x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
جزایر مارشال

جزایر مارشال

در جغرافیای جزایر مارشال شرایط به این صورت است که اولاً پایتخت این کشور شهر ماجورو نام گرفته است و رویکرد تاریخی وابسته به این شهر دیده می‌شود و 20 هزار جمعیت دارد. مساحت جزایر مارشال در این بخش در حدود 181 کیلومتر مربع است و بیش از 61 هزار نفر جمعیت دارد. از شهرهای مهم جزایر مارشال می‌توان به ابیه با 9 هزار نفر اشاره کرد لورا نیز دارای 2 هزار نفر جمعیت از دیگر شهرهای مهم جزایر مارشال محسوب می‌شود اینطور که مشخص است این کشور سال ها مورد اشغال آمریکا نیز بوده است. جزایر مارشال از دو بخش بیکینی و انواتک نیز تشکیل شده است در تقسیمات کشوری می‌توان گفت که جزایر مارشال دارای 30 ایالت است. وضعیت تولید ناخالص داخلی در جزایر مارشال به میزان 115 میلیون دلار اعلام شده است در این کشور در حدود 14 هزار و 680 نفر نیروی کار وجود دارد و رویکرد اقتصادی در این زمینه مثبت است. در حدود 21 درصد از افراد در این کشور در بخش کشاورزی کار می‌کنند و 21 درصد نیز ورود به بخش صنعت داشته‌اند از سوی دیگر سایر افراد در بخش خدمات ورود داشته‌اند نرخ بیکاری در این کشور 31 درصد بوده است. ابیه از مهمترین شهرهای جزایر مارشال محسوب می‌شود و جالب اینجاست که نرخ دلار جزایر مارشال در شهر ابیه به نسبت سایر شهرها گرانتر است این رویکرد سبب شده است که موقعیت گردشگری این شهر به صورت دقیق تری بررسی شود و نگاه اقتصادی مشخصی داشته باشد ابیه در لیست شهرهایی قرار دارد که مردم دوست دارند آن را برای زندگی انتخاب نمایند.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Marshall Islands عربی: جزایر مارشال
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: --
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00692
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: --
 • پایتخت: ماجورو
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: بیش از 53.127 نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+12)
 • دامنه اینترنتی: .mn
 • رتبه تولید ناخالص: یش از 199.4 million USD

سفر به جزایر مارشال

آب و هوای جزایر مارشال اغلب گرم و مرطوب است به این ترتیب شاهد رطوبت زیاد در این کشور هستیم از سوی دیگر برای ماه ژانویه در جزایر مارشال شرایط از این قرار است: این درجه حرارت بالا روزانه در حدود 85 درجه فارنهایت است ، بندرت کمتر از 84 درجه فارنهایت یا بیش از 87 درجه فارنهایت است. دمای پایین روزانه در حدود 80 درجه فارنهایت است ، به ندرت کمتر از 78 درجه فارنهایت یا بیش از 82 درجه فارنهایت است.برای مرجع ، در 31 آگوست ، گرمترین روز سال ، درجه حرارت در Majuro به طور معمول از 80 درجه فارنهایت تا 86 درجه فارنهایت متغیر است ، در حالی که در 23 فوریه ، سردترین روز سال ، از 80 درجه سانتی گراد تا 85 درجه فارنهایت است. جزایر مارشال با مکان های گرمسیری زیبا به شما طراوت طبیعت را با فضای شگفت انگیز می‌بخشد این جزیره نزدیکترین مکان به خط استوا است ، تاریخ جزایر مارشال می‌گوید که در اثر جنگ های جهانی 2 با انفجارهای هسته ای نابود شد و تأثیرات بسیار منفی بر جزایر که تلاش می‌کنند زرق و برق دار باشند گذاشت. جزایر مارشال از دو زنجیره مجمع الجزایر و 29 جزیره کوچکتر تشکیل شده است. گذرگاه کالالین به عنوان بهترین مکان برای افرادی که عاشق غواصی در جزایر مارشال هستند ، در نظر گرفته می‌شود. پر از دیواره مرجانی شیب دار و انواع گونه های ماهی و مرجان است.

سفر به جزایر مارشال

زندگی در جزایر مارشال

جزایر مارشال در  نزدیکی خط استوا در اقیانوس آرام کمی در غرب، خط تاریخ بین المللی واقع شده است . از نظر جغرافیایی ، این کشور جزئی از گروه جزیره ای بزرگتر میکرونزی است . جمعیت این کشور 58413 نفر (در سرشماری بانک جهانی 2018)بیش از 29 آتول مرجانی گسترش یافته است .این جزایر مرزهای دریایی را با جزیره ویک در شمال به اشتراک می گذارند ، کیریباتی در جنوب شرقی ، نائورو به جنوب ، و ایالت های فدرال میکرونزی در غرب. حدود 52.3٪ از جزایر مارشال (27،797 در سرشماری سال 2011) در Majuro زندگی می کنند. بخش مدرن شامل تجارت عمده فروشی و خرده فروشی است . رستوران ها ؛ بانکداری و بیمه ؛ ساخت و ساز ، تعمیر و خدمات حرفه ای؛ و پردازش كپرا کیک کوپرا و روغن تاکنون بیشترین صادرات کشور را به خود اختصاص داده است. یک کارخانه فرآوری ماهی 300 کارگر ، عمدتا زن ، با 1.50 دلار در ساعت کار می کند. تولید كپرا ، مهمترین فعالیت تجاری واحد تجاری طی 100 سال گذشته ، هم اكنون به یارانه دولت بستگی دارد. 

زندگی در جزایر مارشال

مهاجرت به جزایر مارشال

جزایر مارشال از قوانین فوق العاده‌ای در زمینه حمایت از دارایی برخوردار است و مدت هاست که از همکاری با OECD در مورد هرگونه توافق نامه تبادل اطلاعات مالیاتی خودداری می‌کند.شرکت های غیر مقیم نیز ملزم به تشکیل حساب های حسابرسی شده ، بازده سالانه یا ارسال سوابق مالی ، جزئیات مربوط به صاحبان آن یا هر سهامدار شرکت نیستند که تمام جزئیات آن محرمانه نگه داشته می‌شود.
اگرچه صلاحیت جزایر مارشال تا حد زیادی ناشناخته است ، اما یکی از بهترین مقاصد مالی دریایی در اقیانوس آرام است.از اول ژانویه سال 2018 ، شهروندان مارشالی بدون دسترسی به ویزا یا ویزا در هنگام ورود به 112 کشور و قلمرو ، با گذراندن گذرنامه مارشالی 46 از نظر آزادی سفر (گره خورده با کلمبیا ، مقدونی و تووالوان) مطابق با شاخص محدودیت ویزای هنلی رتبه بندی شدند. جریان مستقیم FDI به جزایر مارشال که به اقتصاد آمریکا وابسته است ، به دلیل بحران جهانی از سال 2008 به شدت کاهش یافته است. در سال 2017 ، برای نخستین بار از سال 2013 ، ورود FDI مثبت بود و به 5 میلیون دلار رسید. با این حال ، در سال 2018 ، باز هم ورود مستقیم به مستقیم به 1 میلیون دلار منفی کاهش یافت. کل سهام (FDI 186 میلیون دلار در سال 2018 ( گزارش سرمایه گذاری جهانی  UNCTAD  بود.

مهاجرت به جزایر مارشال

تحصیل در جزایر مارشال

تحصیل در جزایر مارشال ، بخشی از قلمرو اعتماد سازمان ملل متحد جزایر اقیانوس آرام برای 8 سال اول اجباری است و این مرحله به طور کلی تا سن 14 سالگی کامل است. 6 مورد اول در مدارس ابتدایی برگزار می‌شود. اگرچه بسیاری از تسهیلات با تأمین اعتبار خارجی شروع به بی توجهی کرده‌اند. فقط 2 مدرسه راهنمایی در جزایر مارشال وجود دارد ، که این برای اهداف جامعه کافی است که در آن تعداد زیادی از ادامه راه با روش زندگی سنتی خود راضی هستند و آموزش متوسطه نیز اجباری نیست. اگرچه برخی دانشجویان همچنان پابرجا هستند و صلاحیت ادامه تحصیل را دارند. برنامه گواهینامه علوم دریایی دانشجویان را برای مطالعات آینده یا مشاغل آینده در زمینه علوم دریایی یا مدیریت منابع ساحلی آماده می کند. این برای دانشجویان CMI فعلی یا گذشته ، منابع دریایی فعلی یا کارمندان محیط زیست یا اعضای جامعه واجد شرایط علاقه مند به کسب دانش و مهارت عملی در علوم دریایی در نظر گرفته شده است. این برنامه به دانش آموزان اجازه می‌دهد تا مطالعات خود را در زمینه آمادگی برای آموزش بیشتر در علوم دریایی ، مشاغل در مدیریت منابع دریایی و حفاظت از محیط زیست ، یا تدریس علوم در مدارس محلی متمرکز کنند.

تحصیل در جزایر مارشال