x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
زندگی در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

زندگی در گرینلند

دستمزد در کشور گرینلند بر اساس کرون دانمارک ارزیابی می‌شود. کشور گرینلند از دسته کشورهایی است که توانسته دستمزد در تولید را رشد دهد و در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است. دستمزد در تولید در کشور گرینلند بر اساس نوع محصول تولید شده ارزیابی می‌شود و بر اساس نقاط شاخص حداقل هزینه‌ای که در این زمینه دیده می‌شود، حدود 66.00 است. وضعیت اشتغال در کشور گرینلند بهبود خوبی داشته است. ارزش های فعلی در کشور گرینلند نشان داده است که این کشور به طور حتم می‌تواند بر اساس روتین های اقتصادی جدیدی پیش برود. کشور گرینلند در سال های طولانی بخشی از دانمارک بوده است و مبرهن است که مسیر اقتصادی و کاری کشور گرینلند بر اساس کشور دانمارک تنظیم شده باشد. یک مهندس برق با کار بر روی یک ساختمان 11 درصد بیشتر از کار در همین شغل در ایران درآمد خواهد داشت. افرادی که در زمینه محیط زیست فعالیت کرده‌اند نیز می‌توانند در کشور گرینلند درآمد خوبی داشته باشند؛ علت این امر مشخص است، در واقع توسعه فضای گردشگری کشور گرینلند بسیار مهم بوده و شرایط به صورتی پیش می‌رود که کشور گرینلند در زمینه محیط زیست سرمایه گذاری های زیادی را لحاظ کرده است. میزان جرم و جنایت در کشور گرینلند نسبت به نروژ کمتر است و شاید شغل هایی مانند وکالت و مشاوره حقوقی در کشور گرینلند آنطور که باید درآمد به همراه نداشته باشد مبرهن است که ورود به کشوری که از نظر درآمد برای شما روتین نیست نمی‌تواند انتخاب منطقی به نظر برسد. 

مشاوره زندگی در گرینلند
فهرست

حداقل حقوق در گرینلند

حداقل حقوق در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نرخ بیکاری در کشور گرینلند بیش از 10 درصد اعلام شده است. کار در کشور گرینلند بر اساس مهارت افراد تقسیم بندی می‌شود.

حداقل دستمزد این کشور 86 کرون در ساعت ارزیابی شده است. شایان ذکر است که کشور گرینلند از دسته کشورهایی است که توانسته دستمزد در تولید را رشد دهد و در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است. دستمزد در تولید در کشور گرینلند بر اساس نوع محصول تولید شده ارزیابی می‌شود. البته این طور که مشخص است رویکردهای اقتصادی کشور گرینلند توانسته تا حد زیادی مشابه با دانمارک پیش برود. سن بازنشستگی زنان در کشور گرینلند، حدود 65 سال اعلام شده است، این در حالی است که آقایان در این کشور در سن 66 سالگی بازنشست می‌شوند. ارزیابی ها نشان می‌دهد که جمعیت این کشور بسیار کم است و گرینلند از دسته کشورهای کم تراکم در دنیا است. گرینلند نرخ مشارکت نیروی کار را حدود 12 درصد بیشتر اعلام کرده است. تعداد افرادی که در کشور گرینلند استخدام تمام وقت هستند بسیار کم است و اغلب مردم این کشور به شغل های آزاد مشغول می‌باشند. نرخ اشتغال در این کشور زیاد نیست و امید است که وضعیت اشتغال در کشور گرینلند بهبود یابد. کشور گرینلند در سال های طولانی بخشی از دانمارک بوده است و طبیعی است که مسیر اقتصادی و کاری کشور گرینلند بر اساس کشور دانمارک تنظیم شده و وابسته به آن باشد.

میانگین درآمد در گرینلند

میانگین درآمد در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ورود به شغل در کشور گرینلند کار ساده ای نیست و بهتر است در ابتدا ارزیابی های دقیق در این مسیر صورت بگیرد؛ در نظر داشته باشید که شما برای کار در کشور گرینلند نیاز به ویزای کاری این کشور دارید پس در ابتدا وضعیت اقتصادی کشور گرینلند را ارزیابی می‌کنیم و پس از آن اصول دقیق و درستی که در لاین کاری کشور گرینلند دیده می‌شود مورد تحقیق قرار می‌گیرد. دانستن اطلاعات دقیق در خصوص شغل های پر درآمد در کشور گرینلند می‌تواند راه را برای شما کمی هموارتر نماید. در این کشور افرادی که در رشته مهندسی مکانیک تحصیل کرده‌اند می‌توانند ورود به کار داشته باشند دقیقاً همین شرایط مشابه در کشور دانمارک نیز دیده می‌شود. خوشبختانه در کشور گرینلند مسیر برای داشتن شغل با درآمد بالا فراهم شده است. شما برای اینکه ورود به شغل مکانیک داشته باشید نیاز به حداقل مدرک لیسانس دارید که البته داشتن تجربه کاری در این زمینه، خود می‌تواند یک برگه برنده باشد. 

 مورد دیگر در کشور گرینلند در زمینه محیط زیست و یا مهندسی برق و ساخت و ساز است. ساختمان سازی در سال‌های اخیر کشور گرینلند بیشتر از قبل شده است. یک مهندس برق بر روی یک ساختمان 11 درصد بیشتر از همین شغل در ایران درآمد خواهد داشت. افرادی که در زمینه محیط زیست فعالیت کرده‌اند نیز می‌توانند در کشور گرینلند درآمد خوبی داشته باشند؛ علت این امر مشخص است، در واقع توسعه فضای گردشگری کشور گرینلند بسیار مهم بوده و شرایط به صورتی پیش می‌رود که کشور گرینلند در زمینه محیط زیست سرمایه‌گذاری های زیادی را لحاظ کرده است. شما برای اینکه بتوانید در زمینه محیط زیست در گرینلند فعالیت داشته باشید می‌بایست مدرک مرتبط داشته باشید و افرادی که در این زمینه تحصیل نکرده‌اند از این شرایط دور خواهند ماند. ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که به طور کلی گروه مربوط به بخش بهداشت و درمان در کشور گرینلند از نظر درآمد وضعیت خوبی دارند. در صورتی که بتوانید در زمینه بهینه سازی سایت نیز فعالیت کنید در این کشور درآمد خوبی خواهید داشت. از یاد نبرید که کشور گرینلند یکی از کشورهای قدرتمند در دنیا در زمینه تکنولوژی است و با وجود تراکم جمعیت کمی که دارد به نوبه خود توانسته بر اساس روتین های مشخصی پیش برود. شاخص های دقیقی برای کار در کشور گرینلند دیده نمی‌شود اما دولت این کشور علاقه زیادی به جذب نیروی کار خبره دارد. شایان ذکر است که کشور گرینلند در گروه فناوری اطلاعات نیز همانند دانمارک پیشرفته است. میزان جرم و جنایت در کشور گرینلند نسبت به دانمارک و نروژ کمتر است و شاید شغل هایی مانند وکالت و مشاوره حقوقی در کشور گرینلند آنطور که باید درآمد به همراه نداشته باشند، مبرهن است که ورود به کشوری که از نظر درآمد برای شما روتین نیست نمی‌تواند انتخاب منطقی به نظر برسد، از یاد نبرید که کشور گرینلند به طور کلی از دسته افرادی هستند که سبب می‌شود به بهترین شکل ممکن فضای کاری را برای شما ایجاد نمایند اما داشتن تخصص در مسیر شغلی بسیار مهم است. شرایط اقامت در کشور گرینلند به طور کلی آسان‌تر از دانمارک است.

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در گرینلند

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

دوره های کارآموزی زیادی در کشور گرینلند دیده می‌شود که می‌تواند برای شما گزینه خوبی باشد، در واقع اینکه بخواهید در همان ابتدای راه نظر یک کارفرما در کشور گرینلند را جلب کنید روش ساده‌ای به نظر نمی‌رسد و نیاز به تخصص بالا و گاهاً ارتباطات خاص دارد اما وجود گروه های کارآموزی در کشور گرینلند سبب شده است که مسیر برای شما آسان‌تر شود. افرادی که تحصیل در کشور گرینلند را انتخاب کرده‌اند در ورود به بخش کارآموزی بسیار موفق‌تر هستند؛ شما برای کارآموزی در این کشور حقوق خاصی دریافت نمی‌کنید پس بهتر است بدانید که آنچه مهم است وضعیت یادگیری شما و زمانی که برای یادگیری لحاظ می‌کنید است. از یاد نبرید که کشور گرینلند یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته در زمینه کاهش نیروی کاری فضای کارآموزی خوبی را ایجاد نماید و در این مسیر موفق نیز بوده است. همکاری های چند جانبه برای ایجاد اشتغال بیشتر در کشور گرینلند هنوز هم ادامه دار است. کار در کشور گرینلند با حقوق بالا کمی دشوار است و کاریابی در کشور گرینلند می‌تواند به صورت اینترنتی نیز صورت بگیرد.

روش دیگری که برای ورود به کار در کشور گرینلند دیده می‌شود از طریق کارفرما است به این معنی که باید بتوانید با یک شرکت مشخص در کشور گرینلند وارد صحبت شوید و اطلاعات دقیق و اصولی در زمینه کاری داشته باشید. شایان ذکر است که کشور گرینلند در دوره های مشخصی از زمان در زمینه کاری اطلاعیه‌ای ارائه می‌دهد که می‌تواند برای شما مناسب باشد اما باید بدانید که اغلب شغل ها در کشور گرینلند از نظر ظرفیت محدود هستند؛ چیزی که در دانمارک دیده نشده است، وضعیت جذب از سوی کارفرما در دانمارک قوی تر از کشور گرینلند است. در هر صورت اخذ ویزای کاری با این روش دشوار است و نیاز به مشاوره و صبر و تحمل زیادی دارد.

شما برای اینکه بتوانید وارد کار در کشور گرینلند شوید می‌بایست لیستی که از سوی این کشور هر ساله اعلام می‌شود را مورد ارزیابی قرار دهید این لیست به نوبه خود دارای مسیر های مشخصی برای جذب بازار است و می‌تواند برای کسانی که دارای تسلط کامل به زبان انگلیسی دارند، مناسب باشد. در این لیست دسته‌ای از شغل ها و رشته های تحصیلی مورد نظر قید شده است و مشخص است که امتیاز هر یک از شغل ها با سایرین فرق دارد. در خصوص هزینه زندگی در کشور گرینلند بهتر است در ابتدا به طور دقیق شرایط زندگی در کشور گرینلند ارزیابی شود.

 

 

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در گرینلند

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور گرینلند یک کشور گران قیمت است پس بهتر است هزینه های ارزان در این کشور را پیدا کنید و بعد مهاجرت کنید. می‌دانیم که هزینه زندگی در کشور دانمارک بسیار مشابه با آلمان است و مادامی که کشور گرینلند از این کشور جدا شده است هنوز هم از نظر هزینه بسیار مشابه با دانمارک است اما به طور کلی می‌تواند شرط انصاف در کشور گرینلند در زمینه هزینه محصولات را بهتر در نظر گرفت.

در صورتی که بخواهید شهرهای بزرگ و صنعتی کشور گرینلند را برای زندگی انتخاب کنید، حدود 6 هزار کرون هزینه برای هر ماه می‌بایست در نظر گرفته شود که البته این هزینه در صورتی که قانع باشید کمتر نیز می‌شود. مورد بعدی به این صورت است که فرد برای کمتر شدن هزینه زندگی در کشور گرینلند شهرهای کوچک را انتخاب نماید، در واقع امکانات رفاهی در شهرهای کوچک این کشور کم است و این موضوع خود روند زندگی را کمی تغییر می‌دهد. شما برای اجاره خانه در این کشور می‌بایست به طور کلی به میزان حدود 7 هزار کرون هزینه در نظر بگیرید و مشخص است که هزینه اجاره مسکن در این کشور گران است. هزینه‌ای که بابت خورد و خوراک مدنظر قرار می‌گیرد حدود هزار کرون است که البته اگر علاقه به مصرف سبزیجات و محصولات طبیعی داشته باشید این هزینه کمتر خواهد بود. وضعیت حمل و نقل در کشور گرینلند تا حدودی بهبود داشته است به طوری که شما برای گشت و گذار در این کشور بر اساس هزینه می‌بایست به میزان 200 کرون بودجه مدنظر قرار دهید. این کشور به طور کلی از نظر هزینه خدمات درمانی نیز مناسب است و به نیاز 100 کرون هزینه در این راستان کفایت می‌کند.

در صورتی که بخواهید یک وعده غذا در یک رستوران گران قیمت در این کشور میل کنید، باید 110.00 کرون هزینه کنید؛ حال اگر بخواهید برای دو نفر، سه وعده غذا در یک رستوران معمولی را لحاظ کنید هزینه شما 393.23 کرون می‌شود.

شما برای خرید یک بلیط یک‌طرفه حمل و نقل عمومی، باید 15.00کرون هزینه در نظر داشته باشید، شما برای خرید یک عدد شلوار جین در این کشور باید حدود 800.00 کرون هزینه در نظر بگیرید؛ این در حالی است که هزینه خرید یک دست لباس تابستانی در این کشور 366.67 کرون تعیین شده است.

در صورتی که بخواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، باید در نظر داشته باشید که برخی از مناطق مسکونی در کشور گرینلند ارزان قیمت است بنابراین بهتر است که وارد این مناطق شوید و مسیر درستی را پیش روی بگیرید.

هزینه تحصیل در کشور گرینلند ارزانتر از دانمارک است اما امکانات تحصیلی در کشور گرینلند به مراتب کمتر است.


قیمت برخی کالاهای اساسی در گرینلند

قیمت برخی کالاهای اساسی در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


قیمت برخی کالاهای اساسی در کشور کشور گرینلند به شرح زیر است:


یک بطری شیر یک لیتری 12.50 کرون

یک قرص نان 500 گرمی 17.93 کرون

یک شانه تخم مرغ 12 تایی24.84 کرون

یک بسته پنیر محلی 1 کیلوگرمی 111.42 کرون

یک کیلوگرم سیب 27.50 کرون

یک کیلو گرم پرتقال 25.50 کرون

یک کیلو گرم سیب زمینی 16.50 کرون

یک عدد کاهو 20.00 کرون

یک پاکت سیگار 85.00 کرون


اقتصاد در گرینلند

اقتصاد در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اقتصاد کشور گرینلند بیشتر در زمینه مسیر های آبی و گردشگری دیده می‌شود و در این کشور صنایع رو به رشد اعلام شده است. در واقع وضعیت حمل و نقل دریایی در کشور گرینلند رشد خوبی داشته است و این کشور به طور کلی در زمینه صید نیز موفق ظاهر شده است. شایان ذکر است که صنایع غذایی در کشور گرینلند نیز بر اساس روتین‌های مشخصی دنبال شده است و شواهد نشان می‌دهد که بخش های اقتصادی در کشور گرینلند نیز پیشرفت داشته است. این کشور به طور کلی در زمینه کارآفرینی از افراد استقبال زیادی می‌کند و مشخص است که ایجاد شغل در کشور گرینلند می‌تواند به گردش سرمایه این کشور کمک نماید. بازار هدف کشور گرینلند بیشتر در بخش های شمالی دیده می‌شود و دانمارک از نظر مراودات تجاری به این بخش از کشور گرینلند نزدیک‌تر است البته رشد صادرات در کشور گرینلند رویکردهای دقیقی دارد. 

امنیت اقتصادی کشور گرینلند رتبه خوبی داشته است و بهداشت و درمان نیز بر اساس رویکردهای جدید پیش رفته است. این کشور توانسته در زمینه بانکداری نیز موفق ظاهر شود به طوری که سیستم های مبادلات پولی و بانکی در کشور گرینلند به رشد خوبی رسیده است؛ خوشبختانه در کشور گرینلند وضعیت برای کار و همینطور استفاده از خدمات بهداشت و درمان نیز به شکل روتینی پیشرفته است و این کشور بر اساس رویکردهای مشخص پروژه های دولتی زیادی را مدنظر قرار داده است. از یاد نبرید که کشور گرینلند یکی از کشورهایی است که توانسته برای بخش ماشین آلات صنعتی نیز سرمایه گذاری خوبی در نظر بگیرد.

امنیت مالی و اقتصادی در گرینلند

امنیت مالی و اقتصادی در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور گرینلند در زمینه کشاورزی و فضای سبز بسیار عالی عمل کرده است با توجه به اینکه بسیاری از بخش های این کشور برای زندگی مناسب نیست اما همان بخش هایی که دارای فضای سکونت استانداردی است از نظر گردشگری رتبه خوبی را اعلام داشته است. شایان ذکر است که کشور گرینلند از نظر اقتصادی به طور دقیق پیش رفته است و توانسته رتبه مالی خود را بالا نگه دارد. این کشور توانسته وضعیت اقتصادی خوبی در بخش فناوری فراهم ساخته است. مشخص است که کشور گرینلند یکی از بهترین کشورهایی است که در آن فراورده های لبنی در وضعیت صادرات نیز وجود دارد. یکی از محصولات صادراتی پر سود در کشور گرینلند تخم مرغ و پنیر است. تولید و صادرات در کشور گرینلند می‌تواند به طور دقیق و اصولی پیش رود. این کشور در زمینه بانکداری نیز توانسته نقش پررنگی داشته باشد در واقع مسیر اقتصادی برای بانک و همینطور شاخه های بانکی به طور ایده‌آل فراهم شده است از یاد نبرید که آمار فساد در کشور گرینلند کمتر از قبل اعلام شده است و کمبود فساد مالی در کشور گرینلند سبب می‌شود که امنیت مالی و اقتصادی خوبی ایجاد شود. این کشور بر اساس رویکردهای اقتصادی درستی پیش رفته است و به نسبت شاخص های اقتصادی موجود رشد 10 درصدی داشته باشد.


امنیت در گرینلند

امنیت در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور گرینلند مانند دانمارک امن است و خطر بزرگی افراد را تهدید نمی‌کند. اینطور که مشخص شده است والدین به سادگی فرزندان خود را در خیابان ها رها می‌کنند و نگران بروز خطری نخواهند بود. مردم کشور گرینلند بسیار شاد هستند و شادی در بخش های مختلف زندگی این افراد دیده می‌شود. اگر دقت کرده باشید در کشور گرینلند خبری از نرخ مالیات بالا نبوده و همینطور هزینه زندگی نیز در این کشور کم است این روال سبب می‌شود که اختلاف طبقاتی بین مردم کمتر باشد به این ترتیب می‌تواند این کشور را از نظر امنیت گزینه خوبی دانست در واقع کمتر کسی در کشور گرینلند از طریق دزدی اموال امورات خود را می‌گذراند. کشور گرینلند یکی از کشورهای بسیار مهم در زمینه امنیت محسوب می‌شود به طوری که مردم این کشور معتقد هستند که حتی فساد اداری نیز در این کشور کم اعلام شده است. مردم در کشور گرینلند در آسایش کامل زندگی می‌کنند و مزاحمت کمی پیش روی افراد قرار می‌گیرد، در مجموع رضایت از بخش امنیت کشور گرینلند بیش از 78 درصد اعلام شده است و شاید تنها بانوان جوان در این کشور از نظر امنیت کمی در خطر باشند که دولت کشور گرینلند بسیار در صدد است که وضعیت امنیت در این کشور را بهبود بخشد و سرمایه گذاری های زیادی را نیز در این زمینه صورت داده است.

در نظر داشته باشید که کشور گرینلند یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته در زمینه اقتصادی خوش بدرخشد و مشخص است که در این کشور ساختار دقیق و اصولی در زمینه اقتصاد کلان دیده می‌شود؛ امنیت اقتصادی و اجتماعی بخشی از زندگی مردم محسوب می‌شود.


مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در گرینلند

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور گرینلند از طریق سرمایه‌گذاری است که می‌تواند در مسیر ثبت شرکت صورت بگیرد. در نظر داشته باشید که شما در این روش می‌توانید برای خود و همراه خود اقامت کشور گرینلند را اخذ کنید. در نظر داشته باشید که به طور کلی کشور گرینلند یکی از کشورهایی است که توانسته در مسیر سپرده گذاری نیز به طور دقیق پیش برود. شایان ذکر است که ثبت شرکت می‌تواند به صورت رسمی و یا در وضعیت خود اشتغالی پیش برود؛ موقعیت کشور گرینلند برای ثبت شرکت بسیار عالی است و از دسته کشورهایی است که افراد می ‌وانند در وضعیت نمایندگی سرمایه گذاری داشته باشند.

افراد برای ثبت شرکت در وضعیت مسئولیت محدود در کشور گرینلند نیاز به هزینه اولیه دارند و باید این اصل را مدنظر قرار دهند که کشور گرینلند یکی از کشورهایی است که در زمینه صنعت کشاورزی و ساخت و تولید بسیار عالی عمل کرده است.

در نظر داشته باشید که افراد پس از یک سال سرمایه گذاری در کشور گرینلند می‌توانند بر اساس سود حاصله برای اقامت دائم درخواست دهند. اینطور که مشخص شده است این کشور وضعیت برای اقامت دائم را به طور حتم پیش برده است و آنچه در مسیر بودجه و سرمایه دیده می‌شود در کشور گرینلند رونق درستی دارد. راندمان کاری در کشور گرینلند بالا اعلام شده است و مشخص است که این کشور توانسته شرایط کاری خوبی در زمینه سرمایه گذاری فراهم سازد.ازدواج خارجی ها در گرینلند

ازدواج خارجی ها در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بحث ازدواج در کشور گرینلند وجود دارد و شما می‌توانید با ازدواج با یک فرد از تبعه کشور گرینلند اقامت این کشور را اخذ نمایید.

ازدواج با یک تبعه کشور گرینلند باید در یک مسیر واقعی صورت بگیرد به این معنی که هر دو شخص از نظر سن و سال با هم همخوانی داشته باشند. وضعیت اقتصادی فرد تبعه کشور گرینلند بسیار مهم است و نیاز است که بررسی های دقیق در زمینه اقتصادی مورد ارزیابی قرار بگیرد. در واقع فرد از تبعه کشور گرینلند باید به طور دقیق از پس هزینه های زندگی برآید و ارزیابی های اقتصادی برای یک سال اول در نظر گرفته می‌شود.

در صورتی که دو شخص دوره مشخصی با هم نامزد بوده باشند نیاز است که بتوانند تصاویر و یا مدارک مهمی ارائه دهند که ثابت نمایند ازدواج آن‌ها در مسیر واقعی صورت می‌گیرد. در نظر داشته باشید که شما برای ازدواج در این کشور نیاز به 2 شاهد دارید و ازدواج باید به صورت رسمی صورت بگیرد. افراد باید مدارک شناسایی و هویتی داشته باشند و همینطور نیاز است که ثابت شود در زمان ازدواج مجرد باشند و در صورتی که دارای همسر قبلی هستند می‌بایست از همسر خود جدا شده باشند و یا نیاز است که گواهی فوت همسرشان ارائه شود. اینطور که مشخص است کشور گرینلند از دسته کشورهایی است که در زمینه طلاق دسته بندی های مشخصی را مدنظر قرار داده است از یاد نبرید که طلاق در این کشور می‌بایست بر اساس وضعیت اقتصادی و یا بیماری های روحی روانی صورت بگیرد، در شرایطی که هر دو شخص به صورت مسالمت‌آمیز علاقه‌ای به ادامه زندگی با هم ندارند نیز می‌توان با ارزیابی که از سوی دادگاه صورت می‌گیرد وضعیت طلاق فراهم شود. در نظر داشته باشید که طلاق باید به طور رسمی پیش برود و در دادگاه صورت بگیرد.

اجاره خانه در گرینلند

اجاره خانه در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که دوست دارید در این کشور اقامت موقت داشته باشید نیاز به اجاره مسکن دارید و باید سعی کنید در اجاره مسکن موقعیت مکانی و امکانات و هزینه مورد نظر را نیز لحاظ کنید. در نظر داشته باشید که شما برای زندگی طولانی مدت در کشور گرینلند باید آدرس منزل خود را به ثبت شهرداری برسانید در غیر این صورت اجاره خانه در کشور گرینلند به مشکل بر می‌خورد و دچار خلاف شده‌اید. اینطور که مشخص است در کشور گرینلند افراد اجازه اجاره یک اتاق را نیز دارند و نیازی به اجاره به مسکن بزرگتر نخواهد بود. خانه ها در کشور گرینلند به صورت 3 ماهه  6ماهه و 1 ساله اجاره داده می‌شود به این معنی که اگر فرد بخواهد بیش از 6 ماه در این کشور زندگی نماید مجبور است که هزینه یک ساله را ارائه دهد. در نظر داشته باشید که برای اجاره خانه در کشور گرینلند می‌بایست دو قسط اول را پرداخت کنید و یا باید فیش حقوقی خود را به صاحب منزل ارائه دهید. در اجاره خانه در کشور گرینلند یک سری اصول را به طور دقیق ارزیابی کنید اول اینکه در این کشور به طور کلی برای اجاره خانه باید به این نتیجه برسید که خانه مورد نظر در رهن و اجاره فرد دیگری نبوده باشد. همینطور باید این اصل را مدنظر قرار دهید که سایت های مختلفی در کشور گرینلند در زمینه اجاره خانه دیده می‌شود که برخی از آن‌ها معتبر هستند و برخی نامعتبر است پس بهتر است در انتخاب سایت های معتبر دقت داشته باشید.

خرید ملک در گرینلند

خرید ملک در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


اقامت کشور گرینلند از طریق خرید ملک یکی از روش هایی است که در سال های اخیر بسیار شنیده می‌شود. در نظر داشته باشید که اگر شما یک فرد خارجی هستید و دوست دارید که اقدام به خرید خانه در کشور گرینلند نمایید باید این وضعیت را مدنظر قرار دهید که در ابتدا نیاز است که برگه مجوز از وزارت دادگستری اخذ نمایید، در این برگه به طور دقیق مشخص شده است که میزان بودجه شما چقدر است و آیا شرایط لازم برای خرید ملک را دارید یا خیر. ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که کشور گرینلند به طور کلی دارای شاخص های روتین در زمینه خرید ملک است و فرد می‌بایست حداقل 5 سال در این کشور اقامت داشته باشد و ملک خود را حفظ نماید تا بتواند اقامت کشور گرینلند را اخذ کند.

در نظر داشته باشید که در طول دوره‌ای که در کشور گرینلند زندگی می‌کنید باید هزینه اولیه را که برای خرید ملک تخمین زده می‌شود، رعایت نمایید. دولت کشور گرینلند برای خرید خانه وام نمی‌دهد! این تبلیغ را هرگز باور نکنید در واقع افرادی که سرمایه گذاری در مسیر خرید ملک را انتخاب کرده‌اند باید بتوانند در زمینه خرید ملک به ارزیابی های مشخص دست یابند. از یاد نبرید که شما برای خرید ملک باید گردش مالی خوبی داشته باشید و این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار بوده و می‌بایست رعایت شود.


ثبت شرکت در گرینلند

ثبت شرکت در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سوالات زیادی در زمینه ثبت شرکت در کشور گرینلند شده است و شما برای ثبت شرکت در کشور گرینلند می‌بایست رده‌بندی های مختلفی را ارزیابی کنید. در نظر داشته باشید که ثبت شرکت در این کشور ساختار روتین و دقیقی دارد و مشخص است که افراد در زمینه ثبت شرکت در این کشور باید وضعیت مدارک لازم را ارائه دهند. یک مدرک معتبر در زمینه ثبت شرکت در کشور گرینلند کپی شناسنامه و همینطور ترجمه رسمی از تمام صفحات است. در نظر داشته باشید که افراد باید گواهی سوابق کاری نیز داشته باشند و باید ثابت شود که می‌توانند مسئولیت یک مدیرعامل را به عهده بگیرند. نیاز به تهیه اساسنامه شرکت است. اساسنامه برگه ای است که روند ثبت شرکت در کشور گرینلند را قانونی می‌کند. در نظر داشته باشید که افراد برای ارائه مدارک و تأیید آن نیاز به 3 الی 4 ماه زمان دارند اینطور که مشخص شده است ثبت شرکت در این کشور یک بستر عالی برای اقامت دائم محسوب می‌شود. شما می‌توانید برای ثبت شرکت از روش آنلاین استفاده نمایید و در لیست انتظار قرار بگیرید یا به صورت حضوری مراجعه نمایید. در روش کاغذی زمان زیادی از شما نیاز است. در صورتی که بودجه خوبی داشته باشید می‌توانید یک شرکت که از پیش به ثبت رسیده و در وضعیت غیرفعال مانده است را خریداری کنید در صورتی که بودجه شما متوسط باشد این امکان برای شما فراهم است که در غالب یک نماینده و یا شعبه فعالیت داشته باشید، در هر دو روش نیاز است که میزان سهام شما مشخص باشد اما انتخاب مدیرعامل بستگی به نوع شرکت و شرایط آن دارد. در ارزیابی های صورت گرفته به نظر می‌رسد که ثبت شرکت در کشور گرینلند بر اساس حقوق و شرایط مختلفی ارزیابی می‌شود و مبرهن است که افراد برای داشتن پروسه اقتصادی دقیق و اصولی در زمینه ثبت شرکت می‌بایست وضعیت اقتصادی خوبی را مدنظر قرار دهند. تمام افراد در شرکت شما باید بیمه و حقوق مشخصی داشته باشند و شرح وظایف از دسته موارد بسیار مهم محسوب می‌شود. میزان سهام برای شرکت ها خود دارای قوانین مخصوصی است که می‌بایست رعایت شود.

انواع ویزا و انواع اقامت در گرینلند

انواع ویزا و انواع اقامت در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرتی بسیار مهم و جالب به کشور گرینلند مهاجرت با ویزای دانشجویی است در واقع در این روش شما هزینه زیادی پرداخت نمی‌کنید اما باید بدانید که کشور گرینلند یکی از کشورهایی است که افراد برای ورود به آن نیاز به یادگیری زبان گرینلندی دارند. زبان گرینلندی به زبانی گفته می‌شود که افراد می‌توانند به سادگی در مقاطع مختلف تحصیل درس بخوانند و موفق شوند. ساختار دقیق و اصولی در زمینه اقامت در کشور گرینلند دیده می‌شود که می‌بایست ارزیابی دقیقی را در پیش بگیرد.

یکی دیگر از روش هایی که می‌تواند اقامت دائم کشور گرینلند را فراهم سازد ثبت شرکت است که در بخش مربوطه توضیح داده شد که هم می‌تواند به صورت خرید یک شرکت از پیش ثبت شده باشد و هم به صورتی است که امکان استفاده از نمایندگی شرکت های مختلف را فراهم می‌سازد. در نظر داشته باشید که سرمایه کافی برای ثبت شرکت در کشور گرینلند بسیار مهم است و باید بدانید که سرمایه های مشخص در این زمینه خود دسته‌بندی های مختلفی دارد.

شما می‌توانید در کشور گرینلند کسب و کار راه اندازی کنید و یا ویزای کار داشته باشید ویزای کاری کشور گرینلند به صورت خاصی ارزیابی شده است و نشان می‌دهد که افراد در این کشور از نظر کاری به رتبه خوبی می‌رسند. در نظر داشته باشید که کار در کشور گرینلند می‌تواند وضعیت خوبی داشته باشد اما به خوبی دانمارک نیست. ویزای کاری کشور گرینلند اغلب به مدت 6 ماهه صادر می‌شود اما شرایط برای تمدید آن فراهم شده است.

شما می‌توانید با یک فرد از تبعه کشور گرینلند ازدواج کنید ازدواج با یک فرد از تبعه کشور گرینلند میتواند به طور کلی ساختار دقیقی را دنبال نماید. از یاد نبرید که داشتن یک وضعیت ازدواج روتین در این کشور می‌تواند در نهایت منجر به اخذ پاسپورت شود. در ازدواج سرمایه موجود اهمیت زیادی دارد. در واقع در صورتی که هر دو شخص از نظر سرمایه ضعیف باشند مشکلات زیادی پیش روی افراد خواهد بود.

ویزای توریستی کشور گرینلند از دیگر روش های ورود به خاک این کشور که از نوع اقامت موقت محسوب می‌شود و برای 180 روز اعتبار داشته و در این مدت افراد به میزان 90 روز در خاک این کشور زندگی کنند. در نظر داشته باشید که ویزای توریستی می‌تواند به شما این امکان را فراهم سازد که از دیدنی های این کشور برخوردار شوید و همینطور وضعیت کاری و تحصیلی این کشور را ارزیابی کنید. در نظر داشته باشید که ویزای توریستی کشور گرینلند می‌تواند به نوبه خود شرایط خاصی را مدنظر قرار دهد.

زمانی که برای اخذ ویزای توریستی کشور گرینلند نیاز است کمتر از یک ماه اعلام شده است؛ البته شانس شما در اخذ ویزای کشور گرینلند بر اساس رتبه های مختلفی ارزیابی می‌شود و گاهاً نیاز است که بتوانید از نظر هزینه‌ای از پس گردشگری در کشور گرینلند بر‌آیید.

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم گرینلند

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت بیمه و بهداشت در کشور گرینلند پیشرفته است و دولت این کشور به سلامت عمومی افراد بسیار توجه می کند. در نظر داشته باشید که افراد این اجازه را دارند که از بیمه تکمیلی کشور گرینلند نیز استفاده نمایند و کیفیت و دسته بندی های مختلفی برای بیمه کشور گرینلند دیده می‌شود. کیفیت بهداشت و درمان در کشور گرینلند بر اساس میزان سلامتی افراد ارزیابی شده است و مشخص است کیفیت بیمارستان ها و همینطور درمانگاه های بهداشتی بسیار بالاتر از سال های گذشته است. در نظر داشته باشید که خدمات بانکی در کشور گرینلند می‌‌تواند ساختار روتینی داشته باشد. در نظر داشته باشید که کشور گرینلند یکی از کشورهایی است که هزینه خوبی در زمینه دارو نیز به افراد می‌دهد و بخش دارویی این کشور رشد بسیار جالبی داشته است. زندگی در کشور گرینلند می‌تواند در بخش درمان و بهداشت قابل قبول باشد.


خدمات بانکی و مالی در گرینلند

خدمات بانکی و مالی در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خدمات بانکی و مالی در کشور گرینلند بیشتر به صورت خصوصی دنبال می‌شود. این کشور نظام بانکداری خود را غنی کرده است و مشخص است که در زمینه وام دهی به درجه درستی رسیده است.


ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در گرینلند

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پاسپورت کشور گرینلند دارای اعتبار ویژه‌ای است و به طور کلی شما با داشتن پاسپورت کشور گرینلند می‌توانید به ؟کشورهای معتبر در دنیا سفر نمایید.
تشابهات فرهنگی گرینلند با ایران

تشابهات فرهنگی گرینلند با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یک فرهنگ مشترک بین مردم گرینلند با ایران به این صورت است که در این کشور مردم سعی می‌کنند در روزهای تعطیل دور هم جمع شوند.

مردان و زنان وظایف را تقسیم می‌کنند و به طور کلی قوانین اجتماعی خوبی در گرینلند دیده می‌شود. مردم کشور گرینلند از مردم ایران بسیار شادتر هستند.


اعیاد و تعطیلات رسمی در گرینلند

اعیاد و تعطیلات رسمی در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تعطیلات رسمی در گرینلند کم است و به طور کلی مردم این کشور علاقه زیادی به کار دارند.

اول ژانویه در گرینلند روز سال نو است و در این روز به طور کلی مردم سعی می‌کنند دور هم جمع شده و روزهای شادی را برای خود فراهم سازند. این روز در گرینلند یک نیت پاک و ارزشمند محسوب می‌شود

6 ژانویه در گرینلند مربوط به دوره پادشاهی مشخصی است که مردم آن را جشن می‌گیرند و یادآور خاطرات خوب گذشته برای افراد خواهد بود. این تاریخ از نظر مردم گرینلند از ارزش بالایی برخوردار است.

5 ژوئن در گرینلند نیز روز قانون اساسی است در چنین روزی افراد سعی می‌کنند قوانینی که با شرایط آنها را ناسازگار است را اعلام نمایند و در دولت می‌خواهند که در تغییر قوانین موجود دست داشته باشد.

24 دسامبر در گرینلند شب کریسمس است، در نظر داشته باشید که شما برای این روز باید سعی کنید به عزیزان خود هدیه دهید و همینطور در جشن ها و پایکوبی های شهری نیز شرکت کنید.

31 دسامبر در گرینلند شب سال نو محسوب می‌شود و مردم این کشور اغلب سعی می‌کنند لباس های روشن به تن نمایند و کلاه های مخصوصی بر روی سر خود می‌گذارند.دین در گرینلند

دین در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم گرینلند اغلب مسیحی هستند و به طور کلی در این کشور مجامع مذهبی کمی دیده می‌شود؛ در گرینلند کمتر کسی به اسلام گرویده است.

تفریح در گرینلند

تفریح در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یک بخش تفریحی در گرینلند در زمینه گردش از طریق آب است. در واقع گردش با کشتی کروز در گرینلند بسیار مهم بوده و خط ساحلی که در این کشور دیده می‌شود بسیار دیدنی و خاص است. ارزیابی ها نشان می‌دهد که به طور کلی تورهای کروز در گرینلند هر یک بر اساس زمان مشخصی دنبال می‌شود. در نظر داشته باشید که شما برای تفریح در گرینلند باید سعی کنید از اقتصادی وضعیت خوبی داشته باشید.

سورتمه سواری با سگ یکی از تفریحات بی نظیر در گرینلند است به این صورت که افراد می‌توانند بر روی یخ های نازک حرکت کنند و تجربه‌ای بی نظیر را برای خود فراهم سازند. ارزیابی ها نشان می‌دهد که این کشور به طور حتم می‌تواند در زمینه سورتمه سواری رتبه خوبی در دنیا برای خود کسب نماید.

قایقرانی در گرینلند بسیار مهم است و به طور کلی در این کشور قایق یکی از قدیمی ترین و ضروری ترین وسایل حمل و نقل محسوب می‌شود. قایق های تفریحی مدرن در گرینلند از نظر کیفیت بسیار عالی هستند و می‌توانند یک فضای دراماتیک و بی نظیری ایجاد نماید.

شفق قطبی یکی از جاذبه های جذاب در گرینلند است؛ این شفق یک پدیده طبیعی است و برای بازدید از آن می‌بایست از پوتین و همینطور لباس گرم استفاده کنید.

در جزیره گرینلند یک سری حیوانات وحشی آزاد دیده می‌شود که توانسته این بخش را به صنعت گردشگری تبدیل نماید. در نظر داشته باشید که نهنگ های بسیاری در آب های گرینلند دیده می‌شوند که هر یک دارای زیبایی های خاصی هستند. اینطور که مشخص شده است. خلیج دیسکو در گرینلند به طور کلی از نظر کیفیت گردشگری گزینه خوبی هستند

چشمه آب های گرم گرینلند به طور کلی در بخش جنوب این جزیره قرار دارد. در نظر داشته باشید که چشمه های آب گرم گرینلند می‌تواند برای سفرهای خانوادگی گزینه بسیار خوبی باشد.

مسیرهای پیاده روی در کوه به طور کلی حس آزادی و آرامش به شما می‌دهد، این بخش در گرینلند دارای صخره ها و گل های بنفش است و به طور کلی می‌تواند برای کوهنوردان گزینه خوبی باشد.

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در گرینلند

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم گرینلند برای حمل و نقل شهری اغلب از اتوبوس استفاده می‌کنند که از نظر هزینه‌ای نیز ارزان و مناسب است.

مترو از دیگر وسایل حمل و نقل محسوب می‌شود؛ مترو به طور حتم در تمام طول هفته مشغول به فعالیت است. مترو برای هر 20 دقیقه یک بار حرکت خواهد داشت. 

فرهنگ گرینلند

فرهنگ گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم گرینلند در زمان کار بسیار دقیق هستند و کمتر دیده می‌شود که حقوق افراد زیر پا گذاشته شود. پارتی بازی در گرینلند معنایی ندارد و هر شخص بر اساس زمان کار و مهارت کاری خود درآمد خواهد داشت.

ساعت کاری که برای کارهای سخت در نظر گرفته می‌شود 6 ساعت در طول روز است.

در فرهنگ مردم گرینلند کودکان اهمیت بالایی دارند. در این کشور کودکان می‌بایست از سنین کم احترام گذاشتن را یاد بگیرند. مردم گرینلند علاقه‌ای به پرسش و پاسخ در خصوص ازدواج قبلی ندارند.

هنر گرینلند

هنر گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم کشور گرینلند علاقه زیادی به نقاشی به صورت سیاه و سفید دارند و استفاده از رنگ در این کشور کمتر دیده می‌شود. نقاشی بر روی دیوار در این کشور دارای شرایط مخصوص به خود بوده و افراد خاصی نیز در این زمینه فعالیت می‌کنند.

ورزش در گرینلند

ورزش در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یک ورزش بسیار محبوب در گرینلند ورزش آبی است که می‌تواند به صورت بدون ابزار و یا با ابزار قایق و ... استفاده شود. ورزش های رزمی در گرینلند برای آقایان نیز رتبه خوبی دارد و مردم در این کشور از ورزش های رزمی مشخصی استفاده می‌کنند.

استفاده از ورزش های گروهی در گرینلند بسیار دیده می‌شود و مردم این کشور علاقه زیادی به ورزش های گروهی دارند .خرافات در گرینلند

خرافات در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در گرینلند اگر در یک مجلس شادی حضور داشته باشید اما لبخند نزنید احتمالاً کسی با شما حرف نمی‌زند زیرا فکر می‌کنند که شما برای خراب کردن جشن آمده‌اید حتی اگر مشکل شما فقط یک سردرد ساده باشد!

در این کشور میزبان معتقد است که مهمان باید غذای خود را تا آخر بخورد در غیر این صورت معنی خوبی نمی‌دهد.

شایعات در مورد گرینلند

شایعات در مورد گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در بخش های قبل گفته شد که مردم کشور گرینلند شاد هستند اما این موضوع به معنی نبود آدم غمگین در این کشور وجود ندارد و همگی بی دغدغه هستند.

در نظر داشته باشید که روال کاری در گرینلند شاید ضعیف باشد اما به صورتی نیست که شما پس از سال ها زندگی در این کشور، نتوانید وارد شغل مشخصی شوید.موارد ممنوعه در گرینلند

موارد ممنوعه در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما در این کشور حتی به یک طفل یک ساله هم نمی‌توانید توهین کنید چرا که توبیخ می‌شوید.

بهتر است بدانید که صرفه جویی در گرینلند بسیار مهم است و اسراف در غذا بسیار ناپسند و ممنوع است.

خطرات احتمالی برای افراد مقیم گرینلند

خطرات احتمالی برای افراد مقیم گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در گرینلند خطرات خاصی شما را تهدید نمی‌کند اما بانوان جوان باید کمی حواسشان را جمع نمایند.


تشابهات قوانین گرینلند با ایران

تشابهات قوانین گرینلند با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم کشور گرینلند مانند مردم ایران علاقه زیادی به فست فود دارند.

در این کشور مردم سعی می‌کنند با هم راحت و صمیمی باشند.

گواهینامه و خرید ماشین در گرینلند

گواهینامه و خرید ماشین در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

قوانینی که برای صدور گواهینامه در گرینلند دیده می‌شود کمی عجیب و غریب است و کمتر کسی به فکر اخذ گواهینامه در گرینلند می‌افتد، در هر صورت برای خرید ماشین باید به نرخ روز توجه شود زیرا نوسان قیمت ماشین در گرینلند بسیار زیاد است.

 مردم گرینلند علاقه‌ای به پرسش و پاسخ در خصوص ازدواج قبلی ندارند.

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در گرینلند

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سفارت گرینلند در ایران در خیابان نوفل لوشاتو شماره 64-66 قرار دارد.

نوع پوشش مردم گرینلند

نوع پوشش مردم گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در گرینلند حجاب و نوع پوشش آزاد است؛ در این کشور استفاده از لباس سنتی بسیار کم دیده می‌شود. به طور کلی مردم کشور گرینلند به علت سردی هوا، علاقه به استفاده از لباس های چرم و یا لباس های پشمی دارند و استفاده از کت برای زنان و مردان گزارش شده است.

جغرافیا و شرایط آب و هوایی گرینلند

جغرافیا و شرایط آب و هوایی گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

گرینلند از نظر جغرافیایی در محیط قاره آمریکای شمالی قرار گرفته است. این کشور از نظر سیاسی و همینطور فرهنگی به طور کلی با نروژ و دانمارک ارتباط بیشتری دارد. در نظر داشته باشید که مساحت کشور گرینلند حدود 2.166 میلیون کیلومتر مربع اعلام شده است و به طور کلی این کشور طبق آماری که از سرشماری سال 2017 به دست ما رسیده است حدود  56.171 نفر جمعیت دارد. یکی از مهمترین دریاهایی که در این کشور دیده می‌شود دریای گرینلند است. مردم کشور گرینلند به زبان گرینلندی صحبت می‌کنند و واحد پول این کشور نیز کرون دانمارک اعلام شده است.

گرینلند دارای آب و هوای سرد و خشک است، بیشتر بخش های این جزیره توسط یخچال‌ها پوشیده شده است. در نظر داشته باشید که کشور گرینلند یک سرزمین کم باران محسوب می‌شود و میزان بارندگی در جنوب این کشور به نسبت شمال آن بیشتر است. 


غذاهای گرینلند

غذاهای گرینلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

فیسک نام یک نوع ماهی است که در گرینلند بسیار استفاده می‌شود؛ این غذا کمی تند سرو می‌شود و به طور کلی خوش طعم و دلنشین است. اینطور که شواهد نشان می‌دهد در این غذا از آبلیموی تازه و همینطور جعفری و شوید استفاده می‌شود و در کنار آن از سالاد خیار هم استفاده خواهد شد؛ این غذا برای کودکان بسیار مقوی بوده و طعم دل انگیزی دارد.

مردم گرینلند علاقه‌ی زیادی به استفاده از سوسیس دارند و تقریبا در تمام غذاهای این کشور از سوسیس استفاده می‌شود. سوسیس ها به طور کلی در قطعات نان سرو می‌شوند و اغلب توسط پیاز داغ طعم داده می‌شوند. به طور کلی استفاده از سوسیس و ژامبون های کبابی در این کشور نیز بسیار زیاد است.

مردم گرینلند علاقه زیادی به استفاده از نان دارند، نان باگت و نان های گرد در گرینلند از نظر کیفیت بسیار عالی هستند و در وعده های مختلف شبانه روز از نان های خوش طعم استفاده می‌شود.

کربینتر یکی از مشهورترین غذاهایی است که در گرینلند سرو می‌شود، این غذا به صورت کوفته‌ای است و درون آن پودر سوخاری ریخته می‌شود، این کشور در دانمارک نیز طرفداران زیادی دارد و بسیار خوش طعم است. 

مردم این کشور بخشی از گوشت را با آرد ترکیب کرده و به صورت رول شده تهیه می‌کنند، استفاده از تخم مرغ نیز سبب می‌شود که این غذا خوش طعم‌تر شود؛ البته این غذا به دلیل داشتن میزان زیاد گوشت گران‌قیمت است و شاید عموم افراد نتوانند از آن استفاده نمایند اما طعم بی نظیر آن در ذهن ها نقش می‌بندد.

آخرین ویرایش: 2019-06-15 10:44:40 2,883