x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

گرجستان

کشور گرجستان در شرق دریای سیاه قرار دارد. این کشور دارای مردمی خونگرم و ارام است. زمین‌های حاصلخیزی دارد. کشور گرجستان دقیقاً بین دریای خزر و دریای سیاه قرار دارد. پایتخت این کشور شهر زیبای تفلیس است.در نظر داشته باشید که هدف اصلی کشور گرجستان است که بتواند جایگاه خوبی در بنادر پوتی و همینطور باتومی داشته باشد. کشور گرجستان در شرق دریای سیاه قرار دارد. آب و هوای کشور گرجستان از بخش غربی تحت تأثیر آب و هوای نیمه گرمسیری است این در حالی است که از سمت شرق تحت تأثیر آب و هوای قاره‌ای است.اغلب کسانی که از ایران به کشور گرجستان مهاجرت کرده‌اند قصد دارند که کسب و کار خوبی در این کشور ایجاد نمایند به طوری که ثبت شرکت در کشور گرجستان تبدیل به یکی از روش‌های بسیار خوب شده است در نظر داشته باشید که ثبت شرکت در کشور گرجستان بستگی به بودجه افراد و هدفشان دارد.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Georgia عربی: جورجيا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: روسی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: لاری هر لاری گرجستان0.38 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00995
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 116
 • پایتخت: تفلیس
 • زبان های رسمی: گرجی
 • جمعیت: 3.717 در سال 2018
 • منطقه زمانی: (GMT-4) UTC -5/-4
 • دامنه اینترنتی: .ge
 • رتبه تولید ناخالص: 15.16 میلیارد دلار آمریکا

سفر به گرجستان

سفر به گرجستان، سفر به کشوری است پر از فعالیت­‌های جذاب که هرگز تمام نخواهد شد. گرجستان کشوری در محل تلاقی اروپا و آسیا، و یک جمهوری شوروی سابق است که به کوه‌های قفقاز و سواحل دریای سیاه محدود می شود.پایتخت گرجستان، به دلیل معماری متنوع و داشتن یک شبکه پیچیده شهری، و خیابان های سنگی قدیمی شناخته شده است. هنر گرجی در شاخه های متنوع شامل هنرهای معماری، نقاشی و صورتگری، خوشنویسی، موسیقی و رقص از زمان باستان در اوج شکوفایی بوده ­است. ارز رسمی کشور لاری گرجستان LARI است و یک دلار آمریکا برابر با 2.65 لاری گرجستان است. در این کشور حدود 70 درصد از  جمعیت، مسیحی و پیرو کلیسای ارتدکس گرجی هستند.گرجستان حدود 200سال تحت حکومت روسیه بوده تا اینکه در سال 1991 به استقلال رسمی رسید.در سفر به گرجستان، از تفلیس Tbilisi بازدید کنید.تقارن با فرهنگ ایرانی، مردم مهمان دوست و طعم غذاهای منحصر به فرد، خاطره‌های فراموش ناشدنی برای شما در سفر به گرجستان فراهم می‌کند.

سفر به گرجستان

زندگی در گرجستان

کشور گرجستان در منطقه قفقاز قرار دارد و در مرز آسیای غربی و اروپای شرقی قرار گرفته است. این کشور از سمت غرب با دریای سیاه همسایه است و از سمت شمال نیز به روسیه مرز مشترک دارد.دستمزد سالانه برای این افراد45.150 دلار است. افرادی که در زمینه لوله کشی تخصص دارند که درآمد خوبی در کشور گرجستان خواهند داشت به طوری که دستمزد سالانه این افراد بیش از 44.410 دلار اعلام شده است.نرخ بیکاری در این کشور 12 درصد است و به طور کلی در بازار کار این کشور نیروی جوانی کمتر از 35 سال نیاز است. رشد اقتصادی در کشور گرجستان در سال جاری در حدود 4 درصد بوده است که رقم قابل قبولی است.در زمینه‌های تجاری و بازرگانی به طور کلی رشد کشور گرجستان به 15 درصد می‌رسد. بیشترین رشد اقتصادی در کشور گرجستان در زمینه‌های ساخت و ساز است به طوری که در زمینه هتلداری و همینطور رستوران گردی نیز توانسته رتبه خوبی را برای خود فراهم سازد

زندگی در گرجستان

مهاجرت به گرجستان

این کشور در لیست کشورهای محبوب مهاجرتی برای ایرانیان قرار دارد به طوری که روز به روز میل مهاجرت به گرجستان بیشتر می‌شود. روش‌های مختلفی برای مهاجرت به گرجستان وجود دارد؛ برخی از افراد به دلیل شرایط کاری نامساعد در ایران به سراغ گرجستان می‌روند، برخی دیگر سعی می‌کنند این کشور را برای تحصیل انتخاب نمایند و برخی سرمایه خود را وارد این کشور می‌کنند؛ در هر صورت مهاجرت به گرجستان ارزان و بی‌دردسر است. یکی از روش‌های بسیار آسان برای اقامت این کشور خرید ملک است که در این مقاله به آن می‌پردازیم.

مهاجرت به گرجستان

تحصیل در گرجستان

 

ما در این مقاله درباره تحصیل در گرجستان صحبت خواهیم کرد. 

ملاک‌های شما برای انتخاب کشور مقصد چیست؟ بهترین کار این است که مهمترین فاکتورهایی که کشور مقصد باید داشته باشد را در یک لیست جمع آوری کنید و پس از آن با توجه به کشورهای مورد نظر برای مقصد امتیاز دهید. در مرحله بعدی به بررسی و جمع آوری اطلاعات درباره ده کشور اول لیست خود بپردازید. با این روش می‌توانید مقصد تحصیلی خود را راحت‌تر انتخاب کنید و همزمان همه جوانب را در نظر بگیرید. کشور گرجستان در بین دو قاره اروپا و آسیا قرار گرفته است، اما از آن‌جایی که بخش اعظمی از  مساحت این کشور در اروپا قرار دارد؛ مسئولین گرجستان در تلاشند که کشورشان را به عضویت اتحادیه اروپا در آورند. تفلیس پایتخت گرجستان است. زبان رسمی این کشور گرجی است و تسلط به آن در اخذ پذیرش کمک زیادی به شما می‌کند.

تحصیل در گرجستان