x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
نیجر

نیجر

کشور نیجر در غرب آفریقا قرار دارد این کشور در کنار رودخانه نیجر قرار دارد اما بیشتر زمین های کشور نیجر خشک و غیر قابل زراعت هستند. این کشور از سمت جنوب با نیجریه و از سمت غرب با مالی همسایه است همینطور از سمت شمال نیز با لیبی و الجزیره مرز مشترک دارد و همچنین از سمت شرق با چاد همسایه است. کشور نیجر در بین دو منطقه آب و هوایی استوایی ساحل غربی آفریقا و همینطور صحرای بزرگی قرار دارد. بیشتر این سرزمین حالت صخره ای و فضای شن زار دارد. مشخص است که شرایط جغرافیایی در این کشور می‌تواند عملکرد مشخصی داشته باشد. مردم در این کشور مردمی بسیار خوب هستند و البته که امید به زندگی در بین این افراد کم است بانوان در نهایت امید به زندگی خود را تا سن 44 سال ارزیابی کرده‌اند. در سال‌های اخیر موازنه های تجاری روند منفی داشته است این کشور برای حساب جاری نیز مسیر منفی را در پیش گرفته است اما شرایط حساب جاری به تولید ناخالص داخلی در کشور نیجر 1.50 درصد است این در حالی است که در سال های گذشته این رتبه منفی بوده است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Niger عربی:النيجر
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: لهجه های محلی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: نایرای نیجر معادل با 0.0028 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00227
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 59
 • پایتخت: نیامی
 • زبان های رسمی: زبان فرانسوی
 • جمعیت: بیش از 21.48 میلیون نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: GMT+1)
 • دامنه اینترنتی: .ne
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 8.12 billion USD

سفر به نیجر

سفر به نیجر، سفر به کشوری است که از جاذبه‌های فرهنگی منعکس کننده سنت امپراتوری‌های بیابانی گرفته تا زیبایی طبیعی وحشی و شگفت انگیز را در بردارد.
نیجر یا Niger، کشوری در غرب آفریقا و محصور در خشکی است که از روی نام رود نیجر نامگذاری شده است. این کشور با لیبی از طرف شمال شرقی، با چاد از سمت شرق، با نیجریه از جنوب، با بنین از جنوب غربی ، با بورکینا فاسو و مالی در غرب و با الجزایر از شمال غربی هم مرز است.
در اطلاعات سفر به نیجر می­خوانید که کشور نیجر در میان دو منطقه صحرای بزرگ و ناحیه آب و هوایی استوایی در ساحل غرب آفریقا واقع شده است. بیشتر نواحی این سرزمین صخره‌ای و پوشیده از شن زار است.
در قرن نوزده میلادی این کشور به ترتیب مستعمره انگلیس و سپس مستعمره فرانسه گشت و سرانجام جامعه جهانی استقلال این کشور را در سال ۱۹۶۰ به ‌طور کامل به رسمیت شناخت و حکومت جمهوری در کشور اعلام شد. در طی سال­ها نیجر شاهد چندین کودتای پی در پی بوده و سرانجام  در روز ۳۱ ژانویه ۲۰۱۱ پس از تدوین و تصویب قانون اساسی جدید، انتخابات جدید ریاست جمهوری برگزار شد و ممد یوسفو انتخاب گردید که در حال حاضر با نخست وزیر انتخابی خود کشور را اداره می­کنند.

سفر به نیجر

زندگی در نیجر

کشور نیجر در بخش غربی قاره آفریقا قرار دارد. این کشور دارای مساحتی در حدود 1267000 کیلومتر مربع است. این کشور محصور در خشکی است و به طور کلی بیش از 80 درصد آن از توسط بیابان پوشیده شده است. این کشور استقلال خود را از فرانسه اعلام کرده است. نیجر در لیست کشورهای صخره‌ای و شن زار قرار دارد و به طور کلی یکی از فقیرترین کشورهایی است که در دنیا نیاز به سرمایه گذاران خارجی دارد. این کشور دارای مرزهای زمینی گسترده‌ای با کشورهای دیگر است.فردی که در کشور نیجر کار می‌کند در ماه در حدود 273.000 XOF درآمد خواهد داشت اینطور که مشخص است وضعیت حقوق ماهانه برای وی برای بخش مسکن و حمل و نقل و سایز مزایای ارزیابی می‌شود. متوسط دستمزد در این کشور برای هر ساعت کار در حدود 1.570 XOF است مشخص است که دستمزد برای افراد به صورت ساعتی بررسی می‌شود و برخی از شغل ها دارای حقوق و مزایای ساعتی بوده  و برخی دیگر دارای وضعیت حقوق و مزایای فرمولی هستند.

زندگی در نیجر

مهاجرت به نیجر

در واقع کشور نیجر دارای منابع طبیعی زیادی اعم از طلا و نفت بوده و این رویه سبب شده است که روند سرمایه گذاری در این کشور بهبود چشمگیری داشته باشد. این موقعیت کشوری در سال های اخیر در وضعیت دست نخورده باقی مانده است و مشخص است که شرایط سرمایه گذاری روتینی را شامل می‌شود.درآمد سرانه کشور نیجر به نسبت گذشته بالاتر رفته است این کشور موقعیت سرمایه گذاری خوبی را وابسته به حوزه مخابراتی بررسی کرده است. بانکداری در کشور نیجر بسیار رشد کرده است و همه این موارد سبب می‌شود که آمار مهاجران کشور نیجر بیشتر از قبل باشد از یاد نبرید که موقعیت این کشور در سال های اخیر به صورت دقیق و چشم‌گیری بررسی شده است.مهاجرپذیری در کشور نیجر به این صورت است که شخص باید در ابتدا هدف از ورود به کشور نیجر را مشخص سازد . فرض کنید قرار است که از روش سرمایه گذاری وارد کشور نیجر شوید در این راستا باید بررسی کنید آیا پولی که در خارج از کشور سرمایه گذاری می‌شود در زمان خروج به مشکل بر می‌خورد یا نه در واقع سهولت در خروج پول یک عملکرد بسیار ارزشمند خواهد بود. جریان‌های سیاسی و مذهبی در این کشور وابسته به موقعیت پناهندگی بررسی می‌شود. شما در دو نوبت باید موقعیت مصاحبه را دنبال کنید مشخص است که موقعیت مصاحبه می‌تواند برای شما یک عملکرد مشخص باشد. بهتر است که وضعیت پناهندگی خود را زیر نظر ارزیابی های دولتی در نظر بگیرید.

مهاجرت به نیجر

تحصیل در نیجر

در نظام آموزشی که در کشور نیجر رویت می‌شود دوره پیش دبستانی اولین دوره‌ای است که شخص می‌بایست رویکرد علمی کودک خود را در آن بررسی نماید پس از آن دبستان با یک دوره 6 ساله آغاز می‌شود و دوره راهنمایی نیز در دو چرخه 4 سال و 3 سال بررسی می‌شود. وضعیت آموزش عالی و موقعیت دانشگاهی کشور نیجر بر اساس موقعیت کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا بررسی می‌شود.در این کشور دیپلم فنی نیز به افراد تعلق می‌گیرد و برای ورود به مدرسه ابتدایی شخص باید حداقل 7 سال سن داشته باشند و دوره ابتدایی را تا 15 سالگی دنبال کرده باشد آموزش ابتدایی در این کشور دارای شش کلاس است و موقعیت کلاس های فعالیت یافته می‌تواند به صورت مدرن بررسی شود.رشته زمین شناسی از دیرباز تا به امروز از موضوعات بسیار مهم محسوب شده است اینطور که مشخص است اهمیت این رشته از زمانی آغاز شد که زمین لرزه های هولناکی کل دنیا را در بر گرفت اینطور که مشخص است لایه های موازی سنگی و خاکی دار دیوارها و یا کوه‌ها رویت شده است. زمین شناسی پرسش برانگیز ترین رشته تحصیلی است که در کشور نیجر مورد حمایت قرار گرفته است مشخص است که این رشته تحصیلی می‌تواند برای دوره‌های مختلف مورد حمایت قرار بگیرد اینطور که مشخص است در این کشور رشته زمین شناسی تنها متعلق به دانشگاه دولتی نبوده و برای دانشگاه خصوصی نیز رویت می‌شود.

تحصیل در نیجر