x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

تحصیل در وانواتو

وانواتو توسط دانشگاه منطقه­ای اقیانوس آرام جنوبی (USP) خدمت می­کند. پردیس Emalus USP در بندر ویلا ، مرکز دانشگاه وانواتو ، ثبت نام 700 تا 1000 دانشجو در هر ترم را برای گواهینامه ، دیپلم ، و دوره های تحصیلات تکمیلی انجام می­دهد، و شامل دانشکده حقوق USP و واحد زبان­های اقیانوس آرام ، و همچنین آموزش از راه دور و یک مرکز یادگیری انعطاف پذیر است. در دانشگاه وانواتو موقعیت خوابگاهی به شکل جدی دنبال شده است، اما هنوز ساخت و ساز موقعیت درستی نداردو و نمی تواند اینطور در نظر داشت که دانشجویان در این کشور موقعیت خوابگاه را بهبود دهند، شما به عنوان یک خرجی اگر می­خواهید در این دانشگاه موقعیت خوابگاهی داشته باشید. باید پس از سال اول تلاش کنید. کتابخانه سایر ارائه دهندگان آموزش عالی در کشور شامل انستیتوی فناوری وانواتو (VIT) است که دوره­هایی را در زمینه تجارت و آموزش فنی ارائه می دهد. انستیتوی آموزش معلمان وانواتو (VITE)؛ دانشکده کشاورزی Tagabe؛ و یک مدرسه پرستاری در بندر ویلا. دانشکده کشاورزی Vanuatu در سال 2005 برای ارائه آموزش در امور تجارت و زراعت پردازش تأسیس شد. برای سال اول از پانسیون­های داخل شهری استفاده کنید. خوابگاه­های داخلی اغلب دارای ظرفیت مشخصی هستند. برای افرادی که موقعیت تحصیلی بالاتری دارند، مثلاً دانشجویان دکترا می­توانند شانس بیشتری در این راستا داشته باشند. البته که نیاز است هزینه خوابگاه را پرداخت نمایید. در غیر این صورت موقعیت خوابگاهی شما برای این کشور بررسی شده است در روند تحصیلی که در وانواتو دیده می شود، در صورتی که بتوانید مقاله­ای را به ثبت برسانید می­توانید در مراکز پژوهشی این کشور حضور داشته باشید.

مشاوره تحصیل در وانواتو
فهرست

تحصیل رایگان در وانواتو

تحصیل رایگان در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط تحصیل رایگان در وانواتو به صورت دقیق ارزیابی نشده است، به طوری که تنها دانشگاه این کشور به صورت مستقیم بورسیه­ای اعلام نکرده است. اما شرایط بورسیه زیر برای حالت کلی دانشجویان بین المللی لحاظ می­شود.


بورس­های تحصیلی 2020 برای دانشجویان مقطع کارشناسی

لیسانس ، دوره

از 500 دلار

30 اکتبر 2020


دانش آموزان دبیرستان­ها و دانشکده­ها ، از جمله داوطلبان کارشناسی و کارشناسی ارشد ، می­توانند در مسابقه مقاله بورسیه شرکت کنند.

سه نویسنده از مقاله­های برنده جوایز نقدی دریافت می­کنند:

مکان اول 1500 دلار

مکان دوم 1000 دلار

رتبه 3 500 دلار

کاربرد

قبل از شرکت در مسابقه مقاله­های بورس تحصیلی حتماً قوانین ما را کشف کرده­اید:

مقاله خود را برای مشارکت در وب سایت خود با Essay Writing Contest 2020 ارسال کنید.

مقاله شما فقط باید به زبان انگلیسی نوشته شود.

لطفاً مطمئن شوید که مقاله شما حاوی 500-700 کلمه است.

ما می­توانیم فقط یک مقاله از یک متقاضی بپذیریم.

اگر سند شما حاوی هر نوع سرقت ادبی است ، دلیل بر رد صلاحیت یک نامزد از رقابت ماست.

بورسیه تحصیلی در وانواتو

بورسیه تحصیلی در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط بورسیه تحصیلی در وانواتو به صورت دقیق ارزیابی نشده است به طوری که تنها دانشگاه این کشور به صورت مستقیم بورسیه­ای اعلام نکرده است اما شرایط بورسیه زیر برای حالت کلی دانشجویان بین المللی لحاظ می­شود.

بورس پایداری finduddannelse.dk

 

در finduddannelse.dk ما معتقدیم که دانش آموزان امروز ، از طریق تحقیق و مکان­های شغلی آینده می توانند به شکل مثبت در جهان فردا کمک کنند - و ما می­خواهیم در راه خود به آنها کمک کنیم!

به همین دلیل ما برای کمک به تأمین شهریه خود و کمک به شما یک قدم به حرفه خود ، امیدوارانه و در حال تغییر در جهان ، بورسیه حداکثر 5000 یورویی ارائه می­دهیم.

این بورس تحصیلی برای ترم پاییز / پاییز سال 2021 اعطا می­شود و برای افرادی از هر نقطه از جهان که می خواهند یک برنامه کارشناسی ارشد را که به شما در پایدارترین ساخت جهان کمک می­کند ، باز است.

 

شایستگی

برای درخواست این بورس تحصیلی:

شما باید از برنامه­های کارشناسی ارشد استفاده کرده­اید (یا اعمال می­شود) که می­تواند به شما در پایدارترین ساخت جهان کمک کند.

شما باید برای مطالعه­ای که در نیمسال پاییز 2021 شروع می­شود ، متقاضی (یا درخواست) شوید.

برنامه درجه ممکن است بصورت آنلاین نباشد.

شما باید شرایط ورود به دانشگاه یا مدرسه تحصیلات تکمیلی را رعایت کنید ، از جمله:

دارای مدرک دانشگاهی معتبر باشید.

شرایط برنامه را ملاقات کنید.

شما باید متقاضی شوید یا واجد شرایط درخواست ویزای تحصیلی مربوطه باشید (در صورت وجود)


مزایا شامل هزینه شهریه است، که به شما آزادی بیشتری برای انتخاب بین دانشگاه­ها و طول وانواتو می­دهد.

 

 

بورس جایزه سالانه 1،500 دلار برای نویسندگی مقاله

کارشناسی ارشد ، لیسانس ، دکترا ، دوره

1000 دلار و 500 دلار

31 مه 2020

 

 

 

IvyPanda.com سالانه 1500 دلار بورس تحصیلی را برای دانشجویان با استعدادی که تسلط بر مقاله نویسی را نشان می­دهند فراهم می­کند. بورس­های تحصیلی به دو برنده اهدا می­شود: برنده 1000 دلار دریافت می­کند. جایزه دونده 500 دلار است.

بورس­های تحصیلی به دو برنده اهدا می­شود: برنده 1000 دلار دریافت می­کند. جایزه دونده 500 دلار است.

کاربرد

شرایط ارسال

مقاله­ای را در مورد یکی از موضوعات زیر بنویسید:

مشارکت فناوری در آموزش و پرورش

آیا تحصیل در خارج از کشور ارزش آن را دارد؟

آیا باید از بازی­های ویدئویی در آموزش استفاده شود؟

مقاله شما باید:

تعداد کلمات 500-700 کلمه داشته باشید (به استثناء عنوان ، عنوان و عنوان ذکر شده در صفحه)

به زبان انگلیسی ایالات متحده یا انگلیس نوشته شود.

100٪ عاری از سرقت ادبی باشید.

با فرمت .doc یا .docx ارسال شود.

برای قالب بندی منابع مقاله و استناد به آنها ، از سبک MLA پیروی کنید (لیست چک MLA ما را برای بررسی قالب بندی خود بارگیری کنید)

سه صفحه یا بیشتر از منابع موجود در صفحه آثار ذکر شده را ذکر کنید.

 

اعتبار دانشگاه های وانواتو و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های وانواتو و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه از اقیانوس آرام جنوبی ( USP )  یک است سازمان بین دولتی و عمومی، تحقیقات دانشگاه با مکان در سراسر دوازده کشور در گسترش اقیانوسیه . این مرکز بین المللی برای تدریس و تحقیق در مورد فرهنگ و محیط اقیانوس آرام است.

پیوند استعماری انگلیس و تأسیس دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی در سال 1968 به سیستم آموزش اجازه داد، تا از سیستم صلاحیت مشترک المنافع ملل پیروی کند .

USP متعلق به دولت­های 12 کشور جزیره اقیانوس آرام است: جزایر کوک ، فیجی ، کیریباتی ، جزایر مارشال ، نائورو ، نیو ، ساموآ ، جزایر سلیمان ، توکلائو ، تونگا ، تووالو و وانواتو .

USP علی رغم ماهیت چند دانشگاه خود ، یک سیستم دانشگاهی نیست . این یک دانشگاه واحد با چندین شعبه در سراسر منطقه اقیانوس آرام است. پردیس Laucala USP در فیجی ، پردیس اصلی دانشگاه است که به عنوان مرکز اداری آن نیز فعالیت می­کند.

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در وانواتو

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای ورود به شعبه دانشگاه وانواتو نیازی به شرکت در آزمون ورودی ندارید، اما یک سری شرایط وجود دارد که نیاز به ارزیابی است:

شما به عنوان یک خارجی و یا یک متقاضی بین المللی شانس کمی در پذیرش دارید، به این ترتیب که ظرفیت اصلی دانشگاه­های این کشور توسط متقاضیان همان کشور تکمیل می­شود. مشخص است که موقعیت ورود به دانشگاه این کشور برای افرادی که دارای نمره دیپلم و نمرات دروس مختلفی هستند، به سادگی فراهم شده است. اما افرادی که نمرات و سطح علمی کمتری دارند، اغلب در این راستا زیر سوال می­روند مشخص است، که شرایط آزمون­های ورودی برای این کشور دسته بندی شده است. از سوی دیگر افراد زیادی هستند که توسط چاپ مقالات مرتبط نیز توانسته­اند موقعیت پذیرش خوبی داشته باشند. البته که این رویکرد بر اساس لیست موضوعات مورد نیازی که توسط دانشگاه اعلام می­شود ارزیابی می­شود.

معادل سازی مدارک در وانواتو

معادل سازی مدارک در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط معادل­سازی دروس در وانواتو وجود ندارد. اینطور که مشخص است افراد برای اینکه بتوانند برخی از دروس را بدون صرف زمان پشت سر بگذارند می­بایست با دانشگاه مکاتبه داشته باشند. در مسیر معادل­سازی­ مدارک تحصیلی در واقع شما از نظر زمانی جلو خواهید افتاد و دیگر نیاز به پشت سر گذاشتن واحدهای درسی که قبلاً پشت سر گذاشته اید نخواهید داشت اما در وانواتو موقعیت معادل­سازی دیپلم با یک سری سخت گیری­ها رویت شده است. که شامل دانشجویان بین المللی نمی­شود سایر مدارک در این کشور معادل نمی­شود اما گواهی واحدهای موازی صادر می ­شود، به این ترتیب که افراد باید بتوانند دروس را در قالب­هایی پشت سر بگذارند. که دیگر نیازی به پرداخت هزینه زیادی نخواهند داشت. برای مقطع فوق لیسانس و دکترا شرایط معادل­سازی دروس دیده نمی شود. از سوی دیگر دولت در این راستا سعی به پیگیری­هایی دارد، که شرایط معادل­سازی دروس را دسته بندی می­کند، و از سوی دیگر به واسطه سیاست­های درسی دسته بندی­های مخصوصی رویت می­شود.

خوابگاه در وانواتو

خوابگاه در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشجویان این فرصت را دارند که زندگی جمعی را با نظم و انضباط تجربه کنند و شکل گیری شخصیت را در شرایطی مناسب برای پیگیری­های دانشگاهی ارتقا دهند. این چیزی است که از خوابگاه­ها به عنوان امکانات آموزشی فوق برنامه انتظار داریم.

در دانشگاه وانواتو موقعیت خوابگاهی به شکل جدی دنبال شده است، اما هنوز ساخت و ساز موقعیت درستی ندارد و نمی­تواند اینطور در نظر داشت که دانشجویان در این کشور موقعیت خوابگاه را بهبود دهند. شما به عنوان یک خرجی اگر می­خواهید در این دانشگاه موقعیت خوابگاهی داشته باشید، باید پس از سال اول تلاش کنید و برای سال اول از پانسیون­های داخل شهری استفاده کنید. خوابگاه­های داخلی اغلب دارای ظرفیت مشخصی هستند. برای افرادی که موقعیت تحصیلی بالاتری دارند مثلاً دانشجویان دکترا می­توانند شانس بیشتری در این راستا داشته باشند. البته که نیاز است هزینه خوابگاه را پرداخت نمایید، در غیر این صورت موقعیت خوابگاهی شما برای این کشور بررسی شده است. در روند تحصیلی که در وانواتو دیده می­شود، در صورتی که بتوانید مقاله­ای را به ثبت برسانید می­توانید در مراکز پژوهشی این کشور حضور داشته باشید. خوابگاه­های شهری و خوابگاه­هایی که موقعیت منطقه­ای مشخصی دارند. اغلب دارای شرایط اقساطی برای پرداخت دارند که کار را کمی آسانتر می­کند، اما نکته مهم اینکه خوابگاه­ها در وانواتو از نظر امکانات چندان تعریفی ندارد و بسیاری از سرویس­های بهداشتی و آشپزی به صورت اشتراکی و با حداقل امکانات دنبال می­شود. البته که سیاست­های خوابگاهی برای وانواتو دسته بندی مخصوصی دارد و سطح زندگی در خوابگاه­های داخلی به نسبت خوابگاه­های دیگر شرایط مخصوص به خود دارد.

امتیازات کارت دانشجویی در وانواتو

امتیازات کارت دانشجویی در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط حمل و نقل عمومی در وانواتو ارزان است، و فرقی ندارد که کارت دانشجویی داشته باشید یا نداشته باشید اما حقیقت امر این است که دولت اهمیتی به کارت دانشجویی نمی دهد! یعنی این تصور که با کارت دانشجویی بتوانید تخفیف­های زیادی داشته باشید، بسیار عجیب است و بهتر است این نکته را بدانید که شما به واسطه کارت دانشجویی می­توانید به عنوان یک شخص محترم در کشور شناخته شوید. کارت دانشجویی شما یک مدرک معتبر است که قرار است معرف شما باشد، و البته که این موضوع از سوی دولت در لاین کارت شناسایی نیز ارزیابی شده است .برای اینکه بتوانید کارت دانشجویی در وانواتو داشته باشید، باید ثبت نام شما در دانشگاه به پایان رسیده باشد. و بتوانید اعتبارات مخصوصی را به ثبت برسانید البته که کارت دانشجویی در وانواتو می­تواند سطح اقتصادی شما را بررسی کند. امکانات اموزشی که در وانواتو بررسی می­شود. در بهترین شرایط دسته بندی می­شود و کسانی که قصد دارند به واسطه کارت دانشجویی در پژوهشکده­های این کشور حضور داشته باشند. می­توانند موفق باشند و در نهایت موقعیت کارت دانشجویی در این کشور اصول حرفه­ای را دنبال می­کند.

مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


محور اصلی GGGI در وانواتو بیشتر روی حمایت از دولت در تدوین و اجرای سیاست­های انرژی پایدار و پروژه هایی که باعث رشد سبز می­شوند ، همه در جهت دستیابی به اهداف توسعه پایدار کشور است. در این راستا همکاری دانشجویان هم رویکرد کارآموزی داشته و به رشد آنها کمک می­کند، و هم شرایط شغلی به صورتی است که افراد می­توانند موقعیت اعتباری و درآمدزایی داشته باشند.

GGGI از طرف دولت به عنوان شریک تحویل برای دو پیشنهاد آمادگی GCF ، "تحریک بخش خصوصی وانواتو به سمت اقدام برای تغییر وضعیت آب و هوا" و "تقویت توانایی وانواتو در جستجو برای اعتباربخشی و دسترسی مستقیم به GCF" معرفی شده است. این پیشنهادات در سپتامبر 2018 به GCF ارسال شد و به ترتیب در آوریل و دسامبر 2019 تصویب شد.

پیشینه پروژه

این پروژه به یکی از فعالیت­های تحت عنوان پروژه آمادگی GCF ، "تقویت توانایی وانواتو در جستجوی اعتباربخشی و دسترسی مستقیم به GCF" مربوط می­شود ، که با هدف پشتیبانی از اعتبارنامه وزارت دارایی و مدیریت اقتصادی (MFEM) ، ابتدا به عنوان شریک تحویل برای آمادگی و سپس یک نهاد کامل معتبر ملی ، با وزارت تغییر اقلیم و سازگاری (MCCA) به عنوان نهاد اجرایی همکاری. این پروژه 18 ماهه توسط GGGI با همکاری نخست وزیر (PMO) ، MFEM و MCCA در حال اجراست.

GGGI با همکاری وزارت دارایی و خزانه داری (وزارت امور خارجه) ، وزارت هماهنگی استراتژیک ، برنامه ریزی ، سیاست گذاری و کمک (DSPPAC) و دپارتمان تغییرات آب و هوایی (DCC) ، مایل است یک متخصص / مشاور ارزیابی ظرفیت سازمانی را به عهده بگیرد. ارزیابی در مورد فرآیندهای فعلی و سازوکارهای هماهنگی برای تصویب طرح­های پیشنهادی پروژه به دنبال جوامع خارجی و بودجه توسعه و پیشنهاد بهترین گزینه مناسب که کارآمدتر باشد و مالکیت کلی دولت را تقویت می­کند.

این پروژه تا حد زیادی به نتیجه 1 ، نتیجه زیر 1.1 ، فعالیت 1.1.1 از پروژه آمادگی GCF که با هدف ساده سازی فرآیندهای ملی و مکانیسم­های هماهنگی برای تصویب پروژه متمرکز شده است.

کارشناس / مشاور ارزیابی ظرفیت سازمانی ارزیابی در مورد فرآیندهای فعلی و سازوکارهای هماهنگی را برای تصویب طرح­های پیشنهادی پروژه به دنبال جوامع بیرونی و بودجه توسعه انجام خواهد داد ،و بهترین گزینه مناسب را که کارآمدتر باشد و مالکیت عمومی دولت را تقویت می­کند ، توصیه می­کند.

مشاور / مشاور ارزیابی ظرفیت نهادی توسط سه مشاور ظرفیت سازی مستقر در DFT ، DSPPAC و دبیرخانه شورای ملی مشاوره (NAB) برای انجام این ارزیابی پشتیبانی خواهد شد. مشاوران همچنین به تهیه و اعتبار گزارش ارزیابی کمک خواهند کرد.

مشاور استخدام شده برای این کار به GGGI گزارش داده و از نزدیک با مدیران و مقامات DoFT ، DSPPAC و DoCC / NAB و با سایر مشاوران پروژه برای اجرای کار ارتباط نزدیکی برقرار خواهد کرد.

انتظار می رود که کارشناس / مشاور ارزیابی ظرفیت نهادی حداکثر 10 روز را در وانواتو بگذرانند اگر مستقر در وانواتو نباشد ، و با اصول تغییرات آب و هوا و سازوکارهای هماهنگی نهادی و فرآیندهای تصویب پروژه آشنا باشد.

دامنه کار تحت هدایت هماهنگ کننده ملی پروژه ، مشاور وظایف زیر را انجام می­دهد:

فرآیندهای فعلی و سازوکارهای هماهنگی را برای تأیید پیشنهادهای پروژه توسعه و تغییرات آب و هوا به دنبال بودجه خارجی ارزیابی کنید.

گزینه­های مربوط به پردازش و هماهنگی مصوبات پروژه را در سطح ملی مشخص کنید و بهترین گزینه مناسب را که کارآمدتر باشد و مالکیت کلی دولت را بعد از مشورت با ذینفعان محلی تقویت کنید ، پیشنهاد کنید.

ارتباط با همکار پروژه ، هماهنگ کننده پروژه (کارکنان مستقر در GGGI Vanuatu) و مشاوران ظرفیت سازی تعبیه شده در MFEM ، MCCA و PMO برای برگزاری جلسات یک به یک با ذینفعان محلی و همچنین تهیه سایر ترتیبات لجستیکی از جمله مکان­های مشاوره و اعتبار سنجی کارگاه­های آموزشی

انجام جلسات مشاوره یک به یک با ذینفعان اصلی ، شروع با PMO (DSPPAC) ، MCCA ، MFEM و سایر آژانس­های دولتی ، آژانس­های مشارکت توسعه ، بخش خصوصی و سازمان­های جامعه مدنی و پس از آن یک کارگاه مشاوره برای بدست آوردن دیدگاه­های شرکت کنندگان فرآیند تصویب پروژه فعلی و سازوکار هماهنگی و شناسایی گزینه­ها / راه­های ممکن برای بهبود.

گزارش ارزیابی را برای اقدام NDA و تصمیم شورای وزیران (COM) تهیه و نهایی کنید.

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در وانواتو

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کمک­های وانواتو است که دانشجویان می­توانند، از آن استفاده کنند. این نوعی از اشتغال است که در آن ، دانش آموزان می­توانند به صورت پاره وقت یا چند ساعت کار کنند. ساعات کار کمتر از 30 تا 35 ساعت در هفته است ، بنابراین دانش آموزان می­توانند، وقت کافی برای تمرکز در تحصیلات خود داشته باشند. هر منطقه برای مشاغل پاره وقت انواع و فرصت­های مختلفی دارد که در اختیار دانشجویان قرار می­گیرد. و برای اینکه به عنوان کارمند پاره وقت بپیوندید ، ابتدا دانشجویان باید تحقیق کنند و مشاغل مناسبی را پیدا کنند. که پاسخگوی نیازها و زمانبندی آنها باشد.

در حقیقت ، دولت­های بسیاری از کشورها با در نظر گرفتن قوانین و حقوق متنوعی برای کارمندان ، از این گزینه محافظت کرده­اند.


عضویت به عنوان کارمند پاره وقت

دانشجویان می­توانند به منظور پشتیبانی از آموزش و سایر نیازهای وانواتو خود به صورت پاره وقت کار کنند. کار نه تنها پشتیبانی وانواتو را به دانشجویان ارائه می­دهد بلکه در معرض دید آنها قرار می­گیرد و تجربه ای از دنیای عملی را نیز به همراه خواهد داشت. در حقیقت ، بسیاری از دانشکده­ها و دانشگاه­ها بخشی از برنامه خود را به صورت کارآموزی در اختیار دانشجویان قرار می­دهند. بنابراین ، دانش آموزان همچنین می­توانند از طریق کارآموزی درآمد کسب کنند و تحصیلات خود را بسیار آسان ادامه دهند.


نکاتی برای دانشجویان

دانشجویان می­توانند در محل کالج خود به دنبال فرصت­های شغلی پاره وقت باشند.

گزینه­هایی از قبیل کار در کافه تریا ، کتابخانه ، پشتیبانی بخش اداری در اختیار دانشجویان است.

علاوه بر این ، می­توانید برای صرفه جویی در وقت در مسافرت ، به دنبال شغل­هایی در کالج­های اطراف یا محل اقامت باشید.

دانش آموزان می­توانند با همسالان خود که مشغول به کار هستند بحث کنند و می­توانند در همان مکان بپیوندند.

اشتغال پاره وقت یکی از بهترین گزینه­ها در دسترس دانشجویان است زیرا تجربه و پشتیبانی وانواتو زیادی را ارائه می­دهد.

گزینه­های معدودی که دانشجویان می­توانند، در خارج از محل کالج خود از آن استفاده کنند ، کار در یک پارک تفریحی ، فروشگاه مواد غذایی ، بازار ، نمایشگاه ، رستوران­ها ، پمپ­های سوخت یا حتی کار از خانه و غیره است.

فرصت­های فراوانی وجود دارد که دانشجویان می­توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در وانواتو

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بهداشت و درمان یک مسئله جدی اجتماعی در وانواتو است ، زیرا فاصله بین جزایر و فقر نسبی مانع دسترسی به مراقبت­های بهداشتی با کیفیت است. وانواتو همچنین از کمبود شدید متخصصان واجد شرایط مراقبت­های بهداشتی رنج می­برد. تعداد تخمینی پزشکان ، پرستارها و ماماها در سال 2012 برابر با 1.77 در هر 1000 جمعیت است. این کمبود نیروی انسانی احتمالاً ادامه خواهد یافت زیرا تعداد کارمندان مراقبت­های بهداشتی فارغ التحصیل کالج وانواتو برای آموزش پرستاری از تعداد پیش بینی شده بازنشستگان برای آینده قابل پیش بینی است.

پنج بیمارستان عمومی و یک بیمارستان خصوصی در وانواتو وجود دارد. با 27 مرکز درمانی اضافی که در همه جزایر واقع شده­اند. این امکانات پزشکی به اندازه کافی برای مقابله با مسائل پیچیده بهداشتی مجهز نیستند و جدی ترین شرایط پزشکی برای درمان و مراقبت به خارج از کشور به استرالیا یا نیوزیلند ارسال می­شود. 

با وجود منابع مراقبت­های بهداشتی محلی این کشور بسته به منطقه ممکن است، متفاوت باشد. اقدامات احتیاطی مربوط به مراقبت­های بهداشتی باید قبل از سفر انجام شود. این کشور دارای یک سیستم بیمه درمانی خصوصی بسیار محدود محلی است ، بنابراین باید تمهیدات قبل از سفر انجام شود. 

مالاریا مهمترین نگرانی بهداشت وانواتو است. اگرچه موارد عفونت مالاریا در سال­های اخیر به لطف بهبود دسترسی به مراقبت­های بهداشتی به طرز چشمگیری کاهش یافته است ، اما خطر ابتلا به عفونت مالاریا در وانواتو همچنان بیشتر از سایر کشورها است. به عنوان مثال ، هنوز مناطقی در وانواتو وجود دارد، که برای مناطق آلوده به بیماری مالاریا ، مناطق پرخطر محسوب می­شوند. به همین دلیل توصیه می­شود که از داروهای تجویز شده قبل ، حین و بعد از سفر خود استفاده کنید تا از ابتلا به عفونت مالاریا جلوگیری کنید. مواد دافع پشه نیز بسیار توصیه می شود. با این حال ، طبق گزارش WHO ، شایع­ترین بیماری­ها در این جزیره بیماری­هایی هستند که ناشی از شیوه زندگی ساکنان محلی مانند مشکلات تنفسی ، دیابت و HIV / AID است. 

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در وانواتو

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی دیگر از مزایای افتتاح حساب بانکی در وانواتو این است، که سرمایه شما می­تواند به هر ارز و به هر مبلغی باشد و کنترل صرافی وجود ندارد. بانکداری برون مرزی یکی از سرمایه داران اصلی وانواتو است.

بسیاری از صاحبان مشاغل به جای بلیز یا جزایر کیمن ، تجارت در وانواتو را ترجیح می­دهند ، زیرا این حوزه­های قضایی کار با افراد محلی را به شدت منع می­کنند ، در حالی که وانواتو اجازه تعامل تجاری بین غیر مقیم و ساکنین را می­دهد.

دو بانک دریایی در وانواتو وجود دارد. یکی بانک ملی وانواتو دیگری بانک خصوصی اقیانوس آرام.

بانک ملی Vanuatu توسط Ni-Vanuatus اداره می­شود. در اوایل دهه 90 افتتاح شد و 25 شعبه در هر جزیره پخش شده است، که جمعیت قابل توجهی دارد. بانک ملی وانواتو چیز هیجان انگیزی نیست ، اما اگر هنوز در سال 1999 زندگی می­کنید ، یک حساب برای شرکت دریایی وانواتو شما باز می­کنند.

بانک خصوصی اقیانوس آرام  توسط اروپایی­ها اداره می­شود. این یک عملیات بوتیک کوچک است که حدود بیست سال در تجارت است. بانک خصوصی اقیانوس آرام کمی جالب­تر است، زیرا آنها تصمیم گرفتند مبلغ بسیار محدودی از مشتریان را بپردازند و هزینه­های بالایی را پرداخت کنند - حدود 250 یورو در ماه و 500 یورو برای افتتاح حساب برای شرکت خارج از کشور شما.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در وانواتو

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه‌های این کشور مورد تایید وزارت علوم نیستند.

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در وانواتو

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه‌های این کشور مورد تایید وزارت بهداشت نیستند.

دانشگاه های برتر در وانواتو

دانشگاه های برتر در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وانواتو توسط دانشگاه منطقه­ای اقیانوس آرام جنوبی (USP) خدمت می­کند. پردیس Emalus USP در بندر ویلا ، مرکز دانشگاه وانواتو ، ثبت نام 700 تا 1000 دانشجو در هر ترم را برای گواهینامه ، دیپلم ، و دوره های تحصیلات تکمیلی انجام می­دهد و شامل دانشکده حقوق USP و واحد زبان­های اقیانوس آرام ، و همچنین آموزش از راه دور و یک مرکز یادگیری انعطاف پذیر است. و کتابخانه سایر ارائه دهندگان آموزش عالی در کشور شامل انستیتوی فناوری وانواتو(VIT) است که دوره­هایی را در زمینه تجارت و آموزش فنی ارائه می دهد. انستیتوی آموزش معلمان وانواتو (VITE)؛ دانشکده کشاورزی Tagabe؛ و یک مدرسه پرستاری در بندر ویلا. دانشکده کشاورزی Vanuatu در سال 2005 برای ارائه آموزش در امور تجارت و زراعت پردازش تأسیس شد. کالج ماتولوو یک کالج متوسطه کشاورزی دولتی است. واحد هماهنگی آموزش و بورس­های تحصیلی ، برنامه نویس ملی وانواتو را برای بورس­های تحصیلی حمایت شده برای آموزش عالی در خارج از کشور ، مدیریت می­کند. سواد در بین افراد 15 تا 24 ساله 94٪ است (2010)


اکثر وسایل مدرسه در خارج از کشور خریداری می­شود و معمولاً از ناشران بزرگ آموزشی که در خارج از استرالیا و نیوزلند فعالیت می­کنند ، از جمله دانشگاه آکسفورد ، مطبوعات کمبریج و مطبوعات ماکیمیل وارد می شوند. مواد و وسایل آموزشی توسط وزارت آموزش نظارت می­شود و اغلب توسط سازمان­های مردم نهاد و سازمان های توسعه آموزش اهدا می شود. Learning Media که مطالب دانش آموزان و معلمان را به زبان­های اقیانوس آرام منتشر می­کند ، با مربیان و وزارت آموزش و پرورش برای توسعه دانش و آموزش در تولید منابع آموزشی همکاری می­کند.

نظام آموزشی وانواتو

نظام آموزشی وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ثابت شده است که آموزش و پرورش برای موفقیت بسیاری از افراد بسیار حیاتی است. برای آینده بهتر ، آموزش ضروری است. اما ، برای بسیاری از خانواده­ها در جزایر دورافتاده وانواتو ، آموزش لوکسی است که به خوبی نمی توانند از پس آن برآیند. بسیاری از جوانان تحصیل خود را بدون یادگیری مهارت مفید ، متوقف می­کنند.

میزان سواد کل جمعیت 64 درصد بسیار پایین است. اما خوب است بدانید بیشتر افراد باسواد در وانواتو زیر 35 سال سن دارند. آموزش ابتدایی به جز برخی مناطق قبیله­ای از راه دور در وانواتو وجود دارد. کودکان به آموزش دسترسی دارند که به زبان انگلیسی یا فرانسوی ارائه می­شود. حضور و ثبت نام در مدرسه در وانواتو کمترین میزان در اقیانوس آرام است. این امر بیشتر به این دلیل است که مدرسه اجباری نیست. میزان ثبت نام در دوره ابتدایی در سال 1989 74.5٪ و سپس در سال 1999 به 78.2٪ رسید. میزان ثبت نام در سال 2004 به 93٪ افزایش یافت ، اما در سال 2007 دوباره به 85.4٪ کاهش یافت. تعداد دانش آموزان تکمیل شده خود آموزش ابتدایی همچنان رو به کاهش است. در سال 1991 در 90٪ و در سال 2004 تنها 72٪ بود.

در مراکز آموزش روستایی اکثر کلاس­های درس با مواد بوش ساخته شده و غالباً توسط سیکلون­ها از بین می روند. کلاس­های جدیدی که می­توانند در مقابل ویرانی­های سیکلون مقاومت کنند ، با کمک­های ارائه شده توسط NZAID و هواداران Oxfam ساخته شده­اند. یک مرکز آموزشی که اخیراً ساخته شده است ، مرکز لوراکائو است. این بنا با کمک افراد محلی جامعه لوراکائو ساخته شده است. همچنین به عنوان مرکز اضطراری برای طوفان­های اصلی و فعالیت­های خطرناک آتشفشانی خدمت می­کند. این مرکز آموزشی آموزش­های فنی و حرفه ای در بخش­های کشاورزی ، نجاری ، مهارت­های خانه و مکانیک را ارائه می­دهد. دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی در بندر ویلا و در 3 مرکز دیگر است. محوطه دانشگاهی که در بندر ویلا قرار دارد ، بیشتر به عنوان پردیس Emalus شناخته می­شود و دانشکده حقوق دانشگاه را در آن قرار دارد.

لیسانس در وانواتو و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در وانواتو

لیسانس در وانواتو و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برنامه­های دانشکده علوم ، فناوری و محیط زیست (FSTE)

برنامه­های مجوز دانشگاهی: دانشکده علوم ، فناوری و محیط زیست (FSTE)

گواهی در محاسبه

گواهی در علم زمین شناسی

گواهی در سیستم­های اطلاعات

تصدیق در ریاضیات

تأیید اعتبار در مدیریت منابع اقیانوس

گواهینامه ماهیگیری پایدار


برنامه­های تجویز شده: دانشکده علوم ، فناوری و محیط زیست (FSTE)

مربی هنرها (مدیریت محیط زیست)

محیط و مدیریت

محیط و جامعه

مربی هنرها (مدیریت دریایی)

کارشناسی مهندسی

مربی مهندسی (برق و الکترونیک)

مربی مهندسی (مکانیکی)

مربی مهندسی (CIVIL)

مربی مهندسی (بهداشت عمومی)

برنامه­های حرفه­ای در فناوری اطلاعات و ارتباطات

مربی شبکه­ها و امنیت

مربی مهندسی نرم افزار

مربی علوم (علوم محیطی)

مربی علوم (علوم دریایی)

زیست شناسی 

علوم زمین

مربی علوم زمین شناسی – برنامه­های ارائه شده

تحلیلگر زمین شناسی

توسعه دهنده جغرافیایی


برنامه­های مقطع لیسانس: دانشکده هنر ، حقوق و آموزش (FALE)

لیسانس هنر

چینی­ها

فرانسوی

تحصیلات

تاریخ

روزنامه نگاری

قانون

زبانشناسی

ادبیات

ادبیات و زبان

مطالعات زبان اقیانوس آرام

آهنگ زبان

پولیس اقیانوس آرام

مطالعات اقیانوس آرام ، میراث و هنر

اقیانوس آرام زبان ورنی

روانشناسی

کار اجتماعی

جامعه شناسی

آموزش و آموزش فنی و حرفه­ای

فن آوری

مطالعات مواد غذایی و تغذیه­ای

مربی آموزش در خدمت

منطقه متخصص 1: آموزش و مراقبت از کودکان زودهنگام

منطقه متخصص 2: آموزش ابتدایی

متخصص منطقه 3: آموزش خاص و فراگیر

منطقه متخصص 4: آموزش متوسطه

لیسانس حقوق

فوق لیسانس در وانواتو و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در وانواتو

فوق لیسانس در وانواتو و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برنامه­های کارشناسی ارشد: دانشکده علوم ، فناوری و محیط زیست (FSTE)

DIPLOMA POSTGRADUATE در هنرها

مدیریت محیط زیستی

جغرافیا

مدیریت دریایی

DIPLOMA POSTGRADUATE در CYBERSECURITY

DIPLOMA POSTGRADUATE در فناوری اطلاعات

علوم رایانه

سیستم­های اطلاعاتی

DIPLOMA POSTGRADUATE در علم

زیست شناسی

علم شیمی

علم زمین شناسی

علوم دریایی

ریاضیات

فیزیک

 


برنامه­های کارشناسی ارشد: دانشکده علوم ، فناوری و محیط زیست (FSTE)

مربی عمده آثار هنری

علوم رایانه

جغرافیا

سیستم­های اطلاعاتی

تجزیه و تحلیل داده­ها

سیستم­های اطلاعات کسب و کار

ریاضیات

مبلغ تبادل نظر عمده تجارت

سیستم­های اطلاعاتی

تجزیه و تحلیل داده­ها

سیستم­های اطلاعات کسب و کار

مربی علوم اختلافات عمده

زیست شناسی

علم شیمی

علوم رایانه

مهندسی برق / الکترونیک

جغرافیا

علوم زمین شناسی

سیستم­های اطلاعاتی

تجزیه و تحلیل داده­ها

سیستم­های اطلاعات کسب و کار

ریاضیات

فیزیک


برنامه­های دوره کارشناسی ارشد: دانشکده علوم ، فناوری و محیط زیست (FSTE)

مستر هنر در مدیریت محیط زیست

MASTER OF ARTS در جغرافیا

MASTER OF ARTS در مدیریت دریایی

MASTER OF ARTS در ریاضیات

مستر علوم در زیست شناسی

مستر علوم در شیمی

استاد علوم در محاسبات علوم

مستر علوم در علوم گوشواره

مستر علوم در مهندسی

مستر علوم در علوم محیطی

مستر دانش در سیستم­های اطلاعاتی

استاد علوم در علوم دریایی

استاد علوم در ریاضیات

مستر علوم در فیزیک

دکترا در وانواتو و شرایط اخذ پذیرش دکترا در وانواتو

دکترا در وانواتو و شرایط اخذ پذیرش دکترا در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دکتر فلسفه: دانشکده هنر ، حقوق و آموزش (FALE)

USP در اکثر رشته­هایی که در سطح کارشناسی ارشد در USP تدریس می­شوند ، دکترای فلسفه (PhD) ارائه می­دهد. به دانشجویان علاقمند به پیشرفت از برنامه کارشناسی ارشد به سمت دکترا توصیه می­شود با رئیس دانشکده مربوطه تماس بگیرند. آیین نامه پذیرش و برنامه حاکم بر دکتر فلسفه در صفحه 438 در دفترچه و تقویم USP آمده است. 

 

دکتر فلسفه: دانشکده تجارت و اقتصاد (FBE)

دانشکده تجارت و اقتصاد در اکثر رشته­هایی که در مقطع کارشناسی ارشد تدریس می­شوند ، دکترای فلسفه (PhD) ارائه می­دهند. به دانشجویان علاقمند به پیشرفت از برنامه کارشناسی ارشد به سمت دکترا توصیه می شود با رئیس دانشکده تماس بگیرند. آیین نامه پذیرش و برنامه حاکم بر دکتر فلسفه در صفحه 120 کتابچه و تقویم USP  2020 آمده است .

پزشکی در وانواتو و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در وانواتو

پزشکی در وانواتو و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اطلاعات کلی

مکان: وناتو

مدت زمان لازم برای دکتر: 4 سال

شهریه (در هر ترم): 4500 دلار آمریکا

ایمیل: Email VMU

بررسی: بررسی VMU

 


دانشگاه علوم پزشکی وانواتو در سال 2006 تأسیس شد و خوشحال است که دوره­های خود را برای همه دانشجویانی که به دنبال مدرک پزشکی هستند ارائه می­دهد.

تشخیص بین المللی : VMU در فهرست بین المللی آموزش پزشکی (IMED) فهرست شده است. دانشجویان بین المللی واجد شرایط هستند که برای ثبت نام به عنوان پزشک آموزش دیده خارج از کشور در کشور خود (استرالیا ، نیوزلند ، انگلستان ، ایالات متحده و سایر کشورها) اقدام کنند.

رويكرد VMU به يادگيري : VMU هم برنامه­ها و هم محتواي نرم افزاري مجوز و درون سازي شده (موارد ، نمايشگاه­ها ، ارزيابي­ها) را دارد كه توسط مدارس پزشكي در استراليا و آمريكا براي ديجيتال و از جمله يادگيري آنلاين بكار رفته است. دانشجویان VMU به صورت آنلاین به معلمان بالینی کاملاً واجد شرایط دسترسی دارند. این مربیان بالینی با دانشجویان در جلسات آموزشی به طور منظم کار می­کنند که تمرکز آن بر "یادگیری کشف مستقیم" (نوعی از یادگیری مبتنی بر مسئله) است که همراه با خودآموزی و خود ارزیابی است. دانش آموزان با استفاده از روش VMU قادر خواهند بود از طریق حالت یادگیری از راه دور از کشور خود ، یا در وانواتو یا برای برخی از قسمت­های دوره تحصیل کنند.

مزایای استفاده از این روش : انعطاف پذیری را با توجه به سرعت آموزش و مکان آموزش ارائه می دهد. دستورالعمل در روش پزشکی پذیرفته شده بین المللی ارائه می­دهد: یادگیری مبتنی بر مسئله / راهنمایی؛ دانشجویان را از تماس با بیمار و تجربیات بالینی تشویق می­کند از ابتدای برنامه درجه اختلال در زندگی شخصی و کاری هنگام تحصیل را به حداقل می­رساند. دسترسی به مطالعه پزشکی را افزایش می­دهد. امکان پرداخت تدریجی هزینه­ها را به عنوان و هنگامی که دانش آموز می­تواند هزینه تحصیل را فراهم می­کند.

ساختار دوره : این برنامه شامل 10 ماژول در علوم پایه پزشکی و 6 امتحان مانع در علوم پزشکی بالینی اصلی است. ماژول­های علوم پایه پزشکی در بلوک­های 8 هفته­ای هستند ، در حالی که کارآموزی علوم پزشکی بالینی 4 تا 8 هفته به طول می­انجامد و پس از آن یک امتحان مانع انجام می­شود. پذیرش نوردی وجود دارد که به دانشجویان اجازه می­دهد 3 بار در سال ورود کنند.

ساختار شهریه : برنامه کامل 45000 دلار آمریکا است. هر ماژول 4500 دلار آمریکا است. شهریه در معرض تغییر است.

هزینه چرخش بالینی می­تواند متفاوت باشد. این مسئولیت دانشجویی است که هرگونه اتهامی را که از محل چرخش بالینی اعمال می­شود بپوشاند.

برنامه تحصیل و صلاحیت­ها : VMU در حال حاضر ارائه می­دهد:

MBBS لیسانس پزشکی / جراحی یا دکتر پزشک پزشکی:

شرایط ورود و انتخاب دانشجویان همه داوطلبان باید دوره­های علوم پایه را گذرانده باشند.

یک مصاحبه نیمه ساختار یافته با هدف تمرکز بر خصوصیات شخصی مهم برای دستیابی به حرفه در پزشکی برگزار خواهد شد.

VMU محلاتی را در حوزه دانشگاه Orme ، در سواحل بندر خلیج پورت ویلا ، اشغال می­کند. این یک تیر هوایی از محوطه دانشگاه است.

 

VMU فراهم می­کند:

برنامه درسی اختصاصی آنلاین منحصر به فرد که از یادگیری "کشف راهنمایی" به عنوان الگوی خود استفاده می کند ، با سناریوهای مورد و هزاران "شیء یادگیری" برای پشتیبانی از فرایند یادگیری ، از جمله راهنماهای یادگیری. یادگیری کشف راهنمایی نوع یادگیری مبتنی بر مسئله (PBL) است ، الگویی که توسط اکثر دانشکده های پزشکی جدید در استرالیا و انگلیس اتخاذ شده است.

یک سیستم مدیریت قدرتمند یادگیری دیجیتال (LMS) که می­تواند معلمان ، زبان آموزان و برنامه درسی "در زمان و مکان غیرمترقبه" را بهم پیوند دهد.

تیمی باتجربه از مدیریت و دانشکده که مشارکت محلی چشمگیری دارد.

منشور برای اداره دانشگاه در یک کشور مستقل و اعطای مدرک اعطای مدرک بین المللی به رسمیت شناخته شده

مجوز ارتباطات از راه دور برای ایجاد "شبکه خصوصی مجازی" برای بهداشت و آموزش در کشور با استفاده از یک سرویس ماهواره­ای جدید برای آسیا و اقیانوس آرام (برنامه در انتظار)

دندانپزشکی در وانواتو و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در وانواتو

دندانپزشکی در وانواتو و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط دندانپزشکی در وانواتو برقرار نشده است.

تخصص پزشکی در وانواتو و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در وانواتو

تخصص پزشکی در وانواتو و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط تخصص پزشکی در وانواتو اعلام نشده است.

تخصص دندانپزشکی در وانواتو و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در وانواتو

تخصص دندانپزشکی در وانواتو و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط تخصص دندانپزشکی در وانواتو برقرار نشده است.

رشته های غیر پزشکی در وانواتو

رشته های غیر پزشکی در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

USP  پیشنهادات کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه مطالعه از جمله:

درس دادن

گردشگری

روزنامه نگاری

ادبیات

زبانشناسی

کشاورزی

علم و مدیریت محیط زیست

علوم زمین شناسی

فن آوری

سیستم­های محاسباتی و اطلاعاتی

حسابداری و اقتصاد

قانون و سیاست

بانکداری و دارایی

مدیریت و مدیریت عمومی

مدیریت زمین

مشاوره و خدمات اجتماعی

 

 


پردیس اصلی USP ، موسوم به Laucala ، در فیجی است. این شهر همچنین دو پردیس ماهواره­ای در فیجی دارد: Labasa و Lautoka. پردیس آلفوا در ساموآ میزبان دانشکده کشاورزی و فناوری مواد غذایی است. پردیس Emalus در وانواتو مکان مدرسه دانشکده حقوق است. 

علاوه بر این ، USP 11 مرکز منطقه­ای مستقر در کشورهای جزایر اقیانوس آرام را اداره می­کند. منطقه­ای که USP در آن خدمت کرده است 33 میلیون کیلومتر  از اقیانوس آرام را شامل می شود ، مساحتی بیش از سه برابر اروپا. در مقابل ، کل سطح سرزمین­های ارائه شده با منطقه دانمارک مطابقت دارد. جمعیت کشورهای عضو از توكلائو با 1500 نفر تا فیجی با بیش از 900000 نفر متغیر است . (جمعیت منطقه حدود 1.3 میلیون نفر است.

 

خطرات احتمالی برای دانشجویان در وانواتو

خطرات احتمالی برای دانشجویان در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وانواتو یک کانون مهم جرم نیست ، بیشتر شبیه به یک موضوع گرم و یا حتی یک دستمال. جرم در وانواتو کم است ، اما در حال افزایش است و مسافران گاه هدف جنایات خرد قرار گرفته­اند.

شناخته شده است که دزدی ، حمله و تجاوز جنسی علیه بیگانگان رخ داده است. به ویژه زنان باید از بیرون رفتن به تنهایی در شب یا به مکان­های منزوی خودداری کنند.

سرقت خرده فروشی یک مشکل فزاینده است. اقامت خود را همیشه قفل نگه داشته و در صورت امکان اشیاء با ارزش خود را در گاوصندوق نگهداری کنید.

هر از گاهی وقایع زندان رخ می­دهد و به ناچار نرخ جرم در دوره بعد افزایش می­یابد. مراقب رسانه­های محلی و هشدارهای ایمنی از افراد محلی باشید. هنگامی که شکستن اتفاق می­افتد ، اشیاء با ارزش خود را قفل نگه دارید و از مناطق بالقوه جرم و جنایت دوری کنید.

 


یک خط گسل بزرگ وجود دارد که در زیر بسیاری از جزایر اقیانوس آرام قرار دارد - که به معنای زمین لرزه ،  سونامی و فعالیت آتشفشان تهدیدی برای آفتابی وانواتو است.

زمین لرزه­ها فقط واقعیت زندگی در وانواتو هستند. در روز بوکس 2010 ، زمین لرزه­ای به بزرگی 7.3 ریشتر 142 مایل (230 کیلومتری) جنوب بندر ویلا رخ داد. این زمین لرزه باعث سونامی کوچکی شد که خسارات جزئی به دارایی در جزیره تانا وارد کرد. زمین لرزه­های کوچکتری به دنبال داشت ، از جمله یک سه روز بعد 5.0 ریشتر 18 مایل (30 کیلومتری) در شمال بندر ویلا.

از ژانویه سال 2010 ، مقامات وانواتو هشدارهایی را برای آتشفشان کوه یاسور در جزیره تانا صادر کرده­اند. سطح فعالیت آتشفشان می­تواند به سرعت تغییر کند. برای اطلاع از آخرین مشاوره در مورد فعالیت آتشفشانی ، همیشه باید با دفتر جهانگردی وانواتو تماس بگیرید. سطح هشدار و دسترسی به آتشفشان­ها می­تواند به سرعت تغییر کند.

اگر در حین اقامت شما یک فاجعه طبیعی رخ داده است یا اخطار داده شده است ، توصیه­های مقامات محلی را دنبال کنید و ایستگاه­های رادیویی محلی را برای به روز رسانی نظارت کنید.در طول وانواتو ، جاده­ها به خوبی حفظ نشده­اند و در هنگام رانندگی باید مراقبت­های بیشتری انجام شود.وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی معمولاً در وضعیت تعمیر ضعیفی قرار دارند و در حالی که قایق­های بین جزیره­ای نیاز به داشتن گواهینامه فعلی (دریا) دارند ، بسیاری از آنها نیستند و نمی­توان به قدرت دریایی آنها اعتماد کرد.همچنین ، استانداردهای ایمنی بالا توسط اپراتورهای تور همیشه رعایت نمی­شود ، به خصوص برای ورزش­های ماجراجویی یا غواصی. ممکن است کاپشن­های کافی و تجهیزات ایمنی کافی ارائه نشود. استانداردهای توصیه شده و نکات ایمنی ممکن است رعایت نشود. همیشه اعتبار و تجهیزات ایمنی اپراتورهای تور را از قبل بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که بیمه نامه سفر فعالیت­های برنامه ریزی شده شما را تحت پوشش قرار می­دهد.برای جلوگیری از ایجاد مزاحمت در هر یک از جزایر ، قبل از دسترسی به مناطق غیر عمومی ، از جمله سواحل ، باید از مالکان محلی درخواست شود. ممکن است برخی از مالکان زمین هزینه دسترسی را بپردازند.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در وانواتو

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کلیه مدارس وانواتو به زبان فرانسه یا انگلیسی تدریس می­شود و اکثر مدارس ابتدایی و متوسطه خصوصی و در مناطق شهری قرار دارند. از سال 2010 ، با کمک AusAID ، وانواتو توانست مدارس مدرسه را برای کلیه مدارس ابتدایی دولتی از بین ببرد ، اما هزینه‌ها اغلب برای شهریه ، شبانه روزی ، کتاب و سایر مواد اعمال می شود. دانشکده بین المللی پورت ویلا یک مدرسه خصوصی و انگلیسی زبان است که برنامه­های آموزشی کوئینزلند را به کلاس های متوسطه اولیه می­رساند. Lycée Français برنامه­های درسی سنتی فرانسه را از طریق سطح متوسطه دنبال می­کند در حالی که کالج Malapoa آموزش متوسطه کامل را به زبان انگلیسی ارائه می دهد. تعدادی از مدارس تحت حمایت کلیساها در وانواتو وجود دارد ، از جمله مدرسه متوسطه Lenakel Junior ، در جزیره Tanna و کالج Onesua ، یک مدرسه متوسطه Presbyterian واقع در شمال شرقی

 

سازمان های مدارس مستقل در وانواتو

دبستان مرکزی

 

دبیرستان Lenakel Junior

 

دبیرستان اونسوا

 

مدرسه متوسطه تمیز

 

دبستان ویلا شرق

 

 

.

چاپ مقالات علمی در وانواتو و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در وانواتو و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از بهترین مقالات علمی که می­توانید دنبال کنید در مورد موضوع زیر است:


عوامل تعیین کننده گردشگری در جزیره اقیانوس آرام کوچک: یک مطالعه


تحقیقات گزارش شده در این مقاله به دنبال شناسایی عوامل اصلی گردشگری جزایر کوچک در منطقه اقیانوس آرام است. به منظور بررسی این مشکل تحقیق ، 185 گردشگر استرالیایی هنگام بازگشت از تعطیلات در وانواتو مورد بررسی قرار گرفتند. نمونه شامل كسانی بودند كه از جزایر بیرونی مانند اسپیریتو سانتو و همچنین كسانی كه فراتر از جزیره اصلی گریخته نبودند ، بازدید كرده بودند. یافته­ها نشان می­دهد که مهمترین تأثیر در تصمیم گیری برای بازدید از جزایر بیرونی ، آب و هوا و شهرت به عنوان مقصد تعطیلات بوده است. هنگامی که وانواتو را به عنوان یک تعطیل رتبه بندی کنید ، هم افرادی که به جزیره بیرونی رفتند و هم کسانی که سه دلیل اصلی را دوست بودن ، دامنه رستوران­ها و کیفیت اسکان ندانسته­اند ، در حالی که دلایل اصلی ذکر شده برای عدم بازدید از یک جزیره بیرونی عبارتند از: جزایر بیرونی برای دسترسی بسیار گران بودند. بیشتر گردشگران می خواستند تعطیل "در انتظار ماندن" باشند. و آنها در تعطیلات خود زمان کافی نداشتند. از یافته­های این تحقیق در مورد عوامل تعیین کننده گردشگری جزیره اقیانوس آرام ، پیشنهاد می­شود تحقیقات بیشتری در مورد کاربرد این عوامل تعیین کننده در سایر محیط­های جزیره کوچک در سایر مناطق جهان انجام شود.

شرکت در آزمون های بین المللی در وانواتو

شرکت در آزمون های بین المللی در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

زبان رسمی در وانواتو اغلب فرانسوی است، و در این کشور موقعیت تحصیل به زبان فرانسوی و انگلیسی در بهترین شرایط رویت می­شود. به طور کلی داشتن اطلاعات در مورد آزمون فرانسه اهمیت زیادی دارد.

 

کدام آزمون فرانسه را باید قبول کنم؟

تمام امتحانات در فرانسه و بسیاری از مراکز بین المللی تست در سراسر جهان ارائه می­شود ، بنابراین نیازی به نگرانی زیادی در مورد مکان خود نخواهید داشت ، زیرا این احتمال وجود دارد که شما یک مرکز آزمون کاملاً نزدیک به خود داشته باشید.

بیایید ابتدا روی سطح تمرکز کنیم. امتحان DILF یک سطح بسیار پایه ، معادل CEFR A1 را در بر می گیرد. این سطح اولیه برای دانش آموزان یک زبان خارجی است و به همین دلیل این گواهینامه خیلی شناخته شده نیست و همچنین چندان مفید نیست. اگر شروع به یادگیری زبان فرانسه کرده­اید و فشار بیشتری برای ایجاد انگیزه که با دریافت دیپلم رسمی به وجود می آید می­خواهید ، می­توانید در این امتحان شرکت کنید. در غیر این صورت می­توانید از آن پرش کرده و به سطوح بالاتر بروید.

DELF و DALF امتحانات فرانسوی هستند که به طور گسترده شناخته شده­اند و تمام سطوح A1 تا C2 را در بر می­گیرند. همان چیزی که برای DILF گفتیم ، مگر اینکه شما به خصوص علاقه­مند به اخذ مدرک دیپلم باشید ، دو سطح اول بیش از حد مفید نیستند. از DELF B1 همه چیز جدی­تر می­شود. سطح DELF B1 و B2 برای فرصت­های دانشگاهی و حرفهای مفید است. با این حال ، اگر قصد شما تحصیل در دانشگاه فرانسوی زبان است ، باید هدف خود را بالاتر بگیرید و DALF C1 یا C2 را نیز پشت سر بگذارید متن از نظر ورد مشکل دارد. در امتحانات DELF و DALF شما می­گذرانید یا شکست می­خورید و در صورت گذراندن ، گواهی فرانسه مربوطه را برای سطح مورد نظر خود دریافت خواهید کرد.

امتحانات DILF ، DELF و DALF در واقع همه بخشی از یک طرح دیپلم هستند. این سه نام مختلف به دلایل تاریخی نگهداری می­شوند ، اما از سال 2006 فقط امتحانات و دیپلم­های مربوط به سطح CEFR هستند. TCF ، با این حال ، ماهیت متفاوتی دارد. این امتحان منجر به دریافت مدرک دیپلم نمی­شود بلکه با هدف تأیید سطح واقعی یک داوطلب از طریق گواهی نمره قبولی انجام می­شود. این گواهی عکس لحظه­ای از مهارت فرانسه در کاندیداها در زمان مشخص است ، به همین دلیل TCF اعتبار فقط دو سال دارد. در مقابل ، دیپلم­های DILF ، DELF و DALF برای همیشه معتبر هستند. بنابراین ، مگر اینکه متقاضی یک روش خاص که در آن گواهینامه TCF لازم باشد ، مانند اقامت فرانسه یا ویزا باشد ، شاید بهتر باشد یکی از امتحانات دیگر را بگیرید و یک گواهی که منقضی نشده است بگیرید.

کنفرانس های علمی در وانواتو

کنفرانس های علمی در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شورای فرهنگی ملی وانواتو (VNCC) که تحت سیاست تحقیقات فرهنگی وانواتو فعالیت می­کند ، مؤسسات تحقیقاتی خارج از کشور را که بر موضوعات مهم برای میراث فرهنگی وانواتو تمرکز می­کنند ، تأیید و نظارت می کند. مرکز فرهنگی وانواتو پروژه مجموعه در حال پیگیری سنت­های شفاهی را اجرا می­کند ، که هدف آن مستند سازی تاریخ­ها و سنت­های به یاد آمده ، جزئیات آئین­های آیینی ، سیستم­های طبقه بندی و زبان­های وانواتو است. مرکز تحقیقات و فنی کشاورزی Vanuatu (VARTC) تحقیقات مربوط به کشاورزی و دامپروری را انجام می­دهد. مرکز تحقیقات بین المللی كشاورزی استرالیا با سازمان­های محلی در وانواتو همکاری می­كند و راهبردهای پایداری را برای بهبود تولید كشاورزی و تولید محصولات نقدی و همچنین توسعه در مقیاس بزرگتر در صنایع كشاورزی ، شیلات و جنگلداری تدوین می كند.

 

سازمان های موسسات تحقیقاتی در واناتو

مرکز تحقیقات و فنی کشاورزی واناتو (VARTC)

 

فرهنگسرای وناتو

 

 


با توجه به اهمیتی که در سواد آموزی و توسعه آموزش توسط دولت وانواتو ایجاد شده است ، تعدادی از سازمان های غیر دولتی (سازمان های غیر دولتی) و سازمان­های جامعه مدنی (CSO) در بخش آموزش وانواتو فعالیت می­کنند. اتحادیه معلمان وانواتو نماینده معلمان در وناتو است. برنامه آموزش سواد آموزی وناتو (VANLEP) ، که در غیر این صورت با عنوان پروژه سیلاب کتاب شناخته می­شود ، برای تهیه مطالب خواندن و آموزش مدارس ابتدایی و متوسطه در اطراف وناتو تلاش می­کند ، در حالی که برنامه سوادآموزی خانواده (FLP) باعث تقویت سواد و یادگیری در بین بزرگسالان در مناطق روستایی می شود. VANLEP توسط برنامه­های کمک آموزشی برای وناتو (NZEAP) توسط AusAID ، UNICEF و NZAid تأمین می­شود.

 

سازمان های غیردولتی و سازمان های مدنی در وانواتو

زندگی و یادگیری وناتو

 

برنامه آموزش سواد آموزی وناتو (VANLEP)

 

شورای ملی زنان وناتو

 

همکاری وناتو - استرالیا برای توسعه

 

 

جشن های دانشگاه ها در وانواتو

جشن های دانشگاه ها در وانواتو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جشنواره­های وانواتو و رویدادهای فرهنگی

فرهنگ غنی و معتبر در وانواتو باورنکردنی است ، و مهم نیست که بازدید شما از کدام جزیره باشد. شما می­توانید با طیف وسیعی از تجربیات مختلف  مانند غذای دلپذیر ، گفتگو با افراد محلی ، بازدید از فرهنگسرای یا علاقه مندان ما ، شرکت در و / یا تماشای یک مراسم سنتی ، مراسم مذهبی یا جشنواره وانواتو در مورد فرهنگ واهی که وناتو دارد آشنا شوید. .

تجربه فرهنگی همه جانبه­ای که شما از شاهد آن گرفته­اید ، یا حتی در آن شرکت می­کنید ، رقص­های سنتی ، جشنواره­ها و آیین­ها درجه یک است. بیشتر رویدادها و سنن فرهنگی در مناطق 'کشف نشده' وانواتو اتفاق می افتد که در آن جاده­ها خشن است اما مناظر مانند چیزی نیست که قبلاً دیده­اید. بنابراین حتی سفر آنجا به همان اندازه جالب است که واقعی باشد. نگاهی به انتخاب­های برتر My Vanuatu برای جشنواره­ها و رویدادهای فرهنگی!

جشنواره روز سنت اندروز | نوامبر

بیش از 3 روز در جزیره جشن گرفته می­شود ، جشنواره روز اندروز یکی از بزرگترین جشن­ها در وناتو است. در حالی که این جشنواره از مسیحیت و زندگی سنت اندرو تجلیل می کند ، این رویداد ویژه در طول سال­های متمادی به سنت­های محلی تزریق شده است. بازدید کنندگان از طریق یادگیری تکنیک­های سنتی ماهیگیری وناتو و تماشای رقص­ها و اجراهای دلخواه و "آتشفشان پخت" می­توانند در این جشن فوق العاده شرکت کنند.

مناسک غواصی ناخل | آوریل - ژوئن

شاهد باشید که شجاع­ترین جزایر وانواتو ، در جزیره پنطیکاست فرو می­روند! این آیین باستانی وناتو در هنگام بازدید از جزایر دارای شهرت جهانی است و حتماً باید دید. با تأثیر اختراع پرش بانجی ، ماجرای پشت غوطه وری در واناتو چیزی بیش از سرگرم کننده پمپاژ آدرنالین نیست. همه ساله ساکنان جزیره­ای تا هفت هفته بطور ماهرانه در ساختن برج­های بلند 30 تا 30 متر از چوب بومی محکم با طناب­های خانگی احاطه می­کنند. این مراسم معمولاً از ماه آوریل تا ژوئن آغاز می­شود که مردان و پسران چیزی از برج­های دیگر به جز انگورهای گره خورده به مچ پا خود را از برج­ها فرو نمی­کنند. بر خلاف پرش­های بانجی ، غواصان زمین عمداً هدفشان این است که پوست / موهایشان زمین را ببوسند - دیوانه به نظر می­رسد ، درست است؟ نگران نباشید ، برج­ها سازه­هایی با اندیشه و تفکر هستند. که به سختی توسط جزایر ساخته شده­اند ، بنابراین کاملاً بی خطر است. این آیین معتقد است که این زمینه برکت می دهد تا محصول خوبی حاصل شود. غواصی در زمین همچنین مراسم مناسبی برای پسران جوان است که به عنوان پذیرش آنها از مردانگی عمل می کنند.

جشنواره لاکونا خلیج کستام | اوت

به میزبانی سرپرست جان استار ، پدر لوی و روستاهای خلیج لاکونا ، بازدیدکنندگان با آغوش باز مورد استقبال قرار می­گیرند تا آداب و رسوم محلی جزایر گواوا را در جشنواره خلیج لاکونا تجربه کنند. تجربه و شرکت در رقص های سنتی ، حک کردن چوب و سنگ ، اجراهای موسیقی ، نمایش­های جادویی سنتی ، آتش سوزی ، اعیاد و موارد دیگر!

جشنواره فنل و رقص روم | جولای

اگر واقعاً در جشنواره جزیره Ambrym در جزیره Ambrym واقع شده­اید ، باید دید که آیا می­خواهید سفارشی معتبر و پرانرژی روم وانواتو را تجربه کنید. به طور انحصاری برای نرها ، صدها نفر از اهالی روستا در یکی از قدیمی ترین روستاهای جزیره ، فنلا ، به مدت دو روز بدون توقف رقص ، مراسم ، تظاهرات و موارد دیگر جمع می شوند. تماشای رقصندگان رومی یک تجربه جالب است - زمین با لرزیدن ریتمیک رقصندگان در زیر پاهای شما ارتعاش می کند - و رقاصندگان با لباس­های جاری و ماسک­های جالب لباس می­پوشند.

آخرین ویرایش: 2020-05-05 17:08:47 107