x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

تحصیل در اروگوئه

آموزش ابتدایی در کشور اروگوئه رایگان و اجباری است و شامل شش سال آموزش بود. تعداد مدارس ابتدایی در سال 1987 22382 بود که شامل 240 مدرسه خصوصی بود. 16.568 معلم دبستان و 354179 دانش آموز دبستان وجود داشتند. در نتیجه ، نسبت دانش آموز-معلم تقریباً بیست و یک به یک در سال 1987 ، در مقایسه با قبل در سال 1970 انجام شد. پسران و دختران تقریباً برابر بودند.آموزش عمومی در مدارس متوسطه شامل شش سال آموزش تقسیم شده به دو دوره  سه ساله است. چرخه اول یا اساسی ، اجباری است. چرخه دوم به آماده سازی دانشگاه اختصاص یافته است . علاوه بر مسیر دانشگاهی ، مدارس آموزش فنی دولتی آموزش متوسطه را نیز ارائه می‌دادند که از نظر فنی و حرفه‌ای موفق بوده‌اند. این دو سیستم از نظر ساختاری موازی بودند و امکان انتقال کمی بین این دو فراهم بود. اروگوئه بسیار ایمن است‌، امن ترین کشور برای بازدید در کل آمریکای لاتین است‌، و اگر قصد کاوش در فضاهای وسیع آمریکای جنوبی را دارید ، اروگوئه بهترین مکان برای شروع است. از نظر اقتصادی و سیاسی پایدار است و می‌تواند بینشی از آمریکای جنوبی به شما ارائه دهد بدون اینکه نگران جنایتی باشید که سایر کشورهای آمریکای جنوبی به آن معروف هستند.

مدرسه آمریکایی اروگوئه ( UAS ) یک مدرسه بین المللی آمریکایی در کاراسکو ، مونته ویدئو است . این سرویس تا درجه 12 خدمت می‌کند. از سال 2015 دارای 340 دانش آموز ، از جمله اروگوئه ها و افراد ملیت های دیگر است.

مدارس بریتانیایی مونته ویدئو یک مدرسه خصوصی ، آموزشی و غیر انتفاعی است که هدف آن ارائه آموزش دو زبانه فشرده و ترکیبی از برنامه ملی اروگوئه با یک برنامه زبان انگلیسی است.

این مدرسه در 8 اکتبر 1908 تاسیس شد و آن را به یکی از قدیمی ترین مؤسسات آموزشی کشور تبدیل کرد و این شهرت را دارد که یکی از بهترین مدارس کشور باشد. هدف اصلی آن ارائه آموزش کامل به کودکان ، با سطح بهترین مدارس انگلستان بود . همچنین به منظور ایجاد پیوندهای محکم بین فرزندان انگلیسی و اروگوئه ساکن در این کشور بود.

مشاوره تحصیل در اروگوئه
فهرست

تحصیل رایگان در اروگوئه

تحصیل رایگان در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه کاتولیک اروگوئه (به اسپانیایی : Universidad Católica del Uruguay - UCU) یک دانشگاه خصوصی در اروگوئه است که در سال 1985 افتتاح شد (از مؤسسات مختلف تدریس کاتولیک قبلی این دانشگاه تنها تا سال 1996 به مدت 11 سال در این کشور بود. نام کامل آن Universidad Católica del Uruguay Dámaso آنتونیو لاراگاگا ، پس از دماسو آنتونیو لاراگاگا است ، و اثری از انجمن عیسی است . پردیس اصلی آن در شش مکان در مونته ویدئو پخش شده است . دو پردیس دیگر ، در مالدونادو و سالتو وجود دارد . این دانشگاه توسط اسقف اعظم مونته ویدئو ، Monseigneur Mariano Soler ، در سال 1882 تاسیس شد. در سال 1985 ، مجدداً افتتاح و به انجمن عیسی سپرده شد . این دانشگاه در تلاش است تا ترکیبی از تعالی دانشگاهی ، کثرت گرایی ایدئولوژیک ، اکومنیسم و ​​گفتگوی بین دینی را ارتقا بخشد.

از همان آغاز ، دانشگاه كاتولیك اروگوئه این چالش را به وجود آورد كه گزینه دیگری در تدریس دانشگاه باشد. کار در مناطق محروم آغاز شد و به عنوان یک مبتکر در توسعه روشهای جدید آموزشی و تبشیر از فرهنگ نقش ایفا کرد. هم اکنون یکی از معتبرترین مراکز یادگیری دانشگاه در اروگوئه است.

در سال 2017 این دانشگاه به عنوان دانشگاه برتر اروگوئه و 1،322 در جهان قرار گرفت.  این برنامه تحصیلات در خارج از کشور و برنامه های تبادل دانشجو را ارائه می‌دهد. موقعیت تحصیل رایگان برای این دانشگاه به نسبت سایر دانشگاه ها بهتر است اما جنبه تحقیقی خود را حفظ کرده و مشخص است که جنبه های تحقیقی می بایست به درستی رعایت شده باشد تا شخص پذیرش بورسیه کشور اروگوئه داشته باشد برای پذیرش نیاز به شرکت در آزمون ورودی خواهد داشت.

 

بورسیه تحصیلی در اروگوئه

بورسیه تحصیلی در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در سال 2015 دانشگاه کاتولیک برای حل مسئله رقابت بین شرکت ها با موسسه رقابت پذیری اورکسترا-باسک همکاری کرد روند بورسیه تحصیلی کشور اروگوئه از همین جا شکل گرفت. همچنین ، در رابطه با یک استاد دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا ، محققان UCU اثرات کمبود آهن و سمیت سرب را بر رشد رفتاری و شناختی در کودکان مطالعه می‌کنند.  در سال 2016 این دانشگاه با دانشگاه تازه تاسیس Tifariti توافقنامه همکاری امضا کرد.

فعالیت های ورزشی این بخش شامل فوتسال (مرد و زن) ، والیبال ، بسکتبال ، هندبال بانوان ، شنا ،فوتبال و هاکی است.  این دانشگاه برای توسعه توانایی های هنری خود در کر ، تئاتر و هنرهای تجسمی به کارگاه های دانشجویی ارائه شده است.

پروژه های خدماتی برای اعتبار به عنوان انتگرال یا مکمل کار در کلاس ، و همچنین از طریق پروژه‌های داوطلبانه و بدون اعتبار دانشگاهی انجام می‌شوند. در سال 2015 خدمات پسوند در UCU تعداد 141 پروژه را با 191 معلم و 1700 دانش آموز ارزیابی شد.  یک پروژه بزرگ زمان تعطیلات ، ساخت خانه برای فقراست که بخشی از ارزش اقتصادی را پوشش می‌دهد.

مسابقات و همایش های مختلفی در این دانشگاه برگزار می‌شود دانشجویان در طول سال می توانند وارد بخش های پژوهشی شوند و همینطور یک سری کارگاه آموزشی توسط دانش آموزان رای داده شده تا منافع ویژه خود را پرورش دهند.  همچنین یک باشگاه وجود دارد که با جمع آوری تمام بطری های پلاستیکی در محوطه دانشگاه ، آگاهی از محیط زیست را بالا می‌برد. بورسیه کشور اروگوئه در این راستا بهبود جدی داشته است.

 

 

دانشگاه به هفت بخش تقسیم می‌شود:

o        حسابدار عمومی

o        مدیریت کسب و کار

o        مدیریت بازرگانی در جهانگردی

o        اقتصاد

o        روابط انسانی و روابط کار

o        مذاکرات و ادغام بین المللی

o        کشاورزی گاو

 •     گروه علوم انسانی

o        هنرهای تجسمی

o        علوم سیاسی

o        ارتباطات

o        آموزش ابتدایی

o        مهندسی سمعی و بصری

o        تربیت بدنی

o        جامعه شناسی

o        کار اجتماعی

o        درس دادن

 •     وزارت حقوق

o        وکیل دادگستری

o        دفتر اسناد رسمی

 •     بخش پرستاری و فناوری های بهداشت

o        پرستار

o        پرستاری (حرفه ای)

o        فیزیوتراپی

o        تغذیه

o        آموزش روانشناختی

 •     گروه مهندسی و فناوری

o        مهندسی غذا

o        مهندسی برق

o        مهندسی انفورماتیک

o        مهندسی در سیستم های الکترونیکی با قدرت بالا

o        مهندسی مخابرات

o        مهندسی صنایع

o        انفورماتیک

o        مهندسی سمعی و بصری

 •     گروه دندانپزشکی

o        دندانپزشک

o        دستیار دندانپزشک

 •     گروه روانشناسی

o        گفتاردرمانی

o        روانشناسی

o        روانپزشکی

o        بهداشت و ایمنی شغلی

o        کمک درمانی

اعتبار دانشگاه های اروگوئه و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های اروگوئه و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

(دانشگاه جمهوری  اسپانیایی : Universidad de la República )،. این دانشگاه تا کنون بزرگترین دانشگاه این کشور و همچنین دومین دانشگاه بزرگ دولتی در آمریکای جنوبی و 57مین بزرگ جهان با نمره ثبت نام است و موقعیت دانشجویی متشکل از 137.757 دانشجوی کارشناسی در سال 2018 و 6.351 دانشجوی تحصیلات تکمیلی در سال 2012 است و در 18 ژوئیه سال 1849 در مونته ویدئو، جایی که هنوز اکثر ساختمان ها و امکانات آن واقع شده است.تاسیس شد. رئیس فعلی آنرودریگو آریم است . در سال 2011 ، طبق رتبه بندی دانشگاه توسط عملکرد دانشگاهی (URAP)  بهترین دانشگاه در اروگوئه و 858مین دانشگاه برتر جهان است.

در سال 2015 ، طبق رتبه بندی دانشگاه جهانی QS ، رتبه # 701-750 در سراسر جهان و # 38 در آمریکای لاتین را به خود اختصاص داده است. 

در سال 2018 ، مطابق با رتبه بندی دانشگاه QS World ، رتبه # 801-1000 در سطح جهان را دارد و در رتبه 38 # آمریکای لاتین قرار دارد.

Universidad ORT اروگوئه بزرگترین دانشگاه خصوصی اروگوئه است. این دانشگاه بیش از 10،000 دانشجو دارد که بین 5 دانشکده و انستیتو توزیع شده است.  اروگوئه در سال 1942 به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی تأسیس شد و در سپتامبر 1996 رسماً به عنوان یک دانشگاه خصوصی تأیید شد و به اولین موسسه آموزشی خصوصی در کشور رسید.این دانشگاه عضو سازمان جهانی ORT  است و یک شبکه بین المللی آموزش دارد که در سال 1880 توسط جامعه یهودیان در سن پترزبورگ ، روسیه تأسیس شد.

 

 •     دانشکده مدیریت و علوم اجتماعی
 •     دانشکده معماری
 •     دانشکده ارتباطات و طراحی
 •     موسسه آموزش
 •     دانشکده مهندسی

 

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در اروگوئه

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

طبق تقویم تحصیلی کشور اروگوئه آغاز سال تحصیلی از ماه مارس آغاز می‌شود و تا آوریل یز ادامه دار است به این ترتیب درخواست اولی باید بین ماه های سپتامبر و دسامبر صورت بگیرد و آزمون ورودی نیز مربوط به همین ماه ارزیابی می‌شود البته موسسه‌ای که انتخاب می‌کنید بسیار مهم است. برای ورود به دانشگاه دولتی کشور اروگوئه باید در آزمون ورودی شرکت کنید که هر ساله تغییر می‌کند و سطح سوالات مشخص نیست اما سوالات از نظر سختی در وضعیت متوسطی قرار دارند از سوی دیگر برای دانشگاه های خصوصی کشور اروگوئه موقعیت تحصیلی فرق می‌کند. افراد باید فرم درخواست را تکمیل کنند و یک آی دی مشخصی ارزیابی شود. برای شرکت در آزمون های ورودی دانشگاهی می بایست کپی از گذرنامه و همینطور ارائه مدرک تحصیلی خود داشته باشید شخص می بایست مهارت های زبان اسپانیایی خود را اثبات نماید موقعیت تحصیلی برای این موسسه دقیقتر بررسی شده است.

آزمون های ورودی که برگزار می شود اغلب بر اساس نوع آزمون دسته بندی شده است موقعیت آزمون ها می‌تواند قابل رویت باشد فریم بندی برای آزمون ها توسط دانشگاه بررسی می‌شود. تکمیل موقعیت آزمون ها نیز می‌تواند دستیابی به آن ها را بهتر کند.

معادل سازی مدارک در اروگوئه

معادل سازی مدارک در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

معادل سازی دروس در کشور اروگوئه به ندرت صورت می‌گیرد تمام واحدهای مخصوص ریاضی در این کشور نیاز است مجدداً پشت سر گذاشته شود مهم این است که معادل سازی در موقعیت دقیقی دنبال شود یعنی سطح سوالات مشخص باشد و افراد بر اساس سطح سوالات موارد خوبی را در نظر بگیرند. یک سری دروس مربوط به علوم انسانی در کشور اروگوئه اغلب نیاز به بازبینی های مشخصی دارند و در صورتی که فرد این دروس را به خوبی دنبال کرده باشد می تواند موقعیت معادلسازی را بررسی کند مشخص است همه مدارک لازم برای معادل سازی به واسطه موقعیت شخصی افراد بررسی شود. دروسی که زیر نظر گروه های خاصی ارزیابی می‌شود باید واقعی تر به نظر برسد و نیاز است سطح سوالات مربوط به آن نیز مشخص باشد. دروس در این کشور وابسته به شرایط خاصی دنبال می‌شود برای معادلسازی دروسی که دارای مهر اعتبار مخصوصی هستند بهتر است برخی از مدارک را ارزیابی کنید مشخص است دروس در این سطح بررسی و قابل دفاع هستند.

خوابگاه در اروگوئه

خوابگاه در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیتی که برای خوابگاه دانشجویی در کشور اروگوئه دیده می‌شود اغلب برای کسانی که قصد تحصیل به صورت طولانی مدت دارند بیشتر از سایر افراد است در واقع موقعیت این خوابگاه ها به صورتی است که شخص می‌تواند رزرو نهایی را داشته باشد موقعیت خوابگاهی برای افراد دسته بندی شده است و برخی از خوابگاه ها هستند که می‌توانند قابل قبول باشند هر یک از خوابگاه های دانشجویی در کشور اروگوئه دارای فضای داخلی خوبی هستند اتاق ها به صورت چند تخته بوده و موقعیت اتاق ها مشخص شده است برای ارزیابی خوابگاه های شهری بهترین شرایط ارزیابی شده است هر یک از خوابگاه های منطقه‌ای در کشور اروگوئه بر اساس موقعیت پانسیونی بررسی می‌شود پانسیون های شهری همگی دارای شرایط خاصی هستند.

موقعیت پانسیون های شهری در کشور اروگوئه بهتر از بخش های دیگر است هر یک از اتاق ها دارای فضای دیدنی و جذابی هستند و دسته بندی اتاق های بیرونی بهتر از بخش های داخلی است. وضعیتی که برای خوابگاهی در کشور اروگوئه دیده می‌شود شامل چند دسته هستند برخی از خوابگاه ها موقعیت منطقه‌ای بهتری دارند به این ترتیب قیمت بالاتری را شامل می‌شوند برخی دیگر از خوابگاه ها هستند که شرایط ارزیابی شده ای داشته و موقعیت خوابگاهی برای آنها دقیقتر ارزیابی می‌شود هر یک از مکان های برون شهری دارای سیستم های ویژه‌ای هستند.

امتیازات کارت دانشجویی در اروگوئه

امتیازات کارت دانشجویی در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای استفاده از کارت دانشجویی در کشور اروگوئه بهتر است اطلاعات دقیق خود را در سایت مخصوص ثبت کنید به این ترتیب به واسطه شماره دانشجویی که دارید موقعیت تخفیف مشخصی را شامل خواهید شد و می‌توانید به واسطه طرح تخفیف خود موقعیت کارت دانشجویی خود را شارژ کنید مثلاً برای بخش حمل و نقل شهری بیشترین امتیاز به کارت دانشجویی تعلق دارد و موقعیت کارت بررسی می‌شود امتیازات کارت دانشجویی در کشور اروگوئه دقیق و کاربردی است و مشخص است که طرح تخفیف ویژه‌ای را شامل شده است اینطور که بررسی ها نشان می‌دهد موقعیت کشور اروگوئه برای استفاده از کارت دانشجویی بهتر است و سعی شده است اعتبارات وابسته به خرید از فروشگاه های معتبر توسط این کارت بررسی شود.کارت دانشجویی باید قابل استعلام باشد و نیاز است شخصی که از آن استفاده می‌کند موقعیت دقیق آن بررسی کرده باشد.

مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور اروگوئه در بخش تعمیرات بخش شوفاژ و موارد مربوط به آن بهترین شرایط کاری را شکل داده است به این ترتیب شما می‌توانید به سراغ این شغل بروید و موقعیت خوبی را فراهم سازید از یاد نبرید که در لیست مشاغل دانشجویی کشور اروگوئه این شغل اعتبارات بهتری برای آقایون دارد موقعیت مشاغل دانشجویی در کشور اروگوئه به واسطه سیاست های اقتصادی بررسی می‌شود برخی از شغل ها هستند که در لاین کارآفرینی قرار دارند و شخص به واسطه آن باید ایده و سرمایه‌ای را نیز وارد کند این سری از شغل ها اغلب می‌بایست توسط افراد ارزیابی شود که می‌توانند ایده های اقتصادی بهبود یافته ای داشته باشند. مشاغل دانشجویی در کشور اروگوئه به صورتی طراحی شده‌اند هر شغلی که شخص دنبال می‌کند بر اساس موقعیت وی ارزیابی می‌شود شغل ها دسته بندی مخصوصی دارند و زیر نظر گروه های وابسته ارزیابی می‌شوند برخی از شغل هستند که باید به صورت حرفه‌ای بررسی شوند.

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در اروگوئه

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هر یک از کارهای دانشجویی که در کشور اروگوئه دیده می‌شود از سوی دانشگاه ها اعلام شده است و در واقع موقعیت کارهای دانشجویی می‌بایست به صورتی باشد که شخص بتواند از آن استفاده نماید اجازه کار دانشجویی برای کشور اروگوئه به واسطه موقعیتی که موجود است پیش بینی شده است هر کار دانشجویی در این کشور می‌تواند طراحی ویژه‌ای داشته باشد اگر فرد شغلی داشته باشد که رویکرد اقتصادی دقیق تری را دنبال کند بهتر است سطح مالیاتی را ارزیابی کند سطح مالیاتی برای برخی از شغل ها بسیار مهم است بهتر است بدانید اجازه کار دانشجویی در این کشور باید بر اساس شماره دانشجویی افراد بررسی شود برخی از شغل ها هستند که موقعیت اجازه کار دانشجویی را بهتر می‌دانند ایده های اقتصادی برای کار دانشجویی بررسی دقیق تری داشته است ارزیابی های اقتصادی در این زمینه دسته بندی های مخصوص گروه های وابسته را شامل می‌شود شغلی که زیر نظر دولت اعلام شود اعتبار بیشتری به نسبت سایر بخش ها دارد. موقعیتی که برای کار دانشجویی در کشور اروگوئه دیده می‌شود به شکلی است که شخص باید مدت اولیه را به صورت کارآموزی فعالیت نماید و سپس رویه دیگری را در پیش بگیرد.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در اروگوئه

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای نیمه اول قرن بیستم ، اروگوئه و آرژانتین پیشرفته ترین استانداردهای مراقبت پزشکی را در آمریکای لاتین داشتند. حکومت نظامی از سال 1973 تا 1985 معیارهای نامطلوبی را در اروگوئه تحت تأثیر قرار داد. منابع بیشتر به بیمارستان های نظامی می‌رفت ، که فقط برای بستگان اعضای نیروهای مسلح باز بود. کل هزینه های مراقبت های بهداشتی در سال 1984 1/1٪ از تولید ناخالص داخلی بود و این رقم شامل حدود 7.5٪ از هزینه های خانوارها بود ، اما 400000 نفر تحت پوشش مراقبت های بهداشتی دولتی یا خصوصی نبودند. در سال 1987 هفت بیمارستان بزرگ دولتی در مونته ویدئو وجود داشت . حدود نیمی از بخش های داخلی بیمارستان داشتند. بقیه بخش ها شامل یک مرکز کمکی سانتریو بود. در کل حدود 9505 تخت بیمارستان در سیستم عمومی وجود داشت.

در اروگوئه شرکت های خصوصی بیمه درمانی وجود داشت. سیستم مراقبت های بهداشتی عمومی دارای بیمارستان ها و درمانگاه هایی است که در سراسر کشور گسترش یافته است. بیمارستانهای خصوصی اغلب برنامه های عضویت دارند. بیمه نوع recipista در بین مهاجران محبوب است. برای عضویت در پرونده پزشکی یا انجام تست ، هزینه عضویت ماهانه و کمک هزینه اندکی نیز پرداخت می شود. برای پذیرش یا عدم پذیرش اعضای غیر شاغل ممکن است دستورالعملهای مربوط به سن و شرایط موجود وجود داشته باشد.  58.9 درصد از ساکنان مونته ویدئو در سال 1971 تحت پوشش دوتاریست بودند و 11.8 درصد کارت بهداشت رسمی از وزارت بهداشت عمومی داشتند که به آنها خدمات رایگان درمانی داده بود. 6/16٪ هيچ نوع پوششي نداشتند. 

سیستم بهداشت و درمان فعلی اروگوئه با نام اختصاری Fonasa ، "Fondo Nacional de Salud" (صندوق ملی بهداشت) شناخته شده است. این کار توسط دولت Frente Amplio در سال 2007 ایجاد شده است تا به کلیه کارمندان و مستمری بگیران اجازه مراقبت در خارج از سیستم بهداشت عمومی را بدهد. سیستم عمومی هنوز آزاد است ، اما برای کسانی که در خارج از این دسته بندی های گسترده قرار دارند محفوظ است. آخرین آمار دولت بیان می کند که 2.5 میلیون نفر در فوناسا ثبت شده‌اند - از کل جمعیت بیش از 3 میلیون نفر. این بدان معناست که تنها 500000 نفر از سیستم عمومی استفاده می‌کنند و یا مجبور به پرداخت مبلغ کامل برای مراقبت های بهداشتی خصوصی هستند.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در اروگوئه

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

Banco de la República Oriental del Uruguay (که به عنوان Banco República یا BROU نیز شناخته می‌شود) یک بانک دولتی در اروگوئه است که در سال 1896 تحت ریاست خوان خوان ایدیارته بوردا تأسیس شد . این موسسه مهمترین بانک اروگوئه با بیشترین تعداد مشتری است. این امر نقش مهمی در وام و سپرده گذاری در بازار اروگوئه ایفا می کند . همچنین مسئولیت جمع آوری مالیات های صادرات را بر عهده دارد . در 22 اکتبر 1896 ساعت 10 صبح بانک برای اولین بار با 54 کارمند درهای خود را باز کرد. اولین واریز توسط رئیس جمهور اروگوئه ، خوان ایدیارته بوردا انجام شد .

بانک مرکزی اروگوئه در تاریخ 6 ژوئیه 1967 به عنوان یک نهاد دولتی مستقل ( اسپانیایی : Ente Autónomo ) و با تصویب ماده 196 قانون اساسی República Oriental del Uruguay تأسیس شد. پیش از ایجاد BCU ، صدور ارز و مدیریت و نظارت بر سیستم بانکی توسط اداره بانك Banco de la República Oriental del Uruguay انجام می‌شد.

در 30 مارس 1995 یک منشور بانکی به تصویب رسید (قانون 16696) که مسئولیت های BCU را گسترش داده و ساختار مدیریت و همچنین کارکردها و مسئولیت های بانک را تعیین می‌کند.

خدمات بانکی در کشور اروگوئه شامل موارد زیر است:

 •     صادرکننده اسکناس و سکه و همچنین برداشت آنها در سراسر جمهوری
 •     تبادل پولی ، اعتباری و ارزی را طبق قانون تنظیم می‌کند.
 •     به عنوان مشاور اقتصادی ، بانکدار و عامل مالی دولت عمل می‌کند.
 •     ذخایر بین المللی دولت را اداره می‌کند
 •     بانکدار تمام موسسات دولتی
 •     نماینده دولت اروگوئه در سازمان های مالی بین المللی
 •     همه موسسات مالی را تنظیم و نظارت می‌کند.

 

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در اروگوئه

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه‌های این کشور مورد تایید وزارت علوم نیستند.

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در اروگوئه

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه‌های این کشور مورد تایید وزارت بهداشت نیستند.

دانشگاه های برتر در اروگوئه

دانشگاه های برتر در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

روند تأسیس دانشگاه جمهوری اروگوئه در 11 ژوئن 1833 آغاز شد ، طبق قانونی ثبت شده توسط سناتور آن زمان Doniomaso آنتونیو لاراگاگا تصویب شد. وی خواستار ایجاد نه بخش دانشگاهی بود. رئیس جمهور پس از عملیاتی که اکثریت آنها در حال اجرا بودند ، حکم ایجاد تشکل ها را صادر می‌کرد. در سال 1836 خانه مطالعات عمومی تشکیل شد و بخش های لاتین ، فلسفه ، ریاضیات ، کلام و فقه را در خود جای داد.

در تاریخ 27 مه 1838 ، مانوئل اوریبه فرمانی را تصویب کرد که از طریق آن دانشگاه بزرگ جمهوری را ایجاد کرد. این فرمان با توجه به بی‌ثباتی نهادی جمهوری شرقی اروگوئه در آن زمان ، اثرات عملی کمی داشت.

دانشکده حقوق دانشگاه جمهوری در 18 ژوئن 1838 به عنوان آکادمی فقه تأسیس شد و آن را به قدیمی ترین دانشکده حقوق در کشور تبدیل کرد. این دانشگاه در 18 ژوئیه 1849 به شعبه ای از دانشگاه جمهوری تبدیل شد. این دانشکده تنها شعبه دانشگاه است که از ساختمان اصلی مرکز شهر مونته ویدئو حرکت نکرده است. این تنها دانشکده حقوق در اروگوئه تا زمان ورود دانشگاه کاتولیک در سال 1984 بود.

بسیاری از روسای جمهور اروگوئه ، سناتورها ، نمایندگان و سایر مقامات دولتی با مدرک حقوق از این دانشکده حقوق فارغ التحصیل شده اند. اساتید برجسته شامل خورخه گامارا ، آلخاندرو آبال ، آلبرتو پرز ، دورا باگاساساریان ، هلیوس سارتو ، کارلوس دلپیاززو ، گونزالو فرناندز و دانیل فریر هستند.

دین دکتر کریستینا مانگارلی است.  ارگان اجرایی اصلی آن شورای دانشکده حقوق است که توسط نمایندگان و دانشجویان به نمایندگی از دانشجویان ، دانشجویان و اساتید سابق ادغام شده است.

 •     دانشکده زراعت
 •     دانشکده معماری ، طراحی و شهرسازی
 •     دانشکده هنر
 •     دانشکده شیمی
 •     دانشکده علوم و مدیریت اقتصادی
 •     دانشکده مهندسی
 •     دانشکده علوم انسانی و علوم تربیتی
 •      دانشکده حقوق دانشگاه جمهوری
 •     دانشکده پزشکی
 •     دانشکده پرستاری
 •     دانشکده ادنتولوژی
 •     دانشکده روانشناسی
 •     دانشکده علوم
 •     دانشکده علوم اجتماعی
 •     دانشکده دامپزشکی

 

نظام آموزشی اروگوئه

نظام آموزشی اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آموزش ابتدایی در اروگوئه رایگان و اجباری است و شامل شش سال آموزش بود. تعداد مدارس ابتدایی در سال 1987 22382 بود که شامل 240 مدرسه خصوصی بود. 16.568 معلم دبستان و 354179 دانش آموز دبستان وجود داشتند. در نتیجه ، نسبت دانش آموز-معلم تقریباً بیست و یک به یک در سال 1987 ، در مقایسه با قبل در سال 1970 انجام شد. پسران و دختران تقریباً برابر بودند.

آموزش عمومی در مدارس متوسطه شامل شش سال آموزش تقسیم شده به دو دوره  سه ساله است. چرخه اول یا اساسی ، اجباری است. چرخه دوم به آماده سازی دانشگاه اختصاص یافته است . علاوه بر مسیر دانشگاهی ، مدارس آموزش فنی دولتی آموزش متوسطه را نیز ارائه می‌دادند که از نظر فنی و حرفه‌ای موفق بوده‌اند. این دو سیستم از نظر ساختاری موازی بودند و امکان انتقال کمی بین این دو فراهم بود. تمام بخش های جامعه به طور سنتی تمایل به ترجیح دادن دوره تحصیلی دانشگاهی داشتند که از هر نظر معتبرتر به حساب می‌آمد. در نتیجه ، آموزش متوسطه آکادمیک با سرعت بیشتری نسبت به آموزش فنی در نیمه دوم قرن بیستم گسترش یافته است. در سال 1987، 276 مدرسه متوسطه عمومی در اروگوئه وجود داشت ، از جمله 118 مدرسه خصوصی. با این حال ، دبیرستان های عمومی بسیار بزرگتر بودند ، به طوری که در سال 1987 ، 145،083 نفر از دانش آموزان دوره متوسطه کشور را که در هر دو کلاس روز یا شب ثبت نام کرده بودند ، تایید می کردند. علاوه بر این ، نود و چهار مدرسه آموزش فنی در سال 1987 تعداد 52766 دانش آموز ثبت نام کرده اند. ثبت نام آقایان و خانم ها در مقطع متوسطه تقریباً برابر بود ، اما در کل زنان  از تعداد مردان بیشتر بودند (که به عنوان مثال 53 درصد دانش آموز دوره متوسطه را تشکیل می‌دهند). در سال 1982). به نظر می رسد که زنان در چرخه اصلی بودند اما در چرخه مقدماتی دانشگاه از نظر تعداد مردان بیشتر بودند.

 

لیسانس در اروگوئه و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در اروگوئه

لیسانس در اروگوئه و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

لیسانس سطح بالای تحصیل در کشور اروگوئه را شامل می شود موقعیت لیسانس در این کشور بررسی شده است موقعیت لیسانس در این کشور به واسطه شرایط خاصی بررسی شده است شرایط لیسانس در کشور اروگوئه می‌بایست به صورت حرفه‌ای ارزیابی شود اما زمان این دوره تحصیلی 4 سال است که برای موقعیت پزشکی و دیگر بیش از 6 سال زمان نیاز است و افراد باید در آزمون های ورودی نیز شرکت نمایند موقعیت لیسانس در کشور اروگوئه به صورتی است که شخص باید در ابتدا در امتحانات ورودی به رتبه خوبی رسیده باشد موقعیت لیسانس در این کشور به شکلی است که افراد باید باید بتوانند به واسطه آن بهترین موقعیت را ارزیابی کنند موقعیت لیسانس در کشور اروگوئه به واسطه سیاست های مخصوصی بررسی شود. لیسانس در کشور اروگوئه بررسی های مشخصی دارد موقعیت لیسانس در این کشور به صورت مخصوصی دنبال می‌شود طول تحصیل لیسانس در این کشور می‌بایست به صورتی باشد که افراد بتوانند برای ورود به بخش فوق لیسانس نیز شرایط خوبی داشته باشند.

مدارک زیر برای تحصیل لیسانس در کشور اروگوئه نیاز است:

موقعیت تحصیل لیسانس در کشور اروگوئه به این صورت است شخص که باید مدرک دیپلم به همراه سایر مدارک شخصی خود را ارائه دهد و ثبت نام نیز صورت بگیرد.

 

فوق لیسانس در اروگوئه و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در اروگوئه

فوق لیسانس در اروگوئه و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

طول دوره فوق لیسانس در کشور اروگوئه 2 سال است تحصیل در این مقطع تحصیلی به صورتی است که ترم اول به دروس تئوری پرداخته می‌شود و از ترم دوم به بعد موقعیت تحصیلی بررسی شود مقاطع تحصیلی در این کشور به واسطه شرایط شخص ارزیابی می‌شود. فوق لیسانس در لیست مواردی قرار دارد که شخص بتواند بر اساس آن سیاست های مخصوصی را دنبال نماید مشخص است که فوق لیسانس در این کشور می‌تواند بهترین شرایط را داشته باشد برای فوق لیسانس در کشور اروگوئه بهترین شرایط این است که یک طرح پژوهشی مخصوصی را دنبال کنید طرح پژوهشی شما ارزیابی می‌شود موقعیت طرحی که دارید باید واقعی به نظر برسد موقعیت این طرح به صورت کافی بررسی شده است تحصیل برای مقطع فوق لیسانس بهترین شرایط را دنبال کرده است فوق لیسانس در این کشور می‌بایست سیاست های مخصوصی داشته باشد موقعیت فوق لیسانس در کشور اروگوئه می‌بایست واقعی ترین شرایط را داشته باشد شما برای اینکه وارد این مقطع تحصیلی باید در آزمون ورودی شرکت کنید آزمونی که برگزار می‌شود برای هر رشته با رشته دیگر فرق دارد.

دکترا در اروگوئه و شرایط اخذ پذیرش دکترا در اروگوئه

دکترا در اروگوئه و شرایط اخذ پذیرش دکترا در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل دکترا در کشور اروگوئه موقعیت مخصوصی دارد شما نیاز به مدرک زبان آیلتس دارید مدرکی که تسلط شما به زبان انگلیسی را ثابت نماید و البته که سطح مکالمه و شنیداری بیشترین تاثیر را دارد موقعیت پذیرش دکترا در کشور اروگوئه مشخص است شما به واسطه سیاست های تحصیلی برای این رشته تحصیلی باید بتوانید یک سری طرح های دقیق اقتصادی را بررسی کنید پذیرش دکترا در این کشور می‌بایست به صورتی باشد که شما در ابتدا یک مدرک کارشناسی ارشد ارائه دهید مدرک کارشناسی ارشد شما بررسی شده و زیر نظر گروه های مختلف بررسی شده است تحصیل دکترا در این کشور 6 سال زمان نیاز دارد موقعیت این دوره تحصیلی در دانشگاه های دولتی بهتر از سایر بخش ها است موقعیت تحصیلی برای بخش دیگر ارزیابی های دقیق تری دارد کسانی که قصد دارند موقعیت دکترا را بررسی کنند مشخص است که سیاست های تحصیلی در کشور اروگوئه می‌بایست دقیقتر بررسی شده باشد سیاست های مختلف تحصیلی دکترا در این کشور به صورت ایده آل بررسی شده است تحصیل در کشور اروگوئه باید واقعی تر از شرایط مشخص ارزیابی شده است برای تحصیل دکترا در کشور اروگوئه باید رزومه تحصیلی قوی داشته باشید و موقعیت مدارک خود را تنظیم کنید.

پزشکی در اروگوئه و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در اروگوئه

پزشکی در اروگوئه و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل پزشکی در کشور اروگوئه دوره 5 ساله است موقعیت تحصیل پزشکی در دو دانشگاه خصوصی و یک دانشگاه دولتی کشور اروگوئه برگزار شده است برای تحصیل پزشکی در این کشور بهتر است موقعیت تحصیلی افراد بررسی شود تحصیل پزشکی در کشور اروگوئه به واسطه موقعیت دقیق تری ارزیابی شده است برای تحصیل پزشکی در این کشور شما باید مدرک زبان مخصوصی داشته باشید از سوی دیگر بهترین روش این است که بتوانید در بورسیه تحصیلی مخصوص پزشکی شرکت کنید این بورسیه تحصیلی به واسطه شرایط علمی افراد بررسی می شود در تحصیل پزشکی بهترین شرایط این است که شخص بتواند موقعیت دقیق تری داشته باشد تحصیل پزشکی در این کشور می تواند قابل قبول باشد موقعیت تحصیل پزشکی در کشور اروگوئه در دانشگاه دولتی بهتر از دانشگاه های غیر دولتی ارزیابی می شود. اینطور که مشخص است رویکرد تحصیل پزشکی برای کشور اروگوئه می بایست قابل ارزیابی باشد موقعیت پزشکی در کشور اروگوئه می‌بایست سیاست گذاری شده باشد اینطور که تحصیل پزشکی نشان می دهد وضعیت بهبود یافته‌ای را شامل شده است.

دندانپزشکی در اروگوئه و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در اروگوئه

دندانپزشکی در اروگوئه و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تحصیل دندانپزشکی در کشور اروگوئه باید دوره 6 ساله ارزیابی شود موقعیت تحصیل دندانپزشکی در این کشور ارزیابی دقیقتری داشته است بهترین موقعیت یادگیری دروس دندانپزشکی در کشور اروگوئه این است که شخص بتواند سیاست های مخصوص را دنبال نماید و اصول واقعی مربوط به بافت دهان را یاد بگیرد مشخص است که موقعیت دندانپزشکی در کشور اروگوئه بررسی های خاصی را شامل شده است. برای تحصیل دندانپزشکی در کشور اروگوئه بهتر است که مدرک زبان مخصوص داشته باشید مدرک زبان شما به واسطه شرایطی که دارید بررسی می‌شود شما برای ارزیابی دندانپزشکی در کشور اروگوئه بهترین رویکرد را بررسی نمایید تحصیل دندانپزشکی در کشور اروگوئه دسته بندی شده است.

شما به واسطه موقعیت دندانپزشکی در کشور اروگوئه باید بتوانید شرایط خاصی را دنبال کنید شرایط دندانپزشکی در این کشور بهترین شرایط را دارد و شخص باید بتواند در آزمون های میان رده شرکت نماید شرکت در این آزمون ها نیاز به تسلط به مطالب درسی دارد.

تخصص پزشکی در اروگوئه و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در اروگوئه

تخصص پزشکی در اروگوئه و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تخصص پزشکی در کشور اروگوئه یک آزمون عملی در بیمارستان وابسته به دانشگاه برگزار می‌شود. موقعیت این آزمون سبب می‌شود امتیاز شما در دوره تحصیلی این کشور مشخص شود تخصص پزشکی برای این آزمون ارزیابی می‌شود مشخص است که تخصص پزشکی در کشور اروگوئه به واسطه سیاست های مخصوص بررسی می‌شود تخصص پزشکی البته که بیش از 4 سال زمان نیاز دارد موقعیت تخصص پزشکی برای این مقطع تحصیلی بهبود یافته است برای تخصص پزشکی در کشور اروگوئه بهترین شرایط این است که سیاست های مخصوصی دنبال شود. وضعیت تحصیلی پزشکی در کشور اروگوئه بهترین رویکرد را دارد دوره های تحصیلی برای این مقطع تحصیلی می بایست دسته بندی شده باشد آزمون های عملی برای این مقطع تحصیلی توسط دانشگاه بررسی می‌شود برخی از آزمون ها دشوار است و بهترین رویکرد را شامل شده است. تخصص پزشکی در کشور اروگوئه به واسطه سیاست های مخصوص ارزیابی شده است شما برای تخصص پزشکی در کشور اروگوئه باید بتوانید موقعیت دقیق اقتصادی خود را ارزیابی کنید سطح شهریه های دانشگاهی برای این رویکرد بهترین شرایط را دارد اما هزینه های وابسته می‌بایست قابل قبول‌تر باشد.

تخصص دندانپزشکی در اروگوئه و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در اروگوئه

تخصص دندانپزشکی در اروگوئه و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تخصص دندانپزشکی در کشور اروگوئه بهتر است زمان 5 ساله در نظر گرفته شود مشخص است که کمتر از این زمان به سختی دوره تخصص دنبال می‌شود شخص باید دوره هایی با ساعت مشخص در بیمارستان های این کشور پشت سر بگذارد مشخص است که تخصص دندانپزشکی در کشور اروگوئه به صورتی است که شخص بتواند بهترین موقعیت را شامل شود برای تخصص دندانپزشکی در کشور اروگوئه بهترین رویکرد را شامل می‌شود. بهترین شرایط دندانپزشکی در کشور اروگوئه باید به صورت علمی بررسی شود البته که دوره های تخصص دندانپزشکی می بایست وابسته به شرایط مخصوصی بررسی شود البته که دروس دندانپزشکی در این کشور می بایست قالب های مخصوصی داشته باشد. پذیرش دندانپزشکی در این کشور باید به صورتی باشد که شخص بتواند سطح علمی خود را در آزمون مربوطه اثبات نماید افراد برای تخصص دندانپزشکی در کشور اروگوئه باید موقعیت مخصوصی داشته باشد.

رشته های غیر پزشکی در اروگوئه

رشته های غیر پزشکی در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در اروگوئه - براساس ماده 4 فرمان اجرایی 104/014 - دو نوع موسسه آموزش عالی وجود دارد: 

 •     کسانی که مشغول تدریس ، تحقیق و گسترش به سه یا چند موضوع غیر مرتبط هستند ، که از نام "دانشگاه" استفاده می‌شود ( universidad به زبان اسپانیایی ) . رشته های مربوط به این بخش گسترده بوده و شامل بسیاری از بخش ها می‌شود.
 •     کسانی که در یک یا چند موضوع موضوعی مرتبط با تدریس ، تحقیق و گسترش فعالیت می‌کنند و یا در دو رشته غیرمرتبط ، که به آنها "موسسه " گفته می‌شود ( instituto universitario به زبان اسپانیایی) . موقعیت این افراد محدودتر است اما امکانات تحصیلی وسیع تری دارند.

در بیشتر تاریخ اروگوئه ، تنها دانشگاه در آن زمان ، دانشگاه جمهوری غالب بود ، دانشگاه جمهوری که مراحل تأسیس آن در سال 1833 با لوایح کشیش داماسو آنتونیو لاراگاگا ارزیابی شد، اوریبه در 27 مه 1838  حکم آغاز شد. از سال 1849 اودلار تأسیس شد.  در همان قرن ، با حكم اجرائی 26 ژانویه 1876 ، با جلوه های قانونی به عنوان دوره های دانشگاه مجاز ارزیابی صورت گرفت ، كه توسط Liceo de Estudios Universitarios منتقل شد ، بدین ترتیب در سال 1878 با عنوان Universidad Libre ، بعدا Universidad Católica نامگذاری شد. این موسسه در سال 1886 به دلیل مشکلات مالی و مشکلات حقوقی بسته شد.  پس از این دوره ، تاریخ دانشگاه اروگوئه می‌تواند تاریخ دانشگاه جمهوری باشد.

در پایان دیکتاتوری مدنی و نظامی اروگوئه در سال 1984 ، شعبه اجرائیه فرمان 343/984 را تصویب کرد که در آن عملیات Universidad Católica del Uruguay مجاز بود در اینجا یک تغییر "آغاز شد. سیستم متنوعی با سیستم دانشگاه های مختلف "، که در آن هم دانشگاه های دولتی و هم خصوصی وجود دارند صورت گرفت. متعاقباً ، قانون 15،661  29 اکتبر 1984 اعتبار درجه های دانشگاه صادر شده توسط دانشگاه های خصوصی را با همان آثار حقوقی صادر شده توسط دانشگاه جمهوری تأیید می‌کند ، که توسط مصوبات اجرایی و ثبت شده به وزارت آموزش و فرهنگ دنبال شد این دستورالعمل توسط قانون اعتبار اعمال دولت دیکتاتوری نظامی اعتبار یافت.  در سال 1995 ، دادرسی كه توسط آنها مؤسسات می‌توانند به رسمیت رسمی دسترسی یابند ، از طریق فرمان اجرایی 308/995 تأسیس شد. این فرمان آخرین قانون با مصوبه 104/014 لغو شد ، که به قانون تنظیم قانون فوق الذکر تبدیل می‌شود. هر یک از رشته‌های مشخص در طول دوره تحصیلی مختلف به دانشگاه های این کشور افزوده شدند.

خطرات احتمالی برای دانشجویان در اروگوئه

خطرات احتمالی برای دانشجویان در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خطرات در اروگوئه

خطر کلی: کم

اروگوئه بسیار ایمن است ، امن ترین کشور برای بازدید در کل آمریکای لاتین است ، و اگر قصد کاوش در فضاهای وسیع آمریکای جنوبی را دارید ، اروگوئه بهترین مکان برای شروع است. از نظر اقتصادی و سیاسی پایدار است و می‌تواند بینشی از آمریکای جنوبی به شما ارائه دهد بدون اینکه نگران جنایتی باشید که سایر کشورهای آمریکای جنوبی به آن معروف هستند.

 

خطر حمل و نقل و تاکسی: پایین

تاکسی ها و وسایل حمل و نقل در اروگوئه قابل اعتماد و ایمن هستند. شما حتی نیازی به مذاکره در مورد قیمت سواری ندارید زیرا تمام تاکسی ها از تاکسی متر استفاده می‌کنند.

خطرات عکس: پایین

حتی اگر این کشور بسیار ایمن باشد ، باید در جاهای دیدنی توریستی و مناطق شلوغ مراقب جرایم خرد باشید. میزان جرم پایین است ، اما سرقت و چنگ زدن به کیف نیز اتفاق می‌افتد ، اما خیلی رایج نیست.

 

خطر ابتلا به آفات طبيعي: متوسط

اروگوئه به دلیل وقوع سیل و خشکسالی در طول سال تحت خطر است. شما باید توجه زیادی به پیش بینی های هواشناسی داشته باشید و طبق توصیه های مقامات محلی در موارد جاری شدن سیل یا خشکسالی مطابق آن عمل کنید.

خطر بزرگ: پایین

دستگیری و آدم ربایی نیز در اروگوئه بسیار نادر است. با این وجود ، باید در مورد خطرات احتمالی احتیاط کنید و هوشیار باشید.

خطر تروریسم: کم

در تاریخ اخیر اروگوئه هیچ حمله تروریستی صورت نگرفته است ، اما با این وجود ، نباید از آنها غافل شد ، و شما باید نسبت به هرگونه رفتار عجیب در مجاورت خود هوشیار باشید.

خطرات کلاهبرداری: کم

کلاهبرداری در اروگوئه نیز محتمل نیست ، اما توصیه می شود که عقل سلیم را به طور یکسان دنبال کنید. با برخورد به شانه های خود ، ریختن چیزی روی شما و فرار از شما ، محتاط باشید

 

خطر زنان مسافر: پایین

اروگوئه برای سفر به زنان بی خطر است. اگر زن مسافر هستید ، باید احتیاط کنید و از خیابانها و مناطق خالی ، منزوی و ضعیف پرهیز کنید ، اما جدا از آن ، سفر شما باید ایمن باشد.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در اروگوئه

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مدرسه آمریکایی اروگوئه ( UAS ) یک مدرسه بین المللی آمریکایی در کاراسکو ، مونته ویدئو است . این سرویس تا درجه 12 به مهد کودک خدمت می‌کند. از سال 2015 دارای 340 دانش آموز ، از جمله اروگوئه ها و افراد ملیت های دیگر است.

مدارس بریتانیایی مونته ویدئو یک مدرسه خصوصی ، آموزشی و غیر انتفاعی است که هدف آن ارائه آموزش دو زبانه فشرده و ترکیبی از برنامه ملی اروگوئه با یک برنامه زبان انگلیسی است.

این مدرسه در 8 اکتبر 1908 تاسیس شد و آن را به یکی از قدیمی ترین مؤسسات آموزشی کشور تبدیل کرد و این شهرت را دارد که یکی از بهترین مدارس کشور باشد. هدف اصلی آن ارائه آموزش کامل به کودکان ، با سطح بهترین مدارس انگلستان بود . همچنین به منظور ایجاد پیوندهای محکم بین فرزندان انگلیسی و اروگوئه ساکن در این کشور بود.

مدرسه بریتانیا نخستین مدرسه ای بود که در اروگوئه اتحادیه راگبی بازی کرد و امروزه باشگاه فارغ التحصیلان خود ، Old Boys & Old Girls Club ، به بازیکنان مهم تیم ملی می‌دهد.

 

هر ساله این مدرسه موزیکال های مختلف تئاتر مانند Grease ، Les Misérables یا Fame را اجرا می‌کند. بیشترین مدرسه برای صدمین سالگرد خود در نسخه خانم سایگون شرکت کرد. در سال 2018 ، این مدرسه 110 سالگرد و بیستمین سالگرد جشن خود را از آنجا که آنها اولین موسیقی ارشد خود را با ارائه یک بار دیگر Grease در تئاترهای خود اجرا کرده بودند جشن گرفتند. در سال 2019 ، مدرسه در حال اجرای Mamma Mia: The Musical است.

Deutsche Schule Montevideo (نام رسمی آلمانی) یا Colegio y Liceo Alemán (نام رسمی اسپانیایی). (انگلیسی: German School of Montevideo) یکی از معتبرترین مدارس اروگوئه است . در سال 1857 برای فرزندان تجار ، هنرمندان ، مهندسان و دیپلماتهای مقیم مونته ویدئو مستقر شد.

این مدرسه توسط کریستوفر لاهسر به عنوان مدیر کل اداره می شود. مدرسان خاص دبیرستان و دبیرستان به ترتیب خوان کارلوس نویا و استفانی آچاتز هستند.

 

چاپ مقالات علمی در اروگوئه و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در اروگوئه و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دفتر بین المللی UM مسئول ایجاد استراتژی منسجم سازمانی برای ارتقاء روابط بین المللی Universidad de Montevideo ، مشخصات جهانی و رقابت بین المللی است.این مأموریت دانشگاهی دانشگاه را با ارائه خدمات و برنامه های لازم برای تسهیل آموزش بین المللی تکمیل می‌کند.  UM با بیش از 140 موسسه در سراسر جهان توافق نامه‌های دانشگاهی دارد که تحرک دانشجویان و پروژه های تحقیقاتی را امکان پذیر می‌سازد. برای چاپ مقالات بین المللی در این راستا موقعیت دقیق علمی ارزیابی شده است مشخص است که سیاست های لازم برای چاپ مقالات علمی دسته بندی شده است و رشته های مربوط به تجارت بین المللی و همینطور رویکرد ارتباطات نیز ارزیابی می‌شود مشخص است که موقعیت بین المللی چاپ این مقالات در دوره های مختلفی بررسی شده‌اند رشته های وابسته به علوم انسانی دارای موقعیت چاپ مقالات علمی وسیع تری هستند.

 

برنامه های دانشگاهی

 •     لیسانس حسابداری
 •     لیسانس در مدیریت بازرگانی
 •     لیسانس اقتصاد
 •     لیسانس در تجارت بین المللی
 •     لیسانس در ارتباطات
 •     لیسانس حقوق
 •     لیسانس علوم انسانی
 •     لیسانس در تاریخ
 •     لیسانس فلسفه
 •     لیسانس ادبیات
 •     لیسانس ریاضیات
 •     لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی
 •     مدرک مهندسی عمران
 •     مدرک مهندسی صنایع
 •     مدرک دانشگاه فناوری اطلاعات
 •     مدرک رسمی دفتر اسناد رسمی
 •     برنامه های آموزش معلم

چاپ مقالات در بخش کارشناسی ارشد به نسبت سایر بخش ها بهبود بهتری داشته است موقعیت مقالات در این راستا ارزیابی شده است هر یک از برنامه های آموزشی این دانشگاه موقعیت هر رشته بررسی می‌شود.

شرکت در آزمون های بین المللی در اروگوئه

شرکت در آزمون های بین المللی در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

امتحان

 

CELU

SIELE

نام

DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera)

CELU (Certificado de Español: Lengua y Uso)

SIELE (سرویس بین المللی ارزیابی زبان اسپانیایی)

صفحه آزمایشی

موسسه سروانتس با همکاری دانشگاه سالامانکا

وزارت آموزش آرژانتین

موسسه سروانتس با همکاری دانشگاه ملی خودمختار مکزیک ، دانشگاه سالامانکا و دانشگاه بوئنوس آیرس.

آغاز کار

1989

2004

2016

مرحله

A1 تا C2 (6 امتحان مختلف)

B2 - C1

A1 تا C1

اعتبار

مادام العمر این گواهی تاریخ انقضا ندارد

مادام العمر این گواهی تاریخ انقضا ندارد.

2 سال

نتایج

امتحانات A1 ​​تا C1 از چهار بخش مختلف به دو گروه تقسیم می شوند:

 • گروه 1 (مهارت خواندن و نوشتن)
  • درک مطلب
  • بیان کتبی و تعامل
 • گروه 2 (مهارت های شفاهی)
  • شنیدن درک مطلب
  • بیان و تعامل دهانی

آزمون C2 شامل سه آزمون است:

 • استفاده از زبان ، درک مطلب خواندن و گوش دادن
 • شنیدن و خواندن درک مطلب و بیان کتبی و تعامل
 • درک مطلب و بیان شفاهی و تعامل

برای کسب نمرات نهایی "پاس" ، حداقل نمره کلی 60/100 است. هر گروه به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار می گیرد و برای بدست آوردن دیپلم حداقل 60٪ در هر یک از آنها ضروری است.

بر اساس عملکرد ، نتایج به 3 سطح اساسی ، متوسط ​​یا پیشرفته تقسیم می شوند. با این حال ، فقط دو سطح بالاتر مجوز دارند.

مکاتبات با سطح CEFR:

 • CELU Intermediate> CEFR B2
 • CELU Advanced> CEFR C1

امتحان در 4 بخش تقسیم می شود:

 • درک مطلب
 • شنیدن درک مطلب
 • بیان کتبی و تعامل
 • بیان و تعامل گفتاری

هر آزمون به صورت جداگانه ارزیابی می شود و نمرات به نمره عددی 0/1000 اضافه می شود. با توجه به نمره آنها ، به داوطلبان سطحی از مقیاس CEFR اختصاص داده می شود:

 • A1: 140-276
 • A2: 277-458
 • B1: 459- 684
 • B2: 685 - 857
 • C1: 858-1000

دانش آموزان این امکان را دارند که فقط بخش های جداگانه آزمون را بگذرانند.

هدف

گواهینامه های DELE توسط مقامات ، مؤسسات دانشگاهی دولتی و خصوصی و کارفرمایان بین المللی شناخته می شوند.

آنها کلید ورود به آموزش عالی در اسپانیا برای افراد غیر بومی هستند. دانشگاه های اسپانیا نامزدی را قبول می کنند که حداقل دارای گواهی DELE B2 باشد. با این حال ، کسانی که مایل به درخواست دانشکده پزشکی هستند باید سطح بالاتری را نشان دهند (DELE C1-C2).

گواهینامه CELU اثبات سطح تسلط به زبان اسپانیایی است که توسط موسسات دانشگاهی و شرکتهای خصوصی و دولتی به رسمیت شناخته شده است. این گواهی یک الزام برای دانشجویان خارجی است که مایل به ثبت نام در دانشگاه آرژانتین هستند.

امتحان CELU مهارت زبانی نامزدها را ارزیابی می کند ، اما آنها صلاحیت تدریس وی را ارزیابی نمی کنند ، بنابراین آنها برای آموزش زبان اسپانیایی به عنوان یک زبان خارجی صلاحیت ندارند.

این آزمون نخستین گواهی دیجیتالی برای ارزیابی مهارت زبان اسپانیایی است که هدف آن ایجاد معادل TOEFL یا IELTS برای زبان انگلیسی است. نتایج SIELE توسط دانشگاههای بخش SICELE شناخته شده و پشتیبانی می شود و همچنین توسط شرکت هایی در سراسر جهان بسیار مورد توجه و ارزشمند است.

حدود قیمت

قیمت ها بسته به سطح ، کشور و مرکز متفاوت است. قیمت های استاندارد در اسپانیا عبارتند از:

 • A1: 108 €
 • A2: 124 €
 • B1: 160 €
 • B2: 188 €
 • C1: 197 €
 • C2: 207 €

80 €

165 €

کنفرانس های علمی در اروگوئه

کنفرانس های علمی در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

Universidad de Montevideo (به انگلیسی : University of Montevideo ) یک دانشگاه خصوصی (کاتولیک ، Opus Dei ) است که در مونته ویدئو ، اروگوئه واقع شده است. این دانشگاه در سال 1986 افتتاح شد و در سال 1997 این حق را داشت که به طور قانونی دانشگاهی شود. این دانشگاه چهار سال متوالی توسط رتبه های دانشگاه QS جهانی به عنوان دانشگاه شماره یک در اروگوئه رتبه بندی شده است. طبق سال 2019 ، UM در رده بندی های عمومی طبق سازمان بین المللی به TOP 500 رسید.

UM هفت موسسه دارد و در این موسسه موقعیت کنفرانس های بین المللی به طور دقیقی فراهم شده است:

 •     دانشکده مدیریت علوم و اقتصاد (برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد)
 •     دانشکده حقوق (برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد)
 •     دانشکده ارتباطات (برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد)
 •     دانشکده علوم انسانی (برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد)
 •     دانشکده مهندسی (برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد)
 •     IEEM ( مدرسه تجاری - فقط برنامه های تحصیلات تکمیلی)
 •     مرکز علوم پزشکی (فقط برنامه های کارشناسی ارشد)

مراکز:

 •     CINOI: مرکز نوآوری در سازمان صنعتی
 •     CEDEI: مرکز تحقیقات و اسناد آمریکای لاتین
 •     Initium: مرکز رهبری ، کارآفرینی و نوآوری
 •     مرکز تحقیقات اقتصاد کاربردی
 •     کتابخانه UM

کنفرانس های مربوط به بخش اقتصاد کاربردی در این دانشگاه بیشترین تسلط را داشته است و مراجعه به این بخش بیشتر از سایر بخش ها صورت می‌گیرد.

جشن های دانشگاه ها در اروگوئه

جشن های دانشگاه ها در اروگوئه | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کارناوال و لاس للاماداس

اواخر فوریه / اوایل ماه مارس ، تماشایی ترین جشنواره تقویم آمریکای لاتین برگزار می‌شود و یکی از بهترین زمان های سال برای بازدید از اروگوئه است. مهم نیست که به کجا می روید. دقیق ترین جشن ها در مونته ویدئو رخ می دهد که همه لباس های فانتزی خود را بیرون می آورند. رقص ، نوشیدنی و دیباچه روزها ادامه دارد و موسیقی ، رقص ، آتش بازی و رژه های عظیم برگزار می شود. لاس للاماداس در همان هفته توسط جامعه سیاه پوستان اروگوئه جشن گرفته می‌شود.

هفته مقدس (سمنه سانتا)

سمانا سانتا یکی دیگر از رویدادهای بزرگ خانوادگی که از تعطیلات آخر هفته عید پاک آغاز می‌شود ، زمانی است که بیشتر اروگوئه به خانه های خویشاوندان خود باز می‌گردند یا به تعطیلات می‌روند. این جشن با شور و نشاط در شهر مرکزی مونته ویدئو برگزار می‌شود ، جایی که بسیاری از رژه ها در آن برگزار می‌شوند و یکی از مهمترین جشنواره های پایتخت است.

ناتالیسیو دو آرتیگاس

در تاریخ 19 ژوئن ، ناتالیسیو دو آرتیگاس در حالی برگزار می‌شود که زندگی پدر استقلال اروگوئه ، خوزه گواراسیو آرتیگاس را گرامی می‌دارد . روز بسیار خوبی برای حضور در اروگوئه است که آبرو و افتخار و ناسیونالیسم در خیابان های هر شهر ، شهر و روستای این کشور سرازیر می‌شود. رژه ها ، جشنواره های خیابانی ، رقص و موسیقی یک تجربه میهن پرستی واقعاً هیجان انگیز را ارائه می‌دهند.

روز استقلال (Día de la Independencia)

یکی از مهمترین تعطیلات عمومی اروگوئه ، سالگرد استقلال این کشور از قدرت استعماری اسپانیا و پرتغال به دست آمده در سال 1825 در 25 اوت سقوط می کند. این جشن ها بعد از ظهر آغاز می‌شود و در مکان های خاصی مانند مونته ویدئو ، تا ساعت های اولیه دنبال می‌شود.

روز همه مقدسین / روز مردگان (Día de Todos los Santos / Día de Muertos)

دیه دو مورتوس عجیب و غریب برای سایر نقاط جهان یکی از بزرگترین جشن های آمریکای جنوبی و اروگوئه است. خانواده ها برای ادای احترام به عزیزان از گورستانها بازدید می‌کنند ، اما به سبک معمولی لاتین ، این جشنواره پر جنب و جوش و رنگارنگ است و پارتی پرنالیا با مضمون اسکلت در خیابان ها تزئین می‌شود. تمام روز سنت ، که یاد مقدسین حامی و نوزادان مرده را به یاد می‌آورد ، در اول نوامبر برگزار می شود و روز مردگان در روز بعد برگزار می شود.این موقعیت در دانشگاه های این کشور نیز رویت می‌شود. 

 

آخرین ویرایش: 2020-04-27 16:46:16 151