x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به تایلند

کشور تایلند یکی از زیباترین مقاصد گردشگری از نظر ایرانیان است، حمل و نقل شهری نیز در کشور تایلند پیشرفت خوبی داشته است و به طور کلی شما در مهاجرت به کشور تایلند با یک فضای بسیار مدرن روبرو هستید. فضایی که می تواند برای شما یک جریان زندگی ایده آل را فراهم سازد. مهاجرپذیری کشور تایلند به طور جدی 62 درصد بیشتر از ده سال اخیر است و این رشد نشان می دهد که رفاه زندگی در این کشور بسیار بالا بوده و مسیر حمل و نقل عمومی خوبی نیز دیده می شود. آمار مهاجرانی که به قصد گردشگری وارد این کشور می شوند بیش از 63 درصد اعلام شده است و به طور کلی یکی از بخش های سودآور در کشور تایلند در زمینه گردشگری است و مبرهن است که اگر شما در این زمینه مهارت خاصی داشته باشید به سادگی می توانید ورود به بخش کار داشته باشید. کار در کشور تایلند بر اساس آمارها دسته های مشخصی دارد. در صورتی که شخص دانشجویی در تایلند بخواهد همراه با خانواده خود وارد این کشور شود می بایست به قوانینی که در این کشور وجود دارد دقت کنید. در نظر داشته باشید که پاسپورت وی می بایست اعتبار 6 ماهه داشته باشید و باید نامه ای به سفارت بنویسد نیاز است که همسر وی نیز با او همراه باشد. همراه شما می بایست اسکان داشته باشد نیاز است که از پاسپورت وی کپی صورت بگیرد.

پیشنهادات

مشاهده همه پیشنهادها برای کشور تایلند
مشاوره مهاجرت به تایلند

مهاجرپذیری تایلند

مهاجرپذیری تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

حقیقت این است که کشور تایلند یکی از کشورهای بسیار قدرتمند در زمینه مهاجرپذیری است. می دانیم که این کشور هر ساله مقصد گردشگری افراد زیادی محسوب می شود و ایرانیان زیادی نیز کشور تایلند را گزینه ای بسیار عالی برای سفر هر ساله خود می دانند و اقامت کشور تایلند برای ایرانیان به نسبت سایر کشورها بیشتر دیده می شود. تحصیل در این کشور مزایای زیادی دارد و می تواند یکی از جنبه‌های خوب محسوب شود. درس خواندن در این کشور می تواند در مسیر هزینه‌ای رایگان نیز پیش برود در نظر داشته باشید که میزان مهاجرپذیری کشور تایلند در زمینه تحصیلی به نسبت سال های گذشته بیشتر شده است و اینطور که شواهد نشان می دهد افراد برای تحصیل در این کشور می توانند به مهارت علمی بالایی برسند. در نظر داشته باشید غذا و نوشیدنی نیز در این کشور رونق خوبی دارد و مردم این کشور علاقه زیادی به برنج دارند و از این جهت بسیار مشابه با ایرانیان هستند. اقامت کشور تایلند به طور حتم دسته بندی های مشخصی را دنبال می کند. حمل و نقل شهری نیز در این کشور پیشرفت خوبی داشته است و به طورکلی شما در مهاجرت به کشور تایلند با یک فضای بسیار مدرن روبرو هستید. فضایی که می تواند برای شما یک جریان زندگی ایده‌آل را فراهم سازد. مهاجرپذیری کشور تایلند به طور جدی 62 درصد بیشتر از ده سال اخیر است و این رشد نشان می دهد که رفاه زندگی در این کشور بسیار بالا بوده و مسیر حمل و نقل عمومی خوبی نیز دیده می‌شود برخی از افراد معتقد هستند که زندگی ارزان در کشور تایلند کار ساده ای نبوده و شاید نیاز باشد که مسیر با حقوق بالا در این کشور زندگی کنید در نظر داشته باشید که به طور کلی کشور تایلند از دسته کشورهایی است که توانسته سبک زندگی مورد نیاز برای هر شخص را به طور دقیق و جدی فراهم سازد. تایلند یک کشور بسیار جذاب و زیبا است. این کشور دارای محیط گردشگری بسیار قوی است و روش های مختلفی برای زندگی ارزان در این کشور گزارش شده است. شما می توانید در ابتدا برای بازدید از فضای گردشگری این کشور یک فصل ارزان قیمت از نظر هزینه ای را انتخاب نمایید، آوریل تا سپتامبر از ماه های بسیار مهم و کم هزینه برای سفر به این کشور خواهد بود و می تواند از نظر توریستی نیز گزینه خوبی محسوب شود. در این کشور در ماه های اعلام شده مسکن و غذا و بلیط هواپیما بسیار ارزان و مطمئن است. یکی از ارزان ترین نقاط برای زندگی در کشور تایلند چیانگ مای است که در واقع در بانکوک واقع شده است و مهاجرپذیری به این شهر به نسبت سایر شهرهای این کشور بیشتر از قبل شده است در نظر داشته باشید که این منطقه به نوبه خود بسیار ارزان و مطمئن است.

آمار مهاجران به تایلند

آمار مهاجران به تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آمار مهاجرانی که به قصد گردشگری وارد این کشور می شوند بیش از 63 درصد اعلام شده است و به طور کلی یکی از بخش های سودآور در کشور تایلند در زمینه گردشگری است و مبرهن است که اگر شما در این زمینه مهارت خاصی داشته باشید به سادگی می توانید ورود به بخش کار داشته باشید. کار در کشور تایلند بر اساس آمارها دسته‌های مشخصی دارد. مورد بعدی در زمینه مهاجرت به کشور تایلند در زمینه تحصیل در این کشور است که در حدود 20 درصد از افرادی که این کشور را برای زندگی انتخاب می کنند با هدف تحصیل ورود می کنند تحصیل در کشور تایلند در ابتدا شاید کمی سخت باشد اما وجود سیستم های آموزشی قدرتمند در این کشور سبب می شود که تحصیل بسیار لذت بخش پیش برود. در نظر داشته باشید که کشور تایلند در زمینه کاری بسیار جدی ظاهر شده است و مشخص است که در این زمینه افراد می توانند رشد خوبی داشته باشند آمار مهاجران در این زمینه بیش از 9 درصد است و مشخص است که جنبه های کاری در کشور تایلند در زمینه پزشکی و همینطور مهندسی قوی بسیار بالا است. افرادی که با هدف سرمایه گذاری کشور تایلند را انتخاب کرده اند اغلب می توانند در مدت 2 سال به اقامت دائم این کشور برسند در صورتی که بتوانید سرمایه گذاری مستقیم در بخش های دولتی این کشور داشته باشید برنده خواهید بود. سرمایه گذاری های دولتی در کشور تایلند بر اساس رویکردهای اقتصادی مشخصی دنبال می شود و جنبه های مختلفی را نیز شکل داده است.

میزان رضایت مهاجران به تایلند

میزان رضایت مهاجران به تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بارها سوال شده است که آیا افرادی که ورود به کشور تایلند برای زندگی داشته اند از فضای بهداشتی، آموزشی، درمان، خدمات دولتی و همینطور کار و مسکن راضی هستند یا خیر؟ به این ترتیب در این بخش سعی می کنیم یک سری اصول مهم در زمینه مهاجرت به این کشور را مد نظر قرار دهیم. مهاجرت به کشور تایلند در سال های اخیر بیشتر شده است و شرایط اقامت در کشور تایلند نیز به طور حتم پیگیری شده است. در زمینه تحصیل در کشور تایلند یک سری مسائل وجود دارد که باید بررسی شود. تحصیل در این کشور برای کسانی که قصد دارند ورود به مقطع دکترا داشته باشند بهتر خواهد بود زیرا هزینه ها به نصف کاهش می یابد و مشخص است که در این زمینه می توان شرایط تحصیلی خوبی را فراهم ساخت. رضایت در این زمینه بیش از 70 درصد اعلام شده است. در این کشور ورود به کار در رشته های برق، کامپیوتر، معماری و عمران می تواند آسانتر از روش های دیگر باشد و مبرهن است که مسیر برای رسیدن به این شغل ها به طور کلی فراهم شده است. میزان رضایت کاری در این شغل ها رشد 19 درصدی داشته است و مبرهن است که میزان رضایت در این زمینه بیش از 61 درصد اعلام شده است. ثبت شرکت در کشور تایلند به طور کلی از نظر بودجه ای بسیار مهم و ضروری محسوب می شود. در ثبت شرکت در تایلند بودجه ای مدنظر قرار می گیرد مختلف است. اقامت کشور تایلند با اجاره خانه یک روش خوب و ارزشمند است. در زمینه خدمات بیمه و بهداشت کشور تایلند کمی پر هزینه است و شما باید در شرکت های بیمه خصوصی اقدام به بیمه نمایید در نظر داشته باشید که بیمه هایی که پیش روی شما قرار دارد اغلب دارای دسته بندی های مختلفی هستند و افراد طبق شرایط و نیاز خود می‌توانند به سراغ گزینه های مورد نظر بروند اینطور که مشخص ساخته است وضعیت بیمه و درمان در کشور تایلند می تواند در ساختار دقیق پیش بروند و دولت کشور تایلند نیز اعلام کرده است که قصد دارند مسیر بیمه را کمی هموارتر نماید. رضایت از وضعیت امنیت زندگی در کشور تایلند بسیار بالا است، شما می توانید در هر سطح حجابی در این کشور حاضر شوید و هرگز کسی شما را زیر سوال نمی برد در نظر داشته باشید که به طور کلی امنیت اقتصادی در زندگی افراد درجه بندی های مختلفی دارد و شاید افرادی که از نظر بودجه و درآمدزایی وضعیت خوبی ندارند نتوانند از نظر امنیت اقتصادی به نتیجه خوبی دست یابند اینطور که ساختار نشان داده است رضایت از امنیت زندگی رشد 28 درصدی داشته و به نتیجه خوبی می رسد.

راحت‌ترین روش مهاجرت به تایلند

راحت‌ترین روش مهاجرت به تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

با توجه به اینکه یافتن شغل در کشور تایلند کمی دشوار است بهترین روش برای مهاجرت به این کشور ثبت شرکت است و به طور کلی از دسته روش های آسان و راحت محسوب می شود. در نظر داشته باشید که شما برای رسیدن به ثبت شرکت در این کشور می بایست یک سری اصول را به طور دقیق رعایت نمایید. کشور تایلند از دسته کشورهایی است که توانسته به طور کلی مسیر برای ثبت شرکت را برای شما باز نماید، شرکت هایی که در کشور تایلند در وضعیت مسئولیت محدود فعالیت می‌کنند هم از نظر سوددهی وضعیت خوبی دارند و هم از نظر مالیاتی فشار کمتری را تحمل می کنند در هر صورت ثبت شرکت در کشور تایلند به واسطه سهام و یا شعبه نیز می تواند از دسته روش های آسان باشد این در حالی است که اخذ ویزای کاری این کشور کار ساده ای نبوده و شاید با توجه به حقوق کمی که از سوی کارفرمایان این کشور در نظر گرفته می شود ویزای کاری کشور تایلند گزینه خوبی برای افراد نباشد. شما برای سرمایه گذاری در کشور تایلند و ثبت شرکت در ابتدا نیاز به طرح اقتصادی قوی دارید، طرح کاری و اقتصادی شما می بایست ارزیابی شود و در صورتی که همه چیز درست باشد می توانید مسیر اقتصادی درستی را پیش روی قرار دهید. در نظر داشته باشید که به طور کلی طرح اقتصادی برای کشور تایلند شامل یک سری اصول مشخص است و این نکته را در نظر داشته باشید که شما برای رسیدن به یک مسیر اقتصادی درست باید بتوانید روال های اقتصادی درستی را پیش بگیرید. هزینه اقامت در کشور تایلند شاید کمی گران باشد اما به طور کلی اقامت کشور تایلند برای ایرانیان می تواند جنبه خوبی داشته باشد. شما برای خرید ملک در کشور تایلند نیز نیاز به بودجه مشخصی دارید و باید سعی کنید مسیر خرید ملک در این کشور را به طور جدی پیش ببرید. خرید ملک در کشور تایلند بر اساس رویکردهای مشخصی دنبال می شود و افراد در صورتی می توانند خرید ملک در این کشور را درست در نظر داشته باشند که از نظر هزینه ای جنبه اقتصادی خوبی را فراهم سازند. شرایط مهاجرت به کشور تایلند به طور حتم دنبال می شود.

روش‌ های مهاجرت به تایلند

روش‌ های مهاجرت به تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در هر صورت سرمایه گذاری کشور تایلند یک روش مطمئن است و سرمایه‌گذاری می تواند در مدل های مختلفی صورت بگیرد. در صورتی که بودجه خوبی داشته باشید می توانید به فکر تأسیس کارخانه های بزرگ و یا کوچک باشید، در صورتی که نیاز باشد انواع تجارت را راه اندازی کنید و یا املاک خریداری کنید می بایست در حدود 70 درصد از هزینه اولیه را در نظر بگیرید. در صورتی که بخواهید ورود به بخش اقامتی کشور تایلند داشته باشید می بایست به ثبت شرکت بپردازید و در تمامی جریان ها این شما هستید که می بایست برنامه ریزی دقیق و صحیحی داشته باشید. در کشور تایلند رشد سریع اقتصادی صورت گرفته و لقب ببر آسیا به این کشور داده شده است. از دیگر روش هایی که برای افراد با سابقه کار بالا مناسب است ویزای کاری کشور تایلند است، دقت نمایید که تنها با داشتن سابقه کاری بالا می توانید ورود به ویزای کاری این کشور داشته باشید و مبرهن است که شما می بایست در این زمینه نتایج خوبی را مدنظر قرار دهید. کشور تایلند یکی از کشورهایی است که ویزای کاری خود را در اختیار افراد خبره و کاربلد می دهد و با وجود سابقه کاری بالا اخذ ویزای کاری این کشور و به طور کلی کاریابی در کشور تایلند کار دشواری نخواهد بود. ویزای تحصیلی کشور تایلند این روزها به طور عجیبی ذهن دانشجویان را درگیر کرده است و مشخص است که یکی از روش های خوب برای اقامت در این کشور اخذ ویزای تحصیلی است. در این روش به طور کلی نیاز است که هزینه های مختلفی مدنظر قرار بگیرد. کشور تایلند در چند سال اخیر پیشرفت خوبی در زمینه فناوری اطلاعات داشته است و استانداردهای جهانی در این زمینه نیز زیاد تر از قبل است و مشخص است که افراد می توانند با توجه به امکانات بالا در این کشور از پس هزینه تحصیلی نیز بر آیند. خوشبختانه کشور تایلند دانشگاه‌های خود را در رتبه جهانی وارد کرده است و مشخص است که مهارت آموزی بخش مهمی از تحصیل در کشور تایلند محسوب می شود. ویزای تحصیلی در کشور تایلند در ابتدا سه ماهه صادر می شود و سپس به تعداد سال های تحصیل تمدید خواهد شدو در نظر داشته باشید که مطمئن‌ترین و در عین حال آسان ترین راه برای رسیدن به اقامت موقت این کشور اخذ ویزای تحصیلی این کشور است. ویزای ازدواج کشور تایلند به طور کلی می تواند برای کسانی که قصد دارند با یک فرد از تبعه این کشور ازدواج کنند فراهم شود در نظر داشته باشید که این ویزا در صورتی که ازدواج در یک بستر واقعی صورت بگیرد فراهم می شود و بسیار مهم است که اصول و قوانین به طور دقیق و جدی رعایت شود. یک سری روش های دیگر مهاجرتی نیز به صورت تولد و یا کارآفرینی و خرید ملک است در هر صورت افراد باید ببینند که آیا از شرایط لازم برای مهاجرت به این کشور برخوردار هستند یا خیر و سپس اقدام به مهاجرت داشته باشند.

مهاجرت سرمایه گذاری به تایلند

مهاجرت سرمایه گذاری به تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هر شخص می تواند بر اساس سرمایه خود یک مسیر سرمایه گذاری در این کشور را به طور دقیق پیش بگیرد. در نظر داشته باشید که اتباع خارجی نمی توانند با خرید ملک به اقامت دائم برسند پس شما در ابتدا باید از طریق دیگری وارد خاک کشور تایلند شوید و سپس روند برای خرید زمین را پیش بگیرید، یعنی خرید خانه در کشور تایلند و گرفتن اقامت به طور کلی از دسته مواردی است که می تواند به اقامت موقت یک ساله ختم شود. در ارزیابی های صورت گرفته افرادی که با خرید ملک در این کشور ورود می کنند عموماً حق کار ندارند و سختگیری های زیادی برای این سری از افراد صورت می گیرد که شاید در نگاه اول بسیار مشکل ساز باشد. ثبت شرکت یکی از روش های خوب برای دریافت اقامت در کشور تایلند است، در این روش به طور کلی یک سری ساختار خوب دیده می شود که می بایست به طور دقیق و اصولی ارزیابی شود. شما در ساختار شرکت محدود در کشور تایلند می بایست به سراغ گزینه LLC بروید که به نوبه خود پراستفاده ترین نوع موجودیت قانونی در کشور تایلند محسوب می شود. یک شرکت محدود تایلندی از نظر قانونی یک نهاد مستقل حقوقی محسوب می شود که می تواند در زمینه های مختلف مشغول به کار شود. شما برای یک شرکت با مسئولیت محدود در کشور تایلند از نظر قانون نیاز به یک نهاد مستقل حقوقی دارید و نیاز به حداقل سه سهامدار خواهد بود. در نظر داشته باشید که در این سری از شرکت ها یک مدیرعامل وجود دارد. برای ثبت شرکت در کشور تایلند شما نیاز به داشتن دو شرکت تایلندی خواهید داشت و نیاز است که در حدود 51 از سهام برای شما باشد. شما به ازای هر یک نفر خارجی نیاز است که 4 کارمند تایلندی مشغول به کار شوند و به ازای هر کارمند خارجی باید 2 میلیون بات تایلند سرمایه شرکت شما اضافه شود. در نظر داشته باشید شما برای داشتن سهام مشخص در کشور تایلند می‌بایست یک سری اصول مهم را مدنظر قرار دهید. در ارزیابی های صورت گرفته مشخص شده است که به طور کلی ثبت شرکت در این کشور می‌تواند یک مسیر اقامتی دقیق و ضروری را فراهم سازد و مبرهن است که سهام در این کشور خود ساختار دقیق و ضروری دارد.

مهاجرت از طریق ازدواج به تایلند

مهاجرت از طریق ازدواج به تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش هایی که مهاجرت به تایلند را برای شما صحیح تر پیش می برد ویزا ازدواج این کشور است. ویزای ازدواج تایلند سبب می‌شود که مسیر برای اقامت دائم در این کشور بهبود داشته باشد. در صورتی که همسر شما تایلندی باشد و یا اقامت دائم این کشور را داشته باشد می توانید با ارائه مدارکی مشخص به دریافت ویزای ازدواج این کشور دست یابید. در نظر داشته باشید که ین ویزا به طور کلی شرایط مختص به خود را دارد و نیاز است که یک رابطه طولانی مدت با یک شخص از تبعه تایلند داشته باشید و سپس ارتباط شما منجر به ازدواج شود. برخی از افراد برای اخذ این ویزا یک سری روش های صوری را مدنظر قرار می دهند و به طور کلی بدون اینکه به عواقب این مسأله فکر کنند ضرر خواهند نمود. در صورتی که قصد دارید با یک فرد از تبعه این کشور ازدواج کنید در ابتدا باید ثابت نمایید هر دو شخص در زمان ازدواج مجرد هستند و به طور کلی در این زمینه شرایط مختلف مدنظر قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که شما 60 روز پس از ورود به خاک این کشور اجازه دارید که یک سری اصول مهم و ضروری را مد نظر قرار دهید. شایان ذکر است که اگر اقدام به ازدواج با یک فرد از تبعه تایلند داشته باشید می بایست سعی کنید دسته بندی های مشخصی را مدنظر قرار دهید. اول اینکه ازدواج می بایست در شهرداری و یا یک ارگان دولتی و مشخص صورت بگیرد نیاز است که همسر شما در تایلند از نظر بودجه وضعیت خوبی داشته باشد، در واقع میزان بودجه و درآمد همسر شما از اهمیت زیادی برخوردار است و در صورتی که مسکنی برای زندگی و به طور کلی بودجه مشخصی پیش روی نباشد قطعاً به مشکل بر می خورید.

مهاجرت از طریق تولد به تایلند

مهاجرت از طریق تولد به تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR تولد در تایلند از سیستم خون دنبال می شود به صورتی که اگر فرزند در خاک این کشور متولد شده باشد و پدر و مادر نیز تبعه تایلند باشند به وی تابعیت تایلند تعلق می گیرد

مهاجرت پناهندگی به تایلند

مهاجرت پناهندگی به تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR به گزارش پناهندگی تایلند اینطور که مشخص است این کشور وضعیت برای پناهندگی را به طور دقیق و چشمگیری پیش برده است و مشخص است که افراد می توانند مهاجرت از طریق پناهندگی به تایلند را یک روش خطرناک در نظر بگیرند. پناهندگی در تایلند در شرایط کلی ارزیابی های مشخصی را مدنظر قرار داده است. شما به محض ورود به کشور تایلند باید درخواست پناهندگی دهید، درخواست شما به مدت 5 روز ارزیابی می شود و به شما اعلام می شود که زمان برای مصاحبه کدام است. شاید زمان برای مصاحبه شما یک روز بعد و یا 6 ماه بعد باشد پس باید بدانید که در این زمینه چطور باید ظاهر شوید در ارزیابی های صورت گرفته اینطور مشخص شده است که وضعیت اسکان موقت در تایلند بسیار نامناسب بوده و شاید برای شما بسیار سخت باشد که در این اسکان ها زندگی کنید.

مهاجرت تحصیلی‌ به تایلند

مهاجرت تحصیلی‌ به تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR اخذ ویزای دانشجویی این کشور به طور کلی در طی 5 مرحله صورت می‌گیرد: مرحله اول به این صورت است که به سایت دانشگاه مراجعه کنید و کسب اطلاعات و شرایط دانشگاه مورد نظر را به طور دقیق ارزیابی کنید. در نظر داشته باشید که شما می بایست در یکی از دانشگاه های این کشور ثبت نام کرده و در مصاحبه شرکت کنید، مصاحبه اغلب به صورت حضوری صورت می گیرد و ارسال مدارک در این مسیر نیز کافی است. نیاز است که افراد نامه پذیرش درخواست را ارائه دهند، این نامه به طور دقیق مشخص می سازد که شما در کدام دانشگاه و در چه مقطع برای کدام رشته قبول شده اید و مبرهن است که به طور کلی نامه پذیرش در این زمینه به نتیجه درستی رسیده است. همینطور تعداد واحدهای تحصیلی را مشخص می سازد و در نیم سال تحصیلی نیز می‌توانید به کشور خود رفت و آمد داشته باشید. اقدام برای ویزا نیاز به در دست داشتن نامه پذیرش دارد و باید کپی از پاسپورت حداقل با 6 ماه اعتبار و عکس جدید پاسپورتی نیز ارائه دهید. اولین ویزای یک ساله برای دانشجویان در مدت 90 روز اعتبار خواهد داشت و به طور کلی طول 90 روز شما می بایست برای ترم در نظر گرفته شود. مدارکی که برای اخذ ویزای تحصیلی تایلند در نظر گرفته می شود بر اساس زیر است: شما برای ثبت نام مدارکی نیاز دارید که شامل ریز نمرات، مدرک آخرین مقطع تحصیلی، رزومه تحصیلی و انگیزه نامه است. در این زمینه می بایست به وب سایت دانشگاه مورد نظر بروید و فرم مخصوص را پر کنید سپس نیاز به درخواست خود را به دانشگاه هایی که در رشته شما فعالیت می کنند ارائه دهید. در صورتی که پذیرش شدید و نامه پذیرش برای شما ارسال شد می توانید یک سری اصول مهم را مدنظر قرار دهید. نامه پذیرش در سربرگ رسمی دانشگاه و با امضای رسمی مدیریت مربوطه لحاظ می شود در نظر داشته باشید که در این نامه مشخص می شود که آیا باید به دنبال مسکن باشید و یا می توانید در خوابگاه های دانشجویی زندگی کنید. ویزای دانشجویی این کشور به طور کلی یک ساله است و گاهاً یک سری کمک هزینه های مالی را نیز پوشش می دهد.

مهاجرت کاری تایلند

مهاجرت کاری تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هر فردی که تابعیت غیر تایلندی دارد برای کار در این کشور می‌بایست اجازه کار داشته باشد در واقع این گزینه در لیست مقدمات و ملزومات قرار دارد. پیش از درخواست دادن برای اجازه کار در تایلند فرد می بایست ویزای غیر مهاجرتی و یا ویزای اقامتی داشته باشد. مدارکی که نیاز است که برای اخذ ویزای کار این کشور مدنظر قرار بگیرد از قرار زیر است: کپی تمام صفحات پاسپورت با امضای فرد متقاضی، کارت خروج TM6 ، مدارک و سوابق تحصیلی ، سوابق گواهینامه و یا مدارک شخص درخواست کننده، مدارک و سوابق کاری ، 6 قطعه عکس، سند ازدواج در صورت تأهل ، گواهینامه پزشکی و درمانی، در نظر داشته باشید که به طورکلی شما باید این مدارک را تنظیم کرده و ارائه دهید. افراد باید کارت شناسایی مالیاتی داشته باشند در واقع این کارت نشان می دهد که در دوره زمانی مشخص در کدام شرکت مشغول به کار بوده اند، نیاز است که کد شناسایی شما درج شده باشد و نیاز به پرداخت مالیات به کشور تایلند خواهد بود. تمدید ویزای کاری تایلند به طور کلی دسته بندی های مشخصی را دنبال می کند شما برای تمدید ویزای کار تایلند می بایست یک سری مدارک و همینطور میزان سوددهی که به این کشور رسانده اید را مدنظر قرار دهید. در نظر داشته باشید که اگر از نظر کاری دچار مشکل شوید و یا به دولت این کشور خسارت وارد کنید از کار بیکار می شوید و به شرایط بدی دچار می شوید.

مهاجرت از طریق همراه به تایلند

مهاجرت از طریق همراه به تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که شخص دانشجویی در تایلند بخواهد همراه یا خانواده خود را وارد نماید می بایست به قوانینی که در این کشور وجود دارد دقت کند. در نظر داشته باشید که پاسپورت وی می بایست اعتبار 6 ماهه داشته باشید و باید نامه ای به سفارت بنویسید نیاز است که همسر وی نیز با او همراه باشد. همراه شما می بایست اسکان داشته باشد نیاز است که از پاسپورت وی کپی صورت بگیرد و همینطور باید بررسی شود که فرد اصلی از نظر اقتصادی از نظر درآمدی وضعیت خوبی داشته باشد. در ارزیابی های صورت گرفته نیاز است که فرد همراه برای ورود به کار مجوز داشته باشد. مجوز به دست آمده در این زمینه به طور کلی به فرد اجازه درآمدزایی می دهد.

مهاجرت توریستی به تایلند

مهاجرت توریستی به تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای توریستی تایلند یک بار ورود است ، با ویزای توریستی این کشور شما اجازه کار و یا اقامت در این کشور نخواهید داشت. در صورتی که بخواهید بیشتر از زمان تعیین شده در این کشور بمانید می بایست به اداره مهاجرت این کشور مراجعه کنید و درخواست کتبی برای تمدید زمان ویزا داشته باشید. اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار نیاز است، افراد باید دو قطعه عکس 6 در 4 رنگی با زمینه سفید داشته باشند این عکس باید با عکس پاسپورت تفاوت داشته باشد. نیاز است که بلیط رفت و برگشت هواپیما به مقصد تایلند نیز ارزیابی شود. نیاز به تأییدیه رزرو هتل در تایلند است. افراد باید کپی کارت ملی ارائه دهند و همینطور کپی از تمام صفحات شناسنامه نیز باید ارائه شود. تمکن مالی تا حداقل 8 میلیون تومان نیاز است، گواهی تمکن مالی می بایست به زبان انگلیسی ارائه شود و بانک صادرکننده می بایست آن را مهر کند. نیاز است که پاسپورت حداقل یک صفحه سفید برای چاپ ویزا داشته باشد. نیاز به رزرو هتل و پرواز است. نیاز به کپی شناسنامه و کارت ملی و رزرو هتل خواهد بود.

مهاجرت شرایط خاص به تایلند

مهاجرت شرایط خاص به تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش هایی که افراد می توانند به سادگی به اقامت کشور تایلند دست یابند از طریق شرکت در مسابقات هنری و ورزشی است در نظر داشته باشید که به طور کلی مسیر برای اخذ ویزای شرایط خاص این کشور آزاد اعلام شده است.

شهرهای مهاجر پذیر تایلند

شهرهای مهاجر پذیر تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از زیباترین شهرهای تایلند شهر کرابی است. این کشور در سال‌های اخیر در زمینه گردشگری بسیار عالی عمل کرده و برای زندگی و مهاجرت گزینه خوبی به شمار می رود. شهر پاتاپا از دسته شهرهای ساحلی و زیبا در تایلند محسوب می شود و از نظر مهاجرپذیری کمی گران قیمت است.

اخذ ویزای تایلند

اخذ ویزای تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مراحل اخذ ویزای کشور تایلند را با هم مرور می کنیم: در ابتدا باید فرم مخصوص را تکمیل کنید و مادامی که منتظر پاسخ اولیه هستید باید سعی کنید مدارک لازم را تکمیل کنید. زمانی که با درخواست اولیه شما موافقت شد می بایست زمانی برای مصاحبه تعیین شود. سوالاتی که در روز مصاحبه پرسیده می شود بسیار متنوع و غیر تکراری است بنابراین منتظر معجزه نباشید و خود را برای شنیدن هر سوالی آماده کنید. سعی کنید در روز مصاحبه به طور کلی جدی باشید و کوتاه پاسخ دهید پس از اینکه ارائه مدارک و مصاحبه صورت گرفت می بایست به مدت یک هفته الی یک ماه منتظر پاسخ باشید. در صورتی که با درخواست شما مخالفت صورت بگیرد، باید ارزیابی کنید که آیا می توانید درخواست مجدد دهید یا خیر. در نظر داشته باشید که به طور کلی در صورتی که مدارک شما کامل نباشد به شما زمان برای تکمیل داده می شود.

اخذ اقامت تایلند

اخذ اقامت تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اقامت در کشور تایلند برای افرادی که با هدف ازدواج وارد شده‌اند می تواند در دوره سه ساله صورت بگیرد. همینطور اقامت برای کسانی که از نظر بودجه وضعیت خوبی دارند بیش از 2 سال صورت می گیرد. در نظر داشته باشید کشور تایلند به طور کلی در صدور اقامت کمی سخت گیری می کند و مشخص است که در این کشور مسیر برای داشتن اقامت دائم با هزینه همراه است.

اخذ پاسپورت تایلند

اخذ پاسپورت تایلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای اخذ پاسپورت کشور تایلند می بایست به مدت 10 سال در این کشور زندگی کنید و نیاز است که بتوانید یک سری اصول زیر را مد نظر قرار دهید: شما می بایست از تاریخ این کشور و سبک زندگی نیز در این کشور مطمئن باشید در نظر داشته باشید که به طور کلی سبک زندگی در کشور تایلند ارزیابی های مشخصی را دنبال می کند و اینطور که شواهد نشان می دهد افراد برای داشتن یک زندگی آرام در کشور تایلند می بایست بودجه خوبی را مد نظر قرار دهند. افراد باید از نظر شغل و کار نیز وجه اقتصادی بالایی را در نظر داشته باشند، شغل و کار در کشور تایلند به سختی به دست می آید و تجربه نشان داده است در صورتی که افراد از نظر شغل و کار جنبه صحیحی نداشته باشند اخذ پاسپورت این کشور بسیار دشوار خواهد بود در صورتی که پاسپورت کشور تایلند را اخذ کردید به شما اجازه داده می شود که از بیمه و خدمات درمانی استفاده کنید، شما می‌توانید از نظر تحصیلی یک مسیر رایگان را پیش ببرید و همینطور شرایطی پیش روی شما قرار می گیرد که بتوانید خدمات درمانی و بیمه ای خوبی را مد نظر قرار دهید. پاسپورت کشور تایلند به طورکلی جنبه های مشخصی را پیش می برد و مبرهن است که در این کشور مسیر برای اخذ پاسپورت به طور دقیق و چشمگیری دیده می شود. در ارزیابی های صورت گرفته مشخص شده است که اگر افراد از نظر اقتصادی وضعیت خوبی نداشته باشند اداره مهاجرت کشور تایلند در صدور پاسپورت بسیار احتیاط می کند.