x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
السالوادور

السالوادور

کشور السالوادور کوچکترین جمهوری آمریکای مرکزی محسوب می‌شود این کشور از سمت شمال و مشرق به هندوراس ختم می‌شود و از سمت جنوب نیز به اقیانوس آرام ختم می‌شود. به طور کلی از مغرب به گواتمالا نیز محدود شده است. جغرافیای این بخش به طور کلی در راستای کوهستانی رویت شده است، رشته های کوهستانی در این بخش در امتداد مرز با هندوراس دارد. در این کشور زنجیره‌های آتشفشانی زیادی رویت شده است و بلندترین بخش را در راستای جنوبی قرار دارد. محصولات وارداتی از کشور مکزیک به کشور السالوادور بیش از 4.7 درصد ارزیابی شده است و البته که از کشور آلمان به کشور السالوادور نیز 3.6 درصد واردات شکل گرفته است. در این منطقه محصولات وارداتی به 7.4 درصد رسیده است. واردات و صادرات در این کشور جریان های خاص خود را داشته و فضای اقتصادی و منابع مالی درستی را شکل داده است. اقتصاد این کشور بیشتر در زمینه سوخت و مواد غذایی بررسی شده است و رشد خوبی در این زمینه دیده می‌شود. رتبه جهانی کشور السالوادور در زمینه بهداشت و درمان به مرز مشخص 71 درصدی رسیده است، رتبه های اقتصادی در این کشور اختلافات موجود را تغییر داده‌اند.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین:El Salvador عربی: السلفادور
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: نوعی جمهوری
 • زبان های رایج: زبان های محلی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار السالوادور
 • پیش شماره تلفن: 00523
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 125
 • پایتخت: سان سالوادور
 • زبان های رسمی: اسپانیایی
 • جمعیت: بیش از 6100000 نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+6)
 • دامنه اینترنتی: .sv
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از USD 3889.31

سفر به السالوادور

سواحل کشور السالوادور بسیار گرم است این کشور دارای آب و هوای استوایی مرطوب بوده و شرایط بسیار گرم و طاقت فرسایی دارد. اگر مناطق درونی این کشور را برای سفر انتخاب کنید با آب و هوای معتدلی روبرو هستید که بسیار عالی است. زمستان‌های کشور السالوادور بسیار بارانی است و البته که زمستان های این کشور از ماه می آغاز می‌شود و تا اکتبر ادامه دارد. بهترین زمان برای سفر به کشور السالوادور بین ماه‌های دسامبر و ژانویه اعلام شده است البته که پاییز نیز با بادهای سرد همراه است. سیستم مالی در کشور السالوادور به نسبت گذشته با تغییراتی همراه بوده است به طوریکه یک سری آژانس‌های نظارتی مستقل در زمینه مالی در این کشور رشد کرده‌اند. وضعیت مالی در کشور السالوادور رشد مجازی داشته است. در آگوست سال 2011 سرپرست سیستم مالی این کشور یک شرایط مشخص در زمینه سهام و سرویس‌های بازنشستگی اعلام کرد که توانسته مسیر بانکداری کشور السالوادور را بهبود دهد.

سفر به السالوادور

زندگی در السالوادور

حداقل دستمزد در کشور السالوادور برای کارمندان رده پایین 242.40 دلار برای هر ماه ارزیابی می‌شود. کارگران صنعتی در این کشور 237.00 دلار دریافتی دارند و کارگرانی که در بخش پوشاک فعالیت می‌کنند 202.80 دلار درآمد کسب می‌کنند مشخص است که وضعیت هزینه‌ها برای کارگران صنعتی کشاورزی در این کشور در حدود 113.70 دلار ارزیابی می‌شود. وضعیت حقوق و دستمزد در کشور السالوادور بر اساس ارز بین المللی ارزیابی می‌شود و مشخص است که این کشور توانسته از 74 کشور دیگر بالاتر باشد.تولید ناخالص ملی در این کشور در حدود 11863.00 دلار ارزیابی شده است. در کشور السالوادور شخص از نظر حقوق متوسط ماهانه می‌بایست شرایط را پیش بینی نماید. بهبود وضعیت بهداشت و درمان در کشور السالوادور بسیار مشخص و کاربردی است.شرایط مذهب کشور السالوادور به این صورت است که 56.6 درصد کاتولیک رومی را انتخاب کرده‌اند.بهبود وضعیت بهداشت و درمان در کشور السالوادور بسیار مشخص و کاربردی است.

زندگی در السالوادور

مهاجرت به السالوادور

در صورتی که قصد دارید سرمایه‌گذاری در کشور السالوادور را انتخاب کنید یک سری موقعیت‌های خاص نیز برای شما فراهم است که به شما اجازه می‌دهد مدیریت سرمایه‌گذاری بهتری داشته باشید. مثلاً می‌توانید از معاهده‌های دوستی تجاری که در کشور السالوادور بین کمپانی‌های مختلف بسته می‌شود استفاده کنید این امکان را خواهید داشت که اعتبار شرکتی بیشتری را در نظر بگیرید مزیت سرمایه‌گذاری در این کشور وابسته به پنل‌های سرمایه‌ای بررسی می‌شود.رضایت از بخش بهداشت و درمان در کشور السالوادور بسیار روتین‌تر از گذشته دنبال می‌شود اینطور که مشخص است وضعیت رضایت در این کشور می‌تواند یک سری مراحل قانونی داشته باشد مردم برای ارزیابی روند بهداشتی این کشور بیمارستان‌ها و خدمات بیمه را بهترین گزینه می‌دانند مشخص است که این پروسه می‌تواند در دوره‌های زمانی مختلف یک عملکرد علمی داشته باشد.تسهیلات بانکی برای خرید ملک نیز در کشور السالوادور در اختیار افراد قرار می‌گیرد این تسهیلات مشخص می‌کند که شما نیاز  به میزان بودجه دارید و بودجه شما باید در چه مسیری مورد استفاده قرار بگیرد مشخص است که مراحل قانونی در این زمینه به صورت رسمی پیش بینی می‌شود.

مهاجرت به السالوادور

تحصیل در السالوادور

در نظام آموزشی کشور السالوادور اینطور مشخص شده است که طول دوره ابتدایی 5 سال است و از 6 سالگی آغاز می‌شود دروسی که در دوره ابتدایی آموزش داده می‌شود بیشتر در لاین حروف شناسی و واژگان شناسی است مشخص است که نظام آموزشی تحصیلی در کشور السالوادور می‌تواند در ساختارهای اصلی دانشکده‌ها پیش‌بینی شود. دانشگاه فرانسیسکو گاویدیا رضایت 3.9 از 5.0 را کسب کرده است و در رتبه بندی های جهانی در دو سطح بررسی شده است به طوریکه در دنیا رتبه 6216 و در بین دانشگاه های آمریکای لاتین رتبه 351 را به خود اختصاص داده است این دانشگاه در داخل کشور السالوادور رتبه 3 را کسب کرده است. سیستم آموزشی کشور السالوادور چه در سال های گذشته و چه امروز به صورت 5-2-9 است به این ترتیب که دانش آموزان باید دوره‌های ابتدایی و دبیرستان و دانشگاهی را به صورت روتین دنبال نماید. اینطور که مشخص است رشته حسابداری و رشته‌های مهندسی الکترونیک و همینطور رشته های علوم کامپیوتر بهترین مواردی هستند که دانشجویان در کشور السالوادور دنبال می‌کنند این برنامه‌های تحصیلی به نسبت سال های گذشته تا به امروز رشد زیادی داشته است در این کشور رشته حسابداری بسیار مهم است هر شرکت بزرگ و کوچکی نیاز به حساب و کتاب و گردش سرمایه ای دارد و رشته حسابداری در این زمینه می‌تواند تحصیلات عالی را شامل شود.

 

تحصیل در السالوادور