x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به بلژیک

اولین نوع ویزای کشور بلژیک مشهور به ویزای c است که از نوع اقامت موقت محسوب می شود و به افراد اجازه می دهد که به مدت 90 روز در این کشور زندگی کنند. این 90 روز در بین 180 روز شکسته می شود به این معنی که اعتبار ویزا 180 روز و شما در طول این مدت اجازه دارید 90 روز را در بلژیک بمانید. فردی را که از بلژیک برای ازدواج انتخاب می کنید می بایست حداقل سه ماه تابعیت کشور بلژیک را اخذ کرده باشد و یا 3 ماه از اقامت دائمی وی گذشته باشد. شرایط سنی به این صورت است که برای ازدواج، فرد باید بیش از 18 سال سن داشته باشد. بلژیک یکی از کشورهایی است که در زمینه بهداشت عمومی نیز رشد خوبی داشته است به طوریکه مردم این کشور در نظافت شخصی حرف اول را می زنند. در بررسی های اخیر اینطور مشخص شده است که میزان مهاجرپذیری بلژیک به نسبت سال های گذشته 59 درصد بیشتر شده است و این روال به نوبه خود بسیار ارزشمند است. ورود به بازار کار بلژیک شاید کمی سخت باشد و در این زمینه تنها رشد 3 درصدی دیده می شود. ارزیابی هایی که در زمینه مهاجرت به بلژیک دیده می شود نشان می دهد که کار در این کشور به شکل روتین فراهم نشده است و میزان تغییر شغل در افراد زیاد است. پاسپورت کشور بلژیک اجازه می دهد که بدون ویزا به 165 کشور در جهان سفر کنید و این موضوع از دیگر شاخص های رضایت از مهاجرت به کشور بلژیک محسوب می شود. در نظر داشته باشید که به طور کلی تحصیل در این کشور با بهترین امکانات فراهم شده است و هزینه تحصیل نیز مناسب است. مجوز نوع A به مجوزی گفته می شود که برای کارمندان با محدودیت های مشخص همراه است. در واقع کارمندهایی که از تخصص بالایی برخوردار هستند در این زمینه رشد خوبی دارند و می‌توانند سمت های مأموریتی نیز دریافت نمایند. افرادی که مشهور به تکنسین هستند باید دارای مجوز نوع B باشند. برخی از افراد که توان مالی برای تحصیل در بلژیک ندارند می توانند به طور گسترده در پژوهش های علمی شرکت نمایند و به این ترتیب به سادگی می توانند بورسیه تحصیلی این کشور شوند. محققین در بلژیک نیاز به ارائه مجوز کاری دارند و باید یک سری موافقت نامه با مهر و امضا فراهم کنند.

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها
مشاوره مهاجرت به بلژیک

مهاجرپذیری بلژیک

مهاجرپذیری بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


برای مهاجرت به کشور بلژیک موقعیت های مختلف پیش روی شما قرار دارد که می بایست پیش از اقدام هر یک را بررسی کنید. کشور بلژیک از دسته کشورهای سلطنتی در اروپای شمالی است که حکومت در آن دموکراسی است. این کشور آب و هوای معتدلی دارد و به طور کلی شاهد تابستان های خنک در این کشور هستیم. وضعیت اقتصادی کشور بلژیک بسیار خوب است و این موضوع یکی از دلایلی که آمار مهاجرت به کشور بلژیک بیشتر از قبل شده است ، میزان تورم در بلژیک یک درصد اعلام شده است. در نظر داشته باشید که در بلژیک بیشتر افراد مشغول به کشاورزی هستند و خودکفایی در این کشور حرف اول را می‌زند. بلژیک در زمینه صنعت آهن و فولاد روال های تجاری قدرتمندی را آغاز نمود و این موضوع سبب شد که به طور کلی دولت بلژیک نیاز به سرمایه گذاران خارجی داشته باشد این روال سبب شد که بلژیک اعلام نماید که نیاز به مهاجران بیشتری دارد و مهاجرپذیری این کشور از این بخش بیشتر و بیشتر شد. امروزه صادرات بلژیک در زمینه الماس نیز دیده می شود و میزان مهاجرپذیری این کشور بیشتر شده است. همینطور شرکت هایی که در زمینه مواد غذایی در کشور بلژیک فعالیت می کنند نیز بیشتر از قبل هستند و این روال به نوبه خود سبب می شود که رشد جمعیت در این کشور بیشتر شود. نوع زندگی مردم بلژیک بسیار جالب است، آنها زندگی را بسیار ساده می گیرند و معتقد هستند که همه زندگی بستگی به خود افراد دارد. کشور بلژیک یکی از کشورهایی است که در زمینه بهداشت عمومی نیز رشد خوبی داشته است به طوریکه مردم این کشور در نظافت شخصی حرف اول را می زنند. در بررسی های اخیر اینطور مشخص شده است که میزان مهاجرپذیری کشور بلژیک به نسبت سال های گذشته 59 درصد بیشتر شده است و این روال به نوبه خود بسیار ارزشمند است.

آمار مهاجران به بلژیک

آمار مهاجران به بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


آمار مهاجرانی که به قصد سرمایه گذاری به کشور بلژیک سفر می‌کنند بیشتر از سایر گروه ها است، این کشور پتانسیل ثبت شرکت برای مهاجران خارجی را افزایش داده است و این اصل سبب شده که کشور بلژیک یکی از بهترین کشورهایی باشد که توانسته سود و بازدهی مهاجرتی خوبی داشته باشد. آمار مهاجرانی که با هدف سرمایه گذاری به کشور بلژیک سفر کرده اند 22 درصد بیشتر از قبل است و زیرساخت‌های اقتصادی این کشور ثابت کرده است که مهاجرت سرمایه‌گذاری کشور بلژیک یکی از بهترین گزینه های پیش روی است.

از طرفی سیستم های تحصیلی در بلژیک به صورتی پیش رفته است که افراد علاقمند به تحصیل بسیار علاقه دارند که در این کشور تحصیل کنند، این موضوع بر اساس شاخص های مختلف ارزیابی شده است و مشخص است که نتیجه خوبی به همراه دارد. کشور بلژیک در زمینه تحصیل و آموزش سرمایه زیادی را در نظر گرفته است. درصد افرادی که به قصد تحصیل به بلژیک ورود می کنند 18 درصد بیشتر از قبل شده است.

ورود به بازار کار کشور بلژیک شاید کمی سخت باشد و در این زمینه تنها رشد 3 درصدی دیده می شود. ارزیابی هایی که در زمینه مهاجرت به کشور بلژیک دیده می شود نشان می دهد که کار در این کشور به شکل روتین فراهم نشده است و میزان تغییر شغل در افراد زیاد است.

این کشور سیستم های بهداشتی خود را قدرتمند تر از قبل دانسته است و به این ترتیب افراد زیادی به قصد درمان به بلژیک سفر کرده‌اند و خوشبختانه از پوشش بیمه ای نیز برخوردار خواهند شد.

میزان رضایت مهاجران به بلژیک

میزان رضایت مهاجران به بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور بلژیک یکی از کشورهای توسعه یافته است که توانسته در وضعیت صحیحی ظاهر شود و رشد خوبی را برای خود فراهم ساخته است. در این کشور تجارت رتبه بالایی دارد و موقعیت جغرافیایی بی نظیر این کشور سبب شده است که در صادرات و تجارت نیز به رشد خوبی دست یابد.

افرادی که مهاجرت به کشور بلژیک را انتخاب کرده اند اقامت دائم پس از 5 سال زندگی در این کشور را کسب می کنند و این موضوع یکی از بهترین سطح رضایت را در بین مهاجران داشته است.

در کشور بلژیک بهترین برنامه های ورود به تجارت و کسب و کار دیده می شود. برای مهاجرت به کشور بلژیک نیازی به آزمون زبان نبوده و حتی نیازی به تجربه کسب و کار نیست.

مهاجرانی که به کشور بلژیک سفر کرده اند اجازه دارند سفر آزادانه به 26 کشور شینگن داشته باشند، این افراد از سیستم های بهداشت عالی و آموزش عالی این کشور نیز رضایت 100 درصد داشته اند و مشخص است که دولت کشور بلژیک در زمینه بهداشت سرمایه گذاری زیادی داشته است.

پاسپورت بلژیک اجازه می دهد که بدون ویزا به 165 کشور در جهان سفر کنید و این موضوع از دیگر شاخص های رضایت از مهاجرت به کشور بلژیک محسوب می شود. در نظر داشته باشید که به طور کلی تحصیل در این کشور با بهترین امکانات فراهم شده است و هزینه تحصیل نیز مناسب است.

همینطور رضایت از بخش امنیتی نیز در کشور بلژیک بسیار بالا اعلام شده است به طوریکه نیروهای امنیتی در سطح شهر دیده می شود و هیچ خطری مهاجران را تهدید نمی کند. مردم بلژیک بسیار منطقی هستند، در این کشور خبری از نژادپرستی و مخالفت با مهاجران نیست و همه چیز طبق قاعده صحیحی پیش می رود. زندگی در بلژیک طبق یک قانون درست پیش می رود و بسیار ارزشمند است.

راحت‌ترین روش مهاجرت به بلژیک

راحت‌ترین روش مهاجرت به بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های آسان برای مهاجرت و اقامت کشور بلژیک ازدواج است. در این روش شما باید شرایط موجود را رعایت نمایید و عموماً با اخذ اقامت طولانی مدت که اغلب بیش از 10 سال عنوان می شود می‌توانید اقامت کشور بلژیک را به دست آورید. در نظر داشته باشید که در این مسیر نیاز به دانش زبان و همبستگی خواهید داشت. در نظر داشته باشید که افراد نیاز است که یک سری دوره های زبان را برای اقامت دائم بگذرانند.

یکی دیگر از روش هایی که مهاجرت به بلژیک را ساده تر می کند فاقد ملیت بودن است، این گزینه برای کسانی صدق می کند که در کشور بلژیک رسماً بی خانمان بوده و در چنین وضعیتی دو سال نیز در بلژیک زندگی کرده باشند.

افرادی که در زمینه های علمی و فرهنگی نیز رشد خوبی داشته اند و موفق بوده اند در زمینه مهاجرت به بلژیک بسیار موفق خواهند بود دولت این کشور پشتوانه خوبی برای این افراد محسوب می شود. به طور کلی مسیر های تحصیل و کار و سرمایه برای مهاجرت به کشور بلژیک باز است که نیاز به بررسی جداگانه هر یک از موارد گفته شده دارد.

روش‌ های مهاجرت به بلژیک

روش‌ های مهاجرت به بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در مهاجرت به کشور بلژیک به طور کلی سه نوع ویزا دیده می شود.

اولین نوع ویزا مشهور به ویزای cکشور بلژیک است که از نوع اقامت موقت محسوب می شود و به افراد اجازه می دهد که به مدت 90 روز در این کشور زندگی کنند. این 90 روز در بین 180 روز شکسته می شود به این معنی که اعتبار ویزا 180 روز و شما در طول این مدت اجازه دارید 90 روز را در کشور بلژیک بمانید. هدف این ویزا گردشگری است اما اگر قصد دارید در مورد کشور بلژیک تحقیق کنید نیز این ویزا می تواند یک گزینه بسیار عالی برای شما باشد.

نوع دیگر ویزای Dکشور بلژیک است که مشهور به ویزای بلند مدت است. این ویزا برای کسانی است که قصد دارند بیش از 90 روز در کشور بلژیک زندگی نمایند. این ویزا برای کار در بلژیک گزینه خوبی است و همینطور برای تحصیل و سرمایه گذاری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این ویزا پس از دوره ای تبدیل به اقامت موقت و پس از آن اقامت دائم کشور بلژیک می شود و در نهایت افراد می توانند به سادگی شهروندی بلژیک را به دست آورند.

حتماً در مورد کارت های آبی اروپایی نیز شنیده اید. این کارت ها برای کار و زندگی در بلژیک عرضه می شود و به طور کلی برای کسانی است که از نظر مهارت بسیار بالا هستند. در این روش میزان تحصیل فرد حداقل می بایست لیسانس باشد و همینطور می توانید یک قرارداد که مبلغ آن مشخص شده است با شرکت بلژیکی ببندید.

یک قانون دیگر به این صورت است که اشخاص خارجی اجازه ثبت نام در بلژیک دارند. افرادی که ملیتی غیر از ملیتی اتحادیه اروپا دارند می توانند پس از ورود به این کشور پیش از اتمام دوره هشت روزه، رسیدن خود را به ثبت برساند. در این روش شما باید کارت شناسایی داشته باشید و همینطور نیاز است که محل زندگی موقت شما مشخص شود. در این زمینه اگر فردی بیش از 21 سال سن داشته باشد و به تنهایی به شهرداری کشور بلژیک مراجعه نماید به او کارت بزرگسال تعلق می گیرد و این گزینه نیز یکی از روش هایی است که پیش روی افراد قرار دارد و نتیجه خوبی به همراه دارد.

مهاجرت سرمایه گذاری به بلژیک

مهاجرت سرمایه گذاری به بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر قصد دارید که در این کشور ثبت شرکت داشته باشید باید  سرمایه‌گذاری داشته باشید. شما نیاز به تنظیم یک سری مدارک دارید که شامل ارائه نمونه امضا و فرم های مخصوص است. همینطور فرد باید از پاسپورت خود کپی تهیه نماید. برای راه اندازی شرکت در کشور بلژیک نیاز به ثبت دفتر است و فرد می بایست یک حساب بانکی در کشور بلژیک افتتاح نماید. در این روش اگر سرمایه گذار خارجی باشد نیاز است که قوانین کد مالی کشور بلژیک به طور دقیق مطالعه شود و کد مورد نظر طبق قانون دنبال شود.

یکی از بهترین نوع شرکت هایی که می توانید در بلژیک به ثبت برسانید شرکت با مسئولیت محدود است. در این کشور به طور کلی نیاز به یک سهام دارید و سرمایه اولیه در این زمینه نیز محسوب است. در این نوع شرکت ها در ابتدا مبلغ مشخصی به حساب شرکت واریز می شود و سهام منتقل می شود. ( شما می توانید سهام بیشتر نیز انتخاب نمایید) امکان عرضه سهام به مردم نیز وجود دارد که باید 50 درصد از سهامداران اصلی شرکت رضایت خود را اعلام نمایند. در این مسیر به طور کلی فرد این اجازه را دارد که با مبلغ مشخص ثبت شرکت را آغاز نماید به طور کلی امکان تسلیم درصدی از سهام ها محدود است و فرد کمتر از یک سهام را نمی تواند تسلیم خود نماید

گزینه دیگر ثبت شرکت با سهامی عام محدود است که با SA/NV نمایش داده می شود که در این شرکت ها حداقل دو سهامدار نیاز است که باید میزان مشارکت یک کف مشخص را در نظر بگیرد. در این روش قرار نیست حداقل ارزش سهام تقسیم بندی شود! روال به این صورت است که سرمایه موجود تبدیل به سهم های قابل انتقال می شود و در بازارهای سهام معتبر عرضه شده و به ثبت می رسد.

نوع دیگری شراکت محدود است که در این روش نیاز است که حداقل سه شخص حقیقی و حقوقی با سرمایه ای مشخص انتخاب شود. میزان مشارکتی که بین افراد وجود دارد در طول 6 ماه اول می تواند کم و زیاد شود. این روش به طور کلی بسیار دشوار بوده و نوسان زیادی دارد.

یک نوع دیگر از ثبت شرکت در بلژیک دیده می شود که در نوع پارتنرشیپ است. این مدل نیاز به سرمایه اول یکجا ندارد و روابط به صورت پارتنرشیپ است. در نظر داشته باشید که در این مسیر فعالیت های تجاری به طور دقیق دیده می شود. و افرادی که سرمایه کافی ندارند در این روش موفق تر هستند.


افرادی که 7 سال در بلژیک سرمایه گذاری کرده باشند ( به طوریکه سرمایه گذاری در لیست مثبت قرار بگیرد) پس از 7 سال می توانند به طور رسمی تابعیت کشور بلژیک را به دست آورند. اینطور که مشخص شده است سرمایه گذاری در این کشور نیاز به پشتوانه مالی خوبی دارد.

مهاجرت از طریق ازدواج به بلژیک

مهاجرت از طریق ازدواج به بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به کشور بلژیک از طریق ازدواج یکی از راه های قانونی محسوب می شود و اگر بتوانید با یک فرد از تبعه کشور بلژیک ازدواج رسمی و واقعی داشته باشید می توانید پس از دوره ای اقامت دائم این کشور را به دست آورید.فردی که از بلژیک برای ازدواج انتخاب می کنید می بایست حداقل سه ماه تابعیت بلژیک را اخذ کرده باشد و یا 3 ماه از اقامت دائمی وی گذشته باشد. شرایط سنی به این صورت است که برای ازدواج فرد باید بیش از 18 سال سن داشته باشد. دقت کنید که شما به محض ازدواج با یک فرد از تبعه کشور بلژیک به طور اتوماتیک تابعیت این کشور را نخواهید داشت و باید به مدت حداقل 5 سال از ازدواج شما گذشته باشد و نیاز است که روال  بررسی‌هایی در این زمینه به طور دقیق فراهم شود.


در صورتی که افراد در طول زنگی پیش از 5 سال صاحب فرزند شوند می‌توانند به سادگی اقامت این کشور را کمی زودتر پیش ببرند. شایان ذکر است که بلژیک یکی از کشورهای عالی در زمینه اقامت دائم محسوب می شود. از یاد نبرید که بلژیک به شما اجازه می دهد که بتوانید در زمان سریعتر قدرت مالی خوبی داشته باشید.برای ازدواج با یک فرد از تبعه کشور بلژیک باید تمکن مالی خوبی داشته باشید و همینطور نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه است که باید به طور دقیق ارائه شود.

مهاجرت از طریق تولد به بلژیک

مهاجرت از طریق تولد به بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تمامی کشورهای اروپایی تابعیت تولد را بر اساس خون در نظر می‌گیرند. این مورد در خصوص کشور بلژیک نیز صدق می کند. در این زمینه در خصوص تابعیت بر پایه خاک نیز استثنائات زیادی دیده می‌شود.

در صورتی که فرزند از پدر و مادری که تابعیت کشور بلژیک دارند متولد شود به سادگی اقامت این کشور را فراهم می سازند.

در صورتی که پدر و مادر نوزادی بلژیکی نباشند فرزندی در خاک این کشور به دنیا آورند ، شرایط به این صورت است که این زوج می بایست حداقل ده سال در کشور بلژیک اقامت داشته باشند.

پدر و مادر می بایست پیش از سن 12 سالگی فرزند خود برای گرفتن اقامت دائم این کشور اقدام نمایند. در نظر داشته باشید که کودکی که در خاک کشور بلژیک متولد شده است می بایست تا سن 18 سالگی در این کشور اقامت داشته باشد.

اگر در کشور بلژیک نوزادی رها شده باشد و به نوعی بی سرپرست محسوب شود تابعیت کشور بلژیک به او اعطا می شود. البته او تا پیش از 18 سالگی هنوز تابعیت بلژیک را ندارد. در هر صورت یک سری استثنائات در زمینه تابعیت در بلژیک با سیستم خاک در کشور بلژیک دیده می شود که در صورت واجد شرایط بودن دنبال می شود.


مهاجرت پناهندگی به بلژیک

مهاجرت پناهندگی به بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به کشور بلژیک از طریق پناهندگی یکی از سخت ترین و پرخطرترین روش های موجود است و آخرین گزینه محسوب می شود. اینطور که شواهد نشان می دهد کشور بلژیک یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته اصول و قوانین مهمی در خصوص پناهندگی در نظر داشته است. در ابتدا نیاز است که مشخص شود دلایل مهاجرت شما چیست. در نظر داشته باشید که شما نباید هیچ نوع سوابق پزشکی در این کشور داشته باشید، در واقع شما اجازه ندارید که بیماری خاصی را به این کشور منتقل نمایید. مورد دیگری که شما را به پناهندگی کشور بلژیک نزدیکتر می کند تعرض های عجیب و ترس از زندگی در کشور مبدأ است که البته شرایط مخصوص به خود را دارد. در نظر داشته باشید که در کشور بلژیک شما اجازه رفتارهای تحقیر آمیز ندارید و مجازات غیر انسانی نیز از سوی دولت این کشور برای شما دیده نمی شود.

مدارک لازم برای مهاجرت در کشور بلژیک از طریق پناهندگی به این صورت است که فرد می بایست فرم خود را تکمیل نماید و نیاز است که وضعیت مالی وی نیز مشخص شود. در نظر داشته باشید که روش های غیر‌قانونی پناهندگی در کشور بلژیک نتیجه خوبی ندارد. شایان ذکر است که شما با پناهندگی در کشور بلژیک می توانید از اسکان های شهری استفاده نمایید. شایان ذکر است که کشور بلژیک در زمینه پناهندگی بررسی های مختلفی را شکل داده است و مشخص است که در این کشور بودجه مشخصی نیز برای افراد به عنوان حقوق در نظر گرفته می شود.

برای پناهندگی به کشور بلژیک از طریق کشور بلژیک به محض ورود به این کشور باید درخواست خود را ارائه دهید. در نظر داشته باشید که درخواست شما نیاز به بررسی دارد که شاید یک ماه زمان نیاز داشته باشد در این دوره زندگی سختی خواهید داشت و باید سعی کنید تحمل نمایید. سپس در صورتی که با درخواست اولیه شما موافقت شود یک دوره مشخصی در نظر گرفته می شود باید در مصاحبه شرکت نماییدو شرکت در مصاحبه به طور کلی دسته بندی های مخصوص به خود را دارد و افراد می بایست از پس سوالاتی که پرسیده می شود برآیند. بررسی‌ها نشان می دهد که کشور بلژیک در حدود 11 درصد از درخواست ها را با پاسخ مثبت دنبال می کند. در این زمینه شاید شانس کمی داشته باشید. در صورتی که خانوادگی به کشور بلژیک درخواست پناهندگی دهید شاید شانس شما کمی بیشتر باشد اما وضعیت اسکان، بهداشت و خوراک در دوره ای که هنوز وضعیت شما مشخص نیست بسیار دشوار است و باید خودتان را برای سخت ترین وضعیت آماده نمایید. مهاجرت از طریق UNکشور بلژیک را یک روش بسیار خطرساز بدانید شاید تمام سرمایه شما یکجا از بین برود، شاید جان خود را از دست دهید، فرزندان شما به بیماری مبتلا شوند، بهتر است واقع بین باشید و این گزینه را آخرین گزینه برای خود و خانواده عزیزتان در نظر داشته باشید در کشور بلژیک وضعیت پناهندگی متوسط و نه خوب اعلام شده است.

مهاجرت تحصیلی‌ به بلژیک

مهاجرت تحصیلی‌ به بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تحصیل در کشور بلژیک باید ویزای دانشجویی داشته باشید و البته باید در یکی از دانشگاه های این کشور پذیرفته شده باشید تا شرایط برای ویزای تحصیلی برای شما فراهم شود. در نظر داشته باشید که وضعیت مالی شما نیز در این زمینه از اهمیت زیادی برخوردار است.

افرادی که قصد تحصیل در کشور بلژیک را دارند باید ویزای نوع d اخذ نمایند و به این ترتیب نیاز است که یک سری اصول مهم در زمینه تحصیلی به طور دقیق و صحیح رعایت شود. از یاد نبرید که در کشور بلژیک شرایط برای کار و تحصیل به طور دقیق و روتین فراهم شده است. شخص باید از نظر علمی در وضعیت خوبی باشد و نیاز است که بیمه سلامت نیز داشته باشید ، باید از نظر امنیتی برای این کشور مشکلی ایجاد نکنید. نیاز است که در ابتدا فرم درخواست ویزای کشور بلژیک را به درستی پر کنید و باید پاسپورت شما اعتبار 12 ماهه داشته باشد. باید مدارک و گواهی بانکی ارائه دهید که ثابت کند که از نظر اقتصادی در وضعیت مناسبی هستید. همینطور نیاز است  مدرک پزشکی در این لاین ارائه دهید. بررسی ها نشان می دهد که بلژیک یکی از بهترین کشورهایی است که در زمینه تحصیلی توانسته رتبه خوبی را برای شما فراهم سازد.

در ابتدا باید اجازه رسمی ثبت نام را فراهم سازید. شما نیاز به یک تصدیق دارید و باید هدف از تحصیل شما مشخص باشد. همینطور باید مدارک تحصیلی قبلی خود را نیز ارائه دهید و در یک آزمون ورودی شرکت نمایید. افراد باید گواهینامه طبی و یک مدرک عدم سوءپیشینه نیز داشته باشند و همینطور نیاز است که نامه‌ای از سوی دانشگاه در باب پذیرش شما صادر شود.

برخی از افراد که توان مالی برای تحصیل در بلژیک ندارند می‌توانند به طور گسترده در پژوهش های علمی شرکت نمایند و به این ترتیب به سادگی می توانند بورسیه تحصیلی این کشور شوند. محققین در بلژیک نیاز به ارائه مجوز کاری دارند و باید یک سری موافقت نامه با مهر و امضا فراهم شود.این روش پیچیدگی دارد اما ارزان و مناسب است. یکی دیگر از روش هایی که وجود دارد این است که شما به عنوان کارآموز در حرفه ای مشخص وارد بلژیک شوید والبتهاینگزینهدرردههایسنی 18 الی 30 سال دیده می شود در نظر داشته باشید که پس از یک سال می توانید در صورتی که نتیجه خوبی در کار شما دیده شده اجازه بورسیه تحصیلی این کشور را خواهید داشت. از یاد نبرید که در بلژیک در طول تحصیل اجازه کار ضمن تحصیل را خواهید داشت. کار به صورت پاره وقت بوده و با حداقل حقوق قانونی افراد همراه است. بررسی ها نشان می دهد که بلژیک یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته فضای تحصیلی خوبی برای افراد فراهم سازد به طوریکه ورود به کار پس از تحصیل در این کشور بسیار ساده و مطمئن است.

مهاجرت کاری بلژیک

مهاجرت کاری بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای مهاجرت کاری به بلژیک سه نوع مجوز دیده می شود. مجوز کاری نوع A برای کارفرمایان و مشاغل تهیه شده است و این نوع نامحدود بوده و افراد برای اینکه بتوانند این مجوز را دریافت نمایید باید بتوانند 4 سال با مجوز نوع B در این کشور مشغول به کار بوده باشند. این 4 سال در وضعیت پیوسته و گسسته قابل قبول است اما باید در نهایت در طول ده سال صورت بگیرد.

مجوز نوع A به مجوزی گفته می شود که برای کارمندان با محدودیت‌های مشخص همراه است. در واقع کارمندهایی که از تخصص بالایی برخوردار هستند در این زمینه رشد خوبی دارند و می توانند سمت های مأموریتی نیز دریافت نمایند. افرادی که مشهور به تکنسین هستند باید دارای مجوز نوع B باشند در نظر داشته باشید که مهاجرت به بلژیک با مجوز B برای مشاغل آزاد است این گزینه برای کارفرمایان خاص در طول دوره 12 ماه ارسال می شود و تمدید آن ساده تر از گزینه قبلی است.

شما برای داشتن این مجوز باید حمایت مالی یک فرد را نیز داشته باشید و البته فرد مورد نظر می بایست استخدام ارگان مشخص باشد و مجوز کاری داشته باشد. این مجوز است که تضمین می کند شما نیز در همان شرکت کار کنید. در این زمینه از شما یک سری تست گرفته می شود. در نظر داشته باشید که در ویزای کاری بلژیک به طور کلی باید سعی کنید حداقل 7 سال در این کشور کار کنید و باید سعی کنید که زندگی خود را در وضعیت نرمال قرار دهید. اینطور که شواهد نشان می دهد بلژیک یکی از کشورهایی است که توانسته وضعیت درآمدزایی را به طور دقیق و اصولی پیش ببرد و افراد در زمینه کاری بتوانند رشد خوبی داشته باشند.

بلژیک یکی از کشورهایی است که توانسته در مهاجرت های کاری رتبه خوبی داشته باشد و مشخص است که زیر ساخت های کاری در این کشور در دنیا رتبه 7 را دارد. در این کشور تنوع کار زیاد است اما شاید ورود به کار ساده نباشد. اداره مهاجرت کشور بلژیک در زمینه کاری قوانین جدیدی را در نظر گرفته است و شرایط مهاجرت به کشور بلژیک از طریق کار در چهارچوب خاصی قرار گرفته است.

مهاجرت از طریق همراه به بلژیک

مهاجرت از طریق همراه به بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

·شما با داشتن دعوت نامه از اقوام خود از بلژیک می توانید ویزای همراه اخذ نمایید.

·در صورتی که خودتان فرد اصلی باشید می توانید برای همسر و فرزند خود نیز ویزا دریافت کنید.

·در هر صورت آنچه بسیار مهم است هدف شما و میزان بودجه مالی شما خواهد بود.

مهاجرت توریستی به بلژیک

مهاجرت توریستی به بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


برای مهاجرت توریستی به بلژیک باید مدارک لازم در نظر گرفته شود، اول باید پاسپورت معتبر، عکس، نامه مالی، مدارک تحصیلی و کاری و همینطور دعوتنامه در صورت وجود داشته باشند. مهاجرت توریستی به بلژیک به طور کلی در زمینه های مختلف دیده می شود و دسته‌بندی‌های مشخصی دارد اما شما اجازه دارید که در هر گزینه تنها 90 روز در این کشور بمانید. خرید خانه در کشور بلژیک و گرفتن اقامت نیاز به بررسی دارد و شما با ویزای توریستی این کشور می توانید تحقیقات خود را کامل کنید.

مهاجرت شرایط خاص به بلژیک

مهاجرت شرایط خاص به بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت شرایط خاص در بلژیک شامل پژوهش، طرح های کارآفرینی و همینطور ویزای اضطراری است. در نظر داشته باشید که این ویزا در ابتدا موقت است و سپس در صورتی که شرایط برای تبدیل ویزا فراهم باشد می تواند شانس اقامت دائم نیز به طور دقیق برای افراد فراهم شود. اقامت کشور بلژیک برای ایرانیان در وضعیت خاصی دیده می‌شود.

شهرهای مهاجر پذیر بلژیک

شهرهای مهاجر پذیر بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خنت یکی از شهرهای دیدنی و بسیار زیبا در بلژیک است که البته یکی از بخش های ثروتمند در این کشور محسوب می شود. این شهر دارای بنادر زیاد و همینطور محیط های دانشگاهی وسیعی است و میزان مهاجران در این شهر نیز زیاد است. این شهر دارای دیدنی های بسیاری است

لون در فاصله 26 کیلومتری پایتخت بلژیک قرار دارد و از دسته شهرهای تاریخی محسوب می شود این شهر بیشترین توجه برای افرادی است که به قصد تحصیل بلژیک را انتخاب کرده اند و امکانات تحصیلی در دانشگاه های این شهر بی نظیر است و یکی از بهترین شهرهایی است که برای شما فراهم شده است.

مونس از دیگر شهرهای مهم در بلژیک که پایتخت فرهنگی این کشور نیز محسوب می شود این شهر به طور کلی از نظر هزینه کمی گران است و برای زندگی شاید مناسب افراد خاصی باشد میزان مهاجرت به این شهر به نسبت سایر شهرهای کشور بلژیک کمتر دیده می شود اما اگر با ویزای گردشگری کشور بلژیک را برای سفر انتخاب کرده باشید این شهر انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. مونس یکی از بهترین شهرهایی است که می تواند برای بازدیدهای تاریخی مناسب باشد. کاریابی در کشور بلژیک بر اساس منطقه سکونت شما متفاوت است.

اخذ ویزای بلژیک

اخذ ویزای بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

·شما برای اخذ ویزای کشور بلژیک باید در ابتدا فرم درخواست را ارسال و منتظر نتیجه اولیه باشید.

·شما نیاز است که از نظر سرمایه ای در وضعیت خوبی باشید.

·بلژیک در زمینه ویزای گردشگری کمی سخت گیر است.

·اقامت کشور بلژیک با اجاره خانه هم نیاز به ویزا دارد.

اخذ اقامت بلژیک

اخذ اقامت بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

·اقامت کشور بلژیک یکی از بهترین شرایطی است که می تواند برای جوانان 18 سال تا 32 سال فراهم شود.

·در کشور بلژیک زندگی در وضعیت متوسط قرار دارد.

·اقامت در کشور بلژیک برای افرادی که سرمایه خوبی دارند بسیار عالی است.

·کار در کشور بلژیک بر اساس ضوابط مختلفی مشخص می شود.

اخذ پاسپورت بلژیک

اخذ پاسپورت بلژیک | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

·برای اخذ پاسپورت کشور بلژیک باید 10 سال در این کشور زندگی کرده باشید.

·نامه تمکن مالی بسیار مهم است.

·نامه ای که وضعیت سالم جسمی شما را تأیید نماید بسیار مهم است.

·بلژیک یکی از کشورهایی است که توانسته در زمینه اخذ پاسپورت به طور خوب ظاهر شود.

·مهاجرت به کشور بلژیک برای کسانی که قصد دارند ثبت شرکت در کشور بلژیک داشته باشند آسان‌تر است.

آخرین ویرایش: 2019-05-12 07:50:10 6,786