x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!

سرمایه گذاری در تایلند

تایلند با 51 شهر، بیستمین کشور از نظر جمعیت و بیست و هشتمین کشور بزرگ‌ ازنظر اقتصادی است. تایلند با یک اقتصاد نوظهور در بازار جهانی روبرو است. سرمایه‌گذاران بین‌المللی این کشور را به دلیل رشد قوی آن‌ توسط جمعیتی که به‌سرعت در حال گسترش هستند و صادرات رو به رشد در سراسر جهان، می‌شناسند. متقاضیان می‌توانند از طریق سرمایه‌گذاری در تایلند درزمینه های مختلفی مانند راه‌اندازی کسب‌وکار، خرید ملک مسکونی یا تجاری و… به اقامت دست یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر درزمینهٔ سرمایه‌گذاری در تایلند بهتر است این مقاله تا پایان مطالعه شود.

مقدمه

سرمایه گذاری در تایلند

تایلند اغلب اولین توقف برای گردشگران در آسیا است. پایتخت آن در بانکوک پربازدیدی‌ترین کشور جهان است که سال گذشته بیش از 21 میلیون بازدید داشته است. به همین ترتیب، بسیاری از مردم که اولین نگاه خود را از آسیا در حال ظهور نشان می‌دهند، می‌دانند چگونه می‌توانند در تایلند سرمایه‌گذاری کنند. لقب ببر آسیا به تایلند اختصاص دارد. چراکه تا به امروز ازلحاظ اقتصادی رشد چشمگیری داشته و توانسته خود را در حد سایر کشورهای اروپایی و قدرتمند ارتقا دهد.

ما فکر نمی‌کنیم تایلند بهترین مکان آسیا برای سرمایه‌گذاری باشد. باوجوداین، برخی از مردم از سبک زندگی این کشور لذت می‌برند. حرف از سرمایه‌گذاری و یا خرید ملک در کشوری وجود دارد که برای شما لذت‌بخش و آشنا باشد. حتی اگر بهترین مکان برای بازپرداخت نیست.

بیشتر خارجی‌ها به یکی از دو روش در تایلند سرمایه‌گذاری می‌کنند: یا خرید ملک یا سهام. برای سرمایه‌گذاری در هرکدام ازاین‌روش‌ها نیازی به زندگی در کشور ندارند، اما چندین نکته مهم وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

درباره سرمایه‌گذاری در تایلند

 این روزها سفر به تایلند فقط محدود به خرید، گردشگری یا اهداف استراحت نیست. این کشور اکنون به‌سرعت در حال رشد اقتصاد است و از مهاجران برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف تجاری دعوت می‌کند. دولت تایلند همواره به اقتصاد آزاد اعتقاد داشته و به دلیل شفافیت در برخورد با سرمایه‌گذاران خارجی اذعان شده است. طبق گزارشی که در سال 2009 توسط بانک جهانی تهیه‌شده، تایلند در رده سیزدهم از 181 کشور جهان در رده عملکرد آسان تجارت قرارگرفته است.

صحبت از بازار جذاب املاک و مستغلات برای سرمایه‌گذاران خارجی، تایلند مطمئناً یکی از انتخاب‌های هوشمند خواهد بود. کشور تایلند با توجه به تمایل به افزایش در خدمات عمومی مانند Skytrain و همچنین آپارتمان ‌که با قیمت مناسب‌تری نسبت به سایر کشورها ارائه می‌دهد، ازاین‌رو جای تعجب ندارد که تایلند می‌تواند یک انتخاب جالب‌توجه برای بسیاری از سرمایه‌گذاران باشد. بااین‌حال، وقتی صحبت از معاملات املاک و مستغلات در تایلند صورت می‌گیرد، بازهم می‌تواند یک مورد ناشناخته برای سرمایه‌گذاران خارجی باشد.

3 دلیل برای سرمایه‌گذاری در تایلند

سرمایه گذاری در تایلند

 1. قانون - مطالعه قانون تایلند به‌طور اجتناب‌ناپذیری اولین کاری است که باید قبل از تصمیم‌گیری در مورد سرمایه‌گذاری انجام شود. به‌ویژه، قانون املاک و مستغلات تایلند دارای جزئیات زیادی است که در آن شما باید مراحل آن را دنبال کنید تا بتوانید از بازی‌های تجاری این صنعت همگام باشید. خوشبختانه، قانون تایلند خارجیان را به سرمایه‌گذاری در این کشور به‌راحتی تشویق و ترغیب می‌کند. با توجه به قانون تایلند کاملاً اعلام‌شده است که افراد خارجی مجاز به مالکیت بیش از هر از 49٪ از کل مساحت یک آپارتمان نیستند. همچنین آن‌ها مجبور نیستند مالیات املاک را در تایلند بپردازند. علاوه بر این، یک صاحب پروژه آپارتمان حتی یک سرویس مشاوره‌ای را برای بیگانگان فراهم می‌کند که می‌تواند سهولت در تجارت ملک را آسان‌تر و نرم‌تر کند.
 2. اتصال - املاک و مستغلات در آپارتمان کاملاً تجاری‌تر از سایر انواع مشاغل املاک است. با توجه به بازار کلی آن نیاز به دانش در کلیه زمینه‌ها ازجمله قانون، بازاریابی و دارایی دارد، ازاین‌رو، اگر فرد صحیحی را در این صنعت بشناسید، می‌تواند برای تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری در یک ملک مزیتی باشد. لازم است سرمایه‌گذاران قبل از خرید آپارتمان، آگاهی لازم را داشته باشند. دانش ازلحاظ اطلاعات مربوط به آپارتمان مانند ساختار ساخت‌وساز و آمار فروش پروژه املاک و مستغلات به‌منظور برآورد ارزش سرمایه‌گذاری در صورت ارزش یا نبودن آن ضروری است؛ بنابراین، اگر افراد بیشتری در این حرفه را می‌شناسید، هنگام تصمیم‌گیری در خرید آپارتمان با اشتباهات کمتری، به شما کمک می‌کنند.
 3. موقعیت مکانی - ازآنجاکه ما کاملاً از منبع اصلی درآمد تایلند آگاه هستیم معمولاً در مناطق توریستی مانند شهرهای بزرگ خوشه‌بندی می‌شود. ازآنجاکه این امر نه‌تنها درآمد اقتصادی را از طریق حقوقی ایجاد می‌کند بلکه آن‌ها مکان‌هایی مترقی هستند که در آن‌همه دفاتر، مراکز خرید و اماکن تفریحی قرار دارند. ازاین‌رو، تعداد افرادی که به دنبال مکانی برای اقامت در این مناطق هستند، به‌ویژه در منطقه تجاری بانکوک که بیشترین سهم درآمدی اقتصادی را در آن دارد، در حال افزایش است. بااین‌حال، این‌همه تنها بانکوک نیست که می‌تواند سودآور باشد این مناطق انواع امکانات از قبیل مراکز خرید لوکس در قلب شهر، کافی‌شاپ‌های hipster و Skytrain را فراهم می‌کند که در آنجا تبدیل به یک حمل‌ونقل اصلی برای افراد می‌شود تا به سرکار رفته و زندگی خود را بسیار آسان‌تر کنند.

خرید یک آپارتمان کاندو در تایلند

سرمایه گذاری در تایلند

Condos در تایلند می‌تواند ازنظر قانونی متعلق به شخص خارجی باشد که مالکیت آن را به نام خود داشته باشد؛ اما محدودیت‌ها و قوانینی وجود دارد که باید رعایت شود.

در مرحله اول، بیش از 49٪ از فضای کف در یک پروژه واحد کاندو را نمی‌توان متعلق به بیگانگان دانست. این به‌ندرت در عمل موضوعی است. تقریباً هر تحولی بسیار پایین‌تر از این آستانه است.

دوم و مهم‌تر از همه، پولی که برای خرید ملک استفاده می‌شود باید ارزی باشد که از خارج از کشور به تایلند منتقل می‌شود. تبادل ارز خارجی به بات تایلند باید توسط یک بانک تایلندی در تایلند انجام شود.

هنگام ارسال پول به تایلند، فرم انتقال را با دقت بررسی کنید. اگر بانک فرستنده شما مبادله ارزی خود را انجام دهد (که این کار اغلب به‌طور پیش‌فرض انجام می‌شود)، نتیجه یک تأخیر گران خواهد بود.

سهام تایلند را بخرید

برای خرید سهام در تایلند، شما به‌وضوح به‌حساب کارگزاری احتیاج دارید. همه بانک‌های بزرگ کشور حساب‌های پس‌انداز، حساب کارگزاری و حتی انتخاب صندوق‌های مشترک را ارائه می‌دهند. بانكوك بانك، بانك بازرگاني سيام، بانك كرونگاتاي و كاسيكورن بانك چهار بانک بزرگ تایلند هستند. برای هر کس آسان است که یک حساب بانکی را در تایلند باز کند، به شرط مراجعه به شعبه مناسب؛ اما اگر ویزای توریستی دارید، افتتاح حساب کارگزاری دشوار است (اگر غیرممکن نباشد).

البته ممکن است این شرایط شامل شما نشود. اگر در تایلند با ویزای طولانی مدت زندگی می‌کنید، فقط به دفتر مرکزی هر بانک بزرگ بروید و آن‌ها برنامه شما را تنظیم می‌کنند. برای آمریکایی‌ها این روند کمی دشوارتر خواهد بود.

در غیر این صورت، تنها گزینه شما باز کردن یک حساب کارگزاری در خارج از تایلند است که می‌تواند در بورس سهام تایلند تجارت کند. چندین بانک در سنگاپور می‌توانند این کار را انجام دهند و همچنین اوراق بهادار BOOM در هنگ‌کنگ (متقاضی می‌تواند برای این اوراق حساب را از راه دور باز کند.)

آیا ایده سرمایه‌گذاری در تایلند ایده خوبی است؟

چند دلیل خوب برای سرمایه‌گذاری در تایلند وجود دارد. واحد پول آن بات تایلند یکی از بهترین‌ها در جنوب شرقی آسیا است. به‌عنوان مثال بسیار بهتر از دونگ ویتنامی و روپیه اندونزی است؛ اما رشد تولید ناخالص داخلی ضعیف است. در حال حاضر بسیاری از کشورهای اروپای غربی حتی سریع‌تر از تایلند در حال رشد هستند؛ بنابراین سرمایه‌گذاری در بازاری که فقط 3 درصد در سال رشد می‌کند دشوار است.

برخی از محلات و شهرهای تایلند از امنیت پایینی هستند. بازار املاک و مستغلات پاتایا به دلیل عرضه بیش‌ازحد و تقاضای ضعیف در حال نابودی است.

اشتباه نکنید: هنوز برخی از معاملات برای پیدا کردن وجود دارد؛ اما اگر اهداف اصلی شما سرمایه‌گذاری و بازده است، بهتر است در کشورهایی با رشد سریع مانند کامبوج یا حتی مالزی ملک بخرید.

بررسی اجمالی اقتصاد تایلند

سرمایه گذاری در تایلند

اقتصاد تایلند پس از سنگاپور، برونئی و مالزی در رده چهارم منطقه قرار دارد. رشد تولید ناخالص داخلی یا تولید ناخالص داخلی به‌طور میانگین در حدود 4 تا 5 درصد در سال در درازمدت تسویه شده است، ناشی از صنعت خودروی قوی و وضعیت آن به‌عنوان صادرکننده مهم برنج و کالاهای کشاورزی است.

اقتصاد تایلند پس از تجربه خرابی شدید در سیلاب، به لطف حداقل دستمزد بالاتر و پروژه‌های زیربنایی در مناطقی که از سیل تخریب‌شده بودند، به‌شدت در حال بهبودی بود. تولید ناخالص داخلی کشور در سال 2015 با 0.3 درصد قرارداد منعقد شد، اما به‌سرعت در سال 2016 به 3.2 درصد و در سال 2017 3.9 درصد رسید. اقتصاددانان معتقدند که اقتصاد در سال 2018 با 4.2 درصد رشد خواهد کرد.

رهبری سیاسی کشور از زمان کودتای نظامی در سال 2014 تحت‌فشار قرارگرفته است. با ایجاد قانون اساسی جدید، رهبری این کشور امیدوار است که از این موضوعات گذشته و اقتصاد را دوباره بسازد، اگرچه منابع غربی تردید دارند. ابتکار عمل دولت نظامی "تایلند 4.0" برای آزادسازی کشور از دام درآمد متوسط ​​و ایجاد آن به یک کشور با درآمد بالا طراحی‌شده است.

ریسک‌های سرمایه‌گذاری در تایلند

اقتصاد تایلند با خطرات ژئوپلیتیکی روبرو است که سرمایه‌گذاران باید قبل از گذاشتن هر پولی با دقت در نظر بگیرند. مرکب از این خطرات، اقتصاد کشور ممکن است با برخی از خطرات مربوط به خود در رابطه با تورم و سیاست‌های پولی روبرو شود. عدم وجود هر یک از این خطرات می‌تواند کشور را بی‌ثبات کرده و مشکلات عمده بالقوه را ایجاد کند.

خطرات اساسی ژئوپلیتیکی که باید در نظر بگیرید شامل موارد زیر است:

 • این کشور در معرض اقتصاد آرام کند چین قرارگرفته است، درحالی‌که دولت در مرحله موقت تدوین قانون اساسی جدید است.
 • دولت مداوم با شورشیان مسلمان قوم مالایی در جنوب روبرو است که در صورت عدم حل‌وفصل، بی‌ثباتی منطقه را تهدید می‌کند.
 • تورم با توجه به بهبود شدید اقتصادی که می‌تواند هزینه‌های مصرف‌کننده و وحدت سیاسی را تهدید کند، همچنان یک نگرانی عمده است.

سرمایه‌گذاران باید قبل از تصمیم‌گیری در مورد سرمایه‌گذاری، این خطرات را در مقابل مزایای سرمایه‌گذاری در تایلند با دقت بررسی کنند. به‌طورکلی، ایده خوبی است که ETF یا ADR های تایلند را فقط به‌عنوان بخشی از یک نمونه کار متنوع اضافه کنید تا بازده تنظیم‌شده ریسک در طولانی مدت به حداکثر برسد.

ثبت شرکت در تایلند

سرمایه گذاری در تایلند

افراد خارجی با توجه به میزان سرمایه‌ای که دارند، می‌توانند اقدام به سرمایه‌گذاری نمایند. ثبت شرکت یکی از گزینه‌های سرمایه‌گذاری در این کشور محسوب می‌گردد که البته شرایط خاص خود را خواهد داشت. شرکت‌های LLC از پرمخاطب‌ترین شرکت‌ها در کشور تایلند است که کاملاً قانونی است. هر شرکت تایلندی از نوع محدود، به‌منزله یک‌نهاد مستقل حقوقی در نظر گرفته می‌شود که اجازه فعالیت در بخش‌های مختلف اقتصادی را خواهد داشت. از شروط مهم این امر، به‌کارگیری 4 کارکنان تایلندی و مبلغ ( 2.000.000 THB (بات تایلند سرمایه مضاعف برای هر کارمند در نظر گرفته‌شده است.

تایلند از دید بازار سرمایه گزاری

تایلند واقع در قلب آسیا، از فرصت‌های تجاری مناسب و سودمند با هند، چین و اعضای ASEAN برخوردار است. این به تایلند کمک می‌کند تا روابط تجاری خود را گسترش داده، اقتصاد خود را توسعه داده و فرصت‌های سرمایه‌گذاری بهتری را برای سرمایه‌گذاران خارجی فراهم کند.

تولید محصولات زراعی قبلاً منبع اصلی تأمین معاش در تایلند بود. بااین‌حال، درگذشته‌های اخیر صنایع توسعه‌یافته‌اند و دولت از بیگانگان برای سرمایه‌گذاری در اقتصاد تایلند استقبال می‌کند. دولت از طریق هیئت سرمایه‌گذاری (BOI) طرح‌های مختلف مشوق‌های مالیاتی را به سرمایه‌گذاران خود ارائه می‌دهد.

تایلند از منابع طبیعی فراوانی برخوردار است، شبکه‌های IT بهبودیافته (حتی بهتر از نیروی کار ماهر مالزی)، امکانات حمل‌ونقل مدرن و ارتباطی. همه این‌ها بهترین شرایط تجاری و زندگی را فراهم می‌کند و این زیرساخت‌ها و امکانات یکی از دلایل اساسی تردد گردشگران و سرمایه‌گذاران به تایلند است.

سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی نقش مهمی در توسعه اقتصادی تایلند دارد و برای دولت و سرمایه‌گذاران سودمند است. سرمایه‌گذاری‌های انجام شده درزمینهٔ های توسعه مهارت، فناوری و نوآوری از حمایت فعال دولت و آزادسازی برخوردار هستند.

تایلند در سال‌های اخیر به صادرات متکی است. اخبار مثبت‌تر در مورد رشد اقتصادی تایلند؛ برنامه‌های سرمایه‌گذاری FDI تایلندی از اهداف BOI در سال 2016 فراتر رفت و در کل 584 میلیارد دلار بود. در این برنامه‌ها، کل سرمایه‌گذاری‌های خارجی 358 میلیارد THB است.

تایلند یکی از بنیان‌گذاران گروه ASEAN و توسعه‌دهنده اصلی انجمن تجارت آزاد ASEAN ) AFTA) است که هدف آن کاهش عوارض واردات به صفر است؛ بنابراین، به‌درستی گفته می‌شود که تایلند تجارت آزاد و عادلانه را ترویج می‌دهد که فرصتی عالی برای سرمایه‌گذاران خارجی است.

شناخت و احترام به قوانین بین‌المللی مانند کنوانسیون پاریس، پیمان همکاری حق ثبت اختراع و غیره. دولت تایلند نیز در تلاش برای حمایت از مارک‌های جهانی ثبت شده در کشور خود است.

حالا احتمالاً تعجب می‌کنید، این موضوع چه ارتباطی با سرمایه‌گذاران ملک دارد؟ شاید شنیده باشید که سرمایه‌گذاران خارجی مجاز به تملک هرگونه اراضی و زمین در تایلند نیستند (برخلاف مالزی که خارجی‌ها به‌راحتی می‌توانند دارای خواص بی‌شماری در خاک ما باشند).

سرمایه‌گذاری BOI در تایلند

اگر می‌خواهید عملیاتی در تایلند برقرار کنید، بهترین نقطه تماس شما دفتر هیئت سرمایه‌گذاری (BOI) است که تحت دفتر نخست‌وزیر فعالیت می‌کند و اصلی‌ترین نهاد دولتی برای تشویق سرمایه‌گذاری است. BOI برای کمک به شما از طرق مختلف ازجمله:

تقویت رقابت و تسهیل سرمایه‌گذاری

 • بسته‌ای جذاب و رقابتی از مشوق‌های مالیاتی را ارائه می‌دهد.
 • هیچ محدودیتی برای سهام خارجی در فعالیت‌های تولیدی یا برخی خدمات ایجاد نمی‌کند.
 • کمک به تهیه ویزا و مجوزهای کار برای تسهیل ورود و کار بعدی برای یک تجارت خارجی
 • محدودیت‌های مربوط به مالکیت زمین توسط اشخاص خارجی را لغو می‌کند.

بسته‌های جدید BOI برای مناطق ویژه اقتصادی

BOI لیست صنایع هدفمند را برای پیشرفت در مناطق ویژه اقتصادی و درعین‌حال آرامش قواعد و مقررات مربوط به ماشین‌آلات استفاده می‌کند. BOI با طرح پیشنهادی در قطعنامه مصوب کمیته ویژه سیاست‌گذاری توسعه اقتصادی به 13 صنعت هدف که شامل 61 فعالیت تجاری است در صورت قرار گرفتن در یکی از مناطق ویژه اقتصادی در 5 استان (تاک، مکداهان، ساکائو، ترات و سونگلا)، به شرح زیر است:

1) کشت و صنعت، شیلات و مشاغل مرتبط

2) تولید محصولات سرامیکی

3) تولید منسوجات، پوشاک و چرم

4) ساخت مبلمان

5) سنگ‌های قیمتی و ساخت جواهرات

6) ساخت وسایل پزشکی

7) ساخت خودرو، ماشین‌آلات و قطعات

8) تولید الکترونیک و لوازم برقی

9) ساخت پلاستیک

10) ساخت داروسازی

11) مشاغل لجستیکی

12) مناطق صنعتی یا شهرک‌های صنعتی

13) مشاغل حامی گردشگری

خدمات پشتیبانی تجاری

 • ارائه اطلاعات و مشاوره جامع در مورد ایجاد عملیات در تایلند
 • بازدیدهای سایت ترتیب می‌دهد.
 • تأمین‌کنندگان، پیمانکاران فرعی، شرکای سرمایه‌گذاری مشترک را شناسایی می‌کند.
 • با سازمان‌های کلیدی دولتی و خصوصی ارتباطات مفیدی را ارائه می‌دهد.
 • بین جامعه تجاری خارجی و سایر سازمان‌های عمومی هماهنگی می‌شود.

خریدوفروش برنامه فروش Condos تایلندی

بسیاری از واحدهای کاندوئید توسط توسعه‌دهنده قبل یا در طی دوره ساخت‌وساز فروخته می‌شوند. خریداران با انجام این کار از تخفیف‌های شدید برخوردار می‌شوند و توسعه‌دهنده دسترسی آسان‌تر به وام‌ها و همچنین توانایی گفتن پروژه خود را "به فروش می‌رساند".

معمولاً زمان شروع فروش، بین سه تا پنج سال به طول می‌انجامد. به همین دلیل، بازار خرید واحدهای کاندیدای تایلندی خارج از برنامه و فروش آن‌ها با سود در زمان نزدیک شدن ساختمان وجود دارد.

بعد از اتمام ساخت‌وساز می‌توانید حق خرید یک واحد کاندو را خریداری و انتقال دهید. لازم نیست صبر کنید تا ساخت‌وساز تمام شود قبل از بارگیری امکان فروش آن ممکن است.

برای رزرو واحد و انعقاد قراردادها، معمولاً فقط باید 10٪ پیش‌پرداخت و مابقی دیگر را به تدریج انجام دهید. اقساط ماهانه قابل پرداخت است.

در طی یک دوره چندساله، املاک می‌توانند ارزش قابل توجهی داشته باشند. مواردی وجود داشته است که افرادی که قبل از اتمام قراردادها اقدام به فروش واحدهای آپارتمان تایلند خارج از برنامه می‌کنند و قراردادها را می‌فروشند، با حق بیمه بالاتر از 100٪ مواجه می‌شوند.

ویزای سرمایه‌گذاری در تایلند

سرمایه گذاری در تایلند

اگر قصد دارید که با هدف سرمایه‌گذاری وارد کشور تایلند شوید و اقامت تایلند آنجا را به دست آورید، باید مجوز ورود داشته باشید که به‌صورت ویزای سرمایه‌گذاری برای متقاضیان صادر می‌شود. این ویزا که با نام IM یا investment visa‌ خوانده می‌شود، توسط دولت تایلند به‌منظور جذب سرمایه‌گذاران خارجی تصویب می‌گردد. بر اساس این طرح، افراد بین‌المللی که سرمایه‌ای به میزان 10.000.000 THB (بات تایلند) را در این کشور به‌عنوان سرمایه قرار داده باشند، مجاز به اخذ ویزای سرمایه‌گذاری تایلند هستند. لزومی ندارد که این مبلغ به‌صورت یکجا در تایلند سرمایه‌گذاری شود. فرد سرمایه‌گذار می‌تواند این مبلغ را درزمینهٔ های مختلفی به شرح زیر سرمایه‌گذاری کرده باشد:

 • اجاره مسکن با قرارداد 3 ساله یا خرید مسکن در تایلند
 • ارائه صورتحساب بانکی که از یکی از بانک‌های تایلندی اخذ شده باشد. (مبلغ 10.000.000 THB (بات تایلند به‌عنوان حداقل سرمایه بدون حق برداشت به مدت 3 ماه یا بیشتر
 • اقدام به خرید سهام دولتی در تایلند حداقل به مبلغ ( 10.000.000  THB (بات تایلند

گفتنی است برای مثال اگر مبلغ سرمایه‌گذاری شما در مورد اولین گزینه، کمتر از مبلغ مذکور است، می‌توانید مابقی مبلغ را در مورد دوم سرمایه‌گذاری نمایید.

ویزای سرمایه‌گذاری تایلند در ابتدا برای مدت زمان 1 سال صادر می‌گردد. درصورتی‌که فرد خارجی تمایل به ادامه سرمایه‌گذاری در این کشور باشد، می‌تواند ویزای خود را برای یک سال دیگر تمدید نماید. برای صدور ویزای سرمایه‌گذاری در این کشور هیچ‌گونه شرایط سنی وجود ندارد. چه‌بسا در برخی ویزاها مانند ویزای بازنشستگی، فرد بازنشسته بایستی 50 سال به بالا داشته باشد.

مشاوره

جهت مهاجرت به تایلند و کسب اطلاعات بیشتر برای شرایط و روند آن لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه‌ی مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر خواهان مهاجرت با هدف سرمایه‌گذاری در تایلند هستید و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما GO2TR تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

مشاوره سرمایه گذاری در تایلند
آخرین ویرایش: ‏3 ماه پیش - 288 نمایش

دانشگاه‌ها

مشاهده دانشگاه های برتر در ترکیه

مطالب مرتبط

پیشنهادات مرتبط

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱