x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مالدیو

 

ماله پایتخت کشور مالدیو و شهری بسیار بزرگ و دیدنی است، فضای این شهر پر از وسایل حمل و نقل عمومی بسیار مدرن بوده و شرایط زندگی در آن به بهترین شکل فراهم شده است. این شهر دارای مکان های تفریحی زیادی است. وضعیت استفاده از ظرفیت های اقتصادی در کشور مالدیو به 71.10 درصد رسیده است. سرعت اینترنت در کشور مالدیو به 3763.46 KBps رسیده است. IP آدرس ها در کشور مالدیو 24100.00 است. آسانی کسب و کار در کشور مالدیو به میزان 139.00 است. شاخص های فساد مالی در کشور مالدیو به طور کلی به میزان 31.00 امتیاز دارد. رتبه های فساد مالی در کشور مالدیو به ارزش 124.00 درصد ارزیابی شده است. ساختار سیاسی در کشور مالدیو جمهوری است به طوری که رئیس جمهور رئیس حکومت بوده و جنبه عملی مشخصی دارد. رئیس جمهور در کشور مالدیو توسط مجلس معرفی می‎شود و البته که یک رفراندوم برای نظرسنجی مردم در کشور مالدیو نیز برگزار می‎شود، در صورتی که 51 درصد از آرا کسب شود رئیس جمهور مشخص می‎شود.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Maldives عربی: جزر المالديف
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: انگلیسی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: روپیه مالدیو هر روپیه معادل 0.065 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00960
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 89
 • پایتخت: ماله
 • زبان های رسمی: دیوهی
 • جمعیت: بیش از 436.330 در سال 2017
 • منطقه زمانی: (GMT+5)
 • دامنه اینترنتی: .mv
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 5.749 میلیارد دلار آمریکا

سفر به مالدیو

کشور مالدیو به اقیانوس هند بسیار نزدیک بوده و دارای آب و هوایی گرم استوایی است و دو فصل بارانی نیز دارد. اینطور که مشخص است این کشور شرایط جوی خوبی برای گردشگران داشته و البته که تفریحات آبی آن بیشتر در فصل تابستان صورت می‌گیرد. این کشور دارای آب و هوای گرم و آفتابی بوده و برای استراحت گزینه بسیار خوبی است. شما می‎توانید فصل بهار و تابستان را مورد خوبی برای سفر به کشور مالدیو در نظر داشته باشید، تابستان های این کشور اغلب بدون گرمای طاقت فرسا است، این در حالی است که در زمستان های این کشور دما کم شده و بارندگی صورت می‌گیرد و این بارندگی هم می‎تواند بسیار شدید و هم محدود باشد. شما می‎توانید با سفرهای دریایی در کشور مالدیو در ابتدا بازدید از جزیره کوردو که جواهری در کشور مالدیو محسوب می‎شود را انتخاب کنید. در این منطقه خانه های ییلاقی زیادی وجود دارد که بر روی آب ها با ایوان های سوار بر امواج دیده می‎شوند.

سفر به مالدیو

زندگی در مالدیو

کشور مالدیو یکی از رویایی ترین مجمع‌الجزایر دنیا است که لقب بهشت استوایی به آن نسبت داده شده است. این کشور بسیار لوکس بوده و دارای رستوران ها و هتل ها و جاذبه های دیدنی زیادی است. از نظر جغرافیا کشور مالدیو یک جزیره زیبا در اقیانوس هند است و در بخش جنوب غربی این کشور قرار دارد. این جزیره بر روی فلات زیر آبی چاگوس قرار دارد و کمترین فاصله تا کرانه هند را در بر گرفته است. وضعیت اقتصادی کشور مالدیو بیشتر بر پایه کشاورزی و ماهیگیری است و البته که در سال های اخیر گردشگری از بخش های مهم اقتصادی در این کشور شده است. در کشور مالدیو نارگیل و ذرت و ارزن و سیب زمینی شیرین بسیار دیده می‎شود و جنبه صادراتی زیادی نیز دارد. در این کشور صنعت کشتی سازی به طور کلی رونق داشته است و صنایع دستی بخش مهمی از اقتصاد کشور مالدیو محسوب می‎شود. کشور مالدیو ماهی و پوشت و صنایع دستی را به کشورهای دیگر صادر می‌کند.

زندگی در مالدیو

مهاجرت به مالدیو

ماله پایتخت کشور مالدیو بوده و بزرگترین شهر در این کشور محسوب می‎شود که بیش از 140 هزار نفر جمعیت دارد. شهر ماله بزرگترین مرکز تجاری در مالدیو است و دارای مرز های آبی با سریلانکا است. این کشور دارای شرایط ارتباطی هوایی و دریایی و زمینی متنوعی است. به طور کلی مرز های آبی این شهر به  صورتی است که توانسته روند اقتصادی خوبی ایجاد نماید، بیشترین میزان مهاجرت به این شهر صورت می‌گیرد و به طور کلی در لیست شهرهای بسیار عالی و مهاجرپذیر در مالدیو است. نرخ مالیات شرکتی در مالدیو 0 درصد اعلام شده است. رشد مهاجرپذیری در مالدیو بیش از 12 درصد اعلام شده است که رقم خوبی بوده و جنبه های اقتصادی زیادی را در بر می‌گیرد. اداره مهاجرت کشور مالدیو اعلام کرد به دلیل نزدیک بوده کشور مالدیو با کرانه های جنوب و جنوب غربی هند، این کشور نیز دارای شرایط مشابه برای مهاجرت است.

مهاجرت به مالدیو

تحصیل در مالدیو

کشور مالدیو یکی از کشورهای جنوب آسیا محسوب می‎شود که توانسته اقتصاد خود را رشد دهد. زبان تدریس در مقاطع دانشگاهی این کشور عموما انگلیسی است، متقاضی تحصیل در دانشگاه های این کشور می‎بایست مدرک پیش دانشگاهی ارائه دهد و معدل وی باید بالای 13 باشد. تحصیل رایگان در کشور مالدیو برای رشته های داروسازی، ستاره شناسی و مهندسی و همینطور اقیانوس شناسی در جدیدترین شرایط فراهم شده است. رشته های مدیریتی در این کشور وابسته به مدیریت بازرگانی است، رشته های حسابداری نیز زیر نظر حمایت های دولتی ارزیابی می‎شود. اینطور که ارزیابی ها نشان می‎دهد رشته تاریخ و کامپیوتر نیز از رشته های جدید برای تحصیل رایگان در کشور مالدیو هستند. شما برای تحصیل رایگان در کشور مالدیو نیاز است که پاسپورت و کارت ملی و عکس داشته باشید. شما برای معادل سازی مدارک تحصیلی خود در این کشور نیاز است که به طور کلی کمترین و سریعترین نرخ معادل سازی را ارزیابی کنید، برخی از مدارک تحصیلی با تأخیر در وضعیت معادل قرار می‌گیرند.

تحصیل در مالدیو