنی در حال نهایی شدن است.

علاوه بر این ، اخیراً ارزیابی ارزشیابی بهترین تمرین جهانی سرمایه گذاری (GIPB) برای ارزیابی جنبه­های خاص عملکرد InvesTT انجام شده است. ادامه ارزیابی­های سالانه GIPB تا سال 2015 خواسته شده است ، که مطابق با اهداف برنامه مشخص شده است ، زیرا این ارزیابی­ها با هدف بهبود اثربخشی InvesTT انجام می شود. 

ذینفعان

ذینفعان این برنامه شامل وزارت دارایی ، وزارت تجارت و سازمان­ها و InvesTT و eTecK هستند. فعالیت های ایجاد ظرفیت به طور مستقیم به نفع کارکنان این سازمان­ها بوده است. اجرای توصیه­های این گزارش احتمالاً به منافع اقتصادی گسترده­تری برای بخش خصوصی و شهروندان ترینیداد و توباگو منتهی می شود.

روش‌ های مهاجرت به ترینیداد و توباگو

روش‌ های مهاجرت به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ترینیداد و توباگو برای مسافرت­های بین المللی به شهروندان ترینیداد و توباگو صادر می شود. اجازه مسافر گذرنامه مطابق مقررات ویزای تعیین شده برای مسافرت به کشورهای خارجی. کلیه گذرنامه­های ترینیداد و توباگو از طریق وزارت امنیت ملی ، بخش مهاجرت صادر می شود و برای مدت زمان ده (10) سال برای بزرگسالان معتبر است ، و پنج (5) سال برای کودکان زیر 16 سال است. یک گذرنامه CARICOM به عنوان ترینیداد است. و توباگو عضو انجمن کارائیب است .

در سال 2007 ، گذرنامه جدید قابل خواندن با ماشین توسط دولت ترینیداد و توباگو برای جایگزینی گذرنامه موجود آغاز شد. در گذرنامه جدید ، آرم جامعه کارائیب به همراه تغییرات زیادی در تصاویر آراسته شده بر روی آن ارائه شده است.

 

براساس شاخص محدودیت ویزا در مارس 2019 ، گذرنامه ترینیداد و توباگو در آزادی 28 مسافرتی و دسترسی بدون ویزا در رتبه 28 (جهانی) قرار گرفت. گذرنامه ترینیداد و توباگو همچنین در بین دارندگان گذرنامه‌های CARICOM که از آزادی سفر و دسترسی بدون ویزا برخوردار هستند ، در رده چهارم قرار دارد 

 

اگر شهروند ترینیداد و توباگو باشید توسط یکی از این افراد می توانید تقاضای گذرنامه ترینیداد و توباگو را بدهید:

تولد ، و شما قبل از 29 ژوئیه 1988 ، تابعیت خود را رها نکردید.

ثبت نام یا طبیعی سازی (از طریق تصویب وزیر امنیت ملی.

نزول شما در خارج از ترینیداد و توباگو به دنیا آمدید ، به والدینی که در زمان تولد شهروند ترینیداد و توباگو بود با تولد.

فرزندخواندگی (شما توسط یکی از شهروندان ترینیداد و توباگو در ترینیداد و توباگو پذیرفته شده اید)

مهاجرت سرمایه گذاری به ترینیداد و توباگو

مهاجرت سرمایه گذاری به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ترینیداد و توباگو با پشتیبانی بانک جهانی ظرفیت خود را در جذب سرمایه گذاری خارجی ارزیابی کرده و ظرفیت موسسات ترقی سرمایه گذاری (IPI) را برای اجرای یک استراتژی نوین منطقه اقتصادی ارزیابی کرده اند. ذینفعان اصلی شامل وزرای دولت ، مدیریت ارشد آژانس­های کلیدی دولت ، و تقریباً سه ده نفر دیگر از رهبران دولت و تجارت در مؤسسات ارتقاء سرمایه گذاری کشور (IPI) بودند.

تیم بانک برای ارزیابی ارزش­های دولت ، عملکرد و ظرفیت­های دولت با ذینفعان مشورت کرده و آموزش­های جامعی را در زمینه ارتقاء سرمایه گذاری و توسعه مناطق اقتصادی ، بهترین شیوه­ها و استراتژی­های توسعه انجام داده است. بیش از 35 نفر از کارکنان عملیاتی و مدیریتی آژانس ارتقاء سرمایه گذاری پیشرو (IPA) و آژانس های کلیدی دولتی و خصوصی در این آموزش شرکت کردند.

با حمایت از این برنامه ، دولت چارچوب نهادی را که شامل بیش از 15 IPI است ، اصلاح کرده و یک IPA سرب را منصوب و تقویت می کند. دولت همچنین ارزیابی­های متمرکز بر تقاضای بازار و الزامات مربوط به فضای صنعتی را سفارش داد.

ده­ها سال است که دولت ترینیداد و توباگو با توجه به اعتماد کشور به بخش نفت و گاز ، متنوع سازی اقتصاد را که بسیار آسیب پذیر است ، در اولویت قرار داده اند. با این حال ، دستیابی به این تنوع گریزی مبهم بوده است. علیرغم تلاش­ها برای تقویت محیط­های توانمند برای توسعه بخش خصوصی ، سهم بخش نفت و گاز در تولید ناخالص داخلی ترینیداد و توباگو از 31.3 درصد در سال 2000 به 43.6 درصد در سال 2012 افزایش یافته است. به ویژه با جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) برای تحریک رشد و توسعه اقتصادی پایدار. رکورد این کشور در جذب ناخالص داخلی غیر نفتی ضعیف بوده و میانگین سالانه 66 میلیون دلار از سال 2001 تا 2007 بوده است.

مهاجرت از طریق ازدواج به ترینیداد و توباگو

مهاجرت از طریق ازدواج به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

گرفتن گواهی ازدواج در ترینیداد چقدر طول می کشد؟

در صورت بیوه بودن ، شناسنامه اصلی . پس از گذشت 7 روز ، برای جمع آوری مجوز ازدواج خود به اداره درآمد منطقه برگردید . با استفاده از این ، اکنون می توانید ازدواج کنید .

 

چگونه می­توانم بعد از ازدواج در ترینیداد گواهی ازدواج بگیرم؟

می توانید نسخه­ای از شناسنامه ازدواج را بصورت حضوری در دفتر ثبت نام منطقه بخواهید . اطمینان حاصل کنید که شما یک کارت شناسائی معتبر در مورد افسر رجیستری خواهد باید هویت خود را از حق را به دست آوردن گواهی . 

 

آیا می توانید بعد از ساعت 6 بعد از ظهر ازدواج کنید؟

تا همین اواخر ، ازدواج­های کلیسایی و مراسم­های مدنی در انگلستان و ولز فقط از ساعت 8 صبح تا 6 عصر در طول روز مجاز به انجام آن بودند. اکنون به لطف یک آرامش جدید در قوانین ازدواج می توانید خارج از این ساعات سنتی ازدواج کنید .

 

آیا ازدواج قبل از عروسی اشکالی ندارد؟

قبل از مراسم ازدواج

اگر می­خواهید قبل از مراسم عروسی خود برای صرفه جویی در وقت یا گرفتن اردک­های قانونی پشت سر هم ازدواج کنید ، معمولاً قبل از روز بزرگ نیاز به مجوز دوم ندارید.  شما باید به مسئول عروسی برنامه ریزی شده خود اطلاع دهید که قبلاً ازدواج کرده اید . خرید خانه در ترینیداد و توباگو و گرفتن اقامت برای کسانی که دارای موقعیت ازدواج هستند انتخاب خوبی است.

مهاجرت از طریق تولد به ترینیداد و توباگو

مهاجرت از طریق تولد به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وزیر باید فرزندی را که در خارج از ترینیداد و توباگو از شهروندان ترینیداد و توباگو متولد شده است ، به واسطه نزد خود دریافت کند تا پس از دریافت درخواست مقرر ، گواهی تابعیت ترینیداد و توباگو را دریافت کند -

(الف) توسط والدین مسئول یا سرپرست چنین كودكی قبل از آنكه كودك به سن كامل برسد ، 

(ب) توسط كودك ظرف مدت يك سال پس از كسب اکثريت خود طبق قانون کشوری که وی تبعه است یا در سن کامل او.

(2) شخصی که گواهینامه تابعیت ترینیداد و توباگو را اعطا می کند ، تبعه ترینیداد و توباگو است که به تبعیت از کلیه اهداف قانون مربوط به شهروندی تبعیت می کند ، جز این که هیچ چیز در این راستا اعمال نمی شود. به فرزند شخصی که تابعیت ترینیداد و توباگو به دلیل همین زیرمجموعه تبدیل شده است.


(1) با رعایت این بخش ، وزیر می تواند باعث شود هر فرد در سن و ظرفیتی که این بخش برای وی ثبت می کند به عنوان شهروند ترینیداد و توباگو ثبت شود در صورتی که آن شخص درخواست مقرر را برای ثبت نام به وزیر و رضایت وزیر اعلام کند. -

(الف) او از شخصیت خوبی برخوردار است.

(ب) دانش کافی در مورد زبان انگلیسی و وظایف یک شهروند ترینیداد و توباگو.

ج) اینکه وی در ترینیداد و توباگو سکونت داشته و یا در خدمت دولت بوده است ، یا در طول مدت پنج سال یا تاکنون چنین اقامتی و بخشی از این خدمات را داشته است ، یا دوره­ای کوتاه­تر از آن (کمتر از دوازده سال نباشد) ماه) همانطور که وزیر می تواند در شرایط ویژه هر مورد خاص ، بلافاصله قبل از تاریخ درخواست خود را بپذیرد. از نظر ورد مشکل دارد.

(2) شخصی که این بخش برای آن اعمال می شود ، تحت این بخش ثبت نمی شود مگر اینکه اولاً از شهروندی دیگری که ممکن است در آن منصرف شود و سوگند بیعت بگیرد.

(3) این بخش برای یک شهروند مشترک المنافع ، شهروند جمهوری ایرلند و یک شخص تحت حمایت انگلیس صدق می کند.

 

مهاجرت پناهندگی به ترینیداد و توباگو

مهاجرت پناهندگی به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

چگونه می توانم در ترینیداد و توباگو درخواست پناهندگی بدهم؟

اگر در حال حاضر در ترینیداد و توباگو هستید ، برای درخواست پناهندگی ابتدا باید خود را به LWC ، شریک اجرایی UNHCR در ترینیداد و توباگو و یا به بخش پناهندگان بخش مهاجرت ترینیداد و توباگو ارائه دهید .

 

معیارهای درخواست پناهندگی چیست؟

اول ، متقاضیان پناهندگی باید ثابت كنند كه از آزار و اذیت دولت در كشور خود می ترسند. دوم ، متقاضیان باید ثابت كنند كه به علت حداقل یكی از 5 زمینه محافظت شده: آزار و اذیت ، مذهب ، ملیت ، عقیده سیاسی یا گروه خاص اجتماعی مورد آزار و اذیت قرار می گیرند .

 

بعد از درخواست پناهندگی چه اتفاقی می افتد؟

در پایان مراحل پناهندگی ، یک افسر پناهنده یا قاضی می تواند به شما (و اعضای خانواده وابسته شما) وضعیت "asylee" اعطا کند. یک آسیایی می تواند به طور نامحدود در ایالات متحده کار و زندگی کند. ... یک سال بعد از خود را پناهندگی تصویب شده است.

 

چه کسی پناهجو است؟ از نظر ورد مشکل دارد

پناهجویان افرادی هستند که از بازگشت به کشور مبداء خود یا در بندر ورودی یا پس از ورود به ترینیداد و توباگو ابراز نگرانی کرده اند. پناهجویان باید درخواست پناهندگی را تکمیل کنند تا به طور رسمی به عنوان پناهجو در UNHCR ثبت شوند. کاریابی در ترینیداد و توباگو روش بهترین به نسبت پناهندگی است.

پس از ثبت نام به عنوان پناهجو ، روش تعیین وضعیت پناهندگی برای تعیین اینکه چه کسی پناهنده است انجام می شود. در صورت عدم وجود قانون ملی ، UNHCR براساس تعریف پناهنده در کنوانسیون سال 1951 در رابطه با وضعیت پناهندگان و وظایف خود ، چه کسی پناهنده است .

پناهجویان از زمانی که ابراز ترس از بازگشت می­کنند تا زمانی که تصمیم نهایی در مورد وضعیت پناهندگی توسط UNHCR تعیین شود ، از بازگشت اجباری به کشور مبدا خود محافظت می شوند.

 

چه کسی پناهنده است؟

پناهنده شخصی است که به دلیل آزار و اذیت ، درگیری مسلحانه یا خشونت به دلایل نژاد ، مذهب ، ملیت ، عقیده سیاسی یا عضویت در یک گروه خاص اجتماعی ، مجبور به فرار از کشور خود شده است. یک پناهنده از ترس بنیادین در مورد آزار و اذیت برخوردار است و به دلیل چنین ترس نمی تواند به خانه بازگردد یا از انجام این کار می ترسد زیرا آنها نمی­توانند در آنجا محافظت پیدا کنند.

پس از ثبت نام به عنوان پناهجو ، روش تعیین وضعیت پناهندگی برای تعیین اینکه چه کسی پناهنده است انجام می شود. در صورت عدم وجود قانون ملی ، UNHCR براساس تعریف پناهنده در کنوانسیون سال 1951 در رابطه با وضعیت پناهندگان و وظایف خود ، چه کسی پناهنده است .

پناهندگان از بازگشت اجباری به کشور مبدا خود محافظت می شوند.

 

مهاجرت تحصیلی‌ به ترینیداد و توباگو

مهاجرت تحصیلی‌ به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

چگونه می توانم به مدرسه دیگری در ترینیداد انتقال دهم؟

فرآیند انتقال چندین مرحله ساده دارد.

با مدیر مدرسه­ای که مایلید فرزندتان منتقل شود تماس بگیرید. ...

اگر مدیر مدرسه جدید قبول کند فرزند شما را قبول می کند ، مدیر یک فرم انتقال را تکمیل می کند و آن فرم را به شما می دهد.

 

چند مدرسه در ترینیداد و توباگو وجود دارد؟

141 مدرسه

بیش از 141 مدرسه در سراسر ترینیداد و توباگو وجود دارد که توسط وزارت آموزش و پرورش برای تأمین آموزش سطح متوسطه تأیید شده اند.

 


سیستم آموزش و پرورش در ترینیداد و توباگو یکی از مهمترین اولویت­های دولت است و این کشور از این نظر اعتبار برجسته­ای دارد. از سال 2015 ، این کشور طبق آمار یونسکو میزان سواد آماری 96.9 درصد داشته و از اوایل دهه نود به طور مرتب رشد کرده است.

آموزش در ترینیداد و توباگو رایگان و اجباری است اما از سن سه سالگی پیش دبستانی که غیرمجاز محسوب می شود قابل دسترسی است. پس از اتمام دوره متوسطه ، به دانشجویان این امکان داده می شود که برای دو سال دبیرستان نیز بمانند که این امر می تواند به یک مدرک مهارت پیشرفته و ورود به یک موسسه سوم منجر شود.

دانشگاه در ترینیداد و توباگو در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد است و فقط در دانشگاه غرب هند ، دانشگاه ترینیداد و توباگو و دانشگاه کارائیب جنوبی تأیید شده است. دولت ترینیداد و توباگو همچنین یارانه­هایی را برای برخی از برنامه­های کارشناسی ارشد ایجاد آموزش در ترینیداد و توباگو بهترین در کارائیب فراهم می کند.

در سال 2007 ، ترینیداد و توباگو یک مطالعه آزمایشی را با هدف تمرکز بر کودکان دارای نیازهای ویژه در خارج از مشارکت با مهدکودک­های خصوصی آغاز کردند تا چهار مدل را تهیه کنند که به آموزش کودکان بپردازند.

آموزش در ترینیداد و توباگو یکی از نقاط قوت کشور محسوب می­شود و بسیار وجهی است. بخش آموزش ترینیداد در بین بازارهای نوظهور و رتبه بندی گزارش رقابت جهانی در رتبه بندی قرار دارد. طبق نمره OECD PISA ترینیداد و توباگو ، دختران از نظر آماری عملکرد بهتری نسبت به پسران دارند. بسیاری از دانش آموزان نیز در مقایسه با سایر کشورها و اقتصادهایی که در PISA نیز شرکت می کنند ، یک نمره را تکرار کرده اند.

در حالی که آموزش و پرورش در ترینیداد و توباگو به ویژه در زمینه طراحی برنامه درسی و سیاست استراتژیک پیشرفت بسیار خوبی داشته است ، وزارت آموزش و پرورش و ذینفعان اصلی همچنان در تلاش خود برای ایجاد نیروی کار بسیار ماهر و با دانش عمل می کنند.

مهاجرت کاری ترینیداد و توباگو

مهاجرت کاری ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رزومه­ها باید مختصر و نکته­ای باشند و مهارت­ها و تجربه­های خود را به طور واضح و موجز برجسته کنید. برای افرادی که به فکر کار در آنتیگوا در زمینه­های خلاقانه یا گردشگری هستند ، ایجاد یک CV اینفوگرافیک ممکن است یک قالب رزومه کاری باشد که ارزش آن را در نظر دارد.

ایجاد CV اینفوگرافیک

خوشبختانه نیازی به فرآیند ایجاد گرافیک برای رزومه کاری شما نیست زیرا برخی سایت­ها می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. برای طراحان گرافیک یا هنرمندان یا هرکسی که به فکر کار در آنتیگوا در یک حرفه هنری باشید ، بازدید از Creattica.com می تواند به شما در نشان دادن استعداد کمک کند. همچنین با ایجاد یک رزومه سنتی و همچنین توزیع به کارفرمایان محافظه کار در این جزیره ، از جستجوی شغل خود پشتیبانی کنید.

برای برجسته کردن سطح تجربه از گرافیک استفاده کنید

با این حال ، رزومه اینفوگرافیک نباید به شیوه­ای حیرت انگیز ارائه شود. در حالی که کارآفرینان می توانند با CV اینفوگرافیک خود کمی بیاناتر باشند ، بهتر است هنگام مراجعه به کارفرمایان در آنتیگوا ، یک CV اینفوگرافیک ایجاد کنید که شغل بیشتری داشته باشد. به عنوان مثال ، شما ممکن است بخواهید گرافیکی را درج کنید که میزان تجربه­ای را که در اختیار دارید از نظر درصد برای مهارت خاص خود نشان دهید.

سایت­هایی که ارزش بازدید دارند

برنامه­ها در سایت­های دیگر نیز موجود است که می­تواند به شما کمک کند یک CV ایجاد کنید که به شما این امکان را می­دهد تا تصور قابل توجهی را برای کارفرمایان برای کار در آنتیگوا ایجاد کنید. به عنوان مثال ، سایت‌هایی مانند Visuzlize.me و Re.vu برنامه­هایی را ارائه می­دهند که کاربران می­توانند مشخصات LinkedIn خود را بگیرند و رزومه­های به یاد ماندنی را ایجاد کنند. Visualize.me به جستجوگر شغل آنتیگوا اجازه می دهد تا آموزش و تجربه خود را ویرایش کرده و از میان چندین موضوع و رنگ بندی انتخاب کند. ابزار Re.vu به سازندگان رزومه امکان می دهد پیوندهای زیستی ، رسانه­های اجتماعی و جدول زمانی خود را برای حرفه خود به نمایش بگذارند.

گرفتن لبه در بازار کار Antigua

کارفرمایان در آنتیگوا ، و همچنین سایر مناطق ، دوست دارند از سرگرمی جذابیت بصری داشته باشند و یک مرور سریع از مدارک کارجویان ارائه دهند. بنابراین ، ایجاد یک رزومه سنتی یک صفحه ای و یک CV با استفاده از قالب اینفوگرافیک می­تواند در بازار کار Antigua حاشیه­ای ایجاد کند.

مهاجرت از طریق همراه به ترینیداد و توباگو

مهاجرت از طریق همراه به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

گرفتن پاسپورت ترینیداد و توباگو چقدر طول می کشد؟

تقریباً 6 تا 12 هفته

مدت زمان انتظار 4 تا 8 هفته برای افرادی که در حال حاضر MRP دارند ، وجود دارد. برای افرادی که نمی MRP ندارد زمان پردازش تقریبا 6 -12 هفته است. در ضمن به شما اجازه داده می­شود تا گذرنامه فعلی خود را حفظ کنید ، تا زمانی که گذرنامه جدید آماده شود.

 

هزینه گذرنامه ترینیداد و توباگو چقدر است؟

هزینه گذرنامه تسریع شده 300 دلار برای هر برنامه کاربردی است.

 

چگونه می توانم در ترینیداد پاسپورت بگیرم؟

شهروندان ترینیداد و توباگو باید اعمال به بخش مهاجرت از وزارت امنیت ملی به منظور: به دست آوردن اولین بار خود را گذرنامه .
...
چگونه می­توانم درخواست کنم؟

اسم شما.

شماره شناسنامه شما به صورت هر یک: شماره شناسنامه انتخابی شما. ...

منطقه محل سکونت شما

محل گذرنامه مورد علاقه شما.

 

گذرنامه ترینیداد و توباگو چقدر قدرت دارد؟

ترینیداد و توباگو جایگاه خود را به عنوان پنجمین پاسپورت قدرتمند در منطقه حفظ کرده است. براساس شاخص گذرنامه هنلی 2019 ، این موقعیت را در 30 موقعیت خود نگه می دارد و مسافرت بدون ویزا به 148 کشور ارائه می دهد. 

مهاجرت توریستی به ترینیداد و توباگو

مهاجرت توریستی به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کدام کشورها برای ترینیداد و توباگو به ویزا نیاز دارند؟

سیاست ویزا

آلبانی (30 روز)

آنتیگوا و باربودا.

آرژانتین (90 روز)

باهاما

بنگلادش

باربادوس

بلیز

بوسنی و هرزگوین (30 روز)

 

 

آیا می توانم بدون گذرنامه به ترینیداد سفر کنم؟

برای ورود به ترینیداد و توباگو یک گذرنامه معتبر از شهروندان آمریکایی لازم است . ... شهروندان آمریکایی انجام ویزا برای گردشگری یا کسب و کار مربوط بازدیدکننده داشته است از 90 روز یا کمتر نیاز ندارد.

 

ویزای ترینیداد و توباگو چقدر است؟

گذرنامه معتبر حداقل به مدت شش ماه برای مدت اقامت در نظر گرفته شده در ترینیداد و توباگو . هزینه ویزای برگشت ناپذیر چهار هزار نیرو؛ صورت­های ترینیداد و توباگو جاری برای سه ماه گذشته قبل از تاریخ درخواست؛ پرداخت وثیقه قابل استرداد اوراق بهادار به مبلغ N560،000.00 برای هر متقاضی.

 

چه مدت می­تواند یک بازدید کننده در ترینیداد بماند؟

90 روز

ویزای لازم برای بازدید از ترینیداد و توباگو برای اقامت حداکثر 90 روز نیست. مسافر باید دارای گذرنامه­ای باشد که به مدت 6 ماه فراتر از اقامت و بلیط رفت و برگشت یا مسافرتی معتبر باشد .

 

مهاجرت شرایط خاص به ترینیداد و توباگو

مهاجرت شرایط خاص به ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ارزيابي بانك زمينه­هاي مهمي را براي بهبود در چارچوب­هاي سياست گذاري ، راهبردي و نهادي مرتبط با ارتقاء سرمايه گذاري و توسعه مناطق ويژه اقتصادي مشخص كرد. براساس این ارزیابی ، دولت InvesTT را به عنوان IPA اصلی معرفی کرده و ما را به عنوان آژانس پیشرو مسئول مدیریت دارایی منصوب کرده است. پیش از این ، InvesTT یک شرکت تابعه بود. اکنون آژانس­ها بطور رسمی از هم جدا شده­اند ، هرکدام هیئت مدیره و دفاتر جداگانه­ای دارند. این امر به هر آژانس اجازه می دهد تا بر وظایف جدید خود تمرکز کند.

این تصمیم همچنین چارچوب پراکنده نهادی را ساده­تر می­کند ، "اولین نقطه تماس" را برای همه سرمایه گذاران ایجاد می کند و تضادهای ترینیداد و توباگو منافع را از بین می­برد.

این بانک آموزش­های مربوط به ارتقاء سرمایه گذاری و مناطق ویژه اقتصادی را به بهترین شیوه به کارکنان عملیاتی و مدیریتی در InvesTT و سایر IPI های بخش خاص ، و همچنین وزارت کلیدی دولت و کارمندان آژانس ارائه داده است. این آموزش بر لزوم شفاف سازی نقش ها در چارچوب مؤثر نهادینه و افزایش هماهنگی بین آژانس ها تأکید کرد.                   

نتایج

سیاست­ها و استراتژی­های دولت آگاه است. توصیه­های ارزیابی شامل موارد زیر است:

ادغام آژانس­های ترقی سرمایه گذاری در یک آژانس پیشرو

تفکیک عملکردهای مدیریت دارایی از ارتقاء

ارزیابی املاک صنعتی موجود ، از جمله تجزیه و تحلیل تقاضای بازار و الزامات مربوط به توسعه بیشتر صنعتی (در حال انجام)

پیشرفت در تجاری سازی منطقه ویژه اقتصادی موجود ، از جمله برنامه­هایی برای تجزیه و تحلیل و تجدید نظر در برنامه توسعه ، مشارکت در توسعه مرحله ای و شناسایی فرصت­های تجاری بالقوه برای کمک به توسعه منطقه (در حال انجام).

توصیه‌ها و برنامه اقدام تفصیلی نیز در یک پیش نویس سیاست دولت برای یک برنامه گسترده حمایت شده از دولت درج شده است.

ظرفیت پیاده سازی برای آژانس­های مشتری افزایش یافته است. بانک آموزش بیش از 35 پرسنل عملیاتی و مدیریتی IPA سرب و آژانس­های کلیدی دولتی و خصوصی در زمینه ارتقاء سرمایه گذاری و توسعه مناطق اقتصادی و بهترین شیوه­ها و استراتژی­های توسعه را ارائه داد.

شهرهای مهاجر پذیر ترینیداد و توباگو

شهرهای مهاجر پذیر ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نام

جمعیت 

محل

Chaguanas

67،433

 

استراحت­من

56،380

 

سان فرناندو

55،419

 

بندر اسپانیا

49،031

 

ریو کلارو

35،650

 

آریما

35000

 

مارابلا

26،700

 

لوانتیل

21000

 

نقطه فورتین

19،056

 

توناپونا

17758

 

اسکاربرو

17000

 

Khonbig

15،968

 

behetyu

15،067

 

mojazhd

12،281

 

آروکا

12،054

 

شهر شاهزاده

10،000

 

سیپاریا

8،568

 

دره پیتیت

8،140

 

کووا

5،178

 

اخذ ویزای ترینیداد و توباگو

اخذ ویزای ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


"بیگانه" به معنای شخصی است که شهروند مشترک المنافع ، یک شخص تحت حمایت انگلیس یا شهروند جمهوری ایرلند نیست.

"شخص محافظت شده انگلیس" به معنای شخصی است که یک شخص محافظت شده انگلیس است و به اهداف قانون ملیت انگلیس 1948 انگلستان.

"گواهینامه طبیعت پذیری" به معنای گواهی نامه صدور مجوز است که طبق این قانون صادر می شود.

"مشترک المنافع" و "کشور مشترک المنافع" به معنای ترینیداد و توباگو است ، کشوری که بند 18 قانون اساسی در آن اعمال می شود و هر وابستگی به هر کشور وابسته است.

"شهروند مشترک المنافع" به معنای شهروندی از هر کشوری است که بند 18 قانون اساسی در آن اعمال می شود و یک شهروند ترینیداد و توباگو را شامل می شود.

"قانون اساسی" به معنای قانون اساسی جمهوری ترینیداد و توباگو است که در برنامه قانون اساسی جمهوری ترینیداد و قانون توباگو تنظیم شده است.

"کنسولگری ترینیداد و توباگو" به معنای دفتر یک کنسولگری دولت است ، یا در جایی که دفتری مانند آن وجود ندارد که مقرر شده باشد.

"کشور خارجی" به معنای کشوری غیر از جمهوری ایرلند است که بخشی از مشترک المنافع نیست.

"قانون اساسی پیشین" به معنای قانون اساسی ترینیداد و توباگو است که در برنامه دوم دستورالعمل ترینیداد و توباگو (قانون اساسی) در شورای 1962 ارائه شده است.

"صغیر" به معنای شخصی است که هجده سالگی نرسیده است. "والدین مسئول" در رابطه با هر فرزندی به معنای پدر است اما -

(الف) جایی که پدر درگذشته است. 

(ب) جایی که حضانت فرزند به مادر تعلق گرفته است. یا "(ج) پدری کودک مطابق با قانون وضعیت کودکان ، 1981 پذیرفته یا تأسیس نشده است ، عبارت" والدین مسئول "به معنای مادر است ؛" خدمت تحت دولت "به معنای خدماتی است ، چه در داخل یا خارج از ترینیداد و توباگو ، تحت دولت یا تحت اختیار دولت.

(2) برای اهداف این قانون ، شخص باید -

(الف) در سن کامل ، اگر او به سن هجده سالگی برسد.

(ب) ظرفیت ، اگر بیمار روانی نباشد ، به معنای قانون سلامت روان است.

(3) شخصی که از ازدواج خارج شده و با ازدواج بعدی والدینش مشروعیت داشته باشد ، از تاریخ ازدواج ، باید از همان تاریخ ازدواج با اهداف این قانون رفتار کند ، گویی که وی مشروعیت به دنیا آمده است.

(4) شخصی به نظر می رسد كه به موجب اهداف این قانون ، ازدواج بعدی پدر و مادرش مشروعیت داشته باشد ، اگر به موجب قانون محل سكونت پدرش در زمان ازدواج ، فوراً یا متعاقباً برای قانونی كردن او اقدام كنیم.

اخذ اقامت ترینیداد و توباگو

اخذ اقامت ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

چگونه می­توانم ساکن ترینیداد و توباگو باشم؟

برای اعمال ، باید:

اخذ گواهینامه پلیس از همه شخصیت­های اقامت در پنج سال گذشته و از ترینیداد و توباگو. ...

اگر هم اکنون در ترینیداد و توباگو زندگی می کنید ، از نظر قانونی وارد کشور شده اید.

در یک کلاس ممنوع قرار نگیرید

 

 


پس از تأیید دادخواست مهاجرت ، شماره ویزا در دسترس است تا بتوانید AOS برای اقامت دائم درخواست کنید ، شما باید:

فرم فعلی IB 485 ، برنامه ثبت نام اقامت دائم یا تنظیم وضعیت را تکمیل کنید. ...

هزینه (های) تشکیل پرونده را ارسال کنید ...

شواهد ارسال کنید ...

فرم I-485 را امضا و ثبت کنید.

 

 

چه مدت می توانم در ترینیداد بمانم؟

ویزای لازم برای بازدید از ترینیداد و توباگو برای اقامت حداکثر 90 روز نیست. مسافر باید دارای گذرنامه­ای باشد که به مدت 6 ماه فراتر از اقامت و بلیط رفت و برگشت یا مسافرتی معتبر باشد .

 

چگونه می­توانم تابعیت دوگانه در ترینیداد دریافت کنم؟

شما باید سه نسخه از فرم درخواست مناسب را تهیه و تکمیل کنید.

فرم 1 ، برای فرزند یک شهروند از تبار.

فرم 7 ، برای ثبت نام شهروندی (شهروندان مشترک المنافع

فرم 8 ، برای فرزند خردسال شهروند یا دارای ثبت نام.

اخذ پاسپورت ترینیداد و توباگو

اخذ پاسپورت ترینیداد و توباگو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TRکلیه گذرنامه­های ترینیداد و توباگو از طریق وزارت امنیت ملی ، بخش مهاجرت صادر می­شوند و برای مدت ده (10) سال برای بزرگسالان معتبر هستند و پنج (5) سال برای کودکان زیر 16 سال است. گذرنامه یک گذرنامه CARICOM به عنوان ترینیداد است. و توباگو عضو انجمن کارائیب است.

شرایط ویزا برای شهروندان ترینیداد و توباگو محدودیت ورود اداری توسط مقامات سایر ایالتی است که برای شهروندان ترینیداد و توباگو تعیین شده است . از تاریخ 02 ژوئیه 2019 ، شهروندان ترینیداد و توباگو در هنگام ورود به 147 کشور و سرزمین ، بدون ویزا ، و گذرنامه ترینیداد و توباگو 29 از نظر آزادی سفر را مطابق با شاخص گذرنامه هنلی رتبه بندی کردند . به عنوان یک عضو CARICOM ، دارندگان گذرنامه ترینیداد و توباگو که دارای اتباع ماهر و دارای گواهی CSME هستند ، می­توانند به آزادی حرکت در کلیه کشورهای عضو CARICOM (به جز باهاما و هائیتی) دسترسی داشته باشند.

آخرین ویرایش: 2020-04-14 17:17:16 198