x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

نیجر

کشور نیجر در غرب آفریقا قرار دارد این کشور در کنار رودخانه نیجر قرار دارد اما بیشتر زمین های کشور نیجر خشک و غیر قابل زراعت هستند. این کشور از سمت جنوب با نیجریه و از سمت غرب با مالی همسایه است همینطور از سمت شمال نیز با لیبی و الجزیره مرز مشترک دارد و همچنین از سمت شرق با چاد همسایه است. کشور نیجر در بین دو منطقه آب و هوایی استوایی ساحل غربی آفریقا و همینطور صحرای بزرگی قرار دارد. بیشتر این سرزمین حالت صخره ای و فضای شن زار دارد. مشخص است که شرایط جغرافیایی در این کشور می‌تواند عملکرد مشخصی داشته باشد. مردم در این کشور مردمی بسیار خوب هستند و البته که امید به زندگی در بین این افراد کم است بانوان در نهایت امید به زندگی خود را تا سن 44 سال ارزیابی کرده‌اند. در سال‌های اخیر موازنه های تجاری روند منفی داشته است این کشور برای حساب جاری نیز مسیر منفی را در پیش گرفته است اما شرایط حساب جاری به تولید ناخالص داخلی در کشور نیجر 1.50 درصد است این در حالی است که در سال های گذشته این رتبه منفی بوده است.

نام انگلیسی: Niger
نام عربی: النيجر
پایتخت: نیامی
قاره: آسیا
نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
زبان‌های رسمی: زبان فرانسوی
زبان‌های رایج: لهجه های محلی
واحد پول: نایرای نیجر معادل با 0.0028 دلار آمریکا
تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 59
جمعیت: بیش از 21.48 میلیون نفر در سال 2019
منطقه زمانی: GMT+1)
دامنه اینترنتی: GMT+1)
پیش شماره تلفن: 00227

سفر به نیجر

سفر به نیجر، سفر به کشوری است که از جاذبه‌های فرهنگی منعکس کننده سنت امپراتوری‌های بیابانی گرفته تا زیبایی طبیعی وحشی و شگفت انگیز را در بردارد.نیجر یا Niger، کشوری در غرب آفریقا و محصور در خشکی است که از روی نام رود نیجر نامگذاری شده است. این کشور با لیبی از طرف شمال شرقی، با چاد از سمت شرق، با نیجریه از جنوب، با بنین از جنوب غربی ، با بورکینا فاسو و مالی در غرب و با الجزایر از شمال غربی هم مرز است. در اطلاعات سفر به نیجر می­خوانید که کشور نیجر در میان دو منطقه صحرای بزرگ و ناحیه آب و هوایی استوایی در ساحل غرب آفریقا واقع شده است. بیشتر نواحی این سرزمین صخره‌ای و پوشیده از شن زار است.در قرن نوزده میلادی این کشور به ترتیب مستعمره انگلیس و سپس مستعمره فرانسه گشت و سرانجام جامعه جهانی استقلال این کشور را در سال ۱۹۶۰ به ‌طور کامل به رسمیت شناخت و حکومت جمهوری در کشور اعلام شد. در طی سال­ها نیجر شاهد چندین کودتای پی در پی بوده و سرانجام  در روز ۳۱ ژانویه ۲۰۱۱ پس از تدوین و تصویب قانون اساسی جدید، انتخابات جدید ریاست جمهوری برگزار شد و ممد یوسفو انتخاب گردید که در حال حاضر با نخست وزیر انتخابی خود کشور را اداره می­کنند.

سفر به نیجر

مهاجرت به نیجر

در واقع کشور نیجر دارای منابع طبیعی زیادی اعم از طلا و نفت بوده و این رویه سبب شده است که روند سرمایه گذاری در این کشور بهبود چشمگیری داشته باشد. این موقعیت کشوری در سال های اخیر در وضعیت دست نخورده باقی مانده است و مشخص است که شرایط سرمایه گذاری روتینی را شامل می‌شود.درآمد سرانه کشور نیجر به نسبت گذشته بالاتر رفته است این کشور موقعیت سرمایه گذاری خوبی را وابسته به حوزه مخابراتی بررسی کرده است. بانکداری در کشور نیجر بسیار رشد کرده است و همه این موارد سبب می‌شود که آمار مهاجران کشور نیجر بیشتر از قبل باشد از یاد نبرید که موقعیت این کشور در سال های اخیر به صورت دقیق و چشم‌گیری بررسی شده است.مهاجرپذیری در کشور نیجر به این صورت است که شخص باید در ابتدا هدف از ورود به کشور نیجر را مشخص سازد . فرض کنید قرار است که از روش سرمایه گذاری وارد کشور نیجر شوید در این راستا باید بررسی کنید آیا پولی که در خارج از کشور سرمایه گذاری می‌شود در زمان خروج به مشکل بر می‌خورد یا نه در واقع سهولت در خروج پول یک عملکرد بسیار ارزشمند خواهد بود. جریان‌های سیاسی و مذهبی در این کشور وابسته به موقعیت پناهندگی بررسی می‌شود. شما در دو نوبت باید موقعیت مصاحبه را دنبال کنید مشخص است که موقعیت مصاحبه می‌تواند برای شما یک عملکرد مشخص باشد. بهتر است که وضعیت پناهندگی خود را زیر نظر ارزیابی های دولتی در نظر بگیرید.

مهاجرت به نیجر

زندگی در نیجر

کشور نیجر در بخش غربی قاره آفریقا قرار دارد. این کشور دارای مساحتی در حدود 1267000 کیلومتر مربع است. این کشور محصور در خشکی است و به طور کلی بیش از 80 درصد آن از توسط بیابان پوشیده شده است. این کشور استقلال خود را از فرانسه اعلام کرده است. نیجر در لیست کشورهای صخره‌ای و شن زار قرار دارد و به طور کلی یکی از فقیرترین کشورهایی است که در دنیا نیاز به سرمایه گذاران خارجی دارد. این کشور دارای مرزهای زمینی گسترده‌ای با کشورهای دیگر است.فردی که در کشور نیجر کار می‌کند در ماه در حدود 273.000 XOF درآمد خواهد داشت اینطور که مشخص است وضعیت حقوق ماهانه برای وی برای بخش مسکن و حمل و نقل و سایز مزایای ارزیابی می‌شود. متوسط دستمزد در این کشور برای هر ساعت کار در حدود 1.570 XOF است مشخص است که دستمزد برای افراد به صورت ساعتی بررسی می‌شود و برخی از شغل ها دارای حقوق و مزایای ساعتی بوده  و برخی دیگر دارای وضعیت حقوق و مزایای فرمولی هستند.

زندگی در نیجر

تحصیل در نیجر

در نظام آموزشی که در کشور نیجر رویت می‌شود دوره پیش دبستانی اولین دوره‌ای است که شخص می‌بایست رویکرد علمی کودک خود را در آن بررسی نماید پس از آن دبستان با یک دوره 6 ساله آغاز می‌شود و دوره راهنمایی نیز در دو چرخه 4 سال و 3 سال بررسی می‌شود. وضعیت آموزش عالی و موقعیت دانشگاهی کشور نیجر بر اساس موقعیت کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا بررسی می‌شود.در این کشور دیپلم فنی نیز به افراد تعلق می‌گیرد و برای ورود به مدرسه ابتدایی شخص باید حداقل 7 سال سن داشته باشند و دوره ابتدایی را تا 15 سالگی دنبال کرده باشد آموزش ابتدایی در این کشور دارای شش کلاس است و موقعیت کلاس های فعالیت یافته می‌تواند به صورت مدرن بررسی شود.رشته زمین شناسی از دیرباز تا به امروز از موضوعات بسیار مهم محسوب شده است اینطور که مشخص است اهمیت این رشته از زمانی آغاز شد که زمین لرزه های هولناکی کل دنیا را در بر گرفت اینطور که مشخص است لایه های موازی سنگی و خاکی دار دیوارها و یا کوه‌ها رویت شده است. زمین شناسی پرسش برانگیز ترین رشته تحصیلی است که در کشور نیجر مورد حمایت قرار گرفته است مشخص است که این رشته تحصیلی می‌تواند برای دوره‌های مختلف مورد حمایت قرار بگیرد اینطور که مشخص است در این کشور رشته زمین شناسی تنها متعلق به دانشگاه دولتی نبوده و برای دانشگاه خصوصی نیز رویت می‌شود.

تحصیل در نیجر

کشور نیجر در غرب آفریقا قرار دارد این کشور در کنار رودخانه نیجر قرار دارد اما بیشتر زمین های کشور نیجر خشک و غیر قابل زراعت هستند. این کشور از سمت جنوب با نیجریه و از سمت غرب با مالی همسایه است همینطور از سمت شمال نیز با لیبی و الجزیره مرز مشترک دارد و همچنین از سمت شرق با چاد همسایه است. کشور نیجر در بین دو منطقه آب و هوایی استوایی ساحل غربی آفریقا و همینطور صحرای بزرگی قرار دارد. بیشتر این سرزمین حالت صخره ای و فضای شن زار دارد. مشخص است که شرایط جغرافیایی در این کشور می‌تواند عملکرد مشخصی داشته باشد. مردم در این کشور مردمی بسیار خوب هستند و البته که امید به زندگی در بین این افراد کم است بانوان در نهایت امید به زندگی خود را تا سن 44 سال ارزیابی کرده‌اند. در سال‌های اخیر موازنه های تجاری روند منفی داشته است این کشور برای حساب جاری نیز مسیر منفی را در پیش گرفته است اما شرایط حساب جاری به تولید ناخالص داخلی در کشور نیجر 1.50 درصد است این در حالی است که در سال های گذشته این رتبه منفی بوده است. واردات و صادرات به طور کلی رتبه 51 و 18 درصدی دارد، سرمایه بسیاری در این کشور در حدود یک میلیارد دلار برای بهره برداری از معادن اورانیوم نیز جذب شده است. این کشور در حدود 5 میلیارد دلار توسط شرکت ملی نفت چین در نظر داشته داشته و در امور نفتی نیز سرمایه گذاری شکل داده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی در این کشور به طور کلی 8.998 میلیارد دلار ارزیابی می‌شود. بر اساس آمارهای ارائه شده در این کشور 70 هزار نفر نیروی کار در کشور نیجر تشکیل شده اند که 60 درصد از آنها در بخش های دولتی مشغول به کار هستند. یکی از مهمترین شرکت های ایرانی در کشور نیجر شرکت تولید و صادرات سنگ اورانیوم است و شعبه های مختلفی در جای جای دنیا را شکل داده است وضعیت نرخ مالیات بر فروش در این کشور 19.00 درصدی ارزیابی شده است مشخص است که سنگ اورانیوم در این کشور وابسته به نرخ مالیات بر فروش ارزیابی می‌شود. شرکت‌های ایرانی در این کشور در شرایط ماکزیمم بررسی‌هایی شکل داده‌اند. مشخص است که دولت سعی داشته به بهترین شکل از نظر اقتصادی شرایط را ارزیابی کند.

 

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی نیجر

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی نیجر

کشور نیجر در بخش غربی قاره آفریقا قرار دارد و این کشور پس از کانادا و استرالیا رتبه سوم از نظر تولید اورانیوم را کسب کرده است. در سال 1997 صادرات کشور نیجر به صورت بسیار حرفه ای شکل گرفت به شکلی که در حدود 70 درصد از درآمدهای ارزی را به خود اختصاص داد. این کشور دو منطقه مهم برای تولید اورانیوم محسوب می‌شود و البته که این کشور منطقه آرلیت و آکوتا را در بخش های شمالی برای صادرات در نظر گرفته است. شرکت های فرانسوی زیادی هستند که بهره برداری از هر دو منطقه را بر عهده گرفته‌اند. کشور نیجر در سال‌های گذشته سعی کرده است که سرمایه‌های مشخصی را شکل دهد، سرمایه بسیاری در این کشور در حدود یک میلیارد دلار برای بهره برداری از معادن اورانیوم نیز جذب شده است. این کشور در حدود 5 میلیارد دلار توسط شرکت ملی نفت چین در نظر داشته داشته و در امور نفتی نیز سرمایه گذاری شکل داده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی در این کشور به طور کلی 8.998 میلیارد دلار ارزیابی می‌شود. بر اساس آمارهای ارائه شده در این کشور 70 هزار نفر نیروی کار در کشور نیجر تشکیل شده‌اند که 60 درصد از آنها در بخش های دولتی مشغول به کار هستند. 

محصولات صادراتی در این کشور شامل سنگ های اورانیوم و همینطور احشام و لوبیا و پیاز است که بیشترین آنها به فرانسه با 34 درصد و آمریکا با 26 درصد ارزیابی می‌شود. کشور نیجر به روسیه و نیجریه نیز صادراتی را در حد 18 درصد و 11 درصدی در نظر می‌گیرد اینطور که مشخص است محصولات صادراتی در این کشور در سال‌های اخیر ارزیابی‌های مشخصی دارند. 

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های نیجر

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های نیجر

نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در کشور نیجر به حد 13.48 درصدی رسیده است این در حالی است که وضعیت تولید ناخالص داخلی در این کشور به مرز 9.24 میلیارد دلار ارزیابی شده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی سرانه در کشور نیجر نیز 716.00 USD ارزیابی می‌شود. این کشور سعی خود را کرده است که شرایط PPP تولید ناخالص داخلی سرانه را به مرز 932.00 USD برساند. 

در سال های اخیر موازنه های تجاری روند منفی داشته است این کشور برای حساب جاری نیز مسیر منفی را در پیش گرفته است اما شرایط حساب جاری به تولید ناخالص داخلی در کشور نیجر 1.50 درصد است این در حالی است که در سال های گذشته این رتبه منفی بوده است. واردات و صادرات در کشور نیجر به طور کلی رتبه 51 و 18 درصدی دارد. گردش سرمایه در این کشور 763.00 میلیاردی است. وضعیت تولید نفت خام در این کشور به ارزش 20.00 BBL/ D/1K  ارزیابی شده است. در این کشور شرایط رابطه‌های مبادله ای نیز مرز 129.40 درصدی را داشته و نقاط شاخص در این راستا تغییراتی را گزارش داشته است. شاخص تروریسم در کشور نیجر نیز در حدود 6.68 ارزیابی شده است. 

این کشور سعی خود را داشته است که وضعیت آسانی کسب و کار را در سال های اخیر به دو بخش تقسیم نماید مشخص است که سرعت اینترنت در کشور نیجر از موضوعات مهمی است که سعی دولت به پیگیری بهتر آن است. مسیرهای اینترنتی در این منطقه جذب شده و رده بندی‌هایی شکل می‌دهد. 

نوع حکومت و ساختار سیاسی نیجر

نوع حکومت و ساختار سیاسی نیجر

موقعیت سیاسی کشور نیجر اینطور نشان می‌دهد که در ابتدا انگلیسی‌ها برای کشف سر منشا رودخانه نیجر وارد این کشور شدند و پس از آن نیز فرانسوی‌ها این کشور را تحت استعمار خود در آوردند. در سال 1993 انتخابات چند حزبی در کشور نیجر برگزار می‌شود و محمد عثمان به عنوان رئیس جمهور انتخاب می‌شود این روند سبب ایجاد اختلافات شدیدی با مجلس شد و به طور کلی در سال 1996 کودتای نظامی شکل گرفت. رئیس جمهور در  در این کشور رئیس حکومت است و با رأی مردم این کشور برای دوره‌های 5 ساله انتخاب می‌شود. اینطور که مشخص است که قانون اساسی در این کشور تنها یک بار دیگر قابلیت تمدید دارد. رئیس دولت نخست وزیر بوده و رئیس جمهور او را تعیین می‌کند. ریاست کابینه وزرا در کشور نیجر نیز به عهده همین گروه است. مجلس ملی 113 کرسی دارد و نمایندگان آن نیز از سوی مردم برای دوره‌های 5 ساله انتخاب می‌شود. سن قانونی در این کشور 18 سال ارزیابی شده است. کشور نیجر عضو سازمان کنفرانس‌های اسلامی محسوب می‌شود. حکومت سیاسی سال به سال تغییر می‌کند دوره‌های ریاست جمهوری در این کشور ارزیابی می‌شود و دولت سعی کرده است که ساختار سیاسی در این کشور را بررسی نماید. حکومت سیاسی در این کشور در سال های اخیر در دوره‌های مختلف اقتصادی و سیاسی ارزیابی می‌شود. مشخص است که رده بندی‌های سیاسی در این کشور وابسته به قانون اساسی شکل می‌گیرد. حکومت این کشور وابستگی شدیدی به اقتصاد بین المللی دارد و مشخص است که رئیس دولت در این کشور سهم زیادی را شکل می‌دهد. 

پایتخت و 9 شهر بزرگ نیجر

پایتخت و 9 شهر بزرگ نیجر

پایتخت کشور نیجر شهر نیامی است، شهری بیابانی که به ندرت درخت دارد و فضای سرسبز آن بسیار کم است. این شهر به طور کلی فضای گردشگری مخصوصی ندارد اما بزرگترین شهر این کشور است و در بخش غربی آفریقا واقع شده است. این شهر دقیقاً در کنار رودخانه نیجر قرار گرفته است. بیشترین مساحت این کشور در کرانه‌های شرقی رویت می‌شود و مساحت آن زیاد است. نیامی در لیست شهرهایی است که مرکز مدیریت و فرهنگ اقتصاد کشور نیجر محسوب می‌شود. این شهر به طور کلی محل زندگی گروه‌های مختلفی محسوب می‌شود. جمعیت شهر نیامی روز به روز بیشتر می‌شود. برای بازدید از این شهر نیاز است که وسایل ضروری برای در امان ماندن از آفتاب سوزان را داشته باشید. 

شهر چیوتا از دیگر شهرهای کشور نیجر محسوب می‌شود که نزدیک به پایتخت این کشور قرار دارد و در لیست شهرهای بسیار مهم محسوب می‌شود، چیوتا به طور کلی یکی از شهرهایی است که در سال‌های اخیر مورد حملات زیادی قرار گرفته است این شهر به نسبت نیامی کمتر بیابانی است. از نظر شاخص توسعه شهر چیوتا رتبه بهتری دارد. شاخص توسعه انسانی در این کشور وضعیت ناخوشایندی دارد این موضوع بر اساس اطلاعات جمع آوری شده بر اساس سازمان ملل متحد بررسی می‌شود. نیجر سرزمین صخره‌ای شکل است و فضای شن زار زیادی دارد اما به طور کلی شرایط این کشور از نظر ارتباطی بهبود داشته و زبان کشور نیجر نیز فرانسوی اعلام شده است. مشخص است که پایتخت این کشور بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است. جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در نیجر

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در نیجر

یکی از مهمترین شرکت های ایرانی در کشور نیجر شرکت تولید و صادرات سنگ اورانیوم است و شعبه های مختلفی در جای جای دنیا را شکل داده است. وضعیت نرخ مالیات بر فروش در این کشور 19.00 درصدی ارزیابی شده است مشخص است که سنگ اورانیوم در این کشور وابسته به نرخ مالیات بر فروش ارزیابی می‌شود. شرکت‌های ایرانی در این کشور در شرایط ماکزیمم بررسی های شکل داده‌اند. مشخص است که دولت سعی داشته به بهترین شکل از نظر اقتصادی شرایط را ارزیابی کند. پیش بینی های آماری در این کشور بر اساس تقویم های اقتصادی بررسی می‌شود. دولت سهم زیادی از مسیر های اقتصادی را بررسی کرده‌اند. شرایط و رتبه‌های مالیاتی در این کشور در وضعیت ماکزیمم ارزیابی شده است. اینطور که مشخص است پیش بینی های شرکت های ایرانی در کشور نیجر شانس پذیرش را بیش از 25 درصدی بررسی کرده‌اند. سرمایه‌های دولتی بین جمعیت ایرانی در این کشور بررسی می‌شود. نمودارهای اقتصادی در این منطقه نشان داده است که وضعیت مالیاتی می‌تواند میزان سود و زیان را تغییر دهد از یاد نبرید که دولت سعی خود را در مسیرهای مالیاتی شکل داده است. رتبه‌های علمی در این کشور بر اساس داده های تاریخی بررسی می‌شود. جمعیت ایرانی در کشور نیجر در سال های اخیر شاخص‌بندی شده‌اند. فروش و مزایای فروش در این کشور کمی پیگیری‌های مشخص را طی کرده است. در سال های اخیر اقتصاد این کشور می‌تواند وابسته به شرایط مالیاتی بررسی شود. مشخص است که بهترین شکل اقتصادی در کشور نیجر وابسته به محیط های صادرات است. 

عجایب نیجر

عجایب نیجر

در سفر به هر کشوری بازدید از عجایب آن می‌تواند یکی از مهمترین اهداف باشد، کشور نیجر نیز دارای جاذبه‌های دیدنی است که می‌تواند برای شما بسیار ارزشمند به نظر برسد. 

مسجد بزرگ نیامی یکی از دیدنی های تاریخی در کشور نیجر محسوب می‌شود که البته بافت و معماری بی نظیر این مسجد در ذهن‌ها نقش بسته است این مسجد زیبا به طور کلی دارای دیواره‌های سبز رنگ از سنگ مرمر است و یکی از مساجدی بسیار زیبا در این کشور محسوب می‌شود که در بخش های گردشگری مشخص ارزیابی شده است. این مسجد به طور کلی دارای فضایی دیدنی و بسیار جذاب است و مشخص است که بازدید از بخش های داخلی آن بسیار دل انگیز است. 

مسجد در کنار یک کوه زیبا قرار دارد و فضای دیدنی و جذاب را شکل داده است این مسجد برای توریسم مذهبی بسیار عالی است. مشخص است که فضای مذهبی این کشور در این راستا رویت شده است. 

کوهستان آیر مکانی بکر و ارزشمند است. این کوهستان دارای هوایی صاف و مطبوع است و به بهترین شکل ممکن رویت می‌شود. این کوهستان در سال های اخیر بسیار خاص ارزیابی شده است و منطقه‌ای جذاب و دل انگیز است. بازدید از این منطقه در فصل زمستان بسیار سرد بوده و نیاز به لباس گرم است. این منطقه برای عکاسی بی نظیر است. کوهستان آیر می‌تواند یک شروع عالی برای بازدید از فضای گردشگری باشد و بسیار دل انگیز است. این منطقه دور از شهر قرار دارد. 

خلاصه تاریخ نیجر

خلاصه تاریخ نیجر

تاریخ کشور نیجر وابسته به اولین امپراتوری هایی است که به طور کلی در دوره‌های  مختلفی رویت شده است. اولین امپراطوری در این کشور سنغای نام گرفته است و یکی از بزرگترین امپراتوری‌های قاره آفریقا محسوب می‌شود. در قرن نوزدهم میلادی ارتباط این کشور با جهان غرب آغاز شده است. ارتباطی که در نهایت باعث شد کشور نیجر تحت اشغال در آید. ابتدا انگلیسی‌ها برای کشف رودخانه نیجر سفر خود را آغاز کردند بعدها گروه‌های فرانسوی وارد این کشور شده و مستعمره آن شدند. سرانجام نیجر‌ها در روز 18 دسامبر اعلام استقلال کردند. اینطور که مشخص است جامعه بین الملل و فرانسه استقلال را سال 1960 به صورت کامل به رسمیت شناختند. مشخص است که تاریخ کشور نیجر در سال‌های اخیر وابستگی های درستی دارد. شرایط تاریخی این کشور اینطور نشان می‌دهد که ارتباطات می‌توانند به صورت علمی بررسی شود. شرایط تاریخی در این کشور به صورتی است که شخص بتواند از نظر علمی مسیر های درستی را در پیش بگیرد. وضعیت تاریخی در این کشور به طور کلی سیاسی شده است یعنی مردم در این کشور سعی می‌کنند روال تاریخی را بررسی نمایند و بر این اساس وارد مسیر های اقتصادی کشور نیجر شوند. دولت سعی داشته تا جریان های تاریخی در این منطقه را بهبود دهند. نیجرها به طور کلی تاریخ غربی را بهتر از تاریخ شرقی می‌دانند. تارخ نویسان در سال های اخیر وارد کشور نیجر شدند و سعی دارند مواردی را کشف کنند که تا به امروز کشفیات آن دچار مشکلات خاصی بوده است. مسیر تاریخی در این کشور وابستگی های مخصوص به خود را طی کرده است. مشخص است که اصول تاریخی این کشور رده بندی های دقیقی دارد. 

خلاصه ای از جغرافیای نیجر

خلاصه ای از جغرافیای نیجر

کشور نیجر در غرب آفریقا قرار دارد. این کشور در کنار رودخانه نیجر قرار دارد اما بیشتر زمین های این کشور خشک و غیر قابل زراعت هستند. همچنین از سمت جنوب با نیجریه و از سمت غرب با مالی همسایه است همینطور از سمت شمال نیز با لیبی و الجزیره مرز مشترک دارد. این کشور از سمت شرق با چاد همسایه است. کشور نیجر در بین دو منطقه آب و هوایی استوایی ساحل غربی آفریقا و همینطور صحرای بزرگی قرار دارد. بیشتر این سرزمین حالت صخره ای و فضای شن زار دارد. مشخص است که شرایط جغرافیایی در کشور نیجر می‌تواند عملکرد مشخصی داشته باشد. مردم در این کشور مردمی بسیار خوب هستند و البته که امید به زندگی در بین این افراد کم است. بانوان در نهایت امید به زندگی خود را تا سن 44 سال ارزیابی کرده‌اند. جغرافیای این کشور در سال های اخیر بررسی شده است و مسیر‌های جغرافیایی می‌تواند اصول حرفه ای داشته باشد. مساحت کشور نیجر در حدود 1267.000 کیلومتر مربعی اعلام شده است که بیشتر آن بیابانی و فاقد سکنه است. به طوریکه در حدود 80 درصد از مساحت این کشور توسط بیابان ها پوشیده شده است. کشور نیجر در ابتدا جزیی از فرانسه بوده است اما در تاریخ 3 اوت 1960 رسماً از فرانسه استقلال یافت. شاخص توسعه انسانی وضعیت نامناسبی دارد. این کشور در لیست فقیرترین کشورهای دنیا محسوب می‌شود با وجود اینکه دارای منابع نفتی خوب و معادن غنی سنگ اورانیوم است. جغرافیای کشور نیجر در سال‌های اخیر به صورت رسمی ارزیابی شده و حمایت های دولتی را شکل داده است. 

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری نیجر

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری نیجر

هامانی دیوری، عثمان محصن، ابراهیم باره و ممدو تانجا در دورها های مختلف رئیس جمهور کشور نیجر انتخاب شده بوده‌اند.

و هرکدام چند سال در این کشور رئیس جمهور بوده‌اند.

کشورها و مناطق وابسته نیجر

کشورها و مناطق وابسته نیجر

انگلیسی ها اولین گروهی بودند که کشور نیجر را تحت اشغال خود قرار دادند،گروهی از انگلیسی ها وارد خاک این کشور شدند و این موضوع سبب شد تا رده بندی های اقتصادی تغییراتی داشته باشد. پس از اینکه انگلیسی ها سعی کردند مسیر درست اشغالی را طی نمایند دولت این کشور همه تلاش خود را به کار گرفت تا بتواند خود را از دست انگلیسی ها رها کند. پس از انگلیسی‌ها گروهی از فرانسوی ها وارد کشور نیجر شدند این گروه همه تلاش خود را کردند که مسیر های تاریخی در این کشور را به نفع خود در پیش بگیرند و تا حدی نیز موفق بودند این موضوعات نشان می‌دهد که دوره اشغال این کشور توسط فرانسوی ها بیشتر از سایر کشورها بوده است. ارتباط این کشور در سال‌های اخیر بهبودی مشخصی داشته است. سرانجام گروهی از نیجرها سعی کردند در فضای اقتصادی قدم بردارند و در این زمینه فرانسوی‌ها اقدام به ساخت شرکت‌هایی می‌کنند که بیشترین اصول اقتصادی را پوشش دهد. استعمار در این کشور تا سال 1958 به سبک های مختلف در فضای اجتماعی و اقتصادی دنبال شد اما در سال 1958 نیجرها اعلام استقلال کردند و این موضوع به طور کلی سبب شد مسیرهای گردشگری این کشور ارزیابی شود. جامعه بین الملل و فرانسه استقلال را مورد ارزیابی در حدود دو سال قرار دادند در نهایت در سال 1960 استقلال این کشور به رسمیت شناخته شد. مشخص است که انگلیسی ها در این کشور شرایط استعمار را بهبود دادند. در سال های اخیر وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور نیجر تغییرات داشته و رسمیت در این راستا بررسی شده است. رئیس جمهور در این کشور سعی کرده است مسیر های دقیقی را برای رسیدن به سطح سیاسی خوب شکل دهد. کشور نیجر در لیست کشورهایی است که استعمار را بخش مهمی از اصول زندگی خود می‌داند مشخص است که شرایط اقتصادی و سیاسی در این راستا بهبود جدی داشته است. 

فرهنگ مردم نیجر

فرهنگ مردم نیجر

فرهنگ زندگی در کشور نیجر در سال های اخیر بهبود داشته است، مردم این کشور دست از تعصب بیجا برداشته‌اند سعی می‌کنند به حجاب کشور نیجر نگاه آزادانه ای داشته باشند. مسیر درستی در فضای فرهنگی این کشور دیده م‌شود به صورتی که مردم همه تلاش خود را می‌کنند که فرزندانشان را وارد تحصیل دانشگاهی نمایند، رشد سواد در بین بانوان این کشور تغییراتی داشته است، مشخص است که حزب فرهنگی در این کشور ارزیابی‌هایی داشته است. رئیس جمهور در کشور نیجر در لیست کسانی قرار گرفته است که شخص می‌تواند اعتراض خود را به وی ارائه دهد. در این کشور مسیرهای فرمانداری بهبود مشخصی داشته است. سیاست های تحصیلی به نسبت گذشته با سرمایه گذاری های خارجی بهتر شده است. در فرهنگ این کشور کسب و کار بهبود یافته است روند های کاری در این کشور به شکلی است که شخص بتواند اصول کاری را طی نماید. 

مشخص است که جریان های علمی در این کشور می‌تواند شانس پذیرش را بیشتر کند. فرهنگ زندگی در بین مردم این کشور بهبود داشته به طوریکه به نسبت خارجیان مهمان نوازتر شده‌اند و نگاه بهتری به این افراد دارند. فرهنگ زندگی در بین این مردم به نسبت سال های گذشته تغییراتی داشته است مثلاً بانوان در کنار آقایان مشغول به کار می‌شوند. فرهنگ زندگی در روستا و شهر در یک راستا رویت می‌شود و مردم روستا نشین در این کشور زندگی سالمی دارند. فرهنگ زندگی مجردی در این کشور نیز رشد داشته است. 

پیشرفت در نیجر

پیشرفت در نیجر

در این کشور در ابتدا تولید صنعتی در شرایط بسیار بدی قرار داشت به طوریکه شاخص تولید صنعتی در کشور نیجر در گذشته منفی 5.60 بوده است اما امروزه رشد مثبت به ارزش 85.20 درصد برای بخش تولید صنعتی کشور نیجر دیده می‌شود که مشخص است سرمایه گذاران خارجی در این مسیر یاری دهنده هستند. سرعت اینترنت در کشور نیجر تقریباً خوب است و از سال‌های گذشته تا به امروز برای این بخش زیرساخت های مشخصی طی شده است. استفاده از ظرفیت در این کشور به طور کلی 88.20 درصدی بوده است این در حالی است که آسانی کسب و کار در کشور نیجر نیز وضعیت مشخص 176.00 را طی کرده است. مشخص است که شاخص‌های فساد مالی در این کشور در شرایط 35.00 امتیازی است. اینطور که بررسی ها نشان داده است دولت کشور نیجر سعی داشته رتبه فساد مالی را به 99.00 کاهش دهد اما در حال حاضر رتبه فساد مالی در کشور نیجر 138.00 اعلام شده است. شرایط پیشرفت علمی در این کشور وابسته به اصول حرفه ای بررسی می شود. پیشرفت این کشور در سال های اخیر بهبود خوبی داشته است. مشخص است که رسانه‌ها در این راستا پیشرفت خوبی را شکل می‌دهند. در این کشور همه افراد سازمان یافته تر از سایر بخش ها بررسی هایی انجام می‌دهند. تولیدات صنعتی در این کشور وابستگی های مشخصی دارد. کشور نیجر در لیست کشورهایی قرار دارد که شرایط اینترنتی آن به صورت حرفه‌ای بررسی می‌شود. رتبه آسانی کسب و کار در در این کشور تغییراتی داشته است. مشخص است که آسانی کسب و کار یک عملکرد بسیار مهم برای دولت محسوب می‌شود. مسیر تولیدات صنعتی در این کشور بر اساس ظرفیت های موجود بررسی می‌شود مشخص است که ریتم تولیدات صنعتی در کشور نیجر می‌تواند ارزش گذاری شده باشد.

قوانین عمومی در نیجر

قوانین عمومی در نیجر

قانون زندگی در روستا در کشور نیجر کمی با شهر فرق دارد، مردم روستانشین در این کشور سعی می‌کنند زندگی ساده‌تری داشته باشند این افراد سختکوشی بیشتری به نسبت مردم شهر دارند و زندگی را آسانتر می‌دانند.

قوانین ثبت شرکت در کشور نیجر در سال های اخیر کمی بهبود داشته است مردم برای ثبت شرکت در این کشور در ابتدا نیاز به سرمایه ای مشخص دارند و باید سرمایه خود را در مسیر درستی به کار بگیرند. سخت گیری های سیاسی در این راستا کاهش داشته است و کسانی که سعی می‌کنند در کشور نیجر اصول ثبت شرکت مشخصی داشته باشند باید بدانند که اصول شرکتی این کشور روند درستی را شکل می‌دهد. مشخص است که اصول ثبت شرکت در این منطقه وابسته به نیاز روز است. 

قوانین مالیاتی در این کشور چند جانبه بوده و بستگی به دولت یا حمایت های سایر کشورها دارد مشخص است که همه افراد برای داشتن مسیر های علمی در این منطقه شانس بیشتری را در نظر گرفته‌اند. 

قوانین زندگی و مالیاتی در این کشور می‌تواند یک موضوع پر اهمیت باشد. اینطور که بررسی‌ها نشان داده است دولت وضعیت مالیاتی کشور نیجر را در سه بخش مهم بررسی کرده است و یک بخش از آن به طور کامل توسط خود شخص پرداخت می‌شود مشخص است که مسیر مالیاتی در این کشور می‌تواند نهایت علمی را بررسی کند. مالیات در این منطقه می‌تواند عملکرد درست دولت را اعلام کند. هر ساله درصدهای مالیاتی بررسی می‌شود. 

 

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021