x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

گرینلند

منابع زیر زمینی در کشور گرینلند تنها به عناصر کمیاب محدود نمی‌شود، در این کشور ذخایر طلا و همینطور سنگ آهن نیز دیده می‌شود.تولید ناخالص در کشور گرینلند در طول سال بیش از 1.8 میلیارد دلار تخمین خورده است. توسعه در این بخش سبب می‌شود که تأثیر اقتصادی بزرگی دیده شود. در شهر نارساک شاهد استخراج مواد معدنی زیادی هستیم. صنعت در گرینلند از دیگر بخش های خوش درآمد محسوب می‌شود، صنعت در این کشور خود چندین ساختار دارد، صنعت به صورت تولید و صنعت در وضعیت تجارت از شاخص های مهم اقتصادی گرینلند محسوب می‌شود. زنان در مسیر کاری و تجاری بسیار فعال هستند و حقوق آن‌ها با آقایان برابری می‌کند. ساعت کاری برای بانوان گاهاً بیشتر از آقایان نیز در نظر گرفته می‌شود. در این کشور، احترام بسیار مهم است. خانواده ها در گرینلند کوچک هستند و کودکان طوری تربیت می‌شوند که از سن کم از استقلال کافی برخوردار شوند. 

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Greenland عربی: غرينلاند
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: پادشاهی
 • زبان های رایج: انگلیسی و دانمارکی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: کرون دانمارک هر کرون 0.20 دلار آمریکا است
 • پیش شماره تلفن: 00299
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: (پاسپورت گرینلند مثل پاسپورت دانمارک است) 140
 • پایتخت: ناک
 • زبان های رسمی: گرینلندی
 • جمعیت: بیش از 56.171 در سال 2017
 • منطقه زمانی: UTC±00:00 تا GMT-2 . UTC-04:00
 • دامنه اینترنتی: .gl
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 1.8 میلیارد دلار آمریکا

سفر به گرینلند

سفر به گرینلند، سفر به کشوری است که می­توان گفت از بقیه جهان جدا شده است. گرینلند Greenland یک کشور مستقل و یک منطقه خودمختار در پادشاهی دانمارک است.بسیاری از سطح زمین آن از یخ پوشیده شده است. در موقعیت شمالی آن، عمدتا بالای دایره قطب شمال، منجر به پدیده های طبیعی مانند نور خورشید نیمه شب تابستان و نور شمالی زمستان می­شود. یخچال­ ها و رودخانه‌های یخ احتمالا معروف ترین ویژگی­ های محیط آن هستند.شهر نووکNuuk   پایتخت کشور است. از ژوئن ۲۰۰۹، زبان رسمی مردم این کشور زبان گرینلندی اعلام شد که ترکیب یکی از زبان‌های اسکیمو و آلوت است. واحد پول کشور کرون دانمارک (DKK) است و هر دلار آمریکا برابر با 6.67 کرون دانمارک است. جمعیت این کشور کمتر از 60000 نفر است.در سفر به گرینلند خواهید دید که اکثر جمعیت کوچک آن در کنار ساحل یخی و فلات ساحلی یا فیورد fjord، به ویژه در جنوب غربی، زندگی می ­کنند. 

سفر به گرینلند

زندگی در گرینلند

دستمزد در کشور گرینلند بر اساس کرون دانمارک ارزیابی می‌شود. کشور گرینلند از دسته کشورهایی است که توانسته دستمزد در تولید را رشد دهد و در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است.ارزش های فعلی در کشور گرینلند نشان داده است که این کشور به طور حتم می‌تواند بر اساس روتین های اقتصادی جدیدی پیش برود. کشور گرینلند در سال های طولانی بخشی از دانمارک بوده است و مبرهن است که مسیر اقتصادی و کاری کشور گرینلند بر اساس کشور دانمارک تنظیم شده باشد. یک مهندس برق با کار بر روی یک ساختمان 11 درصد بیشتر از کار در همین شغل در ایران درآمد خواهد داشت. میزان جرم و جنایت در کشور گرینلند نسبت به نروژ کمتر است و شاید شغل هایی مانند وکالت و مشاوره حقوقی در کشور گرینلند آنطور که باید درآمد به همراه نداشته باشد مبرهن است که ورود به کشوری که از نظر درآمد برای شما روتین نیست نمی‌تواند انتخاب منطقی به نظر برسد. 

زندگی در گرینلند

مهاجرت به گرینلند

در نظر داشته باشید که میزان مهاجرپذیری کشور گرینلند نسبت به سال های گذشته رشد 3 درصدی داشته است. خرید خانه در کشور گرینلند و گرفتن اقامت نیز می‌تواند از روش های سرمایه گذاری محسوب شود که رتبه بالایی دارد؛ خوشبختانه این روش در کشور گرینلند به نتیجه خوبی رسیده است و افراد می‌توانند اقامت کشور گرینلند با اجاره خانه را نیز انتخاب نمایند، در این روش میزان بودجه اولیه شما بسیار مهم است و نیاز به ضامن خواهد بود که مشخص نماید شما از نظر مالی می‌توانید در کشور گرینلند زندگی خوبی داشته باشید. میزان رضایت از بخش بهداشت و درمان در این کشور 100 درصد اعلام شده است رسیدگی بیمارستان ها به فضای بهداشتی این کشور به مراتب از سایر کشورها بیشتر است و مشخص است که دولت این کشور سرمایه گذاری خوبی در این راستا در نظر گرفته است. سیستم های تحصیل در کشور گرینلند بر اساس نوع سواد علمی شما و میزان آن دسته بندی شده است، بورسیه کشور گرینلند بسیار دشوار است.

مهاجرت به گرینلند

تحصیل در گرینلند

تحصیل برای مقطع لیسانس در کشور گرینلند 4 سال است و فرد نیاز به مدرک دیپلم خود برای پذیرش در این مقطع دارد معدل دیپلم شما باید حداقل 14 باشد.در نظر داشته باشید که شما برای ورود به این بخش نیاز به شرکت در هیچ آزمونی ندارید اما باید ریز نمرات خوبی داشته باشید. زبان تحصیل برای مقطع لیسانس در کشور گرینلند دانمارکی اعلام شده است و افراد باید به زبان دانمارکی تسلط نسبی داشته باشند. رشته های بسیار محدودی در کشور گرینلند به زبان انگلیسی تدریس می‌شود پس بهتر است بدانید که بهترین زمان تحصیل برای شما کدام بوده و طبق زبان مورد نظر اقدام نمایید. هزینه تحصیل برای مقطع کارشناسی ارشد در کشور گرینلند بین 6000 الی 16 هزار یورو اعلام شده است. یک موضوع مهم این است که فضای تحصیلی برای این مقطع در سال 2021 فراهم شده است. خدمات بانکی و مالی در گرینلند به طور دقیق و اصولی ارزیابی شده است، دانشجویان می‌توانند از بانک وام دریافت کنند.

تحصیل در گرینلند