x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

کره جنوبی

کشور کره جنوبی در زمینه اقتصاد به رشد خوبی رسیده است و این کشور توانسته وضعیت مالیاتی را به طور دقیق و اصولی تنظیم نماید. کشور کره جنوبی جزء کشورهای آسیای شرقی محسوب می شود. سئول پایتخت این کشور و همینطور بزرگترین شهر آن محسوب می شود. کشور کره جنوبی از شمال با کره شمالی، از غرب با دریای زرد و از شرق با چین همسایه است و نوک جنوبی آن بر تنگه کره و دریای چین شرقی قرار دارد. این کشور از نظر طولانی بودن ساعات کار کارگران نیز در سال 2030 رتبه اول را در دنیا دارد. مردم کره جنوبی زمان ملاقات به هم تعظیم می کنند و عموماً تعظیم کردن در این کشور به دست دادن ترجیح داده می شود. سر تکان دادن نیز یک نوع احوالپرسی محسوب می شود. در این کشور وقتی با یک فرد سالخورده روبرو می شوید در مورد سن و تحصیلات وی سوالاتی پرسیده می شود. 

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: south korea عربی: كورياالجنوبية
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری/دموکراتیک
 • زبان های رایج: انگلیسی به ندرت
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: وون کره جنوبی هر وون کره جنوبی 0.00089 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: ۰۰۸۲
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 166
 • پایتخت: سئول
 • زبان های رسمی: کره ای ( هانگول)
 • جمعیت: بیش از 51.47 میلیون در سال 2018
 • منطقه زمانی: (utc+9) . GMT+9
 • دامنه اینترنتی: .kr
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 1530.75 میلیارد یورو

سفر به کره جنوبی

کره جنوبی South Korea سفر به کره جنوبی، سفر به کشوری زیبا با بیشینه تاریخی پرفراز و نشیب است. کره جنوبی در شرق قاره آسیا، و در قسمت جنوبی شبه‌ جزیره کره واقع شده و پایتخت آن شهر سئول است. کره جنوبی بیش از 2000 کیلومتر مربع وسعت دارد و در ربع شمال شرقی کره زمین قرار دارد.در شرق قاره آسیا، و در قسمت جنوبی شبه‌ جزیره کره واقع شده و پایتخت آن شهر سئول است. نزدیکترین همسایگان کشور، ژاپن، چین و کره شمالی هستند. کره جنوبی دارای چند شرکت‌ چندملیتی با تکنولوژی پیشرفته، از جمله سامسونگ، هیوندای، کیا و ال‌جی، است. این کشور با تاریخ پرفراز و نشیب در یک ناحیه کوهستانی واقع در دریا، جاذبه¬های طبیعی و مکان‌های تاریخی زیادی برای بازدید دارد.در چهل سال اخیر، درآمد سرانه کره جنوبی چهارده برابر شده است. کره جنوبی دارای چند شرکت‌ چندملیتی با تکنولوژی پیشرفته، از جمله سامسونگ، هیوندای، کیا و ال‌جی، است و هفتمین صادرکننده  بزرگ جهان است. 

سفر به کره جنوبی

زندگی در کره جنوبی

کشور کره جنوبی دارای آب و هوای نیمه کوهستانی است، این کشور تابستان های نسبتاً گرم و زمستان های سرد دارد. فصل بهار و پاییز بهترین فصل سفر به کره جنوبی محسوب می شود.واحد پول در کره جنوبی وون است و مردم این کشور به زبان کره ای صحبت می کنند. بهره وری در کشور کره جنوبی بر اساس نقاط شاخص در این کشور 109.80 اعلام شده است و هزینه های کار در این کشور نیز 14.40 نقاط شاخص اعلام شده است.ارزیابی ها نشان می دهد که نرخ مشارکت نیروی کار در این کشور بیش از 63 درصد اعلام شده است. شما برای ثبت شرکت در کشور کره جنوبی باید در ابتدا یک طرح توجیهی داشته باشید که در واقع عملکرد شرکت شما را در آینده پیش بینی می کند. شما می بایست گذرنامه ای شخصی ارائه دهید و نیاز است که بتوانید محل سکونت خود را نیز مشخص کنید. همینطور باید اجاره نامه یک دفتر تجاری در کشور کره جنوبی را ارائه دهید.

زندگی در کره جنوبی

مهاجرت به کره جنوبی

رشد مهاجرپذیری کشور کره جنوبی به نسبت 10 سال گذشته 53 درصد بیشتر شده است به طوریکه ایرانیان زیادی نیز این کشور را گزینه خوبی برای مهاجرت می دانند. اقامت کشور کره جنوبی برای رده های سنی کم فراهم شده است. آمارها نشان می دهد که در چند سال اخیر رشد مهاجرانی که به قصد سرمایه گذاری به کشور کره جنوبی سفر کرده اند 26 درصد بیشتر شده است که در حدود نیمی از این مهاجران بانوان بوده اند و این روال نشان می دهد که کشور کره جنوبی توانسته وضعیت امنیتی خود را به طور دقیق و روتین ارزشمند نماید. این کشور امنیت بی نظیری برای شهروندان و همینطور مهاجران  اولین مرحله ای که برای تحصیل در کره جنوبی دیده می شود انتخاب رشته تحصیلی است و البته باید در بین دانشگاه های مختلف کره جنوبی یک گزینه که به شرایط شما سازگارتر است را انتخاب نماییدایجاد کرده است.

مهاجرت به کره جنوبی

تحصیل در کره جنوبی

کشور کره جنوبی از سال 1953 به یک کشور کاملاً مستقل تبدیل شد؛ به طوریکه مجزا از همسایگان خود به عنوان یک پایگاه اصلی در آسیا در زمینه فناوری، آموزش، گردشگری و کسب و کار مبدل گشت.درحال حاضر بیش از۱۲۳ هزار دانشجوی بین المللی در کشور کره جنوبی در حال تحصیل هستند. این آمار در سال ۲۰۱۷ اعلام شده است. البته دولت کره جنوبی در نظر دارد تعداد دانش آموزان را به ۲۰۰ هزار نفر تا سال ۲۰۲۳ تبدیل کند. برای دسترسی به این اهداف، تلاش زیادی برای متمرکز کردن آموزش ها در بین المللی سازی دانشگاه های کشور کره جنوبی در شهرهای یونسی، سئول و بوسان به عمل آورده است. این کشور از نظر اقتصادی در آسیا در رتبه چهارم قرار دارد. قرار گرفتن کره جنوبی در رتبه‌های برتر اقتصادی جهان موجب شده است این کشور به عنوان یکی از چهار غول اقتصادی آسیا در کنار کشورهای سنگاپور و تایوان محسوب شود.

تحصیل در کره جنوبی

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها